KLASYFIKACJA PUCHARU REGIONALNEGO NORDIC WALKING 2020
Rok:
2019 | 2020 |
Dystans:
5 | 10 |
Klasyfikacja wg kategorii:
K18-29 | K30-39 | K40-44 | K45-49 | K50-54 | K55-59 | K60-64 | K65-69 | K70-74 | K75+ | K-Dzieci | K-Jun. | K-Niepełnosprawni(A) | K-Niepełnosprawni(B) | M18-29 | M30-39 | M40-44 | M45-49 | M50-54 | M55-59 | M60-64 | M65-69 | M70-74 | M75+ | M-Dzieci | M-Jun. | M-Niepełnosprawni(A) | M-Niepełnosprawni(B) | Drużynowa OPEN | K OPEN | M OPEN |
Msc | Zawodnik | Klub | Kraj | Punkty indywidualne | Punkty |
---|---|---|---|---|---|
1 | KURZAWSKA Jolanta (10 Km, K70+) KURZAWSKA Jolanta (5 Km, K70-74) WOROCH Jolanta (5 Km, K50-54) JĘDRASIAK Renata (5 Km, K55-59) JĘDRASIAK Renata (10 Km, K50-59) HELWICH Stefan (10 Km, M60-69) ROŻYNEK Miron (5 Km, M55-59) DUSZEŃKO Zygmunt (5 Km, M-Niepełnosprawni(A)) WOROCH Roman (5 Km, M60-64) STAWNIAK Karol (10 Km, M70+) | KS METRACO POLKOWICE | 20 20 19 18 18 40 38 36 36 13 | 258 | |
2 | FRANCZAK Małgorzata (5 Km, K18-29) FRANCZAK Małgorzata (10 Km, K18-29) FRANCZAK Anna (10 Km, K50-59) FRANCZAK Anna (5 Km, K50-54) RÓŻAŃSKA Helena (5 Km, K75+) CZŁAPSKI Krzysztof (10 Km, M50-59) POLKOWSKI Piotr (10 Km, M30-39) CZŁAPSKI Krzysztof (5 Km, M55-59) POLKOWSKI Piotr (5 Km, M30-39) ŚWIDEREK Marcin (5 Km, M40-44) | NW CZŁAPSKI TEAM | 34 32 18 12 10 37 34 27 23 12 | 239 | |
3 | DAROSZEWSKA Krystyna (5 Km, K60-64) BRODZIŃSKA Ewelina (5 Km, K-Niepełnosprawni(B)) JÓŹWIAK Marianna (10 Km, K40-49) STOLARSKA Danuta (10 Km, K60-69) JÓŹWIAK Marianna (5 Km, K45-49) JÓŹWIAK Łukasz (5 Km, M-Niepełnosprawni(A)) TRZCIŃSKI Wiktor (5 Km, M-Dzieci) JÓŹWIAK Dominik (5 Km, M-Niepełnosprawni(B)) LUBAŃSKI Tomasz (10 Km, M60-69) TRZCIŃSKI Mariusz (10 Km, M40-49) | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | 35 28 28 27 17 30 30 23 12 8 | 238 | |
4 | STOLTMANN Helena (5 Km, K60-64) KNITTER Zofia (5 Km, K-Dzieci) TURZYŃSKA-STOPA Maria (10 Km, K60-69) KUŚMIEREK Beata (5 Km, K40-44) KNITTER Agata (10 Km, K18-29) KNITTER Tomasz (5 Km, M18-29) KNITTER Tomasz (10 Km, M18-29) KUŚMIEREK Patryk (10 Km, M18-29) KUŚMIEREK Mateusz (5 Km, M-Jun.) KUŚMIEREK Patryk (5 Km, M18-29) | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | 28 14 11 10 7 35 34 28 27 21 | 215 | |
5 | GAŁKOWSKA Elżbieta (5 Km, K65-69) MAŚLANKA Iwona (5 Km, K45-49) OWCZAREK Henryka (10 Km, K70+) ANGIELCZYK Małgorzata (5 Km, K65-69) CHOLEWKA Jolanta (10 Km, K60-69) TOMCZYK Edward (5 Km, M70-74) GOŁĘBIEWSKI Edward (10 Km, M70+) GOŁĘBIEWSKI Edward (5 Km, M70-74) STANISLAWSKI Jan (10 Km, M60-69) ZAWISŁA Stanisław (5 Km, M65-69) | MARSZ PO ZDROWIE | 38 38 34 22 14 25 15 8 8 6 | 208 | |
