Organizator : | Igrzyska Bohaterów |
Data : | 2021-03-12 |
Miejsce : | Polska |
Dystans : | 3333 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 357 |
Wystartowało : | 320 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 320 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Klasyfikacja drużynowa | Klasyfikacja mix (rower tradycyjny, urządzenie stacjonarne) | Klasyfikacja rower tradycyjny | Klasyfikacja urządzenie stacjonarne | Turniej Miast | Najlepsi Górale - Górska Premia Zakopanego (240km) | Odcinek 1 polsko-słowacki (0-543 km) | Odcinek 2 polsko-ukraiński (543-983 km) | Odcinek 3 polsko-białoriuski (983-1342 km) | Odcinek 4 polsko-litewski (1342-1434 km) | Odcinek 5 polsko-rosyjski (1434-1630 km) | Odcinek 6 bałtycki (1630-2351 km) | Odcinek 7 polsko-niemiecki (2351- 2720 km) | Odcinek 8 polsko-czeski (2720- 3325 km) | Odcinek 9 lotny finisz do mety (3325-3333 km) | Junior 1 - K | Junior 1 - M | Junior 2 - K | Junior 2 - M | Senior 1 - K | Senior 1 - M | Senior 2 - K | Senior 2 - M | Masters - K | Masters - M | Weteran 1 - K | Weteran 1 - M | Weteran 2 - K | Weteran 2 - M
Klasyfikacja po poszczególnych dniach:
Dzień 1 | Dzień 11 | Dzień 21 | Dzień 31 | Dzień 41 | Dzień 51 | Dzień 61 | Dzień 71 | Dzień 81 | Dzień 91 | Dzień 101 | Dzień 111 | Dzień 121 | Dzień 131 | Dzień 141 | Dzień 151 | Dzień 161 | Dzień 171 | Dzień 181 | Dzień 191 | Dzień 201 | Dzień 211 | Dzień 221 | Dzień 231 | Dzień 241 | Dzień 251 | Dzień 261 | Dzień 271 | Dzień 281 | Dzień 291 | Dzień 301 | Dzień 311 | Dzień 321 | Dzień 331 | Dzień 341 | Dzień 351 | Dzień 361 | Dzień 365
Klasyfikacja wg
pokonanego dystansu,
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Drużyna 1 | Dni rywaliazacji |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WOJTECKA Agata | 314 | ZAKOPANE | Weteran 1 - K | 201 | |||
Poniżej dystansu minimalnego: 543,0 km | ||||||||
Niesklasyfikowani | ||||||||
DNC | SZCZEPAŃSKA Joanna | 318 | JODŁÓWKA | Senior 2 - K | 202 | |||
3 | ZIARNIK Przemysław | 320 | KTR MASA TURYSTYCZNA | BYDGOSZCZ | Masters - M | KTR MASA TURYSTYCZNA | 203 | |
4 | KASIUŁAJTIS Arkadiusz | 322 | PRUSZCZ GDAŃSKI | Senior 2 - M | 199 | |||
DNC | WIECZOREK Agnieszka | 244 | CZELADŹ | Senior 2 - K | 240 | |||
6 | GROŃ Wojciech | 242 | GROŃTEAM | NOWY TARG | Weteran 1 - M | 242 | ||
7 | GRZYBOWSKA Agnieszka | 117 | B4TEAM | BYDGOSZCZ | Senior 1 - K | B4TEAM | 280 | |
8 | SNUSZKA Dariusz | 280 | AMATOR | GDYNIA | Masters - M | 57 | ||
9 | ZALEWSKA Barbara | 337 | KOBIETY NA 5+ | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - K | Kobiety na 5+ | 128 | |
10 | POLKOWSKA Katarzyna | 319 | BKTR GRYF BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | Weteran 1 - K | 119 | ||
11 | TOBOŁA Beata | 166 | ORZECHOWA TEAM | WROCŁAW | Masters - K | 274 | ||
