RAJD DOOKOŁA POLSKI „ROWER JEST WIELCE OK”

Organizator:
Igrzyska Bohaterów
Data:
2021-03-12
Miejsce:
Polska
Dystans:
3333 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
237
Wystartowało:
186
Nie ukończyło:
184
Ukończyło:
2
Na trasie:
184
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1WIĄCEK Ryszard 165BRZEG DOLNYWeteran 2 - M2M 42305:16:35484:04:522 524,50,0000:07478,5
2TYLEC Kazik 5JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M1M 13203:28:53486:10:132 037,8-486,7540:06585,3
3BLIDA Jarosław 83BRAKGŁOGÓWMasters - M1M 3WSKND GŁOGÓW3402:38:57481:22:341 518,7-1 005,7980:06573,3
4TORBIŃSKI Wiesław 18SZARE MORSYJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M1M 2BiegiGorskiePL - TG Sokół Zakopane3507:43:01481:11:061 478,5-1 046,0800:18191,6
5KOLANOWSKI Marek 152WSKG ROWERY JAMRÓZ TERBUD TEAMWŁOCŁAWEKMasters - M3M 72804:36:07482:42:491 047,6-1 476,9860:15227,6
6SKOCZEK Agnieszka 170TEAM BIELSKOCIESZYNMasters - K1K 5TEAM BIELSKO2202:35:47480:28:321 039,7-1 484,8210:08400,4
7GOCEJNA Beata 53PŁOŃSKWeteran 1 - K1K 23601:59:32483:19:111 016,0-1 508,5550:07510,0
8GŁĄB Magdalena 42TYCHYSenior 2 - K1K 13702:55:27484:03:36985,5-1 539,0700:10337,0
9KLUKACZ Tomasz 79SKTR DOKTOREKSIEDLCEMasters - M4M 93405:59:27471:02:39955,8-1 568,7070:22159,5
10BLASZKA Jarosław 134BLA-WILBĘDZINWeteran 2 - M4M 18BLA - WIL2905:45:40480:26:28887,0-1 637,5560:23154,0
11LAUBE Mirosław 10WODZISŁAW ŚLMasters - M5M 103705:50:25462:53:01875,7-1 648,8740:24149,9
12WINIARSKI Dariusz 130BOGATYNIAWeteran 1 - M3M 133000:52:14480:51:53856,0-1 668,4980:03983,3
13KANIA Slawomir 115TOMAZIBIKE TEAMJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M2M 6TomaziBike Team3201:43:21464:40:26822,2-1 702,3110:07477,3
14ORZYSZEK Roksana 86RYDUŁTOWYSenior 2 - K2K 33401:04:08482:00:09816,5-1 708,0500:04763,9
15LEŚKO Małgorzata 125SWIDNIKSenior 2 - K4K 72601:04:49409:39:39813,9-1 710,6290:04753,4
16POŚPIECH Michał 127ZDUN TRIATHLON TEAM / SUPERMARATON KALISZ / AKADEMIA KALISKAWOLICAMasters - M10M 262904:23:51490:20:57812,1-1 712,4130:19184,7
17CZERWIŃSKI Adam 7JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M2M 53802:23:15482:18:01776,5-1 748,0650:11325,2
18GRZEGOSZCZYK Leszek 8JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M4M 163701:52:52413:30:55742,1-1 782,4690:09394,5
19KWIATOŃ Tomasz 29PAWŁOWICESenior 2 - M2M 223801:32:19460:23:48740,2-1 784,3560:07481,1
20CHROMIK Szymon 57SPORTS COACHINGRADLINSenior 2 - M1M 153400:45:43481:00:21725,8-1 798,7770:03952,5
21FILIPIAK Zbigniew 104SYCÓWWeteran 1 - M5M 203201:30:31481:29:14710,4-1 814,0930:07470,9
22SKOCZYLAS Sylwester 80PIOTRKÓW TRYBUNALSKIMasters - M8M 173301:42:39457:44:57708,0-1 816,5810:08413,8
23WILK Bogumiła 133BLA - WILBĘDZINWeteran 2 - K2K 8BLA - WIL2802:23:04481:17:54691,5-1 833,0320:12290,0