6 | MUSIATOWICZ Aleksandra (10 Km, K50-59) OMARSKA Grażyna (10 Km, K60-69) MUSIATOWICZ Aleksandra (5 Km, K50-54) GWAREK Anita (5 Km, K45-49) WALESZKO Anna (5 Km, K45-49) BUŁAKOWSKI Bohdan (5 Km, M70-74) NETKOWSKI Wojciech (10 Km, M60-69) WALESZKO Adam (5 Km, M-Jun.) WALESZKO Andrzej (5 Km, M45-49) ADAMCZYK Adam (10 Km, M70+) | PASJA NORDIC WALKING | 31 19 13 3 1 30 28 26 19 18 | 188 | |
7 | KRÓLIKOWSKA Krystyna (10 Km, K40-49) NACZK Wiktoria (5 Km, K18-29) NACZK Wiktoria (10 Km, K18-29) WAWRZYNIAK Anna (5 Km, K45-49) KWIDZIŃSKA Emilia (5 Km, K18-29) TOPOREK Rafał (5 Km, M-Niepełnosprawni(B)) KUŹMICZ Adam (10 Km, M30-39) KUŹMICZ Adam (5 Km, M30-39) WAWRZYNIAK Igor (5 Km, M-Jun.) MARCZYŃSKI Adam (10 Km, M40-49) | POLIPACK TEAM GWE | 28 20 20 12 6 30 26 17 14 7 | 180 | |
8 | TELEGA Małgorzata (5 Km, K30-39) GRUSZKA Barbara (5 Km, K70-74) MALINOWSKA Monika (5 Km, K40-44) GRABOWSKI Jacek (5 Km, M45-49) KOŁPAK Jan (5 Km, M70-74) OLSZEWSKI Ryszard (5 Km, M65-69) | LKS ZANTYR SZTUM | 40 23 21 31 30 24 | 169 | |
9 | KANIEWSKA Alicja (10 Km, K30-39) HERNET Iwona (5 Km, K-Niepełnosprawni(A)) CIACIUCH Agnieszka (10 Km, K18-29) ADAMCZEWSKA Monika (5 Km, K18-29) GRYCZKA Majka (5 Km, K30-39) WOLFF Michał (5 Km, M30-39) POLOWIEC Krzysztof (5 Km, M-Dzieci) KOMOROWSKI Filip (5 Km, M-Dzieci) KANIEWSKI Łukasz (10 Km, M30-39) FICEK Łukasz (10 Km, M30-39) | AKTYWNA KCYNIA | 28 20 20 14 12 17 15 12 9 2 | 149 | |
10 | GÓRECKA Iwona (5 Km, K55-59) KRÓLIKOWSKA-ŁOSKOT Danuta (10 Km, K60-69) LIBARDI-KŁYŚ Sylwia (5 Km, K60-64) RACZYŃSKA Aleksandra (5 Km, K75+) GAZDA Dorota (10 Km, K60-69) THOMALLA Bogdan (5 Km, M75+) OCYSEK Zygmunt (10 Km, M70+) HRYNDIO Jerzy (10 Km, M60-69) KŁYŚ Ryszard (5 Km, M60-64) SOSIN Stanisław (5 Km, M-Niepełnosprawni(A)) | STADION ŚLĄSKI | 33 10 10 10 1 24 22 11 7 7 | 135 | |
11 | PUSZKARSKA Małgorzata (5 Km, K45-49) PUSZKARSKI Adam (5 Km, M-Dzieci) KLIMCZAK Adam (10 Km, M50-59) KLIMCZAK Adam (5 Km, M55-59) | GOSADI NORDIC TEAM | 34 31 29 23 | 117 | |
12 | SZYMAŃSKA Anna (5 Km, K55-59) CIESIELSKA Renata (10 Km, K40-49) BACHANEK Katarzyna (10 Km, K50-59) MÓRAWSKA Zdzisława (5 Km, K55-59) ZAKRZEWSKA Iwona (5 Km, K50-54) CIESIELSKI Jan (10 Km, M40-49) ŁUKASIK Michał (10 Km, M60-69) SZYMAŃSKI Michał (5 Km, M55-59) ŻBIKOWSKI Ryszard (5 Km, M60-64) EFEMBERG Michał (5 Km, M-Dzieci) | TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA | 13 9 9 5 1 25 17 12 8 5 | 104 | |
13 | SPYCHAŁA Marzena (5 Km, K50-54) MIŚKOWICZ Anna (10 Km, K60-69) LACHNIK Patrycja (5 Km, K-Jun.) GORNY Halina (5 Km, K45-49) SPYCHAŁA Lesław (5 Km, M50-54) GORNY Martin (5 Km, M-Dzieci) TOPOLNICKI Konrad (5 Km, M18-29) | CKZIU MECHANIK NYSA | 38 8 5 1 31 6 6 | 95 | |