DNC | ZAORSKI Krzysztof | 81 | TRZEBIELINO | Masters - M | 280 | |||
13 | KOSIEDOWSKI Maciek | 142 | CHTMR CYKLISTA CHOJNICE | CHOJNICE | Senior 2 - M | ChTMR Cyklista Chojnice | 275 | |
14 | WRZESIŃSKI Remigiusz | 258 | TCZEW | Masters - M | 239 | |||
15 | KULIKOWSKI Paweł | 326 | CHEŁMEK | Masters - M | 172 | |||
16 | KRAWCZYK Piotr | 328 | BĘDZIN | Masters - M | 174 | |||
17 | RAKOWSKI Andrzej | 329 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weteran 1 - M | 43 | |||
18 | MODELSKI Piotr | 327 | CHEŁMEK | Weteran 1 - M | 177 | |||
19 | PŁASKA Barbara | 335 | KOBIETY NA 5+ | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - K | Kobiety na 5+ | 171 | |
20 | CHOLEWA Jerzy | 330 | POZNAŃ | Weteran 2 - M | 130 | |||
21 | GOŁĘBIEWSKI Łukasz | 331 | IŁOWO-WIEŚ | Senior 2 - M | 172 | |||
22 | BETAŃSKA Aneta | 334 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - K | Kobiety na 5+ | 172 | ||
DNC | BAŁA Justyna | 332 | KOBIETY NA 5+ | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - K | Kobiety na 5+ | 172 | |
24 | GŁUSZAK Aleksandra | 333 | KOBIETY NA 5+ | JASTRZĘBIE -ZDRÓJ | Masters - K | Kobiety na 5+ | 172 | |
DNC | JANOWIAK Adam | 336 | CHEŁMEK | Senior 1 - M | 169 | |||
26 | ZIOBRO Grzegorz | 325 | CHEŁMEK | Masters - M | 178 | |||
27 | ŁUKAWSKI Tomek | 1 | KTR MASA TURYSTYCZNA | BYDGOSZCZ | Senior 1 - M | B4TEAM | 284 | |
28 | ŁUCZAK Artur | 2 | BKT ROWEROWE BŁONIE | BYDGOSZCZ | Weteran 1 - M | 91 | ||
29 | WITKOWSKI Dariusz | 12 | KTR MASA TURYSTYCZZNA | BYDGOSZCZ | Weteran 2 - M | 182 | ||
30 | GOLASIK Barbara | 15 | AKTYWNI LYSKI | LYSKI | Masters - K | Aktywni Lyski | 204 | |
31 | WASIELEWSKI Przemysław | 32 | KTR MASA TURYSTYCZNA | BYDGOSZCZ | Masters - M | 197 | ||
32 | BADACH Agnieszka | 28 | KOBIETY NA 5+ | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weteran 1 - K | Kobiety na 5+ | 287 | |
33 | KIJEWSKI Mirosław | 77 | ŚWIERADÓW-ZDRÓJ | Weteran 1 - M | 239 | |||
34 | MALISZEWSKI Dariusz | 47 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Senior 2 - M | 280 | |||
35 | JAWORSKI Adam | 16 | BKT ROWEROWE BŁONIE | BYDGOSZCZ | Senior 2 - M | 283 | ||
36 | GRZYMKIEWICZ Szymon | 9 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - M | 286 | |||
37 | BUJNA Krzysztof | 14 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weteran 1 - M | 286 | |||
38 | GOCEJNA Beata | 53 | PŁOŃSK | Weteran 1 - K | 62 | |||
39 | FIEDOSIUK Adam | 55 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weteran 1 - M | 150 | |||
40 | SPYCHAŁA Adam | 95 | WATAHA TEAM | CHORZÓW | Senior 2 - M | WATAHA TEAM | 180 | |
41 | ŚCIPIEŃ Piotr | 100 | PORĄBKA IWKOWSKA | Weteran 2 - M | 231 | |||
42 | WIŚNIEWSKI Roman | 54 | BENEQ TEAM | SREBRNA | Weteran 2 - M | 104 | ||
