PUCHAR GÓRNEGO ŚLĄSKA NORDIC WALKING 2020 – 5 KM - KOBIETY
PUCHAR GÓRNEGO ŚLĄSKA NORDIC WALKING 2020 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
PUCHAR GÓRNEGO ŚLĄSKA NORDIC WALKING 2020 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Tarnowskie Góry |
Data : | 2020-10-04 |
Miejsce : | Tarnowskie Góry |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 195 |
Wystartowało : | 158 |
Nie ukończyło : | 2 |
Ukończyło : | 156 |
Na trasie : | 1 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WITUCKA Karolina | 181 | POZNAŃ | K-Dzieci | ||||
2 | NACZK Wiktoria | 184 | POLIPACK TEAM GWE | LĘBORK | K18-29 | 2 | ||
3 | TELEGA Małgorzata | 185 | LKS ZANTYR SZTUM | KWIDZYN | K30-39 | 1 | ||
4 | PUSZKARSKA Małgorzata | 186 | GOSADI NORDIC TEAM | WARSZAWA | K45-49 | |||
5 | MAŚLANKA Iwona | 187 | MARSZ PO ZDROWIE | ŚMIGIEL | K45-49 | 2 | ||
6 | OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela | 395 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | WIELEŃ | K50-54 | |||
7 | KĘDZIERSKA Agnieszka | 190 | KIJKOWE TRZEMESZNO | TRZEMESZNO | K40-44 | |||
8 | SPYCHAŁA Marzena | 19 | CKZIU MECHANIK NYSA | BIAŁA | K50-54 | |||
9 | ZYDEK Ewa | 516 | BOBRY WALKING | DOBIESZOWICE | K65-69 | |||
10 | RABIEGA Alina | 518 | WIERUSZÓW | K60-64 | ||||
11 | MACHOWSKA-LAZAR Agnieszka | 513 | TARNOGÓRSKIE ŁAZĘGI | ZABRZE | K40-44 | |||
12 | WYLĘŻEK Bożena | 511 | KOLEJ NA MARSZ | CHRUSZCZOBRUD | K65-69 | |||
13 | WOROCH Jolanta | 506 | KS METRACO POLKOWICE | DOPIEWO | K50-54 | |||
14 | ZACZYŃSKA Janina | 505 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | K70-74 | |||
15 | WAŻNA Joanna | 497 | KLUB NORDIC WALKING SPRING HORYNIEC-ZDRÓJ | HORYNIEC- ZDRÓJ | K40-44 | 1 | ||
16 | WOŁOSZYN Joanna | 508 | KIJANKI BYTOM | BYTOM | K50-54 | |||
17 | WAWRZYNIAK Anna | 494 | POLIPACK TEAM GWE | GDYNIA | K45-49 | |||
18 | HANUS Joanna | 502 | PASJONAUCI KROSNO | KROSNO | K-Niepełnosprawni(B) | |||
19 | WOSZEK Maria | 509 | TARNOGÓRSKIE ŁAZĘGI | TARNOWSKIE GÓRY | K60-64 | |||
20 | WARCHALSKA Teresa | 492 | KLUB WYSOKOGÓRSKI KATOWICE | KATOWICE | K65-69 | |||
21 | WAWRZYŃCZOK Agnieszka | 496 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY | K30-39 | |||
22 | WANIEK Sara | 491 | TARNOWSKIE GÓRY | K30-39 | ||||
23 | UFEL Milena | 486 | MOSIR TKKF SATURN CZELADŹ | CZELADŹ | K-Dzieci | 1 | ||
24 | UFEL Marcelina | 485 | MOSIR TKKF SATURN CZELADŹ | CZELADŹ | K-Jun. | 1 | ||
25 | WALESZKO Anna | 490 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | K45-49 | |||
26 | TUZIMEK Agata | 484 | KUR-TEAM | KURÓW | K30-39 | |||
27 | TROJSZCZAK Joanna | 479 | RYBNIK | K40-44 | 1 | |||
28 | HAJDUK Ewa | 480 | MALINOWE GWIAZDY | CHORZÓW | K50-54 | 1 | ||
29 | WALEROWICZ Joanna | 487 | TARNOGÓRSKIE ŁAZĘGI | TARNOWSKIE GÓRY | K50-54 | |||
30 | SZENDZIELORZ Ilona | 460 | MALINOWE GWIAZDY | RUDA ŚLĄSKA | K60-64 | |||
31 | SZYMAŃSKA Lucyna | 462 | XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW W DYWITACH | KIEŹLINY | K-Niepełnosprawni(A) | |||
32 | SZROBARCZYK Małgorzata | 461 | KARCHOWICE | K55-59 | ||||
33 | TOMASZEK Daniela | 475 | TARNOGÓRSKIE ŁAZĘGI | TARNOWSKIE GÓRY | K65-69 | 2 | ||
34 | TAISNER Aleksandra | 470 | NORDIC TEAM RUDA ŚLĄSKA | RUDA ŚLĄSKA | K40-44 | |||
35 | SZAŁAJ Anna | 455 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | K-Niepełnosprawni(A) | |||
36 | ZARADNA-SZYMAŃSKA Iwona | 503 | MK TEAM | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | K60-64 | |||
