Organizator : | Igrzyska Bohaterów |
Data : | 2021-03-12 |
Miejsce : | Polska |
Dystans : | 3333 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 357 |
Wystartowało : | 320 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 320 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Klasyfikacja drużynowa | Klasyfikacja mix (rower tradycyjny, urządzenie stacjonarne) | Klasyfikacja rower tradycyjny | Klasyfikacja urządzenie stacjonarne | Turniej Miast | Najlepsi Górale - Górska Premia Zakopanego (240km) | Odcinek 1 polsko-słowacki (0-543 km) | Odcinek 2 polsko-ukraiński (543-983 km) | Odcinek 3 polsko-białoriuski (983-1342 km) | Odcinek 4 polsko-litewski (1342-1434 km) | Odcinek 5 polsko-rosyjski (1434-1630 km) | Odcinek 6 bałtycki (1630-2351 km) | Odcinek 7 polsko-niemiecki (2351- 2720 km) | Odcinek 8 polsko-czeski (2720- 3325 km) | Odcinek 9 lotny finisz do mety (3325-3333 km) | Junior 1 - K | Junior 1 - M | Junior 2 - K | Junior 2 - M | Senior 1 - K | Senior 1 - M | Senior 2 - K | Senior 2 - M | Masters - K | Masters - M | Weteran 1 - K | Weteran 1 - M | Weteran 2 - K | Weteran 2 - M
Klasyfikacja po poszczególnych dniach:
Dzień 1 | Dzień 11 | Dzień 21 | Dzień 31 | Dzień 41 | Dzień 51 | Dzień 61 | Dzień 71 | Dzień 81 | Dzień 91 | Dzień 101 | Dzień 111 | Dzień 121 | Dzień 131 | Dzień 141 | Dzień 151 | Dzień 161 | Dzień 171 | Dzień 181 | Dzień 191 | Dzień 201 | Dzień 211 | Dzień 221 | Dzień 231 | Dzień 241 | Dzień 251 | Dzień 261 | Dzień 271 | Dzień 281 | Dzień 291 | Dzień 301 | Dzień 311 | Dzień 321 | Dzień 331 | Dzień 341 | Dzień 351 | Dzień 361 | Dzień 365
Klasyfikacja wg
pokonanego dystansu,
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Drużyna 1 | Dni rywaliazacji |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SNUSZKA Dariusz | 280 | AMATOR | GDYNIA | Masters - M | 57 | ||
2 | SKOCZEK Agnieszka | 170 | TEAM BIELSKO | CIESZYN | Masters - K | TEAM BIELSKO | 63 | |
3 | CHMURA Krzysztof | 208 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weteran 1 - M | 135 | |||
4 | POLKOWSKA Katarzyna | 319 | BKTR GRYF BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | Weteran 1 - K | 119 | ||
5 | KOSIEDOWSKI Maciek | 142 | CHTMR CYKLISTA CHOJNICE | CHOJNICE | Senior 2 - M | ChTMR Cyklista Chojnice | 275 | |
6 | RAKOWSKI Andrzej | 329 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weteran 1 - M | 43 | |||
7 | CHOLEWA Jerzy | 330 | POZNAŃ | Weteran 2 - M | 130 | |||
8 | GRZESIEK Piotr | 90 | RACIBÓRZ | Weteran 1 - M | 182 | |||
9 | ŁUCZAK Artur | 2 | BKT ROWEROWE BŁONIE | BYDGOSZCZ | Weteran 1 - M | 91 | ||
