RAJD DOOKOŁA POLSKI „ROWER JEST WIELCE OK”

Organizator:
Igrzyska Bohaterów
Data:
2021-03-12
Miejsce:
Polska
Dystans:
3333 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
237
Wystartowało:
186
Nie ukończyło:
184
Ukończyło:
2
Na trasie:
184
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1GŁĄB Magdalena 42TYCHYSenior 2 - K1K 137114:45:01.036d 04:03:362 286,10,0003:0019,9
2GOCEJNA Beata 53PŁOŃSKWeteran 1 - K1K 236084:20:49.035d 00:17:431 886,0-400,1132:4122,4
3ORZYSZEK Roksana 86RYDUŁTOWYSenior 2 - K2K 334039:53:22.030d 02:00:091 187,0-1 099,0782:0029,8
4KUBICZEK Marta 118TEAM BIELSKOPISARZOWICESenior 2 - K3K 4TEAM BIELSKO29038:41:11.027d 00:46:021 099,0-1 187,1152:0628,4
5SKOCZEK Agnieszka 170TEAM BIELSKOCIESZYNMasters - K1K 5TEAM BIELSKO22030:58:31.020d 17:22:021 074,8-1 211,3011:4334,7
6MIKOŁAJEC Bernadeta 113BRENNAWeteran 2 - K1K 631039:10:27.028d 00:46:38829,3-1 456,7612:5021,2
7LEŚKO Małgorzata 125SWIDNIKSenior 2 - K4K 726031:15:41.017d 01:39:39813,9-1 472,1992:1826,0
8WILK Bogumiła 133BLA - WILBĘDZINWeteran 2 - K2K 8BLA - WIL28053:06:20.027d 01:17:54765,5-1 520,6194:0914,4
9LIPIEC Ula 84ŻYRARDÓWMasters - K2K 929048:03:17.027d 01:55:03691,7-1 594,3904:1014,4
10PERCHALUK Joanna 6POLARNY KLUB SPORTOWY HORNSUNDJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K5K 1027023:58:23.019d 01:01:42663,5-1 622,6292:1027,7
11PIETRZAK Ewa 128QUEENS OF THE ROADZGŁOBIEŃMasters - K3K 1127027:54:58.025d 02:14:27566,5-1 719,5692:5720,3
Poniżej dystansu minimalnego: 543,0 km
12WĘGRZYN Justyna 87WROCŁAWMasters - K4K 1234023:16:53.033d 01:00:00534,3-1 751,8222:3622,9
13KRZYSIAK Anna 24OWCZARNIAMasters - K5K 1328033:24:50.027d 01:44:59478,0-1 808,1104:1114,3
14ŁUCZAK Marlena 25BKT ROWEROWE BŁONIEBYDGOSZCZWeteran 1 - K2K 1436033:31:46.034d 00:34:11467,9-1 818,2304:1714,0
15MYŚLIWIEC Barbara 3KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K1K 15Kobiety na 5+38023:26:53.037d 10:46:56396,0-1 890,1583:3316,9
16MARKIEWICZ Ania 88WROCŁAWMasters - K6K 1626018:28:18.017d 02:59:58318,7-1 967,3833:2817,3
17GWÓŹDŹ Agnieszka 78WIETRZYCHOWICEJunior 2 - K1K 17Kobiety na 5+35013:45:33.016d 00:22:37299,8-1 986,2802:4521,8
18OSTAPCZUK Marzena 177TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWYTARGMasters - K7K 1819021:05:36.018d 01:10:00295,8-1 990,2804:1614,0
19OSTAPCZUK Anna 181TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWY TARGJunior 1 - K1K 1919021:05:36.018d 01:10:00295,8-1 990,2804:1614,0
20PALMER Aneta 192SUNNYSIDE, NYSenior 2 - K6K 2017016:00:00.015d 01:23:52268,7-2 017,4573:3416,8
21KAWKA Katarzyna 75JELENIA GÓRAMasters - K8K 2131012:16:02.015d 01:17:28264,8-2 021,2802:4621,6
22NOWAK Agata 21KOLARSTWO ROMANTYCZNEKOSZYCESenior 2 - K7K 2238015:35:37.017d 01:11:43247,0-2 039,0843:4715,8
23MYŚLIWIEC Monika 37DRUŻYNA KOBIETY NA 5 +JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K9K 23Kobiety na 5+38016:54:28.029d 01:48:41243,7-2 042,3704:0914,4
24CHMURA Ewa 209JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K10K 2410011:58:40.09d 12:11:12229,3-2 056,8333:0819,1
25ZIĘBA Anna 122PIASECZNOSenior 2 - K8K 2523014:31:54.021d 02:19:34227,2-2 058,9463:5015,6
26GRADOWSKA Sylwia 39ŁOMŻASenior 2 - K9K 2638007:30:32.013d 00:59:51209,3-2 076,8602:0927,9