24KUBICZEK Marta 118TEAM BIELSKOPISARZOWICESenior 2 - K3K 4TEAM BIELSKO2902:15:51480:46:02685,0-1 839,5450:11302,5
25GRZYMKIEWICZ Szymon 9JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M9M 193703:06:33480:50:57677,0-1 847,5800:16217,7
26PERCHALUK Joanna 6POLARNY KLUB SPORTOWY HORNSUNDJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K5K 102702:03:04457:01:42663,5-1 861,0590:11323,5
27BARANOWSKI Waldemar 72KRYNICZNO 48AWeteran 2 - M3M 143301:01:32481:50:23663,0-1 861,5330:05646,5
28FRYDRYCH Bogusław 70KGHM ZG RUNLUBINWeteran 1 - M10M 293400:49:39409:15:41641,2-1 883,3080:04774,9
29MOCARSKI Stanisław 109GLOGÓWWeteran 1 - M7M 233202:20:29498:36:02626,6-1 897,9740:13267,6
30FRĄCZEK Piotr 62MYSŁOWICE NA KOLESOSNOWIECWeteran 1 - M12M 362604:07:33417:48:52614,1-1 910,4900:24148,8
31LEPCZYŃSKI Mariusz 44GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M6M 213702:03:26462:30:48602,2-1 922,3180:12292,7
32DROBISZEWSKI Jacek 137PLATYNOWIBYDGOSZCZMasters - M12M 30Platynowi2904:01:57489:47:25599,5-1 925,0220:24148,7
33MIKOŁAJEC Bernadeta 113BRENNAWeteran 2 - K1K 63101:34:49480:46:38594,0-1 930,5010:09375,9
34PUZYREWSKI Kacper 146BIŁGORAJMasters - M15M 372800:50:41479:25:28583,6-1 940,9310:05690,9
35KUBIN Ireneusz 164KS SNPTT 1907 ZAKOPANEZAKOPANEMasters - M19M 42KS SNPTT 1907 Zakopane2504:54:01413:52:44554,2-1 970,3420:31113,1
Poniżej dystansu minimalnego: 543,0 km
36KIJEWSKI Mirosław 77ŚWIERADÓW-ZDRÓJWeteran 1 - M11M 353103:05:18484:29:43505,8-2 018,7250:21163,8
37PAROT Marcin 34JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M13M 323801:18:18482:04:53505,3-2 019,2160:09387,2
38HRYNOWIECKI Dariusz 132RZĘSKOWOMasters - M17M 403002:14:00480:47:25494,6-2 029,9230:16221,5
39KAWUCHA Mirosław 99KRS FORMOZAGDYNIAWeteran 1 - M9M 273302:09:33475:43:13494,0-2 030,5220:15228,8
40FIEDOSIUK Adam 55JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M16M 513602:27:57391:58:25489,7-2 034,8540:18198,6
41KUKLINSKI Maciej 143MIROSZEWOMasters - M11M 282902:04:21475:59:12461,9-2 062,6250:16222,9
42ŚWIĄDER Artur 61RBL TEAMSTRZELCE KRAJEŃSKIEMasters - M14M 333603:33:13482:34:23452,5-2 072,0100:28127,3
43BARNAK Paweł 145WROCŁAWWeteran 1 - M15M 502905:58:47488:36:58441,5-2 083,0800:4873,8
44ŁUKAWSKI Tomek 1KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZSenior 1 - M2M 31B4TEAM3500:28:42460:34:27421,6-2 102,9090:04881,5
45KORSAKOV Kostiantyn 162WARSZAWAMasters - M27M 612701:48:09481:04:53419,9-2 104,6800:15232,9
46PIETRZAK Ewa 128QUEENS OF THE ROADZGŁOBIEŃMasters - K3K 112706:01:18432:58:26402,2-2 122,3160:5366,8
47BOGUCKI Krzysztof 111MIŁKOWICEWeteran 1 - M17M 622902:20:29480:07:45395,1-2 129,4880:21168,7
48SPYCHAŁA Adam 95WATAHA TEAMCHORZÓWSenior 2 - M4M 48WATAHA TEAM3200:51:49492:38:54392,8-2 131,7720:07454,8
