RAJD DOOKOŁA POLSKI „ROWER JEST WIELCE OK”

Organizator:
Igrzyska Bohaterów
Data:
2021-03-12
Miejsce:
Polska
Dystans:
3333 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
243
Wystartowało:
197
Nie ukończyło:
194
Ukończyło:
3
Na trasie:
194
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1TYLEC Kazik 5JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M1M 132090:58:19.031d 06:10:133 333,00,0001:3836,6
2TORBIŃSKI Wiesław 18SZARE MORSYJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M1M 2BiegiGorskiePL - TG Sokół Zakopane35171:35:01.034d 01:11:063 333,00,0003:0519,4
3BLIDA Jarosław 83BRAKGŁOGÓWMasters - M1M 3WSKND GŁOGÓW37120:37:05.036d 01:22:343 333,00,0002:1027,6
4WIĄCEK Ryszard 165BRZEG DOLNYWeteran 2 - M2M 427136:05:02.025d 04:04:523 133,7-199,3002:3623,0
5GŁĄB Magdalena 42TYCHYSenior 2 - K1K 141128:01:04.039d 04:03:362 565,4-767,5802:5920,0
6GOCEJNA Beata 53PŁOŃSKWeteran 1 - K1K 240088:15:00.037d 23:59:481 978,5-1 354,5292:4022,4
7CZERWIŃSKI Adam 7JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M2M 542075:32:02.040d 02:18:011 768,7-1 564,2792:3323,4
8KOLANOWSKI Marek 152WSKG ROWERY JAMRÓZ TERBUD TEAMWŁOCŁAWEKMasters - M3M 632071:29:14.029d 02:42:491 568,9-1 764,1032:4421,9
9KLUKACZ Tomasz 79SKTR DOKTOREKSIEDLCEMasters - M4M 738081:48:47.035d 15:02:391 500,2-1 832,8183:1618,3
10KANIA Slawomir 115TOMAZIBIKE TEAMJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M2M 8TomaziBike Team36060:14:27.034d 07:02:321 495,4-1 837,6002:2524,8
11KARMIŁOWICZ Szymon 161ZGPGOŁDAPSenior 1 - M1M 924064:55:15.020d 04:02:411 449,7-1 883,3382:4122,3
12FILIPEK Mariusz 184BIKEROOM TEAMNIEDRZWICA DUŻAMasters - M5M 1023067:05:40.021d 06:05:001 399,5-1 933,4722:5220,9
13WINIARSKI Dariusz 130BOGATYNIAWeteran 1 - M3M 1134040:25:44.032d 00:51:531 369,6-1 963,3581:4633,9
14KUBICZEK Marta 118TEAM BIELSKOPISARZOWICESenior 2 - K2K 3TEAM BIELSKO33047:01:00.031d 00:46:021 363,0-1 969,9952:0429,0
15BARANOWSKI Waldemar 72KRYNICZNO 48AWeteran 2 - M3M 1237057:50:52.035d 01:56:141 340,7-1 992,3092:3523,2
16LAUBE Mirosław 10WODZISŁAW ŚLMasters - M6M 1341066:48:42.034d 06:53:011 297,4-2 035,5943:0519,4
17BEUKMAN Timothy 178CIOVITACAPE TOWNMasters - M7M 1425040:41:07.019d 01:12:431 296,6-2 036,4061:5231,9
18ORZYSZEK Roksana 86RYDUŁTOWYSenior 2 - K3K 438041:39:27.034d 02:00:091 245,3-2 087,6862:0029,9
19CHROMIK Szymon 57SPORTS COACHINGRADLINSenior 2 - M1M 1538046:27:00.036d 01:00:211 205,5-2 127,5122:1826,0
20SKOCZEK Agnieszka 170TEAM BIELSKOCIESZYNMasters - K1K 5TEAM BIELSKO26034:24:51.023d 17:45:321 204,8-2 128,1811:4235,0
21GRZEGOSZCZYK Leszek 8JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M4M 1641061:19:14.038d 05:30:551 201,0-2 132,0363:0319,6
22SKOCZYLAS Sylwester 80PIOTRKÓW TRYBUNALSKIMasters - M8M 1737062:27:55.035d 01:44:571 168,0-2 164,9853:1218,7
