RAJD DOOKOŁA POLSKI „ROWER JEST WIELCE OK”
Organizator : Igrzyska Bohaterów
Data : 2021-03-12
Miejsce : Polska
Dystans : 3333 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 356
Wystartowało : 319
Nie ukończyło : 205
Ukończyło : 114
Na trasie : 205
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Indywidualnie :
Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1WIĄCEK Ryszard 165BRZEG DOLNYWeteran 2 - M1M 128144:37:05.027d 04:04:523 333,00,0002:3623,0
2RATAJCZYK Jacek 293ADIENTOLSZANKAMasters - M1M 228157:18:02.027d 10:45:213 333,00,0002:4921,2
3TYLEC Kazik 5JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M1M 332090:58:19.031d 06:10:133 333,00,0001:3836,6
4TORBIŃSKI Wiesław 18SZARE MORSYJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M2M 4BiegiGorskiePL - TG Sokół Zakopane35171:35:01.034d 01:11:063 333,00,0003:0519,4
5BLIDA Jarosław 83BRAKGŁOGÓWMasters - M2M 5WSKND GŁOGÓW37120:37:05.036d 01:22:343 333,00,0002:1027,6
6FILIPEK Mariusz 184BIKEROOM TEAMNIEDRZWICA DUŻAMasters - M3M 640159:33:03.039d 06:05:003 333,00,0002:5220,9
7WIKA-CZARNOWSKI Ryszard 92GDYNISWeteran 1 - M2M 742211:15:05.041d 01:15:283 333,00,0003:4815,8
8RAKOWSKI Andrzej 329JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M3M 843185:44:00.042d 01:27:133 333,00,0003:2017,9
9GŁĄB Magdalena 42TYCHYSenior 2 - K1K 148164:31:02.047d 04:03:363 333,00,0002:5720,3
10JAKUBOWSKI Dariusz 240JAKUBSTEAMTYCHYMasters - M4M 948194:55:04.047d 13:21:253 333,00,0003:3017,1
11SKARUPA Roman 292TURZEWeteran 1 - M4M 1050113:36:03.048d 20:36:193 333,00,0002:0229,3
12BEUKMAN Timothy 178CIOVITACAPE TOWNMasters - M5M 1150107:13:02.049d 01:12:433 333,00,0001:5531,1
13DĄBROWSKI Andrzej 291AUGUSTÓWMasters - M6M 1251265:24:04.050d 05:43:303 333,00,0004:4612,6
14SNUSZKA Dariusz 280AMATORGDYNIAMasters - M7M 1357172:30:04.056d 05:30:523 333,00,0003:0619,3
15KUBICZEK Marta 118TEAM BIELSKOPISARZOWICESenior 2 - K2K 2TEAM BIELSKO60114:57:02.059d 00:46:023 333,00,0002:0429,0
16SOBOLEWSKI Krzysztof 264KGB - KOLARSKA GRUPA BIAŁOŁĘCKAWARSZAWAMasters - M8M 1461112:38:03.060d 01:36:533 333,00,0002:0129,6
17RAKOWSKI Andrzej 175JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M5M 1562183:57:02.061d 01:20:443 333,00,0003:1818,1
18GOCEJNA Beata 53PŁOŃSKWeteran 1 - K1K 362143:40:04.061d 02:00:333 333,00,0002:3523,2
19BISKUPSKI Ireneusz 272KOŃSKIEWeteran 2 - M3M 1662163:31:01.061d 02:35:483 333,00,0002:5620,4
20SKOCZEK Agnieszka 170TEAM BIELSKOCIESZYNMasters - K1K 4TEAM BIELSKO63092:17:22.062d 03:24:493 333,00,0001:3936,1
21WONIAKOWSKI Czeslaw 74BYDGOSZCZWeteran 2 - M4M 1766157:09:02.065d 07:50:593 333,00,0002:4921,2
22REIMAN Janusz 182TOMAZI BIKEJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M6M 18TomaziBike Team70125:05:05.068d 15:55:553 333,00,0002:1526,6
23GRYGIEL Michał 305SZPRYCHA TEAM POZNAŃPOZNAŃSenior 2 - M1M 1970174:53:05.069d 02:37:103 333,00,0003:0819,1
24OLESZCZUK Andrzej 310SAMOTNY JEŹDZIĆ 🚴🚴🚴CHOJNICEWeteran 1 - M7M 2070170:41:04.069d 02:38:173 333,00,0003:0419,5
25LAUBE Mirosław 10WODZISŁAW ŚLMasters - M9M 2171168:59:02.070d 06:53:013 333,00,0003:0219,7
26KOLANOWSKI Marek 152WSKG ROWERY JAMRÓZ TERBUD TEAMWŁOCŁAWEKMasters - M10M 2272150:03:04.071d 02:42:493 333,00,0002:4222,2
27GORYCKI Dariusz 229SPK ČESKÝ TĚŠÍNPOGWIZDÓWWeteran 1 - M8M 23SPK Český Těšín72145:52:02.071d 08:41:093 333,00,0002:3722,8
28KLUKACZ Tomasz 79SKTR DOKTOREKSIEDLCEMasters - M11M 2472175:01:00.071d 15:02:393 333,00,0003:0919,0
29JÓŹWIK Cezary 260NIE NALEŻĘRADZANOWOMasters - M12M 2574233:22:00.073d 02:45:003 333,00,0004:1214,3
30KANIA Slawomir 115TOMAZIBIKE TEAMJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M9M 26TomaziBike Team74132:47:01.073d 05:07:323 333,00,0002:2325,1
31CHMURA Ewa 209JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K2K 574147:07:01.073d 12:11:123 333,00,0002:3822,7
32WINIARSKI Dariusz 130BOGATYNIAWeteran 1 - M10M 2775103:50:02.073d 17:52:083 333,00,0001:5232,1
33BARANOWSKI Waldemar 72KRYNICZNO 48AWeteran 2 - M5M 2876144:16:00.075d 05:36:133 333,00,0002:3523,1
34FRAJHOFER Ewa 56JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K3K 677199:05:00.076d 01:19:313 333,00,0003:3516,7
35MAZURKIEWICZ Robert 340POLSKA TEAMŚWIEBODZICEWeteran 1 - M11M 2979149:04:05.078d 02:21:183 333,00,0002:4122,4
36KOSIDOWSKI Stanisław 290CHTMR CHOJNICECHOJNICEWeteran 1 - M12M 3084149:04:01.082d 19:25:213 333,00,0002:4122,4
37CZERWIŃSKI Adam 7JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M13M 3184148:18:01.083d 02:18:013 333,00,0002:4022,5
38DUŃSKI Karol 211K&KWARSZAWAMasters - M14M 3285162:23:03.084d 01:59:233 333,00,0002:5520,5