49WOJNAR Janusz 144JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M21M 452900:58:49481:18:24390,7-2 133,7990:09398,6
50SIEŃKO Marek 52JAS-KÓŁKAJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M5M 523401:09:00481:01:26388,6-2 135,9040:10337,9
51SZCZYGIEŁ Sławomir 108PŁOŃSKWeteran 2 - M6M 343201:36:28479:30:38381,6-2 142,9140:15237,4
52OSTROWSKI Tomasz 141WARSZAWAMasters - M23M 542901:11:23481:11:41373,6-2 150,8960:11314,1
53FLAK Wojciech 26JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M16M 383601:10:51481:22:32373,3-2 151,2300:11316,1
54MROSZCZYK Mariusz 176LEWIN KŁODZKISenior 2 - M7M 602304:11:22337:00:14366,8-2 157,7010:4187,6
55DEPTA Bartłomiej 36KOSZYCESenior 2 - M8M 633801:24:28457:12:50358,4-2 166,1420:14254,6
56KRZYSIAK Anna 24OWCZARNIAMasters - K5K 132801:25:31409:44:59358,0-2 166,5400:14251,2
57DORAU Adam 153TORUŃMasters - M29M 652601:04:33457:02:44356,3-2 168,2200:10331,2
58KRZYWICKI Krzysztof 150PABIANICESenior 2 - M6M 582801:56:15313:55:07350,7-2 173,8770:19181,0
59GRUCEL Damian 64GBC RUNBIKEJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M3M 443601:03:11432:14:58343,6-2 180,9360:11326,3
60LIPIEC Ula 84ŻYRARDÓWMasters - K2K 92903:38:10481:55:03332,4-2 192,1000:3991,4
61ŚCIPIEŃ Piotr 100PORĄBKA IWKOWSKAWeteran 2 - M10M 712505:15:38410:01:15328,7-2 195,8520:5762,5
62MARKIEWICZ Ania 88WROCŁAWMasters - K6K 162603:05:26410:59:58318,7-2 205,8130:34103,1
63GRZESIEK Piotr 90RACIBÓRZWeteran 1 - M19M 753401:58:57433:06:47314,1-2 210,4010:22158,5
64WITKOWSKI Dariusz 12KTR MASA TURYSTYCZZNABYDGOSZCZWeteran 2 - M11M 723008:28:06490:59:35308,3-2 216,2701:3836,4
65WIŚNIEWSKI Roman 54BENEQ TEAMSREBRNAWeteran 2 - M7M 393501:21:21420:14:06303,9-2 220,6240:16224,2
66GWÓŹDŹ Agnieszka 78WIETRZYCHOWICEJunior 2 - K1K 17Kobiety na 5+3500:57:20384:22:37299,8-2 224,7100:11313,8
67PIETRZAK Piotr 121SST LUBCZAZGŁOBIEŃWeteran 1 - M13M 463102:12:12482:10:34296,0-2 228,5530:26134,3
68WĘGRZYN Justyna 87WROCŁAWMasters - K4K 123401:05:32346:26:48291,0-2 233,5580:13266,4
69NARUSZEWICZ Mariusz 158MTB OLECKOOLECKOMasters - M22M 532802:09:37462:05:29288,7-2 235,8020:26133,7
70PLICHTA Daniel 22SZCZECINSenior 2 - M13M 782303:17:01489:02:07285,9-2 238,6610:4187,1
71GRINIG Grzegorz 135JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M33M 792904:58:24481:14:35285,6-2 238,9241:0257,4
72KARPLEWICZ Andrzej 49GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M8M 47Galopujące Ślimaki3700:57:03457:53:53278,3-2 246,2210:12292,7
73SOBCZYK Marcin 85CYKLOZA SOSNOWIECBIELSKO-BIAŁAMasters - M24M 55Cykloza Sosnowiec3401:10:47434:16:17273,0-2 251,5500:15231,4
74KAWKA Katarzyna 75JELENIA GÓRAMasters - K8K 213101:57:27361:17:28264,8-2 259,7100:26135,3
75SAWKA Wiktor 101WSKND GŁOGÓWJERZMANOWAMasters - M34M 82WSKND GŁOGÓW2802:48:26434:13:09264,4-2 260,0980:3894,2
