RAJD DOOKOŁA POLSKI „ROWER JEST WIELCE OK”

Organizator:
Igrzyska Bohaterów
Data:
2021-03-12
Miejsce:
Polska
Dystans:
3333 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
237
Wystartowało:
186
Nie ukończyło:
184
Ukończyło:
2
Na trasie:
184
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1TORBIŃSKI Wiesław 18SZARE MORSYJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M1M 2BiegiGorskiePL - TG Sokół Zakopane35171:35:01.034d 01:11:063 333,00,0003:0519,4
2WIĄCEK Ryszard 165BRZEG DOLNYWeteran 2 - M2M 423120:11:00.022d 04:04:522 757,8-575,1702:3622,9
3GŁĄB Magdalena 42TYCHYSenior 2 - K1K 137114:45:01.036d 04:03:362 286,1-1 046,8903:0019,9
4GOCEJNA Beata 53PŁOŃSKWeteran 1 - K1K 236084:20:49.035d 00:17:431 886,0-1 447,0032:4122,4
5KOLANOWSKI Marek 152WSKG ROWERY JAMRÓZ TERBUD TEAMWŁOCŁAWEKMasters - M3M 728066:14:19.027d 02:42:491 448,7-1 884,2562:4421,9
6KLUKACZ Tomasz 79SKTR DOKTOREKSIEDLCEMasters - M4M 934076:16:06.032d 15:02:391 379,1-1 953,9163:1918,1
7LAUBE Mirosław 10WODZISŁAW ŚLMasters - M5M 1037066:48:42.034d 06:53:011 297,4-2 035,5943:0519,4
8FILIPEK Mariusz 184BIKEROOM TEAMNIEDRZWICA DUŻAMasters - M7M 1219059:40:53.018d 06:05:001 246,8-2 086,1652:5220,9
9GRZEGOSZCZYK Leszek 8JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M4M 1637057:14:24.036d 05:30:551 113,0-2 220,0413:0519,4
10SKOCZYLAS Sylwester 80PIOTRKÓW TRYBUNALSKIMasters - M8M 1733059:03:29.032d 01:44:571 103,0-2 230,0373:1218,7
11BLASZKA Jarosław 134BLA-WILBĘDZINWeteran 2 - M4M 18BLA - WIL29062:45:33.028d 00:26:281 068,2-2 264,8113:3117,0
12GRZYMKIEWICZ Szymon 9JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M9M 1937059:23:15.036d 00:50:571 062,0-2 271,0203:2117,9
13LEPCZYŃSKI Mariusz 44GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M6M 2137046:56:35.036d 07:10:401 023,2-2 309,8102:4521,8
14KWIATOŃ Tomasz 29PAWŁOWICESenior 2 - M2M 2238040:51:14.030d 04:23:48982,2-2 350,8052:2924,0
15WONIAKOWSKI Czeslaw 74BYDGOSZCZWeteran 2 - M5M 2421043:47:16.018d 19:50:27840,7-2 492,2833:0719,2
16LEŚKO Małgorzata 125SWIDNIKSenior 2 - K4K 726031:15:41.017d 01:39:39813,9-2 519,0892:1826,0
17POŚPIECH Michał 127ZDUN TRIATHLON TEAM / SUPERMARATON KALISZ / AKADEMIA KALISKAWOLICAMasters - M10M 2629036:16:39.020d 10:20:57812,1-2 520,8732:4022,4
18KAWUCHA Mirosław 99KRS FORMOZAGDYNIAWeteran 1 - M9M 2733039:20:59.031d 09:57:48807,1-2 525,8682:5520,5
19KUKLINSKI Maciej 143MIROSZEWOMasters - M11M 2829034:02:42.028d 01:49:24805,7-2 527,3282:3223,7
20FRYDRYCH Bogusław 70KGHM ZG RUNLUBINWeteran 1 - M10M 2934040:57:30.032d 01:15:41802,2-2 530,8373:0319,6
21WILK Bogumiła 133BLA - WILBĘDZINWeteran 2 - K2K 8BLA - WIL28053:06:20.027d 01:17:54765,5-2 567,5094:0914,4
22DROBISZEWSKI Jacek 137PLATYNOWIBYDGOSZCZMasters - M12M 30Platynowi29053:01:28.028d 13:00:25723,8-2 609,2414:2313,6
23LIPIEC Ula 84ŻYRARDÓWMasters - K2K 929048:03:17.027d 01:55:03691,7-2 641,2804:1014,4
24ŁUKAWSKI Tomek 1KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZSenior 1 - M2M 31B4TEAM35050:03:38.029d 09:07:50682,4-2 650,6144:2413,6