27HAJOST Marlena 206TEAM BIELSKOWARSZAWASenior 2 - K10K 27TEAM BIELSKO11012:15:54.09d 01:36:56196,9-2 089,1683:4416,1
28HUBA Agnieszka 35KOBIETY 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K11K 28Kobiety na 5+36012:20:57.034d 01:30:20191,8-2 094,3403:5115,5
29ZUZA-WITKOWSKA Anna 13KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZWeteran 1 - K3K 2922011:30:26.021d 01:06:32164,5-2 121,6304:1114,3
30DURLAK Marta 120PISARZOWICESenior 2 - K12K 30TEAM BIELSKO16011:04:00.08d 01:10:00161,2-2 124,9104:0714,6
31TOBOŁA Beata 166ORZECHOWA TEAMWROCŁAWMasters - K11K 3125011:06:06.015d 01:22:16158,0-2 128,1114:1214,2
32JESIONEK Bogumiła 204JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K3K 3210009:24:58.01d 23:31:31152,5-2 133,5893:4216,2
33GRZYBOWSKA Agnieszka 117B4TEAMBYDGOSZCZSenior 1 - K2K 33B4TEAM31014:14:37.022d 05:13:57149,9-2 136,2225:4210,5
34BADACH Agnieszka 28KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K4K 34Kobiety na 5+38010:32:33.024d 02:30:54136,6-2 149,5004:3713,0
35TRZASKA Anna 186SOSNOWIECSenior 2 - K13K 3518009:58:40.016d 00:45:52135,0-2 151,1604:2613,5
36FRAJHOFER Ewa 56JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K12K 3615007:56:58.013d 01:19:31115,4-2 170,7304:0814,5
37BUGAJEWSKA Anna 179PŁOŃSKWeteran 2 - K4K 3720006:35:55.019d 02:22:20109,9-2 176,1823:3616,7
38OLCZYK-ZIELIŃSKA Wioletta 174DRUŻYNA KOBIETY 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K5K 38Kobiety na 5+23006:13:55.013d 01:57:53104,7-2 181,3903:3416,8
39MICHAŁEK Krystyna 140PRZECISZÓWMasters - K13K 399007:38:20.07d 05:15:09101,9-2 184,2084:2913,3
40GOLASIK Barbara 15AKTYWNI LYSKILYSKIMasters - K14K 40Aktywni Lyski37007:20:59.027d 01:53:35101,5-2 184,5884:2013,8
41NASTASZYC Agnieszka 183JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K15K 4120006:01:23.011d 12:15:2289,5-2 196,6224:0214,9
42DREWS Karolina 89CELIRONMANWĄGROWIECSenior 2 - K14K 429004:04:24.07d 05:42:5672,5-2 213,6263:2217,8
43MUCHA Joanna 196MORAWCZYNASenior 2 - K15K 4315003:18:12.05d 01:12:1870,9-2 215,1702:4721,5
44GASTOŁ Dorota 98WARSZAWAMasters - K16K 4432010:05:58.027d 02:21:5164,0-2 222,0849:276,3
45MYŚLIWIEC Bernadeta 4KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K6K 45Kobiety na 5+30004:10:09.027d 00:41:0962,9-2 223,1903:5815,1
46KUCHARSKA Katarzyna 97REMBERTÓW TEAMWARSZAWAMasters - K17K 462007:23:08.00d 07:23:0856,4-2 229,6797:517,6
47KUROWSKA Maria 156ŚWIDNICASenior 1 - K3K 4727004:02:56.018d 00:53:1554,6-2 231,4804:2613,5
48WASIELEWSKA Anetta 31KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZMasters - K18K 483004:53:37.00d 04:53:3752,8-2 233,3545:3310,8
49TRZCIŃSKA Joanna 27JASTRZĘBIE ZDRÓJSenior 2 - K16K 49Kobiety na 5+23003:06:24.00d 03:06:2441,1-2 245,0084:3213,2
50MOSTEK-POLITOWICZ Wioleta 191TURZA ŚLĄSKASenior 2 - K17K 5017001:47:34.02d 00:35:2939,0-2 247,1102:4521,8
51ŁANUCHA Mariola 199KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE ZDRÓJWeteran 2 - K5K 51Kobiety na 5+9002:57:18.08d 00:53:3934,6-2 251,5105:0711,7
52MAJCHERSKA Marcelina 38ZEBRZYDOWICESenior 2 - K18K 5236001:08:17.00d 00:36:3822,2-2 263,9503:0419,5
53SITKO Dagmara 168JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K19K 5324001:02:20.00d 01:02:2013,1-2 273,0324:4512,6
Znaleziono 53 wynik(ów)