RAJD DOOKOŁA POLSKI „ROWER JEST WIELCE OK”

Organizator:
Igrzyska Bohaterów
Data:
2021-03-12
Miejsce:
Polska
Dystans:
3333 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
237
Wystartowało:
186
Nie ukończyło:
184
Ukończyło:
2
Na trasie:
184
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1TYLEC Kazik 5JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M1M 13206:10:1306:10:13201,70,0001:5032,7
2KLUKACZ Tomasz 79SKTR DOKTOREKSIEDLCEMasters - M4M 93410:55:2110:55:21164,5-37,1193:5815,1
3BEUKMAN Timothy 178CIOVITACAPE TOWNMasters - M6M 112104:45:4601:12:43163,9-37,7641:4434,4
4FILIPEK Mariusz 184BIKEROOM TEAMNIEDRZWICA DUŻAMasters - M7M 121906:05:0006:05:00138,8-62,8952:3722,8
5LAUBE Mirosław 10WODZISŁAW ŚLMasters - M5M 103706:53:0106:53:01125,7-75,9463:1718,3
6WITKOWSKI Dariusz 12KTR MASA TURYSTYCZZNABYDGOSZCZWeteran 2 - M11M 723012:01:2210:59:35105,7-96,0066:498,8
7KWIATOŃ Tomasz 29PAWŁOWICESenior 2 - M2M 223804:23:4804:23:48104,6-97,0862:3123,8
8WIĄCEK Ryszard 165BRZEG DOLNYWeteran 2 - M2M 42304:04:5204:04:52103,5-98,1862:2125,4
9KARMIŁOWICZ Szymon 161ZGPGOŁDAPSenior 1 - M1M 82004:02:4104:02:41100,6-101,0742:2424,9
10S Borys 163GŁOGÓWSenior 2 - M14M 811906:47:1509:45:1394,6-107,0254:1813,9
11GRZEGOSZCZYK Leszek 8JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M4M 163705:30:5505:30:5594,1-107,5563:3017,1
12BUJNA Krzysztof 14JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M18M 683705:30:1505:30:1591,0-110,6663:3716,5
13REIMAN Janusz 182TOMAZI BIKEJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M8M 25TomaziBike Team1904:06:3804:06:3885,3-116,4162:5320,7
14PRZYBYLSKI Zbigniew 210AMATORPOZNAŃWeteran 2 - M12M 91903:21:0203:21:0281,1-120,5612:2824,2
15WOŁYNIEC Jarosław 233SZCZECINWeteran 1 - M31M 114102:37:1402:05:1376,0-125,6282:0429,0
16KOLANOWSKI Marek 152WSKG ROWERY JAMRÓZ TERBUD TEAMWŁOCŁAWEKMasters - M3M 72803:20:0602:42:4973,4-128,2592:4322,0
17GŁĄB Magdalena 42TYCHYSenior 2 - K1K 13704:03:3604:03:3673,3-128,3663:1918,1
18GAWLINA Leszek 154RUDA ŚLĄSKAWeteran 1 - M26M 1051003:20:4703:20:4771,4-130,3122:4821,3
19SYPNIEWSKI Sławomir 200CETNAR TEAMZAKOPANEMasters - M20M 431502:01:4902:01:4966,6-135,0661:4932,8
20PIETRZAK Ewa 128QUEENS OF THE ROADZGŁOBIEŃMasters - K3K 112703:34:0001:48:1166,6-135,1093:1218,7
21ORZYSZEK Roksana 86RYDUŁTOWYSenior 2 - K2K 33402:00:0902:00:0965,6-136,0651:4932,8
22HAJOST Marlena 206TEAM BIELSKOWARSZAWASenior 2 - K10K 27TEAM BIELSKO1103:45:4001:36:5665,5-136,1463:2617,4
23FURGOL Toni 216BYDGOSZCZWeteran 1 - M28M 108303:12:3203:12:3263,1-138,5303:0219,7
24RZEPECKI Jacek 17BKT ROWEROWE BŁONIEBYDGOSZCZWeteran 1 - M24M 932305:55:2905:55:2962,7-138,9465:4010,6
25KRZYWICKI Krzysztof 150PABIANICESenior 2 - M6M 582803:20:2203:20:2261,8-139,8263:1418,5
