RAJD DOOKOŁA POLSKI „ROWER JEST WIELCE OK”

Organizator:
Igrzyska Bohaterów
Data:
2021-03-12
Miejsce:
Polska
Dystans:
3333 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
237
Wystartowało:
186
Nie ukończyło:
184
Ukończyło:
2
Na trasie:
184
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1WIĄCEK Ryszard 165BRZEG DOLNYWeteran 2 - M2M 42305:11:26244:04:521 328,70,0000:14256,0
2TYLEC Kazik 5JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M1M 13201:00:49246:10:131 084,9-243,7840:031 070,3
3BEUKMAN Timothy 178CIOVITACAPE TOWNMasters - M6M 112102:28:30193:12:43857,5-471,1830:10346,5
4FILIPEK Mariusz 184BIKEROOM TEAMNIEDRZWICA DUŻAMasters - M7M 121907:44:37246:05:00812,4-516,2480:34104,9
5KARMIŁOWICZ Szymon 161ZGPGOŁDAPSenior 1 - M1M 82004:29:02244:02:41802,3-526,3560:20178,9
6TORBIŃSKI Wiesław 18SZARE MORSYJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M1M 2BiegiGorskiePL - TG Sokół Zakopane3504:02:07241:11:06674,7-654,0100:21167,2
7BLIDA Jarosław 83BRAKGŁOGÓWMasters - M1M 3WSKND GŁOGÓW3405:07:19241:22:34662,2-666,5070:27129,3
8GRZEGOSZCZYK Leszek 8JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M4M 163704:00:15197:30:55601,2-727,5000:23150,1
Poniżej dystansu minimalnego: 543,0 km
9BLASZKA Jarosław 134BLA-WILBĘDZINWeteran 2 - M4M 18BLA - WIL2904:16:18240:26:28517,2-811,4920:29121,1
10GOCEJNA Beata 53PŁOŃSKWeteran 1 - K1K 23602:18:39242:45:14483,1-845,6000:17209,1
11KOLANOWSKI Marek 152WSKG ROWERY JAMRÓZ TERBUD TEAMWŁOCŁAWEKMasters - M3M 72800:42:22242:42:49477,8-850,8770:05676,7
12KLUKACZ Tomasz 79SKTR DOKTOREKSIEDLCEMasters - M4M 93410:01:27207:02:39471,7-857,0081:1647,1
13SKOCZYLAS Sylwester 80PIOTRKÓW TRYBUNALSKIMasters - M8M 173304:29:55241:44:57462,1-866,5700:35102,7
14KANIA Slawomir 115TOMAZIBIKE TEAMJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M2M 6TomaziBike Team3201:00:57229:06:33456,5-872,1470:08449,4
15ORZYSZEK Roksana 86RYDUŁTOWYSenior 2 - K2K 33401:49:16242:00:09447,4-881,2710:14245,7
16LAUBE Mirosław 10WODZISŁAW ŚLMasters - M5M 103704:50:53246:53:01439,4-889,3340:3990,6
17LEŚKO Małgorzata 125SWIDNIKSenior 2 - K4K 72604:07:06145:39:39436,5-892,1710:33106,0
18FILIPIAK Zbigniew 104SYCÓWWeteran 1 - M5M 203200:55:46240:53:26428,1-900,5430:07460,6
19WILK Bogumiła 133BLA - WILBĘDZINWeteran 2 - K2K 8BLA - WIL2805:08:18241:17:54426,3-902,4230:4383,0
20WINIARSKI Dariusz 130BOGATYNIAWeteran 1 - M3M 133001:00:34240:51:53426,2-902,4480:08422,3
21POŚPIECH Michał 127ZDUN TRIATHLON TEAM / SUPERMARATON KALISZ / AKADEMIA KALISKAWOLICAMasters - M10M 262902:34:09249:53:39418,5-910,2030:22162,9
22KUBIN Ireneusz 164KS SNPTT 1907 ZAKOPANEZAKOPANEMasters - M19M 42KS SNPTT 1907 Zakopane2506:32:34169:32:18407,4-921,3270:5762,3
23WONIAKOWSKI Czeslaw 74BYDGOSZCZWeteran 2 - M5M 242102:19:47247:50:59407,3-921,3830:20174,8
24REIMAN Janusz 182TOMAZI BIKEJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M8M 25TomaziBike Team1901:42:57220:06:38397,3-931,4020:15231,5