76GOŁATTA Tomasz 151BYDGOSZCZMasters - M26M 59Bydgoski Klub Turystyki Rowerowej "Gryf"2801:06:56290:15:03252,3-2 272,2900:15226,1
77NOWAK Agata 21KOLARSTWO ROMANTYCZNEKOSZYCESenior 2 - K7K 223801:06:32409:11:43247,0-2 277,5140:16222,8
78CZARNECKI Sławomir 33BYDGOSZCZMasters - M31M 693801:39:08448:47:32242,8-2 281,7040:24147,0
79JURECZKO Rafal 160OLKUSZMasters - M25M 563300:45:09480:30:21237,8-2 286,7180:11316,0
80KOSIŃSKI Szymon 106ŁÓDŹMasters - M18M 413200:35:41480:30:33235,1-2 289,3950:09395,4
81KOSIEDOWSKI Maciek 142CHTMR CYKLISTA CHOJNICECHOJNICESenior 2 - M11M 73ChTMR Cyklista Chojnice2901:47:39482:14:40216,1-2 308,4650:29120,4
82WITEK Michał 82WADOWICESenior 2 - M9M 663301:01:25432:50:27211,4-2 313,1820:17206,5
83KOZAK Krystian 73BĘDZINSenior 2 - M16M 862301:37:34409:14:17209,5-2 315,0700:27128,8
84GRADOWSKA Sylwia 39ŁOMŻASenior 2 - K9K 263801:02:00312:59:51209,3-2 315,2900:17202,5
85KOCIK Dariusz 51KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZWeteran 1 - M21M 843702:00:10389:09:07200,6-2 323,9250:35100,2
86RUTKOWSKI Rafał 114PIŁASenior 2 - M15M 833101:31:13374:35:56194,5-2 330,0620:28127,9
87WARZEWSKI Grzegorz 138KRAJENKAMasters - M28M 643001:10:32464:44:41187,3-2 337,2280:22159,3
88ZIĘBA Anna 122PIASECZNOSenior 2 - K8K 252301:14:24339:50:06186,3-2 338,2490:23150,2
89BUJNA Krzysztof 14JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M18M 683700:57:45389:30:15180,7-2 343,8300:19187,8
90WOSIEK Zenon 126ELBLĄSKA GRUPA ROWEROWA "STOP"ELBLĄGWeteran 2 - M13M 923113:20:1631:19:17166,9-2 357,6864:4712,5
91STRZEŻYSZ Marek 105CELESTYNÓWSenior 2 - M10M 703301:03:36481:00:15165,8-2 358,7700:23156,4
92MYŚLIWIEC Barbara 3KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K1K 15Kobiety na 5+3801:32:23490:46:56164,6-2 359,9580:33106,9
93TOBOŁA Beata 166ORZECHOWA TEAMWROCŁAWMasters - K11K 312503:38:25361:22:16158,0-2 366,5411:2243,4
94STOCHNIJ Karol 69CHORZÓWSenior 2 - M20M 963502:24:45361:27:21157,1-2 367,3950:5565,1
95SOBCZYK Tomasz 93GÓRKA SOBOCKASenior 2 - M18M 893002:31:15456:54:37156,5-2 368,0130:5762,1
96ZUZA-WITKOWSKA Anna 13KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZWeteran 1 - K3K 292202:20:51481:06:32152,0-2 372,5700:5564,7
97MYŚLIWIEC Monika 37DRUŻYNA KOBIETY NA 5 +JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K9K 23Kobiety na 5+3801:30:00481:48:41144,9-2 379,6800:3796,6
98SIKORA Tomasz 129WICHER SIENIAWA TEAMSIENIAWAMasters - M39M 1032904:27:41481:05:42136,4-2 388,0951:5730,6
99GÓRA Mariusz 172ŻORYSenior 2 - M22M 1012401:44:43339:58:43129,9-2 394,6350:4874,4
100KUCZYŃSKI Rafał 9126 2LESZNOWeteran 1 - M25M 1043400:20:56408:19:00111,9-2 412,6380:11320,7
101KOWACZEK Marek 116OKIEM WILKARYBNIKMasters - M41M 1102401:54:55336:31:14106,8-2 417,7801:0455,7