26BLIDA Jarosław 83BRAKGŁOGÓWMasters - M1M 3WSKND GŁOGÓW3402:24:2601:22:3460,1-141,5662:2425,0
27KUCHARSKA Katarzyna 97REMBERTÓW TEAMWARSZAWAMasters - K17K 46207:23:0807:23:0856,4-145,2357:517,6
28GONIA Bernard 198BYDGOSZCZWeteran 2 - M9M 571302:36:5902:36:5954,5-147,1962:5220,8
29CZERWIŃSKI Adam 7JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M2M 53802:18:0102:18:0154,4-147,2612:3223,7
30WARZEWSKI Grzegorz 138KRAJENKAMasters - M28M 643003:52:5003:52:5052,9-148,8034:2413,6
31WASIELEWSKA Anetta 31KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZMasters - K18K 48304:53:3704:53:3752,8-148,9105:3310,8
32WOSIEK Zenon 126ELBLĄSKA GRUPA ROWEROWA "STOP"ELBLĄGWeteran 2 - M13M 923103:55:3403:55:3452,2-149,4254:3013,3
33WINIARSKI Dariusz 130BOGATYNIAWeteran 1 - M3M 133001:26:0000:51:5352,2-149,4661:3836,4
34JESIONEK Bogumiła 204JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K3K 321003:12:3803:12:3852,0-149,6633:4216,2
35FIEDOSIUK Adam 55JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M16M 513602:06:3202:06:3251,8-149,8782:2624,6
36SOBCZYK Marcin 85CYKLOZA SOSNOWIECBIELSKO-BIAŁAMasters - M24M 55Cykloza Sosnowiec3402:16:1702:16:1751,7-149,9562:3822,8
37JESIONEK Bogusław 203JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M14M 991003:08:2703:08:2751,6-150,1093:3916,4
38GRZYBOWSKA Agnieszka 117B4TEAMBYDGOSZCZSenior 1 - K2K 33B4TEAM3105:41:2805:41:2851,5-150,1186:379,1
39PAROT Marcin 34JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M13M 323802:04:5302:04:5351,5-150,1592:2524,7
40ROWICKI Jacek 45JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M30M 1112303:27:4003:27:4051,5-150,2134:0214,9
41SAWKA Wiktor 101WSKND GŁOGÓWJERZMANOWAMasters - M34M 82WSKND GŁOGÓW2802:13:0902:13:0950,8-150,8832:3722,9
42FILIPIAK Zbigniew 104SYCÓWWeteran 1 - M5M 203201:42:0501:42:0550,0-151,6272:0229,4
43FRYDRYCH Bogusław 70KGHM ZG RUNLUBINWeteran 1 - M10M 293402:24:3601:15:4149,3-152,3552:5520,5
44WYRĄBKIEWICZ Piotr 237BYDGOSZCZWeteran 1 - M32M 118103:12:5407:31:3846,4-155,2504:0914,4
45WASIELEWSKI Przemysław 32KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZMasters - M38M 1003102:53:2702:53:2746,2-155,4433:4516,0
46KIJEWSKI Mirosław 77ŚWIERADÓW-ZDRÓJWeteran 1 - M11M 353102:11:4902:11:4946,1-155,5232:5121,0
47WONIAKOWSKI Czeslaw 74BYDGOSZCZWeteran 2 - M5M 242103:10:0303:10:0345,6-156,0754:1014,4
48LEŚKO Małgorzata 125SWIDNIKSenior 2 - K4K 72601:39:3901:39:3945,5-156,1952:1127,4
49DUŃSKI Karol 211K&KWARSZAWAMasters - M32M 741001:59:2301:59:2345,5-156,1972:3722,9
50ŁUCZAK Artur 2BKT ROWEROWE BŁONIEBYDGOSZCZWeteran 1 - M29M 1091004:40:4404:40:4444,8-156,9066:169,6
51CHMURA Ewa 209JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K10K 241003:03:4403:03:4443,5-158,1594:1314,2
