PUCHAR GÓRNEGO ŚLĄSKA NORDIC WALKING 2020 – 5 KM - KOBIETY
PUCHAR GÓRNEGO ŚLĄSKA NORDIC WALKING 2020 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
PUCHAR GÓRNEGO ŚLĄSKA NORDIC WALKING 2020 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Tarnowskie Góry |
Data : | 2020-10-04 |
Miejsce : | Tarnowskie Góry |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 195 |
Wystartowało : | 158 |
Nie ukończyło : | 2 |
Ukończyło : | 156 |
Na trasie : | 1 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Drużyna | Zawodnicy klasyfikowani | Czas | Czas łączny |
---|---|---|---|---|
1 | LKS ZANTYR SZTUM | Małgorzata Telega Kinga Langmesser Monika Malinowska | 00:35:36.45 00:35:46.90 00:36:02.85 | 01:47:24.000 |
2 | POLIPACK TEAM GWE | Wiktoria Naczk Anna Wawrzyniak Emilia Kwidzińska | 00:34:08.50 00:36:47.70 00:36:50.70 | 01:47:45.000 |
3 | MOSIR TKKF SATURN CZELADŹ | Marcelina Ufel Zuzanna Pasterny Milena Ufel | 00:34:43.20 00:37:57.60 00:38:48.90 | 01:51:28.000 |
4 | KS METRACO POLKOWICE | Renata Jędrasiak Lucyna Stępień Jolanta Woroch | 00:35:07.45 00:38:18.55 00:38:34.40 | 01:51:59.000 |
5 | NW CZŁAPSKI TEAM | Małgorzata Franczak Agata Łomanowska Agnieszka Jastrzębska-Majak | 00:36:07.05 00:36:57.40 00:39:11.90 | 01:52:15.000 |
6 | MARSZ PO ZDROWIE | Iwona Maślanka Elżbieta Gałkowska Hanna Nawrocka | 00:33:46.90 00:38:03.10 00:40:55.30 | 01:52:44.000 |
7 | PASJA NORDIC WALKING | Aleksandra Musiatowicz Anita Gwarek Anna Waleszko | 00:36:01.50 00:38:43.10 00:39:22.25 | 01:54:06.000 |
8 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | Anna Kweczka-Janeczek Małgorzata Niedźwiecka Jolanta Barczyk | 00:35:58.45 00:39:05.50 00:39:32.70 | 01:54:35.000 |
9 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | Krystyna Daroszewska Marianna Jóźwiak Danuta Stolarska | 00:37:21.60 00:38:57.95 00:39:03.00 | 01:55:21.000 |
10 | NORDICUS STRZYBNICA | Katarzyna Hilgner Marta Somiak Milena Somiak | 00:38:33.90 00:38:38.30 00:38:41.00 | 01:55:52.000 |
11 | STADION ŚLĄSKI | Sylwia Libardi-Kłyś Iwona Górecka Aleksandra Raczyńska | 00:37:09.40 00:38:14.70 00:41:22.95 | 01:56:45.000 |
12 | CKZIU MECHANIK NYSA | Marzena Spychała Patrycja Lachnik Halina Gorny | 00:33:48.95 00:38:58.45 00:44:08.15 | 01:56:54.000 |
13 | UNIA MIAST | Agnieszka Marcinkowska Aleksandra Pyka Kinga Niechwiejczyk | 00:35:49.65 00:39:49.10 00:41:32.45 | 01:57:10.000 |
14 | KLUB NORDIC WALKING SPRING HORYNIEC-ZDRÓJ | Joanna Ważna Katarzyna Kulczycka Danuta Kurdybacha | 00:38:03.85 00:39:23.20 00:39:47.40 | 01:57:13.000 |
15 | KUR-TEAM | Agata Tuzimek Karolina Jówko Bernadetta Płuchowska | 00:36:11.00 00:40:54.70 00:42:14.80 | 01:59:19.000 |
16 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | Helena Stoltmann Beata Kuśmierek Agata Knitter | 00:38:02.20 00:40:27.85 00:41:00.35 | 01:59:29.000 |
17 | CIDRY LOTAJOM | Magdalena Kulawik Karolina Krzykawska-Hus Justyna Kulawik | 00:36:20.95 00:43:52.35 00:43:56.65 | 02:04:08.000 |
18 | TARNOGÓRSKIE ŁAZĘGI | Agnieszka Machowska-Lazar Teresa Kucypera Agnieszka Czaicka | 00:37:45.80 00:43:34.35 00:44:08.55 | 02:05:27.000 |
19 | MALINOWE GWIAZDY | Ilona Szendzielorz Justyna Dorminger Ewa Hajduk | 00:37:10.40 00:42:41.65 00:46:20.15 | 02:06:11.000 |
20 | MK TEAM | Krystyna Domin Elżbieta Czapura Iwona Zaradna-Szymańska | 00:42:07.85 00:44:33.60 00:46:39.60 | 02:13:19.000 |
Znaleziono 20 wynik(ów)