102OLCZYK-ZIELIŃSKA Wioletta 174DRUŻYNA KOBIETY 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K5K 38Kobiety na 5+2301:24:00313:57:53104,7-2 419,8200:4874,8
103GRZYBOWSKA Agnieszka 117B4TEAMBYDGOSZCZSenior 1 - K2K 33B4TEAM3102:34:26272:49:24104,0-2 420,5891:2940,4
104ROWICKI Jacek 45JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M30M 1112302:54:2597:23:08103,5-2 420,9921:4135,6
105ROKOSZ Maciej 157ŚWIDNICASenior 2 - M24M 1122703:11:53432:53:26103,5-2 421,0301:5132,4
106RZEPECKI Jacek 17BKT ROWEROWE BŁONIEBYDGOSZCZWeteran 1 - M24M 932304:00:09341:55:2998,6-2 425,9502:2624,6
107TOKARSKI Władysław 65BIAŁYSTOKWeteran 1 - M22M 853500:29:31435:37:3094,2-2 430,3800:18191,4
108ŚWIECA Marcin 159GÓRKI WIELKIEMasters - M42M 1132300:37:58492:51:4988,9-2 435,6880:25140,4
109HUBA Agnieszka 35KOBIETY 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K11K 28Kobiety na 5+3601:21:34385:30:2088,3-2 436,2600:5564,9
110BADACH Agnieszka 28KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K4K 34Kobiety na 5+3802:36:30458:30:5481,4-2 443,1501:5531,2
111GOLASIK Barbara 15AKTYWNI LYSKILYSKIMasters - K14K 40Aktywni Lyski3702:36:08337:53:3574,9-2 449,6632:0528,8
112KUROWSKA Maria 156ŚWIDNICASenior 1 - K3K 472703:09:41432:53:1554,6-2 469,9103:2817,3
113ZAORSKI Krzysztof 81TRZEBIELINOMasters - M45M 1173101:46:2625:21:5152,6-2 471,9332:0129,7
114MYŚLIWIEC Bernadeta 4KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K6K 45Kobiety na 5+3001:06:47168:41:0950,4-2 474,1201:1945,3
115WASIELEWSKI Przemysław 32KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZMasters - M38M 1003102:53:2702:53:2746,2-2 478,3173:4516,0
116ŁUCZAK Marlena 25BKT ROWEROWE BŁONIEBYDGOSZCZWeteran 1 - K2K 143600:30:01432:34:1144,6-2 479,9700:4089,1
117TRZCIŃSKA Joanna 27JASTRZĘBIE ZDRÓJSenior 2 - K16K 49Kobiety na 5+2303:06:2403:06:2441,1-2 483,4384:3213,2
118BAZYLEWICZ Paweł 139OŚWIECIMWeteran 1 - M33M 1222302:07:3302:07:3336,9-2 487,6413:2717,4
119SIEMIŃSKI Piotr 96ŻYRARDÓWWeteran 1 - M34M 1232700:38:0024:53:1936,2-2 488,3371:0257,2
120MYŚLIWIEC Bogdan 23JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M35M 1242501:05:4748:57:1736,0-2 488,5341:4932,8
121JAGMIN Bogusław 167LUBSKOWeteran 2 - M15M 1282501:01:0197:00:0534,7-2 489,8901:4534,1
122GASTOŁ Dorota 98WARSZAWAMasters - K16K 443200:33:36265:19:0525,8-2 498,7671:1846,0
123MAJCHERSKA Marcelina 38ZEBRZYDOWICESenior 2 - K18K 523601:08:1700:36:3822,2-2 502,3803:0419,5
124SITKO Dagmara 168JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K19K 532401:02:2001:02:2013,1-2 511,4624:4512,6
125MALISZEWSKI Dariusz 47JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M26M 1213101:16:3100:57:556,0-2 518,51012:414,7
126PIASECKI Robert 149KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZMasters - M48M 1332500:33:3800:33:382,3-2 522,19614:204,2
Znaleziono 126 wynik(ów)