PUCHAR GÓRNEGO ŚLĄSKA NORDIC WALKING 2020 – 10 KM
PUCHAR GÓRNEGO ŚLĄSKA NORDIC WALKING 2020 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
PUCHAR GÓRNEGO ŚLĄSKA NORDIC WALKING 2020 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Urząd Miasta Tarnowskie Góry |
Data : | 2020-10-04 |
Miejsce : | Tarnowskie Góry |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 166 |
Wystartowało : | 144 |
Nie ukończyło : | 2 |
Ukończyło : | 142 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | Laps_5km 5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WOJTOWICZ Tomasz | 156 | ATHLETIC ZRĘCIN | WIDACZ | M30-39 | 00:29:22 | |||
2 | ROSAK Marcin | 114 | BACHUS NORDICUS ZIELONA GÓRA | ZIELONA GÓRA | M40-49 | 00:30:12 | |||
3 | MARCZAK Tomasz | 8 | ALEKSANDRIA I | M18-29 | 00:30:38 | ||||
4 | KNITTER Tomasz | 7 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | M18-29 | 00:30:51 | |||
5 | HELWICH Stefan | 10 | KS METRACO POLKOWICE | WIELEŃ | M60-69 | 1 | 00:31:09 | ||
6 | KUŚMIEREK Patryk | 3 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | M18-29 | 00:31:18 | |||
7 | KUŹMICZ Adam | 5 | POLIPACK TEAM GWE | MASZEWKO | M30-39 | 00:31:21 | |||
8 | POLKOWSKI Piotr | 9 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M30-39 | 1 | 00:31:33 | ||
9 | ROMANOWSKI Daniel | 112 | RYBNIK | M18-29 | 1 | 00:31:44 | |||
10 | PIETRZYK Jarosław | 106 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M30-39 | 00:31:51 | |||
11 | SŁUPIANEK Paweł | 124 | KATOWICKI NORDIC WALKING | KATOWICE | M40-49 | 00:32:11 | |||
12 | JUREK Adam | 57 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | M60-69 | 2 | 00:32:15 | ||
13 | BARCZYK Bogdan | 21 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M50-59 | 00:32:16 | |||
14 | MAŁKA Marian | 85 | GLIWICE | M60-69 | 00:32:18 | ||||
15 | WILCZEK Krzysztof | 149 | CIDRY LOTAJOM | ZĘBOWICE | M40-49 | 00:32:25 | |||
16 | KLIMCZAK Adam | 2 | GOSADI NORDIC TEAM | WARSZAWA | M50-59 | 00:32:42 | |||
17 | ŚWIDEREK Marcin | 134 | NW CZŁAPSKI TEAM | SKIERNIEWICE | M40-49 | 00:32:43 | |||
18 | CZŁAPSKI Krzysztof | 4 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M50-59 | 00:32:47 | |||
19 | KOŁODZIEJ Joanna | 12 | MALINOWE GWIAZDY | RUDA ŚLĄSKI | K50-59 | 00:32:54 | |||
20 | WOJTASIŃSKI Daniel | 162 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M40-49 | 00:33:02 | |||
21 | RADECKI Artur | 1 | CHODZĄCY BIAŁYSTOK | BIAŁYSTOK | M50-59 | 1 | 00:33:10 | ||
Niesklasyfikowani | |||||||||
DQ | SANIUK Edward | 119 | FACE NORDIC WALKING TEAM | GDAŃSK | M70+ | 1 | 00:33:17 DQ | ||
23 | JĘDRASIAK Renata | 13 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | K50-59 | 2 | 00:33:19 | ||
