PUCHAR GÓRNEGO ŚLĄSKA NORDIC WALKING 2020 – 5 KM - MĘŻCZYŹNI
PUCHAR GÓRNEGO ŚLĄSKA NORDIC WALKING 2020 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
PUCHAR GÓRNEGO ŚLĄSKA NORDIC WALKING 2020 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Tarnowskie Góry |
Data : | 2020-10-04 |
Miejsce : | Tarnowskie Góry |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 156 |
Wystartowało : | 118 |
Nie ukończyło : | 2 |
Ukończyło : | 116 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KUŹMICZ Adam | 171 | POLIPACK TEAM GWE | MASZEWKO | M30-39 | 1 | ||
2 | TRZCIŃSKI Franciszek | 337 | WOPR/SIR START | CHEŁMNO | M55-59 | 1 | ||
3 | BRZOZOWSKI Piotr | 175 | AKTYWNI POSTOMINO | SŁAWNO | M30-39 | |||
4 | TOPOREK Rafał | 176 | POLIPACK TEAM GWE | PRZODKOWO | M-Niepełnosprawni(B) | 2 | ||
5 | WOROCH Roman | 177 | KS METRACO POLKOWICE | DOPIEWO | M60-64 | |||
6 | ROŻYNEK Miron | 178 | KS METRACO POLKOWICE | WROCŁAW | M55-59 | |||
7 | FRĄCKOWIAK Roman | 179 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | WIELEŃ | M50-54 | 1 | ||
8 | WITUCKI Jacek | 180 | POZNAŃ | M45-49 | 1 | |||
9 | ZAGAJA Janusz | 510 | WESOŁY BORSUK TEAM | OPOLE | M65-69 | |||
10 | ŚCIBISZ Bogdan | 466 | MOSIR TKKF SATURN CZELADŹ | SOSNOWIEC | M75+ | |||
11 | ŻAK Dawid | 504 | MOSIR TKKF SATURN CZELADŹ | CZELADŹ | M-Jun. | |||
12 | WOJCIECHOWSKI Marcin | 499 | RADLINIOKI | RADLIN | M30-39 | 1 | ||
13 | KLIMCZAK Adam | 303 | GOSADI NORDIC TEAM | WARSZAWA | M55-59 | |||
14 | WASILEWSKI Sławomir | 493 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | M75+ | |||
15 | WALESZKO Andrzej | 489 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | M45-49 | |||
16 | WAWRZYNIAK Igor | 495 | POLIPACK TEAM GWE | GDYNIA | M-Jun. | |||
17 | TUZIMEK Adam | 483 | KUR-TEAM | KURÓW | M-Jun. | |||
18 | TUZIMEK Jakub | 482 | KUR-TEAM | KURÓW | M-Jun. | 2 | ||
19 | TOPOLNICKI Konrad | 478 | CKZIU MECHANIK NYSA | PRZECHÓD | M18-29 | 1 | ||
20 | WOJTOWICZ Tomasz | 500 | ATHLETIC ZRĘCIN / GMINA MIEJSCE PIASTOWE | WIDACZ | M30-39 | |||
21 | WALESZKO Adam | 488 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | M-Jun. | |||
22 | TRZCIŃSKI Wiktor | 481 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M-Dzieci | |||
23 | TOŁAJ Andrzej | 474 | KATOWICKI NORDIC WALKING | SOSNOWIEC | M60-64 | |||
24 | TOMCZYK Edward | 477 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | M70-74 | |||
25 | TKOCZ Adam | 472 | EKIPA NA KIJACH | RUDA ŚLĄSKA | M50-54 | |||
26 | ŚWIDEREK Marcin | 468 | NW CZŁAPSKI TEAM | SKIERNIEWICE | M40-44 | |||
27 | TABOR Leszek | 469 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | M60-64 | |||
28 | THOMALLA Bogdan | 471 | STADION ŚLĄSKI | ZABRZE | M75+ | |||
29 | RYBAŁTOWSKI Paweł | 428 | OBORYGENI | OBORNIKI ŚLĄSKIE | M75+ | |||
30 | ŚCIBIOR Robert | 465 | KUR-TEAM | KLEMENTOWICE | M45-49 | |||
31 | SZCZĘŚNIAK Wiktor | 459 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M-Jun. | |||
32 | SZYMCZEWSKI Włodzimierz | 464 | ŚWIĘTOCHŁOWICE | M60-64 | ||||
33 | SZYMAŃSKI Stefan | 463 | XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW W DYWITACH | KIEŹLINY | M70-74 | |||
34 | STĘPIEŃ Andrzej | 448 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | M18-29 | 1 | ||
35 | STASIAK Maciej | 445 | TARNOWSKIE GÓRY | M30-39 | ||||
36 | SPYCHAŁA Lesław | 441 | CKZIU MECHANIK NYSA | BIAŁA | M50-54 | |||