23BLASZKA Jarosław 134BLA-WILBĘDZINWeteran 2 - M4M 18BLA - WIL33067:16:53.031d 00:26:281 130,8-2 202,2303:3416,8
24LEPCZYŃSKI Mariusz 44GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M5M 1941051:35:02.039d 06:12:341 129,8-2 203,2062:4421,9
25FILIPIAK Zbigniew 104SYCÓWWeteran 1 - M6M 2036041:56:27.032d 01:42:511 108,8-2 224,2232:1626,4
26GRZYMKIEWICZ Szymon 9JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M9M 2141062:09:35.038d 00:50:571 106,9-2 226,0703:2217,8
27REIMAN Janusz 182TOMAZI BIKEJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M7M 22TomaziBike Team23039:13:06.021d 04:06:381 053,1-2 279,9072:1426,9
28MOCARSKI Stanisław 109GLOGÓWWeteran 1 - M8M 2336056:13:32.033d 18:36:021 045,8-2 287,1913:1318,6
29WONIAKOWSKI Czeslaw 74BYDGOSZCZWeteran 2 - M5M 2425050:20:35.022d 07:50:59990,5-2 342,5203:0219,7
30KWIATOŃ Tomasz 29PAWŁOWICESenior 2 - M2M 2542040:51:14.030d 04:23:48982,2-2 350,8052:2924,0
31MIKOŁAJEC Bernadeta 113BRENNAWeteran 2 - K1K 635046:20:55.033d 00:46:38968,3-2 364,7012:5220,9
32KUKLINSKI Maciej 143MIROSZEWOMasters - M10M 2633039:29:32.030d 01:26:04946,1-2 386,9272:3024,0
33FRYDRYCH Bogusław 70KGHM ZG RUNLUBINWeteran 1 - M9M 2738046:46:41.036d 01:15:41925,7-2 407,2813:0119,8
34KAWUCHA Mirosław 99KRS FORMOZAGDYNIAWeteran 1 - M10M 2837044:40:34.033d 19:32:27917,7-2 415,2592:5520,5
35WILK Bogumiła 133BLA - WILBĘDZINWeteran 2 - K2K 7BLA - WIL32061:54:57.030d 01:17:54899,5-2 433,5094:0714,5
36DROBISZEWSKI Jacek 137PLATYNOWIBYDGOSZCZMasters - M11M 29Platynowi33065:12:45.031d 13:07:56895,4-2 437,6494:2213,7
37LEŚKO Małgorzata 125SWIDNIKSenior 2 - K4K 830031:15:41.017d 01:39:39813,9-2 519,0892:1826,0
38POŚPIECH Michał 127ZDUN TRIATHLON TEAM / SUPERMARATON KALISZ / AKADEMIA KALISKAWOLICAMasters - M12M 3033036:16:39.020d 10:20:57812,1-2 520,8732:4022,4
39LIPIEC Ula 84ŻYRARDÓWMasters - K2K 933054:31:36.029d 01:55:03802,6-2 530,4504:0414,7
40PERCHALUK Joanna 6POLARNY KLUB SPORTOWY HORNSUNDJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K5K 1031027:15:37.029d 01:01:42763,4-2 569,5692:0828,0
41ŁUKAWSKI Tomek 1KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZSenior 1 - M2M 31B4TEAM39053:45:40.036d 00:31:55739,6-2 593,4164:2113,8
42ŚWIĄDER Artur 61RBL TEAMSTRZELCE KRAJEŃSKIEMasters - M13M 3240051:22:16.038d 02:34:23710,5-2 622,4834:2013,8
43SZCZYGIEŁ Sławomir 108PŁOŃSKWeteran 2 - M6M 3336036:35:33.033d 15:56:04703,2-2 629,8373:0719,2
44FRĄCZEK Piotr 62MYSŁOWICE NA KOLESOSNOWIECWeteran 1 - M11M 3430040:22:20.027d 16:50:01686,1-2 646,8873:3117,0
45WIŚNIEWSKI Roman 54BENEQ TEAMSREBRNAWeteran 2 - M7M 3539039:27:17.036d 12:14:06678,6-2 654,4033:2917,2
46PAROT Marcin 34JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M14M 3642028:13:59.029d 02:04:53675,1-2 657,9322:3023,9
47KIJEWSKI Mirosław 77ŚWIERADÓW-ZDRÓJWeteran 1 - M12M 3735034:31:52.032d 06:00:08672,6-2 660,4433:0419,5