14 | OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela (5 Km, K50-54) FRĄCKOWIAK Roman (5 Km, M50-54) FRĄCKOWIAK Mateusz (5 Km, M18-29) | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | 34 38 22 | 94 | |
15 | KUCZYŃSKA Anna (5 Km, K55-59) PAWLICZ Zuzanna (5 Km, K18-29) DOLATA Dorota (5 Km, K55-59) EWERTOWSKA Ewa (10 Km, K50-59) DOROTA Pietrzak (10 Km, K40-49) BOJANOWSKI Marcin (5 Km, M40-44) KROMSKI Paweł (10 Km, M50-59) GUDZIO Maciej (5 Km, M50-54) BLASZKA Michał (5 Km, M-Niepełnosprawni(A)) MARCHWICKI Przemysław (10 Km, M60-69) | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | 19 7 6 5 3 15 12 7 7 6 | 87 | |
16 | KRAWCZYK Dorota (5 Km, K60-64) WANKIEWICZ Irena (5 Km, K55-59) RUSINOWICZ Andrzej (5 Km, M75+) WIERZCHOSŁAWSKI Marcel (5 Km, M-Jun.) ŁOPIŃSKI Aleksy (10 Km, M70+) SZYMAŃSKI Jacek (10 Km, M50-59) | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | 18 2 32 11 7 3 | 73 | |
17 | JANY Katarzyna (5 Km, K30-39) GRUPIŃSKA Katarzyna (5 Km, K50-54) WICHER Jolanta (5 Km, K45-49) ZMYSŁOWSKI Zygmunt (5 Km, M60-64) KOP Wiesłąw (5 Km, M55-59) WALA Jan (5 Km, M60-64) | NORDIC WALKING LUBASZ | 14 14 10 15 6 6 | 65 | |
18 | DYBEŁ Agnieszka (5 Km, K-Niepełnosprawni(A)) KWECZKA-JANECZEK Anna (5 Km, K40-44) KAMIŃSKA Beata (10 Km, K50-59) NIEDŹWIECKA Małgorzata (5 Km, K60-64) BARCZYK Bogdan (10 Km, M50-59) CIEŚLUK Marcin (5 Km, M-Niepełnosprawni(B)) DĘBSKI Bartłomiej (5 Km, M40-44) PIETRZYK Jarosław (10 Km, M30-39) CIEŚLUK Igor (5 Km, M-Dzieci) | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | 10 7 6 2 10 8 7 7 5 | 62 | |
19 | ZAJĄC Beata (10 Km, K18-29) MIKUSIŃSKA Jolanta (5 Km, K45-49) OLSZAŃSKI Karol (5 Km, M45-49) OLSZAŃSKI Karol (10 Km, M40-49) STRĄCZEK Wiktor (5 Km, M18-29) | FEAR THE RETURN | 7 3 27 19 5 | 61 | |
20 | GĄSEWICZ-FILIPIAK Agnieszka (5 Km, K40-44) SOMIAK Milena (5 Km, K-Jun.) KRZYCHOWICZ Zofia (5 Km, K-Dzieci) MROZIŃSKI Tadeusz (5 Km, M50-54) DRYNDA Franciszek (10 Km, M70+) KABATA Jarosław (10 Km, M50-59) KRZYCHOWICZ Karol (5 Km, M30-39) DRYNDA Franciszek (5 Km, M70-74) | NORDICUS STRZYBNICA | 7 6 6 23 5 5 2 1 | 55 | |
21 | UFEL Marcelina (5 Km, K-Jun.) UFEL Milena (5 Km, K-Dzieci) PASTERNY Zuzanna (5 Km, K-Jun.) BARYLUK Beniamin (5 Km, M-Jun.) PASTERNY Igor (5 Km, M-Dzieci) ŻAK Dawid (5 Km, M-Jun.) | MOSIR TKKF SATURN CZELADŹ | 10 8 7 10 8 5 | 48 | |
22 | JASIŃSKA Krystyna (5 Km, K65-69) PIETRUSZEWSKA Agnieszka (5 Km, K40-44) BAZELA Henryka (5 Km, K60-64) PAJĘCKI Adam (5 Km, M-Niepełnosprawni(B)) | PARAKULOS KOWAL | 10 5 5 27 | 47 | |
