PUCHAR REGIONALNY NORDIC WALKING - BIAŁY BÓR 2020 – 5 KM - KOBIETY
PUCHAR REGIONALNY NORDIC WALKING -BIAŁY BÓR 2020 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
PUCHAR REGIONALNY NORDIC WALKING -BIAŁY BÓR 2020 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Biały Bór |
Data : | 2020-09-20 |
Miejsce : | Biały Bór |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 109 |
Wystartowało : | 99 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 99 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MAŚLANKA Iwona | 80 | MARSZ PO ZDROWIE | ŚMIGIEL | K45-49 | |||
2 | SPYCHAŁA Marzena | 135 | CKZIU MECHANIK NYSA | BIAŁA | K50-54 | |||
3 | KĘDZIERSKA Agnieszka | 50 | KIJKOWE TRZEMESZNO | TRZEMESZNO | K40-44 | |||
4 | OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela | 104 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | WIELEŃ | K50-54 | |||
5 | PUSZKARSKA Małgorzata | 125 | GOSADI NORDIC TEAM | WARSZAWA | K45-49 | |||
6 | TELEGA Małgorzata | 158 | LKS ZANTYR SZTUM | KWIDZYN | K30-39 | |||
7 | GRABOWSKA Bożena | 34 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | K45-49 | |||
8 | JÓŹWIAK Marianna | 47 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K45-49 | |||
9 | ADAMCZEWSKA Monika | 1 | AKTYWNA KCYNIA | KCYNIA | K18-29 | |||
10 | ANGIELCZYK Małgorzata | 4 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | K65-69 | |||
11 | BRODZIŃSKA Ewelina | 9 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K-Niepełnosprawni(B) | |||
12 | CZWERENKO Alicja | 16 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | K55-59 | |||
13 | DANA Kazimiera | 17 | KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | K65-69 | |||
14 | DAROSZEWSKA Krystyna | 18 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K60-64 | |||
15 | DZIĘCIOŁ Anna | 23 | TUROWO | K30-39 | ||||
16 | FRANCZAK Małgorzata | 24 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K18-29 | |||
17 | FRANCZAK Anna | 26 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K50-54 | |||
18 | GAŁKOWSKA Elżbieta | 29 | MARSZ PO ZDROWIE | TUCZNO | K65-69 | |||
19 | GÓRECKA Iwona | 33 | STADION ŚLĄSKI | ŚWIĘTOCHŁOWICE | K55-59 | |||
20 | GRUPIŃSKA Katarzyna | 36 | NORDIC WALKING LUBASZ | LUBASZ | K50-54 | |||
21 | GRYCZKA Majka | 37 | AKTYWNA KCYNIA | KCYNIA | K30-39 | |||
22 | GUTOWSKA Dorota | 39 | TEAMBIEGOWY SZCZECINEK | SZCZECINEK | K30-39 | |||
23 | HALIK-LEWANDOWSKA Jadwiga | 40 | LKS ZANTYR SZTUM | KWIDZYN | K60-64 | |||
24 | HINEBORG Bogumiła | 41 | KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ | WIELKI LUBIEŃ | K50-54 | |||
25 | JANOWICZ Alina | 43 | SZCZECINEK | K-Niepełnosprawni(A) | ||||
26 | JANY Katarzyna | 44 | NORDIC WALKING LUBASZ | CZARNKÓW | K30-39 | |||
27 | JURCZYSZYN Zyta | 48 | CZAPELKI | CZAPLINEK | K45-49 | |||
28 | KNITTER Zofia | 53 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | K-Dzieci | |||
29 | KOCOŃ Sylwia | 54 | SIEMIANICE | K40-44 | ||||
30 | KOŁPAK Irena | 56 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | K65-69 | |||
31 | KOMOROWSKA Hania | 57 | AKTYWNA KCYNIA | KCYNIA | K30-39 | |||
32 | KORPAL Grażyna | 61 | KOSZALIN | K55-59 | ||||
33 | KOWALCZUK Daria | 62 | WYCHODZE Z KIJAMI | KOSZALIN | K45-49 | |||
34 | KRAWCZYK Dorota | 63 | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | PIŁA | K60-64 | |||
35 | KUCZYŃSKA Anna | 64 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | OBORNIKI WLKP. | K55-59 | |||
36 | KUŚMIEREK Beata | 66 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | K40-44 | |||
37 | LANGMESSER Kinga | 70 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | K18-29 | |||
38 | LUBAŃSKA Leokadia | 73 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K55-59 | |||
39 | MARCINIAK Hanna | 75 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K55-59 | |||
40 | LEGOCKA - WALCZAK Kinga | 71 | UKS GIMNAZJON SUCHY LAS | SUCHY LAS | K45-49 | |||
41 | MAZERSKA Maria | 81 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | K70-74 | |||
42 | MICHALSKA Małgorzata | 83 | ZUMBA WALKING | SZCZECINEK | K55-59 | |||
43 | MIKUSIŃSKA Jolanta | 85 | FEAR THE RETURN | KRAKÓW | K45-49 | |||
44 | MIŁKOWSKA Jolanta | 87 | TEAM DEAF | GDYNIA | K-Niepełnosprawni(B) | |||
