RAJD JASTROWIECKI

Organizator/ Organizer:
PFNW; Urząd Miasta i Gminy Jastrowie
Data/ Date:
2018-04-07
Miejsce/ Place:
Jastrowie
Dystans/ Distance:
5.3 km
Zgłoszonych/ Registered:
62
Wystartowało/ Started:
63
Nie ukończyło/ Not finished:
1
Ukończyło/ Finished:
62
Na trasie/ On track:
1

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MŻół. kartkiCzer. kartkiCzas
netto
5.3km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1WOROCH Roman 293METRACO POLKOWICEDOPIEWO  M 100:35:41.70 6:438.9
2DEJA Wojciech 253ZŁOTÓW  M 200:36:00.65+00:00:186:478.8
3GIERSZEWSKI Arkadiusz 675CHOJNICE  M 300:37:41.10+00:01:597:068.4
4KLARKOWSKI Bogdan 697ELBLĄDZKIE WŁÓCZYKIJEELBLĄG  M 400:39:17.60+00:03:357:248.1
5STACHOWICZ Marcin 689BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANY  M 500:39:46.85+00:04:057:308
6BARTCZAK Mirosława 662SZWECJA  K 100:44:29.50+00:08:478:237.1
7TURZYŃSKA-STOPA Maria 691BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANY  K 200:44:30.40+00:08:488:237.1
8DZIEDZIEWICZ Natalia 256GRODNO  K 300:44:31.45+00:08:498:237.1
9KRYŚKIEWICZ Janina 673ZŁOTÓW  K 400:46:30.05+00:10:488:466.8
10RACŁAWSKA Joanna 686AMATORKASKARBIMIERZ OSIEDLE  K 500:46:30.75+00:10:498:466.8
11SZOT Joanna 99RADAWNICA  K 600:46:33.80+00:10:528:476.8
12PROJS Sabina 683JASTROWIE  K 700:46:35.25+00:10:538:476.8
13PRZYPOLSKA Anna 684KIJOWE SIOSTRYJASTROWIE  K 800:46:36.00+00:10:548:476.8
14MAJERAN Iwona 696PABIANICE  K 900:46:36.25+00:10:548:476.8
15KASZNIA Karol 670JASTROWIE  M 600:46:50.65+00:11:088:506.8
16KOWALCZUK Aleksandra 672KIJOWE SIOSTRYJASTROWIE  K 1000:46:57.00+00:11:158:516.8
17HAWETO Janina 667JASTROWIE  K 1100:47:11.70+00:11:308:546.7
18WOROCH Jolanta 692DOPIEWO  K 1200:47:36.25+00:11:548:586.7
19WĄGROWSKA Izabela 695PABIANICE  K 1300:47:54.30+00:12:129:026.6
20BIAŁAS Ewa 281JASTROWIE  K 1400:47:58.35+00:12:169:036.6
21ROSA Bogumiła 694  K 1500:47:59.60+00:12:179:036.6
22KOWALCZUK Maria 671KIJOWE SIOSTRYJASTROWIE  K 1600:48:00.25+00:12:189:036.6
23PAWŁOWSKI Antoni 682JASTROWIE  M 700:48:42.45+00:13:009:116.5
24POLACZEK Oskar 289JASTROWIE  M 800:48:44.00+00:13:029:116.5
25AUGUSTYNIAK Dominik 257JASTROWIE  M 900:48:49.80+00:13:089:126.5
26BIELIŃSKI Roman 663JASTROWIE  M 1000:48:53.10+00:13:119:136.5
27PRZYPOLSKI Miłosz 685KIJOWY BRATJASTROWIE  M 1100:48:54.60+00:13:129:136.5
28ROLA Szymon 284JASTROWIE  M 1200:49:15.45+00:13:339:176.5
29TAMKOWSKI Antoni 260JASTROWIE  M 1300:49:15.80+00:13:349:176.5