23 | DANA Kazimiera (5 Km, K65-69) ŚLIWIŃSKA Ewa (5 Km, K50-54) HINEBORG Bogumiła (5 Km, K50-54) GOŁĘBIEWSKI Andrzej (5 Km, M60-64) TUREK Grzegorz (5 Km, M55-59) | KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ | 24 4 3 13 2 | 46 | |
24 | KOŁODZIEJ Joanna (10 Km, K50-59) SZENDZIELORZ Ilona (5 Km, K60-64) CZEMPIK Kornelia (10 Km, K50-59) HAJDUK Ewa (5 Km, K50-54) DORMINGER Justyna (5 Km, K50-54) NIESŁONY Ryszard (5 Km, M60-64) | MALINOWE GWIAZDY | 20 14 5 1 1 3 | 44 | |
25 | SANIUK Edward (10 Km, M70+) ŚWISŁOCKI Bogdan (10 Km, M50-59) NOWALIŃSKI Piotrek (5 Km, M-Niepełnosprawni(A)) ŚWISŁOCKI Bogdan (5 Km, M55-59) | FACE NORDIC WALKING TEAM | 30 5 5 3 | 43 | |
26 | RADECKI Artur (10 Km, M50-59) RADECKI Artur (5 Km, M55-59) | CHODZĄCY BIAŁYSTOK | 28 13 | 41 | |
27 | SZYMAŃSKA Lucyna (5 Km, K-Niepełnosprawni(A)) SZYMAŃSKI Stefan (5 Km, M70-74) | XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW W DYWITACH | 32 8 | 40 | |
27 | KĘDZIERSKA Agnieszka (5 Km, K40-44) | KIJKOWE TRZEMESZNO | 40 | 40 | |
29 | GŁÓWKA Izabela (5 Km, K-Jun.) CZAJA Dorota (5 Km, K30-39) GŁÓWKA Kinga (5 Km, K45-49) RYBAŁTOWSKI Paweł (5 Km, M75+) POLAK Łukasz (10 Km, M30-39) | OBORYGENI | 10 2 1 20 5 | 38 | |
30 | OLEŚ Elżbieta (5 Km, K70-74) BRANCZEWSKA Ewa (5 Km, K40-44) SZULC Alicja (10 Km, K40-49) BRANCZEWSKI Rafał (5 Km, M-Dzieci) OLEŚ Józef (5 Km, M-Niepełnosprawni(A)) | NW WERWA MŁAWA | 8 7 7 7 7 | 36 | |
30 | BRZOZOWSKI Piotr (5 Km, M30-39) | AKTYWNI POSTOMINO | 36 | 36 | |
32 | STEFANIAK Emilia (10 Km, K60-69) SŁUPIANEK Sonia (5 Km, K40-44) GRZEBIELUCH Elżbieta (10 Km, K60-69) SŁUPIANEK Paweł (10 Km, M40-49) KLUSKA Kazimierz (10 Km, M70+) SŁUPIANEK Paweł (5 Km, M40-44) TOŁAJ Andrzej (5 Km, M60-64) | KATOWICKI NORDIC WALKING | 6 3 2 8 6 6 3 | 34 | |
33 | TOMCZYK Natalia (10 Km, K30-39) KULAWIK Magdalena (5 Km, K30-39) WOJTAL Marta (10 Km, K30-39) KRZYKAWSKA-HUS Karolina (5 Km, K30-39) KULAWIK Justyna (5 Km, K30-39) WILCZEK Krzysztof (10 Km, M40-49) MOL Michał (10 Km, M30-39) | CIDRY LOTAJOM | 7 7 6 1 1 7 4 | 33 | |
34 | BUJNICKA Magdalena (5 Km, K-Jun.) SOROKA Teresa (10 Km, K60-69) MACIUSZONEK Małgorzata (5 Km, K55-59) KOZŁOWSKA Anna (10 Km, K40-49) BUJNICKI Marcin (5 Km, M40-44) | NORDIC WALKING PASŁĘK | 10 8 6 2 6 | 32 | |
35 | TUZIMEK Agata (5 Km, K30-39) KUTA Marta (10 Km, K50-59) PŁUCHOWSKA Bernadetta (5 Km, K18-29) JÓWKO Karolina (5 Km, K30-39) TUZIMEK Jakub (5 Km, M-Jun.) JÓWKO Paweł (5 Km, M45-49) ŚCIBIOR Robert (5 Km, M45-49) | KUR-TEAM | 8 2 1 1 8 6 4 | 30 | |