10 | PERCHALUK Joanna | 6 | POLARNY KLUB SPORTOWY HORNSUND | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Senior 2 - K | 158 | ||
11 | WITKOWSKI Dariusz | 12 | KTR MASA TURYSTYCZZNA | BYDGOSZCZ | Weteran 2 - M | 182 | ||
12 | GOLASIK Barbara | 15 | AKTYWNI LYSKI | LYSKI | Masters - K | Aktywni Lyski | 204 | |
13 | PLICHTA Daniel | 22 | SZCZECIN | Senior 2 - M | 126 | |||
14 | WASIELEWSKI Przemysław | 32 | KTR MASA TURYSTYCZNA | BYDGOSZCZ | Masters - M | 197 | ||
15 | KOCIK Dariusz | 51 | KTR MASA TURYSTYCZNA | BYDGOSZCZ | Weteran 1 - M | 161 | ||
16 | KIJEWSKI Mirosław | 77 | ŚWIERADÓW-ZDRÓJ | Weteran 1 - M | 239 | |||
17 | GOCEJNA Beata | 53 | PŁOŃSK | Weteran 1 - K | 62 | |||
18 | SZOTA Anna | 50 | BYDGOSZCZ | Masters - K | 126 | |||
19 | FIEDOSIUK Adam | 55 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weteran 1 - M | 150 | |||
20 | SPYCHAŁA Adam | 95 | WATAHA TEAM | CHORZÓW | Senior 2 - M | WATAHA TEAM | 180 | |
21 | ŚCIPIEŃ Piotr | 100 | PORĄBKA IWKOWSKA | Weteran 2 - M | 231 | |||
22 | WIŚNIEWSKI Roman | 54 | BENEQ TEAM | SREBRNA | Weteran 2 - M | 104 | ||
23 | FILIPIAK Zbigniew | 104 | SYCÓW | Weteran 1 - M | 107 | |||
24 | KOSIŃSKI Szymon | 106 | ŁÓDŹ | Masters - M | 138 | |||
25 | WOŹNY Paweł | 103 | PABIANICE | Masters - M | 123 | |||
26 | CHROMIK Szymon | 57 | SPORTS COACHING | RADLIN | Senior 2 - M | 120 | ||
27 | FRAJHOFER Ewa | 56 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | Masters - K | 77 | |||
28 | SIEŃKO Marek | 52 | JAS-KÓŁKA | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Senior 2 - M | 187 | ||
29 | GRZEGOSZCZYK Leszek | 8 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weteran 1 - M | 161 | |||
30 | KLUKACZ Tomasz | 79 | SKTR DOKTOREK | SIEDLCE | Masters - M | 72 | ||
31 | ARODŹ Andrzej | 58 | BARTOSZYCE | Weteran 1 - M | 130 | |||
32 | KANIA Slawomir | 115 | TOMAZIBIKE TEAM | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weteran 1 - M | TomaziBike Team | 74 | |
33 | WIKA-CZARNOWSKI Ryszard | 92 | GDYNIS | Weteran 1 - M | 42 | |||
34 | WONIAKOWSKI Czeslaw | 74 | BYDGOSZCZ | Weteran 2 - M | 66 | |||
35 | FRĄCZEK Piotr | 62 | MYSŁOWICE NA KOLE | SOSNOWIEC | Weteran 1 - M | 163 | ||
36 | SKOCZYLAS Sylwester | 80 | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | Masters - M | 114 | |||
37 | DROBISZEWSKI Jacek | 137 | PLATYNOWI | BYDGOSZCZ | Masters - M | Platynowi | 111 | |
38 | PAROT Marcin | 34 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - M | 181 | |||
39 | TYLEC Kazik | 5 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weteran 1 - M | 32 | |||
40 | GAWLINA Leszek | 154 | RUDA ŚLĄSKA | Weteran 1 - M | 150 | |||
