Organizator : | Polska Federacja Nordic Walking; Urząd Miasta i Gminy Jastrowie |
Data : | 2019-04-06 |
Miejsce : | Jastrowie |
Dystans : | 5.3 km |
Zgłoszonych : | 66 |
Wystartowało : | 55 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 55 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DEJA Wojciech | 7 | ZŁOTÓW | M-Open | ||||
2 | KOWALSKI Mirosław | 57 | TEAM BIEGOWY SZCZECINEK | SZCZECINEK | M-Open | |||
3 | BRZOZOWSKI Piotr | 62 | AKTYWNI POSTOMINO | SŁAWNO | M-Open | |||
4 | WEISTOCK Dagmara | 43 | ZAKRZEWO | K-Open | ||||
5 | WITCZUK Łukasz | 61 | LUKI TEAM SIEDLCE | SIEDLCE | M-Open | |||
6 | ŚWIERCZYŃSKA Joanna | 42 | ELBLĄSKIE WŁÓCZYKIJE | ELBLĄG | K-Open | |||
7 | MRUGAŁA Agnieszka | 32 | SPORT I REKREACJA START CHEŁMNO | CHEŁMNO | K-Open | |||
8 | JAKIMIAK Piotr | 60 | LUKI TEAM SIEDLCE | SIEDLCE | M-Open | |||
9 | MARCZAK Krzysztof | 63 | NWPL | BEŁCHATÓW | M-Open | |||
10 | YANKOVSKAYA Aleksandra | 49 | KLUB SPORTOWY DED | KALININGRAD | K-Open | |||
11 | SZOT Magdalena | 55 | LUX TORPEDA | KRAKÓW | K-Open | |||
12 | JASIŁEK Przemysław | 16 | RADAWNICA | M-Open | ||||
13 | JASIŁEK Kama | 17 | RADAWNICA | K-Open | ||||
14 | GAŁĄZKA Paweł | 58 | POLSKA MUSZKIETEROWIE | GNIEZNO | M-Open | |||
15 | BERCZYŃSKI Henryk | 4 | NADLEŚNICTWO OKONEK | OKONEK | M-Open | |||
16 | SKOWROŃSKA Dominika | 65 | BEŁCHATÓW | K-Open | ||||
17 | DZIUBA Wioleta | 9 | OKONEK | OKONEK | K-Open | |||
18 | MIARA Izabela | 30 | OKONEK | OKONEK | K-Open | |||
19 | KUCZYŃSKI Włodzimierz | 21 | NORDIC WALKING KIEKRZ | OBORNIKI | M-Open | |||
20 | ŻERO Beata | 50 | GRĘBOCIN | K-Open | ||||
21 | BARTCZAK Mirosława | 2 | SZWECJA | K-Open | ||||
22 | 73 | |||||||
23 | HAWETO Janina | 14 | KIJOWE SIOSTRY | JASTROWIE | K-Open | |||
24 | LEMBOWICZ Marek | 26 | PIAST | POŁCZYN-ZDRÓJ | M-Open | |||
25 | PRZYPOLSKI Miłosz | 59 | KIJOWY BRAT | JASTROWIE | M-Open | |||
26 | WOROCH Roman | 47 | KS METRACO POLKOWICE | DOPIEWO | M-Open | |||
27 | WOROCH Jolanta | 48 | DOPIEWO | K-Open | ||||
28 | KUTKOWSKI Marian | 25 | JASTROWIE | M-Open | ||||
29 | KOWALCZUK Maria | 18 | KIJOWE SIOSTRY | JASTROWIE | K-Open | |||
30 | RYCERSKA Lena | 38 | CZAPLINEK | K-Open | ||||
31 | SZOT Krystyna | 41 | RADAWNICA | K-Open | ||||
32 | RYCERSKA Magdalena | 37 | CZAPLINEK | K-Open | ||||
33 | SUSIAK Ewelina | 40 | BORNE SULINOWO | K-Open | ||||
34 | 72 | |||||||
35 | WIECZOREK Krzysztof | 45 | NORDIC WALKING LUBASZ | DĘBE | M-Open | |||
36 | JANIK Maciej | 15 | ZASAPANI | PIŁA | M-Open | |||
37 | PAWŁOSKI Antoni | 35 | JASTROWIE | M-Open | ||||
38 | 71 | |||||||
39 | CZAJKOWSKA Grażyna | 6 | JASTROWIE | K-Open | ||||
40 | DZIEMIAŃCZYK Alina | 66 | JASTROWIE | K-Open | ||||
41 | BIELIŃSKI Roman | 64 | JASTROWIE | M-Open | ||||
42 | KUSIAK Maria | 23 | GDAŃSK | K-Open | ||||
43 | KUSIAK Włodzimierz | 24 | GDAŃSK | M-Open | ||||
44 | BARTOSIEWICZ Włodzimierz | 3 | FACE NORDIC WALKING TEAM | GDAŃSK | M-Open | |||
45 | GIERSZENDORF Borys | 11 | KB KATORŻNIK MUROWANA GOŚLINA/ FNWT | MUROWANA GOŚLINA | M-Open | |||
46 | LESISZ Natasza | 53 | KATOWICE | K-Open | ||||
47 | KANIA Agnieszka | 51 | K-Open | |||||
48 | GÓRSKA Maja | 52 | KATOWICE | K-Open | ||||
49 | 69 | |||||||
50 | ŁYSOŃ Andrzej | 27 | BLASZKI | STARGARD | M-Open | |||
51 | GIERSZENDORF Roman | 10 | KB KATORŻNIK MUROWANA GOŚLINA/ FNWT | MUROWANA GOŚLINA | M-Open | |||
52 | 70 | |||||||
53 | OWCZAREK Henryka | 34 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | K-Open | |||
54 | PIĄTEK Maciej | 56 | GNIEWINO | M-Open | ||||
55 | ASSAIDI Zakaria | 54 | LUX TORPEDA | KRAKÓW | K-Open |
Znaleziono 55 wynik(ów)