RAJD DOOKOŁA POLSKI „ROWER JEST WIELCE OK”

Organizator:
Igrzyska Bohaterów
Data:
2021-03-12
Miejsce:
Polska
Dystans:
3333 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
215
Wystartowało:
170
Nie ukończyło:
169
Ukończyło:
1
Na trasie:
169
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Czas
odcinka
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1TYLEC Kazik 5JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M1M 132090:58:19.031d 06:10:1315:31:50.003 333,00,0001:3836,6
2BEUKMAN Timothy 178CIOVITACAPE TOWNMasters - M6M 1216032:31:21.015d 01:12:4316:40:07.001 029,0-2 304,0081:5331,6
3SKOCZEK Agnieszka 170TEAM BIELSKOCIESZYNMasters - K1K 6TEAM BIELSKO17021:53:40.016d 02:16:2816:50:13.00733,1-2 599,9011:4733,5
4WINIARSKI Dariusz 130BOGATYNIAWeteran 1 - M3M 1125030:38:45.024d 00:51:5316:55:07.001 047,7-2 285,2581:4534,2
5ORZYSZEK Roksana 86RYDUŁTOWYSenior 2 - K2K 329035:56:47.027d 02:00:0918:44:13.001 053,8-2 279,2462:0229,3
6PERCHALUK Joanna 6POLARNY KLUB SPORTOWY HORNSUNDJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K5K 922023:58:23.019d 01:01:4219:14:41.00663,5-2 669,5192:1027,7
7FILIPIAK Zbigniew 104SYCÓWWeteran 1 - M5M 2127031:57:10.025d 01:39:2219:23:28.00867,8-2 465,1642:1227,2
8BLIDA Jarosław 83BRAKGŁOGÓWMasters - M1M 4WSKND GŁOGÓW29078:40:42.027d 01:22:3419:33:15.002 195,7-1 137,2582:0827,9
9CHROMIK Szymon 57SPORTS COACHINGRADLINSenior 2 - M2M 1829035:48:08.025d 01:00:2120:06:07.00948,5-2 384,4702:1526,5
10LEŚKO Małgorzata 125SWIDNIKSenior 2 - K3K 421031:15:41.017d 01:39:3920:24:56.00813,9-2 519,0892:1826,0
11KUBICZEK Marta 118TEAM BIELSKOPISARZOWICESenior 2 - K4K 5TEAM BIELSKO24028:41:46.021d 00:46:0220:52:01.00785,0-2 548,0052:1127,4
12KWIATOŃ Tomasz 29PAWŁOWICESenior 2 - M1M 1433040:51:14.030d 04:23:4821:40:31.00982,2-2 350,8052:2924,0
13WIĄCEK Ryszard 165BRZEG DOLNYWeteran 2 - M2M 318096:09:57.017d 04:04:5221:59:07.002 256,1-1 076,9402:3323,5
14KUKLINSKI Maciej 143MIROSZEWOMasters - M16M 3624022:47:33.022d 18:25:1422:05:25.00560,2-2 772,8112:2624,6
15CZERWIŃSKI Adam 7JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M2M 533052:43:55.031d 02:18:0122:47:46.001 251,6-2 081,3522:3123,7
16KANIA Slawomir 115TOMAZIBIKE TEAMJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M2M 8TomaziBike Team27048:14:48.026d 13:06:3322:51:28.001 146,6-2 186,3822:3123,8
17PAROT Marcin 34JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M11M 2633028:13:59.029d 02:04:5322:53:03.00675,1-2 657,9322:3023,9
18KARMIŁOWICZ Szymon 161ZGPGOŁDAPSenior 1 - M1M 915050:45:16.014d 04:02:4124:05:08.001 125,2-2 207,7982:4222,2
19POŚPIECH Michał 127ZDUN TRIATHLON TEAM / SUPERMARATON KALISZ / AKADEMIA KALISKAWOLICAMasters - M10M 2324036:16:39.020d 10:20:5724:29:54.00812,1-2 520,8732:4022,4
20KOLANOWSKI Marek 152WSKG ROWERY JAMRÓZ TERBUD TEAMWŁOCŁAWEKMasters - M4M 723053:42:30.022d 02:42:4924:42:21.001 171,9-2 161,0632:4421,8
21FLAK Wojciech 26JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M15M 3431026:26:54.027d 01:22:3224:58:27.00576,0-2 757,0402:4521,8