37 | STOLTMANN Helena | 453 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | K60-64 | |||
38 | STĘPIEŃ Lucyna | 447 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | K60-64 | |||
39 | STOLARSKA Danuta | 449 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K60-64 | |||
40 | SOMIAK Marta | 437 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY | K40-44 | |||
41 | SOMIAK Milena | 438 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY | K-Jun. | |||
42 | REDISZ Anna | 423 | TARNOWSKIE GÓRY | K40-44 | 1 | |||
43 | STACHOWIAK Magdalena | 442 | KONARZEWO | K40-44 | ||||
44 | SITTEK Agnieszka | 430 | KATOWICE | K40-44 | ||||
45 | SŁUPIANEK Sonia | 431 | KATOWICKI NORDIC WALKING | KATOWICE | K40-44 | |||
46 | RACZYŃSKA Aleksandra | 419 | STADION ŚLĄSKI | CHORZÓW | K75+ | |||
47 | RUCZYŃSKA Ewa | 426 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | K45-49 | |||
48 | PYKA Aleksandra | 418 | UNIA MIAST | LUBLINIEC | K-Jun. | |||
49 | SOCAŁA Wiktoria | 434 | SZCZYRK | K18-29 | ||||
50 | ŚWIĄTKOWSKA Adrianna | 467 | BIELSKO-BIAŁA | K18-29 | 1 | |||
51 | PONKA Barbara | 415 | POLIPACK TEAM GWE | WEJHEROWO | K45-49 | |||
52 | POLAK Małgorzata | 413 | TARNOWSKIE GÓRY | K45-49 | ||||
53 | PISARSKA Barbara | 408 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY | K50-54 | |||
54 | PŁUCHOWSKA Bernadetta | 412 | KUR-TEAM | ŁĄKOĆ | K18-29 | |||
55 | PASTERNY Zuzanna | 403 | MOSIR TKKF SATURN CZELADŹ | CZELADŹ | K-Jun. | 1 | ||
56 | NIECHWIEJCZYK Kinga | 390 | UNIA MIAST | ŚWIĘTOCHŁOWICE | K-Jun. | |||
57 | OLEKSYK Małgorzata | 396 | BK NORDIC WALKING KLUB BIEGACZA USTRZYKI DOLNE | USTRZYKI DOLNE | K55-59 | |||
58 | PONIATOWSKA Alina | 414 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY | K65-69 | |||
59 | NIEPSUJ Anna | 391 | KIJANKI BYTOM | BYTOM | K50-54 | |||
60 | MALINOWSKA Monika | 366 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | K40-44 | 1 | ||
61 | NAWROCKA Hanna | 388 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | K-Dzieci | |||
62 | MORAWIEC-MROCHEN Marzena | 384 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY | K45-49 | |||
63 | NIEDŹWIECKA Małgorzata | 383 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K60-64 | |||
64 | WOLKO Barbara | 501 | NORDICUS | TARNOWSKIE GÓRY | K50-54 | |||
65 | MICHALCZYK Dominika | 380 | KATOWICE | K18-29 | ||||
66 | MICHALCZYK Julia | 378 | KATOWICE | K18-29 | ||||
67 | MROWIEC Maria | 385 | SIECHODZI PTTK | BYTOM | K75+ | |||
68 | MICHALCZYK Lidia | 379 | KATOWICE | K45-49 | ||||
69 | MARCINKOWSKA Agnieszka | 370 | UNIA MIAST | LUBLINIEC | K-Jun. | |||
70 | MALINOWSKA Grażyna | 367 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | K70-74 | |||
71 | MATUKIN-PAKUSZYŃSKA Anna | 373 | AMATOR | OPOLE | K45-49 | |||
72 | MAZERSKA Maria | 374 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | K70-74 | |||
73 | RECZULSKA Sara | 421 | STOWARZYSZENIE MIŁOŚNIKÓW SPORTU EFEKT CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K18-29 | |||
74 | STOLORZ Klaudia | 452 | STOWARZYSZENIE MIŁOŚNIKÓW SPORTU EFEKT CZĘSTOCHOWA | CHEŁM ŚLĄSKI | K18-29 | |||
75 | ŁOMANOWSKA Agata | 357 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K18-29 | |||
76 | MARCINIAK Patrycja | 369 | OŻARÓW MAZOWIECKI | K45-49 | ||||
77 | LIBERA Anna | 355 | CZĘSTOCHOWA | K45-49 | ||||
78 | MALINA Teresa | 365 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY | K55-59 | |||