52CHMURA Krzysztof 208JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M20M 801003:09:3503:09:3543,4-158,2734:2213,7
53KRZYSIAK Anna 24OWCZARNIAMasters - K5K 132803:12:2901:44:5943,0-158,6664:2813,4
54GÓRA Mariusz 172ŻORYSenior 2 - M22M 1012402:43:3002:43:3043,0-158,7073:4815,8
55MOCARSKI Stanisław 109GLOGÓWWeteran 1 - M7M 233202:25:0810:29:4442,2-159,4293:2617,5
56KOSIEDOWSKI Maciek 142CHTMR CYKLISTA CHOJNICECHOJNICESenior 2 - M11M 73ChTMR Cyklista Chojnice2902:14:4002:14:4041,5-160,1713:1418,5
57MICHAŁEK Krystyna 140PRZECISZÓWMasters - K13K 39903:38:4503:38:4541,4-160,3005:1711,3
58SKOCZYLAS Sylwester 80PIOTRKÓW TRYBUNALSKIMasters - M8M 173301:44:5701:44:5741,3-160,3822:3223,6
59TRZCIŃSKA Joanna 27JASTRZĘBIE ZDRÓJSenior 2 - K16K 49Kobiety na 5+2303:06:2403:06:2441,1-160,5644:3213,2
60PLICHTA Daniel 22SZCZECINSenior 2 - M13M 782302:21:0502:21:0540,2-161,4673:3017,1
61GOŁATTA Tomasz 151BYDGOSZCZMasters - M26M 59Bydgoski Klub Turystyki Rowerowej "Gryf"2802:15:0302:15:0339,4-162,2463:2517,5
62KANIA Slawomir 115TOMAZIBIKE TEAMJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M2M 6TomaziBike Team3201:56:4601:56:4638,5-163,1473:0119,8
63KUBIN Ireneusz 164KS SNPTT 1907 ZAKOPANEZAKOPANEMasters - M19M 42KS SNPTT 1907 Zakopane2501:35:5301:35:5338,5-163,1852:2924,1
64ZIEMNICZAK Marcin 188GOLINAMasters - M30M 671401:36:2401:36:2438,3-163,3542:3023,8
65GOLASIK Barbara 15AKTYWNI LYSKILYSKIMasters - K14K 40Aktywni Lyski3702:50:2501:53:3537,8-163,8534:3013,3
66SZYMKOWIAK Paweł 194BYDGOSZCZSenior 2 - M19M 90902:06:5002:06:5037,3-164,3803:2417,6
67SIEŃKO Marek 52JAS-KÓŁKAJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M5M 523401:01:2601:01:2637,2-164,5141:3936,3
68BAZYLEWICZ Paweł 139OŚWIECIMWeteran 1 - M33M 1222302:07:3302:07:3336,9-164,7673:2717,4
69MARKIEWICZ Ania 88WROCŁAWMasters - K6K 162602:09:0602:09:0636,4-165,2973:3216,9
70MIŚKIEWICZ Krzysztof 202BYDGOSZCZWeteran 1 - M36M 125B4TEAM1202:06:5102:06:5135,9-165,7763:3217,0
71RUDNICKI Piotr 221ZTPL CYCLING CLUBSKIERNIEWICEMasters - M47M 126201:18:1301:18:1335,5-166,1852:1227,2
72ARODŹ Andrzej 58BARTOSZYCEWeteran 1 - M27M 1062001:51:3201:51:3235,3-166,3563:0919,0
73GORYCKI Dariusz 229SPK ČESKÝ TĚŠÍNPOGWIZDÓWWeteran 1 - M37M 127101:33:2501:33:2535,2-166,4632:3922,6
74ZAMIAR Adam 220MALERZÓWMasters - M43M 115302:22:0502:22:0535,1-166,5834:0214,8
75WĘGRZYN Justyna 87WROCŁAWMasters - K4K 123401:00:0001:00:0035,0-166,6661:4235,0
76KOREPTA Grzegorz 213WICHER SIENIAWA TEAMŁAGÓWSenior 2 - M23M 102901:49:3001:49:3034,3-167,3393:1118,8
77WOJNAR Janusz 144JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M21M 452901:18:2401:18:2433,5-168,1882:2025,6
78GRADOWSKA Sylwia 39ŁOMŻASenior 2 - K9K 263800:59:5100:59:5133,3-168,3661:4733,4
79POŚPIECH Michał 127ZDUN TRIATHLON TEAM / SUPERMARATON KALISZ / AKADEMIA KALISKAWOLICAMasters - M10M 262901:31:1505:51:5031,5-170,1212:5320,7
