RAJD DOOKOŁA POLSKI „ROWER JEST WIELCE OK”

Organizator:
Igrzyska Bohaterów
Data:
2021-03-12
Miejsce:
Polska
Dystans:
3333 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
237
Wystartowało:
186
Nie ukończyło:
184
Ukończyło:
2
Na trasie:
184
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1TYLEC Kazik 5JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M1M 132090:58:19.031d 06:10:133 333,00,0001:3836,6
2TORBIŃSKI Wiesław 18SZARE MORSYJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M1M 2BiegiGorskiePL - TG Sokół Zakopane35171:35:01.034d 01:11:063 333,00,0003:0519,4
3BLIDA Jarosław 83BRAKGŁOGÓWMasters - M1M 3WSKND GŁOGÓW34103:28:01.033d 01:22:342 879,6-453,3582:0927,8
4WIĄCEK Ryszard 165BRZEG DOLNYWeteran 2 - M2M 423120:11:00.022d 04:04:522 757,8-575,1702:3622,9
5CZERWIŃSKI Adam 7JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M2M 538067:08:44.037d 02:18:011 564,1-1 768,8952:3423,3
6KANIA Slawomir 115TOMAZIBIKE TEAMJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M2M 6TomaziBike Team32058:21:43.031d 07:42:571 451,7-1 881,2762:2424,9
7KOLANOWSKI Marek 152WSKG ROWERY JAMRÓZ TERBUD TEAMWŁOCŁAWEKMasters - M3M 728066:14:19.027d 02:42:491 448,7-1 884,2562:4421,9
8KARMIŁOWICZ Szymon 161ZGPGOŁDAPSenior 1 - M1M 820064:28:13.019d 04:02:411 439,2-1 893,8122:4122,3
9KLUKACZ Tomasz 79SKTR DOKTOREKSIEDLCEMasters - M4M 934076:16:06.032d 15:02:391 379,1-1 953,9163:1918,1
10LAUBE Mirosław 10WODZISŁAW ŚLMasters - M5M 1037066:48:42.034d 06:53:011 297,4-2 035,5943:0519,4
11BEUKMAN Timothy 178CIOVITACAPE TOWNMasters - M6M 1121040:41:07.019d 01:12:431 296,6-2 036,4061:5231,9
12FILIPEK Mariusz 184BIKEROOM TEAMNIEDRZWICA DUŻAMasters - M7M 1219059:40:53.018d 06:05:001 246,8-2 086,1652:5220,9
13WINIARSKI Dariusz 130BOGATYNIAWeteran 1 - M3M 1330037:08:07.028d 15:24:181 237,4-2 095,5581:4833,3
14BARANOWSKI Waldemar 72KRYNICZNO 48AWeteran 2 - M3M 1433052:05:13.031d 21:45:591 195,3-2 137,6722:3622,9
15CHROMIK Szymon 57SPORTS COACHINGRADLINSenior 2 - M1M 1534042:03:17.032d 01:00:211 114,0-2 219,0312:1526,5
16GRZEGOSZCZYK Leszek 8JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M4M 1637057:14:24.036d 05:30:551 113,0-2 220,0413:0519,4
17SKOCZYLAS Sylwester 80PIOTRKÓW TRYBUNALSKIMasters - M8M 1733059:03:29.032d 01:44:571 103,0-2 230,0373:1218,7
18BLASZKA Jarosław 134BLA-WILBĘDZINWeteran 2 - M4M 18BLA - WIL29062:45:33.028d 00:26:281 068,2-2 264,8113:3117,0
19GRZYMKIEWICZ Szymon 9JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M9M 1937059:23:15.036d 00:50:571 062,0-2 271,0203:2117,9