22LEPCZYŃSKI Mariusz 44GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M6M 2232040:03:32.030d 03:41:3425:17:01.00866,3-2 466,7482:4621,6
23BARANOWSKI Waldemar 72KRYNICZNO 48AWeteran 2 - M3M 1628043:34:00.027d 00:44:2925:26:51.00964,2-2 368,7712:4222,1
24GOCEJNA Beata 53PŁOŃSKWeteran 1 - K1K 231078:13:33.030d 01:07:1625:40:06.001 745,9-1 587,1232:4122,3
25MIKOŁAJEC Bernadeta 113BRENNAWeteran 2 - K1K 726034:44:01.024d 00:46:3826:13:30.00710,4-2 622,5512:5620,5
26FILIPEK Mariusz 184BIKEROOM TEAMNIEDRZWICA DUŻAMasters - M9M 2014042:36:14.012d 06:05:0026:16:26.00906,1-2 426,9282:4921,3
27KAWUCHA Mirosław 99KRS FORMOZAGDYNIAWeteran 1 - M9M 2828032:35:58.025d 19:32:5626:34:02.00664,8-2 668,2132:5620,4
28KIJEWSKI Mirosław 77ŚWIERADÓW-ZDRÓJWeteran 1 - M11M 3526028:03:52.022d 00:05:4926:47:50.00564,2-2 768,7662:5920,1
29FRYDRYCH Bogusław 70KGHM ZG RUNLUBINWeteran 1 - M8M 2529037:55:38.028d 01:15:4126:55:59.00768,0-2 564,9742:5720,2
30KUBIN Ireneusz 164KS SNPTT 1907 ZAKOPANEZAKOPANEMasters - M17M 37KS SNPTT 1907 Zakopane20027:29:14.017d 05:52:4427:00:35.00554,2-2 778,8022:5820,2
31GRZEGOSZCZYK Leszek 8JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M4M 1332051:59:37.029d 05:30:5527:38:15.001 008,5-2 324,4533:0519,4
32WONIAKOWSKI Czeslaw 74BYDGOSZCZWeteran 2 - M5M 3216031:47:30.014d 07:50:5928:36:47.00608,5-2 724,4613:0819,1
33GŁĄB Magdalena 42TYCHYSenior 2 - K1K 132092:05:16.031d 04:03:3628:48:39.001 837,9-1 495,0903:0020,0
34SKOCZYLAS Sylwester 80PIOTRKÓW TRYBUNALSKIMasters - M8M 1728052:19:35.026d 01:44:5729:31:03.00962,6-2 370,4033:1518,4
35LAUBE Mirosław 10WODZISŁAW ŚLMasters - M5M 1032057:31:43.030d 06:53:0129:37:15.001 093,0-2 239,9543:0919,0
36MOCARSKI Stanisław 109GLOGÓWWeteran 1 - M7M 2427042:36:36.026d 18:36:0229:45:29.00783,5-2 549,4933:1518,4
37TORBIŃSKI Wiesław 18SZARE MORSYJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M1M 2BiegiGorskiePL - TG Sokół Zakopane33158:17:01.032d 01:11:0630:01:11.003 063,9-269,0703:0519,4
38GRZYMKIEWICZ Szymon 9JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M7M 1532055:08:34.031d 00:50:5731:25:52.00981,7-2 351,3403:2217,8
39FRĄCZEK Piotr 62MYSŁOWICE NA KOLESOSNOWIECWeteran 1 - M10M 3121036:44:14.017d 09:48:5232:17:13.00614,1-2 718,9503:3516,7
40KLUKACZ Tomasz 79SKTR DOKTOREKSIEDLCEMasters - M3M 629067:52:59.025d 15:02:3932:37:12.001 208,4-2 124,5743:2217,8
41BLASZKA Jarosław 134BLA-WILBĘDZINWeteran 2 - M4M 19BLA - WIL24055:35:20.023d 00:26:2832:44:40.00944,5-2 388,5383:3117,0
42PUZYREWSKI Kacper 146BIŁGORAJMasters - M14M 3323037:47:01.019d 23:25:2834:45:03.00583,6-2 749,3913:5315,4
43WILK Bogumiła 133BLA - WILBĘDZINWeteran 2 - K2K 8BLA - WIL23047:15:44.020d 01:17:5437:01:12.00691,5-2 641,4924:0614,6
44ŚWIĄDER Artur 61RBL TEAMSTRZELCE KRAJEŃSKIEMasters - M12M 2931043:54:05.029d 02:34:2338:08:32.00623,7-2 709,3164:1314,2
45ŁUKAWSKI Tomek 1KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZSenior 1 - M2M 27B4TEAM30049:32:43.029d 00:29:0639:03:24.00673,7-2 659,2534:2413,6
46DROBISZEWSKI Jacek 137PLATYNOWIBYDGOSZCZMasters - M13M 30Platynowi24044:07:13.021d 09:21:4139:44:15.00614,3-2 718,7074:1813,9
Znaleziono 46 wynik(ów)