39MOCARSKI Stanisław 109GLOGÓWWeteran 1 - M13M 3385173:00:05.084d 18:36:023 333,00,0003:0619,3
40GALAS Dominik 234HERNIK TEAMPOZNAŃMasters - M15M 34HERNIK TEAM86150:59:03.085d 00:23:333 333,00,0002:4322,1
41BEGER Andrzej 296CHTMR CYKLISTA CHOJNICECHOJNICEWeteran 2 - M6M 35ChTMR Cyklista Chojnice87267:42:00.086d 02:28:033 333,00,0004:4912,5
42PRZYBYLSKI Zbigniew 210AMATORPOZNAŃWeteran 2 - M7M 3688277:43:01.087d 03:21:023 333,00,0004:5912,0
43ŁUCZAK Artur 2BKT ROWEROWE BŁONIEBYDGOSZCZWeteran 1 - M14M 3791265:53:02.090d 04:40:443 333,00,0004:4712,5
44KOBYŁECKI Tomasz 239JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M15M 3892271:33:00.090d 13:23:173 333,00,0004:5312,3
45ŁUCZAK Marlena 25BKT ROWEROWE BŁONIEBYDGOSZCZWeteran 1 - K2K 795220:55:04.094d 00:34:113 333,00,0003:5815,1
46GOŁATTA Tomasz 151BYDGOSZCZMasters - M16M 39Bydgoski Klub Turystyki Rowerowej "Gryf"96272:59:05.094d 12:35:493 333,00,0004:5412,2
47GORYCKA Katarzyna 243SPK ČESKÝ TĚŠÍNPOGWIZDÓWWeteran 1 - K3K 8SPK Český Těšín99164:01:00.098d 01:45:123 333,00,0002:5720,3
48BLASZKA Jarosław 134BLA-WILBĘDZINWeteran 2 - M8M 40BLA - WIL100206:14:05.099d 00:26:283 333,00,0003:4216,2
49MIKOŁAJEC Bernadeta 113BRENNAWeteran 2 - K1K 9102176:26:03.0101d 00:46:383 333,00,0003:1018,9
50WILK Bogumiła 133BLA - WILBĘDZINWeteran 2 - K2K 10BLA - WIL102220:32:02.0101d 01:17:543 333,00,0003:5815,1
51WIŚNIEWSKI Roman 54BENEQ TEAMSREBRNAWeteran 2 - M9M 41104192:17:03.0103d 12:14:063 333,00,0003:2717,3
52FILIPIAK Zbigniew 104SYCÓWWeteran 1 - M16M 42107132:26:02.0105d 16:42:163 333,00,0002:2325,2
53KUKLINSKI Maciej 143MIROSZEWOMasters - M17M 43107135:50:03.0105d 18:28:233 333,00,0002:2624,5
54PUZYREWSKI Kacper 146BIŁGORAJMasters - M18M 44108188:47:05.0107d 07:50:263 333,00,0003:2317,7
55KAWUCHA Mirosław 99KRS FORMOZAGDYNIAWeteran 1 - M17M 45110160:44:02.0108d 19:21:323 333,00,0002:5320,7
56STELMASZYŃSKI Piotr 295BRODYWeteran 1 - M18M 46110155:47:05.0109d 01:25:573 333,00,0002:4821,4
57DROBISZEWSKI Jacek 137PLATYNOWIBYDGOSZCZMasters - M19M 47Platynowi111239:00:01.0110d 06:28:453 333,00,0004:1813,9
58GOSPODAREK Agnieszka 304TYCHYMasters - K4K 11112229:14:02.0111d 00:15:033 333,00,0004:0714,5
59ORZYSZEK Roksana 86RYDUŁTOWYSenior 2 - K3K 12112120:49:05.0111d 02:00:093 333,00,0002:1027,6
60SKOCZYLAS Sylwester 80PIOTRKÓW TRYBUNALSKIMasters - M20M 48114175:16:00.0113d 01:44:573 333,00,0003:0919,0
61BUGAJEWSKA Jadwiga 308PŁOŃSKWeteran 2 - K3K 13115384:36:02.0114d 01:28:133 333,00,0006:558,7
62KWIATOŃ Tomasz 29PAWŁOWICESenior 2 - M2M 49116134:26:03.0115d 04:23:483 333,00,0002:2524,8
63POLKOWSKA Katarzyna 319BKTR GRYF BYDGOSZCZBYDGOSZCZWeteran 1 - K4K 14119193:30:02.0118d 06:24:553 333,00,0003:2917,2
64CHROMIK Szymon 57SPORTS COACHINGRADLINSenior 2 - M3M 50120148:09:04.0119d 01:00:213 333,00,0002:4022,5
65WOŹNY Paweł 103PABIANICEMasters - M21M 51123129:16:04.0121d 15:26:403 333,00,0002:1925,8
66WISEŁKA Andrzej 228RYBNIKMasters - M22M 52123110:49:01.0122d 02:34:163 333,00,0001:5930,1
67KISZKA Zbigniew 238PRESSING BIKE-SYSTEM, SCHODY I DRZWI GROMOTKA TEAMJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M23M 53Pressing Bike-System, Schody i Drzwi Gromotka Team125165:55:00.0124d 03:29:473 333,00,0002:5920,1
68SZOTA Anna 50BYDGOSZCZMasters - K5K 15126230:33:01.0125d 02:43:233 333,00,0004:0914,5
69PLICHTA Daniel 22SZCZECINSenior 2 - M4M 54126160:49:03.0125d 09:02:073 333,00,0002:5320,7
70FRYDRYCH Bogusław 70KGHM ZG RUNLUBINWeteran 1 - M19M 55129170:03:01.0128d 01:15:413 333,00,0003:0319,6
71ARODŹ Andrzej 58BARTOSZYCEWeteran 1 - M20M 56130228:05:02.0129d 01:51:323 333,00,0004:0614,6
72KISIELEWSKI Adam 285BIAŁYSTOKWeteran 1 - M21M 57131163:56:03.0130d 01:34:073 333,00,0002:5720,3
73NOWIK Monika 297ŁAZISKASenior 2 - K4K 16131205:48:04.0130d 09:37:183 333,00,0003:4216,2
74JURECZKO Rafal 160OLKUSZMasters - M24M 58132114:28:04.0131d 00:30:213 333,00,0002:0329,1
75DOMINOWSKI Arkadiusz 279SZCZECIŃSKI KLUB ROWEROWY GRYFUSPRZECŁAWWeteran 1 - M22M 59132186:25:00.0131d 01:45:203 333,00,0003:2117,9
76LACH Tomasz 185JASTRZĘBIE ZDRÓJWeteran 1 - M23M 60134127:14:05.0133d 00:36:453 333,00,0002:1726,2
77CHMURA Krzysztof 208JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M24M 61135197:58:04.0134d 01:48:053 333,00,0003:3316,8
78HRYNOWIECKI Dariusz 132RZĘSKOWOMasters - M25M 62136137:23:03.0135d 00:47:253 333,00,0002:2824,3
79KOSIŃSKI Szymon 106ŁÓDŹMasters - M26M 63138168:28:05.0137d 00:30:333 333,00,0003:0119,8
80KRUPA Andrzej 190MORAWCZYNASenior 2 - M5M 64140141:19:00.0139d 01:28:063 333,00,0002:3223,6
81LEŚKO Małgorzata 125SWIDNIKSenior 2 - K5K 17143152:02:01.0142d 01:39:393 333,00,0002:4421,9