48HRYNOWIECKI Dariusz 132RZĘSKOWOMasters - M15M 3834025:22:43.032d 00:47:25657,4-2 675,6402:1825,9
49RAKOWSKI Andrzej 175JASTRZEBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M13M 3919037:03:21.016d 01:20:44656,7-2 676,3063:2317,7
50PUZYREWSKI Kacper 146BIŁGORAJMasters - M16M 4032041:38:00.030d 07:50:26648,3-2 684,7313:5115,6
51SYPNIEWSKI Sławomir 200CETNAR TEAMZAKOPANEMasters - M17M 4119022:26:28.015d 02:01:49644,2-2 688,8002:0528,7
52KOSIŃSKI Szymon 106ŁÓDŹMasters - M18M 4236032:41:32.033d 00:30:33644,1-2 688,8953:0219,7
53FLAK Wojciech 26JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M19M 4340028:53:26.037d 01:22:32632,5-2 700,5402:4421,9
54KUBIN Ireneusz 164KS SNPTT 1907 ZAKOPANEZAKOPANEMasters - M20M 44KS SNPTT 1907 Zakopane29029:40:14.025d 05:41:37605,8-2 727,2452:5620,4
55GRUCEL Damian 64GBC RUNBIKEJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M3M 4540029:28:12.037d 08:00:13589,2-2 743,7573:0020,0
56WOJNAR Janusz 144JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M21M 4633026:58:06.030d 01:18:24589,2-2 743,8172:4421,8
57SOBCZYK Marcin 85CYKLOZA SOSNOWIECBIELSKO-BIAŁAMasters - M22M 47Cykloza Sosnowiec38021:33:51.035d 02:16:17588,6-2 744,4102:1127,3
58WĘGRZYN Justyna 87WROCŁAWMasters - K3K 1138025:52:05.035d 01:00:00581,6-2 751,3842:4022,5
59PIETRZAK Ewa 128QUEENS OF THE ROADZGŁOBIEŃMasters - K4K 1231027:54:58.025d 02:14:27566,5-2 766,4592:5720,3
60SPYCHAŁA Adam 95WATAHA TEAMCHORZÓWSenior 2 - M4M 48WATAHA TEAM36030:32:55.034d 04:11:37565,8-2 767,2443:1418,5
61GONIA Bernard 198BYDGOSZCZWeteran 2 - M8M 4917026:34:08.014d 02:36:59555,9-2 777,0602:5220,9
62KARPLEWICZ Andrzej 49GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M9M 50Galopujące Ślimaki41031:26:39.039d 01:53:53545,1-2 787,8513:2717,3
Poniżej dystansu minimalnego: 543,0 km
63BARNAK Paweł 145WROCŁAWWeteran 1 - M14M 5133030:43:15.030d 11:05:35541,5-2 791,5123:2417,6
64OSTROWSKI Tomasz 141WARSZAWAMasters - M23M 5233023:38:43.029d 01:11:41523,3-2 809,7462:4222,1
65PIETRZAK Piotr 121SST LUBCZAZGŁOBIEŃWeteran 1 - M15M 5335024:09:26.029d 01:48:49519,9-2 813,1332:4721,5
66JURECZKO Rafal 160OLKUSZMasters - M24M 5437019:38:35.035d 00:30:21519,3-2 813,6822:1626,4
67SIEŃKO Marek 52JAS-KÓŁKAJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M5M 5538014:29:13.035d 01:01:26518,8-2 814,1931:4035,8
68ŁUCZAK Marlena 25BKT ROWEROWE BŁONIEBYDGOSZCZWeteran 1 - K2K 1340035:58:21.037d 00:34:11496,0-2 836,9904:2113,8
69NARUSZEWICZ Mariusz 158MTB OLECKOOLECKOMasters - M25M 5632028:59:16.029d 06:05:29493,2-2 839,7763:3117,0
70FIEDOSIUK Adam 55JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M16M 5740022:19:09.022d 02:06:31491,4-2 841,5732:4322,0
71MROSZCZYK Mariusz 176LEWIN KŁODZKISenior 2 - M6M 5827028:59:50.025d 01:00:14490,3-2 842,6713:3216,9