20FILIPIAK Zbigniew 104SYCÓWWeteran 1 - M5M 2032040:04:51.030d 00:22:481 057,1-2 275,9182:1626,4
21LEPCZYŃSKI Mariusz 44GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M6M 2137046:56:35.036d 07:10:401 023,2-2 309,8102:4521,8
22KWIATOŃ Tomasz 29PAWŁOWICESenior 2 - M2M 2238040:51:14.030d 04:23:48982,2-2 350,8052:2924,0
23MOCARSKI Stanisław 109GLOGÓWWeteran 1 - M7M 2332051:24:19.031d 18:36:02953,3-2 379,6693:1418,5
24WONIAKOWSKI Czeslaw 74BYDGOSZCZWeteran 2 - M5M 2421043:47:16.018d 19:50:27840,7-2 492,2833:0719,2
25REIMAN Janusz 182TOMAZI BIKEJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M8M 25TomaziBike Team19031:04:19.018d 04:06:38821,7-2 511,3302:1626,4
26POŚPIECH Michał 127ZDUN TRIATHLON TEAM / SUPERMARATON KALISZ / AKADEMIA KALISKAWOLICAMasters - M10M 2629036:16:39.020d 10:20:57812,1-2 520,8732:4022,4
27KAWUCHA Mirosław 99KRS FORMOZAGDYNIAWeteran 1 - M9M 2733039:20:59.031d 09:57:48807,1-2 525,8682:5520,5
28KUKLINSKI Maciej 143MIROSZEWOMasters - M11M 2829034:02:42.028d 01:49:24805,7-2 527,3282:3223,7
29FRYDRYCH Bogusław 70KGHM ZG RUNLUBINWeteran 1 - M10M 2934040:57:30.032d 01:15:41802,2-2 530,8373:0319,6
30DROBISZEWSKI Jacek 137PLATYNOWIBYDGOSZCZMasters - M12M 30Platynowi29053:01:28.028d 13:00:25723,8-2 609,2414:2313,6
31ŁUKAWSKI Tomek 1KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZSenior 1 - M2M 31B4TEAM35050:03:38.029d 09:07:50682,4-2 650,6144:2413,6
32PAROT Marcin 34JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M13M 3238028:13:59.029d 02:04:53675,1-2 657,9322:3023,9
33ŚWIĄDER Artur 61RBL TEAMSTRZELCE KRAJEŃSKIEMasters - M14M 3336045:36:45.032d 02:34:23635,2-2 697,8504:1813,9
34SZCZYGIEŁ Sławomir 108PŁOŃSKWeteran 2 - M6M 3432032:50:24.030d 16:15:28630,1-2 702,8783:0719,2
35KIJEWSKI Mirosław 77ŚWIERADÓW-ZDRÓJWeteran 1 - M11M 3531030:27:17.028d 23:47:46616,4-2 716,5922:5720,2
36FRĄCZEK Piotr 62MYSŁOWICE NA KOLESOSNOWIECWeteran 1 - M12M 3626036:44:14.017d 09:48:52614,1-2 718,9503:3516,7
37PUZYREWSKI Kacper 146BIŁGORAJMasters - M15M 3728038:13:16.026d 23:09:33589,5-2 743,4513:5315,4
38FLAK Wojciech 26JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M16M 3836026:26:54.027d 01:22:32576,0-2 757,0402:4521,8
39WIŚNIEWSKI Roman 54BENEQ TEAMSREBRNAWeteran 2 - M7M 3935034:14:36.034d 12:14:06574,6-2 758,3793:3416,8
40HRYNOWIECKI Dariusz 132RZĘSKOWOMasters - M17M 4030022:11:35.027d 19:08:50574,2-2 758,7822:1925,9
41KOSIŃSKI Szymon 106ŁÓDŹMasters - M18M 4132028:08:08.031d 00:30:33556,4-2 776,5993:0219,8
