RAJD DOOKOŁA POLSKI „ROWER JEST WIELCE OK”

Organizator:
Igrzyska Bohaterów
Data:
2021-03-12
Miejsce:
Polska
Dystans:
3333 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
237
Wystartowało:
186
Nie ukończyło:
184
Ukończyło:
2
Na trasie:
184
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Czas
odcinka
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1SIEŃKO Marek 52JAS-KÓŁKAJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M5M 5234013:04:54.032d 01:01:2606:32:15.00468,00,0001:4035,8
2BEUKMAN Timothy 178CIOVITACAPE TOWNMasters - M6M 1121040:41:07.019d 01:12:4306:47:10.001 296,6828,5821:5231,9
3TYLEC Kazik 5JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M1M 132090:58:19.031d 06:10:1307:13:31.003 333,02 864,9881:3836,6
4WĘGRZYN Justyna 87WROCŁAWMasters - K4K 1234023:16:53.033d 01:00:0007:15:31.00534,366,2762:3622,9
5CHROMIK Szymon 57SPORTS COACHINGRADLINSenior 2 - M1M 1534042:03:17.032d 01:00:2107:15:45.001 114,0645,9572:1526,5
6ORZYSZEK Roksana 86RYDUŁTOWYSenior 2 - K2K 334039:53:22.030d 02:00:0907:46:20.001 187,0719,0202:0029,8
7PERCHALUK Joanna 6POLARNY KLUB SPORTOWY HORNSUNDJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K5K 1027023:58:23.019d 01:01:4207:59:05.00663,5195,4692:1027,7
8SYPNIEWSKI Sławomir 200CETNAR TEAMZAKOPANEMasters - M20M 4315018:58:20.014d 02:01:4907:59:14.00543,275,1882:0528,6
9KUBICZEK Marta 118TEAM BIELSKOPISARZOWICESenior 2 - K3K 4TEAM BIELSKO29038:41:11.027d 00:46:0208:20:59.001 099,0630,9832:0628,4
10SKOCZEK Agnieszka 170TEAM BIELSKOCIESZYNMasters - K1K 5TEAM BIELSKO22030:58:31.020d 17:22:0208:32:24.001 074,8606,7971:4334,7
11FILIPIAK Zbigniew 104SYCÓWWeteran 1 - M5M 2032040:04:51.030d 00:22:4808:43:28.001 057,1589,0702:1626,4
12KORSAKOV Kostiantyn 162WARSZAWAMasters - M27M 6127016:49:43.020d 01:04:5308:46:58.00419,9-48,1522:2424,9
13LEŚKO Małgorzata 125SWIDNIKSenior 2 - K4K 726031:15:41.017d 01:39:3908:56:25.00813,9345,8992:1826,0
14ZIEMNICZAK Marcin 188GOLINAMasters - M30M 6714014:06:44.013d 01:36:2408:58:14.00374,6-93,3662:1526,5
15WINIARSKI Dariusz 130BOGATYNIAWeteran 1 - M3M 1330037:08:07.028d 15:24:1809:00:47.001 237,4769,4301:4833,3
16HRYNOWIECKI Dariusz 132RZĘSKOWOMasters - M17M 4030022:11:35.027d 19:08:5009:01:25.00574,2106,2062:1925,9
17JURECZKO Rafal 160OLKUSZMasters - M25M 5633016:55:56.032d 00:30:2109:06:02.00452,8-15,2552:1426,7
18BLIDA Jarosław 83BRAKGŁOGÓWMasters - M1M 3WSKND GŁOGÓW34103:28:01.033d 01:22:3409:07:43.002 879,62 411,6302:0927,8
19SOBCZYK Marcin 85CYKLOZA SOSNOWIECBIELSKO-BIAŁAMasters - M24M 55Cykloza Sosnowiec34016:52:08.032d 02:16:1709:09:07.00460,8-7,1822:1127,3
20WITEK Michał 82WADOWICESenior 2 - M9M 6633015:31:27.029d 00:50:2709:18:22.00380,7-87,3292:2624,5
