PROJEKT 21

Organizator:
Stowarzyszenie K2 Partners
Data:
2021-03-22
Miejsce:
Polska
Dystans:
105 km
Zgłoszonych:
196
Wystartowało:
142
Nie ukończyło:
140
Ukończyło:
2
Na trasie:
140
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN

Klasyfikacja wg Liczba etapów, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoria
 
1MALEC Milena 18K-OPEN
2WALENT Marta 19K-OPEN
3WOJCIK Marta 20K-OPEN
4GRYGIELEWICZ Leszek 21M-OPEN
5WIETRZYŃSKA Agnieszka 22K-OPEN
6LIWUŚ Anna 24K-OPEN
7DALMATA Adrianna 14K-OPEN
8NIEWADZIK Ula 13HUSARIA RACE TEAMK-OPEN
9DZIUBA Minika 12K-OPEN
10JAŚKIEWICZ Katarzyna 10WIERZBICKI RUNNING PROJECTK-OPEN
11KASPRZAK Magda 2RUN EXPERT TEAMMIERZYNK-OPEN
12MALEIKA Wojciech 31SZCZECINM-OPEN
13BORUCZYŃSKI Dariusz 27M-OPEN
14BLAZEJAK Marzena 30MY W GMINIE DOBRASZCZECINK-OPEN
15SOROKA-MITUŁA Grażyna 32SŁONECZNE BABECZKISZCZECINK-OPEN
16KRÓLEWIAK Justyna 38SZCZECINK-OPEN
17KUCZYŃSKA Sylwia 43SZCZECINK-OPEN
18PAWLAK Karolina 49SŁONECZNE BABECZKISZCZECINK-OPEN
19ROGALA Magda 53NOWOGARDK-OPEN
20STAROSTA Monika 66SZCZECINK-OPEN
21PASZKOWSKI Karol 69SZCZECINM-OPEN
22OSAK Adam 63SZCZECINM-OPEN
23SACHARSKI Bartłomiej 34SPARTANIE DZIECIOMM-OPEN
24PAJKOWSKI Mirosław 25M-OPEN
25TWARDOWSKA Karolina 33K-OPEN
26DĄBROWSKA Edyta 35MY W GMINIE DOBRAK-OPEN
27HAŁAS Renata 51POGROMCY KILOMETRÓWK-OPEN
28SZIEDEL Andrzej 54M-OPEN
29DMOCHOWSKA Hanna 90K-OPEN
30ROZMUS Tomasz 97M-OPEN
31KKP Kamila 102K-OPEN
32RACHUTA Aleksandra 104SZCZECINK-OPEN
33ARASZKIEWICZ Patryk 101M-OPEN
34ŁOBODZIŃSKA Wanda 103RAZ SZCZECINK-OPEN
35GÓRSKA Dorota 106K-OPEN
36BOŚKO Paulina 107K-OPEN
37MARKOWSKA Aneta 111K-OPEN
38DMOCHOWSKI Robert 116BEZRZECZEM-OPEN
39MIKLEWICZ Agata 117KREATYNOWE WIEWIÓRKISZCZECINK-OPEN
40MITUŁA Aleksandra 122SZCZECINK-OPEN
41JUSZKIEWICZ Małgorzata 121K-OPEN
42ANKUTOWICZ Maria 123SZCZECINK-OPEN
43ŁUŻYŃSKA Katarzyna 124SZCZECINK-OPEN
44MRÓZ Paweł 125RUMCAJS I MAŁA MIM-OPEN
45JASIŃSKA Ola 126RUMCAJS I MAŁA MIK-OPEN
46SAWA Malwina 130WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEK-OPEN
47KIELCZYK Katarzyna 132K-OPEN
48MIJAL Przemysław 134ZMĘCZENI NA STARCIEM-OPEN
49RUDNIK-MIJAL Małgorzata 133ZMĘCZENI NA STARCIEK-OPEN
50KUBIAK Małgorzata 86K-OPEN
51KUPIS Krzysztof 85M-OPEN
52DOMINIAK-OLSZEWSKA Małgorzata 139KIJKI&SZPILKIWARZYMICEK-OPEN
53WARTALSKA Daria 150K-OPEN
54MIELNICZUK Sylwia 149K-OPEN
55JUDEK Krzysztof 160M-OPEN
56PAŁAMAR Krzysztof 158M-OPEN
57BORYS Jacek 162M-OPEN
58WASILEWSKA Justyna 175K-OPEN
59NOWAK Ireneusz 176M-OPEN
60KULA Mateusz 100KOS BNO SZCZECINSZCZECINM-OPEN
61BORODZIUK Magdalena 98SZCZECINK-OPEN
62HOPPE Agata 89SZCZECINK-OPEN
63KOWALEWSKI Przemek 84SZCZECINM-OPEN
64BARSKI Zbigniew 83M-OPEN
65BARCEWICZ-FIBICH Karolina 80K-OPEN
66MICHALSKI Patryk 79KSIĘCIUNIO I TRUFLASZCZECINM-OPEN
67KRAWCZYŃSKA Wioletta 74K-OPEN
