RAJD DOOKOŁA POLSKI „ROWER JEST WIELCE OK”

Organizator:
Igrzyska Bohaterów
Data:
2021-03-12
Miejsce:
Polska
Dystans:
3333 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
237
Wystartowało:
186
Nie ukończyło:
184
Ukończyło:
2
Na trasie:
184
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1TYLEC Kazik 5JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M1M 13204:58:07726:10:133 225,80,0000:05649,2
2TORBIŃSKI Wiesław 18SZARE MORSYJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M1M 2BiegiGorskiePL - TG Sokół Zakopane3508:16:08721:11:062 805,3-420,5890:10339,3
3BLIDA Jarosław 83BRAKGŁOGÓWMasters - M1M 3WSKND GŁOGÓW3406:44:31721:22:342 486,0-739,7970:09368,7
4GŁĄB Magdalena 42TYCHYSenior 2 - K1K 13705:37:52724:03:361 792,1-1 433,7290:11318,3
5GOCEJNA Beata 53PŁOŃSKWeteran 1 - K1K 23602:50:54721:07:161 745,9-1 479,9620:05612,9
6KANIA Slawomir 115TOMAZIBIKE TEAMJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M2M 6TomaziBike Team3203:07:29733:06:331 410,3-1 815,5010:07451,3
7KLUKACZ Tomasz 79SKTR DOKTOREKSIEDLCEMasters - M4M 93406:38:36615:02:391 208,4-2 017,4130:19181,9
8CZERWIŃSKI Adam 7JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M2M 53805:27:10722:18:011 191,3-2 034,5740:16218,5
9ORZYSZEK Roksana 86RYDUŁTOWYSenior 2 - K2K 33401:47:54722:00:091 187,0-2 038,8070:05660,1
10BARANOWSKI Waldemar 72KRYNICZNO 48AWeteran 2 - M3M 143301:45:11722:02:081 093,4-2 132,4740:05623,7
11LAUBE Mirosław 10WODZISŁAW ŚLMasters - M5M 103702:54:28726:53:011 093,0-2 132,7930:09375,9
12FILIPIAK Zbigniew 104SYCÓWWeteran 1 - M5M 203202:25:14720:22:481 057,1-2 168,7570:08436,7
13CHROMIK Szymon 57SPORTS COACHINGRADLINSenior 2 - M1M 153401:00:20697:00:211 017,8-2 208,0490:031 012,2
14GRZEGOSZCZYK Leszek 8JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M4M 163701:50:27701:30:551 008,5-2 217,2920:06547,9
15SKOCZYLAS Sylwester 80PIOTRKÓW TRYBUNALSKIMasters - M8M 173301:00:26721:44:57985,6-2 240,2280:03978,5
16KWIATOŃ Tomasz 29PAWŁOWICESenior 2 - M2M 223801:25:48724:23:48982,2-2 243,6440:05686,8
17GRZYMKIEWICZ Szymon 9JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M9M 193700:53:15720:50:57962,6-2 263,1990:031 084,7
18MOCARSKI Stanisław 109GLOGÓWWeteran 1 - M7M 233202:14:20690:36:02895,4-2 330,4320:09399,9
19LEPCZYŃSKI Mariusz 44GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M6M 213701:46:05723:41:34866,3-2 359,5870:07489,9
20FRYDRYCH Bogusław 70KGHM ZG RUNLUBINWeteran 1 - M10M 293400:39:43721:15:41781,4-2 444,4820:031 180,4
21KAWUCHA Mirosław 99KRS FORMOZAGDYNIAWeteran 1 - M9M 273300:56:57706:41:55730,7-2 495,1390:04769,8
22ŁUKAWSKI Tomek 1KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZSenior 1 - M2M 31B4TEAM3500:57:55705:07:50682,4-2 543,4530:05706,9
23PAROT Marcin 34JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M13M 323801:37:54698:04:53675,1-2 550,7710:08413,7
24ŚWIĄDER Artur 61RBL TEAMSTRZELCE KRAJEŃSKIEMasters - M14M 333601:56:36698:34:23623,7-2 602,1550:11320,9
25SZCZYGIEŁ Sławomir 108PŁOŃSKWeteran 2 - M6M 343201:40:39715:18:12600,1-2 625,7200:10357,7
26FLAK Wojciech 26JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M16M 383603:00:54649:22:32576,0-2 649,8790:18191,0
27KOSIŃSKI Szymon 106ŁÓDŹMasters - M18M 413200:30:15696:30:33546,3-2 679,4970:031 083,7
Poniżej dystansu minimalnego: 543,0 km