21BARANOWSKI Waldemar 72KRYNICZNO 48AWeteran 2 - M3M 1433052:05:13.031d 21:45:5909:25:00.001 195,3727,3162:3622,9
22KUKLINSKI Maciej 143MIROSZEWOMasters - M11M 2829034:02:42.028d 01:49:2409:27:48.00805,7337,6602:3223,7
23KWIATOŃ Tomasz 29PAWŁOWICESenior 2 - M2M 2238040:51:14.030d 04:23:4809:43:06.00982,2514,1832:2924,0
24WIĄCEK Ryszard 165BRZEG DOLNYWeteran 2 - M2M 423120:11:00.022d 04:04:5209:48:23.002 757,82 289,8182:3622,9
25STRZEŻYSZ Marek 105CELESTYNÓWSenior 2 - M10M 7033014:39:38.032d 01:00:1509:50:14.00363,1-104,9622:2524,8
26SAWKA Wiktor 101WSKND GŁOGÓWJERZMANOWAMasters - M34M 82WSKND GŁOGÓW28010:49:20.018d 02:13:0909:50:47.00264,4-203,5702:2724,4
27PLICHTA Daniel 22SZCZECINSenior 2 - M13M 7823011:54:33.020d 09:02:0709:54:03.00285,9-182,1332:2924,0
28KARMIŁOWICZ Szymon 161ZGPGOŁDAPSenior 1 - M1M 820064:28:13.019d 04:02:4110:00:06.001 439,2971,1762:4122,3
29KANIA Slawomir 115TOMAZIBIKE TEAMJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M2M 6TomaziBike Team32058:21:43.031d 07:42:5710:03:36.001 451,7983,7122:2424,9
30CZERWIŃSKI Adam 7JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M2M 538067:08:44.037d 02:18:0110:04:26.001 564,11 096,0932:3423,3
31REIMAN Janusz 182TOMAZI BIKEJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M8M 25TomaziBike Team19031:04:19.018d 04:06:3810:15:23.00821,7353,6582:1626,4
32PIETRZAK Piotr 121SST LUBCZAZGŁOBIEŃWeteran 1 - M13M 4631024:09:26.029d 01:48:4910:29:37.00519,951,8552:4721,5
33MIKOŁAJEC Bernadeta 113BRENNAWeteran 2 - K1K 631039:10:27.028d 00:46:3810:30:58.00829,3361,3372:5021,2
34OSTROWSKI Tomasz 141WARSZAWAMasters - M23M 5429021:07:51.027d 01:11:4110:35:05.00461,9-6,1292:4421,9
35KRUPA Andrzej 190MORAWCZYNASenior 2 - M12M 7618013:40:08.016d 01:28:0610:46:38.00304,5-163,4792:4122,3
36KOLANOWSKI Marek 152WSKG ROWERY JAMRÓZ TERBUD TEAMWŁOCŁAWEKMasters - M3M 728066:14:19.027d 02:42:4910:47:16.001 448,7980,7322:4421,9
37PAROT Marcin 34JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M13M 3238028:13:59.029d 02:04:5310:53:18.00675,1207,0562:3023,9
38KUBIN Ireneusz 164KS SNPTT 1907 ZAKOPANEZAKOPANEMasters - M19M 42KS SNPTT 1907 Zakopane25027:29:14.017d 05:52:4410:54:34.00554,286,1862:5820,2
39CHMURA Krzysztof 208JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M20M 8010012:09:49.08d 12:14:0811:02:14.00275,3-192,6972:3922,6
40GWÓŹDŹ Agnieszka 78WIETRZYCHOWICEJunior 2 - K1K 17Kobiety na 5+35013:45:33.016d 00:22:3711:11:07.00299,8-168,1822:4521,8
41FIEDOSIUK Adam 55JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M16M 5136022:19:09.022d 02:06:3111:12:01.00491,423,4152:4322,0
