Organizator : | Igrzyska Bohaterów |
Data : | 2021-03-12 |
Miejsce : | Polska |
Dystans : | 3333 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 357 |
Wystartowało : | 320 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 320 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Klasyfikacja drużynowa | Klasyfikacja mix (rower tradycyjny, urządzenie stacjonarne) | Klasyfikacja rower tradycyjny | Klasyfikacja urządzenie stacjonarne | Turniej Miast | Najlepsi Górale - Górska Premia Zakopanego (240km) | Odcinek 1 polsko-słowacki (0-543 km) | Odcinek 2 polsko-ukraiński (543-983 km) | Odcinek 3 polsko-białoriuski (983-1342 km) | Odcinek 4 polsko-litewski (1342-1434 km) | Odcinek 5 polsko-rosyjski (1434-1630 km) | Odcinek 6 bałtycki (1630-2351 km) | Odcinek 7 polsko-niemiecki (2351- 2720 km) | Odcinek 8 polsko-czeski (2720- 3325 km) | Odcinek 9 lotny finisz do mety (3325-3333 km) | Junior 1 - K | Junior 1 - M | Junior 2 - K | Junior 2 - M | Senior 1 - K | Senior 1 - M | Senior 2 - K | Senior 2 - M | Masters - K | Masters - M | Weteran 1 - K | Weteran 1 - M | Weteran 2 - K | Weteran 2 - M
Klasyfikacja po poszczególnych dniach:
Dzień 1 | Dzień 11 | Dzień 21 | Dzień 31 | Dzień 41 | Dzień 51 | Dzień 61 | Dzień 71 | Dzień 81 | Dzień 91 | Dzień 101 | Dzień 111 | Dzień 121 | Dzień 131 | Dzień 141 | Dzień 151 | Dzień 161 | Dzień 171 | Dzień 181 | Dzień 191 | Dzień 201 | Dzień 211 | Dzień 221 | Dzień 231 | Dzień 241 | Dzień 251 | Dzień 261 | Dzień 271 | Dzień 281 | Dzień 291 | Dzień 301 | Dzień 311 | Dzień 321 | Dzień 331 | Dzień 341 | Dzień 351 | Dzień 361 | Dzień 365
Klasyfikacja wg
pokonanego dystansu,
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Drużyna 1 | Dni rywaliazacji |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WOJTECKA Agata | 314 | ZAKOPANE | Weteran 1 - K | 201 | |||
2 | POLKOWSKA Katarzyna | 319 | BKTR GRYF BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | Weteran 1 - K | 119 | ||
Poniżej dystansu minimalnego: 543,0 km | ||||||||
Niesklasyfikowani | ||||||||
DNC | MYŚLIWIEC Bernadeta | 4 | KOBIETY NA 5+ | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weteran 1 - K | Kobiety na 5+ | 279 | |
4 | BADACH Agnieszka | 28 | KOBIETY NA 5+ | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weteran 1 - K | Kobiety na 5+ | 287 | |
5 | GOCEJNA Beata | 53 | PŁOŃSK | Weteran 1 - K | 62 | |||
DNC | OLCZYK-ZIELIŃSKA Wioletta | 174 | DRUŻYNA KOBIETY 5+ | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weteran 1 - K | Kobiety na 5+ | 272 | |
7 | GORYCKA Katarzyna | 243 | SPK ČESKÝ TĚŠÍN | POGWIZDÓW | Weteran 1 - K | SPK Český Těšín | 99 | |
DNC | SZTELIGA Alicja | 253 | KRAKÓW | Weteran 1 - K | 222 | |||
9 | ZUZA-WITKOWSKA Anna | 13 | KTR MASA TURYSTYCZNA | BYDGOSZCZ | Weteran 1 - K | 197 | ||
10 | NIEDZIOŁKO Bożena | 338 | KOBIETY NA5+ | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weteran 1 - K | Kobiety na 5+ | 160 | |
11 | CICHOSTĘPSKA Elka | 352 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weteran 1 - K | 135 | |||
12 | ŁUCZAK Marlena | 25 | BKT ROWEROWE BŁONIE | BYDGOSZCZ | Weteran 1 - K | 95 |
Znaleziono 12 wynik(ów)