25PAROT Marcin 34JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M13M 3238028:13:59.029d 02:04:53675,1-2 657,9322:3023,9
26SZCZYGIEŁ Sławomir 108PŁOŃSKWeteran 2 - M6M 3432032:50:24.030d 16:15:28630,1-2 702,8783:0719,2
27KIJEWSKI Mirosław 77ŚWIERADÓW-ZDRÓJWeteran 1 - M11M 3531030:27:17.028d 23:47:46616,4-2 716,5922:5720,2
28PUZYREWSKI Kacper 146BIŁGORAJMasters - M15M 3728038:13:16.026d 23:09:33589,5-2 743,4513:5315,4
29WIŚNIEWSKI Roman 54BENEQ TEAMSREBRNAWeteran 2 - M7M 3935034:14:36.034d 12:14:06574,6-2 758,3793:3416,8
30KOSIŃSKI Szymon 106ŁÓDŹMasters - M18M 4132028:08:08.031d 00:30:33556,4-2 776,5993:0219,8
Poniżej dystansu minimalnego: 543,0 km
31KARPLEWICZ Andrzej 49GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M8M 47Galopujące Ślimaki37029:47:38.036d 01:53:53511,2-2 821,7713:2917,2
32SPYCHAŁA Adam 95WATAHA TEAMCHORZÓWSenior 2 - M4M 48WATAHA TEAM32027:31:08.031d 04:09:47508,3-2 824,7063:1418,5
33BARNAK Paweł 145WROCŁAWWeteran 1 - M15M 5029028:07:14.023d 11:41:20491,8-2 841,2423:2517,5
34FIEDOSIUK Adam 55JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M16M 5136022:19:09.022d 02:06:31491,4-2 841,5732:4322,0
35NARUSZEWICZ Mariusz 158MTB OLECKOOLECKOMasters - M22M 5328027:09:51.027d 06:05:29462,5-2 870,4993:3117,0
36OSTROWSKI Tomasz 141WARSZAWAMasters - M23M 5429021:07:51.027d 01:11:41461,9-2 871,1172:4421,9
37SOBCZYK Marcin 85CYKLOZA SOSNOWIECBIELSKO-BIAŁAMasters - M24M 55Cykloza Sosnowiec34016:52:08.032d 02:16:17460,8-2 872,1702:1127,3
38GONIA Bernard 198BYDGOSZCZWeteran 2 - M9M 5713021:45:30.011d 02:36:59451,1-2 881,9202:5320,7
39KRZYWICKI Krzysztof 150PABIANICESenior 2 - M6M 5828020:56:59.027d 07:25:06445,2-2 887,7732:4921,3
40GOŁATTA Tomasz 151BYDGOSZCZMasters - M26M 59Bydgoski Klub Turystyki Rowerowej "Gryf"28028:34:12.026d 17:55:15439,7-2 893,2733:5315,4
41MYŚLIWIEC Barbara 3KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K1K 15Kobiety na 5+38023:26:53.037d 10:46:56396,0-2 937,0483:3316,9
42DEPTA Bartłomiej 36KOSZYCESenior 2 - M8M 6338022:20:11.022d 01:12:50384,3-2 948,7273:2917,2
43DORAU Adam 153TORUŃMasters - M29M 6526020:09:36.024d 01:02:44381,0-2 951,9803:1018,9
44ZIEMNICZAK Marcin 188GOLINAMasters - M30M 6714014:06:44.013d 01:36:24374,6-2 958,3542:1526,5
45CZARNECKI Sławomir 33BYDGOSZCZMasters - M31M 6938026:47:32.030d 16:45:16370,8-2 962,2144:2013,8
46ŚCIPIEŃ Piotr 100PORĄBKA IWKOWSKAWeteran 2 - M10M 7125016:38:16.023d 05:26:52346,7-2 986,2992:5220,8
47WITKOWSKI Dariusz 12KTR MASA TURYSTYCZZNABYDGOSZCZWeteran 2 - M11M 7230035:12:11.028d 10:59:35340,2-2 992,7906:129,7
48KOSIEDOWSKI Maciek 142CHTMR CYKLISTA CHOJNICECHOJNICESenior 2 - M11M 73ChTMR Cyklista Chojnice29017:06:37.028d 02:14:40317,5-3 015,5123:1418,6
49DUŃSKI Karol 211K&KWARSZAWAMasters - M32M 7410015:10:41.09d 01:59:23314,4-3 018,6082:5320,7
50KRUPA Andrzej 190MORAWCZYNASenior 2 - M12M 7618013:40:08.016d 01:28:06304,5-3 028,4672:4122,3
51OSTAPCZUK Marzena 177TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWYTARGMasters - K7K 1819021:05:36.018d 01:10:00295,8-3 037,1704:1614,0
