REEBOK POWERUN BY RUNMAGEDDON

Organizator/ Organizer:
Extreme Events, Runmageddon
Data/ Date:
2018-04-14
Miejsce/ Place:
Warszawa
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
1535
Wystartowało/ Started:
1364
Nie ukończyło/ Not finished:
20
Ukończyło/ Finished:
1344
Na trasie/ On track:
20

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Punkt pomiarowy/ Time point: 5,4 km

Pełne wyniki/ Full Results dla 5.4km: PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 5.4km | 7.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Open Kobiet | Open Mężczyzn | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | Wszystkie przeszkody Kobiety | Wszystkie przeszkody Mężczyźni

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategorySeriaCzas startu/Start time5.4km
    
1BĘTKOWSKI Piotr 407ADIDAS RUNNERS WARSAWOpen Mężczyzn10:0000:00:0200:11:35
2JABŁOŃSKI Artur 444REEBOK RUN CREWOpen Mężczyzn09:4500:00:0400:12:16
3ŁAPIŃSKA Anna 1326Open Kobiet09:0000:00:0300:12:32
4GRZYWNA Grzegorz 138WKB META LUBLINIECOpen Mężczyzn09:0000:00:0200:12:40
5JUSIŃSKI Krystian 51Open Mężczyzn09:0000:00:0300:12:54
6SYPNIEWSKI Marcin 1292Open Mężczyzn09:1500:00:0300:12:59
7JAGIELSKA Ewa 1044REEBOK RUN CREWOpen Kobiet12:4500:00:0400:13:24
8BURIAN Miroslav 225REEBOK RUN CREW CZOpen Mężczyzn09:3000:00:0400:13:30
9OSTAPCZUK Karol 233RUNNERSCLUB.PL WARSZAWAOpen Mężczyzn09:3000:00:1000:13:30
10BYŚKIEWICZ Mariusz 1539Open Mężczyzn12:4500:00:0500:13:35
11DELEWSKA Dalia 1009REEBOK RUN CREWOpen Kobiet11:3000:00:0500:13:39
12ŁYŻWIŃSKI Tomasz 268Open Mężczyzn09:3000:00:0400:13:40
13HRADECKÝ Petr 226REEBOK RUN CREW CZOpen Mężczyzn09:3000:00:0400:13:55
14ŻAK Mariusz 1255Open Mężczyzn12:4500:00:0300:14:03
15BIELEC Karol 957ROZBIEGAMY NOWY DWÓR Open Mężczyzn11:4500:00:0300:14:06
16BEDNÁŘ Richard 224REEBOK RUN CREW CZOpen Mężczyzn09:3000:00:0400:14:08
17KASZA Rafał 675Open Mężczyzn10:3000:00:0300:14:18
18SZADKOWSKI Witold 85Open Mężczyzn09:0000:00:0200:14:20
19PUPKOWSKI Kamil 10ALGRAF RACE TEAMOpen Mężczyzn09:0000:00:0200:14:22
20ALOT Paweł 558Open Mężczyzn10:1500:00:0400:14:26
21KR?L Dariusz 474Open Mężczyzn10:0000:00:0300:14:44
22DĄBEK Adam 1297Open Mężczyzn10:4500:00:0400:14:47
23SZYSZKO Cezary 1284POWER TRAININGOpen Mężczyzn10:3000:00:0500:14:52
24MRÓZEK Rafał 1105TOP GUNOpen Mężczyzn12:0000:00:0600:14:58
25KIEREPKA Krystian 1243Open Mężczyzn11:4500:00:0400:15:01
26BORYSEWICZ Wiktor 829LOFT TEAM EXTREMEOpen Mężczyzn11:0000:00:0200:15:08
27WIETRZYŃSKI Maciej 749HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn10:4500:00:0300:15:08
