RAJD DOOKOŁA POLSKI „ROWER JEST WIELCE OK”

Organizator:
Igrzyska Bohaterów
Data:
2021-03-12
Miejsce:
Polska
Dystans:
3333 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
237
Wystartowało:
186
Nie ukończyło:
184
Ukończyło:
2
Na trasie:
184
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaDrużyna 1Dni rywaliazacji
  
1ROWICKI Jacek 45JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M23
2DEPTA Bartłomiej 36KOSZYCESenior 2 - M38
3BAJOR Rafał 46REBELLION OF FREE RUNNERSŻORYMasters - MRebellion Of Free Runners21
4STOCHNIJ Karol 69CHORZÓWSenior 2 - M35
5GWÓŹDŹ Agnieszka 78WIETRZYCHOWICEJunior 2 - KKobiety na 5+35
6ORZYSZEK Roksana 86RYDUŁTOWYSenior 2 - K34
7SOBCZYK Marcin 85CYKLOZA SOSNOWIECBIELSKO-BIAŁAMasters - MCykloza Sosnowiec34
8LIPIEC Ula 84ŻYRARDÓWMasters - K29
9BLIDA Jarosław 83BRAKGŁOGÓWMasters - MWSKND GŁOGÓW34
10BARNAK Paweł 145WROCŁAWWeteran 1 - M29
11WOJNAR Janusz 144JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M29
12MUCHA Joanna 196MORAWCZYNASenior 2 - K15
13KOWACZEK Marek 116OKIEM WILKARYBNIKMasters - M24
14GRZYBOWSKA Agnieszka 117B4TEAMBYDGOSZCZSenior 1 - KB4TEAM31
15GRINIG Grzegorz 135JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M29
16LAUBE Mirosław 10WODZISŁAW ŚLMasters - M37
17TRZMIELEWSKI Krystian 11LEGNICASenior 2 - M19
18HUBA Agnieszka 35KOBIETY 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - KKobiety na 5+36
19KWIATOŃ Tomasz 29PAWŁOWICESenior 2 - M38
20FLAK Wojciech 26JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M36
21TRZCIŃSKA Joanna 27JASTRZĘBIE ZDRÓJSenior 2 - KKobiety na 5+23
22MAJCHERSKA Marcelina 38ZEBRZYDOWICESenior 2 - K36
23TOBOŁA Beata 166ORZECHOWA TEAMWROCŁAWMasters - K25
24NOWAK Agata 21KOLARSTWO ROMANTYCZNEKOSZYCESenior 2 - K38
25MOSTEK-POLITOWICZ Wioleta 191TURZA ŚLĄSKASenior 2 - K17
26KRUPA Andrzej 190MORAWCZYNASenior 2 - M18
27PALMER Aneta 192SUNNYSIDE, NYSenior 2 - K17
28HAJOST Marlena 206TEAM BIELSKOWARSZAWASenior 2 - KTEAM BIELSKO11
29RUDNICKI Piotr 221ZTPL CYCLING CLUBSKIERNIEWICEMasters - M2
30ZAMIAR Adam 220MALERZÓWMasters - M3
31DYGA Piotr 217WARSZAWASenior 2 - M3
32FURGOL Toni 216BYDGOSZCZWeteran 1 - M3
33PRZYBYLSKI Zbigniew 210AMATORPOZNAŃWeteran 2 - M9
34CHMURA Krzysztof 208JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M10
35JESIONEK Bogumiła 204JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K10
36JESIONEK Bogusław 203JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M10
37MIŚKIEWICZ Krzysztof 202BYDGOSZCZWeteran 1 - MB4TEAM12
38GONIA Bernard 198BYDGOSZCZWeteran 2 - M13
39POLITOWICZ Grzegorz 193TURZA ŚLĄSKAMasters - M16
40GRADOWSKA Sylwia 39ŁOMŻASenior 2 - K38
41MYŚLIWIEC Bogdan 23JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M25
42TRZASKA Anna 186SOSNOWIECSenior 2 - K18
43REIMAN Janusz 182TOMAZI BIKEJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - MTomaziBike Team19
44LACH Tomasz 185JASTRZĘBIE ZDRÓJWeteran 1 - M18
