PRONATURUN BIEG CHARYTATYWNY

Organizator/ Organizer:
Life+ Joanna Maciejewska-Błachewicz
Data/ Date:
2017-11-26
Miejsce/ Place:
BYDGOSZCZ
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
165
Wystartowało/ Started:
144
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
144
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: M-OPEN

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1JAGODZIŃSKI Mateusz 147BYDGOSKIE OKONEBYDGOSZCZM-OPEN1M 100:18:41.05 3:4416.1
2NAWROCKI Slawomir 51VICTORIA KORONOWOKORONOWOM-OPEN2M 200:19:04.10+00:00:233:4815.7
3OBRĘBSKI Grzegorz 54BIEGASIEBYDGOSZCZM-OPEN3M 300:20:15.00+00:01:334:0314.8
4WARCZAK Piotr 137BYDGOSZCZM-OPEN4M 400:20:32.35+00:01:514:0614.6
5OCHAL Paweł 136TEAMOCHALBYDGOSZCZM-OPEN5M 500:20:32.55+00:01:514:0614.6
6HAIZE Tomek 29ARRKBYDGOSZCZM-OPEN6M 600:20:40.35+00:01:594:0814.5
7GRALIK Jędrzej 146BYDGOSZCZM-OPEN7M 700:20:49.65+00:02:084:1014.4
8RUDNICKI Michał 65TASAK TEAMNOWA WIEŚ WIELKAM-OPEN8M 800:21:11.00+00:02:294:1414.2
9PAWLACZYK Szymon 58TRISPACEBYDGOSZCZM-OPEN9M 900:21:16.20+00:02:354:1514.1
10GOŁATA Wojciech 24DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM-OPEN10M 1000:21:45.70+00:03:044:2113.8
11KUŁAKO9WSKI Krzyszto 144BYDGOSZCZM-OPEN11M 1100:21:55.40+00:03:144:2313.7
12KRYSKE Mariusz 128SPÓJNA BIAŁE BŁOTABIAŁE BŁOTAM-OPEN12M 1200:22:06.15+00:03:254:2513.6
13SZATTEN Dawid 145BYDGOSZCZM-OPEN13M 1300:22:17.50+00:03:364:2713.5
14KOWALSKI Jacek 36BYDGOSZCZM-OPEN14M 1400:22:24.15+00:03:434:2813.4
15MUSZYŃSKI Krzysztof 125OJTAMOJTAMRUNKRUSZYN-KRAJEJISKIM-OPEN15M 1500:22:26.00+00:03:444:2913.4
16GAWRYSIAK Mariusz 23BYDGOSZCZM-OPEN16M 1600:22:33.35+00:03:524:3013.3
17WARCZAK Kuba 86TEAMOCHALBYDGOSZCZM-OPEN17M 1700:22:48.60+00:04:074:3313.2
18WŁODARCZYK Wojciech 158BYDGOSZCZM-OPEN18M 1800:22:48.90+00:04:074:3313.1
19MUĆKO Bartek 48BYDGOSZCZM-OPEN19M 1900:23:00.55+00:04:194:3613
20ANDRZEJEWSKI Paweł 1NOWA WIEŚ WIELKAM-OPEN20M 2000:23:08.40+00:04:274:3713
21WOJTECKI Łukasz 91SOLECCY BIEGACZESOLEC KUJAWSKIM-OPEN21M 2100:23:12.95+00:04:314:3812.9
22NAGOW Michał 49RUN BYDBYDGOSZCZM-OPEN22M 2200:23:13.45+00:04:324:3812.9
23TOCZKIEWICZ Piotr 81BRZOZAM-OPEN23M 2300:23:15.45+00:04:344:3912.9
24SZYSZKA Radosław 75BYDGOSZCZM-OPEN24M 2400:23:25.60+00:04:444:4112.8
25RUDOL Sebastiana 66RUDOLKIBYDGOSZCZM-OPEN25M 2500:23:42.05+00:05:014:4412.7
26KOWALCZYK Rafał 129BYDGOSZCZM-OPEN26M 2600:23:48.15+00:05:074:4512.6
