RAJD JASTROWSKI

Organizator:
Polska Federacja Nordic Walking; Urząd Miasta i Gminy Jastrowie
Data:
2019-04-06
Miejsce:
Jastrowie
Dystans:
5.3 km
Zgłoszonych:
66
Wystartowało:
55
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
55
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartkiCzas
netto
5.3km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1BRZOZOWSKI Piotr 62AKTYWNI POSTOMINOSŁAWNOM-Open1M 100:34:49.64 6:349.1
2WITCZUK Łukasz 61LUKI TEAM SIEDLCESIEDLCEM-Open2M 200:35:46.18+00:00:566:448.9
3MARCZAK Krzysztof 63NWPLBEŁCHATÓWM-Open3M 300:35:51.67+00:01:026:458.9
4DEJA Wojciech 7ZŁOTÓWM-Open4M 400:36:48.72+00:01:596:568.6
5JASIŁEK Przemysław 16RADAWNICAM-Open5M 500:37:15.76+00:02:267:018.5
6WOROCH Roman 47KS METRACO POLKOWICEDOPIEWOM-Open6M 600:37:26.22+00:02:367:038.5
7GAŁĄZKA Paweł 58POLSKA MUSZKIETEROWIEGNIEZNOM-Open7M 700:38:55.22+00:04:057:208.2
8SZOT Magdalena 55LUX TORPEDAKRAKÓWK-Open1K 100:39:39.54+00:04:497:298
9BERCZYŃSKI Henryk 4NADLEŚNICTWO OKONEKOKONEKM-Open8M 800:40:36.77+00:05:477:397.8
10ŻERO Beata 50GRĘBOCINK-Open2K 200:41:25.39+00:06:357:487.7
11JASIŁEK Kama 17RADAWNICAK-Open3K 300:41:30.04+00:06:407:497.7
12YANKOVSKAYA Aleksandra 49KLUB SPORTOWY DEDKALININGRADK-Open4K 400:41:30.60+00:06:407:497.7
13WEISTOCK Dagmara 43ZAKRZEWOK-Open5K 500:41:46.25+00:06:567:527.6
14LEMBOWICZ Marek 26PIASTPOŁCZYN-ZDRÓJM-Open9M 900:41:51.24+00:07:017:537.6
15MRUGAŁA Agnieszka 32SPORT I REKREACJA START CHEŁMNOCHEŁMNOK-Open6K 600:42:55.06+00:08:058:057.4
16WOROCH Jolanta 48DOPIEWOK-Open7K 700:43:14.43+00:08:248:097.4
17ŁYSOŃ Andrzej 27BLASZKISTARGARDM-Open10M 1000:44:43.90+00:09:548:267.1
18ŚWIERCZYŃSKA Joanna 42ELBLĄSKIE WŁÓCZYKIJEELBLĄGK-Open8K 800:44:47.96+00:09:588:277.1
19KUSIAK Włodzimierz 24GDAŃSKM-Open11M 1100:44:52.77+00:10:038:277.1
20BARTCZAK Mirosława 2SZWECJAK-Open9K 900:45:00.80+00:10:118:297.1
21KUTKOWSKI Marian 25JASTROWIEM-Open12M 1200:45:02.24+00:10:128:297.1
22JAKIMIAK Piotr 60LUKI TEAM SIEDLCESIEDLCEM-Open13M 1300:45:11.76+00:10:228:317
23WIECZOREK Krzysztof 45NORDIC WALKING LUBASZDĘBEM-Open14M 1400:46:09.07+00:11:198:426.9
24KOWALSKI Mirosław 57TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKM-Open15M 1500:46:28.22+00:11:388:466.8
25SKOWROŃSKA Dominika 65BEŁCHATÓWK-Open10K 1000:46:36.45+00:11:468:476.8
26JANIK Maciej 15ZASAPANIPIŁAM-Open16M 1600:47:09.76+00:12:208:536.7
27BIELIŃSKI Roman 64JASTROWIEM-Open17M 1700:47:39.44+00:12:498:596.7
28CZAJKOWSKA Grażyna 6JASTROWIEK-Open11K 1100:47:40.49+00:12:508:596.7
29DZIEMIAŃCZYK Alina 66JASTROWIEK-Open12K 1200:47:41.88+00:12:529:006.7
30MIARA Izabela 30OKONEKOKONEKK-Open13K 1300:48:39.83+00:13:509:106.5
31BARTOSIEWICZ Włodzimierz 3FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKM-Open18M 1800:48:42.36+00:13:529:116.5
32OWCZAREK Henryka 34MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK-Open14K 1400:49:09.66+00:14:209:166.5
33 73  100:49:25.06+00:14:359:196.4
34PAWŁOSKI Antoni 35JASTROWIEM-Open19M 1900:49:25.81+00:14:369:196.4
35DZIUBA Wioleta 9OKONEKOKONEKK-Open15K 1500:49:38.37+00:14:489:226.4
36RYCERSKA Magdalena 37CZAPLINEKK-Open16K 1600:49:50.62+00:15:009:246.4
37RYCERSKA Lena 38CZAPLINEKK-Open17K 1700:49:53.41+00:15:039:246.4
38PRZYPOLSKI Miłosz 59KIJOWY BRATJASTROWIEM-Open20M 2000:50:03.44+00:15:139:266.4
39SUSIAK Ewelina 40BORNE SULINOWOK-Open18K 1800:50:05.42+00:15:159:276.3
40KOWALCZUK Maria 18KIJOWE SIOSTRYJASTROWIEK-Open19K 1900:50:12.48+00:15:229:286.3
41HAWETO Janina 14KIJOWE SIOSTRYJASTROWIEK-Open20K 2000:50:14.28+00:15:249:286.3
42KUSIAK Maria 23GDAŃSKK-Open21K 2100:50:25.88+00:15:369:306.3
43KUCZYŃSKI Włodzimierz 21NORDIC WALKING KIEKRZOBORNIKIM-Open21M 2100:50:39.85+00:15:509:336.3
44 71  200:50:44.92+00:15:559:346.3
45 72  300:50:45.50+00:15:559:346.3
46SZOT Krystyna 41RADAWNICAK-Open22K 2200:50:48.28+00:15:589:356.3
47GIERSZENDORF Roman 10KB KATORŻNIK MUROWANA GOŚLINA/ FNWTMUROWANA GOŚLINAM-Open22M 2200:57:37.06+00:22:4710:525.5
48GIERSZENDORF Borys 11KB KATORŻNIK MUROWANA GOŚLINA/ FNWTMUROWANA GOŚLINAM-Open23M 2300:57:51.32+00:23:0110:545.5
49ASSAIDI Zakaria 54LUX TORPEDAKRAKÓWK-Open23K 2300:58:51.68+00:24:0211:065.4
50PIĄTEK Maciej 56GNIEWINOM-Open24M 2400:58:52.75+00:24:0311:065.4
51 70  401:02:22.48+00:27:3211:465.1
52GÓRSKA Maja 52KATOWICEK-Open24K 2401:02:38.62+00:27:4811:495.1
53KANIA Agnieszka 51K-Open25K 2501:02:50.27+00:28:0011:515.1
54LESISZ Natasza 53KATOWICEK-Open26K 2601:02:55.04+00:28:0511:525.1
55 69  501:04:59.48+00:30:0912:154.9
Znaleziono 55 wynik(ów)