42KUBIN Ireneusz 164KS SNPTT 1907 ZAKOPANEZAKOPANEMasters - M19M 42KS SNPTT 1907 Zakopane25027:29:14.017d 05:52:44554,2-2 778,8022:5820,2
43SYPNIEWSKI Sławomir 200CETNAR TEAMZAKOPANEMasters - M20M 4315018:58:20.014d 02:01:49543,2-2 789,8002:0528,6
Poniżej dystansu minimalnego: 543,0 km
44GRUCEL Damian 64GBC RUNBIKEJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M3M 4436027:15:35.034d 08:04:00539,0-2 793,9673:0219,8
45WOJNAR Janusz 144JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M21M 4529024:25:02.027d 01:18:24524,4-2 808,6272:4721,5
46PIETRZAK Piotr 121SST LUBCZAZGŁOBIEŃWeteran 1 - M13M 4631024:09:26.029d 01:48:49519,9-2 813,1332:4721,5
47KARPLEWICZ Andrzej 49GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M8M 47Galopujące Ślimaki37029:47:38.036d 01:53:53511,2-2 821,7713:2917,2
48SPYCHAŁA Adam 95WATAHA TEAMCHORZÓWSenior 2 - M4M 48WATAHA TEAM32027:31:08.031d 04:09:47508,3-2 824,7063:1418,5
49RAKOWSKI Andrzej 175JASTRZEBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M14M 4915028:41:33.014d 01:20:44498,5-2 834,5433:2717,4
50BARNAK Paweł 145WROCŁAWWeteran 1 - M15M 5029028:07:14.023d 11:41:20491,8-2 841,2423:2517,5
51FIEDOSIUK Adam 55JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M16M 5136022:19:09.022d 02:06:31491,4-2 841,5732:4322,0
52SIEŃKO Marek 52JAS-KÓŁKAJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M5M 5234013:04:54.032d 01:01:26468,0-2 864,9881:4035,8
53NARUSZEWICZ Mariusz 158MTB OLECKOOLECKOMasters - M22M 5328027:09:51.027d 06:05:29462,5-2 870,4993:3117,0
54OSTROWSKI Tomasz 141WARSZAWAMasters - M23M 5429021:07:51.027d 01:11:41461,9-2 871,1172:4421,9
55SOBCZYK Marcin 85CYKLOZA SOSNOWIECBIELSKO-BIAŁAMasters - M24M 55Cykloza Sosnowiec34016:52:08.032d 02:16:17460,8-2 872,1702:1127,3
56JURECZKO Rafal 160OLKUSZMasters - M25M 5633016:55:56.032d 00:30:21452,8-2 880,2432:1426,7
57GONIA Bernard 198BYDGOSZCZWeteran 2 - M9M 5713021:45:30.011d 02:36:59451,1-2 881,9202:5320,7
58KRZYWICKI Krzysztof 150PABIANICESenior 2 - M6M 5828020:56:59.027d 07:25:06445,2-2 887,7732:4921,3
59GOŁATTA Tomasz 151BYDGOSZCZMasters - M26M 59Bydgoski Klub Turystyki Rowerowej "Gryf"28028:34:12.026d 17:55:15439,7-2 893,2733:5315,4
60MROSZCZYK Mariusz 176LEWIN KŁODZKISenior 2 - M7M 6023025:20:41.022d 01:00:14421,3-2 911,7303:3616,6
61KORSAKOV Kostiantyn 162WARSZAWAMasters - M27M 6127016:49:43.020d 01:04:53419,9-2 913,1402:2424,9
62BOGUCKI Krzysztof 111MIŁKOWICEWeteran 1 - M17M 6229021:29:51.020d 00:07:45395,1-2 937,9483:1518,4
63DEPTA Bartłomiej 36KOSZYCESenior 2 - M8M 6338022:20:11.022d 01:12:50384,3-2 948,7273:2917,2
