RAJD NORDIC WALKING

Organizator:
Polska Federacja Nordic Walking; Urząd Miasta i Gminy Biały Bór
Data:
2020-10-10
Miejsce:
Biały Bór
Dystans:
4.2 km
Zgłoszonych:
49
Wystartowało:
27
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
27
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartkiCzas
netto
4.2km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1SZYMAŃSKI Stefan 289XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW W DYWITACHKIEŹLINYM-Open1M 100:29:04.50 6:558,7
2MOTYL Anna 276NWBEŁCHATÓWBEŁCHATÓWK-Open1K 100:29:29.25+00:00:247:018,5
3ANDRUSZKIEWICZ Pawel 251SZCZECINEKM-Open2M 200:31:29.05+00:02:247:298,0
4WALESZKO Adam 291PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM-Open3M 300:31:40.90+00:02:367:328,0
5LIPECKA Magdalena 299PAUL TEAMMALBORKK-Open2K 200:31:50.30+00:02:457:347,9
6ANDRUSZKIEWICZA Grzegorz 252PARKRUN SZCZECINEKSZCZECINEKM-Open4M 400:32:11.25+00:03:067:397,8
7KWAŚNIEWSKA Dorota 268BIAŁY BÓRBIAŁY BÓRK-Open3K 300:32:36.90+00:03:327:457,7
8GUTOWSKI Paweł 298PAUL TEAMMALBORKM-Open5M 500:32:41.75+00:03:377:467,7
9CIŻMOWSKA Barbara 259MTS HAMER MIASTKOKĘPICEK-Open4K 400:32:59.50+00:03:557:517,6
10WOŹNIAK Iwona 80RESKOK-Open5K 500:34:09.25+00:05:048:077,4
11KUC - BREJNA Anna 272SZCZECINEKK-Open6K 600:34:56.65+00:05:528:197,2
12STRZELEC Jan 286PRZYBKOWOM-Open6M 600:35:07.45+00:06:028:217,2
13KASZUBA Zofia 265WYCHODZĘ Z KIJAMIKOSZALINK-Open7K 700:35:19.55+00:06:158:247,1
14KORPAL Grażyna 267KOSZALINK-Open8K 800:35:38.85+00:06:348:297,1
15ŻACZEK Elżbieta 300ANDRESPOL AKTYWNIEANDRESPOLK-Open9K 900:36:22.10+00:07:178:396,9
16OLECH Anna 277GDAŃSKK-Open10K 1000:37:09.10+00:08:048:506,8
17OLECH Mateusz 294GDAŃSKM-Open7M 700:37:13.55+00:08:098:516,8
18OWCZAREK Henryka 278MARSZ PO ZDROWIAPOZNAŃK-Open11K 1100:37:59.50+00:08:559:026,6
19SZAMOTUŁA - STRZELEC Maryla 287PRZYBKOWOK-Open12K 1200:38:14.70+00:09:109:066,6
20KARKUT Dariusz 262MTS HAMERMIASTKOM-Open8M 800:38:31.65+00:09:279:106,5
21ANGIELCZYK Małgorzata 253MARSZ PO ZDROWIAPOZNAŃK-Open13K 1300:39:00.00+00:09:559:176,5
22KOMAR Marlena 266WYCHODZĘ Z KIJAMIKONIKOWOK-Open14K 1400:40:10.65+00:11:069:336,3
23LAMORSKA Wiesława 274MTS HAMERMIASTKOK-Open15K 1500:40:47.85+00:11:439:426,2
24KARKUT Monika 263MTS HAMERMIASTKOK-Open16K 1600:41:08.05+00:12:039:476,1
25KOWALCZUK Daria 269WYCHODZE Z KIJAMIKOSZALINK-Open17K 1700:43:18.10+00:14:1310:185,8
26JÓŹWIAK Dominik 261SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM-Open9M 900:46:05.85+00:17:0110:585,5
27ROMANOWSKA Danuta 282WYCHODZĘ Z KIJAMIKOSZALINK-Open18K 1800:51:37.30+00:22:3212:174,9
Znaleziono 27 wynik(ów)