35 | SZYMAŃSKI Stefan (10 Km, M70+) | XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTOW W DYWITACH | 30 | 30 | |
37 | GODZIŃSKA Dorota (5 Km, K40-44) GODZIŃSKI Paweł (10 Km, M40-49) | BAŻANT NW ELBLĄG | 16 13 | 29 | |
38 | CZEKAJŁO Franciszek (5 Km, M65-69) | REMI | 28 | 28 | |
39 | TRZCIŃSKI Franciszek (5 Km, M55-59) | WOPR - SIR START CHEŁMNO | 26 | 26 | |
40 | LEGOCKA - WALCZAK Kinga (5 Km, K45-49) WALCZAK Henryk (5 Km, M75+) WALCZAK Grzegorz (10 Km, M40-49) | UKS GIMNAZJON SUCHY LAS | 4 11 10 | 25 | |
41 | CZMOCH Marian (5 Km, M65-69) | PUKS ŁOSICE | 23 | 23 | |
42 | KOSOBUDZKA Weronika (5 Km, K-Dzieci) KOSOBUDZKI Tymoteusz (5 Km, M-Dzieci) KOSOBUDZKI Paweł (5 Km, M40-44) ŁASIŃSKI Jarosław (5 Km, M40-44) | SKRWILNO | 7 8 4 3 | 22 | |
42 | WÓJCIK Irena (5 Km, K70-74) GÓRSKA Małgorzata (5 Km, K65-69) WÓJCIK Henryk (5 Km, M75+) REMISZEWSKI Adam (5 Km, M70-74) GÓRSKI Henryk (5 Km, M70-74) | UTW OLEŚNICA | 10 5 4 2 1 | 22 | |
42 | WOJTCZAK Urszula (5 Km, K40-44) JURCZYSZYN Zyta (5 Km, K45-49) | CZAPELKI Z CZAPLINKA | 13 9 | 22 | |
45 | JĘDRYCZEK Weronika (5 Km, K30-39) ROSAK Marcin (5 Km, M40-44) ROSAK Marcin (10 Km, M40-49) | BACHUS NORDICUS ZIELONA GÓRA | 1 10 10 | 21 | |
45 | KŁANIECKA Bożena (5 Km, K60-64) WRÓBLEWSKA Anna (5 Km, K40-44) GOLAK-WEGIERA Katarzyna (5 Km, K50-54) KŁANIECKI Piotr (5 Km, M60-64) WEGIERA Grzegorz (5 Km, M45-49) MADEJSKI Roman (5 Km, M65-69) | ROXKIJE ROKIETNICA | 6 2 1 5 4 3 | 21 | |
47 | LEJKOWSKA Mirela (10 Km, K30-39) | POLIPACK GWETEAM | 20 | 20 | |
48 | MARONDEL Katarzyna (5 Km, K30-39) CYRUS Bogdan (5 Km, M50-54) ADAMUS Marian (5 Km, M70-74) | SILESIA NORDIC TEAM | 4 10 4 | 18 | |
48 | MIELECKA Agnieszka (10 Km, K50-59) RAJEWSKI Sebastian (5 Km, M45-49) | KS IDMAR RACING TEAM | 10 8 | 18 | |
48 | MARCINKOWSKA Agnieszka (5 Km, K-Jun.) PYKA Aleksandra (5 Km, K-Jun.) NIECHWIEJCZYK Kinga (5 Km, K-Jun.) BREWKA Joachim (5 Km, M55-59) CHYRA Janusz (10 Km, M40-49) | UNIA MIAST | 8 4 3 2 1 | 18 | |
48 | POTRZEBOWSKA Agata (5 Km, K-Niepełnosprawni(B)) POTRZEBOWSKI Marek (5 Km, M-Niepełnosprawni(B)) | DEAF I #B3K | 10 8 | 18 | |
52 | KORYCKA Mariola (10 Km, K30-39) KOSECKA Katarzyna (5 Km, K50-54) KOSECKI Marek (10 Km, M50-59) | FORMA NA PIĄTKĘ NW | 8 5 4 | 17 | |
53 | LITEWSKA Joanna (5 Km, K-Niepełnosprawni(B)) | DEAF TEAM | 16 | 16 | |
54 | TASAREK Gabriela (10 Km, K60-69) MACHOWSKA-LAZAR Agnieszka (5 Km, K40-44) KOSMALA Maria (5 Km, K70-74) KUCYPERA Teresa (5 Km, K65-69) | TARNOGÓRSKIE ŁAZĘGI | 5 4 4 2 | 15 | |
55 | RUDAWSKI Maciej (10 Km, M30-39) | WALK & RUN TEAM OBORNIKI | 14 | 14 | |