43 | SAWKA Wiktor | 101 | WSKND GŁOGÓW | JERZMANOWA | Masters - M | WSKND GŁOGÓW | 277 | |
44 | KOSIŃSKI Szymon | 106 | ŁÓDŹ | Masters - M | 138 | |||
45 | MALINOWSKI Słwomir | 102 | ŁÓDŹ-GÓRNA | Weteran 1 - M | 259 | |||
46 | KUCHARSKA Katarzyna | 97 | REMBERTÓW TEAM | WARSZAWA | Masters - K | 251 | ||
47 | FRAJHOFER Ewa | 56 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | Masters - K | 77 | |||
48 | GRZEGOSZCZYK Leszek | 8 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weteran 1 - M | 161 | |||
49 | KLUKACZ Tomasz | 79 | SKTR DOKTOREK | SIEDLCE | Masters - M | 72 | ||
50 | KARPLEWICZ Andrzej | 49 | GALOPUJĄCE ŚLIMAKI | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weteran 2 - M | Galopujące Ślimaki | 286 | |
51 | RUTKOWSKI Rafał | 114 | PIŁA | Senior 2 - M | 280 | |||
52 | POŚPIECH Michał | 127 | ZDUN TRIATHLON TEAM / SUPERMARATON KALISZ / AKADEMIA KALISKA | WOLICA | Masters - M | 278 | ||
53 | WONIAKOWSKI Czeslaw | 74 | BYDGOSZCZ | Weteran 2 - M | 66 | |||
54 | SKOCZYLAS Sylwester | 80 | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | Masters - M | 114 | |||
55 | BAZYLEWICZ Paweł | 139 | OŚWIECIM | Weteran 1 - M | 272 | |||
56 | PIASECKI Robert | 149 | KTR MASA TURYSTYCZNA | BYDGOSZCZ | Masters - M | 274 | ||
57 | KRZYWICKI Krzysztof | 150 | PABIANICE | Senior 2 - M | 277 | |||
58 | OSTROWSKI Tomasz | 141 | WARSZAWA | Masters - M | 278 | |||
59 | DROBISZEWSKI Jacek | 137 | PLATYNOWI | BYDGOSZCZ | Masters - M | Platynowi | 111 | |
60 | ZIĘBA Anna | 122 | PIASECZNO | Senior 2 - K | 272 | |||
DNC | DURLAK Marta | 120 | PISARZOWICE | Senior 2 - K | TEAM BIELSKO | 265 | ||
62 | CZARNECKI Sławomir | 33 | BYDGOSZCZ | Masters - M | 287 | |||
63 | PAROT Marcin | 34 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - M | 181 | |||
64 | GAWLINA Leszek | 154 | RUDA ŚLĄSKA | Weteran 1 - M | 150 | |||
65 | DORAU Adam | 153 | TORUŃ | Masters - M | 275 | |||
66 | KRUPA Paweł | 155 | NOWY TARG | Masters - M | 228 | |||
DNC | KUROWSKA Maria | 156 | ŚWIDNICA | Senior 1 - K | 276 | |||
DNC | S Borys | 163 | GŁOGÓW | Senior 2 - M | 268 | |||
69 | WIĄCEK Ryszard | 165 | BRZEG DOLNY | Weteran 2 - M | 28 | |||
70 | RAKOWSKI Andrzej | 175 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weteran 1 - M | 62 | |||
DNC | RZEPECKI Jacek | 17 | BKT ROWEROWE BŁONIE | BYDGOSZCZ | Weteran 1 - M | 272 | ||
72 | OSTAPCZUK Piotr | 180 | TG SOKÓŁ ZAKOPANE | NOWYTARG | Junior 1 - M | 192 | ||
73 | BUGAJEWSKA Anna | 179 | PŁOŃSK | Weteran 2 - K | 269 | |||
74 | TRZASKA Anna | 186 | SOSNOWIEC | Senior 2 - K | 267 | |||
75 | STĘPIŃSKI Tomasz | 187 | SOSNOWIEC | Senior 2 - M | 267 | |||
76 | SZYMKOWIAK Paweł | 194 | BYDGOSZCZ | Senior 2 - M | 250 | |||
77 | GŁĄB Magdalena | 42 | TYCHY | Senior 2 - K | 48 | |||