25PERCHALUK Joanna 6POLARNY KLUB SPORTOWY HORNSUNDJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K5K 102700:50:29217:01:42390,5-938,1690:07464,1
26GRZYMKIEWICZ Szymon 9JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M9M 193701:52:14240:50:57387,0-941,7400:17206,9
27FRYDRYCH Bogusław 70KGHM ZG RUNLUBINWeteran 1 - M10M 293402:30:56217:15:41370,0-958,7190:24147,1
28SYPNIEWSKI Sławomir 200CETNAR TEAMZAKOPANEMasters - M20M 431501:00:38242:01:49367,3-961,3900:09363,5
29CHROMIK Szymon 57SPORTS COACHINGRADLINSenior 2 - M1M 153402:34:25217:00:21353,6-975,0890:26137,4
30KWIATOŃ Tomasz 29PAWŁOWICESenior 2 - M2M 223801:08:57220:23:48344,2-984,4910:12299,5
31SKOCZEK Agnieszka 170TEAM BIELSKOCIESZYNMasters - K1K 5TEAM BIELSKO2200:56:28233:54:16342,4-986,3110:09363,8
32PUZYREWSKI Kacper 146BIŁGORAJMasters - M15M 372803:23:32241:57:45334,8-993,8530:3698,7
33DROBISZEWSKI Jacek 137PLATYNOWIBYDGOSZCZMasters - M12M 30Platynowi2901:58:49252:27:11334,7-993,9640:21169,0
34KUBICZEK Marta 118TEAM BIELSKOPISARZOWICESenior 2 - K3K 4TEAM BIELSKO2900:59:48240:46:02330,0-998,6950:10331,1
35GONIA Bernard 198BYDGOSZCZWeteran 2 - M9M 571301:43:33218:36:59325,7-1 002,9600:19188,7
36GŁĄB Magdalena 42TYCHYSenior 2 - K1K 13703:27:18244:03:36312,7-1 015,9900:3990,5
37MOCARSKI Stanisław 109GLOGÓWWeteran 1 - M7M 233202:57:56258:36:02311,9-1 016,7670:34105,2
38ZIEMNICZAK Marcin 188GOLINAMasters - M30M 671402:02:32241:36:24304,5-1 024,2390:24149,1
39BARANOWSKI Waldemar 72KRYNICZNO 48AWeteran 2 - M3M 143302:59:16235:05:21304,1-1 024,5720:35101,8
40MIKOŁAJEC Bernadeta 113BRENNAWeteran 2 - K1K 63102:07:25240:46:38302,6-1 026,0770:25142,5
41DORAU Adam 153TORUŃMasters - M29M 652602:55:21241:02:44284,5-1 044,1700:3697,4
42CZERWIŃSKI Adam 7JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M2M 53801:21:33170:18:01281,7-1 046,9850:17207,3
43BARNAK Paweł 145WROCŁAWWeteran 1 - M15M 502901:42:42227:56:28276,9-1 051,7510:22161,8
44S Borys 163GŁOGÓWSenior 2 - M14M 811902:29:23252:07:54272,9-1 055,7660:32109,6
45LEPCZYŃSKI Mariusz 44GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M6M 213701:22:42242:22:29271,2-1 057,5280:18196,7
46BOGUCKI Krzysztof 111MIŁKOWICEWeteran 1 - M17M 622900:40:40238:21:37267,0-1 061,6420:09394,0
47FIEDOSIUK Adam 55JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M16M 513602:23:59241:00:49266,3-1 062,3530:32111,0
48KIJEWSKI Mirosław 77ŚWIERADÓW-ZDRÓJWeteran 1 - M11M 353102:35:32192:53:04263,5-1 065,1780:35101,7
49KRZYWICKI Krzysztof 150PABIANICESenior 2 - M6M 582801:53:37246:26:00263,3-1 065,4200:25139,0
50KAWUCHA Mirosław 99KRS FORMOZAGDYNIAWeteran 1 - M9M 273300:59:44228:40:08259,2-1 069,5230:13260,3
51PAROT Marcin 34JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M13M 323801:44:08242:04:53256,7-1 071,9550:24147,9