28GRUCEL Damian 64GBC RUNBIKEJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M3M 443601:03:30696:21:28526,8-2 699,0400:07497,8
29FIEDOSIUK Adam 55JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M16M 513600:06:35530:06:31491,4-2 734,4120:004 478,8
30SPYCHAŁA Adam 95WATAHA TEAMCHORZÓWSenior 2 - M4M 48WATAHA TEAM3200:55:17585:07:20489,5-2 736,3040:06531,3
31WĘGRZYN Justyna 87WROCŁAWMasters - K4K 123401:55:44721:00:00449,8-2 776,0320:15233,2
32KARPLEWICZ Andrzej 49GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M8M 47Galopujące Ślimaki3701:23:13721:53:53449,5-2 776,3400:11324,1
33WIŚNIEWSKI Roman 54BENEQ TEAMSREBRNAWeteran 2 - M7M 393501:58:20660:14:06447,1-2 778,7880:15226,7
34SOBCZYK Marcin 85CYKLOZA SOSNOWIECBIELSKO-BIAŁAMasters - M24M 55Cykloza Sosnowiec3401:28:24626:16:17427,5-2 798,3590:12290,1
35SIEŃKO Marek 52JAS-KÓŁKAJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M5M 523400:46:54553:01:26417,3-2 808,5550:06533,8
36JURECZKO Rafal 160OLKUSZMasters - M25M 563300:25:56696:30:21395,7-2 830,1380:03915,5
37DEPTA Bartłomiej 36KOSZYCESenior 2 - M8M 633801:02:32529:12:50384,3-2 841,5660:09368,7
38WITEK Michał 82WADOWICESenior 2 - M9M 663300:52:45696:50:27380,7-2 845,1560:08433,0
39CZARNECKI Sławomir 33BYDGOSZCZMasters - M31M 693801:42:03712:55:56345,3-2 880,5750:17203,0
40MYŚLIWIEC Barbara 3KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K1K 15Kobiety na 5+3802:30:40730:46:56324,3-2 901,5470:27129,1
41GRZESIEK Piotr 90RACIBÓRZWeteran 1 - M19M 753401:58:57433:06:47314,1-2 911,7000:22158,5
42STRZEŻYSZ Marek 105CELESTYNÓWSenior 2 - M10M 703300:45:23673:00:15307,6-2 918,2390:08406,7
43BUJNA Krzysztof 14JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M18M 683701:53:18677:30:15303,7-2 922,1090:22160,8
44GWÓŹDŹ Agnieszka 78WIETRZYCHOWICEJunior 2 - K1K 17Kobiety na 5+3500:57:20384:22:37299,8-2 926,0090:11313,8
45ŁUCZAK Marlena 25BKT ROWEROWE BŁONIEBYDGOSZCZWeteran 1 - K2K 143601:06:39720:34:11272,6-2 953,2090:14245,4
46NOWAK Agata 21KOLARSTWO ROMANTYCZNEKOSZYCESenior 2 - K7K 223801:06:32409:11:43247,0-2 978,8130:16222,8
47MYŚLIWIEC Monika 37DRUŻYNA KOBIETY NA 5 +JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K9K 23Kobiety na 5+3801:46:18697:48:41243,7-2 982,0990:26137,6
48GRADOWSKA Sylwia 39ŁOMŻASenior 2 - K9K 263801:02:00312:59:51209,3-3 016,5890:17202,5
49KOCIK Dariusz 51KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZWeteran 1 - M21M 843702:00:10389:09:07200,6-3 025,2240:35100,2
50HUBA Agnieszka 35KOBIETY 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K11K 28Kobiety na 5+3602:06:10673:30:20161,5-3 064,3090:4676,8
51STOCHNIJ Karol 69CHORZÓWSenior 2 - M20M 963502:24:45361:27:21157,1-3 068,6940:5565,1
52TOKARSKI Władysław 65BIAŁYSTOKWeteran 1 - M22M 853500:18:56719:48:14141,4-3 084,4100:08448,2
53BADACH Agnieszka 28KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K4K 34Kobiety na 5+3802:01:58578:30:54136,6-3 089,2290:5367,2
54KUCZYŃSKI Rafał 9126 2LESZNOWeteran 1 - M25M 1043400:42:52696:19:00134,9-3 090,9210:19188,8
55GOLASIK Barbara 15AKTYWNI LYSKILYSKIMasters - K14K 40Aktywni Lyski3701:54:26649:53:35101,5-3 124,3171:0753,2
56GASTOŁ Dorota 98WARSZAWAMasters - K16K 443202:16:14650:21:5164,0-3 161,8132:0728,2
57MAJCHERSKA Marcelina 38ZEBRZYDOWICESenior 2 - K18K 523601:08:1700:36:3822,2-3 203,6793:0419,5
Znaleziono 57 wynik(ów)