RAJD DOOKOŁA POLSKI „ROWER JEST WIELCE OK”

Organizator:
Igrzyska Bohaterów
Data:
2021-03-12
Miejsce:
Polska
Dystans:
3333 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
237
Wystartowało:
186
Nie ukończyło:
184
Ukończyło:
2
Na trasie:
184
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1BLIDA Jarosław 83BRAKGŁOGÓWMasters - M1M 3WSKND GŁOGÓW34103:28:01.033d 01:22:342 879,60,0002:0927,8
2CZERWIŃSKI Adam 7JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M2M 538067:08:44.037d 02:18:011 564,1-1 315,5372:3423,3
3KOLANOWSKI Marek 152WSKG ROWERY JAMRÓZ TERBUD TEAMWŁOCŁAWEKMasters - M3M 728066:14:19.027d 02:42:491 448,7-1 430,8982:4421,9
4KLUKACZ Tomasz 79SKTR DOKTOREKSIEDLCEMasters - M4M 934076:16:06.032d 15:02:391 379,1-1 500,5583:1918,1
5LAUBE Mirosław 10WODZISŁAW ŚLMasters - M5M 1037066:48:42.034d 06:53:011 297,4-1 582,2363:0519,4
6BEUKMAN Timothy 178CIOVITACAPE TOWNMasters - M6M 1121040:41:07.019d 01:12:431 296,6-1 583,0481:5231,9
7FILIPEK Mariusz 184BIKEROOM TEAMNIEDRZWICA DUŻAMasters - M7M 1219059:40:53.018d 06:05:001 246,8-1 632,8072:5220,9
8SKOCZYLAS Sylwester 80PIOTRKÓW TRYBUNALSKIMasters - M8M 1733059:03:29.032d 01:44:571 103,0-1 776,6793:1218,7
9GRZYMKIEWICZ Szymon 9JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M9M 1937059:23:15.036d 00:50:571 062,0-1 817,6623:2117,9
10POŚPIECH Michał 127ZDUN TRIATHLON TEAM / SUPERMARATON KALISZ / AKADEMIA KALISKAWOLICAMasters - M10M 2629036:16:39.020d 10:20:57812,1-2 067,5152:4022,4
11KUKLINSKI Maciej 143MIROSZEWOMasters - M11M 2829034:02:42.028d 01:49:24805,7-2 073,9702:3223,7
12DROBISZEWSKI Jacek 137PLATYNOWIBYDGOSZCZMasters - M12M 30Platynowi29053:01:28.028d 13:00:25723,8-2 155,8834:2313,6
13PAROT Marcin 34JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M13M 3238028:13:59.029d 02:04:53675,1-2 204,5742:3023,9
14ŚWIĄDER Artur 61RBL TEAMSTRZELCE KRAJEŃSKIEMasters - M14M 3336045:36:45.032d 02:34:23635,2-2 244,4924:1813,9
15PUZYREWSKI Kacper 146BIŁGORAJMasters - M15M 3728038:13:16.026d 23:09:33589,5-2 290,0933:5315,4
16FLAK Wojciech 26JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M16M 3836026:26:54.027d 01:22:32576,0-2 303,6822:4521,8
17HRYNOWIECKI Dariusz 132RZĘSKOWOMasters - M17M 4030022:11:35.027d 19:08:50574,2-2 305,4242:1925,9
18KOSIŃSKI Szymon 106ŁÓDŹMasters - M18M 4132028:08:08.031d 00:30:33556,4-2 323,2413:0219,8
19KUBIN Ireneusz 164KS SNPTT 1907 ZAKOPANEZAKOPANEMasters - M19M 42KS SNPTT 1907 Zakopane25027:29:14.017d 05:52:44554,2-2 325,4442:5820,2
20SYPNIEWSKI Sławomir 200CETNAR TEAMZAKOPANEMasters - M20M 4315018:58:20.014d 02:01:49543,2-2 336,4422:0528,6
Poniżej dystansu minimalnego: 543,0 km
21WOJNAR Janusz 144JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M21M 4529024:25:02.027d 01:18:24524,4-2 355,2692:4721,5
22NARUSZEWICZ Mariusz 158MTB OLECKOOLECKOMasters - M22M 5328027:09:51.027d 06:05:29462,5-2 417,1413:3117,0