52FRĄCZEK Piotr 62MYSŁOWICE NA KOLESOSNOWIECWeteran 1 - M12M 362601:18:12161:08:17255,0-1 073,7260:18195,6
53KRUPA Andrzej 190MORAWCZYNASenior 2 - M12M 761801:40:04241:28:06252,3-1 076,4250:23151,3
54SIEŃKO Marek 52JAS-KÓŁKAJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M5M 523401:07:38241:01:26252,2-1 076,4740:16223,8
55OSTROWSKI Tomasz 141WARSZAWAMasters - M23M 542901:08:32241:11:41252,1-1 076,5690:16220,7
56ŚWIĄDER Artur 61RBL TEAMSTRZELCE KRAJEŃSKIEMasters - M14M 333601:16:00242:34:23249,9-1 078,7760:18197,3
57MROSZCZYK Mariusz 176LEWIN KŁODZKISenior 2 - M7M 602300:55:51225:17:07247,6-1 081,1030:13266,0
58RAKOWSKI Andrzej 175JASTRZEBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M14M 491505:16:50241:20:44239,4-1 089,2831:1945,3
59WĘGRZYN Justyna 87WROCŁAWMasters - K4K 123400:30:54217:00:00238,1-1 090,6100:07462,3
60GOŁATTA Tomasz 151BYDGOSZCZMasters - M26M 59Bydgoski Klub Turystyki Rowerowej "Gryf"2801:09:0974:15:03237,3-1 091,4000:17205,9
61WOJNAR Janusz 144JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M21M 452902:02:13241:18:24235,3-1 093,3890:31115,5
62ŁUKAWSKI Tomek 1KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZSenior 1 - M2M 31B4TEAM3503:54:46252:52:24230,2-1 098,5111:0158,8
63PIETRZAK Ewa 128QUEENS OF THE ROADZGŁOBIEŃMasters - K3K 112702:31:51217:59:31223,9-1 104,7960:4088,5
64WITKOWSKI Dariusz 12KTR MASA TURYSTYCZZNABYDGOSZCZWeteran 2 - M11M 723011:22:00202:59:35222,9-1 105,7603:0319,6
65MARKIEWICZ Ania 88WROCŁAWMasters - K6K 162601:13:31194:01:34222,8-1 105,9290:19181,8
66HRYNOWIECKI Dariusz 132RZĘSKOWOMasters - M17M 403000:56:20240:47:25214,9-1 113,7970:15228,9
67KUKLINSKI Maciej 143MIROSZEWOMasters - M11M 282901:34:43234:35:52212,8-1 115,9250:26134,8
68KAWKA Katarzyna 75JELENIA GÓRAMasters - K8K 213100:31:11241:17:28205,6-1 123,1400:09395,5
69SPYCHAŁA Adam 95WATAHA TEAMCHORZÓWSenior 2 - M4M 48WATAHA TEAM3202:03:36216:50:32204,1-1 124,5860:3699,1
70WIŚNIEWSKI Roman 54BENEQ TEAMSREBRNAWeteran 2 - M7M 393502:06:07228:14:06202,7-1 126,0340:3796,4
71LACH Tomasz 185JASTRZĘBIE ZDRÓJWeteran 1 - M23M 881803:23:44216:36:45201,7-1 126,9611:0059,4
72GRUCEL Damian 64GBC RUNBIKEJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M3M 443601:11:03232:39:36196,8-1 131,8910:21166,2
73ŚCIPIEŃ Piotr 100PORĄBKA IWKOWSKAWeteran 2 - M10M 712503:51:41144:56:36195,6-1 133,0781:1150,7
74SZCZYGIEŁ Sławomir 108PŁOŃSKWeteran 2 - M6M 343201:13:24231:51:25194,5-1 134,2180:22159,0
75SAWKA Wiktor 101WSKND GŁOGÓWJERZMANOWAMasters - M34M 82WSKND GŁOGÓW2800:54:48194:13:09194,1-1 134,5600:16212,6
76KRZYSIAK Anna 24OWCZARNIAMasters - K5K 132801:20:49241:44:59193,0-1 135,6900:25143,3
77KOSIEDOWSKI Maciek 142CHTMR CYKLISTA CHOJNICECHOJNICESenior 2 - M11M 73ChTMR Cyklista Chojnice2903:09:5898:14:40184,4-1 144,2811:0158,2
78OSTAPCZUK Marzena 177TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWYTARGMasters - K7K 181902:31:00241:10:00180,7-1 148,0400:5071,8