64WARZEWSKI Grzegorz 138KRAJENKAMasters - M28M 6430020:55:14.029d 08:44:41382,7-2 950,2623:1618,3
65DORAU Adam 153TORUŃMasters - M29M 6526020:09:36.024d 01:02:44381,0-2 951,9803:1018,9
66WITEK Michał 82WADOWICESenior 2 - M9M 6633015:31:27.029d 00:50:27380,7-2 952,3172:2624,5
67ZIEMNICZAK Marcin 188GOLINAMasters - M30M 6714014:06:44.013d 01:36:24374,6-2 958,3542:1526,5
68BUJNA Krzysztof 14JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M18M 6837020:49:45.035d 05:30:15371,1-2 961,8603:2217,8
69CZARNECKI Sławomir 33BYDGOSZCZMasters - M31M 6938026:47:32.030d 16:45:16370,8-2 962,2144:2013,8
70STRZEŻYSZ Marek 105CELESTYNÓWSenior 2 - M10M 7033014:39:38.032d 01:00:15363,1-2 969,9502:2524,8
71ŚCIPIEŃ Piotr 100PORĄBKA IWKOWSKAWeteran 2 - M10M 7125016:38:16.023d 05:26:52346,7-2 986,2992:5220,8
72WITKOWSKI Dariusz 12KTR MASA TURYSTYCZZNABYDGOSZCZWeteran 2 - M11M 7230035:12:11.028d 10:59:35340,2-2 992,7906:129,7
73KOSIEDOWSKI Maciek 142CHTMR CYKLISTA CHOJNICECHOJNICESenior 2 - M11M 73ChTMR Cyklista Chojnice29017:06:37.028d 02:14:40317,5-3 015,5123:1418,6
74DUŃSKI Karol 211K&KWARSZAWAMasters - M32M 7410015:10:41.09d 01:59:23314,4-3 018,6082:5320,7
75GRZESIEK Piotr 90RACIBÓRZWeteran 1 - M19M 7534025:35:03.018d 01:06:47314,1-3 018,8614:5312,3
76KRUPA Andrzej 190MORAWCZYNASenior 2 - M12M 7618013:40:08.016d 01:28:06304,5-3 028,4672:4122,3
77OSTAPCZUK Piotr 180TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWYTARGJunior 1 - M1M 7719021:05:36.018d 01:10:00295,8-3 037,1704:1614,0
78PLICHTA Daniel 22SZCZECINSenior 2 - M13M 7823011:54:33.020d 09:02:07285,9-3 047,1212:2924,0
79GRINIG Grzegorz 135JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M33M 7929015:43:07.020d 01:14:35285,6-3 047,3843:1818,2
80CHMURA Krzysztof 208JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M20M 8010012:09:49.08d 12:14:08275,3-3 057,6852:3922,6
81S Borys 163GŁOGÓWSenior 2 - M14M 8119015:39:29.010d 12:07:54272,9-3 060,0763:2617,4
82SAWKA Wiktor 101WSKND GŁOGÓWJERZMANOWAMasters - M34M 82WSKND GŁOGÓW28010:49:20.018d 02:13:09264,4-3 068,5582:2724,4
83RUTKOWSKI Rafał 114PIŁASenior 2 - M15M 8331018:12:23.022d 06:42:51246,6-3 086,3884:2513,5
84KOCIK Dariusz 51KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZWeteran 1 - M21M 8437025:26:57.034d 01:25:43235,6-3 097,3706:289,3
85TOKARSKI Władysław 65BIAŁYSTOKWeteran 1 - M22M 8535022:28:25.034d 01:01:10223,8-3 109,2246:0110,0
86KOZAK Krystian 73BĘDZINSenior 2 - M16M 8623011:59:19.017d 01:14:17209,5-3 123,5303:2617,5