27RUDOL Dominik 161BYDGOSZCZM-OPEN27M 2700:23:50.30+00:05:094:4612.6
28HEMERLIK Wojciech 139BYDGOSZCZM-OPEN28M 2800:23:57.40+00:05:164:4712.5
29CHWIŁKA Daniel 12BYDGOSZCZM-OPEN29M 2900:24:00.15+00:05:194:4812.5
30MATEUSZCZYK Dawid 154BYDGOSZCZM-OPEN30M 3000:24:22.25+00:05:414:5212.3
31LUZAK Mirosław 119MWIKBYDGOSZCZM-OPEN31M 3100:24:28.15+00:05:474:5312.3
32SIUDA Sebastian 71BYDGOSZCZM-OPEN32M 3200:24:40.45+00:05:594:5612.2
33LEWICKI Maciej 118M-OPEN33M 3300:24:42.25+00:06:014:5612.1
34PACZKOWSKI Mirosław 57CB 163BYDGOSZCZM-OPEN34M 3400:25:04.65+00:06:235:0112
35KORYCIŃSKI Arkadiusz 150BYDGOSZCZM-OPEN35M 3500:25:14.60+00:06:335:0311.9
36BURY Tomasz 8BYDGOSZCZM-OPEN36M 3600:25:17.85+00:06:365:0311.9
37ŁOJEWSKI Mariusz 431BLOG / SOLECCY BIEGACZESOLEC KUJAWSKIM-OPEN37M 3700:25:22.90+00:06:415:0411.8
38ANGLART Roman 2PARKRUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-OPEN38M 3800:25:22.95+00:06:415:0411.8
39LIPIŃSKI Sebastian 41GRUPA EVERBYDGOSZCZM-OPEN39M 3900:25:38.00+00:06:565:0711.7
40JAKIELSKI Leszek 120BYDGOSZCZM-OPEN40M 4000:25:49.35+00:07:085:0911.6
41ANDRZEJEWSKI Ryszard 164M-OPEN41M 4100:26:17.25+00:07:365:1511.4
42KREŃSKI Tomasz 123TEAMOCHALBYDGOSZCZM-OPEN42M 4200:26:22.50+00:07:415:1611.4
43RENC Patryk 163SERCE TYBETUBYDGOSZCZM-OPEN43M 4300:26:34.80+00:07:535:1911.3
44REPCZYŃSKI Tomek 63BYDGOSZCZM-OPEN44M 4400:26:40.40+00:07:595:2011.2
45URBAŃSKI Tomasz 102BYDGOSZCZM-OPEN45M 4500:27:00.15+00:08:195:2411.1
46WRÓBEL Grzegorz 93BYLE DO METYBYDGOSZCZM-OPEN46M 4600:27:01.70+00:08:205:2411.1
47SZAŁAŃSKI Hubert 122M-OPEN47M 4700:27:18.60+00:08:375:2711
48KOWAL Michał 138M-OPEN48M 4800:28:08.95+00:09:275:3710.7
49ZYGMUNT Robert 101M-OPEN49M 4900:28:16.00+00:09:345:3910.6
50DĘBSKI Jan 133M-OPEN50M 5000:28:19.65+00:09:385:4010.6
51RYBACKI Filip 67BYDGOSZCZM-OPEN51M 5100:28:29.65+00:09:485:4110.5
52SEWINA Dominik 68BYDGOSZCZM-OPEN52M 5200:28:29.70+00:09:485:4110.5
53JAWORSKI Tomasz 153BIEGAJACECIACHAŚWIECIEM-OPEN53M 5300:28:32.75+00:09:515:4210.5
54BRĄGIEL Jakub 105M-OPEN54M 5400:28:35.00+00:09:535:4310.5
55JARZYŃSKI Maciej 100M-OPEN55M 5500:28:40.00+00:09:585:4410.5
56WORZAŁA Michał 92BAD BULLDOGSBYDGOSZCZM-OPEN56M 5600:28:40.60+00:09:595:4410.5
57KOWALSKI Jarosław 114BYDGOSZCZM-OPEN57M 5700:28:44.30+00:10:035:4510.4
58BURNICKI Mariusz 135BYDGOSZCZ KLUB MORSÓWBYDGOSZCZM-OPEN58M 5800:28:46.25+00:10:055:4510.4