42KAWKA Katarzyna 75JELENIA GÓRAMasters - K8K 2131012:16:02.015d 01:17:2811:13:32.00264,8-203,1822:4621,6
43LEPCZYŃSKI Mariusz 44GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M6M 2137046:56:35.036d 07:10:4011:14:32.001 023,2555,1782:4521,8
44GRUCEL Damian 64GBC RUNBIKEJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M3M 4436027:15:35.034d 08:04:0011:15:43.00539,071,0213:0219,8
45GONIA Bernard 198BYDGOSZCZWeteran 2 - M9M 5713021:45:30.011d 02:36:5911:17:44.00451,1-16,9322:5320,7
46FILIPEK Mariusz 184BIKEROOM TEAMNIEDRZWICA DUŻAMasters - M7M 1219059:40:53.018d 06:05:0011:18:08.001 246,8778,8232:5220,9
47FLAK Wojciech 26JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M16M 3836026:26:54.027d 01:22:3211:19:45.00576,0107,9482:4521,8
48KIJEWSKI Mirosław 77ŚWIERADÓW-ZDRÓJWeteran 1 - M11M 3531030:27:17.028d 23:47:4611:26:20.00616,4148,3962:5720,2
49POŚPIECH Michał 127ZDUN TRIATHLON TEAM / SUPERMARATON KALISZ / AKADEMIA KALISKAWOLICAMasters - M10M 2629036:16:39.020d 10:20:5711:33:04.00812,1344,1152:4022,4
50KAWUCHA Mirosław 99KRS FORMOZAGDYNIAWeteran 1 - M9M 2733039:20:59.031d 09:57:4811:33:43.00807,1339,1202:5520,5
51KRZYWICKI Krzysztof 150PABIANICESenior 2 - M6M 5828020:56:59.027d 07:25:0611:34:48.00445,2-22,7852:4921,3
52PIETRZAK Ewa 128QUEENS OF THE ROADZGŁOBIEŃMasters - K3K 1127027:54:58.025d 02:14:2711:35:04.00566,598,5292:5720,3
53DUŃSKI Karol 211K&KWARSZAWAMasters - M32M 7410015:10:41.09d 01:59:2311:39:46.00314,4-153,6202:5320,7
54ŚCIPIEŃ Piotr 100PORĄBKA IWKOWSKAWeteran 2 - M10M 7125016:38:16.023d 05:26:5211:41:16.00346,7-121,3112:5220,8
55WOJNAR Janusz 144JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M21M 4529024:25:02.027d 01:18:2411:51:24.00524,456,3612:4721,5
56SPYCHAŁA Adam 95WATAHA TEAMCHORZÓWSenior 2 - M4M 48WATAHA TEAM32027:31:08.031d 04:09:4711:53:51.00508,340,2823:1418,5
57DORAU Adam 153TORUŃMasters - M29M 6526020:09:36.024d 01:02:4412:08:18.00381,0-86,9923:1018,9
58GOŁATTA Tomasz 151BYDGOSZCZMasters - M26M 59Bydgoski Klub Turystyki Rowerowej "Gryf"28028:34:12.026d 17:55:1512:21:13.00439,7-28,2853:5315,4
59KOSIŃSKI Szymon 106ŁÓDŹMasters - M18M 4132028:08:08.031d 00:30:3312:25:27.00556,488,3893:0219,8
60FRYDRYCH Bogusław 70KGHM ZG RUNLUBINWeteran 1 - M10M 2934040:57:30.032d 01:15:4112:32:13.00802,2334,1513:0319,6
61GOCEJNA Beata 53PŁOŃSKWeteran 1 - K1K 236084:20:49.035d 00:17:4312:32:49.001 886,01 417,9852:4122,4
62GŁĄB Magdalena 42TYCHYSenior 2 - K1K 137114:45:01.036d 04:03:3612:44:44.002 286,11 818,0983:0019,9
63GRZEGOSZCZYK Leszek 8JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M4M 1637057:14:24.036d 05:30:5512:48:56.001 113,0644,9473:0519,4