24 | KABATA Jarosław | 59 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY | M50-59 | 00:33:19 | |||
25 | NACZK Leonard | 97 | POLIPACK TEAM GWE | LĘBORK | M40-49 | 00:33:20 | |||
26 | KRÓLIKOWSKA Krystyna | 15 | POLIPACK TEAM GWE | KRĘPA KASZUBSKA | K40-49 | 00:33:31 | |||
27 | OLSZAŃSKI Karol | 101 | FEAR THE RETURN | KRAKÓW | M40-49 | 00:33:34 | |||
28 | SADOWSKI Tomasz | 118 | W POGONI ZA DUCHEM | SOSNOWIEC | M40-49 | 00:33:48 | |||
29 | RZEPKA Małgorzata | 116 | GLIWICE | K40-49 | 00:33:54 | ||||
30 | KUŚMIEREK Jan | 73 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | M50-59 | 00:34:03 | |||
31 | ADAMCZYK Adam | 18 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | M70+ | 00:34:10 | |||
32 | OSTROCHALSKA Aleksandra | 11 | POLIPACK TEAM GWE | LĘBORK | K40-49 | 00:34:11 | |||
33 | MARCZYŃSKI Adam | 89 | POLIPACK TEAM GWE | GOŚCICINO | M40-49 | 00:34:20 | |||
34 | NACZK Wiktoria | 98 | POLIPACK TEAM GWE | LĘBORK | K18-29 | 00:34:25 | |||
35 | MAJAK Mateusz | 83 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M18-29 | 00:34:29 | |||
36 | DREWA Marian | 29 | POLIPACK TEAM GWE | GOŚCICINO | M60-69 | 00:34:33 | |||
37 | SZYMAŃSKI Stefan | 133 | XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW W DYWITACH | KIEŹLINY | M70+ | 00:34:56 | |||
38 | KROMSKI Paweł | 69 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | KIEKRZ | M50-59 | 00:35:02 | |||
39 | MUSIATOWICZ Aleksandra | 16 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | K50-59 | 00:35:04 | |||
40 | WALESZKO Andrzej | 144 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | M40-49 | 1 | 00:35:19 | ||
41 | NETKOWSKI Wojciech | 99 | PASJA NORDIC WALKING | BRWINOW | M60-69 | 1 | 00:35:26 | ||
42 | FRANCZAK Małgorzata | 14 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K18-29 | 1 | 00:35:31 | ||
43 | KOWALSKI Marek | 68 | STRZEBIŃ | M50-59 | 00:35:33 | ||||
44 | TRZCIŃSKI Mariusz | 140 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M40-49 | 1 | 00:35:35 | ||
45 | RUDAWSKI Maciej | 115 | MARSZ PO ZDROWIE | TRZCIEL | M30-39 | 00:35:35 | |||
46 | OCYSEK Zygmunt | 100 | STADION ŚLĄSKI | KATOWICE | M70+ | 00:35:39 | |||
47 | TOMCZAK Jarosław | 137 | STĘSZEW TEAM | STĘSZEW | M50-59 | 00:35:41 | |||
48 | KOLMETZ Katarzyna | 66 | POLIPACK TEAM GWE | SASINO | K40-49 | 00:35:44 | |||
49 | KURZAWSKA Jolanta | 167 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | K70+ | 00:36:17 | |||
50 | PANCHYRZ Piotr | 105 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY | M40-49 | 00:36:24 | |||
51 | CHYRA Janusz | 25 | UNIA MIAST | LUBLINIEC | M40-49 | 00:36:25 | |||
52 | MADAJ Robert | 82 | STĘSZEW TEAM | WITOBEL | M50-59 | 00:36:29 | |||
53 | SOMIAK Piotr | 126 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY | M40-49 | 00:36:33 | |||