37 | STACHOWIAK Tomasz | 443 | STĘSZEW TEAM | KONARZEWO | M40-44 | |||
38 | STOLARSKI Janusz | 450 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M65-69 | |||
39 | SOSNECKI Łukasz | 440 | ALEKSANDRIA I | M-Jun. | 1 | |||
40 | SŁUPIANEK Paweł | 432 | KATOWICKI NORDIC WALKING | KATOWICE | M40-44 | |||
41 | SOSIN Stanisław | 439 | STADION ŚLĄSKI | CHORZÓW | M-Niepełnosprawni(A) | |||
42 | SOBCZAK Robert | 433 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY | M40-44 | |||
43 | RUSINOWICZ Andrzej | 427 | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | PIŁA | M75+ | |||
44 | SOKOŁOWSKI Marek | 436 | PTG SOKÓŁ RYMANÓW | RYMANÓW-ZDRÓJ | M55-59 | |||
45 | ROMANOWSKI Daniel | 424 | RYBNIK | M18-29 | 1 | |||
46 | ROSAK Marcin | 425 | BACHUS NORDICUS ZIELONA GÓRA | ZIELONA GÓRA | M40-44 | |||
47 | RADECKI Artur | 420 | CHODZĄCY BIAŁYSTOK | BIAŁYSTOK | M55-59 | |||
48 | RECZULSKI Mariusz | 422 | STOWARZYSZENIE MIŁOŚNIKÓW SPORTU EFEKT CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M50-54 | |||
49 | PŁONKA Krzysztof | 411 | KUŹNIA RACIBORSKA | M55-59 | ||||
50 | PUSZKARSKI Adam | 417 | GOSADI NORDIC TEAM | WARSZAWA | M-Dzieci | |||
51 | PASTERNY Igor | 404 | MOSIR TKKF SATURN CZELADŹ | CZELADŹ | M-Dzieci | |||
52 | PIĄTKOWSKI Józef | 407 | KS METRACO POLKOWICE | POLKOWICE | M75+ | |||
53 | OLSZEWSKI Ryszard | 398 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | M65-69 | |||
54 | MARONDEL Jan | 410 | BYTOM | M65-69 | ||||
55 | OLSZAŃSKI Karol | 397 | FEAR THE RETURN | KRAKÓW | M45-49 | |||
56 | PAJĘCKI Adam | 401 | PARAKULOS KOWAL | KOWAL | M-Niepełnosprawni(B) | |||
57 | NIESŁONY Ryszard | 392 | MALIMOWE GWIAZDY | CHORZÓW | M60-64 | |||
58 | NOWACZYK Tomasz | 393 | MARSZ PO ZDROWIE | GNIEZNO | M40-44 | |||
59 | MROZIŃSKI Tadeusz | 387 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY | M50-54 | |||
60 | NETKOWSKI Wojciech | 389 | PASJA NORDIC WALKING | BRWINOW | M60-64 | |||
61 | MARCZAK Tomasz | 371 | ALEKSANDRIA I | M18-29 | ||||
62 | MAZURKIEWICZ Antoni | 375 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | M70-74 | |||
63 | MAJCHRZYK Wojciech | 364 | SONSIEDZI TEAM | OKUNIEW | M50-54 | |||
64 | MATECKI Ryszard | 372 | KS METRACO POLKOWICE | KUDOWA ZDRÓJ | M70-74 | |||
65 | MAJAK Mateusz | 362 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M18-29 | |||
66 | MAJAK Wojciech | 361 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M45-49 | |||
67 | LEWANDOWSKI Roman | 353 | LKS ZANTYR SZTUM | KWIDZYN | M65-69 | |||
68 | MACHOWSKI Jan | 360 | LEŚNE LUDKI ŻARKI LETNISKO | KOZIEGŁOWY | M70-74 | |||
69 | LACHNIK Hubert | 346 | CKZIU MECHANIK NYSA | ARNSDORF | M70-74 | |||
70 | KUŚMIEREK Mateusz | 341 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | M-Jun. | |||
71 | KUŚMIEREK Patryk | 342 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | M18-29 | |||
72 | LEBIODA Paweł | 351 | STADION ŚLĄSKI | KATOWICE | M-Niepełnosprawni(A) | |||
73 | KRZYCHOWICZ Karol | 325 | NORDICUS STRZYBNICA | STRZYBNICA | M30-39 | |||
74 | KOWALCZYK Tadeusz | 318 | LUX TORPEDA MAŁOPOLSKA | KRAKÓW | M65-69 | |||
75 | KUREK Klaudiusz | 336 | TARNOWSKIE GÓRY | M30-39 | ||||
76 | KASPRZAK Tadeusz | 300 | OSIEK | M-Niepełnosprawni(A) | ||||
77 | KOŁPAK Jan | 310 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | M70-74 | |||
78 | KABATA Jarosław | 294 | TARNOWSKIE GÓRY | M50-54 | ||||