41 | KRUPA Paweł | 155 | NOWY TARG | Masters - M | 228 | |||
42 | JURECZKO Rafal | 160 | OLKUSZ | Masters - M | 132 | |||
43 | KUBIN Ireneusz | 164 | KS SNPTT 1907 ZAKOPANE | ZAKOPANE | Masters - M | KS SNPTT 1907 Zakopane | 212 | |
44 | WIĄCEK Ryszard | 165 | BRZEG DOLNY | Weteran 2 - M | 28 | |||
45 | RAKOWSKI Andrzej | 175 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weteran 1 - M | 62 | |||
46 | WINIARSKI Dariusz | 130 | BOGATYNIA | Weteran 1 - M | 75 | |||
47 | BEUKMAN Timothy | 178 | CIOVITA | CAPE TOWN | Masters - M | 50 | ||
48 | OSTAPCZUK Piotr | 180 | TG SOKÓŁ ZAKOPANE | NOWYTARG | Junior 1 - M | 192 | ||
49 | REIMAN Janusz | 182 | TOMAZI BIKE | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weteran 1 - M | TomaziBike Team | 70 | |
50 | SZYMKOWIAK Paweł | 194 | BYDGOSZCZ | Senior 2 - M | 250 | |||
51 | GŁĄB Magdalena | 42 | TYCHY | Senior 2 - K | 48 | |||
52 | GONIA Bernard | 198 | BYDGOSZCZ | Weteran 2 - M | 155 | |||
53 | JESIONEK Bogumiła | 204 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weteran 2 - K | 145 | |||
54 | PRZYBYLSKI Zbigniew | 210 | AMATOR | POZNAŃ | Weteran 2 - M | 88 | ||
55 | DUŃSKI Karol | 211 | K&K | WARSZAWA | Masters - M | 85 | ||
56 | ZAMIAR Adam | 220 | MALERZÓW | Masters - M | 149 | |||
57 | MUSIAŁ Krzysztof | 222 | WARSZAWA | Senior 2 - M | 151 | |||
58 | WISEŁKA Andrzej | 228 | RYBNIK | Masters - M | 123 | |||
59 | GORYCKI Dariusz | 229 | SPK ČESKÝ TĚŠÍN | POGWIZDÓW | Weteran 1 - M | SPK Český Těšín | 72 | |
60 | BRYCHCZYŃSKI Krystian | 230 | HERNIK TEAM | POZNAŃ | Masters - M | HERNIK TEAM | 192 | |
61 | PORADA Marek | 232 | HERNIK TEAM / WÓJTOWICZ TRI TEAM | POZNAŃ | Weteran 1 - M | HERNIK TEAM | 189 | |
62 | WOŁYNIEC Jarosław | 233 | SZCZECIN | Weteran 1 - M | 172 | |||
63 | OSTAPCZUK Anna | 181 | TG SOKÓŁ ZAKOPANE | NOWY TARG | Junior 1 - K | 192 | ||
64 | OSTAPCZUK Marzena | 177 | TG SOKÓŁ ZAKOPANE | NOWYTARG | Masters - K | 192 | ||
65 | NOWAK Agata | 21 | KOLARSTWO ROMANTYCZNE | KOSZYCE | Senior 2 - K | 160 | ||
66 | SZCZYGIEŁ Sławomir | 108 | PŁOŃSK | Weteran 2 - M | 189 | |||
67 | BARNAK Paweł | 145 | WROCŁAW | Weteran 1 - M | 219 | |||
68 | LIPIEC Ula | 84 | ŻYRARDÓW | Masters - K | 162 | |||
69 | SOBCZYK Marcin | 85 | CYKLOZA SOSNOWIEC | BIELSKO-BIAŁA | Masters - M | Cykloza Sosnowiec | 184 | |
70 | JAKUBOWSKI Dariusz | 240 | JAKUBSTEAM | TYCHY | Masters - M | 48 | ||
71 | GORYCKA Katarzyna | 243 | SPK ČESKÝ TĚŠÍN | POGWIZDÓW | Weteran 1 - K | SPK Český Těšín | 99 | |
72 | WARCHOŁ Kamil | 257 | TRZEBINIA | Senior 1 - M | 210 | |||
73 | JÓŹWIK Cezary | 260 | NIE NALEŻĘ | RADZANOWO | Masters - M | 74 | ||