54 | TAISNER Aleksandra | 135 | NORDIC TIM RUDA ŚLĄSKA | RUDA ŚLĄSKA | K40-49 | 00:36:36 | |||
55 | KAMIANOWSKI Jan | 62 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M60-69 | 00:36:36 | |||
56 | LEJKOWSKA Mirela | 77 | POLIPACK TEAM GWE | GOWINO | K30-39 | 00:36:37 | |||
57 | JÓŹWIAK Marianna | 17 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K40-49 | 00:36:43 | |||
58 | HRYNDIO Jerzy | 54 | STADION ŚLĄSKI | KATOWICE | M60-69 | 00:36:44 | |||
59 | STĘPIEŃ Lucyna | 166 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | K60-69 | 1 | 00:36:48 | ||
60 | KAMIŃSKA Beata | 63 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOW | K50-59 | 00:36:54 | |||
61 | SZCZĘŚNIAK Zbigniew | 131 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M50-59 | 00:36:56 | |||
62 | MOL Michał | 170 | CIDRY LOTAJOM | RADZIONKÓW | M30-39 | 00:36:57 | |||
63 | WIECZOREK Karolina | 148 | TARNOWSKIE GÓRY | K30-39 | 2 | 00:36:59 | |||
64 | STOLARSKI Janusz | 129 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M60-69 | 00:37:02 | |||
65 | HOLECKI Paweł | 53 | KATOWICE | M30-39 | 1 | 00:37:16 | |||
66 | JUZOF Iwona | 58 | POGWIZDÓW | K40-49 | 00:37:19 | ||||
67 | JANKOWSKI Grzegorz | 55 | STĘSZEW TEAM | WITOBEL | M60-69 | 00:37:19 | |||
68 | MARCHEWKA Andrzej | 88 | 13 ŚLĄSKA BRYGADA OT KATOWICE | DĄBROWA GÓRNICZA | M60-69 | 00:37:27 | |||
69 | MIŚKOWICZ Anna | 94 | CKZIU MECHANIK NYSA | GŁOGÓWEK | K60-69 | 00:37:28 | |||
70 | KACZMAREK Maja | 60 | POLIPACK TEAM GWE | WEJHEROWO | K40-49 | 00:37:30 | |||
71 | TOMCZYK Natalia | 164 | CIDRY LOTAJOM | RADZIONKÓW | K30-39 | 00:37:34 | |||
72 | NOWICZ Mariusz | 169 | CIDRY LOTAJOM | KSIĘŻY LAS | M18-29 | 00:37:43 | |||
73 | PONKA Radosław | 109 | POLIPACK TEAM GWE | WEJHEROWO | M40-49 | 00:37:44 | |||
74 | WENDT Jarosław | 146 | POLIPACK TEAM GWE | SASINO | M50-59 | 00:37:46 | |||
75 | ZAJĄC Joanna | 159 | KLUB NORDIC WALKING SPRING HORYNIEC-ZDRÓJ | LUBACZÓW | K40-49 | 2 | 00:37:55 | ||
76 | RADZIEJOWSKI Bogusław | 111 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M60-69 | 00:37:55 | |||
77 | BOŃCZYSZYN Bożena | 23 | POLIPACK TEAM GWE | WICKO | K50-59 | 00:38:00 | |||
78 | FRANCZAK Dariusz | 40 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M50-59 | 00:38:03 | |||
79 | KLUSKA Kazimierz | 64 | KATOWICKI NORDIC WALKING | KATOWICE | M70+ | 00:38:04 | |||
80 | POLAK Łukasz | 108 | OBORYGENI | OBORNIKI ŚLĄSKIE | M30-39 | 00:38:09 | |||
81 | WOJTAL Marta | 154 | CIDRY LOTAJOM | RADZIONKÓW | K30-39 | 00:38:16 | |||
82 | WALESZKO Anna | 143 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | K40-49 | 1 | 00:38:17 | ||
83 | WOŹNIAK Bartłomiej | 157 | TOSZEK | M40-49 | 00:38:24 | ||||