72KRZYWICKI Krzysztof 150PABIANICESenior 2 - M7M 5932022:35:33.029d 08:57:17480,5-2 852,5282:4921,3
73KRZYSIAK Anna 24OWCZARNIAMasters - K5K 1432033:24:50.027d 01:44:59478,0-2 855,0004:1114,3
74GOŁATTA Tomasz 151BYDGOSZCZMasters - M26M 60Bydgoski Klub Turystyki Rowerowej "Gryf"32030:27:53.029d 02:15:03473,8-2 859,1633:5115,6
75GWÓŹDŹ Agnieszka 78WIETRZYCHOWICEJunior 2 - K1K 15Kobiety na 5+39023:13:09.035d 00:22:37470,9-2 862,1022:5720,3
76ZIEMNICZAK Marcin 188GOLINAMasters - M27M 6118017:10:43.015d 01:36:24458,2-2 874,7532:1426,7
77CZARNECKI Sławomir 33BYDGOSZCZMasters - M28M 6242031:48:09.038d 16:46:48446,7-2 886,3224:1614,0
78WARZEWSKI Grzegorz 138KRAJENKAMasters - M29M 6334022:48:48.032d 08:44:41425,3-2 907,6733:1318,6
79DUŃSKI Karol 211K&KWARSZAWAMasters - M30M 6414020:16:04.012d 01:59:23422,0-2 910,9642:5220,8
80WITEK Michał 82WADOWICESenior 2 - M8M 6537017:14:00.033d 00:50:27421,1-2 911,9022:2724,4
81KORSAKOV Kostiantyn 162WARSZAWAMasters - M31M 6631016:49:43.020d 01:04:53419,9-2 913,1402:2424,9
82CHMURA Krzysztof 208JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M17M 6714018:45:55.012d 12:14:08414,0-2 918,9562:4322,1
83BOGUCKI Krzysztof 111MIŁKOWICEWeteran 1 - M18M 6833022:26:35.028d 02:53:46409,6-2 923,3753:1718,3
84BUJNA Krzysztof 14JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M19M 6941022:39:56.038d 05:30:15406,6-2 926,4103:2017,9
85DORAU Adam 153TORUŃMasters - M32M 7030021:33:47.025d 01:02:44406,0-2 926,9803:1118,8
86MYŚLIWIEC Barbara 3KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K1K 16Kobiety na 5+42023:47:42.040d 10:46:56401,7-2 931,3483:3316,9
87KRUPA Andrzej 190MORAWCZYNASenior 2 - M9M 7122017:37:42.020d 01:28:06396,7-2 936,3162:3922,5
88STRZEŻYSZ Marek 105CELESTYNÓWSenior 2 - M10M 7237015:32:20.034d 01:00:15384,8-2 948,2402:2524,8
89DEPTA Bartłomiej 36KOSZYCESenior 2 - M11M 7342022:20:11.022d 01:12:50384,3-2 948,7273:2917,2
90S Borys 163GŁOGÓWSenior 2 - M12M 7423019:47:47.020d 20:18:58352,0-2 980,9813:2217,8
91OSTAPCZUK Marzena 177TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWYTARGMasters - K6K 1723024:25:43.021d 01:10:00351,4-2 981,5804:1014,4
92ŚCIPIEŃ Piotr 100PORĄBKA IWKOWSKAWeteran 2 - M10M 7529016:38:16.023d 05:26:52346,7-2 986,2992:5220,8
93WITKOWSKI Dariusz 12KTR MASA TURYSTYCZZNABYDGOSZCZWeteran 2 - M11M 7634035:12:11.028d 10:59:35340,2-2 992,7906:129,7
94CHMURA Ewa 209JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K7K 1814017:34:48.012d 12:11:12336,3-2 996,6883:0819,1
95OSTAPCZUK Anna 181TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWY TARGJunior 1 - K1K 1923023:36:39.020d 01:10:00335,0-2 997,9804:1314,2
96OSTAPCZUK Piotr 180TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWYTARGJunior 1 - M1M 7723023:36:39.020d 01:10:00335,0-2 997,9804:1314,2
97MARKIEWICZ Ania 88WROCŁAWMasters - K8K 2030018:28:18.017d 02:59:58318,7-3 014,2733:2817,3