55 | POŁOCZAŃSKA Maja (5 Km, K-Dzieci) POŁOCZAŃSKA Marta (5 Km, K30-39) SZMYT Kamila (5 Km, K30-39) SZMYT Marcin (10 Km, M30-39) | SZWAGRY BIEGAJĄ | 7 3 1 3 | 14 | |
55 | BERCZYŃSKI Henryk (5 Km, M60-64) BERCZYŃSKI Henryk (10 Km, M60-69) | NADLEŚNICTWO OKONEK | 8 6 | 14 | |
55 | KULCZYCKA Katarzyna (5 Km, K50-54) KURDYBACHA Danuta (5 Km, K55-59) GACIA Dorota (5 Km, K55-59) ZAREMBA Katarzyna (10 Km, K30-39) ZAJĄC Joanna (10 Km, K40-49) | KLUB NORDIC WALKING SPRING HORYNIEC-ZDRÓJ | 4 4 3 2 1 | 14 | |
55 | KOSIŃSKA Maria (5 Km, K60-64) SOBOCIŃSKA Ewa (5 Km, K70-74) FAŁKOWSKA Maria (5 Km, K70-74) | MOSIR RYPIN | 7 4 3 | 14 | |
60 | PRZYBYLSKA Aleksandra (5 Km, K-Niepełnosprawni(B)) | ELITE TEAM | 13 | 13 | |
61 | BIELAWSKA Elwira (5 Km, K40-44) BIELAWSKI Leszek (5 Km, M40-44) MAJCHRZYK Wojciech (5 Km, M50-54) | SONSIEDZI TEAM | 1 8 3 | 12 | |
61 | FELIKSIAK Marzena (5 Km, K40-44) KRUGIOŁKA Renata (5 Km, K30-39) KRUGIOŁKA Grzegorz (5 Km, M30-39) | AKTYWNIE W PNIEWACH | 4 1 7 | 12 | |
61 | CHUDZIŃSKI Andrzej (5 Km, M70-74) CHUDZIŃSKI Andrzej (10 Km, M70+) | K.S. ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | 6 6 | 12 | |
61 | WAJCHERT Łukasz (5 Km, M30-39) TYLKOWSKI Łukasz Piotr (5 Km, M18-29) | TURBOGROSZKI.RUN | 6 6 | 12 | |
65 | PŁUCIENNIK Wiesława (5 Km, K65-69) PIASZCZYŃSKI Maciej (10 Km, M30-39) | BIAŁY BÓR | 5 6 | 11 | |
66 | DEMBKOWSKI Ryszard (5 Km, M65-69) | OLD SNAKE | 10 | 10 | |
66 | HANUS Joanna (5 Km, K-Niepełnosprawni(B)) | PASJONAUCI KROSNO | 10 | 10 | |
66 | ZAGAJA Janusz (5 Km, M65-69) | WESOŁY BORSUK TEAM | 10 | 10 | |
66 | WARCHALSKA Teresa (5 Km, K65-69) | KLUB WYSOKOGÓRSKI KATOWICE | 10 | 10 | |
66 | WOJTOWICZ Tomasz (10 Km, M30-39) | ATHLETIC ZRĘCIN | 10 | 10 | |
66 | WOJTOWICZ Tomasz (5 Km, M30-39) | ATHLETIC ZRĘCIN / GMINA MIEJSCE PIASTOWE | 10 | 10 | |
66 | ZIELIŃSKA Jolanta (5 Km, K55-59) | GOSIR OSIELSKO | 10 | 10 | |
66 | DROP Mieczysław (5 Km, M75+) BUCZKOWSKI Jerzy (5 Km, M70-74) | KS SOKÓŁ GĄSAWA | 8 2 | 10 | |
66 | OLEKSYK Małgorzata (5 Km, K55-59) | BK NORDIC WALKING KLUB BIEGACZA USTRZYKI DOLNE | 10 | 10 | |
66 | CHMIELEWSKI Marcin (5 Km, M40-44) | BIEGACZE JUNIORA - RUNNERS TEAM | 10 | 10 | |
76 | WIECZORKOWSKA Dagmara (10 Km, K40-49) POKŁADOWSKA Joanna (10 Km, K40-49) | WYCHODZĘ Z KIJAMI | 6 3 | 9 | |
76 | MROWIEC Maria (5 Km, K75+) BANDUCH Izabela (5 Km, K50-54) | SIECHODZI PTTK | 8 1 | 9 | |
76 | RECZULSKA Sara (5 Km, K18-29) STOLORZ Klaudia (5 Km, K18-29) RECZULSKI Mariusz (5 Km, M50-54) ŁAZORKO Antoni (10 Km, M60-69) | STOWARZYSZENIE MIŁOŚNIKÓW SPORTU EFEKT CZĘSTOCHOWA | 1 1 6 1 | 9 | |
79 | POSTAREMCZAK Ewelina (10 Km, K30-39) | KOŚCIAN TEAM | 8 | 8 | |