82JESIONEK Bogumiła 204JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K4K 18145210:15:01.0144d 05:58:213 333,00,0003:4715,9
83JESIONEK Bogusław 203JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M10M 65145194:48:00.0144d 05:59:183 333,00,0003:3017,1
84ZAMIAR Adam 220MALERZÓWMasters - M27M 66149193:47:05.0148d 02:22:053 333,00,0003:2917,2
85GAWLINA Leszek 154RUDA ŚLĄSKAWeteran 1 - M25M 67150160:26:05.0149d 03:20:473 333,00,0002:5320,8
86FIEDOSIUK Adam 55JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M26M 68150172:14:02.0149d 08:24:063 333,00,0003:0619,4
87MUSIAŁ Krzysztof 222WARSZAWASenior 2 - M6M 69151196:59:02.0150d 00:34:133 333,00,0003:3216,9
88FLAK Wojciech 26JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M28M 70152180:45:02.0151d 01:22:323 333,00,0003:1518,4
89KACZMAREK Grzegorz 276SZCZECINMasters - M29M 71154162:51:02.0153d 03:31:153 333,00,0002:5520,5
90GONIA Bernard 198BYDGOSZCZWeteran 2 - M11M 72155156:58:02.0154d 02:36:593 333,00,0002:4921,2
91DEPTA Bartłomiej 36KOSZYCESenior 2 - M7M 73156206:42:00.0155d 01:12:503 333,00,0003:4316,1
92PERCHALUK Joanna 6POLARNY KLUB SPORTOWY HORNSUNDJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K6K 19158112:05:02.0157d 01:01:423 333,00,0002:0129,7
93NOWAK Agata 21KOLARSTWO ROMANTYCZNEKOSZYCESenior 2 - K7K 20160210:12:00.0159d 01:11:433 333,00,0003:4715,9
94KOCIK Dariusz 51KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZWeteran 1 - M27M 74161303:25:05.0159d 19:09:303 333,00,0005:2711,0
95GRZEGOSZCZYK Leszek 8JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M28M 75161181:10:05.0160d 05:30:553 333,00,0003:1518,4
96LIPIEC Ula 84ŻYRARDÓWMasters - K6K 21162212:46:04.0161d 01:55:033 333,00,0003:4915,7
97FRĄCZEK Piotr 62MYSŁOWICE NA KOLESOSNOWIECWeteran 1 - M29M 76163198:06:04.0162d 07:53:373 333,00,0003:3316,8
98ŚWIĄDER Artur 61RBL TEAMSTRZELCE KRAJEŃSKIEMasters - M30M 77167209:38:01.0166d 02:34:233 333,00,0003:4615,9
99KOWALCZUK Dariusz 189LUBLINSenior 2 - M8M 78171331:47:03.0170d 00:42:173 333,00,0005:5810,0
100WOŁYNIEC Jarosław 233SZCZECINWeteran 1 - M30M 79172118:50:02.0171d 02:05:133 333,00,0002:0828,0
101SPYCHAŁA Adam 95WATAHA TEAMCHORZÓWSenior 2 - M9M 80WATAHA TEAM180186:51:03.0178d 23:21:463 333,00,0003:2117,8
102PAROT Marcin 34JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M31M 81181134:23:01.0180d 02:04:533 333,00,0002:2524,8
103GRZESIEK Piotr 90RACIBÓRZWeteran 1 - M31M 82182244:55:01.0181d 01:06:473 333,00,0004:2413,6
104WITKOWSKI Dariusz 12KTR MASA TURYSTYCZZNABYDGOSZCZWeteran 2 - M12M 83182333:16:02.0181d 10:59:353 333,00,0005:5910,0
105SOBCZYK Marcin 85CYKLOZA SOSNOWIECBIELSKO-BIAŁAMasters - M32M 84Cykloza Sosnowiec184129:16:03.0183d 02:16:173 333,00,0002:1925,8
106SIEŃKO Marek 52JAS-KÓŁKAJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M10M 85187107:40:05.0186d 01:01:263 333,00,0001:5631,0
107SZCZYGIEŁ Sławomir 108PŁOŃSKWeteran 2 - M13M 86189168:59:02.0187d 15:20:493 333,00,0003:0219,7
108LEPCZYŃSKI Mariusz 44GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M32M 87190145:00:01.0189d 08:37:573 333,00,0002:3623,0
109OSTAPCZUK Anna 181TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWY TARGJunior 1 - K1K 22192275:14:02.0191d 01:10:003 333,00,0004:5712,1
110OSTAPCZUK Piotr 180TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWYTARGJunior 1 - M1M 88192258:55:02.0191d 01:10:003 333,00,0004:3912,9
111OSTAPCZUK Marzena 177TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWYTARGMasters - K7K 23192251:38:00.0191d 01:10:003 333,00,0004:3113,2
112WASIELEWSKI Przemysław 32KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZMasters - M33M 89197239:36:00.0195d 21:05:553 333,00,0004:1813,9
113ZUZA-WITKOWSKA Anna 13KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZWeteran 1 - K5K 24197272:07:00.0196d 01:06:323 333,00,0004:5312,2
114GOLASIK Barbara 15AKTYWNI LYSKILYSKIMasters - K8K 25Aktywni Lyski204199:48:03.0203d 01:53:353 333,00,0003:3516,7
115PORADA Marek 232HERNIK TEAM / WÓJTOWICZ TRI TEAMPOZNAŃWeteran 1 - M33M 90HERNIK TEAM181124:04:01.0178d 01:21:333 267,5-65,5232:1626,3
116KUBIN Ireneusz 164KS SNPTT 1907 ZAKOPANEZAKOPANEMasters - M34M 91KS SNPTT 1907 Zakopane208194:57:05.0196d 21:48:483 236,4-96,6073:3616,6
117BRYCHCZYŃSKI Krystian 230HERNIK TEAMPOZNAŃMasters - M35M 92HERNIK TEAM183144:19:01.0178d 00:44:383 222,4-110,6002:4122,3
118PIETRZAK Ewa 128QUEENS OF THE ROADZGŁOBIEŃMasters - K9K 26210168:23:05.0127d 05:10:383 199,6-133,3953:0919,0
119MADZIKOWSKI Tomasz 311PIASTÓWMasters - M36M 93154156:11:00.0143d 01:10:173 197,9-135,0512:5520,5
120BARNAK Paweł 145WROCŁAWWeteran 1 - M34M 94212194:31:03.0209d 09:37:363 192,3-140,6603:3916,4