45NASTASZYC Agnieszka 183JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K20
46BEUKMAN Timothy 178CIOVITACAPE TOWNMasters - M21
47RZEPECKI Jacek 17BKT ROWEROWE BŁONIEBYDGOSZCZWeteran 1 - M23
48WASIELEWSKA Anetta 31KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZMasters - K3
49OLCZYK-ZIELIŃSKA Wioletta 174DRUŻYNA KOBIETY 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - KKobiety na 5+23
50GÓRA Mariusz 172ŻORYSenior 2 - M24
51OLEJNIK Rafał 171WATAHA TEAMCHORZÓWMasters - MWATAHA TEAM18
52SITKO Dagmara 168JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K24
53JAGMIN Bogusław 167LUBSKOWeteran 2 - M25
54KUBIN Ireneusz 164KS SNPTT 1907 ZAKOPANEZAKOPANEMasters - MKS SNPTT 1907 Zakopane25
55MYŚLIWIEC Monika 37DRUŻYNA KOBIETY NA 5 +JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - KKobiety na 5+38
56S Borys 163GŁOGÓWSenior 2 - M19
57KORSAKOV Kostiantyn 162WARSZAWAMasters - M27
58ŚWIECA Marcin 159GÓRKI WIELKIEMasters - M23
59ROKOSZ Maciej 157ŚWIDNICASenior 2 - M27
60KUROWSKA Maria 156ŚWIDNICASenior 1 - K27
61KRUPA Paweł 155NOWY TARGMasters - M19
62GAWLINA Leszek 154RUDA ŚLĄSKAWeteran 1 - M10
63DORAU Adam 153TORUŃMasters - M26
64TYLEC Kazik 5JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M32
65PAROT Marcin 34JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M38
66CZARNECKI Sławomir 33BYDGOSZCZMasters - M38
67DURLAK Marta 120PISARZOWICESenior 2 - KTEAM BIELSKO16
68PIETRZAK Piotr 121SST LUBCZAZGŁOBIEŃWeteran 1 - M31
69ZIĘBA Anna 122PIASECZNOSenior 2 - K23
70SIKORA Tomasz 129WICHER SIENIAWA TEAMSIENIAWAMasters - M29
71HRYNOWIECKI Dariusz 132RZĘSKOWOMasters - M30
72KUCZYŃSKI Rafał 9126 2LESZNOWeteran 1 - M34
73OSTROWSKI Tomasz 141WARSZAWAMasters - M29
74PIASECKI Robert 149KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZMasters - M25
75MICHAŁEK Krystyna 140PRZECISZÓWMasters - K9
76BAZYLEWICZ Paweł 139OŚWIECIMWeteran 1 - M23
77FRĄCZEK Piotr 62MYSŁOWICE NA KOLESOSNOWIECWeteran 1 - M26
78WONIAKOWSKI Czeslaw 74BYDGOSZCZWeteran 2 - M21
79ŁUCZAK Marlena 25BKT ROWEROWE BŁONIEBYDGOSZCZWeteran 1 - K36
80ZAORSKI Krzysztof 81TRZEBIELINOMasters - M31
81WITEK Michał 82WADOWICESenior 2 - M33
82SIEMIŃSKI Piotr 96ŻYRARDÓWWeteran 1 - M27
83WARZEWSKI Grzegorz 138KRAJENKAMasters - M30
84POŚPIECH Michał 127ZDUN TRIATHLON TEAM / SUPERMARATON KALISZ / AKADEMIA KALISKAWOLICAMasters - M29
85WOSIEK Zenon 126ELBLĄSKA GRUPA ROWEROWA "STOP"ELBLĄGWeteran 2 - M31
86LEŚKO Małgorzata 125SWIDNIKSenior 2 - K26
87KUBICZEK Marta 118TEAM BIELSKOPISARZOWICESenior 2 - KTEAM BIELSKO29
88FRYDRYCH Bogusław 70KGHM ZG RUNLUBINWeteran 1 - M34
89RUTKOWSKI Rafał 114PIŁASenior 2 - M31
90MIKOŁAJEC Bernadeta 113BRENNAWeteran 2 - K31
91TORBIŃSKI Wiesław 18SZARE MORSYJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - MBiegiGorskiePL - TG Sokół Zakopane35
92WYTRZYSZCZAK Eugeniusz 63CHROMIECWeteran 1 - M2
93GRUCEL Damian 64GBC RUNBIKEJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M36
94KLUKACZ Tomasz 79SKTR DOKTOREKSIEDLCEMasters - M34