79OSTAPCZUK Anna 181TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWY TARGJunior 1 - K1K 191902:31:00241:10:00180,7-1 148,0400:5071,8
80OSTAPCZUK Piotr 180TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWYTARGJunior 1 - M1M 771902:31:00241:10:00180,7-1 148,0400:5071,8
81GRZESIEK Piotr 90RACIBÓRZWeteran 1 - M19M 753405:55:08193:06:47175,2-1 153,5022:0129,6
82GWÓŹDŹ Agnieszka 78WIETRZYCHOWICEJunior 2 - K1K 17Kobiety na 5+3502:59:56240:22:37174,8-1 153,8801:0158,3
83GRADOWSKA Sylwia 39ŁOMŻASenior 2 - K9K 263801:01:00120:59:51173,9-1 154,7900:21171,0
84LIPIEC Ula 84ŻYRARDÓWMasters - K2K 92900:15:56241:55:03167,1-1 161,6200:05629,1
85WOSIEK Zenon 126ELBLĄSKA GRUPA ROWEROWA "STOP"ELBLĄGWeteran 2 - M13M 923113:20:1631:19:17166,9-1 161,8364:4712,5
86DURLAK Marta 120PISARZOWICESenior 2 - K12K 30TEAM BIELSKO1601:47:00193:10:00161,2-1 167,4900:3990,4
87KORSAKOV Kostiantyn 162WARSZAWAMasters - M27M 612702:28:04217:04:53151,3-1 177,4100:5861,3
88WARZEWSKI Grzegorz 138KRAJENKAMasters - M28M 643000:46:15233:04:05149,3-1 179,3550:18193,7
89KOWALCZUK Dariusz 189LUBLINSenior 2 - M17M 871800:39:33240:42:17144,9-1 183,7940:16219,8
90KARPLEWICZ Andrzej 49GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M8M 47Galopujące Ślimaki3700:46:28241:53:53143,7-1 184,9710:19185,6
91NARUSZEWICZ Mariusz 158MTB OLECKOOLECKOMasters - M22M 532802:14:33222:05:29142,2-1 186,4780:5663,4
92STĘPIŃSKI Tomasz 187SOSNOWIECSenior 2 - M21M 971803:42:23240:45:50139,8-1 188,9101:3537,7
93WITEK Michał 82WADOWICESenior 2 - M9M 663301:49:09216:50:27136,2-1 192,5310:4874,8
94SOBCZYK Marcin 85CYKLOZA SOSNOWIECBIELSKO-BIAŁAMasters - M24M 55Cykloza Sosnowiec3403:01:50242:16:17129,5-1 199,1701:2442,7
95TRZASKA Anna 186SOSNOWIECSenior 2 - K13K 351804:01:18240:45:52124,1-1 204,6101:5630,9
96FLAK Wojciech 26JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M16M 383601:08:11145:22:32122,8-1 205,8700:33108,1
97GRINIG Grzegorz 135JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M33M 792902:20:19217:14:35117,5-1 211,2371:1150,2
98STRZEŻYSZ Marek 105CELESTYNÓWSenior 2 - M10M 703301:00:34241:00:15116,8-1 211,8700:31115,7
99JURECZKO Rafal 160OLKUSZMasters - M25M 563300:51:50240:30:21115,9-1 212,8170:26134,1
100PALMER Aneta 192SUNNYSIDE, NYSenior 2 - K6K 201701:37:45217:23:52114,5-1 214,2350:5170,3
101FRAJHOFER Ewa 56JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K12K 361506:06:39145:19:31110,9-1 217,8203:1818,1
102OLEJNIK Rafał 171WATAHA TEAMCHORZÓWMasters - M37M 98WATAHA TEAM1801:51:19216:45:20110,0-1 218,6501:0059,3
103KOSIŃSKI Szymon 106ŁÓDŹMasters - M18M 413201:34:35192:30:33106,9-1 221,7960:5367,8
104KRUPA Paweł 155NOWY TARGMasters - M35M 941902:32:32240:03:04105,4-1 223,2871:2641,5
105KOZAK Krystian 73BĘDZINSenior 2 - M16M 862301:19:12241:14:17104,1-1 224,6100:4578,8
106ROWICKI Jacek 45JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M30M 1112302:54:2597:23:08103,5-1 225,1421:4135,6