121KOSIEDOWSKI Maciek 142CHTMR CYKLISTA CHOJNICECHOJNICESenior 2 - M11M 95ChTMR Cyklista Chojnice212212:35:01.0208d 18:31:313 165,0-168,0014:0114,9
122TOKARSKI Władysław 65BIAŁYSTOKWeteran 1 - M35M 96218275:30:05.0209d 18:53:493 162,3-170,7245:1311,5
123CHOLEWA Jerzy 330POZNAŃWeteran 2 - M14M 97107155:00:03.0103d 02:40:413 157,0-176,0102:5620,4
124ŚCIPIEŃ Piotr 100PORĄBKA IWKOWSKAWeteran 2 - M15M 98208156:42:00.0203d 00:00:183 148,7-184,3402:5920,1
125NARUSZEWICZ Mariusz 158MTB OLECKOOLECKOMasters - M37M 99211191:39:01.0208d 06:05:293 135,9-197,1493:4016,4
126KIJEWSKI Mirosław 77ŚWIERADÓW-ZDRÓJWeteran 1 - M36M 100214158:49:04.0211d 01:03:533 112,8-220,1893:0319,6
127WARZEWSKI Grzegorz 138KRAJENKAMasters - M38M 101213160:01:00.0210d 08:44:413 051,0-282,0493:0819,1
128MALCZYK Mariusz 273REGULICE 7REGULICEMasters - M39M 102169152:12:04.0163d 02:05:523 034,6-298,4253:0019,9
129JAWORSKI Adam 16BKT ROWEROWE BŁONIEBYDGOSZCZSenior 2 - M12M 103217217:57:04.0186d 06:51:452 997,5-335,5374:2113,8
130KRAUSE Dariusz 207RADLINIOKI W BIEGURADLINMasters - M40M 104142277:26:00.0108d 13:34:282 969,8-363,2285:3610,7
131SNARSKA Magdalena 248POLSKA RUNNING TEAMRIDGEWOODSenior 2 - K8K 27177198:59:01.0175d 00:50:422 964,1-368,8854:0114,9
132RUDNICKI Piotr 221ZTPL CYCLING CLUBSKIERNIEWICEMasters - M41M 105185137:13:05.0146d 01:18:132 955,3-377,6522:4721,5
133WARCHOŁ Kamil 257TRZEBINIASenior 1 - M1M 106173155:56:02.0170d 01:00:032 933,8-399,1543:1118,8
134KRUPA Paweł 155NOWY TARGMasters - M42M 107202105:30:03.0199d 00:03:042 880,3-452,7432:1127,3
135WASIELEWSKA Anetta 31KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZMasters - K10K 28186163:56:02.0169d 12:08:102 872,8-460,2123:2517,5
136PIETRZAK Piotr 121SST LUBCZAZGŁOBIEŃWeteran 1 - M37M 108214307:31:03.0190d 01:34:372 834,0-498,9846:309,2
137PRANGA Karol 123PUŁAVELOPUŁAWYSenior 2 - K9K 29155120:20:02.067d 00:16:382 815,9-517,0552:3323,4
138WOSIEK Zenon 20ELBLĄSKA GRUPA ROWEROWA "STOP"ELBLĄGWeteran 2 - M16M 109185180:41:01.073d 06:43:112 807,1-525,9333:5115,5
139SZYMKOWIAK Paweł 194BYDGOSZCZSenior 2 - M13M 110192175:56:04.0181d 02:06:502 796,9-536,1093:4615,9
140KRZYSIAK Anna 24OWCZARNIAMasters - K11K 30211203:46:04.0201d 01:44:592 785,0-548,0004:2313,7
141ROWICKI Jacek 45JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M38M 111206193:18:04.0191d 04:22:082 779,4-553,5694:1014,4
142WITEK Michał 82WADOWICESenior 2 - M14M 112216114:17:00.0192d 00:50:272 755,5-577,5022:2924,1
143ZIEMNICZAK Marcin 188GOLINAMasters - M43M 113197096:07:29.0154d 01:36:242 734,1-598,9472:0628,4
144ZIĘBA Anna 122PIASECZNOSenior 2 - K10K 31206166:30:05.0189d 00:21:542 721,3-611,6603:4016,3
145PALMER Aneta 192SUNNYSIDE, NYSenior 2 - K11K 32200164:47:02.0198d 01:23:522 687,2-645,7943:4016,3
146OSTROWSKI Tomasz 141WARSZAWAMasters - M44M 114212114:30:05.0207d 01:11:412 650,0-682,9922:3523,1
147HAJOST Marlena 206TEAM BIELSKOWARSZAWASenior 2 - K12K 33TEAM BIELSKO194182:33:03.0188d 01:36:562 624,1-708,8944:1014,4
148WIĄCEK Marcin 250JASIELSKIE STOWARZYSZENIE CYKLISTÓWJASŁOMasters - M45M 115176143:47:03.0141d 02:53:582 618,4-714,6293:1718,2
149WOJNAR Janusz 144JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M46M 116212117:46:04.0209d 01:18:242 559,5-773,4772:4521,7
150KUCZYŃSKI Rafał 9126 2LESZNOWeteran 1 - M39M 117217267:32:01.0195d 00:19:002 554,8-778,2256:169,5
151KOPEĆ Bogdan 218PIECEMasters - M47M 118187136:22:00.0149d 01:18:502 533,1-799,9283:1318,6
152CZARNECKI Sławomir 33BYDGOSZCZMasters - M48M 119221176:30:05.0142d 16:45:152 455,3-877,6834:1813,9
153MILEJSKA Anna 286BRAKOPOLEMasters - K12K 34170088:41:53.0167d 01:30:002 449,2-883,7902:1027,6
154WALUGA Eugeniusz 313ROWEROWE ŚWIĘTOCHŁOWICEŚWIĘTOCHŁOWICEMasters - M49M 120152134:15:04.0112d 00:47:192 413,3-919,6633:2018,0
155WALCZAK Włodzimierz 245LKK LESZNOLESZNOWeteran 2 - M17M 121179138:20:01.0175d 03:51:352 385,1-947,9443:2817,2
156MARKIEWICZ Ania 88WROCŁAWMasters - K13K 35209129:28:02.0192d 04:01:442 369,1-963,9353:1618,3
157WYTRZYSZCZAK Eugeniusz 63CHROMIECWeteran 1 - M40M 122185143:27:02.0181d 22:58:032 309,1-1 023,8853:4316,1
158MICHAŁEK Krystyna 140PRZECISZÓWMasters - K14K 36192138:11:05.0173d 00:38:172 297,4-1 035,6353:3616,6
159POŚPIECH Michał 127ZDUN TRIATHLON TEAM / SUPERMARATON KALISZ / AKADEMIA KALISKAWOLICAMasters - M50M 123212099:12:37.089d 06:11:432 268,0-1 064,9902:3722,9
160SCHMIDT Bartłomiej 215OSTRÓW WIELKOPOLSKIMasters - M51M 124182142:54:04.0179d 01:37:002 229,4-1 103,5803:5015,6
161BOGUCKI Krzysztof 111MIŁKOWICEWeteran 1 - M41M 125212294:28:01.0204d 20:54:192 223,0-1 109,9517:567,5