78 | KUBARSKA Anna | 197 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - K | 265 | |||
79 | GONIA Bernard | 198 | BYDGOSZCZ | Weteran 2 - M | 155 | |||
DNC | MIŚKIEWICZ Krzysztof | 202 | BYDGOSZCZ | Weteran 1 - M | B4TEAM | 261 | ||
81 | DUŃSKI Karol | 211 | K&K | WARSZAWA | Masters - M | 85 | ||
82 | SCHMIDT Bartłomiej | 215 | OSTRÓW WIELKOPOLSKI | Masters - M | 248 | |||
83 | KOPEĆ Bogdan | 218 | PIECE | Masters - M | 253 | |||
DNC | DYGA Piotr | 217 | WARSZAWA | Senior 2 - M | 252 | |||
85 | MUSIAŁ Krzysztof | 222 | WARSZAWA | Senior 2 - M | 151 | |||
86 | WISEŁKA Andrzej | 228 | RYBNIK | Masters - M | 123 | |||
DNC | NOWAK Damian | 225 | HERNIK TEAM | ZĘBOWO | Masters - M | Hernik Team | 251 | |
88 | GORYCKI Dariusz | 229 | SPK ČESKÝ TĚŠÍN | POGWIZDÓW | Weteran 1 - M | SPK Český Těšín | 72 | |
89 | BRYCHCZYŃSKI Krystian | 230 | HERNIK TEAM | POZNAŃ | Masters - M | HERNIK TEAM | 192 | |
90 | WOŁYNIEC Jarosław | 233 | SZCZECIN | Weteran 1 - M | 172 | |||
91 | KRAUSE Dariusz | 207 | RADLINIOKI W BIEGU | RADLIN | Masters - M | 208 | ||
92 | HAJOST Marlena | 206 | TEAM BIELSKO | WARSZAWA | Senior 2 - K | TEAM BIELSKO | 260 | |
93 | OSTAPCZUK Anna | 181 | TG SOKÓŁ ZAKOPANE | NOWY TARG | Junior 1 - K | 192 | ||
94 | OSTAPCZUK Marzena | 177 | TG SOKÓŁ ZAKOPANE | NOWYTARG | Masters - K | 192 | ||
95 | NOWAK Agata | 21 | KOLARSTWO ROMANTYCZNE | KOSZYCE | Senior 2 - K | 160 | ||
96 | SZCZYGIEŁ Sławomir | 108 | PŁOŃSK | Weteran 2 - M | 189 | |||
97 | BARNAK Paweł | 145 | WROCŁAW | Weteran 1 - M | 219 | |||
98 | LIPIEC Ula | 84 | ŻYRARDÓW | Masters - K | 162 | |||
99 | SOBCZYK Marcin | 85 | CYKLOZA SOSNOWIEC | BIELSKO-BIAŁA | Masters - M | Cykloza Sosnowiec | 184 | |
DNC | KOWACZEK Marek | 116 | OKIEM WILKA | RYBNIK | Masters - M | 273 | ||
DNC | WYRĄBKIEWICZ Krzysztof | 236 | BYDGOSZCZ | Senior 2 - M | 249 | |||
102 | FRĄCZEK Robert | 235 | PIASTÓW | Masters - M | 249 | |||
103 | WYRĄBKIEWICZ Piotr | 237 | BYDGOSZCZ | Weteran 1 - M | 250 | |||
104 | JAKUBOWSKI Dariusz | 240 | JAKUBSTEAM | TYCHY | Masters - M | 48 | ||
105 | KUBIK Dariusz | 241 | SAINT GOBAIN SQUAD | SIEWIERZ | Masters - M | 247 | ||
106 | KARPA Michał | 246 | ZIELONA GÓRA | Senior 1 - M | 238 | |||
107 | ŁYSKAWIŃSKI Bartosz | 247 | RAKONIEWICE | Senior 2 - M | 216 | |||
DNC | KONOPKO Anna | 249 | SUNNYSIDE | Masters - K | 238 | |||
109 | WIĄCEK Marcin | 250 | JASIELSKIE STOWARZYSZENIE CYKLISTÓW | JASŁO | Masters - M | 242 | ||
110 | GORYCKA Katarzyna | 243 | SPK ČESKÝ TĚŠÍN | POGWIZDÓW | Weteran 1 - K | SPK Český Těšín | 99 | |
DNC | KUCHARSKA Luiza | 252 | WARSZAWA | Junior 1 - K | 230 | |||
112 | PIĄTKOWSKI Jacek | 254 | KRAKÓW | Masters - M | 240 | |||
DNC | SZTELIGA Alicja | 253 | KRAKÓW | Weteran 1 - K | 222 | |||
114 | SADOWSKA Agnieszka | 256 | STOLNO | Masters - K | 230 | |||