98KOSIEDOWSKI Maciek 142CHTMR CYKLISTA CHOJNICECHOJNICESenior 2 - M13M 78ChTMR Cyklista Chojnice33017:06:37.028d 02:14:40317,5-3 015,5123:1418,6
99GRZESIEK Piotr 90RACIBÓRZWeteran 1 - M20M 7938025:35:03.018d 01:06:47314,1-3 018,8614:5312,3
100SAWKA Wiktor 101WSKND GŁOGÓWJERZMANOWAMasters - M33M 80WSKND GŁOGÓW32012:30:08.028d 02:13:09308,1-3 024,9132:2624,6
101PLICHTA Daniel 22SZCZECINSenior 2 - M14M 8127012:30:36.025d 09:02:07305,9-3 027,0612:2724,5
102HAJOST Marlena 206TEAM BIELSKOWARSZAWASenior 2 - K6K 21TEAM BIELSKO15018:42:26.013d 01:36:56301,6-3 031,4183:4316,1
103ZIĘBA Anna 122PIASECZNOSenior 2 - K7K 2227018:32:43.024d 04:49:07297,8-3 035,1933:4416,1
104PALMER Aneta 192SUNNYSIDE, NYSenior 2 - K8K 2321017:30:28.019d 01:23:52294,7-3 038,3203:3316,8
105JESIONEK Bogumiła 204JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K3K 2414017:36:40.012d 06:10:33288,7-3 044,2743:3916,4
106JESIONEK Bogusław 203JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M12M 8214017:07:20.012d 06:05:07288,6-3 044,4473:3316,9
107GRINIG Grzegorz 135JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M34M 8333015:43:07.020d 01:14:35285,6-3 047,3843:1818,2
108MYŚLIWIEC Monika 37DRUŻYNA KOBIETY NA 5 +JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K9K 25Kobiety na 5+42018:28:23.038d 01:48:41266,8-3 066,2404:0914,4
109KOWALCZUK Dariusz 189LUBLINSenior 2 - M15M 8422016:33:25.020d 00:42:17266,4-3 066,6493:4316,1
110KAWKA Katarzyna 75JELENIA GÓRAMasters - K10K 2635012:16:02.015d 01:17:28264,8-3 068,1702:4621,6
111KOZAK Krystian 73BĘDZINSenior 2 - M16M 8527015:09:42.025d 01:14:17263,4-3 069,6403:2717,4
112HUBA Agnieszka 35KOBIETY 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K9K 27Kobiety na 5+40016:13:56.037d 01:30:20262,2-3 070,8503:4216,1
113NOWAK Agata 21KOLARSTWO ROMANTYCZNEKOSZYCESenior 2 - K10K 2842015:35:37.017d 01:11:43247,0-3 085,9743:4715,8
114RUTKOWSKI Rafał 114PIŁASenior 2 - M17M 8635018:12:23.022d 06:42:51246,6-3 086,3884:2513,5
115TOKARSKI Władysław 65BIAŁYSTOKWeteran 1 - M21M 8739023:41:19.035d 23:53:40238,3-3 094,7465:5710,1
116KOCIK Dariusz 51KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZWeteran 1 - M22M 8841025:26:57.034d 01:25:43235,6-3 097,3706:289,3
117FURGOL Toni 216BYDGOSZCZWeteran 1 - M23M 897011:41:16.04d 03:12:32230,5-3 102,4603:0219,7
118KRUPA Paweł 155NOWY TARGMasters - M35M 9023010:33:14.020d 00:03:04229,4-3 103,6412:4521,7
119SZYMKOWIAK Paweł 194BYDGOSZCZSenior 2 - M18M 9113012:41:14.010d 02:06:50221,4-3 111,6203:2617,4
120LACH Tomasz 185JASTRZĘBIE ZDRÓJWeteran 1 - M24M 9222008:16:48.019d 00:36:45220,8-3 112,1832:1426,7
121KOPEĆ Bogdan 218PIECEMasters - M36M 938010:57:23.06d 01:18:50213,5-3 119,5493:0419,5
122GRADOWSKA Sylwia 39ŁOMŻASenior 2 - K11K 2942007:30:32.013d 00:59:51209,3-3 123,7502:0927,9