162ZACHARKO Michał 43BIEGIGORSKIEPL - TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEMasters - M52M 126BiegiGorskiePL - TG Sokół Zakopane53083:20:18.048d 09:40:192 218,0-1 115,0052:1526,6
163STRZĘPEK Michał 288BYDGOSZCZMasters - M53M 127162131:58:01.054d 01:30:302 209,3-1 123,7303:3516,7
164ŚWIERCZ Ernest 259ELEKTRON ESBEŁCHATÓWSenior 2 - M15M 128173123:53:05.0171d 00:21:112 179,3-1 153,7433:2417,6
165PRZEBIEROWSKI Grzegorz 263CHEŁMSenior 2 - M16M 129169083:57:33.082d 01:41:282 133,9-1 199,0842:2125,4
166KUCHARSKI Marcin 251WARSZAWASenior 2 - M17M 130175110:10:00.0164d 02:03:492 133,1-1 199,9273:0519,4
167CICHOSTĘPSKI Dariusz 353JASTRZĘBIE ZDRÓJWeteran 1 - M42M 13171122:26:04.066d 01:58:032 066,8-1 266,1803:3316,9
168ZIARNIK Przemysław 320KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZMasters - M54M 132KTR MASA TURYSTYCZNA137107:16:05.0133d 00:30:361 927,9-1 405,0603:2018,0
169SAWONIEWSKA Joanna 348ŁÓDŹSenior 2 - K13K 3778183:46:02.075d 04:18:001 922,5-1 410,5345:4410,5
170BUGAJEWSKA Anna 179PŁOŃSKWeteran 2 - K5K 38203124:58:04.0201d 01:26:371 917,9-1 415,1323:5415,3
171BUJNA Krzysztof 14JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M43M 133220118:35:00.0208d 05:30:151 909,8-1 423,1593:4316,1
172SYPNIEWSKI Sławomir 200CETNAR TEAMZAKOPANEMasters - M55M 134198073:04:27.0180d 16:02:391 898,6-1 434,4262:1826,0
173KARPLEWICZ Andrzej 49GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M18M 135Galopujące Ślimaki220115:10:05.0114d 01:53:531 873,2-1 459,7913:4116,3
174PACHOWICZ Maciej 321DŁUGA GOŚLINAMasters - M56M 136137136:58:05.0124d 05:58:581 848,2-1 484,7834:2613,5
175BAZYLEWICZ Paweł 139OŚWIECIMWeteran 1 - M44M 137206099:20:06.0142d 13:37:031 809,2-1 523,8383:1718,2
176DORAU Adam 153TORUŃMasters - M57M 138209098:27:53.0124d 01:02:441 808,7-1 524,2603:1518,4
177NOWICKI Jacek 275SKARSZEWY CYCLE TEAMPOGÓDKISenior 2 - M18M 139Skarszewy Cycle Team169076:30:36.0156d 16:46:541 756,3-1 576,6842:3623,0
178GRZYMKIEWICZ Szymon 9JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M58M 140220098:56:49.0203d 00:50:571 739,6-1 593,3603:2417,6
179WOJTECKA Agata 314ZAKOPANEWeteran 1 - K6K 39135164:20:00.0133d 00:18:191 739,5-1 593,4605:4010,6
180ROKOSZ Maciej 157ŚWIDNICASenior 2 - M19M 141210098:20:40.0200d 00:53:261 713,5-1 619,5403:2617,4
181JAGMIN Bogusław 167LUBSKOWeteran 2 - M19M 142208076:18:51.0204d 01:00:051 633,7-1 699,3202:4821,4
182GÓRA Mariusz 172ŻORYSenior 2 - M20M 143207110:42:02.0192d 07:01:281 607,0-1 726,0484:0714,5
183TESKA Maciej 312ŻORYSenior 2 - M21M 144Żory Team153085:13:29.0119d 02:53:291 600,3-1 732,6763:1118,8
184KARMIŁOWICZ Szymon 161ZGPGOŁDAPSenior 1 - M2M 145203069:22:55.044d 04:02:411 568,1-1 764,9282:3922,6
185SPYCHAŁA Sławomir 226HERNIK TEAMSAPOWICEWeteran 1 - M45M 146Hernik Team183122:08:05.0159d 02:40:441 561,9-1 771,1004:4112,8
186KULA Ireneusz 195DĄBROWA GÓRNICZASenior 2 - M22M 147169100:44:05.0145d 01:10:341 553,8-1 779,1833:5315,4
187RZENNO Agnieszka 346BYTOMSenior 2 - K14K 4083116:08:05.082d 05:04:441 541,0-1 791,9804:3113,3
188KOZAK Krystian 73BĘDZINSenior 2 - M23M 148206080:19:57.0180d 01:14:171 529,0-1 804,0303:0919,0
189PŁASKA Grzegorz 60JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M46M 149172119:30:03.0156d 04:42:161 528,7-1 804,3104:4112,8
190FABIAŃSKI Marek 282ŁÓDŹWeteran 1 - M47M 150170117:09:04.0147d 10:16:141 524,4-1 808,6234:3613,0
191CZESZEK Marek 265PRASZKAWeteran 1 - M48M 151172070:39:43.0169d 02:07:101 466,1-1 866,9022:5320,7
192STARZYCZNY Marcin 294ŁAZISKA GÓRNEJunior 2 - M1M 152164078:17:32.0127d 04:00:261 433,0-1 900,0233:1618,3
193SAWKA Wiktor 101WSKND GŁOGÓWJERZMANOWAMasters - M59M 153WSKND GŁOGÓW211067:07:07.0130d 02:13:091 420,3-1 912,6592:5021,2
194SMUGA Ernest 269STARACHOWICESenior 1 - M3M 154167064:01:06.062d 01:33:131 413,2-1 919,7792:4322,1
195KUCHARSKA Katarzyna 97REMBERTÓW TEAMWARSZAWAMasters - K15K 41185099:32:34.0179d 09:26:411 403,3-1 929,7064:1514,1
196GRUCEL Damian 64GBC RUNBIKEJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M24M 155219073:50:21.0117d 12:47:551 373,3-1 959,6863:1318,6
197GROŃ Wojciech 242GROŃTEAMNOWY TARGWeteran 1 - M49M 156176058:06:25.0136d 01:34:201 351,2-1 981,8322:3423,3
198DEMBIŃSKI Marek 281WÓJTOWICZ TRI TREM / ATIMEXROKIETNICAMasters - M60M 157Wójtowicz Tri Team169047:30:17.080d 01:19:561 346,0-1 987,0402:0728,3
199ROSTALSKA Martyna 214OSTRÓW WIELKOPOLSKISenior 2 - K15K 42182118:25:00.0172d 01:32:001 309,2-2 023,8105:2511,1
200FRĄCZEK Robert 235PIASTÓWMasters - M61M 158183100:53:00.0138d 00:40:251 302,1-2 030,8554:3812,9
201WĘGRZYN Justyna 87WROCŁAWMasters - K16K 43217068:19:05.065d 01:00:001 286,1-2 046,8653:1118,8