28CHRZANOWSKA Agata 806CEBULAKIOpen Kobiet11:0000:00:0500:15:10
29PODGORSKI Marek 1467Open Mężczyzn09:0000:00:0200:15:11
30ZIELIŃSKI Maciej 237XRUNNERSOpen Mężczyzn09:3000:00:0400:15:11
31RYBARCZYK Paweł 11ALGRAF RACE TEAMOpen Mężczyzn09:0000:00:0300:15:12
32KUKLA Janusz 1183ROSSMANN Open Mężczyzn12:1500:00:0500:15:18
33BIENIECKI Jaro 1451Open Mężczyzn11:4500:00:0300:15:21
34STANCLIK Krzysztof 1072CROSSFIT POŁUDNIEOpen Mężczyzn12:0000:00:0300:15:27
35ZDEBEL Dariusz 509Open Mężczyzn10:0000:00:0300:15:29
36SŁADEK Patryk 9AGATA PIETROSZEK TEAMOpen Mężczyzn09:0000:00:0200:15:30
37MOGIŁA Bartosz 1454LES MILLSOpen Mężczyzn11:4500:00:0600:15:31
38HEŁMECKI Mateusz 46Open Mężczyzn09:0000:00:0300:15:32
39ŻELAZKOWSKI Kacper 98Open Mężczyzn09:0000:00:0200:15:38
40NAWROCKI Marcin 1225CROSSFIT Z16Open Mężczyzn12:4500:00:0400:15:38
41SIERZAN Kamil 1171CROSSFIT URSYNÓW Open Mężczyzn12:1500:00:0400:15:39
42KOSMA Michał 571Open Mężczyzn10:1500:00:0500:15:40
43ZAWADZKI Marcin 433GO SPORT-TEAMOpen Mężczyzn09:3000:00:0500:15:40
44SELIANIN Dmytro 1288Open Mężczyzn12:4500:00:0300:15:43
45DUDA Aneta 130SKURCZE ŁYDEKOpen Kobiet09:1500:00:0400:15:47
46TOMANA Konrad 1277Open Mężczyzn09:1500:00:0500:15:47
47PŁATOS Ewelina 1316Open Kobiet10:1500:00:0500:15:47
48KONDRACIUK Piotr 16CROSSFIT BIAŁYSTOKOpen Mężczyzn09:0000:00:0300:15:50
49TEJWAN Leszek 605Open Mężczyzn10:1500:00:0400:15:50
50WILK Sylwester 1321Open Mężczyzn11:1500:00:0200:15:51
51BRUSIŁO Bartosz 1351MAMY RUSZAMYOpen Mężczyzn11:3000:00:0400:15:51
52ZOŃ Arkadiusz 960SUWAL ATHLETICAOpen Mężczyzn11:1500:00:0200:15:52
53ADAMCZYK Tomek 774Open Mężczyzn10:4500:00:0500:15:52
54CZERESZKO Maurycy 867Open Mężczyzn11:0000:00:0300:15:56
55GOLIŃSKI Dominik 23FORMA CROSS TEAMOpen Mężczyzn11:3000:00:0500:15:56
56VCELIS Michal 1196Open Mężczyzn12:1500:00:0600:15:56
57TRYBUSZKIEWICZ Wojcech 1034Open Mężczyzn10:3000:00:0000:15:58
58MAJCHROWICZ Damian 685Open Mężczyzn10:3000:00:0400:15:58
59WRÓBLEWSKI Michał 1310GRA RUNNERSOpen Mężczyzn12:3000:00:0500:16:02
60WÓJCIK Karol 910Open Mężczyzn11:0000:00:0300:16:03
61KUJAN René 1182REEBOK CZECHIAOpen Mężczyzn12:1500:00:0600:16:03
62CHOŁUJ Łukasz 151Open Mężczyzn09:1500:00:0400:16:06
63KODYM Mateusz 364Open Mężczyzn09:4500:00:0800:16:06
64ŻEBROWSKI Michał 403Open Mężczyzn09:4500:00:0800:16:06
65KOWALSKI Grzegorz 165Open Mężczyzn09:1500:00:0500:16:07
66WISKOWSKI Kacper 610Open Mężczyzn10:1500:00:0400:16:12
67ZWOLIŃSKI Michał 340TEAM DORIS KRAKÓWOpen Mężczyzn09:4500:00:0300:16:15
68FALINSKI Grzegorz 327RSSWOpen Mężczyzn09:4500:00:0400:16:16