52OSTAPCZUK Anna 181TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWY TARGJunior 1 - K1K 1919021:05:36.018d 01:10:00295,8-3 037,1704:1614,0
53OSTAPCZUK Piotr 180TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWYTARGJunior 1 - M1M 7719021:05:36.018d 01:10:00295,8-3 037,1704:1614,0
54S Borys 163GŁOGÓWSenior 2 - M14M 8119015:39:29.010d 12:07:54272,9-3 060,0763:2617,4
55PALMER Aneta 192SUNNYSIDE, NYSenior 2 - K6K 2017016:00:00.015d 01:23:52268,7-3 064,3473:3416,8
56KAWKA Katarzyna 75JELENIA GÓRAMasters - K8K 2131012:16:02.015d 01:17:28264,8-3 068,1702:4621,6
57SAWKA Wiktor 101WSKND GŁOGÓWJERZMANOWAMasters - M34M 82WSKND GŁOGÓW28010:49:20.018d 02:13:09264,4-3 068,5582:2724,4
58NOWAK Agata 21KOLARSTWO ROMANTYCZNEKOSZYCESenior 2 - K7K 2238015:35:37.017d 01:11:43247,0-3 085,9743:4715,8
59RUTKOWSKI Rafał 114PIŁASenior 2 - M15M 8331018:12:23.022d 06:42:51246,6-3 086,3884:2513,5
60ZIĘBA Anna 122PIASECZNOSenior 2 - K8K 2523014:31:54.021d 02:19:34227,2-3 105,8363:5015,6
61TOKARSKI Władysław 65BIAŁYSTOKWeteran 1 - M22M 8535022:28:25.034d 01:01:10223,8-3 109,2246:0110,0
62KOZAK Krystian 73BĘDZINSenior 2 - M16M 8623011:59:19.017d 01:14:17209,5-3 123,5303:2617,5
63KOWALCZUK Dariusz 189LUBLINSenior 2 - M17M 8718013:13:07.017d 00:42:17209,1-3 123,8953:4715,8
64LACH Tomasz 185JASTRZĘBIE ZDRÓJWeteran 1 - M23M 8818007:38:44.09d 00:36:45201,7-3 131,2712:1626,4
65HAJOST Marlena 206TEAM BIELSKOWARSZAWASenior 2 - K10K 27TEAM BIELSKO11012:15:54.09d 01:36:56196,9-3 136,0583:4416,1
66SZYMKOWIAK Paweł 194BYDGOSZCZSenior 2 - M19M 909010:29:50.08d 02:06:50179,4-3 153,5543:3017,1
67RZEPECKI Jacek 17BKT ROWEROWE BŁONIEBYDGOSZCZWeteran 1 - M24M 9323017:07:36.0198d 05:55:29165,1-3 167,8806:139,6
68ZUZA-WITKOWSKA Anna 13KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZWeteran 1 - K3K 2922011:30:26.021d 01:06:32164,5-3 168,5204:1114,3
69KRUPA Paweł 155NOWY TARGMasters - M35M 9419007:58:56.017d 00:03:04164,4-3 168,5782:5420,6
70DURLAK Marta 120PISARZOWICESenior 2 - K12K 30TEAM BIELSKO16011:04:00.08d 01:10:00161,2-3 171,8004:0714,6
71TOBOŁA Beata 166ORZECHOWA TEAMWROCŁAWMasters - K11K 3125011:06:06.015d 01:22:16158,0-3 175,0014:1214,2
72STĘPIŃSKI Tomasz 187SOSNOWIECSenior 2 - M21M 9718010:46:59.017d 00:45:50153,4-3 179,6404:1314,2
73OLEJNIK Rafał 171WATAHA TEAMCHORZÓWMasters - M37M 98WATAHA TEAM18009:51:50.016d 00:45:20152,4-3 180,5703:5215,5
74GRZYBOWSKA Agnieszka 117B4TEAMBYDGOSZCZSenior 1 - K2K 33B4TEAM31014:14:37.022d 05:13:57149,9-3 183,1125:4210,5
75WASIELEWSKI Przemysław 32KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZMasters - M38M 10031010:55:31.028d 04:57:29149,3-3 183,6894:2313,7
76KOREPTA Grzegorz 213WICHER SIENIAWA TEAMŁAGÓWSenior 2 - M23M 1029007:24:04.08d 01:49:30137,5-3 195,4813:1318,6
77BADACH Agnieszka 28KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K4K 34Kobiety na 5+38010:32:33.024d 02:30:54136,6-3 196,3904:3713,0
78TRZASKA Anna 186SOSNOWIECSenior 2 - K13K 3518009:58:40.016d 00:45:52135,0-3 198,0504:2613,5
79GAWLINA Leszek 154RUDA ŚLĄSKAWeteran 1 - M26M 10510006:18:29.01d 03:20:47132,4-3 200,6412:5121,0