202KRAWCZYK Piotr 328BĘDZINMasters - M62M 159108076:05:57.0102d 05:36:181 268,0-2 064,9703:3616,7
203KASIUŁAJTIS Arkadiusz 322PRUSZCZ GDAŃSKISenior 2 - M25M 160133075:24:41.074d 02:55:021 259,4-2 073,6003:3516,7
204MALISZEWSKI Dariusz 47JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M26M 161214097:32:39.0202d 00:57:551 251,2-2 081,7794:4012,8
205GRINIG Grzegorz 135JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M63M 162212064:26:22.0118d 01:14:351 237,5-2 095,4833:0719,2
206OLEJNIK Rafał 171WATAHA TEAMCHORZÓWMasters - M64M 163WATAHA TEAM201067:36:14.0127d 00:45:201 234,8-2 098,2003:1718,3
207ŁUKAWSKI Tomek 1KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZSenior 1 - M4M 164B4TEAM218092:28:26.074d 00:10:341 233,1-2 099,8844:2913,3
208BAJOR Rafał 46REBELLION OF FREE RUNNERSŻORYMasters - M65M 165Rebellion Of Free Runners204087:09:08.0169d 18:35:241 208,0-2 125,0014:1913,9
209KOREPTA Grzegorz 213WICHER SIENIAWA TEAMŁAGÓWSenior 2 - M27M 166192073:03:58.0126d 01:49:301 201,4-2 131,5823:3816,4
210GOŁĘBIEWSKI Łukasz 331IŁOWO-WIEŚSenior 2 - M28M 167106054:01:09.038d 01:24:011 193,8-2 139,2002:4222,1
211ZIOBRO Grzegorz 325CHEŁMEKMasters - M66M 168112054:49:05.074d 06:50:591 139,0-2 194,0482:5320,8
212MYŚLIWIEC Barbara 3KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K1K 44Kobiety na 5+221082:23:10.0141d 01:54:261 126,9-2 206,0734:2313,7
213STĘPIŃSKI Tomasz 187SOSNOWIECSenior 2 - M29M 169201079:40:38.0163d 00:45:501 122,5-2 210,4604:1514,1
214WRZESIŃSKI Remigiusz 258TCZEWMasters - M67M 170173080:29:32.0167d 00:56:591 090,6-2 242,4064:2513,5
215STRZEŻYSZ Marek 105CELESTYNÓWSenior 2 - M30M 171216047:31:44.0213d 01:00:151 089,8-2 243,1902:3722,9
216MILERT Jolanta 67NORDIC WALKING LYSKIGASZOWICEMasters - K17K 45Aktywni Lyski209090:12:52.0176d 01:20:141 085,8-2 247,1704:5912,0
217GŁUSZAK Aleksandra 333KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE -ZDRÓJMasters - K18K 46Kobiety na 5+106067:25:57.097d 00:55:261 078,6-2 254,3803:4516,0
218KLIMKIEWICZ Marcin 267GRODZISK MAZOWIECKIMasters - M68M 172169045:53:57.055d 01:21:521 077,7-2 255,3022:3323,5
219RAZNIAK Grzegorz 342JASTRZĘBIE ZDRÓJWeteran 1 - M50M 17391067:53:45.067d 03:57:551 059,8-2 273,2183:5015,6
220DREWS Karolina 89CELIRONMANWĄGROWIECSenior 2 - K16K 47192055:02:27.0141d 12:07:181 041,1-2 291,8863:1018,9
221HUBA Agnieszka 35KOBIETY 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K17K 48Kobiety na 5+219073:02:41.0165d 01:30:201 021,5-2 311,5404:1714,0
222BETAŃSKA Aneta 334JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K19K 49Kobiety na 5+106066:00:49.096d 01:34:301 018,5-2 314,4883:5315,4
223RUTKOWSKI Rafał 114PIŁASenior 2 - M31M 174214059:04:03.086d 14:35:56993,6-2 339,3803:3416,8
224KUBARSKA Anna 197JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K20K 50199080:41:13.0181d 02:35:30958,5-2 374,5105:0311,9
225FURGOL Toni 216BYDGOSZCZWeteran 1 - M51M 175186051:47:21.0131d 03:12:32943,8-2 389,1773:1718,2
226OSIEJ Tomasz 283LUBLINSenior 2 - M32M 176165132:19:05.014d 14:08:57933,7-2 399,3308:307,1
227MOCZYBRÓD Tomasz 315ZAKOPANESenior 2 - M33M 177141045:28:24.0131d 01:35:54930,6-2 402,3992:5520,5
228MAJ Paweł 266ELBLĄGMasters - M69M 178172048:54:30.079d 00:25:03904,3-2 428,7263:1418,5
229CICHOSTĘPSKA Elka 352JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K7K 5169085:14:59.064d 00:41:39889,4-2 443,6275:4510,4
230ŻELISKO Adam 343ZAKOPANESenior 1 - M5M 17990053:49:51.079d 01:01:17886,7-2 446,3403:3816,5
231WYRĄBKIEWICZ Piotr 237BYDGOSZCZWeteran 1 - M52M 180184061:48:02.046d 07:09:50886,6-2 446,3694:1014,3
232GRZYBOWSKA Agnieszka 117B4TEAMBYDGOSZCZSenior 1 - K2K 52B4TEAM214089:59:01.0138d 00:11:51874,9-2 458,0806:109,7
233GIŻYŃSKI Damian 19BIEGIGORSKIE.PLJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M34M 181BiegiGorskiePL - TG Sokół Zakopane133044:00:55.052d 00:07:49865,4-2 467,6233:0319,7
234KOLB Arkadiusz 289SZCZYTNOWeteran 1 - M53M 182169049:46:23.079d 01:18:51860,1-2 472,8903:2817,3
235JACKOWSKI Jakub 287TYCHYSenior 2 - M35M 183169068:38:51.058d 00:25:43816,5-2 516,4805:0211,9
236TOBOŁA Beata 166ORZECHOWA TEAMWROCŁAWMasters - K21K 53208049:17:37.0191d 00:23:07778,7-2 554,2953:4715,8
237ADAMSKA Ewa 224HERNIK TEAMKOMORNIKISenior 2 - K18K 54HERNIK TEAM175035:37:30.0126d 00:22:26756,1-2 576,8632:4921,2
238SADOWSKA Agnieszka 256STOLNOMasters - K22K 55164040:03:51.0147d 01:49:10751,7-2 581,3303:1118,8
239ŚWIERCZ Jakub 278ELEKTRON ESBEŁCHATÓWJunior 1 - M2M 184170099:11:48.0114d 01:37:22740,7-2 592,2918:027,5
240MROSZCZYK Mariusz 176LEWIN KŁODZKISenior 2 - M36M 185206049:06:46.042d 01:00:14727,6-2 605,3924:0214,8