64KOSIEDOWSKI Maciek 142CHTMR CYKLISTA CHOJNICECHOJNICESenior 2 - M11M 73ChTMR Cyklista Chojnice29017:06:37.028d 02:14:4012:49:07.00317,5-150,5243:1418,6
65MROSZCZYK Mariusz 176LEWIN KŁODZKISenior 2 - M7M 6023025:20:41.022d 01:00:1412:58:53.00421,3-46,7423:3616,6
66WARZEWSKI Grzegorz 138KRAJENKAMasters - M28M 6430020:55:14.029d 08:44:4113:03:44.00382,7-85,2743:1618,3
67BARNAK Paweł 145WROCŁAWWeteran 1 - M15M 5029028:07:14.023d 11:41:2013:07:15.00491,823,7463:2517,5
68BUJNA Krzysztof 14JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M18M 6837020:49:45.035d 05:30:1513:08:17.00371,1-96,8723:2217,8
69SZCZYGIEŁ Sławomir 108PŁOŃSKWeteran 2 - M6M 3432032:50:24.030d 16:15:2813:14:35.00630,1162,1103:0719,2
70TORBIŃSKI Wiesław 18SZARE MORSYJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M1M 2BiegiGorskiePL - TG Sokół Zakopane35171:35:01.034d 01:11:0613:14:46.003 333,02 864,9883:0519,4
71DEPTA Bartłomiej 36KOSZYCESenior 2 - M8M 6338022:20:11.022d 01:12:5013:16:59.00384,3-83,7393:2917,2
72SKOCZYLAS Sylwester 80PIOTRKÓW TRYBUNALSKIMasters - M8M 1733059:03:29.032d 01:44:5713:20:13.001 103,0634,9513:1218,7
73GRINIG Grzegorz 135JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M33M 7929015:43:07.020d 01:14:3513:21:50.00285,6-182,3963:1818,2
74LAUBE Mirosław 10WODZISŁAW ŚLMasters - M5M 1037066:48:42.034d 06:53:0113:25:54.001 297,4829,3943:0519,4
75MOCARSKI Stanisław 109GLOGÓWWeteran 1 - M7M 2332051:24:19.031d 18:36:0213:27:56.00953,3485,3193:1418,5
76GRZYMKIEWICZ Szymon 9JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M9M 1937059:23:15.036d 00:50:5713:30:00.001 062,0593,9683:2117,9
77RAKOWSKI Andrzej 175JASTRZEBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M14M 4915028:41:33.014d 01:20:4413:32:45.00498,530,4453:2717,4
78WONIAKOWSKI Czeslaw 74BYDGOSZCZWeteran 2 - M5M 2421043:47:16.018d 19:50:2713:35:48.00840,7372,7053:0719,2
79FRĄCZEK Piotr 62MYSŁOWICE NA KOLESOSNOWIECWeteran 1 - M12M 3626036:44:14.017d 09:48:5213:51:27.00614,1146,0383:3516,7
80S Borys 163GŁOGÓWSenior 2 - M14M 8119015:39:29.010d 12:07:5413:55:34.00272,9-195,0883:2617,4
81BOGUCKI Krzysztof 111MIŁKOWICEWeteran 1 - M17M 6229021:29:51.020d 00:07:4513:57:12.00395,1-72,9603:1518,4
82NARUSZEWICZ Mariusz 158MTB OLECKOOLECKOMasters - M22M 5328027:09:51.027d 06:05:2914:01:48.00462,5-5,5113:3117,0
83MARKIEWICZ Ania 88WROCŁAWMasters - K6K 1626018:28:18.017d 02:59:5814:02:18.00318,7-149,2853:2817,3
84MYŚLIWIEC Barbara 3KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K1K 15Kobiety na 5+38023:26:53.037d 10:46:5614:17:32.00396,0-72,0603:3316,9
85PALMER Aneta 192SUNNYSIDE, NYSenior 2 - K6K 2017016:00:00.015d 01:23:5214:24:15.00268,7-199,3593:3416,8