DNC | STULCZEWSKI Andrzej | 255 | BRANIEWO | Weteran 1 - M | 238 | |||
116 | ŚWIERCZ Ernest | 259 | ELEKTRON ES | BEŁCHATÓW | Senior 2 - M | 239 | ||
117 | WARCHOŁ Kamil | 257 | TRZEBINIA | Senior 1 - M | 210 | |||
118 | JÓŹWIK Cezary | 260 | NIE NALEŻĘ | RADZANOWO | Masters - M | 74 | ||
119 | LEPCZYŃSKI Mariusz | 44 | GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKI | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weteran 1 - M | 190 | ||
120 | SOBOLEWSKI Krzysztof | 264 | KGB - KOLARSKA GRUPA BIAŁOŁĘCKA | WARSZAWA | Masters - M | 61 | ||
121 | KLIMKIEWICZ Marcin | 267 | GRODZISK MAZOWIECKI | Masters - M | 235 | |||
122 | DEPTA Bartłomiej | 36 | KOSZYCE | Senior 2 - M | 156 | |||
123 | LAUBE Mirosław | 10 | WODZISŁAW ŚL | Masters - M | 71 | |||
124 | ZUZA-WITKOWSKA Anna | 13 | KTR MASA TURYSTYCZNA | BYDGOSZCZ | Weteran 1 - K | 197 | ||
DNC | BORUCZYŃSKI Dariusz | 110 | SZCZECIN | Weteran 1 - M | 269 | |||
126 | ZYGMANOWSKI Tomek | 277 | POZNAŃ | Masters - M | 235 | |||
127 | ŚWIERCZ Jakub | 278 | ELEKTRON ES | BEŁCHATÓW | Junior 1 - M | 236 | ||
128 | FABIAŃSKI Marek | 282 | ŁÓDŹ | Weteran 1 - M | 236 | |||
129 | MALCZYK Mariusz | 273 | REGULICE 7 | REGULICE | Masters - M | 178 | ||
130 | BISKUPSKI Ireneusz | 272 | KOŃSKIE | Weteran 2 - M | 62 | |||
131 | ROKOSZ Maciej | 157 | ŚWIDNICA | Senior 2 - M | 276 | |||
132 | ADAMSKA Ewa | 224 | HERNIK TEAM | KOMORNIKI | Senior 2 - K | HERNIK TEAM | 241 | |
133 | DĄBROWSKI Andrzej | 291 | AUGUSTÓW | Masters - M | 51 | |||
134 | SKARUPA Roman | 292 | TURZE | Weteran 1 - M | 50 | |||
135 | STARZYCZNY Marcin | 294 | ŁAZISKA GÓRNE | Junior 2 - M | 230 | |||
136 | STELMASZYŃSKI Piotr | 295 | BRODY | Weteran 1 - M | 110 | |||
137 | SNARSKA Magdalena | 248 | POLSKA RUNNING TEAM | RIDGEWOOD | Senior 2 - K | 205 | ||
138 | FRYDRYCH Bogusław | 70 | KGHM ZG RUN | LUBIN | Weteran 1 - M | 129 | ||
139 | BEGER Andrzej | 296 | CHTMR CYKLISTA CHOJNICE | CHOJNICE | Weteran 2 - M | ChTMR Cyklista Chojnice | 87 | |
140 | TOKARSKI Władysław | 65 | BIAŁYSTOK | Weteran 1 - M | 252 | |||
141 | NIEDZIOŁKO Bożena | 338 | KOBIETY NA5+ | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weteran 1 - K | Kobiety na 5+ | 160 | |
142 | BLASZKA Jarosław | 134 | BLA-WIL | BĘDZIN | Weteran 2 - M | BLA - WIL | 100 | |
143 | ZIEMNICZAK Marcin | 188 | GOLINA | Masters - M | 224 | |||
144 | MAZURKIEWICZ Robert | 340 | POLSKA TEAM | ŚWIEBODZICE | Weteran 1 - M | 79 | ||
145 | BIELASZEWSKA Barbara | 341 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - K | 158 | |||
146 | RAZNIAK Grzegorz | 342 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | Weteran 1 - M | 157 | |||
DNC | SĘDRAK-LEGUT Bernadeta | 344 | CHEŁMEK | Masters - K | 156 | |||