79 | GUTOWSKA Dorota (5 Km, K30-39) | TEAMBIEGOWY SZCZECINEK | 8 | 8 | |
79 | WĄTROBA Sebastian (10 Km, M40-49) | BEL MARE NORDIC WALKING TEAM | 8 | 8 | |
79 | ORCIUCH Andrzej (5 Km, M-Niepełnosprawni(A)) | NIEPEŁNOSPRAWNY | 8 | 8 | |
79 | BIEDRA Krystyna (10 Km, K70+) ANYŻ Maria (10 Km, K60-69) | KIJE W DOBRYCH RĘKACH | 7 1 | 8 | |
79 | PRZYMUSIŃSKI Piotr (5 Km, M65-69) | WOLNY | 8 | 8 | |
79 | WIERZCHOSŁAWSKA Agnieszka (5 Km, K30-39) | UKW BYDGOSZCZ | 8 | 8 | |
86 | KOWALCZYK Joanna (5 Km, K45-49) KOWALCZYK Tadeusz (5 Km, M65-69) | LUX TORPEDA MAŁOPOLSKA | 1 6 | 7 | |
86 | GAŁOWSKA Agnieszka (10 Km, K40-49) | INPOWER | 7 | 7 | |
86 | SOKOŁOWSKI Marek (5 Km, M55-59) | PTG SOKÓŁ RYMANÓW | 7 | 7 | |
86 | DUDEK Sandra (10 Km, K18-29) SIWCZYK Grażyna (10 Km, K60-69) | LECYMY DURŚ | 6 1 | 7 | |
86 | SIERACKA Katarzyna (10 Km, K50-59) | LESZNO :) | 7 | 7 | |
86 | DOMIN Krystyna (5 Km, K65-69) CZAPURA Elżbieta (5 Km, K60-64) ZARADNA-SZYMAŃSKA Iwona (5 Km, K60-64) | MK TEAM | 5 1 1 | 7 | |
86 | BARTOSIEWICZ Łukasz (10 Km, M30-39) | PSISKO & KOCISKO TEAM | 7 | 7 | |
93 | SKRZYPCZAK Maciej (5 Km, M40-44) | BIEGAJĄCY WĄGROWIEC | 6 | 6 | |
93 | DUDEK Kazimierz (5 Km, M70-74) | DOMY Z KERAMZYTU D.S.DARIUSZ SYWAK | 6 | 6 | |
93 | ZYDEK Ewa (5 Km, K65-69) | BOBRY WALKING | 6 | 6 | |
93 | STACHOWIAK Tomasz (5 Km, M40-44) JANKOWSKI Grzegorz (10 Km, M60-69) MADAJ Robert (10 Km, M50-59) | STĘSZEW TEAM | 3 2 1 | 6 | |
93 | DŁONIAK Edmund (5 Km, M75+) | GNIEWKOWO | 6 | 6 | |
93 | KOWACZ Agata (5 Km, K30-39) | PREDATORS WAŁBRZYCH | 6 | 6 | |
93 | KOCIMSKI Jan (10 Km, M70+) | KM AKTYWNI SOCHACZEW | 6 | 6 | |
93 | STECKIEWICZ Iwona (5 Km, K45-49) STECKIEWICZ Edmund (10 Km, M40-49) | KB LECH RYPIN | 1 5 | 6 | |
93 | POKWICKA Janina (5 Km, K65-69) | KIJKARZE PŁOŃSK | 6 | 6 | |
93 | CIMPRICH Petr (5 Km, M30-39) | NORDIC WALKING OLOMOUC | 6 | 6 | |
103 | WOJCIECHOWSKI Marcin (5 Km, M30-39) | RADLINIOKI | 5 | 5 | |
103 | CIESIELSKI Krzysztof (10 Km, M60-69) | FAST WALKER | 5 | 5 | |
103 | KORYBSKA Aleksandra (5 Km, K45-49) | HUBERTUS BIAŁY BÓR | 5 | 5 | |
103 | ROMANOWSKA Danuta (5 Km, K70-74) KORPAL Cezary (5 Km, M55-59) | WYCHODZĘ Z KIJAMI KOSZALIN | 4 1 | 5 | |
103 | MIŁKOWSKA Jolanta (5 Km, K-Niepełnosprawni(B)) | TEAM DEAF | 5 | 5 | |
103 | TAISNER Aleksandra (5 Km, K40-44) | NORDIC TEAM RUDA ŚLĄSKA | 5 | 5 | |
103 | TAISNER Aleksandra (10 Km, K40-49) | NORDIC TIM RUDA ŚLĄSKA | 5 | 5 | |
103 | ANDRUSZKIEWICZ Grzegorz (5 Km, M40-44) | PARKRUN SZCZECINEK | 5 | 5 | |
111 | POSIM Bogumila (10 Km, K50-59) POSIM Dariusz (10 Km, M50-59) | WATAHA | 1 3 | 4 | |