68SZUSTER Alex 70M-OPEN
69LIWUŚ-ŁAPIŃSKA Asia 7NIEZDIAGNOZOWANI W SZALEK-OPEN
70LATAŃSKA-WALENT Małgorzata 68K-OPEN
71CZEKALSKI Marcin 67M-OPEN
72WRZESZCZ Izabela 62FUMY TURYSTYCZNEK-OPEN
73GRZĘDA Marcin 61FUMY TURYSTYCZNEM-OPEN
74RZYMSKA Marta 48OSTRE DZIDYK-OPEN
75KOWALSKA Anna 47K-OPEN
76LIPSKI Łukasz 46BIEGOHOLLICAM-OPEN
77WÓJCICKA Marta 36K-OPEN
78DYBAŁA Agata 16K-OPEN
79KOSZEWSKA Monika 15K-OPEN
80SŁOWIŃSKA Maja 78KSIĘCIUNIO I TRUFLASZCZECINK-OPEN
81STOPCZYŃSKI Mateusz 77SYRIUSZM-OPEN
82BURYTA Rafal 73MKS OLIMPIA SZCZECINSZCZECINM-OPEN
83MOSKWA Martyna 55K-OPEN
84PAPROCKI Marcin 3RUN EXPERT TEAMDOŁUJEM-OPEN
85KUCHARCZYK Kaśka 4RUNEXPERT TEAMSZCZECINK-OPEN
86KUPIS Katarzyna 5RUN EXPERTWARZYMICEK-OPEN
87MALICKI Michał 166SZCZECINM-OPEN
88ŁUKOWSKA Joanna 164K-OPEN
89PROKOP Magdalena 142SZCZECINK-OPEN
90ZAWADZIŃSKA Nadia 141SZCZECINK-OPEN
91JASTAK Paweł 138M-OPEN
92ZABOROWSKI Jan 136SHISHA TEAMSZCZECINM-OPEN
93OSSOWSKA Marzena 135SZCZECINK-OPEN
94DWILEWICZ Agnieszka 140SZCZECINK-OPEN
95MARKOWSKI Mateusz 76SZCZECINM-OPEN
96SOWA Krzysztof 9M-OPEN
97SYPIAŃSKA Izabela 181SZCZECINK-OPEN
98ŻARNOWSKA Monika 182DOŁUJEK-OPEN
99WOLNIAK Elżbieta 71SŁONECZNE BABECZKIK-OPEN
100JAROSZ Artur 113M-OPEN
101KURASIŃSKA Dorota 26K-OPEN
102SCHEURING Dorian 173M-OPEN
103JURKIEWICZ Wioletta 137WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK-OPEN
104PIETRUSZKA Sławomir 144RAZ SZCZECINM-OPEN
105ROSIŃSKA Karolina 153TANOWOK-OPEN
106CIACHLA Matylda 154POLICEK-OPEN
107SIDORKIEWICZ Marta 127SZCZECINK-OPEN
108BIAŁKOWSKA Katarzyna 112K-OPEN
109GARBACZ Zbigniew 56M-OPEN
110CZAPLA Tomasz 87M-OPEN
111ANIOŁ Klaudia 192K-OPEN
112MAZANEK Kazimierz 88TRZESZCZYNM-OPEN
113BELING Małgorzata 118K-OPEN
114CHMIELEWSKI Paweł 93PACHSTUDIOM-OPEN
115LASEK Anna 29POPROSTUK-OPEN
116WOJTAT Halina 1KOLOROWA DRUŻYNA NESSISZCZECINK-OPEN
117NOWASZCZUK Ania 167K-OPEN
118ELERT Mariusz 37LECĘ NA REKORDM-OPEN
119ZALEPA Natalia 170K-OPEN
120ZAJĄC Remigiusz 169M-OPEN
121KOTOWSKI Artur 185SKKT SP 24 GRYPHUSSZCZECINM-OPEN
122ZYBLEWSKI Staniaław 165M-OPEN
123ORLON Barbara 41SZCZECINSKI KLUB ROWEROWY GRYFUSK-OPEN
124DULNY Patryk 120DULNY FOTOM-OPEN
125SIWAK Łukasz 109SZCZECINM-OPEN
126JARCZEWSKA Renata 147K-OPEN
127DULNY Jarosław 119DULNY FOTOM-OPEN
128MARENDZIAK Wiktor 95DOMOWE LENIUCHYM-OPEN
129MARENDZIAK Jarosław 91DOMOWE LENIUCHYM-OPEN
130WOJCIECHOWSKA Magdalena 195K-OPEN
131JASIŃSKA Ewa 146K-OPEN
132RAKOCZY Małgorzata 186SZCZECINK-OPEN
133KUCZYŃSKA Monika 143SZCZECINK-OPEN
134PŁOSA Monika 156K-OPEN
135RÓŻALSKA Magda 129SZCZECINK-OPEN
136MINER Artur 174M-OPEN
137NIEGŁOS Piotr 148M-OPEN
138MARENDZIAK Aneta 92DOMOWE LENIUCHYK-OPEN
139FIEDZIUSZKO Jasiu 115M-OPEN
140RUBAJ Anna 17K-OPEN
141JURKOWSKA Joanna 23K-OPEN
142CZEPIEL Damian 39SZCZECINM-OPEN
Znaleziono 142 wynik(ów)