79 | LIBARDI-KŁYŚ Sylwia | 354 | STADION ŚLĄSKI | GLIWICE | K60-64 | |||
80 | BONEV Katarzyna | 356 | CIEDSZYN | K30-39 | ||||
81 | LASKOWSKA Sabina | 350 | RUDZICZKA | K30-39 | 1 | |||
82 | LANGMESSER Kinga | 348 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | K18-29 | |||
83 | LANGMESSER Regina | 349 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | K50-54 | |||
84 | LACHNIK Patrycja | 347 | CKZIU MECHANIK NYSA | ARNSDORF | K-Jun. | |||
85 | LACHNIK Grażyna | 345 | CKZIU MECHANIK NYSA | ARNSDORF | K50-54 | |||
86 | KWIDZIŃSKA Emilia | 344 | POLIPACK TEAM GWE | LUZINO | K18-29 | |||
87 | KUŚMIEREK Beata | 340 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | K40-44 | |||
88 | KULCZYCKA Katarzyna | 333 | KLUB NORDIC WALKING SPRING HORYNIEC-ZDRÓJ | HORYNIEC ZDRÓJ | K50-54 | |||
89 | KURDYBACHA Danuta | 335 | KLUB NORDIC WALKING SPRING HORYNIEC-ZDRÓJ | HORYNIEC-ZDRÓJ | K55-59 | |||
90 | KWECZKA-JANECZEK Anna | 343 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K40-44 | 1 | ||
91 | KULAWIK Magdalena | 331 | CIDRY LOTAJOM | BYTOM | K30-39 | |||
92 | KURZAWSKA Jolanta | 338 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | K70-74 | |||
93 | KULAWIK Justyna | 332 | CIDRY LOTAJOM | PIEKARY ŚLĄSKIE | K30-39 | |||
94 | KUCZYŃSKA Anna | 330 | NORDIC WAKING KIEKRZ POLAND | OBORNIKI | K55-59 | |||
95 | KUCYPERA Teresa | 329 | TARNOGÓRSKIE ŁAZĘGI | TARNOWSKIE GÓRY | K65-69 | |||
96 | KRZYCHOWICZ Maria | 324 | NORDICUS STRZYBNICA | STRZYBNICA | K30-39 | |||
97 | KRZYKAWSKA-HUS Karolina | 326 | CIDRY LOTAJOM | PIEKARY ŚLĄSKIE | K30-39 | |||
98 | KOWACZ Agata | 316 | PREDATORS WAŁBRZYCH | WAŁBRZYCH | K30-39 | |||
99 | KRZYCHOWICZ Zofia | 323 | NORDICUS STRZYBNICA | STRZYBNICA | K-Dzieci | |||
100 | KOWALCZYK Joanna | 317 | LUX TORPEDA MAŁOPOLSKA | KRAKÓW | K45-49 | |||
101 | KOŁPAK Irena | 311 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | K65-69 | |||
102 | KOSMALA-JASKÓLSKA Joanna | 314 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY | K45-49 | |||
103 | KOLARCZYK Joanna | 308 | STADION ŚLĄSKI | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | K50-54 | |||
104 | DORMINGER Justyna | 309 | MALINOWE GWIAZDY | CHORZÓW | K50-54 | |||
105 | KAŁUŻNA Anna | 299 | SOSNOWIEC | K65-69 | ||||
106 | KIRSZ Mariola | 302 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY | K40-44 | |||
107 | KABATA Agnieszka | 295 | TARNOWSKIE GÓRY | K45-49 | ||||
108 | JÓŹWIAK Marianna | 290 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K45-49 | |||
109 | KALAGA Halina | 297 | TARNOWSKIE GÓRY | K-Niepełnosprawni(B) | ||||
110 | JÓWKO Karolina | 288 | KUR-TEAM | KURÓW | K30-39 | |||
111 | JĘDRASIAK Renata | 286 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | K55-59 | |||
112 | JURECZKO-GRZEBIELA Ewa | 293 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY | K45-49 | |||
113 | JĘDRYCZEK Weronika | 287 | BACHUS NORDICUS ZIELONA GÓRA | ZIELONA GÓRA | K30-39 | |||
114 | JASTRZĘBSKA-MAJAK Agnieszka | 285 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K45-49 | |||
115 | INGLANT Krystyna | 280 | STADION ŚLĄSKI | CHORZÓW | K-Niepełnosprawni(B) | |||
116 | HOLECKA Kinga | 277 | Z KIJKAMI PO ZDROWIE | KATOWICE | K18-29 | |||
117 | HILGNER Katarzyna | 276 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY | K45-49 | |||
118 | HORZELA Danuta | 278 | TWORÓG | K65-69 | ||||