84 | STEFANIAK Emilia | 127 | KATOWICKI NORDIC WALKING | SOSNOWIEC | K60-69 | 00:38:30 | |||
85 | STOLARSKA Danuta | 128 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K60-69 | 00:38:35 | |||
86 | GLISZCZYŃSKI Mirosław | 45 | NWPL/ GOGGLE PAE TEAM | TARNOWSKIE GÓRY | M60-69 | 00:38:35 | |||
87 | GWAREK Anita | 50 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | K40-49 | 00:38:45 | |||
88 | FRANCZAK Anna | 39 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K50-59 | 00:39:00 | |||
89 | MARĘDZIAK Magdalena | 90 | CIDRY LOTAJOM | BYTOM | K30-39 | 00:39:03 | |||
90 | CZEMPIK Kornelia | 27 | MALINOWE GWIAZDY | CHORZÓW | K50-59 | 00:39:05 | |||
91 | TASAREK Gabriela | 136 | TARNOGÓRSKIE ŁAZĘGI | TARNOWSKIE GÓRY | K60-69 | 00:39:09 | |||
92 | TRAUTMANN Piotr | 138 | OFIARY KAMIEŃCA | ZBROSŁAWICE | M50-59 | 00:39:10 | |||
93 | WNEK Ewa | 152 | KŁODZKO | K60-69 | 00:39:11 | ||||
94 | KNITTER Agata | 307 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | K18-29 | 00:39:17 | |||
95 | DUDKIEWICZ Wojciech | 35 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY | M40-49 | 00:39:24 | |||
96 | SĘDZIK Katarzyna | 121 | BYTOM | K40-49 | 00:39:25 | ||||
97 | CZEMPIK Aniela | 26 | MALINOWE GWIAZDY | CHORZÓW | K60-69 | 00:39:26 | |||
98 | ANYŻ Maria | 20 | KIJE W DOBRYCH RĘKACH | BEDZIN | K60-69 | 00:39:42 | |||
99 | MACHOLC Piotr | 81 | ŻÓŁWIK | DĄBROWA GÓRNICZA | M60-69 | 00:39:55 | |||
100 | GANSINIEC Kazimiera | 43 | CIDRY LOTAJOM | BYTOM | K50-59 | 00:39:58 | |||
101 | KUTA Marta | 74 | KUR-TEAM | KURÓW | K50-59 | 00:40:02 | |||
102 | RZEPKA Tomasz | 117 | GLIWICE | M50-59 | 00:40:03 | ||||
103 | EWERTOWSKA Ewa | 37 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | POZNAŃ | K50-59 | 00:40:07 | |||
104 | GRZEBIELUCH Elżbieta | 49 | KATOWICKI NORDIC WALKING | SOSNOWIEC | K60-69 | 00:40:15 | |||
105 | GAIDAS Sebastian | 42 | BYTOM | M40-49 | 1 | 00:40:25 | |||
106 | OMARSKA Grażyna | 102 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | K60-69 | 00:40:50 | |||
107 | GAZDA Dorota | 44 | STADION ŚLĄSKI | KATOWICE | K60-69 | 00:40:56 | |||
108 | MROCZEK-KRUPA Teresa | 96 | BOLECHOWICE | K40-49 | 00:41:05 | ||||
109 | ŁAZORKO Antoni | 80 | STOWARZYSZENIE MIŁOŚNIKÓW SPORTU EFEKT CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M60-69 | 00:41:05 | |||
110 | ERNT Grzegorz | 36 | KLUB BOBRY WALKING | BOBROWNIKI | M50-59 | 1 | 00:41:13 | ||
111 | ZACZYŃSKA Janina | 158 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | K70+ | 00:41:17 | |||
112 | ZAREMBA Katarzyna | 161 | KLUB NORDIC WALKING SPRING HORYNIEC-ZDRÓJ | HORYNIEC-ZDRÓJ | K30-39 | 00:41:22 | |||
113 | SZCZYPIOR Kinga | 132 | POLIPACK TEAM GWE | GOŚCICINO | K30-39 | 00:41:23 | |||