123BAJOR Rafał 46REBELLION OF FREE RUNNERSŻORYMasters - M37M 94Rebellion Of Free Runners25010:45:04.020d 23:38:55203,5-3 129,4773:1018,9
124SOBCZYK Tomasz 93GÓRKA SOBOCKASenior 2 - M19M 9534014:22:50.028d 00:54:37200,0-3 133,0154:1813,9
125ŁUCZAK Artur 2BKT ROWEROWE BŁONIEBYDGOSZCZWeteran 1 - M25M 9614018:14:54.011d 04:40:44193,6-3 139,4305:3910,6
126DURLAK Marta 120PISARZOWICESenior 2 - K12K 30TEAM BIELSKO20013:14:11.017d 01:10:00190,1-3 142,9004:1014,4
127STĘPIŃSKI Tomasz 187SOSNOWIECSenior 2 - M20M 9722013:06:18.020d 00:45:50188,2-3 144,7804:1014,4
128GAWLINA Leszek 154RUDA ŚLĄSKAWeteran 1 - M26M 9814008:38:56.011d 03:20:47182,5-3 150,4972:5021,1
129ZUZA-WITKOWSKA Anna 13KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZWeteran 1 - K3K 3126012:39:30.022d 01:06:32181,0-3 152,0504:1114,3
130WOŁYNIEC Jarosław 233SZCZECINWeteran 1 - M27M 995006:02:17.02d 02:05:13176,3-3 156,6512:0329,2
131PRZYBYLSKI Zbigniew 210AMATORPOZNAŃWeteran 2 - M13M 10013007:59:40.07d 03:21:02169,6-3 163,4112:4921,2
132KOREPTA Grzegorz 213WICHER SIENIAWA TEAMŁAGÓWSenior 2 - M21M 10113009:07:56.011d 01:49:30168,2-3 164,7593:1518,4
133WOSIEK Zenon 126ELBLĄSKA GRUPA ROWEROWA "STOP"ELBLĄGWeteran 2 - M14M 10235017:15:50.01d 07:19:17166,9-3 166,1466:129,7
134RZEPECKI Jacek 17BKT ROWEROWE BŁONIEBYDGOSZCZWeteran 1 - M28M 10327017:07:36.0198d 05:55:29165,1-3 167,8806:139,6
135ŚWIECA Marcin 159GÓRKI WIELKIEMasters - M38M 10427008:29:16.025d 12:51:49164,3-3 168,7183:0519,4
136ARODŹ Andrzej 58BARTOSZYCEWeteran 1 - M29M 10524008:54:01.020d 01:51:32163,8-3 169,1603:1518,4
137BADACH Agnieszka 28KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K4K 32Kobiety na 5+42012:29:22.038d 02:30:54161,8-3 171,2004:3713,0
138TRZASKA Anna 186SOSNOWIECSenior 2 - K13K 3322011:39:32.019d 00:45:52159,5-3 173,4904:2313,7
139GÓRA Mariusz 172ŻORYSenior 2 - M22M 10628014:20:36.024d 13:33:14158,3-3 174,6555:2611,0
140TOBOŁA Beata 166ORZECHOWA TEAMWROCŁAWMasters - K11K 3429011:06:06.015d 01:22:16158,0-3 175,0014:1214,2
141STOCHNIJ Karol 69CHORZÓWSenior 2 - M23M 10739007:32:28.015d 01:27:21157,1-3 175,8552:5220,8
142ZAMIAR Adam 220MALERZÓWMasters - M39M 1087008:15:08.05d 02:22:05155,8-3 177,2003:1018,9
143ROWICKI Jacek 45JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M30M 10927009:19:28.025d 02:31:28154,3-3 178,7083:3716,5
144OLEJNIK Rafał 171WATAHA TEAMCHORZÓWMasters - M40M 110WATAHA TEAM22009:51:50.016d 00:45:20152,4-3 180,5703:5215,5
145GRZYBOWSKA Agnieszka 117B4TEAMBYDGOSZCZSenior 1 - K2K 35B4TEAM35014:14:37.022d 05:13:57149,9-3 183,1125:4210,5
146WASIELEWSKI Przemysław 32KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZMasters - M41M 11135010:55:31.028d 04:57:29149,3-3 183,6894:2313,7
147SIKORA Tomasz 129WICHER SIENIAWA TEAMSIENIAWAMasters - M42M 11233010:04:35.020d 01:05:42136,4-3 196,5554:2513,5