107SOBCZYK Tomasz 93GÓRKA SOBOCKASenior 2 - M18M 893000:31:41240:54:37102,6-1 226,0450:18194,4
108TOBOŁA Beata 166ORZECHOWA TEAMWROCŁAWMasters - K11K 312500:32:05218:46:48100,9-1 227,7900:19188,7
109RUTKOWSKI Rafał 114PIŁASenior 2 - M15M 833101:55:34152:44:5699,7-1 228,9831:0951,8
110NOWAK Agata 21KOLARSTWO ROMANTYCZNEKOSZYCESenior 2 - K7K 223800:46:21241:11:4399,1-1 229,5860:28128,3
111DEPTA Bartłomiej 36KOSZYCESenior 2 - M8M 633800:46:30241:12:5096,6-1 232,1100:28124,6
112PLICHTA Daniel 22SZCZECINSenior 2 - M13M 782300:37:57249:02:0793,8-1 234,9110:24148,3
113BUJNA Krzysztof 14JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M18M 683705:30:1505:30:1591,0-1 237,6903:3716,5
114GÓRA Mariusz 172ŻORYSenior 2 - M22M 1012402:01:04157:33:1486,5-1 242,1871:2342,9
115ZIĘBA Anna 122PIASECZNOSenior 2 - K8K 252302:18:03193:57:1886,3-1 242,3611:3537,5
116KUCZYŃSKI Rafał 9126 2LESZNOWeteran 1 - M25M 1043400:54:49240:19:0079,4-1 249,2890:4186,9
117SIKORA Tomasz 129WICHER SIENIAWA TEAMSIENIAWAMasters - M39M 1032901:10:19241:05:4277,3-1 251,3450:5466,0
118KOCIK Dariusz 51KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZWeteran 1 - M21M 843705:15:02169:43:5675,2-1 253,5234:1114,3
119PIETRZAK Piotr 121SST LUBCZAZGŁOBIEŃWeteran 1 - M13M 463102:20:11167:55:2673,0-1 255,6631:5531,3
120GRZYBOWSKA Agnieszka 117B4TEAMBYDGOSZCZSenior 1 - K2K 33B4TEAM3101:25:24245:08:4772,9-1 255,7871:1051,2
121CZARNECKI Sławomir 33BYDGOSZCZMasters - M31M 693801:46:01208:55:0371,4-1 257,2501:2940,4
122TOKARSKI Władysław 65BIAŁYSTOKWeteran 1 - M22M 853501:52:18194:12:3071,2-1 257,5341:3438,0
123MUCHA Joanna 196MORAWCZYNASenior 2 - K15K 431502:05:54121:12:1870,9-1 257,7501:4633,8
124RZEPECKI Jacek 17BKT ROWEROWE BŁONIEBYDGOSZCZWeteran 1 - M24M 932305:55:2905:55:2962,7-1 265,9705:4010,6
125KOWACZEK Marek 116OKIEM WILKARYBNIKMasters - M41M 1102401:01:57120:31:1461,3-1 267,3481:0059,4
126ROKOSZ Maciej 157ŚWIDNICASenior 2 - M24M 1122703:00:12192:53:2661,3-1 267,4002:5620,4
127POLITOWICZ Grzegorz 193TURZA ŚLĄSKAMasters - M44M 1161600:45:00120:45:0059,5-1 269,1900:4579,3
128BAJOR Rafał 46REBELLION OF FREE RUNNERSŻORYMasters - M36M 95Rebellion Of Free Runners2100:51:3445:33:2455,4-1 273,3160:5564,4
129STOCHNIJ Karol 69CHORZÓWSenior 2 - M20M 963501:13:1325:27:2154,7-1 273,9541:2044,9
130ZAORSKI Krzysztof 81TRZEBIELINOMasters - M45M 1173101:46:2625:21:5152,6-1 276,0832:0129,7
131BADACH Agnieszka 28KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K4K 34Kobiety na 5+3801:51:3426:30:5451,2-1 277,4602:1027,6
132MYŚLIWIEC Bernadeta 4KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K6K 45Kobiety na 5+3001:06:47168:41:0950,4-1 278,2701:1945,3
133MYŚLIWIEC Monika 37DRUŻYNA KOBIETY NA 5 +JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K9K 23Kobiety na 5+3802:00:1625:48:4148,2-1 280,5002:2924,0