74 | FLAK Wojciech | 26 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - M | 152 | |||
75 | LEPCZYŃSKI Mariusz | 44 | GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKI | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weteran 1 - M | 190 | ||
76 | SOBOLEWSKI Krzysztof | 264 | KGB - KOLARSKA GRUPA BIAŁOŁĘCKA | WARSZAWA | Masters - M | 61 | ||
77 | DEPTA Bartłomiej | 36 | KOSZYCE | Senior 2 - M | 156 | |||
78 | LAUBE Mirosław | 10 | WODZISŁAW ŚL | Masters - M | 71 | |||
79 | ZUZA-WITKOWSKA Anna | 13 | KTR MASA TURYSTYCZNA | BYDGOSZCZ | Weteran 1 - K | 197 | ||
80 | MIKOŁAJEC Bernadeta | 113 | BRENNA | Weteran 2 - K | 102 | |||
81 | ORZYSZEK Roksana | 86 | RYDUŁTOWY | Senior 2 - K | 112 | |||
82 | DOMINOWSKI Arkadiusz | 279 | SZCZECIŃSKI KLUB ROWEROWY GRYFUS | PRZECŁAW | Weteran 1 - M | 132 | ||
83 | MALCZYK Mariusz | 273 | REGULICE 7 | REGULICE | Masters - M | 178 | ||
84 | BISKUPSKI Ireneusz | 272 | KOŃSKIE | Weteran 2 - M | 62 | |||
85 | DĄBROWSKI Andrzej | 291 | AUGUSTÓW | Masters - M | 51 | |||
86 | KOSIDOWSKI Stanisław | 290 | CHTMR CHOJNICE | CHOJNICE | Weteran 1 - M | 84 | ||
87 | SKARUPA Roman | 292 | TURZE | Weteran 1 - M | 50 | |||
88 | STELMASZYŃSKI Piotr | 295 | BRODY | Weteran 1 - M | 110 | |||
89 | SNARSKA Magdalena | 248 | POLSKA RUNNING TEAM | RIDGEWOOD | Senior 2 - K | 205 | ||
90 | FRYDRYCH Bogusław | 70 | KGHM ZG RUN | LUBIN | Weteran 1 - M | 129 | ||
91 | BEGER Andrzej | 296 | CHTMR CYKLISTA CHOJNICE | CHOJNICE | Weteran 2 - M | ChTMR Cyklista Chojnice | 87 | |
92 | CHMURA Ewa | 209 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | Masters - K | 74 | |||
93 | TOKARSKI Władysław | 65 | BIAŁYSTOK | Weteran 1 - M | 252 | |||
94 | BLASZKA Jarosław | 134 | BLA-WIL | BĘDZIN | Weteran 2 - M | BLA - WIL | 100 | |
95 | ZIEMNICZAK Marcin | 188 | GOLINA | Masters - M | 224 | |||
96 | MAZURKIEWICZ Robert | 340 | POLSKA TEAM | ŚWIEBODZICE | Weteran 1 - M | 79 | ||
97 | NOWIK Monika | 297 | ŁAZISKA | Senior 2 - K | 131 | |||
98 | KWIATOŃ Tomasz | 29 | PAWŁOWICE | Senior 2 - M | 116 | |||
99 | KACZMAREK Grzegorz | 276 | SZCZECIN | Masters - M | 154 | |||
100 | GOŁATTA Tomasz | 151 | BYDGOSZCZ | Masters - M | Bydgoski Klub Turystyki Rowerowej "Gryf" | 96 | ||
101 | KUKLINSKI Maciej | 143 | MIROSZEWO | Masters - M | 107 | |||
102 | HRYNOWIECKI Dariusz | 132 | RZĘSKOWO | Masters - M | 136 | |||
103 | WILK Bogumiła | 133 | BLA - WIL | BĘDZIN | Weteran 2 - K | BLA - WIL | 102 | |
104 | KISZKA Zbigniew | 238 | PRESSING BIKE-SYSTEM, SCHODY I DRZWI GROMOTKA TEAM | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - M | Pressing Bike-System, Schody i Drzwi Gromotka Team | 125 | |