148KUCZYŃSKI Rafał 9126 2LESZNOWeteran 1 - M31M 11338018:49:48.029d 00:19:00134,9-3 198,0828:227,2
149RUDNICKI Piotr 221ZTPL CYCLING CLUBSKIERNIEWICEMasters - M43M 1146004:58:03.03d 01:18:13134,9-3 198,1442:1227,1
150BUGAJEWSKA Anna 179PŁOŃSKWeteran 2 - K4K 3624007:41:23.019d 22:39:06131,4-3 201,6113:3017,1
151GORYCKI Dariusz 229SPK ČESKÝ TĚŠÍNPOGWIZDÓWWeteran 1 - M32M 115SPK Český Těšín5006:06:07.03d 08:41:09131,3-3 201,6672:4721,5
152GALAS Dominik 234HERNIK TEAMPOZNAŃMasters - M44M 116HERNIK TEAM5005:56:07.02d 00:23:33130,4-3 202,5602:4322,0
153FRAJHOFER Ewa 56JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K12K 3719009:14:44.014d 01:19:31126,4-3 206,6104:2313,7
154GOLASIK Barbara 15AKTYWNI LYSKILYSKIMasters - K13K 38Aktywni Lyski41008:25:12.037d 01:53:35121,9-3 211,1144:0814,5
155KOWACZEK Marek 116OKIEM WILKARYBNIKMasters - M45M 11728004:35:38.014d 00:31:14106,8-3 226,2402:3423,2
156OLCZYK-ZIELIŃSKA Wioletta 174DRUŻYNA KOBIETY 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K5K 39Kobiety na 5+27006:13:55.013d 01:57:53104,7-3 228,2803:3416,8
157ROKOSZ Maciej 157ŚWIDNICASenior 2 - M24M 11831007:05:31.018d 00:53:26103,5-3 229,4904:0614,6
158MICHAŁEK Krystyna 140PRZECISZÓWMasters - K14K 4013007:38:20.07d 05:15:09101,9-3 231,0984:2913,3
159KOBYŁECKI Tomasz 239JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M33M 1194007:04:33.00d 20:09:1298,5-3 234,5454:1813,9
160JAKUBOWSKI Dariusz 240JAKUBSTEAMTYCHYMasters - M46M 1203006:14:28.01d 02:53:0894,6-3 238,3683:5715,2
161NASTASZYC Agnieszka 183JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K15K 4124006:01:23.011d 12:15:2289,5-3 243,5124:0214,9
162DYGA Piotr 217WARSZAWASenior 2 - M25M 1217006:40:01.03d 02:22:4784,6-3 248,4364:4312,7
163ŁANUCHA Mariola 199KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE ZDRÓJWeteran 2 - K5K 42Kobiety na 5+13006:10:53.011d 00:53:3983,6-3 249,4304:2613,5
164JAGMIN Bogusław 167LUBSKOWeteran 2 - M15M 12229004:36:06.024d 01:00:0577,7-3 255,3503:3316,9
165KUCHARSKA Katarzyna 97REMBERTÓW TEAMWARSZAWAMasters - K16K 436011:01:33.02d 06:08:3573,2-3 259,7969:026,6
166DREWS Karolina 89CELIRONMANWĄGROWIECSenior 2 - K14K 4413004:04:24.07d 05:42:5672,5-3 260,5163:2217,8
167MUCHA Joanna 196MORAWCZYNASenior 2 - K15K 4519003:18:12.05d 01:12:1870,9-3 262,0602:4721,5
168MYŚLIWIEC Bernadeta 4KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K6K 46Kobiety na 5+34004:26:10.029d 00:41:0967,9-3 265,0803:5515,3
169GASTOŁ Dorota 98WARSZAWAMasters - K17K 4736011:06:50.031d 03:17:5467,9-3 265,1389:496,1
170MUSIAŁ Krzysztof 222WARSZAWASenior 2 - M26M 1236003:34:21.02d 00:34:1367,6-3 265,3663:1018,9
171BRYCHCZYŃSKI Krystian 230HERNIK TEAMPOZNAŃMasters - M47M 124HERNIK TEAM4002:58:19.01d 00:44:3862,7-3 270,3002:5021,1
172POLITOWICZ Grzegorz 193TURZA ŚLĄSKAMasters - M48M 12520002:59:09.05d 00:45:0059,5-3 273,5003:0019,9