95BUJNA Krzysztof 14JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M37
96SIEŃKO Marek 52JAS-KÓŁKAJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M34
97FRAJHOFER Ewa 56JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K15
98CHROMIK Szymon 57SPORTS COACHINGRADLINSenior 2 - M34
99ŚWIĄDER Artur 61RBL TEAMSTRZELCE KRAJEŃSKIEMasters - M36
100KUCHARSKA Katarzyna 97REMBERTÓW TEAMWARSZAWAMasters - K2
101GASTOŁ Dorota 98WARSZAWAMasters - K32
102BOGUCKI Krzysztof 111MIŁKOWICEWeteran 1 - M29
103BORUCZYŃSKI Dariusz 110SZCZECINWeteran 1 - M20
104FILIPIAK Zbigniew 104SYCÓWWeteran 1 - M32
105SAWKA Wiktor 101WSKND GŁOGÓWJERZMANOWAMasters - MWSKND GŁOGÓW28
106ŚCIPIEŃ Piotr 100PORĄBKA IWKOWSKAWeteran 2 - M25
107GRZESIEK Piotr 90RACIBÓRZWeteran 1 - M34
108DREWS Karolina 89CELIRONMANWĄGROWIECSenior 2 - K9
109MARKIEWICZ Ania 88WROCŁAWMasters - K26
110WĘGRZYN Justyna 87WROCŁAWMasters - K34
111FIEDOSIUK Adam 55JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M36
112KOCIK Dariusz 51KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZWeteran 1 - M37
113MALISZEWSKI Dariusz 47JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M31
114KIJEWSKI Mirosław 77ŚWIERADÓW-ZDRÓJWeteran 1 - M31
115KAWKA Katarzyna 75JELENIA GÓRAMasters - K31
116KOZAK Krystian 73BĘDZINSenior 2 - M23
117WASIELEWSKI Przemysław 32KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZMasters - M31
118BADACH Agnieszka 28KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - KKobiety na 5+38
119PLICHTA Daniel 22SZCZECINSenior 2 - M23
120GOLASIK Barbara 15AKTYWNI LYSKILYSKIMasters - KAktywni Lyski37
121WITKOWSKI Dariusz 12KTR MASA TURYSTYCZZNABYDGOSZCZWeteran 2 - M30
122PERCHALUK Joanna 6POLARNY KLUB SPORTOWY HORNSUNDJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K27
123MYŚLIWIEC Bernadeta 4KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - KKobiety na 5+30
124ŁUKAWSKI Tomek 1KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZSenior 1 - MB4TEAM35
125KOREPTA Grzegorz 213WICHER SIENIAWA TEAMŁAGÓWSenior 2 - M9
126CHMURA Ewa 209JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K10
127ŁANUCHA Mariola 199KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE ZDRÓJWeteran 2 - KKobiety na 5+9
128SYPNIEWSKI Sławomir 200CETNAR TEAMZAKOPANEMasters - M15
129KAWUCHA Mirosław 99KRS FORMOZAGDYNIAWeteran 1 - M33
130MYŚLIWIEC Barbara 3KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - KKobiety na 5+38
131KOLANOWSKI Marek 152WSKG ROWERY JAMRÓZ TERBUD TEAMWŁOCŁAWEKMasters - M28
132KOSIŃSKI Szymon 106ŁÓDŹMasters - M32
133PIETRZAK Ewa 128QUEENS OF THE ROADZGŁOBIEŃMasters - K27
134SOBCZYK Tomasz 93GÓRKA SOBOCKASenior 2 - M30
135SZYMKOWIAK Paweł 194BYDGOSZCZSenior 2 - M9
136WOŁYNIEC Jarosław 233SZCZECINWeteran 1 - M1
137WINIARSKI Dariusz 130BOGATYNIAWeteran 1 - M30
138SPYCHAŁA Adam 95WATAHA TEAMCHORZÓWSenior 2 - MWATAHA TEAM32
139SZCZYGIEŁ Sławomir 108PŁOŃSKWeteran 2 - M32