105 | PACHOWICZ Maciej | 321 | DŁUGA GOŚLINA | Masters - M | 192 | |||
106 | BLIDA Jarosław | 83 | BRAK | GŁOGÓW | Masters - M | WSKND GŁOGÓW | 37 | |
107 | KISIELEWSKI Adam | 285 | BIAŁYSTOK | Weteran 1 - M | 131 | |||
108 | MILEJSKA Anna | 286 | BRAK | OPOLE | Masters - K | 229 | ||
109 | RATAJCZYK Jacek | 293 | ADIENT | OLSZANKA | Masters - M | 28 | ||
110 | GOSPODAREK Agnieszka | 304 | TYCHY | Masters - K | 112 | |||
111 | GRYGIEL Michał | 305 | SZPRYCHA TEAM POZNAŃ | POZNAŃ | Senior 2 - M | 70 | ||
112 | BUGAJEWSKA Jadwiga | 308 | PŁOŃSK | Weteran 2 - K | 115 | |||
113 | MADZIKOWSKI Tomasz | 311 | PIASTÓW | Masters - M | 163 | |||
114 | ŚWIĄDER Artur | 61 | RBL TEAM | STRZELCE KRAJEŃSKIE | Masters - M | 167 | ||
115 | CZERWIŃSKI Adam | 7 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - M | 84 | |||
116 | ŁUCZAK Marlena | 25 | BKT ROWEROWE BŁONIE | BYDGOSZCZ | Weteran 1 - K | 95 | ||
117 | GALAS Dominik | 234 | HERNIK TEAM | POZNAŃ | Masters - M | HERNIK TEAM | 86 | |
118 | BARANOWSKI Waldemar | 72 | KRYNICZNO 48A | Weteran 2 - M | 76 | |||
119 | NARUSZEWICZ Mariusz | 158 | MTB OLECKO | OLECKO | Masters - M | 224 | ||
120 | MOCARSKI Stanisław | 109 | GLOGÓW | Weteran 1 - M | 85 | |||
121 | KOWALCZUK Dariusz | 189 | LUBLIN | Senior 2 - M | 171 | |||
122 | KOLANOWSKI Marek | 152 | WSKG ROWERY JAMRÓZ TERBUD TEAM | WŁOCŁAWEK | Masters - M | 72 | ||
123 | WALCZAK Włodzimierz | 245 | LKK LESZNO | LESZNO | Weteran 2 - M | 239 | ||
124 | LEŚKO Małgorzata | 125 | SWIDNIK | Senior 2 - K | 143 | |||
125 | KAWUCHA Mirosław | 99 | KRS FORMOZA | GDYNIA | Weteran 1 - M | 110 | ||
126 | JESIONEK Bogusław | 203 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weteran 2 - M | 145 | |||
127 | TORBIŃSKI Wiesław | 18 | SZARE MORSY | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weteran 2 - M | BiegiGorskiePL - TG Sokół Zakopane | 35 | |
128 | WARZEWSKI Grzegorz | 138 | KRAJENKA | Masters - M | 236 | |||
129 | OLESZCZUK Andrzej | 310 | SAMOTNY JEŹDZIĆ 🚴🚴🚴 | CHOJNICE | Weteran 1 - M | 70 | ||
130 | KRUPA Andrzej | 190 | MORAWCZYNA | Senior 2 - M | 140 | |||
131 | LACH Tomasz | 185 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | Weteran 1 - M | 134 | |||
132 | FILIPEK Mariusz | 184 | BIKEROOM TEAM | NIEDRZWICA DUŻA | Masters - M | 40 | ||
133 | KUBICZEK Marta | 118 | TEAM BIELSKO | PISARZOWICE | Senior 2 - K | TEAM BIELSKO | 60 | |
134 | PUZYREWSKI Kacper | 146 | BIŁGORAJ | Masters - M | 108 | |||
135 | KOBYŁECKI Tomasz | 239 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weteran 1 - M | 92 |
Znaleziono 135 wynik(ów)