80KRUPA Andrzej 190MORAWCZYNASenior 2 - M12M 761801:28:0601:28:0631,5-170,1622:4721,5
81GOCEJNA Beata 53PŁOŃSKWeteran 1 - K1K 23601:19:5501:59:4931,4-170,2642:3223,6
82KARPLEWICZ Andrzej 49GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M8M 47Galopujące Ślimaki3701:53:5301:53:5331,1-170,6163:4016,4
83WILK Bogumiła 133BLA - WILBĘDZINWeteran 2 - K2K 8BLA - WIL2801:17:5401:17:5431,0-170,6662:3023,9
84DYGA Piotr 217WARSZAWASenior 2 - M25M 119302:22:4702:22:4730,8-170,8594:3812,9
85KUKLINSKI Maciej 143MIROSZEWOMasters - M11M 282901:11:2201:11:2230,3-171,3242:2125,5
86OLCZYK-ZIELIŃSKA Wioletta 174DRUŻYNA KOBIETY 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K5K 38Kobiety na 5+2301:57:5301:57:5330,3-171,3463:5315,4
87KAWUCHA Mirosław 99KRS FORMOZAGDYNIAWeteran 1 - M9M 273301:24:0100:43:1130,1-171,6162:4721,5
88PERCHALUK Joanna 6POLARNY KLUB SPORTOWY HORNSUNDJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K5K 102701:01:4201:01:4229,1-172,5382:0728,3
89STOCHNIJ Karol 69CHORZÓWSenior 2 - M20M 963501:27:2101:27:2129,0-172,6563:0019,9
90CHROMIK Szymon 57SPORTS COACHINGRADLINSenior 2 - M1M 153401:00:2101:00:2128,7-173,0142:0628,5
91GRINIG Grzegorz 135JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M33M 792901:14:3501:14:3528,1-173,5982:3922,6
92DROBISZEWSKI Jacek 137PLATYNOWIBYDGOSZCZMasters - M12M 30Platynowi2902:00:3711:10:2727,8-173,8254:1913,8
93FLAK Wojciech 26JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M16M 383601:22:3201:22:3227,8-173,8762:5820,2
94SZCZYGIEŁ Sławomir 108PŁOŃSKWeteran 2 - M6M 343201:26:0200:57:4827,2-174,4563:0919,0
95MROSZCZYK Mariusz 176LEWIN KŁODZKISenior 2 - M7M 602301:00:1401:00:1427,0-174,6662:1326,9
96LIPIEC Ula 84ŻYRARDÓWMasters - K2K 92901:55:0301:55:0327,0-174,7064:1614,1
97BADACH Agnieszka 28KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K4K 34Kobiety na 5+3802:30:5402:30:5426,1-175,5465:4610,4
98WIŚNIEWSKI Roman 54BENEQ TEAMSREBRNAWeteran 2 - M7M 393502:08:1905:13:5126,1-175,5734:5512,2
99KORSAKOV Kostiantyn 162WARSZAWAMasters - M27M 612701:31:2601:04:5326,0-175,6763:3117,1
100DREWS Karolina 89CELIRONMANWĄGROWIECSenior 2 - K14K 42901:28:5301:28:5326,0-175,6973:2517,5
101HRYNOWIECKI Dariusz 132RZĘSKOWOMasters - M17M 403000:47:2500:47:2525,6-176,0691:5132,4
102STRZEŻYSZ Marek 105CELESTYNÓWSenior 2 - M10M 703301:00:1501:00:1525,5-176,1562:2125,4
103BARNAK Paweł 145WROCŁAWWeteran 1 - M15M 502901:30:1609:58:0125,5-176,1763:3216,9
104KOPEĆ Bogdan 218PIECEMasters - M40M 107401:18:5001:18:5025,3-176,4053:0719,2
105KOCIK Dariusz 51KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZWeteran 1 - M21M 843702:21:0202:21:0225,1-176,5505:3610,7
106HUBA Agnieszka 35KOBIETY 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K11K 28Kobiety na 5+3601:30:2001:30:2025,1-176,6063:3616,6