111 | STRANC Jacek (5 Km, M50-54) | ALUTEK | 4 | 4 | |
111 | SZYMAŃSKI Roman (5 Km, M50-54) | NAMORTEAM | 4 | 4 | |
111 | WÓJCIK Joanna (5 Km, K18-29) | KS AZS UWM OLSZTYN | 4 | 4 | |
111 | MATYJA Anna (5 Km, K50-54) | ŚREMCHODZI | 4 | 4 | |
111 | PALUCH Pawel (5 Km, M55-59) PALUCH Pawel (10 Km, M50-59) | AVOCADO WELLNESS CLUB | 2 2 | 4 | |
111 | CHOLEWIŃSKI Wojciech (10 Km, M50-59) | HERNIK TEAM | 4 | 4 | |
111 | BIBKO Martin (5 Km, M40-44) | SPEEDBAR | 4 | 4 | |
111 | MICHALSKA Małgorzata (5 Km, K55-59) WIŚNIK Agnieszka (5 Km, K45-49) | ZUMBA WALKING | 3 1 | 4 | |
111 | KANIAK Zbigniew (5 Km, M65-69) | NW PŁOŃSK | 4 | 4 | |
111 | GRZYWA Bogdan (5 Km, M55-59) | FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI | 4 | 4 | |
122 | NIEPSUJ Anna (5 Km, K50-54) WOŁOSZYN Joanna (5 Km, K50-54) | KIJANKI BYTOM | 2 1 | 3 | |
122 | WIŚNIEWSKI Ryszard (5 Km, M75+) | TKKF 'KUBUŚ' SIERPC | 3 | 3 | |
122 | JEZUSEK Barbara (10 Km, K60-69) TKOCZ Adam (5 Km, M50-54) | EKIPA NA KIJACH | 1 2 | 3 | |
122 | SADOWSKI Tomasz (10 Km, M40-49) | W POGONI ZA DUCHEM | 3 | 3 | |
126 | GEMBUS Ewa (5 Km, K55-59) | CHCE CI SIĘ | 2 | 2 | |
126 | RAJEWSKA Beata (5 Km, K40-44) SZYMCZAK Urszula (5 Km, K50-54) | DAJ RADOŚĆ NIEPELNOSPRAWNYM | 1 1 | 2 | |
126 | URANTÓWKA Henryk (10 Km, M70+) | N/Z | 2 | 2 | |
126 | GAPIŃSKA MICHNIK Magdalena (5 Km, K30-39) JAWORSKA Sylwia (5 Km, K30-39) | ATOMÓWKI | 1 1 | 2 | |
126 | MACHOWSKI Jan (5 Km, M70-74) | LEŚNE LUDKI ŻARKI LETNISKO | 2 | 2 | |
126 | HOLECKA Beata (10 Km, K50-59) HOLECKA Kinga (5 Km, K18-29) | Z KIJKAMI PO ZDROWIE | 1 1 | 2 | |
126 | TRAUTMANN Bogusia (10 Km, K50-59) TRAUTMANN Piotr (10 Km, M50-59) | OFIARY KAMIEŃCA | 1 1 | 2 | |
133 | KOWALCZUK Daria (5 Km, K45-49) | WYCHODZE Z KIJAMI | 1 | 1 | |
133 | HOFFMANN Waldemar (10 Km, M50-59) | 100 KM NA 100-LECIE SZKOŁY! | 1 | 1 | |
133 | JANOSZKA Krzysztof (5 Km, M60-64) | MORSY LUBLINIEC | 1 | 1 | |
133 | SZULC-MIKOŁAJCZAK Marzena (5 Km, K30-39) | WĄGROWIEC NW | 1 | 1 | |
133 | URBAŃSKA Agata (5 Km, K45-49) | UKS DWÓJKA | 1 | 1 | |
133 | GLISZCZYŃSKI Mirosław (10 Km, M60-69) | NWPL/ GOGGLE PAE TEAM | 1 | 1 | |
133 | WOLKO Barbara (5 Km, K50-54) | NORDICUS | 1 | 1 | |
133 | MARCHEWKA Andrzej (10 Km, M60-69) | 13 ŚLĄSKA BRYGADA OT KATOWICE | 1 | 1 | |
133 | WYLĘŻEK Bożena (5 Km, K65-69) | KOLEJ NA MARSZ | 1 | 1 | |
133 | ERNT Grzegorz (10 Km, M50-59) | KLUB BOBRY WALKING | 1 | 1 | |
133 | GÓRNIK Jerzy (5 Km, M70-74) | KATOWICE 49 | 1 | 1 | |
133 | MATUKIN-PAKUSZYŃSKA Anna (5 Km, K45-49) | AMATOR | 1 | 1 | |
133 | MACHOLC Piotr (10 Km, M60-69) | ŻÓŁWIK | 1 | 1 |
Znaleziono 145 wynik(ów)