119 | GRUSZKA Barbara | 270 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | K70-74 | |||
120 | HALIK-LEWANDOWSKA Jadwiga | 274 | LKS ZANTYR SZTUM | KWIDZYN | K60-64 | |||
121 | GÓRECKA Iwona | 262 | STADION ŚLĄSKI | ŚWIĘTOCHŁOWICE | K55-59 | |||
122 | GRUNER Maria | 268 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY | K55-59 | |||
123 | GORNY Halina | 258 | CKZIU MECHANIK NYSA | DRESDEN | K45-49 | |||
124 | GRABDA Zofia | 264 | DĄBROWA GÓRNICZA | K60-64 | ||||
125 | GEMBUS Ewa | 254 | CHCE CI SIĘ | BLACHOWNIA | K55-59 | |||
126 | GIZA Elżbieta | 255 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY | K60-64 | |||
127 | GAŁKOWSKA Elżbieta | 251 | MARSZ PO ZDROWIE | TUCZNO | K65-69 | |||
128 | GĄSEWICZ-FILIPIAK Agnieszka | 253 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY | K40-44 | |||
129 | GACIA Dorota | 246 | KLUB NORDIC WALKING SPRING HORYNIEC-ZDRÓJ | HORYNIEC ZDRÓJ | K55-59 | |||
130 | FRANCZAK Małgorzata | 241 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K18-29 | |||
131 | DĘBOSZ Sylwia | 231 | KRAKÓW | K40-44 | ||||
132 | FRANCZAK Anna | 243 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K50-54 | |||
133 | DUDKIEWICZ Anna | 236 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY | K45-49 | |||
134 | DOMIN Krystyna | 233 | MK TEAM | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | K65-69 | |||
135 | DYBEŁ Agnieszka | 238 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K-Niepełnosprawni(A) | |||
136 | CAŁKA-PRYSZCZ Agata | 216 | KATOWICE | K40-44 | ||||
137 | CZAPURA Elżbieta | 225 | MK TEAM | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | K60-64 | |||
138 | CZAJA Dorota | 224 | OBORYGENI | OBORNIKI ŚLĄSKIE | K30-39 | |||
139 | DAROSZEWSKA Krystyna | 230 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K60-64 | |||
140 | CZWERENKO Alicja | 229 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | K55-59 | |||
141 | KNITTER Agata | 211 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | K18-29 | |||
142 | BUDZYŃSKA Magdalena | 214 | SKAWINA | K40-44 | ||||
143 | CZAICKA Agnieszka | 223 | TARNOGÓRSKIE ŁAZĘGI | TARNOWSKIE GÓRY | K40-44 | |||
144 | BRODZIŃSKA Ewelina | 210 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K-Niepełnosprawni(B) | |||
145 | BRZEZINA Magdalena | 213 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY | K40-44 | |||
146 | BANDUCH Izabela | 193 | SIECHODZI PTTK | TARNOWSKIE GÓRY | K50-54 | |||
147 | BOGUSŁAWSKA Katarzyna | 205 | STADION ŚLĄSKI | KATOWICE | K50-54 | |||
148 | ANGIELCZYK Małgorzata | 192 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | K65-69 | |||
149 | BIELAWSKA Elwira | 201 | SONSIEDZI TEAM | OKUNIEW | K40-44 | |||
150 | BARCZYK Jolanta | 195 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K60-64 | |||
151 | GEIER Helena | 95 | BIAŁA | K65-69 | ||||
152 | GWAREK Anita | 41 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAW | K45-49 | |||
153 | KOSMALA Maria | 313 | TARNOGÓRSKIE ŁAZĘGI | TARNOWSKIE GÓRY | K70-74 | |||
154 | KONIARSKA Katarzyna | 67 | TARNOWSKIE GÓRY | K50-54 | ||||
155 | MARONDEL Katarzyna | 305 | SILESIA NORDIC TEAM | BYTOM | K30-39 | |||
156 | MUSIATOWICZ Aleksandra | 38 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZ | K50-54 | |||
Niesklasyfikowani | ||||||||
BANDUCH Julia | 194 | TARNOWSKIE GÓRY | K18-29 | |||||
DQ | GRABOWSKA Bożena | 182 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | K45-49 | 3 |
Znaleziono 158 wynik(ów)