107WITEK Michał 82WADOWICESenior 2 - M9M 663300:50:2700:50:2725,0-176,6302:0029,8
108FRĄCZEK Piotr 62MYSŁOWICE NA KOLESOSNOWIECWeteran 1 - M12M 362601:12:4801:12:4825,0-176,6662:5420,6
109ŚWIECA Marcin 159GÓRKI WIELKIEMasters - M42M 1132301:46:1907:05:0424,9-176,7364:1514,1
110MUCHA Joanna 196MORAWCZYNASenior 2 - K15K 431501:12:1801:12:1824,5-177,1862:5720,3
111RAKOWSKI Andrzej 175JASTRZEBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M14M 491501:20:4401:20:4424,4-177,2183:1818,2
112PALMER Aneta 192SUNNYSIDE, NYSenior 2 - K6K 201701:23:5201:23:5224,4-177,2433:2617,5
113ZAORSKI Krzysztof 81TRZEBIELINOMasters - M45M 1173101:21:5101:21:5124,4-177,2653:2117,9
114NARUSZEWICZ Mariusz 158MTB OLECKOOLECKOMasters - M22M 532801:54:5501:54:5524,4-177,3104:4312,7
115KUBICZEK Marta 118TEAM BIELSKOPISARZOWICESenior 2 - K3K 4TEAM BIELSKO2900:46:0200:46:0224,4-177,3161:5331,7
116SIEMIŃSKI Piotr 96ŻYRARDÓWWeteran 1 - M34M 1232700:53:1900:53:1923,8-177,8202:1426,8
117NOWAK Damian 225HERNIK TEAMZĘBOWOMasters - M46M 120Hernik Team201:55:0901:55:0923,8-177,8994:5012,4
118TRZMIELEWSKI Krystian 11LEGNICASenior 2 - M27M 1291901:04:2501:04:2523,7-177,9782:4322,1
119NOWAK Agata 21KOLARSTWO ROMANTYCZNEKOSZYCESenior 2 - K7K 223801:37:0301:11:4323,6-178,0284:0614,6
120KOZAK Krystian 73BĘDZINSenior 2 - M16M 862301:14:1701:14:1723,4-178,3163:1018,9
121MYŚLIWIEC Monika 37DRUŻYNA KOBIETY NA 5 +JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K9K 23Kobiety na 5+3801:48:4101:48:4123,1-178,5664:4212,8
122LEPCZYŃSKI Mariusz 44GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M6M 213701:00:0901:00:0922,5-179,1422:4022,5
123MAJCHERSKA Marcelina 38ZEBRZYDOWICESenior 2 - K18K 523601:08:1700:36:3822,2-179,5063:0419,5
124KOWALCZUK Dariusz 189LUBLINSenior 2 - M17M 871801:17:0200:42:1722,0-179,6553:2917,1
125DEPTA Bartłomiej 36KOSZYCESenior 2 - M8M 633801:12:5001:12:5021,6-180,1143:2217,8
126MIKOŁAJEC Bernadeta 113BRENNAWeteran 2 - K1K 63100:46:3800:46:3821,2-180,4662:1127,3
127BORUCZYŃSKI Dariusz 110SZCZECINWeteran 1 - M38M 1302002:21:4702:21:4721,2-180,5116:429,0
128TORBIŃSKI Wiesław 18SZARE MORSYJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M1M 2BiegiGorskiePL - TG Sokół Zakopane3501:11:0601:11:0620,8-180,9163:2517,5
129BUGAJEWSKA Anna 179PŁOŃSKWeteran 2 - K4K 372001:10:3601:10:3620,6-181,0273:2517,5
130OSTROWSKI Tomasz 141WARSZAWAMasters - M23M 542901:11:4101:11:4120,4-181,2513:3017,1
131SOBCZYK Tomasz 93GÓRKA SOBOCKASenior 2 - M18M 893000:54:3700:54:3720,4-181,3032:4022,4
132PIETRZAK Piotr 121SST LUBCZAZGŁOBIEŃWeteran 1 - M13M 463100:37:1200:37:1220,2-181,4331:5032,6
133DORAU Adam 153TORUŃMasters - M29M 652601:02:4401:02:4420,0-181,6663:0819,1