87KOWALCZUK Dariusz 189LUBLINSenior 2 - M17M 8718013:13:07.017d 00:42:17209,1-3 123,8953:4715,8
88LACH Tomasz 185JASTRZĘBIE ZDRÓJWeteran 1 - M23M 8818007:38:44.09d 00:36:45201,7-3 131,2712:1626,4
89SOBCZYK Tomasz 93GÓRKA SOBOCKASenior 2 - M18M 8930014:22:50.028d 00:54:37200,0-3 133,0154:1813,9
90SZYMKOWIAK Paweł 194BYDGOSZCZSenior 2 - M19M 909010:29:50.08d 02:06:50179,4-3 153,5543:3017,1
91PRZYBYLSKI Zbigniew 210AMATORPOZNAŃWeteran 2 - M12M 919007:59:40.07d 03:21:02169,6-3 163,4112:4921,2
92WOSIEK Zenon 126ELBLĄSKA GRUPA ROWEROWA "STOP"ELBLĄGWeteran 2 - M13M 9231017:15:50.01d 07:19:17166,9-3 166,1466:129,7
93RZEPECKI Jacek 17BKT ROWEROWE BŁONIEBYDGOSZCZWeteran 1 - M24M 9323017:07:36.0198d 05:55:29165,1-3 167,8806:139,6
94KRUPA Paweł 155NOWY TARGMasters - M35M 9419007:58:56.017d 00:03:04164,4-3 168,5782:5420,6
95BAJOR Rafał 46REBELLION OF FREE RUNNERSŻORYMasters - M36M 95Rebellion Of Free Runners21008:44:39.011d 18:50:03160,4-3 172,6323:1618,3
96STOCHNIJ Karol 69CHORZÓWSenior 2 - M20M 9635007:32:28.015d 01:27:21157,1-3 175,8552:5220,8
97STĘPIŃSKI Tomasz 187SOSNOWIECSenior 2 - M21M 9718010:46:59.017d 00:45:50153,4-3 179,6404:1314,2
98OLEJNIK Rafał 171WATAHA TEAMCHORZÓWMasters - M37M 98WATAHA TEAM18009:51:50.016d 00:45:20152,4-3 180,5703:5215,5
99JESIONEK Bogusław 203JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M14M 9910009:12:33.01d 23:24:21152,2-3 180,8203:3716,5
100WASIELEWSKI Przemysław 32KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZMasters - M38M 10031010:55:31.028d 04:57:29149,3-3 183,6894:2313,7
101GÓRA Mariusz 172ŻORYSenior 2 - M22M 10124012:53:14.022d 13:33:14143,8-3 189,2055:2211,2
102KOREPTA Grzegorz 213WICHER SIENIAWA TEAMŁAGÓWSenior 2 - M23M 1029007:24:04.08d 01:49:30137,5-3 195,4813:1318,6
103SIKORA Tomasz 129WICHER SIENIAWA TEAMSIENIAWAMasters - M39M 10329010:04:35.020d 01:05:42136,4-3 196,5554:2513,5
104KUCZYŃSKI Rafał 9126 2LESZNOWeteran 1 - M25M 10434018:49:48.029d 00:19:00134,9-3 198,0828:227,2
105GAWLINA Leszek 154RUDA ŚLĄSKAWeteran 1 - M26M 10510006:18:29.01d 03:20:47132,4-3 200,6412:5121,0
106ARODŹ Andrzej 58BARTOSZYCEWeteran 1 - M27M 10620007:08:34.019d 01:51:32128,6-3 204,3903:1918,0
107KOPEĆ Bogdan 218PIECEMasters - M40M 1074006:18:24.03d 01:18:50126,8-3 206,1512:5820,1
108FURGOL Toni 216BYDGOSZCZWeteran 1 - M28M 1083006:30:32.01d 03:12:32126,6-3 206,4063:0519,4
109ŁUCZAK Artur 2BKT ROWEROWE BŁONIEBYDGOSZCZWeteran 1 - M29M 10910009:20:40.06d 04:40:44112,9-3 220,1004:5712,1
110KOWACZEK Marek 116OKIEM WILKARYBNIKMasters - M41M 11024004:35:38.014d 00:31:14106,8-3 226,2402:3423,2