173SPYCHAŁA Sławomir 226HERNIK TEAMSAPOWICEWeteran 1 - M34M 126Hernik Team4002:40:44.00d 02:40:4457,0-3 275,9902:4921,3
174KUROWSKA Maria 156ŚWIDNICASenior 1 - K3K 4831004:02:56.018d 00:53:1554,6-3 278,3704:2613,5
175WASIELEWSKA Anetta 31KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZMasters - K18K 497004:53:37.00d 04:53:3752,8-3 280,2445:3310,8
176ZAORSKI Krzysztof 81TRZEBIELINOMasters - M49M 12735003:08:17.01d 01:21:5152,6-3 280,3933:3416,8
177WYRĄBKIEWICZ Piotr 237BYDGOSZCZWeteran 1 - M35M 1285003:12:54.00d 07:31:3846,4-3 286,5844:0914,4
178WYRĄBKIEWICZ Krzysztof 236BYDGOSZCZSenior 2 - M27M 1294001:49:42.00d 01:49:4242,5-3 290,5272:3423,2
179TRZCIŃSKA Joanna 27JASTRZĘBIE ZDRÓJSenior 2 - K16K 50Kobiety na 5+27003:06:24.00d 03:06:2441,1-3 291,8984:3213,2
180PORADA Marek 232HERNIK TEAM / WÓJTOWICZ TRI TEAMPOZNAŃWeteran 1 - M36M 130HERNIK TEAM2001:21:33.00d 01:21:3339,7-3 293,3342:0329,2
181MOSTEK-POLITOWICZ Wioleta 191TURZA ŚLĄSKASenior 2 - K17K 5121001:47:34.02d 00:35:2939,0-3 294,0002:4521,8
182NOWAK Damian 225HERNIK TEAMZĘBOWOMasters - M50M 131Hernik Team6002:43:22.01d 00:25:0138,8-3 294,1944:1214,3
183MALISZEWSKI Dariusz 47JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M28M 13235003:52:45.022d 00:57:5538,5-3 294,4716:029,9
184BAZYLEWICZ Paweł 139OŚWIECIMWeteran 1 - M37M 13327002:07:33.00d 02:07:3336,9-3 296,1013:2717,4
185SIEMIŃSKI Piotr 96ŻYRARDÓWWeteran 1 - M38M 13431001:31:19.01d 00:53:1936,2-3 296,7972:3123,8
186MYŚLIWIEC Bogdan 23JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M39M 13529002:48:14.02d 00:57:1736,0-3 296,9944:4012,8
187MIŚKIEWICZ Krzysztof 202BYDGOSZCZWeteran 1 - M40M 136B4TEAM16002:06:51.00d 02:06:5135,9-3 297,1103:3217,0
188GORYCKA Katarzyna 243SPK ČESKÝ TĚŠÍNPOGWIZDÓWWeteran 1 - K7K 52SPK Český Těšín2001:45:12.00d 01:45:1232,3-3 300,7123:1518,4
189WYTRZYSZCZAK Eugeniusz 63CHROMIECWeteran 1 - M41M 1376001:59:53.03d 05:41:4631,0-3 301,9623:5115,5
190TRZMIELEWSKI Krystian 11LEGNICASenior 2 - M29M 13823001:04:25.00d 01:04:2523,7-3 309,3122:4322,1
191SCHMIDT Bartłomiej 215OSTRÓW WIELKOPOLSKIMasters - M51M 1393001:37:00.00d 01:37:0023,1-3 309,9404:1214,3
192ROSTALSKA Martyna 214OSTRÓW WIELKOPOLSKISenior 2 - K18K 533001:32:00.00d 01:32:0022,4-3 310,6104:0614,6
193MAJCHERSKA Marcelina 38ZEBRZYDOWICESenior 2 - K19K 5440001:08:17.00d 00:36:3822,2-3 310,8403:0419,5
194BORUCZYŃSKI Dariusz 110SZCZECINWeteran 1 - M42M 14024002:21:47.00d 02:21:4721,2-3 311,8456:429,0
195FRĄCZEK Robert 235PIASTÓWMasters - M52M 1414001:31:09.01d 00:40:2520,3-3 312,7004:2913,4
196SITKO Dagmara 168JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K20K 5528001:02:20.00d 01:02:2013,1-3 319,9224:4512,6
197PIASECKI Robert 149KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZMasters - M53M 14229000:33:38.00d 00:33:382,3-3 330,65614:204,2
Znaleziono 197 wynik(ów)