80KOPEĆ Bogdan 218PIECEMasters - M40M 1074006:18:24.03d 01:18:50126,8-3 206,1512:5820,1
81FURGOL Toni 216BYDGOSZCZWeteran 1 - M28M 1083006:30:32.01d 03:12:32126,6-3 206,4063:0519,4
82FRAJHOFER Ewa 56JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K12K 3615007:56:58.013d 01:19:31115,4-3 217,6204:0814,5
83ŁUCZAK Artur 2BKT ROWEROWE BŁONIEBYDGOSZCZWeteran 1 - M29M 10910009:20:40.06d 04:40:44112,9-3 220,1004:5712,1
84BUGAJEWSKA Anna 179PŁOŃSKWeteran 2 - K4K 3720006:35:55.019d 02:22:20109,9-3 223,0723:3616,7
85KOWACZEK Marek 116OKIEM WILKARYBNIKMasters - M41M 11024004:35:38.014d 00:31:14106,8-3 226,2402:3423,2
86ROKOSZ Maciej 157ŚWIDNICASenior 2 - M24M 11227007:05:31.018d 00:53:26103,5-3 229,4904:0614,6
87GOLASIK Barbara 15AKTYWNI LYSKILYSKIMasters - K14K 40Aktywni Lyski37007:20:59.027d 01:53:35101,5-3 231,4784:2013,8
88NASTASZYC Agnieszka 183JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K15K 4120006:01:23.011d 12:15:2289,5-3 243,5124:0214,9
89WOŁYNIEC Jarosław 233SZCZECINWeteran 1 - M31M 1141002:37:14.00d 02:05:1376,0-3 256,9622:0429,0
90DREWS Karolina 89CELIRONMANWĄGROWIECSenior 2 - K14K 429004:04:24.07d 05:42:5672,5-3 260,5163:2217,8
91MUCHA Joanna 196MORAWCZYNASenior 2 - K15K 4315003:18:12.05d 01:12:1870,9-3 262,0602:4721,5
92GASTOŁ Dorota 98WARSZAWAMasters - K16K 4432010:05:58.027d 02:21:5164,0-3 268,9749:276,3
93KUCHARSKA Katarzyna 97REMBERTÓW TEAMWARSZAWAMasters - K17K 462007:23:08.00d 07:23:0856,4-3 276,5697:517,6
94KUROWSKA Maria 156ŚWIDNICASenior 1 - K3K 4727004:02:56.018d 00:53:1554,6-3 278,3704:2613,5
95WASIELEWSKA Anetta 31KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZMasters - K18K 483004:53:37.00d 04:53:3752,8-3 280,2445:3310,8
96ZAORSKI Krzysztof 81TRZEBIELINOMasters - M45M 11731003:08:17.01d 01:21:5152,6-3 280,3933:3416,8
97WYRĄBKIEWICZ Piotr 237BYDGOSZCZWeteran 1 - M32M 1181003:12:54.00d 07:31:3846,4-3 286,5844:0914,4
98DYGA Piotr 217WARSZAWASenior 2 - M25M 1193003:46:08.01d 02:22:4745,5-3 287,5114:5812,1
99NOWAK Damian 225HERNIK TEAMZĘBOWOMasters - M46M 120Hernik Team2002:43:22.01d 00:25:0138,8-3 294,1944:1214,3
100MALISZEWSKI Dariusz 47JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M26M 12131003:52:45.022d 00:57:5538,5-3 294,4716:029,9
101BAZYLEWICZ Paweł 139OŚWIECIMWeteran 1 - M33M 12223002:07:33.00d 02:07:3336,9-3 296,1013:2717,4
102MIŚKIEWICZ Krzysztof 202BYDGOSZCZWeteran 1 - M36M 125B4TEAM12002:06:51.00d 02:06:5135,9-3 297,1103:3217,0
103GORYCKI Dariusz 229SPK ČESKÝ TĚŠÍNPOGWIZDÓWWeteran 1 - M37M 1271001:33:25.00d 01:33:2535,2-3 297,7972:3922,6
104ŁANUCHA Mariola 199KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE ZDRÓJWeteran 2 - K5K 51Kobiety na 5+9002:57:18.08d 00:53:3934,6-3 298,4005:0711,7
105BORUCZYŃSKI Dariusz 110SZCZECINWeteran 1 - M38M 13020002:21:47.00d 02:21:4721,2-3 311,8456:429,0
106MUSIAŁ Krzysztof 222WARSZAWASenior 2 - M28M 1322000:34:13.00d 00:34:1311,9-3 321,1322:5220,8
107PIASECKI Robert 149KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZMasters - M48M 13325000:33:38.00d 00:33:382,3-3 330,65614:204,2
Znaleziono 107 wynik(ów)