RAJD DOOKOŁA POLSKI „ROWER JEST WIELCE OK”

Organizator:
Igrzyska Bohaterów
Data:
2021-03-12
Miejsce:
Polska
Dystans:
3333 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
237
Wystartowało:
186
Nie ukończyło:
184
Ukończyło:
2
Na trasie:
184
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1TYLEC Kazik 5JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M1M 132090:58:19.031d 06:10:133 333,00,0001:3836,6
2KANIA Slawomir 115TOMAZIBIKE TEAMJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M2M 6TomaziBike Team32058:21:43.031d 07:42:571 451,7-1 881,2762:2424,9
3WINIARSKI Dariusz 130BOGATYNIAWeteran 1 - M3M 1330037:08:07.028d 15:24:181 237,4-2 095,5581:4833,3
4GRZEGOSZCZYK Leszek 8JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M4M 1637057:14:24.036d 05:30:551 113,0-2 220,0413:0519,4
5FILIPIAK Zbigniew 104SYCÓWWeteran 1 - M5M 2032040:04:51.030d 00:22:481 057,1-2 275,9182:1626,4
6LEPCZYŃSKI Mariusz 44GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M6M 2137046:56:35.036d 07:10:401 023,2-2 309,8102:4521,8
7MOCARSKI Stanisław 109GLOGÓWWeteran 1 - M7M 2332051:24:19.031d 18:36:02953,3-2 379,6693:1418,5
8REIMAN Janusz 182TOMAZI BIKEJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M8M 25TomaziBike Team19031:04:19.018d 04:06:38821,7-2 511,3302:1626,4
9KAWUCHA Mirosław 99KRS FORMOZAGDYNIAWeteran 1 - M9M 2733039:20:59.031d 09:57:48807,1-2 525,8682:5520,5
10FRYDRYCH Bogusław 70KGHM ZG RUNLUBINWeteran 1 - M10M 2934040:57:30.032d 01:15:41802,2-2 530,8373:0319,6
11KIJEWSKI Mirosław 77ŚWIERADÓW-ZDRÓJWeteran 1 - M11M 3531030:27:17.028d 23:47:46616,4-2 716,5922:5720,2
12FRĄCZEK Piotr 62MYSŁOWICE NA KOLESOSNOWIECWeteran 1 - M12M 3626036:44:14.017d 09:48:52614,1-2 718,9503:3516,7
Poniżej dystansu minimalnego: 543,0 km
13PIETRZAK Piotr 121SST LUBCZAZGŁOBIEŃWeteran 1 - M13M 4631024:09:26.029d 01:48:49519,9-2 813,1332:4721,5
14RAKOWSKI Andrzej 175JASTRZEBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M14M 4915028:41:33.014d 01:20:44498,5-2 834,5433:2717,4
15BARNAK Paweł 145WROCŁAWWeteran 1 - M15M 5029028:07:14.023d 11:41:20491,8-2 841,2423:2517,5
16FIEDOSIUK Adam 55JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M16M 5136022:19:09.022d 02:06:31491,4-2 841,5732:4322,0
17BOGUCKI Krzysztof 111MIŁKOWICEWeteran 1 - M17M 6229021:29:51.020d 00:07:45395,1-2 937,9483:1518,4
18BUJNA Krzysztof 14JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M18M 6837020:49:45.035d 05:30:15371,1-2 961,8603:2217,8
19GRZESIEK Piotr 90RACIBÓRZWeteran 1 - M19M 7534025:35:03.018d 01:06:47314,1-3 018,8614:5312,3
20CHMURA Krzysztof 208JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M20M 8010012:09:49.08d 12:14:08275,3-3 057,6852:3922,6
21KOCIK Dariusz 51KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZWeteran 1 - M21M 8437025:26:57.034d 01:25:43235,6-3 097,3706:289,3
22TOKARSKI Władysław 65BIAŁYSTOKWeteran 1 - M22M 8535022:28:25.034d 01:01:10223,8-3 109,2246:0110,0
23LACH Tomasz 185JASTRZĘBIE ZDRÓJWeteran 1 - M23M 8818007:38:44.09d 00:36:45201,7-3 131,2712:1626,4
24RZEPECKI Jacek 17BKT ROWEROWE BŁONIEBYDGOSZCZWeteran 1 - M24M 9323017:07:36.0198d 05:55:29165,1-3 167,8806:139,6
25KUCZYŃSKI Rafał 9126 2LESZNOWeteran 1 - M25M 10434018:49:48.029d 00:19:00134,9-3 198,0828:227,2
26GAWLINA Leszek 154RUDA ŚLĄSKAWeteran 1 - M26M 10510006:18:29.01d 03:20:47132,4-3 200,6412:5121,0
27ARODŹ Andrzej 58BARTOSZYCEWeteran 1 - M27M 10620007:08:34.019d 01:51:32128,6-3 204,3903:1918,0
28FURGOL Toni 216BYDGOSZCZWeteran 1 - M28M 1083006:30:32.01d 03:12:32126,6-3 206,4063:0519,4
29ŁUCZAK Artur 2BKT ROWEROWE BŁONIEBYDGOSZCZWeteran 1 - M29M 10910009:20:40.06d 04:40:44112,9-3 220,1004:5712,1
30ROWICKI Jacek 45JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M30M 11123006:22:05.04d 01:23:08103,5-3 229,4523:4116,3
31WOŁYNIEC Jarosław 233SZCZECINWeteran 1 - M31M 1141002:37:14.00d 02:05:1376,0-3 256,9622:0429,0
32WYRĄBKIEWICZ Piotr 237BYDGOSZCZWeteran 1 - M32M 1181003:12:54.00d 07:31:3846,4-3 286,5844:0914,4
33BAZYLEWICZ Paweł 139OŚWIECIMWeteran 1 - M33M 12223002:07:33.00d 02:07:3336,9-3 296,1013:2717,4
34SIEMIŃSKI Piotr 96ŻYRARDÓWWeteran 1 - M34M 12327001:31:19.01d 00:53:1936,2-3 296,7972:3123,8
35MYŚLIWIEC Bogdan 23JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M35M 12425002:48:14.02d 00:57:1736,0-3 296,9944:4012,8
36MIŚKIEWICZ Krzysztof 202BYDGOSZCZWeteran 1 - M36M 125B4TEAM12002:06:51.00d 02:06:5135,9-3 297,1103:3217,0
37GORYCKI Dariusz 229SPK ČESKÝ TĚŠÍNPOGWIZDÓWWeteran 1 - M37M 1271001:33:25.00d 01:33:2535,2-3 297,7972:3922,6
38BORUCZYŃSKI Dariusz 110SZCZECINWeteran 1 - M38M 13020002:21:47.00d 02:21:4721,2-3 311,8456:429,0
39WYTRZYSZCZAK Eugeniusz 63CHROMIECWeteran 1 - M39M 1312000:54:29.00d 00:54:2913,4-3 319,6334:0414,7
Znaleziono 39 wynik(ów)