134JURECZKO Rafal 160OLKUSZMasters - M25M 563300:30:2100:30:2120,0-181,6791:3139,5
135DURLAK Marta 120PISARZOWICESenior 2 - K12K 30TEAM BIELSKO1601:10:0001:10:0019,3-182,3663:3716,5
136BARANOWSKI Waldemar 72KRYNICZNO 48AWeteran 2 - M3M 143300:46:2301:19:2119,2-182,4372:2424,9
137TOBOŁA Beata 166ORZECHOWA TEAMWROCŁAWMasters - K11K 312501:07:4001:07:4019,0-182,6243:3316,9
138SPYCHAŁA Adam 95WATAHA TEAMCHORZÓWSenior 2 - M4M 48WATAHA TEAM3200:53:3309:05:2918,9-182,7552:4921,2
139LACH Tomasz 185JASTRZĘBIE ZDRÓJWeteran 1 - M23M 881800:36:4500:36:4518,8-182,8781:5730,7
140KAWKA Katarzyna 75JELENIA GÓRAMasters - K8K 213101:17:2801:17:2818,4-183,2264:1214,3
141SIKORA Tomasz 129WICHER SIENIAWA TEAMSIENIAWAMasters - M39M 1032901:05:4201:05:4217,7-183,9653:4216,2
142PUZYREWSKI Kacper 146BIŁGORAJMasters - M15M 372800:56:0400:56:0417,5-184,1663:1218,7
143ŁUKAWSKI Tomek 1KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZSenior 1 - M2M 31B4TEAM3500:59:5909:16:0917,1-184,5363:3017,1
144KOWACZEK Marek 116OKIEM WILKARYBNIKMasters - M41M 1102400:39:5400:31:1416,5-185,2152:2524,7
145JAGMIN Bogusław 167LUBSKOWeteran 2 - M15M 1282501:00:0501:00:0516,4-185,2263:3916,4
146POLITOWICZ Grzegorz 193TURZA ŚLĄSKAMasters - M44M 1161600:45:0000:45:0016,0-185,6662:4821,3
147ŚWIĄDER Artur 61RBL TEAMSTRZELCE KRAJEŃSKIEMasters - M14M 333602:34:2302:34:2315,7-185,9349:486,1
148MYŚLIWIEC Bernadeta 4KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K6K 45Kobiety na 5+3000:41:0900:41:0914,4-187,2662:5121,0
149ŚCIPIEŃ Piotr 100PORĄBKA IWKOWSKAWeteran 2 - M10M 712500:38:1700:38:1714,4-187,3012:3922,5
150WYTRZYSZCZAK Eugeniusz 63CHROMIECWeteran 1 - M39M 131200:54:2900:54:2913,4-188,2994:0414,7
151KOSIŃSKI Szymon 106ŁÓDŹMasters - M18M 413200:44:0200:30:3313,4-188,3163:1718,2
152SITKO Dagmara 168JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K19K 532401:02:2001:02:2013,1-188,5884:4512,6
153MOSTEK-POLITOWICZ Wioleta 191TURZA ŚLĄSKASenior 2 - K17K 501700:35:2900:35:2913,0-188,6662:4322,0
154OSTAPCZUK Marzena 177TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWYTARGMasters - K7K 181901:10:0001:10:0012,6-189,0965:3410,8
155OSTAPCZUK Anna 181TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWY TARGJunior 1 - K1K 191901:10:0001:10:0012,6-189,0965:3410,8
156OSTAPCZUK Piotr 180TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWYTARGJunior 1 - M1M 771901:10:0001:10:0012,6-189,0965:3410,8
157ROKOSZ Maciej 157ŚWIDNICASenior 2 - M24M 1122700:53:2600:53:2612,5-189,2164:1714,0
158KUROWSKA Maria 156ŚWIDNICASenior 1 - K3K 472700:53:1500:53:1512,4-189,2764:1714,0
159GRZYMKIEWICZ Szymon 9JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M9M 193700:50:5700:50:5711,9-189,7264:1614,1
160MUSIAŁ Krzysztof 222WARSZAWASenior 2 - M28M 132200:34:1300:34:1311,9-189,7982:5220,8
