KLASYFIKACJA PUCHARU POLSKI NORDIC WALKING 2019
2019-04-27 Konstancin-Jeziorna (PR) | 2019-05-04 Mielno (PP) | 2019-05-19 Wejherowo (PP) | 2019-05-26 Biały Bór (PR) | 2019-06-01 Kolbuszowa (PP) | 2019-06-02 Polańczyk (PR) | 2019-06-09 Włocławek (PR) | 2019-06-16 Tarnowskie Góry (PR) | 2019-06-22 Legnica (PP) | 2019-06-29 Jarosławiec (PR) | 2019-07-06 Polanica Zdrój (PP) | 2019-07-21 Wągrowiec (PR) | 2019-07-28 Skrwilno (PR) | 2019-08-10 Osielsko (PP) | 2019-08-18 Śrem (PR) | 2019-08-24 Potęgowo (PP) | 2019-09-14 Hajnówka (PP)
Rok:
2019 | 2020 |
Dystans:
5 | 10 | 21.1 |
Klasyfikacja wg kategorii:
| K18-29 | K30-39 | K40-44 | K45-49 | K50-54 | K55-59 | K60-64 | K65-69 | K70+ | K-Dzieci | K-Jun. | K-Niepełnosprawni(A) | K-Niepełnosprawni(B) | M18-29 | M30-39 | M40-44 | M45-49 | M50-54 | M55-59 | M60-64 | M65-69 | M70+ | M-Dzieci | M-Jun. | M-Niepełnosprawni(A) | M-Niepełnosprawni(B) | Drużynowa OPEN | Drużynowa | K OPEN | M OPEN |
Msc | Zawodnik | Klub | Kraj | Punkty |
---|---|---|---|---|
1 | BRZOZOWSKI Piotr | AKTYWNI POSTOMINO | 510 | |
2 | BIŃCZYK Dariusz | KABEX PODKOWA JANÓW | 260 | |
3 | SURIAK Michał | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | 225 | |
4 | STACHOWICZ Marcin | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | 215 | |
5 | BARTOSIEWICZ Łukasz | NWPL/LUKI TEAM GDAŃSK | 130 | |
6 | ZARĘBSKI Michał | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | 100 | |
7 | BEDNARZ Krzysztof | SANTANDER CONSUMER BANK | 80 | |
7 | BRZOZOWSKI Piotr | AKTYWNI POSTOMINO | 80 | |
7 | KOS Krzysztof | 80 | ||
7 | PIASTA Tomasz | KLUB SCB | 80 | |
7 | CZEKAŃSKI Damian | WESOŁY BORSUK TEAM | 80 | |
7 | CZEKAŃSKI Damian | WESOŁY BORSUK TEAM | 80 | |
13 | ŁĘCKI Jan | CHODZEZKIJAMIELITE TEAM | 70 | |
13 | RYCHLIK Grzegorz | FUNDACJA W TE PĘDY | 70 | |
13 | ILCZUK Marek | NOWI SIEDLCE | 70 | |
16 | GRYGORUK Daniel | 60 | ||
16 | NIEDŹWIEDZKI Dominik | 60 | ||
16 | GROMNICKI Mirosław | SANTANDER CONSUMER BANK | 60 | |
19 | BOJANOWSKI Marcin | WALK AND RUN TEAM OBORNIKI | 54 | |
20 | FALKOWSKI Maciej | POWIAT HAJNOWSKI | 50 | |
20 | SZYBUT Sebastian | 50 | ||
22 | JĘDRZEJEWSKI Łukasz | HDK LEGION ODDZIAŁ PŁOCK | 46 | |
23 | ŁUKASIEWICZ Łukasz | 45 | ||
23 | PIEPKA Przemysław | 45 | ||
25 | GWÓŹDŹ Artur | 40 | ||
26 | GAPIŃSKI Kamil | KS METRACO POLKOWICE | 35 | |
26 | KAMIŃSKI Paweł | GOSIR OSIELSKO | 35 | |
28 | KUSA Piotr | 30 | ||
29 | GROCHALA Michał | 25 | ||
30 | JANIK Maciej | ZASAPANI HYDRO | 24 | |
31 | SYKISZ Maksym | LESZNO :) | 20 | |
32 | RUDAWSKI Piotr | WALK AND RUN TEAM OBORNIKI | 17 | |
32 | WAGNER Łukasz | STOWARZYSZENIE FILAR | 17 | |
34 | KONIK Jarosław | BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKING | 10 | |
34 | HAŁAS Marcin | UNIA MIAST | 10 | |
36 | PARADOWSKI Andrzej | 9 | ||
36 | GRYGOROWICZ Marcin | KS METRACO POLKOWICE | 9 | |
36 | MATSEIKO Yevhenii | KARPATIYA | 9 | |
36 | GÓRSKI Jacek | 9 | ||
40 | RÓWIŃSKI Paweł | KLUB SCB | 8 | |
40 | SZEPCZYŃSKI Kamil | WTW WŁOCŁAWEK | 8 | |
40 | KOTULA Jakub | UNIA MIAST | 8 | |
40 | DENESZEWSKI Tomasz | 8 | ||
44 | KRAWCZYK Krzysztof | 7 | ||
44 | KARCZEWSKI Krzysztof | 7 | ||
44 | SIEWIERA Robert | POCZTOWA GRUPA NW | 7 | |
44 | NIETRZEBKA Paweł | MIĘDZYBORÓW | 7 | |
48 | REMBACZ Łukasz | 6 | ||
48 | ADAMCZYK Damian | 6 | ||
48 | ROWIŃSKI Paweł | NW CZŁAPSKI TEAM | 6 | |
51 | KRZAK Rafał | 5 | ||
51 | NYLEC Dawid | KLUB SCB | 5 | |
53 | BĄK Krzysztof | 4 | ||
53 | SOBCZAK Robert | NORDICUS STRZYBNICA | 4 | |
55 | KUREK Klaudiusz | 3 |
Znaleziono 55 wynik(ów)