241MODELSKI Piotr 327CHEŁMEKWeteran 1 - M54M 186111037:11:37.075d 01:47:42711,6-2 621,4463:0819,1
242GRADOWSKA Sylwia 39ŁOMŻASenior 2 - K19K 56221038:54:15.0109d 00:59:51707,3-2 625,7103:1818,2
243KARPA Michał 246ZIELONA GÓRASenior 1 - M6M 187172029:16:45.060d 02:11:06705,3-2 627,7252:2924,1
244KAWKA Katarzyna 75JELENIA GÓRAMasters - K23K 57214031:22:10.047d 01:17:28691,2-2 641,7692:4322,0
245KORSAKOV Kostiantyn 162WARSZAWAMasters - M70M 188210029:16:20.037d 01:04:53683,5-2 649,5302:3423,3
246PARDA Mateusz 300LUBLINSenior 2 - M37M 189Lubelacy163047:59:30.091d 11:13:24675,9-2 657,1274:1514,1
247MUCHA Joanna 196MORAWCZYNASenior 2 - K20K 58198036:33:20.084d 01:12:18640,3-2 692,7053:2517,5
248TRZCIŃSKA Joanna 27JASTRZĘBIE ZDRÓJSenior 2 - K21K 59Kobiety na 5+206062:48:25.0128d 05:22:59639,5-2 693,5475:5310,2
249ZYGMANOWSKI Tomek 277POZNAŃMasters - M71M 190169033:07:47.038d 00:42:40631,4-2 701,5673:0819,1
250ŚWIECA Marcin 159GÓRKI WIELKIEMasters - M72M 191206029:11:21.063d 08:21:07630,6-2 702,4482:4621,6
251OLECH Bogusław 307SIMP O/SZCZECINPRZECŁAWWeteran 2 - M20M 192156025:16:26.074d 00:25:53624,7-2 708,3402:2524,7
252PIĄTKOWSKI Jacek 254KRAKÓWMasters - M73M 193174042:17:00.041d 01:53:00611,0-2 722,0004:0914,5
253TRZASKA Anna 186SOSNOWIECSenior 2 - K22K 60201046:50:10.0190d 00:45:52609,4-2 723,5804:3613,0
254BUCHALIK Agata 351JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K24K 6175043:57:39.065d 01:52:38608,0-2 724,9904:2013,8
255ŁANUCHA Mariola 199KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE ZDRÓJWeteran 2 - K6K 62Kobiety na 5+192044:22:54.0115d 00:53:39601,1-2 731,9304:2513,5
256BEHOUNEK Leszek 302TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEWeteran 2 - M21M 194BiegiGorskiePL - TG Sokół Zakopane161044:45:19.0147d 01:18:06598,6-2 734,4104:2913,4
257CYGANOWSKA Ewa 309SZCZECINMasters - K25K 63154039:47:22.0109d 02:06:09568,7-2 764,3204:1114,3
258KRZYWICKI Krzysztof 150PABIANICESenior 2 - M38M 195211028:11:08.039d 06:43:45565,7-2 767,3292:5920,1
259ABRAHAMOWICZ Sabina 268JEGŁOWAMasters - K26K 64172031:53:45.0168d 01:34:25565,6-2 767,4403:2317,7
260PIASECKI Robert 149KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZMasters - M74M 196208042:44:58.0155d 15:29:23556,7-2 776,3234:3613,0
261MALINOWSKI Słwomir 102ŁÓDŹ-GÓRNAWeteran 1 - M55M 197193082:52:51.0149d 02:55:05553,5-2 779,4748:596,7
262TRZMIELEWSKI Krystian 11LEGNICASenior 2 - M39M 198202024:30:00.0192d 01:04:25551,7-2 781,2752:3922,5
263ŁYSKAWIŃSKI Bartosz 247RAKONIEWICESenior 2 - M40M 199150030:14:34.0126d 02:32:19549,6-2 783,3623:1818,2
264PŁASKA Barbara 335KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K27K 65Kobiety na 5+105055:46:00.098d 02:12:46548,0-2 784,9806:069,8
265KULIKOWSKI Paweł 326CHEŁMEKMasters - M75M 200106029:51:04.047d 01:31:26546,7-2 786,2763:1618,3
266SOBCZYK Tomasz 93GÓRKA SOBOCKASenior 2 - M41M 201213033:33:10.0106d 00:54:37546,4-2 786,6443:4116,3
267BIELASZEWSKA Barbara 341JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K28K 6692036:32:13.079d 01:25:29544,1-2 788,9504:0114,9
Poniżej dystansu minimalnego: 543,0 km
268NOWAK Damian 225HERNIK TEAMZĘBOWOMasters - M76M 202Hernik Team185030:32:38.056d 22:45:36536,3-2 796,6563:2517,6
269MYŚLIWIEC Monika 37DRUŻYNA KOBIETY NA 5 +JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K29K 67Kobiety na 5+221040:22:11.0211d 01:48:41534,2-2 798,8004:3213,2
270WYRĄBKIEWICZ Krzysztof 236BYDGOSZCZSenior 2 - M42M 203183031:06:48.047d 02:19:30533,0-2 800,0043:3017,1
271STULCZEWSKI Andrzej 255BRANIEWOWeteran 1 - M56M 204172034:23:03.0113d 11:36:09502,6-2 830,4444:0614,6
272KUBIK Dariusz 241SAINT GOBAIN SQUADSIEWIERZMasters - M77M 205181034:31:35.0163d 23:36:26487,9-2 845,1104:1414,1
273GWÓŹDŹ Agnieszka 78WIETRZYCHOWICEJunior 2 - K1K 68Kobiety na 5+218023:13:09.035d 00:22:37470,9-2 862,1012:5720,3
274RAKOWSKI Andrzej 355JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M57M 20658031:15:50.015d 03:02:29444,9-2 888,1454:1314,2
275WOSIEK Zenon 126ELBLĄSKA GRUPA ROWEROWA "STOP"ELBLĄGWeteran 2 - M22M 207214039:10:56.0102d 06:51:30440,4-2 892,5705:2011,2
276SZTELIGA Alicja 253KRAKÓWWeteran 1 - K8K 69156039:29:07.0118d 01:44:00438,0-2 894,9805:2411,1
277PLINTA Dariusz 306OCHABY MAŁEMasters - M78M 208116055:52:35.0112d 10:34:37418,3-2 914,6808:007,5
278BAŁA Justyna 332KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K30K 70Kobiety na 5+106037:04:35.086d 23:42:39408,9-2 924,0595:2611,0
279GORZELAK Joanna 354JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K31K 71Kobiety na 5+70040:31:02.058d 21:39:26406,4-2 926,5525:5810,0