161GRUCEL Damian 64GBC RUNBIKEJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M3M 443600:29:4300:29:4311,6-190,0672:3323,4
162RUTKOWSKI Rafał 114PIŁASenior 2 - M15M 833101:25:0001:25:0011,4-190,2187:258,1
163NASTASZYC Agnieszka 183JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K15K 412000:44:0000:44:0010,9-190,8064:0314,8
164FRAJHOFER Ewa 56JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K12K 361501:19:3101:19:3110,7-190,9867:268,1
165MYŚLIWIEC Bogdan 23JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M35M 1242500:57:1700:57:1710,5-191,1265:2611,0
166TRZASKA Anna 186SOSNOWIECSenior 2 - K13K 351800:45:5200:45:5210,4-191,2664:2413,6
167STĘPIŃSKI Tomasz 187SOSNOWIECSenior 2 - M21M 971800:45:5000:45:5010,3-191,3264:2513,5
168OLEJNIK Rafał 171WATAHA TEAMCHORZÓWMasters - M37M 98WATAHA TEAM1800:45:2000:45:2010,3-191,3564:2313,6
169ZIĘBA Anna 122PIASECZNOSenior 2 - K8K 252300:44:1700:44:1710,3-191,3914:1813,9
170ZUZA-WITKOWSKA Anna 13KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZWeteran 1 - K3K 292201:06:3201:06:3210,0-191,6266:379,1
171ŁANUCHA Mariola 199KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE ZDRÓJWeteran 2 - K5K 51Kobiety na 5+900:53:3900:53:3910,0-191,7065:2311,1
172CZARNECKI Sławomir 33BYDGOSZCZMasters - M31M 693800:58:3700:58:379,4-192,2966:159,6
173BOGUCKI Krzysztof 111MIŁKOWICEWeteran 1 - M17M 622900:24:2402:48:338,8-192,8872:4621,6
174ŁUCZAK Marlena 25BKT ROWEROWE BŁONIEBYDGOSZCZWeteran 1 - K2K 143600:34:1100:34:118,0-193,6364:1514,1
175BLASZKA Jarosław 134BLA-WILBĘDZINWeteran 2 - M4M 18BLA - WIL2900:26:2800:26:287,2-194,4243:3916,4
176MALISZEWSKI Dariusz 47JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M26M 1213101:16:3100:57:556,0-195,63612:414,7
177BAJOR Rafał 46REBELLION OF FREE RUNNERSŻORYMasters - M36M 95Rebellion Of Free Runners2100:12:4200:12:424,9-196,7482:3423,2
178TOKARSKI Władysław 65BIAŁYSTOKWeteran 1 - M22M 853500:21:1800:21:184,8-196,8494:2513,6
179GRZESIEK Piotr 90RACIBÓRZWeteran 1 - M19M 753401:06:4701:06:474,8-196,89113:594,3
180SKOCZEK Agnieszka 170TEAM BIELSKOCIESZYNMasters - K1K 5TEAM BIELSKO2200:29:2000:29:204,4-197,2486:389,0
181GASTOŁ Dorota 98WARSZAWAMasters - K16K 443200:32:5300:32:533,9-197,7498:237,1
182GWÓŹDŹ Agnieszka 78WIETRZYCHOWICEJunior 2 - K1K 17Kobiety na 5+3500:22:3700:22:373,6-198,0546:159,6
183KUCZYŃSKI Rafał 9126 2LESZNOWeteran 1 - M25M 1043400:33:0200:19:002,4-199,28813:534,3
184PIASECKI Robert 149KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZMasters - M48M 1332500:33:3800:33:382,3-199,32214:204,2
185MYŚLIWIEC Barbara 3KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K1K 15Kobiety na 5+3800:05:2200:05:221,4-200,2543:4815,8
186KRUPA Paweł 155NOWY TARGMasters - M35M 941900:03:0400:03:041,1-200,5972:5220,9
Znaleziono 186 wynik(ów)