140KOPEĆ Bogdan 218PIECEMasters - M4
141KOWALCZUK Dariusz 189LUBLINSenior 2 - M18
142GRZEGOSZCZYK Leszek 8JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M37
143GOCEJNA Beata 53PŁOŃSKWeteran 1 - K36
144LEPCZYŃSKI Mariusz 44GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M37
145BARANOWSKI Waldemar 72KRYNICZNO 48AWeteran 2 - M33
146JURECZKO Rafal 160OLKUSZMasters - M33
147TOKARSKI Władysław 65BIAŁYSTOKWeteran 1 - M35
148CZERWIŃSKI Adam 7JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M38
149RAKOWSKI Andrzej 175JASTRZEBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M15
150GOŁATTA Tomasz 151BYDGOSZCZMasters - MBydgoski Klub Turystyki Rowerowej "Gryf"28
151GORYCKI Dariusz 229SPK ČESKÝ TĚŠÍNPOGWIZDÓWWeteran 1 - M1
152NOWAK Damian 225HERNIK TEAMZĘBOWOMasters - MHernik Team2
153DUŃSKI Karol 211K&KWARSZAWAMasters - M10
154KUKLINSKI Maciej 143MIROSZEWOMasters - M29
155OSTAPCZUK Marzena 177TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWYTARGMasters - K19
156OSTAPCZUK Anna 181TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWY TARGJunior 1 - K19
157KRZYSIAK Anna 24OWCZARNIAMasters - K28
158STĘPIŃSKI Tomasz 187SOSNOWIECSenior 2 - M18
159OSTAPCZUK Piotr 180TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWYTARGJunior 1 - M19
160MROSZCZYK Mariusz 176LEWIN KŁODZKISenior 2 - M23
161ARODŹ Andrzej 58BARTOSZYCEWeteran 1 - M20
162BLASZKA Jarosław 134BLA-WILBĘDZINWeteran 2 - MBLA - WIL29
163GRZYMKIEWICZ Szymon 9JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M37
164ZUZA-WITKOWSKA Anna 13KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZWeteran 1 - K22
165GŁĄB Magdalena 42TYCHYSenior 2 - K37
166WIĄCEK Ryszard 165BRZEG DOLNYWeteran 2 - M23
167WILK Bogumiła 133BLA - WILBĘDZINWeteran 2 - KBLA - WIL28
168STRZEŻYSZ Marek 105CELESTYNÓWSenior 2 - M33
169ŁUCZAK Artur 2BKT ROWEROWE BŁONIEBYDGOSZCZWeteran 1 - M10
170KANIA Slawomir 115TOMAZIBIKE TEAMJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - MTomaziBike Team32
171KARMIŁOWICZ Szymon 161ZGPGOŁDAPSenior 1 - M20
172PUZYREWSKI Kacper 146BIŁGORAJMasters - M28
173KRZYWICKI Krzysztof 150PABIANICESenior 2 - M28
174BUGAJEWSKA Anna 179PŁOŃSKWeteran 2 - K20
175KARPLEWICZ Andrzej 49GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - MGalopujące Ślimaki37
176KOSIEDOWSKI Maciek 142CHTMR CYKLISTA CHOJNICECHOJNICESenior 2 - MChTMR Cyklista Chojnice29
177FILIPEK Mariusz 184BIKEROOM TEAMNIEDRZWICA DUŻAMasters - M19
178SKOCZYLAS Sylwester 80PIOTRKÓW TRYBUNALSKIMasters - M33
179DROBISZEWSKI Jacek 137PLATYNOWIBYDGOSZCZMasters - MPlatynowi29
180WIŚNIEWSKI Roman 54BENEQ TEAMSREBRNAWeteran 2 - M35
181SKOCZEK Agnieszka 170TEAM BIELSKOCIESZYNMasters - KTEAM BIELSKO22
182NARUSZEWICZ Mariusz 158MTB OLECKOOLECKOMasters - M28
183WYRĄBKIEWICZ Piotr 237BYDGOSZCZWeteran 1 - M1
184ZIEMNICZAK Marcin 188GOLINAMasters - M14
185MOCARSKI Stanisław 109GLOGÓWWeteran 1 - M32
186MUSIAŁ Krzysztof 222WARSZAWASenior 2 - M2
Znaleziono 186 wynik(ów)