23OSTROWSKI Tomasz 141WARSZAWAMasters - M23M 5429021:07:51.027d 01:11:41461,9-2 417,7592:4421,9
24SOBCZYK Marcin 85CYKLOZA SOSNOWIECBIELSKO-BIAŁAMasters - M24M 55Cykloza Sosnowiec34016:52:08.032d 02:16:17460,8-2 418,8122:1127,3
25JURECZKO Rafal 160OLKUSZMasters - M25M 5633016:55:56.032d 00:30:21452,8-2 426,8852:1426,7
26GOŁATTA Tomasz 151BYDGOSZCZMasters - M26M 59Bydgoski Klub Turystyki Rowerowej "Gryf"28028:34:12.026d 17:55:15439,7-2 439,9153:5315,4
27KORSAKOV Kostiantyn 162WARSZAWAMasters - M27M 6127016:49:43.020d 01:04:53419,9-2 459,7822:2424,9
28WARZEWSKI Grzegorz 138KRAJENKAMasters - M28M 6430020:55:14.029d 08:44:41382,7-2 496,9043:1618,3
29DORAU Adam 153TORUŃMasters - M29M 6526020:09:36.024d 01:02:44381,0-2 498,6223:1018,9
30ZIEMNICZAK Marcin 188GOLINAMasters - M30M 6714014:06:44.013d 01:36:24374,6-2 504,9962:1526,5
31CZARNECKI Sławomir 33BYDGOSZCZMasters - M31M 6938026:47:32.030d 16:45:16370,8-2 508,8564:2013,8
32DUŃSKI Karol 211K&KWARSZAWAMasters - M32M 7410015:10:41.09d 01:59:23314,4-2 565,2502:5320,7
33GRINIG Grzegorz 135JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M33M 7929015:43:07.020d 01:14:35285,6-2 594,0263:1818,2
34SAWKA Wiktor 101WSKND GŁOGÓWJERZMANOWAMasters - M34M 82WSKND GŁOGÓW28010:49:20.018d 02:13:09264,4-2 615,2002:2724,4
35KRUPA Paweł 155NOWY TARGMasters - M35M 9419007:58:56.017d 00:03:04164,4-2 715,2202:5420,6
36BAJOR Rafał 46REBELLION OF FREE RUNNERSŻORYMasters - M36M 95Rebellion Of Free Runners21008:44:39.011d 18:50:03160,4-2 719,2743:1618,3
37OLEJNIK Rafał 171WATAHA TEAMCHORZÓWMasters - M37M 98WATAHA TEAM18009:51:50.016d 00:45:20152,4-2 727,2123:5215,5
38WASIELEWSKI Przemysław 32KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZMasters - M38M 10031010:55:31.028d 04:57:29149,3-2 730,3314:2313,7
39SIKORA Tomasz 129WICHER SIENIAWA TEAMSIENIAWAMasters - M39M 10329010:04:35.020d 01:05:42136,4-2 743,1974:2513,5
40KOPEĆ Bogdan 218PIECEMasters - M40M 1074006:18:24.03d 01:18:50126,8-2 752,7932:5820,1
41KOWACZEK Marek 116OKIEM WILKARYBNIKMasters - M41M 11024004:35:38.014d 00:31:14106,8-2 772,8822:3423,2
42ŚWIECA Marcin 159GÓRKI WIELKIEMasters - M42M 11323005:31:06.021d 12:51:4993,9-2 785,7203:3117,0
43ZAMIAR Adam 220MALERZÓWMasters - M43M 1153003:50:15.02d 02:22:0567,4-2 812,2203:2417,6
44POLITOWICZ Grzegorz 193TURZA ŚLĄSKAMasters - M44M 11616002:59:09.05d 00:45:0059,5-2 820,1423:0019,9
45ZAORSKI Krzysztof 81TRZEBIELINOMasters - M45M 11731003:08:17.01d 01:21:5152,6-2 827,0353:3416,8
46NOWAK Damian 225HERNIK TEAMZĘBOWOMasters - M46M 120Hernik Team2002:43:22.01d 00:25:0138,8-2 840,8364:1214,3
47RUDNICKI Piotr 221ZTPL CYCLING CLUBSKIERNIEWICEMasters - M47M 1262001:18:13.00d 01:18:1335,5-2 844,1612:1227,2
48PIASECKI Robert 149KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZMasters - M48M 13325000:33:38.00d 00:33:382,3-2 877,29814:204,2
Znaleziono 48 wynik(ów)