148 | NOWIK Monika | 297 | ŁAZISKA | Senior 2 - K | 131 | |||
DNC | POROCHOŃSKI Tomasz | 298 | MSZANA | Masters - M | 230 | |||
150 | KWIATOŃ Tomasz | 29 | PAWŁOWICE | Senior 2 - M | 116 | |||
151 | MUCHA Joanna | 196 | MORAWCZYNA | Senior 2 - K | 264 | |||
152 | STRZĘPEK Michał | 288 | BYDGOSZCZ | Masters - M | 228 | |||
153 | JACKOWSKI Jakub | 287 | TYCHY | Senior 2 - M | 235 | |||
154 | MAJ Paweł | 266 | ELBLĄG | Masters - M | 238 | |||
155 | GOŁATTA Tomasz | 151 | BYDGOSZCZ | Masters - M | Bydgoski Klub Turystyki Rowerowej "Gryf" | 96 | ||
156 | KUKLINSKI Maciej | 143 | MIROSZEWO | Masters - M | 107 | |||
157 | PRANGA Karol | 123 | PUŁAVELO | PUŁAWY | Senior 2 - K | 221 | ||
DNC | PASŁAWSKA Katarzyna | 349 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | Masters - K | Kobiety na 5+ | 136 | ||
159 | WILK Bogumiła | 133 | BLA - WIL | BĘDZIN | Weteran 2 - K | BLA - WIL | 102 | |
160 | KOREPTA Grzegorz | 213 | WICHER SIENIAWA TEAM | ŁAGÓW | Senior 2 - M | 258 | ||
161 | ROSTALSKA Martyna | 214 | OSTRÓW WIELKOPOLSKI | Senior 2 - K | 248 | |||
162 | PACHOWICZ Maciej | 321 | DŁUGA GOŚLINA | Masters - M | 192 | |||
163 | CZESZEK Marek | 265 | PRASZKA | Weteran 1 - M | 238 | |||
164 | SMUGA Ernest | 269 | STARACHOWICE | Senior 1 - M | 233 | |||
DNC | KUCHARSKA Katarzyna | 284 | WARSZAWA | Senior 2 - K | 230 | |||
166 | SAWONIEWSKA Joanna | 348 | ŁÓDŹ | Senior 2 - K | 144 | |||
167 | KISIELEWSKI Adam | 285 | BIAŁYSTOK | Weteran 1 - M | 131 | |||
DNC | GASTOŁ Dorota | 98 | WARSZAWA | Masters - K | 281 | |||
169 | DREWS Karolina | 89 | CELIRONMAN | WĄGROWIEC | Senior 2 - K | 258 | ||
170 | GOSPODAREK Agnieszka | 304 | TYCHY | Masters - K | 112 | |||
171 | GRYGIEL Michał | 305 | SZPRYCHA TEAM POZNAŃ | POZNAŃ | Senior 2 - M | 70 | ||
172 | BUGAJEWSKA Jadwiga | 308 | PŁOŃSK | Weteran 2 - K | 115 | |||
173 | CYGANOWSKA Ewa | 309 | SZCZECIN | Masters - K | 220 | |||
174 | MADZIKOWSKI Tomasz | 311 | PIASTÓW | Masters - M | 163 | |||
175 | RZENNO Agnieszka | 346 | BYTOM | Senior 2 - K | 149 | |||
DNC | KUTYŁA Marcin | 347 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | Masters - M | 139 | |||
177 | TESKA Maciej | 312 | ŻORY | Senior 2 - M | Żory Team | 219 | ||
178 | WALUGA Eugeniusz | 313 | ROWEROWE ŚWIĘTOCHŁOWICE | ŚWIĘTOCHŁOWICE | Masters - M | 218 | ||
179 | BUCHALIK Agata | 351 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - K | 141 | |||
180 | CICHOSTĘPSKA Elka | 352 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weteran 1 - K | 135 | |||
181 | CICHOSTĘPSKI Dariusz | 353 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | Weteran 1 - M | 137 | |||
182 | OLEJNIK Rafał | 171 | WATAHA TEAM | CHORZÓW | Masters - M | WATAHA TEAM | 267 | |
183 | GALAS Dominik | 234 | HERNIK TEAM | POZNAŃ | Masters - M | HERNIK TEAM | 86 | |