45 | MUSIATOWICZ Aleksandra | 91 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | K50-54 | |||
46 | NACZK Wiktoria | 92 | POLIPACK TEAM GWE | LĘBORK | K18-29 | |||
47 | NAWROCKA Hanna | 93 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | K-Dzieci | |||
48 | NIEWIADOMSKA Zofia | 96 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K60-64 | |||
49 | NIKODEMSKA Bogna | 99 | AKTYWNA KCYNIA | KCYNIA | K40-44 | |||
50 | NIEZGODA Małgorzata | 98 | SZCZECINEK | K40-44 | ||||
51 | KWAŚNIESKA Dorota | 100 | BIAŁY BÓR | K50-54 | ||||
52 | NOWAK Aleksandra | 102 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | SZCZUTKI | K30-39 | |||
53 | OLENDER Zofia | 105 | MALINOWE GWIAZDY | CHORZÓW | K50-54 | |||
54 | PASZKIET Kasia | 110 | AKTYWNA KCYNIA | KCYNIA | K45-49 | |||
55 | PISARSKA Barbara | 113 | NORDICUS STRZYBNICA | STRZYBNICA | K50-54 | |||
56 | PŁUCIENNIK Wiesława | 114 | BIAŁY BÓR | BIAŁY BÓR | K65-69 | |||
57 | POLOWIEC Alina | 116 | AKTYWNA KCYNIA | KCYNIA | K50-54 | |||
58 | POŁOCZAŃSKA Marta | 118 | SZWAGRY BIEGAJĄ | KOSZALIN | K30-39 | |||
59 | POŁOCZAŃSKA Maja | 119 | SZWAGRY BIEGAJĄ | KOSZALIN | K-Dzieci | |||
60 | POTRZEBOWSKA Agata | 120 | DEAF I #B3K | BYDGOSZCZ | K-Niepełnosprawni(B) | |||
61 | PRACKA Katarzyna | 122 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K50-54 | |||
62 | PRZYBYLSKA Aleksandra | 124 | ELITE TEAM | GDYNIA | K-Niepełnosprawni(B) | |||
63 | RODZIEWICZ Wioletta | 128 | USTKA | K50-54 | ||||
64 | ROMANOWSKA Danuta | 129 | WYCHODZĘ Z KIJAMI KOSZALIN | KOSZALIN | K70-74 | |||
65 | RUCZYŃSKA Ewa | 131 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | K45-49 | |||
66 | STAŚ Adrianna | 137 | BIAŁA | K18-29 | ||||
67 | STAŚ Halina | 138 | BIAŁA | K45-49 | ||||
68 | STOLARSKA Danuta | 140 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K60-64 | |||
69 | STOLTMANN Helena | 141 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | K60-64 | |||
70 | SUPROŃ Janina | 143 | BIAŁY BÓR | K70-74 | ||||
71 | SZAŁAJ Anna | 144 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | K-Niepełnosprawni(A) | |||
72 | SZENDZIELORZ Ilona | 147 | MALINOWE GWIAZDY | RUDA ŚLĄSKA | K60-64 | |||
73 | SZMYT Hanna | 148 | SZWAGRY BIEGAJĄ | KOSZALIN | K60-64 | |||
74 | SZMYT Kamila | 150 | SZWAGRY BIEGAJĄ | KOSZALIN | K30-39 | |||
75 | SZYMAŃSKA Anna | 151 | TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA | TORUŃ | K55-59 | |||
76 | SZYMAŃSKA Lucyna | 152 | XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW W DYWITACH | KIEŹLINY | K-Niepełnosprawni(A) | |||
77 | ŚLIWIŃSKA Ewa | 154 | KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | K50-54 | |||
78 | TOMCZYK Ania | 160 | KOSZALIN | K45-49 | ||||
79 | TORSKA-SZABAŁOWSKA Iwona | 162 | SZCZECINEK | K50-54 | ||||
80 | TOWARNICKA Izabela | 163 | GDYNIA | K-Niepełnosprawni(B) | ||||
81 | WANKIEWICZ Irena | 173 | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | PIŁA | K55-59 | |||
82 | WICHER Jolanta | 174 | NORDIC WALKING LUBASZ | LUBASZ | K45-49 | |||
83 | WIŚNIK Agnieszka | 175 | ZUMBA WALKING | SZCZECINEK | K45-49 | |||
84 | WITUCKA Karolina | 176 | POZNAŃ | K-Dzieci | ||||
85 | WOJTCZAK Urszula | 178 | CZAPELKI | CZAPLINEK | K40-44 | |||
86 | WOROCH Jolanta | 181 | METRACO POLKOWICE | DOPIEWO | K50-54 | |||
87 | WÓJCIK Marlena | 183 | WAŁKOWISKA | K45-49 | ||||
88 | WÓJCIK Joanna | 184 | KS AZS UWM OLSZTYN | WAŁKOWISKA | K18-29 | |||
89 | ZAKRZEWSKA Iwona | 187 | TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA | TORUŃ | K50-54 | |||
90 | ZIELKE Halina | 188 | BIAŁY BÓR | K60-64 | ||||
91 | TOMCZAK Halina | 194 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | K70-74 | |||
92 | LITEWSKA Joanna | 195 | DEAF I #B3K | JUSZKOWO | K-Niepełnosprawni(B) | |||
93 | MALINOWSKA Grażyna | 197 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | K70-74 | |||
94 | GRUSZKA Barbara | 198 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | K70-74 | |||
95 | MALINOWSKA Monika | 199 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | K40-44 | |||
96 | KORYBSKA Aleksandra | 200 | HUBERTUS BIAŁY BÓR | BIAŁY BÓR | K45-49 | |||
97 | HERNET Iwona | 298 | KCYNIA | K-Niepełnosprawni(A) | ||||
98 | PEPCZYŃSKA Ewa | 299 | KCYNIA | K55-59 | ||||
99 | KLIENSKMID Marta | 300 | BIAŁY BÓR | K40-44 |
Znaleziono 99 wynik(ów)