86KARPLEWICZ Andrzej 49GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M8M 47Galopujące Ślimaki37029:47:38.036d 01:53:5314:37:54.00511,243,2173:2917,2
87WIŚNIEWSKI Roman 54BENEQ TEAMSREBRNAWeteran 2 - M7M 3935034:14:36.034d 12:14:0614:49:22.00574,6106,6093:3416,8
88WILK Bogumiła 133BLA - WILBĘDZINWeteran 2 - K2K 8BLA - WIL28053:06:20.027d 01:17:5414:50:55.00765,5297,4794:0914,4
89NOWAK Agata 21KOLARSTWO ROMANTYCZNEKOSZYCESenior 2 - K7K 2238015:35:37.017d 01:11:4315:07:24.00247,0-220,9863:4715,8
90BLASZKA Jarosław 134BLA-WILBĘDZINWeteran 2 - M4M 18BLA - WIL29062:45:33.028d 00:26:2815:14:13.001 068,2600,1773:3117,0
91KLUKACZ Tomasz 79SKTR DOKTOREKSIEDLCEMasters - M4M 934076:16:06.032d 15:02:3915:21:38.001 379,1911,0723:1918,1
92ŚWIĄDER Artur 61RBL TEAMSTRZELCE KRAJEŃSKIEMasters - M14M 3336045:36:45.032d 02:34:2316:16:35.00635,2167,1384:1813,9
93ŁUCZAK Marlena 25BKT ROWEROWE BŁONIEBYDGOSZCZWeteran 1 - K2K 1436033:31:46.034d 00:34:1116:32:11.00467,9-0,1324:1714,0
94KRZYSIAK Anna 24OWCZARNIAMasters - K5K 1328033:24:50.027d 01:44:5916:35:54.00478,09,9884:1114,3
95MYŚLIWIEC Monika 37DRUŻYNA KOBIETY NA 5 +JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K9K 23Kobiety na 5+38016:54:28.029d 01:48:4116:37:14.00243,7-224,2724:0914,4
96PUZYREWSKI Kacper 146BIŁGORAJMasters - M15M 3728038:13:16.026d 23:09:3317:00:50.00589,5121,5373:5315,4
97OSTAPCZUK Marzena 177TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWYTARGMasters - K7K 1819021:05:36.018d 01:10:0017:09:50.00295,8-172,1824:1614,0
98OSTAPCZUK Anna 181TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWY TARGJunior 1 - K1K 1919021:05:36.018d 01:10:0017:09:50.00295,8-172,1824:1614,0
99OSTAPCZUK Piotr 180TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWYTARGJunior 1 - M1M 7719021:05:36.018d 01:10:0017:09:50.00295,8-172,1824:1614,0
100DROBISZEWSKI Jacek 137PLATYNOWIBYDGOSZCZMasters - M12M 30Platynowi29053:01:28.028d 13:00:2517:17:52.00723,8255,7474:2313,6
101CZARNECKI Sławomir 33BYDGOSZCZMasters - M31M 6938026:47:32.030d 16:45:1617:21:05.00370,8-97,2264:2013,8
102RUTKOWSKI Rafał 114PIŁASenior 2 - M15M 8331018:12:23.022d 06:42:5117:31:31.00246,6-221,4004:2513,5
103ŁUKAWSKI Tomek 1KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZSenior 1 - M2M 31B4TEAM35050:03:38.029d 09:07:5018:08:07.00682,4214,3744:2413,6
104LIPIEC Ula 84ŻYRARDÓWMasters - K2K 929048:03:17.027d 01:55:0318:48:27.00691,7223,7084:1014,4
105GRZESIEK Piotr 90RACIBÓRZWeteran 1 - M19M 7534025:35:03.018d 01:06:4720:23:16.00314,1-153,8734:5312,3
106WITKOWSKI Dariusz 12KTR MASA TURYSTYCZZNABYDGOSZCZWeteran 2 - M11M 7230035:12:11.028d 10:59:3525:53:44.00340,2-127,8026:129,7
Znaleziono 106 wynik(ów)