59KONIEC Piotr 142BYDGOSZCZM-OPEN59M 5900:28:49.90+00:10:085:4610.4
60KUSZYŃSKI Robert 141SKWIERZYNAM-OPEN60M 6000:28:50.00+00:10:085:4610.4
61RACIBORSKI Grzegorz 62TASAK TEAMBYDGOSZCZM-OPEN61M 6100:28:50.80+00:10:095:4610.4
62SIWIŃSKI Maciej 127M-OPEN62M 6200:28:55.40+00:10:145:4710.4
63SROKA Dariusz 160M-OPEN63M 6300:28:56.00+00:10:145:4710.4
64PAŁKA Tobiasz 149BYDGOSZCZM-OPEN64M 6400:29:02.00+00:10:205:4810.3
65GOTOWICZ Mariusz 25KDP GOTOWICZBYDGOSZCZM-OPEN65M 6500:29:46.55+00:11:055:5710.1
66ZIELIŃSKI Radosław 97BYDGOSZCZM-OPEN66M 6600:29:55.30+00:11:145:5910
67DE GRABLA-MŚCISZEWSKI Roland 17CROSS TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-OPEN67M 6700:29:56.40+00:11:155:5910
68SROKA Mateusz 159SOLEC KUJAWSKIM-OPEN68M 6800:30:28.65+00:11:476:059.8
69GÓRCZYŃSKI Szymon 140RUDY 102BYDGOSZCZM-OPEN69M 6900:30:38.60+00:11:576:079.8
70WOŁOSZYN Kazimierz 107BRZOZA BIEGABYDGOSZCZM-OPEN70M 7000:30:41.20+00:12:006:089.8
71FIK Sylwester 21BYDGOSZCZM-OPEN71M 7100:30:42.30+00:12:016:089.8
72CHILEWSKI Arkadiusz 11STRZELCE GÓRNEM-OPEN72M 7200:30:43.55+00:12:026:089.8
73OGRODOWICZ Marcin 103BYDGOSZCZM-OPEN73M 7300:30:44.90+00:12:036:099.8
74GUMIENNY Maciej 104NAKŁOM-OPEN74M 7400:31:43.80+00:13:026:209.5
75KWIATKOWSKI Tomek 39DOBRCZM-OPEN75M 7500:31:44.45+00:13:036:209.5
76MACHOWSKI Kamil 167BYDGOSZCZM-OPEN76M 7600:32:47.75+00:14:066:339.1
77GUŹDZIOŁ Jarek 27TBKM WILKSOLEC KUJAWSKIM-OPEN77M 7700:34:45.00+00:16:036:578.6
78NOWAK Tomasz 111OSÓWIECM-OPEN78M 7800:35:43.00+00:17:017:088.4
79RUDOL Damian 162BYDGOSZCZM-OPEN79M 7900:37:11.55+00:18:307:268.1
80OLECHNOWICZ Tomas 166BYDGOSZCZM-OPEN80M 8000:37:27.00+00:18:457:298
81OLECHNOWICZ Maciej 165BYDGOSZCZM-OPEN81M 8100:37:27.20+00:18:467:298
82CENTAŁA Jarosław 9TEAM WUJEK PORADABYDGOSZCZM-OPEN82M 8200:37:55.80+00:19:147:357.9
83PERS Łukasz 61GRUPA EVERBYDGOSZCZM-OPEN83M 8300:38:56.35+00:20:157:477.7
84CIEMNIAK Łukasz 42PBSLABYDGOSZCZM-OPEN84M 8400:39:45.45+00:21:047:577.5
85MACHOWSKI Daniel 168RUDY 102M-OPEN85M 8500:40:58.35+00:22:178:117.3
86SIEKIERSKI Damian 70S.P. 4SOLEC KUJAWSKIM-OPEN86M 8600:41:21.45+00:22:408:167.3
87SIEKIERSKI Tomasz 69PRONATURA BYDGOSZCZSOLEC KUJAWSKIM-OPEN87M 8700:42:56.45+00:24:158:357
88KORPAL Emil 32BYDGOSZCZM-OPEN88M 8800:42:57.10+00:24:168:357
89URBANOWICZ Dariusz 83BIAŁE BŁOTAM-OPEN89M 8900:43:41.10+00:25:008:446.9
90PERLIK Wiesław 155TADMAXBYDGOSZCZM-OPEN90M 9000:43:57.95+00:25:168:476.8
Znaleziono 90 wynik(ów)