134ŚWIECA Marcin 159GÓRKI WIELKIEMasters - M42M 1132301:24:31192:50:3247,5-1 281,2281:4633,7
135WASIELEWSKI Przemysław 32KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZMasters - M38M 1003102:53:2702:53:2746,2-1 282,4673:4516,0
136TRZCIŃSKA Joanna 27JASTRZĘBIE ZDRÓJSenior 2 - K16K 49Kobiety na 5+2303:06:2403:06:2441,1-1 287,5884:3213,2
137MOSTEK-POLITOWICZ Wioleta 191TURZA ŚLĄSKASenior 2 - K17K 501700:37:5548:35:2939,0-1 289,6900:5861,7
138MYŚLIWIEC Barbara 3KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K1K 15Kobiety na 5+3800:40:07178:46:5638,6-1 290,1281:0257,7
139GOLASIK Barbara 15AKTYWNI LYSKILYSKIMasters - K14K 40Aktywni Lyski3702:50:2501:53:3537,8-1 290,8774:3013,3
140BAZYLEWICZ Paweł 139OŚWIECIMWeteran 1 - M33M 1222302:07:3302:07:3336,9-1 291,7913:2717,4
141SIEMIŃSKI Piotr 96ŻYRARDÓWWeteran 1 - M34M 1232700:38:0024:53:1936,2-1 292,4871:0257,2
142MYŚLIWIEC Bogdan 23JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M35M 1242501:05:4748:57:1736,0-1 292,6841:4932,8
143MIŚKIEWICZ Krzysztof 202BYDGOSZCZWeteran 1 - M36M 125B4TEAM1202:06:5102:06:5135,9-1 292,8003:3217,0
144ZUZA-WITKOWSKA Anna 13KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZWeteran 1 - K3K 292200:51:19121:06:3235,8-1 292,9401:2641,8
145ARODŹ Andrzej 58BARTOSZYCEWeteran 1 - M27M 1062001:51:3201:51:3235,3-1 293,3803:0919,0
146JAGMIN Bogusław 167LUBSKOWeteran 2 - M15M 1282501:01:0197:00:0534,7-1 294,0401:4534,1
147NASTASZYC Agnieszka 183JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K15K 412001:19:4024:44:0032,3-1 296,3602:2724,3
148OLCZYK-ZIELIŃSKA Wioletta 174DRUŻYNA KOBIETY 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K5K 38Kobiety na 5+2301:57:5301:57:5330,3-1 298,3703:5315,4
149BUGAJEWSKA Anna 179PŁOŃSKWeteran 2 - K4K 372000:28:5048:21:4728,0-1 300,6571:0158,3
150HUBA Agnieszka 35KOBIETY 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K11K 28Kobiety na 5+3601:30:2001:30:2025,1-1 303,6303:3616,6
151TRZMIELEWSKI Krystian 11LEGNICASenior 2 - M27M 1291901:04:2501:04:2523,7-1 305,0022:4322,1
152MAJCHERSKA Marcelina 38ZEBRZYDOWICESenior 2 - K18K 523601:08:1700:36:3822,2-1 306,5303:0419,5
153GASTOŁ Dorota 98WARSZAWAMasters - K16K 443201:03:25237:58:4421,5-1 307,1782:5620,4
154ŁUCZAK Marlena 25BKT ROWEROWE BŁONIEBYDGOSZCZWeteran 1 - K2K 143600:21:2448:34:1121,3-1 307,4201:0059,6
155BORUCZYŃSKI Dariusz 110SZCZECINWeteran 1 - M38M 1302002:21:4702:21:4721,2-1 307,5356:429,0
156SITKO Dagmara 168JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K19K 532401:02:2001:02:2013,1-1 315,6124:4512,6
157KUROWSKA Maria 156ŚWIDNICASenior 1 - K3K 472700:53:1500:53:1512,4-1 316,3004:1714,0
158MALISZEWSKI Dariusz 47JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M26M 1213101:16:3100:57:556,0-1 322,66012:414,7
159PIASECKI Robert 149KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZMasters - M48M 1332500:33:3800:33:382,3-1 326,34614:204,2
Znaleziono 159 wynik(ów)