114 | LUDYGA Krystian | 79 | BYTOM | M40-49 | 00:41:27 | ||||
115 | JEZUSEK Barbara | 56 | EKIPA NA KIJACH | RUDA ŚLĄSKA | K60-69 | 00:41:30 | |||
116 | BIEDRA Krystyna | 22 | KIJE W DOBRYCH RĘKACH | BĘDZIN | K70+ | 00:41:31 | |||
117 | CZERWINSKA Anna | 28 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K60-69 | 00:41:37 | |||
118 | WŁODARCZYK Małgorzata | 151 | PRECZÓW | K50-59 | 00:41:56 | ||||
119 | HOLECKA Beata | 52 | Z KIJKAMI PO ZDROWIE | KATOWICE | K50-59 | 00:41:57 | |||
120 | DRYGALSKA Aleksandra | 31 | KIJE W DOBRYCH RĘKACH | BĘDZIN | K60-69 | 00:41:57 | |||
121 | PACYNA Danuta | 104 | KATOWICE | K50-59 | 00:41:59 | ||||
122 | WĄTROBA Sebastian | 145 | BEL MARE NORDIC WALKING TEAM | WARSZAWA | M40-49 | 00:42:01 | |||
123 | DUDEK Sandra | 33 | LECYMY DURŚ | PIEKARY ŚLĄSKIE | K18-29 | 00:42:10 | |||
124 | TURZYŃSKA-STOPA Maria | 141 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | K60-69 | 00:42:19 | |||
125 | FREJ Anna | 168 | CIDRY LOTAJOM | RADZIONKÓW | K30-39 | 00:42:26 | |||
126 | GRELA Beatrycze | 48 | KRAKÓW | K40-49 | 00:42:27 | ||||
127 | MAŁKA Irena | 86 | GLIWICE | K60-69 | 00:42:43 | ||||
128 | LUBAŃSKI Tomasz | 78 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M60-69 | 00:42:55 | |||
129 | DRYNDA Franciszek | 32 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY | M70+ | 00:43:48 | |||
130 | NOWAK Joanna | 75 | CIDRY LOTAJOM | RADZIONKÓW | K40-49 | 00:43:50 | |||
131 | KULIŃSKA Dorota | 72 | KIJE W DOBRYCH RĘKACH | BĘDZIN | K60-69 | 00:44:01 | |||
132 | WAWRZYŃCZOK Krzysztof | 520 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY | M40-49 | 00:44:15 | |||
133 | TRAUTMANN Bogusia | 139 | OFIARY KAMIEŃCA | ZBROSŁAWICE | K50-59 | 00:44:20 | |||
134 | KRÓL Krystyna | 71 | SOSNOWIEC | K60-69 | 00:44:25 | ||||
135 | SZKUDLAREK Jarosław | 198 | TARNOWSKIE GÓRY | M50-59 | 00:45:32 | ||||
136 | DUDEK Beata | 34 | LECYMY DURŚ | PIEKARY ŚLĄSKIE | K50-59 | 00:45:54 | |||
137 | DROZD Krystyna | 30 | CIDRY LOTAJOM | BYTOM | K50-59 | 00:45:57 | |||
138 | KRÓLIKOWSKA-ŁOSKOT Danuta | 70 | STADION ŚLĄSKI | KOZIEGŁOWY | K60-69 | 00:46:03 | |||
139 | OWCZAREK Henryka | 103 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | K70+ | 00:46:25 | |||
140 | WŁOCHOWICZ Olga | 150 | LECYMY DURŚ | PIEKARY ŚLĄSKIE | K30-39 | 00:46:45 | |||
141 | SIWCZYK Grażyna | 123 | LECYMY DURŚ | PIEKARY ŚLĄSKIE | K60-69 | 00:46:59 | |||
142 | KUCZYŃSKI Włodzimierz | 188 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | OBORNIKI | M60-69 | 00:47:10 | |||
ROMAŃSKA Katarzyna | 113 | KATOWICE | K50-59 | 00:49:56 DNF | |||||
PAWLIK Michał | 165 | TREKMONDO | ZABRZEG | M40-49 | 2 | DNF |
Znaleziono 144 wynik(ów)