184 | SPYCHAŁA Sławomir | 226 | HERNIK TEAM | SAPOWICE | Weteran 1 - M | Hernik Team | 249 | |
185 | NOWICKI Jacek | 275 | SKARSZEWY CYCLE TEAM | POGÓDKI | Senior 2 - M | Skarszewy Cycle Team | 235 | |
186 | ŁANUCHA Mariola | 199 | KOBIETY NA 5+ | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | Weteran 2 - K | Kobiety na 5+ | 258 | |
187 | GORZELAK Joanna | 354 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - K | Kobiety na 5+ | 136 | ||
188 | NARUSZEWICZ Mariusz | 158 | MTB OLECKO | OLECKO | Masters - M | 224 | ||
DNC | NASTASZYC Agnieszka | 183 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | Masters - K | 269 | |||
190 | KOWALCZUK Dariusz | 189 | LUBLIN | Senior 2 - M | 171 | |||
191 | KOLANOWSKI Marek | 152 | WSKG ROWERY JAMRÓZ TERBUD TEAM | WŁOCŁAWEK | Masters - M | 72 | ||
192 | WALCZAK Włodzimierz | 245 | LKK LESZNO | LESZNO | Weteran 2 - M | 239 | ||
193 | LEŚKO Małgorzata | 125 | SWIDNIK | Senior 2 - K | 143 | |||
194 | PARDA Mateusz | 300 | LUBLIN | Senior 2 - M | Lubelacy | 229 | ||
195 | KOLB Arkadiusz | 289 | SZCZYTNO | Weteran 1 - M | 235 | |||
196 | PRZEBIEROWSKI Grzegorz | 263 | CHEŁM | Senior 2 - M | 235 | |||
197 | WASIELEWSKA Anetta | 31 | KTR MASA TURYSTYCZNA | BYDGOSZCZ | Masters - K | 252 | ||
198 | KAWUCHA Mirosław | 99 | KRS FORMOZA | GDYNIA | Weteran 1 - M | 110 | ||
199 | TORBIŃSKI Wiesław | 18 | SZARE MORSY | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weteran 2 - M | BiegiGorskiePL - TG Sokół Zakopane | 35 | |
200 | MYŚLIWIEC Barbara | 3 | KOBIETY NA 5+ | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Senior 1 - K | Kobiety na 5+ | 287 | |
201 | KAWKA Katarzyna | 75 | JELENIA GÓRA | Masters - K | 280 | |||
202 | KOZAK Krystian | 73 | BĘDZIN | Senior 2 - M | 272 | |||
203 | OLESZCZUK Andrzej | 310 | SAMOTNY JEŹDZIĆ 🚴🚴🚴 | CHOJNICE | Weteran 1 - M | 70 | ||
204 | KRUPA Andrzej | 190 | MORAWCZYNA | Senior 2 - M | 140 | |||
205 | KULA Ireneusz | 195 | DĄBROWA GÓRNICZA | Senior 2 - M | 235 | |||
206 | FURGOL Toni | 216 | BYDGOSZCZ | Weteran 1 - M | 252 | |||
207 | LACH Tomasz | 185 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | Weteran 1 - M | 134 | |||
208 | FILIPEK Mariusz | 184 | BIKEROOM TEAM | NIEDRZWICA DUŻA | Masters - M | 40 | ||
DNC | RAKOWSKI Andrzej | 355 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weteran 1 - M | 124 | |||
210 | PUZYREWSKI Kacper | 146 | BIŁGORAJ | Masters - M | 108 | |||
211 | KOBYŁECKI Tomasz | 239 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weteran 1 - M | 92 | |||
DNC | BANAŚ Dawid | 219 | KANTATY 32 GZ "TROPICIELE" | BYTOM | Senior 2 - M | 250 | ||
213 | PALMER Aneta | 192 | SUNNYSIDE, NY | Senior 2 - K | 268 | |||
214 | KUCHARSKI Marcin | 251 | WARSZAWA | Senior 2 - M | 249 |
Znaleziono 214 wynik(ów)