280NIEDZIOŁKO Bożena 338KOBIETY NA5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K9K 72Kobiety na 5+94032:25:00.088d 02:58:00405,2-2 927,8304:4812,5
281DURLAK Marta 120PISARZOWICESenior 2 - K23K 73TEAM BIELSKO199030:27:19.038d 01:10:00401,4-2 931,6004:3313,2
282MIŚKIEWICZ Krzysztof 202BYDGOSZCZWeteran 1 - M58M 209B4TEAM195025:17:27.075d 02:06:51398,8-2 934,2503:4815,8
283SZCZEPAŃSKA Joanna 318JODŁÓWKASenior 2 - K24K 74136019:18:42.0133d 01:58:30371,1-2 961,8703:0719,2
284BADACH Agnieszka 28KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K10K 75Kobiety na 5+221033:02:54.0211d 02:30:54366,3-2 966,6605:2411,1
285SZTUROMSKI Cezary 71RED DEVILSGŁOGÓWWeteran 1 - M59M 210Red Devils178015:44:30.047d 09:00:04359,2-2 973,7892:3722,8
286S Borys 163GŁOGÓWSenior 2 - M43M 211202019:47:47.020d 20:18:58352,0-2 980,9813:2217,8
287ZALEWSKA Barbara 337KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K32K 76Kobiety na 5+62021:11:26.024d 03:12:19330,9-3 002,0803:5015,6
288BORUCZYŃSKI Dariusz 110SZCZECINWeteran 1 - M60M 212203021:52:51.0114d 19:40:57287,0-3 046,0154:3413,1
289OLCZYK-ZIELIŃSKA Wioletta 174DRUŻYNA KOBIETY 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K11K 77Kobiety na 5+206020:24:35.0136d 01:57:53278,5-3 054,5304:2313,6
290KUCHARSKA Katarzyna 284WARSZAWASenior 2 - K25K 78164023:35:42.090d 02:08:18275,9-3 057,1435:0711,7
291MYŚLIWIEC Bernadeta 4KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K12K 79Kobiety na 5+213018:49:28.0142d 00:41:09275,8-3 057,2504:0514,6
292SĘDRAK-LEGUT Bernadeta 344CHEŁMEKMasters - K33K 8090024:23:56.079d 11:38:19267,0-3 066,0285:2910,9
293STOCHNIJ Karol 69CHORZÓWSenior 2 - M44M 213218012:31:54.079d 01:27:21242,6-3 090,4483:0519,4
294ZACHARKO Michał Jerzy 356BIEGIGORSKIEPL - TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEMasters - M79M 214BiegiGorskiePL - TG Sokół Zakopane4006:05:48.02d 02:00:12240,9-3 092,0661:3139,5
295WIECZOREK Agnieszka 244CZELADŹSenior 2 - K26K 81174016:20:23.084d 01:59:29227,6-3 105,4304:1813,9
296GASTOŁ Dorota 98WARSZAWAMasters - K34K 82215040:15:33.0126d 08:57:32217,7-3 115,27511:055,4
297BĄKOWSKA Anna 48JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K27K 83179015:50:15.04d 05:31:37217,3-3 115,6514:2213,7
298KUROWSKA Maria 156ŚWIDNICASenior 1 - K3K 84210015:52:30.075d 00:53:15215,1-3 117,9504:2513,5
299STASIAK Jan 112DOBRAWeteran 2 - M23M 21597012:34:12.052d 00:34:37190,4-3 142,6083:5715,1
300KOWACZEK Marek 116OKIEM WILKARYBNIKMasters - M80M 216207007:25:05.044d 00:31:14180,5-3 152,4522:2724,3
301MYŚLIWIEC Bogdan 23JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M61M 217208013:14:44.0137d 00:57:17177,6-3 155,3644:2813,4
302KUCHARSKA Luiza 252WARSZAWAJunior 1 - K2K 85164012:29:35.097d 23:33:17165,3-3 167,6774:3213,2
303RZEPECKI Jacek 17BKT ROWEROWE BŁONIEBYDGOSZCZWeteran 1 - M62M 218206017:07:36.0198d 05:55:29165,1-3 167,8806:139,6
304DYGA Piotr 217WARSZAWASenior 2 - M45M 219186011:53:21.010d 02:22:47156,3-3 176,7054:3313,1
305KONOPKO Anna 249SUNNYSIDEMasters - K35K 86172010:34:48.014d 02:32:12152,6-3 180,4304:0914,4
306JANOWIAK Adam 336CHEŁMEKSenior 1 - M7M 220103020:51:41.033d 01:00:37136,9-3 196,0729:086,6
307SIKORA Tomasz 129WICHER SIENIAWA TEAMSIENIAWAMasters - M81M 221212010:04:35.020d 01:05:42136,4-3 196,5554:2513,5
308POLITOWICZ Grzegorz 193TURZA ŚLĄSKAMasters - M82M 222199007:42:00.097d 10:55:43132,5-3 200,4833:2917,2
309MAJCHERSKA Marcelina 38ZEBRZYDOWICESenior 2 - K28K 87219007:20:43.085d 00:36:38131,6-3 201,4023:2017,9
310PORĘBA Edyta 301TRZEBINIAMasters - K36K 88162009:53:48.034d 20:52:13110,4-3 222,6155:2211,2
311ZAORSKI Krzysztof 81TRZEBIELINOMasters - M83M 223214007:05:52.071d 01:21:51109,4-3 223,6103:5315,4
312KLARENBACH Jarek 107GLIWICEMasters - M84M 224178006:58:18.035d 03:47:2793,6-3 239,4344:2813,4
313NASTASZYC Agnieszka 183JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K37K 89203006:01:23.011d 12:15:2289,5-3 243,5124:0214,9
314KUTYŁA Marcin 347JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - M85M 22573005:31:59.08d 01:41:4978,7-3 254,3304:1314,2
315BANAŚ Dawid 219KANTATY 32 GZ "TROPICIELE"BYTOMSenior 2 - M46M 226184004:36:14.010d 01:09:3873,6-3 259,3713:4516,0
316POROCHOŃSKI Tomasz 298MSZANAMasters - M86M 227164005:25:12.02d 01:42:0071,1-3 261,9004:3413,1
317SITKO Dagmara 168JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K29K 90207002:56:46.043d 06:27:1639,2-3 293,8154:3013,3
318MOSTEK-POLITOWICZ Wioleta 191TURZA ŚLĄSKASenior 2 - K30K 91200001:47:34.02d 00:35:2939,0-3 294,0002:4521,8
319SIEMIŃSKI Piotr 96ŻYRARDÓWWeteran 1 - M63M 228210001:31:19.01d 00:53:1936,2-3 296,7972:3123,8
Znaleziono 319 wynik(ów)