79 | KNITTER Tomasz | 306 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | M18-29 | |||
80 | KŁYŚ Ryszard | 304 | STADION ŚLĄSKI | GLIWICE | M60-64 | |||
81 | JÓŹWIAK Łukasz | 291 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M-Niepełnosprawni(A) | |||
82 | ADAMUS Marian | 301 | SILESIA NORDIC TEAM | BYTOM | M70-74 | |||
83 | JÓŹWIAK Dominik | 292 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M-Niepełnosprawni(B) | |||
84 | JANKOWSKI Mateusz | 283 | POLIPACK TEAM GWE | GOSCICINO | M18-29 | |||
85 | JÓWKO Paweł | 289 | KUR-TEAM | KURÓW | M45-49 | |||
86 | GRZYWA Bogdan | 273 | FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI | CZYŻOWICE | M55-59 | |||
87 | JANOSZKA Krzysztof | 284 | MORSY LUBLINIEC | LUBLINIEC | M60-64 | |||
88 | GRABOWSKI Jacek | 266 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | M45-49 | |||
89 | HELWICH Stefan | 275 | KS METRACO POLKOWICE | WIELEN | M60-64 | |||
90 | GRABDA Andrzej | 265 | DĄBROWA GÓRNICZA | M55-59 | ||||
91 | GRYGOROWICZ Bogdan | 271 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | M-Niepełnosprawni(B) | |||
92 | GORNY Martin | 259 | CKZIU MECHANIK NYSA | DRESDEN | M-Dzieci | |||
93 | GÓRNIK Jerzy | 263 | KATOWICE 49 | KATOWICE | M70-74 | |||
94 | GAŹDZICKI Stanisław | 252 | TARNOWSKIE GÓRY | M60-64 | ||||
95 | FRANCZAK Dariusz | 242 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M55-59 | |||
96 | DUDEK Edward | 235 | KS METRACO POLKOWICE | GŁOGÓW | M70-74 | 1 | ||
97 | DUSZEŃKO Zygmunt | 237 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | M-Niepełnosprawni(A) | |||
98 | DĘBSKI Bartłomiej | 232 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M40-44 | |||
99 | CZMOCH Marian | 228 | ŁOSICE | M65-69 | ||||
100 | DRYNDA Franciszek | 234 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY | M70-74 | |||
101 | BREWKA Joachim | 209 | UNIA MIAST | LUBLINIEC | M55-59 | |||
102 | CZŁAPSKI Krzysztof | 227 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M55-59 | |||
103 | CIMPRICH Petr | 220 | NORDIC WALKING OLOMOUC | OLOMOUC | M30-39 | |||
104 | CZEKAJŁO Franciszek | 226 | REMI | DREZDENKO | M65-69 | |||
105 | CIEŚLUK Marcin | 218 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M-Niepełnosprawni(B) | |||
106 | BUŁAKOWSKI Bohdan | 215 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | M70-74 | |||
107 | CIEŚLUK Igor | 219 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M-Dzieci | |||
108 | BOROŃ Adam | 206 | MOSIR TKKF SATURN CZELADŹ | CZELADŹ | M-Jun. | |||
109 | JUREK Adam | 46 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | M60-64 | 1 | ||
110 | BŁASZCZYK Adrian | 203 | CZĘSTOCHOWA | M40-44 | 1 | |||
111 | BARYLUK Beniamin | 197 | MOSIR TKKF SATURN CZELADŹ | CZELADŹ | M-Jun. | 1 | ||
112 | BIELAWSKI Leszek | 202 | SONSIEDZI TEAM | OKUNIEW | M40-44 | 1 | ||
113 | CYRUS Bogdan | 76 | SILESIA NORDIC TEAM | STRZEBIŃ | M50-54 | |||
114 | BIBKO Martin | 24 | SPEEDBAR | KOSICE | M40-44 | |||
115 | ZYGMUNT Patryk | 327 | KATOWICE | M40-44 | ||||
Niesklasyfikowani | ||||||||
TOMASZEK Zbigniew | 476 | TARNOGÓRSKIE ŁAZĘGI | TARNOWSKIE GÓRY | M70-74 | ||||
DQ | POLKOWSKI Piotr | 173 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M30-39 | 1 | ||
DQ | GLISZCZYŃSKI Mirosław | 257 | NWPL/Goggle PAE TEAM | TARNOWSKIE GÓRY | M-Niepełnosprawni(A) | 1 |
Znaleziono 118 wynik(ów)