111ROWICKI Jacek 45JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M30M 11123006:22:05.04d 01:23:08103,5-3 229,4523:4116,3
112ROKOSZ Maciej 157ŚWIDNICASenior 2 - M24M 11227007:05:31.018d 00:53:26103,5-3 229,4904:0614,6
113ŚWIECA Marcin 159GÓRKI WIELKIEMasters - M42M 11323005:31:06.021d 12:51:4993,9-3 239,0783:3117,0
114WOŁYNIEC Jarosław 233SZCZECINWeteran 1 - M31M 1141002:37:14.00d 02:05:1376,0-3 256,9622:0429,0
115ZAMIAR Adam 220MALERZÓWMasters - M43M 1153003:50:15.02d 02:22:0567,4-3 265,5783:2417,6
116POLITOWICZ Grzegorz 193TURZA ŚLĄSKAMasters - M44M 11616002:59:09.05d 00:45:0059,5-3 273,5003:0019,9
117ZAORSKI Krzysztof 81TRZEBIELINOMasters - M45M 11731003:08:17.01d 01:21:5152,6-3 280,3933:3416,8
118WYRĄBKIEWICZ Piotr 237BYDGOSZCZWeteran 1 - M32M 1181003:12:54.00d 07:31:3846,4-3 286,5844:0914,4
119DYGA Piotr 217WARSZAWASenior 2 - M25M 1193003:46:08.01d 02:22:4745,5-3 287,5114:5812,1
120NOWAK Damian 225HERNIK TEAMZĘBOWOMasters - M46M 120Hernik Team2002:43:22.01d 00:25:0138,8-3 294,1944:1214,3
121MALISZEWSKI Dariusz 47JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M26M 12131003:52:45.022d 00:57:5538,5-3 294,4716:029,9
122BAZYLEWICZ Paweł 139OŚWIECIMWeteran 1 - M33M 12223002:07:33.00d 02:07:3336,9-3 296,1013:2717,4
123SIEMIŃSKI Piotr 96ŻYRARDÓWWeteran 1 - M34M 12327001:31:19.01d 00:53:1936,2-3 296,7972:3123,8
124MYŚLIWIEC Bogdan 23JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M35M 12425002:48:14.02d 00:57:1736,0-3 296,9944:4012,8
125MIŚKIEWICZ Krzysztof 202BYDGOSZCZWeteran 1 - M36M 125B4TEAM12002:06:51.00d 02:06:5135,9-3 297,1103:3217,0
126RUDNICKI Piotr 221ZTPL CYCLING CLUBSKIERNIEWICEMasters - M47M 1262001:18:13.00d 01:18:1335,5-3 297,5192:1227,2
127GORYCKI Dariusz 229SPK ČESKÝ TĚŠÍNPOGWIZDÓWWeteran 1 - M37M 1271001:33:25.00d 01:33:2535,2-3 297,7972:3922,6
128JAGMIN Bogusław 167LUBSKOWeteran 2 - M15M 12825002:01:06.04d 01:00:0534,7-3 298,3503:2917,2
129TRZMIELEWSKI Krystian 11LEGNICASenior 2 - M27M 12919001:04:25.00d 01:04:2523,7-3 309,3122:4322,1
130BORUCZYŃSKI Dariusz 110SZCZECINWeteran 1 - M38M 13020002:21:47.00d 02:21:4721,2-3 311,8456:429,0
131WYTRZYSZCZAK Eugeniusz 63CHROMIECWeteran 1 - M39M 1312000:54:29.00d 00:54:2913,4-3 319,6334:0414,7
132MUSIAŁ Krzysztof 222WARSZAWASenior 2 - M28M 1322000:34:13.00d 00:34:1311,9-3 321,1322:5220,8
133PIASECKI Robert 149KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZMasters - M48M 13325000:33:38.00d 00:33:382,3-3 330,65614:204,2
Znaleziono 133 wynik(ów)