30NOWICKI Maciej 286JASTROWIE  M 1400:49:25.20+00:13:439:196.4
31NOWICKI Mateusz 294JASTROWIE  M 1500:49:25.85+00:13:449:196.4
32WOJTCZAK Ewelina 693  K 1700:50:10.50+00:14:289:286.3
33SOLIWODA Edyta 687JASTROWIE  K 1800:50:11.50+00:14:299:286.3
34SOLIWODA-WOJTIUK Beata 688JASTROWIE  K 1900:50:17.10+00:14:359:296.3
35KUŚMIEREK Beata 677BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANY  K 2000:50:35.40+00:14:539:326.3
36 700   100:50:37.55+00:14:559:336.3
37ŚWIĘCIASZEK Teresa 690JASTROWIE  K 2100:50:42.00+00:15:009:336.3
38KUCHARSKA Julianna 674JASTROWIE  K 2200:51:01.25+00:15:199:376.2
39ANISEROWICZ Piotr 288JASTROWIE  M 1600:51:30.00+00:15:489:436.2
40WAJCHT Kacper 291JASTROWIE  M 1700:51:31.80+00:15:509:436.2
41WSZOŁA Michał 296JASTROWIE  M 1800:51:44.65+00:16:029:456.1
42MIKOŁAJCZYK Krzysztof 679JASTROWIE  M 1900:51:52.25+00:16:109:476.1
43KULCZYCKI Jan 676GDAŃSK  M 2000:52:10.30+00:16:289:506.1
44PAWŁOWSKA Sylwia 681JASTROWIE  K 2300:53:39.50+00:17:5710:075.9
45BARTOSZEWICZ Włodzimierz 259FACE NORDIC TEAM GDAŃSKGDAŃSK  M 2100:53:40.50+00:17:5810:075.9
46BARTOSZEWICZ Grażyna 258FACE NORDIC TEAM GDAŃSKGDAŃSK  K 2400:53:40.75+00:17:5910:075.9
47JESIONOWSKA Stanisława 254JASTROWIE  K 2500:53:41.15+00:17:5910:075.9
48MILACHOWSKA Agnieszka 680NOWINY  K 2600:53:42.60+00:18:0010:085.9
49FIURST-STECENKO Irena 666BORNE SULINOWO  K 2700:54:34.35+00:18:5210:175.8
50PACZYŃSKI Dawid 295JASTROWIE  M 2200:54:48.80+00:19:0710:205.8
51ABRAMOWICZ Ewa 661KIJOWE SIOSTRYBORUCINO  K 2800:55:18.40+00:19:3610:265.8
52DRAGAŃSKA Katarzyna 664KIJOWE SIOSTRYBORUCINO  K 2900:55:18.85+00:19:3710:265.7
53FIURST Marcin 665BORNE SULINOWO  M 2300:55:22.25+00:19:4010:265.7
54MIKOŁAJCZYK Mariola 678JASTROWIE  K 3000:57:07.00+00:21:2510:465.6
55JÓŹWIAK Dominik 668SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEK  M 2400:57:36.60+00:21:5410:525.5
56JÓŹWIAK Łukasz 669SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEK  M 2500:57:37.20+00:21:5510:525.5
57SITEK Bartłomiej 285JASTROWIE  M 2600:58:07.10+00:22:2510:575.5
58GACA Grzegorz 287JASTROWIE  M 2701:01:34.55+00:25:5211:365.2
59CIELAS Tymoteusz 282JASTROWIE  M 2801:01:34.75+00:25:5311:375.2
60ZIELIŃSKI Jakub 283JASTROWIE  M 2901:01:36.10+00:25:5411:375.2
61TRZOSKA Kacper 290JASTROWIE  M 3001:01:36.80+00:25:5511:375.2
62SZKARŁAT Renata 3OKONEK  K 3101:10:22.15+00:34:4013:164.5
63 698   2   
Znaleziono 63 wynik(ów)