69ZWĘGLIŃSKI Michał 735CROSSFIT GCWOpen Mężczyzn10:4500:00:0500:16:16
70REMISZEWSKI Paweł 1094REEBOK RUN CREW ŁOMŻAOpen Mężczyzn11:4500:00:0500:16:21
71VALA Ondrej 1473REEBOK RUN CREW CZOpen Mężczyzn11:4500:00:0500:16:21
72BRUSIŁO Ilona 1394MAMY RUSZAMYOpen Kobiet12:4500:00:0500:16:21
73RATALEWSKI Paweł 1268CROSSFIT MGWOpen Mężczyzn11:4500:00:0400:16:25
74TOBER Milan 799Open Mężczyzn10:4500:00:0300:16:27
75KOCHANIAK Andrzej 1211WŁÓCZYBIEGIOpen Mężczyzn12:3000:00:0500:16:27
76WOSIK Wojciech 1037Open Mężczyzn11:3000:00:0700:16:27
77PYZ Marek 1089OFF-ROAD RUNNERS BENEFIT SYSTEMSOpen Mężczyzn12:0000:00:0400:16:28
78SZCZĘSNY Bartek 107HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn09:1500:00:0300:16:34
79CUPRYJAK Adrian 767TOTAL FITNESSOpen Mężczyzn10:4500:00:0400:16:34
80SPURNÝ Jiří 229REEBOK RUN CREW CZOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:16:35
81PTASIŃSKI Aleksander 1331CROSSFIT GCWOpen Mężczyzn11:1500:00:0400:16:35
82UGRYN Maciej 608Open Mężczyzn10:1500:00:0400:16:37
83BIERNACKI Tomasz 1358Open Mężczyzn11:3000:00:0600:16:38
84ŚWIĄTEK Łukasz 1175CROSSFIT URSYNÓW Open Mężczyzn12:1500:00:0600:16:38
85SŁODKI Grzegorz 131SRTG NIEPOŁOMICEOpen Mężczyzn09:0000:00:0300:16:39
86FYDA Darek 980Open Mężczyzn11:1500:00:0200:16:43
87KNAKOWSKI Błażej 1313Open Mężczyzn11:1500:01:5700:16:43
88MIELNIK Adrian 1266Open Mężczyzn09:0000:00:0300:16:45
89KAMECKI Krystian 945ROSSMANNOpen Mężczyzn11:1500:00:0500:16:45
90KOSECKI Konrad 1117Open Mężczyzn12:0000:00:0000:16:48
91ZIENKIEWICZ Karol 195Open Mężczyzn09:1500:00:0400:16:49
92SEMCZUK Michał 419CROSSFIT GCWOpen Mężczyzn10:4500:00:0400:16:50
93ANDRYCHOWSKI Kamil 1045REEBOK RUN CREW ŁOMŻAOpen Mężczyzn11:4500:00:0500:16:50
94MUCHA Adrian 1520Open Mężczyzn12:3000:00:0500:16:50
95STRYJEK Janusz 185Open Mężczyzn09:1500:00:0600:16:50
96LECH Dawid 1189Open Mężczyzn12:1500:00:0300:16:51
97BOROŃ Zbigniew 865Open Mężczyzn11:0000:00:0300:16:54
98CHROSTOWSKI Karol 916CROSS ELITE GRAJEWOOpen Mężczyzn11:1500:00:0200:16:56
99BARANOWSKI Tomasz 145Open Mężczyzn10:0000:00:0700:16:56
100LEITNER Eric 227REEBOK RUN CREW CZOpen Mężczyzn09:3000:00:0400:16:57
101ZAREBSKI Lukasz 1335Open Mężczyzn12:4500:00:0600:16:57
102WROTEK Łukasz 1184TOTAL FITNESSOpen Mężczyzn12:1500:00:0700:16:57
103LOREK Jarosław 267Open Mężczyzn09:3000:00:0800:16:57
104JACIUBEK Tomek 782Open Mężczyzn10:4500:02:0200:16:57
105JÓZWIK Kamil 784Open Mężczyzn10:4500:02:0200:16:57
106GORSZKO Tomasz 519DZIKIE DZIKI MIGUOpen Mężczyzn10:1500:00:0700:16:58
107MOLENDA Mateusz 137TRENER24H.COM.PLOpen Mężczyzn09:4500:00:0500:17:00
108ZAJKO Michał 1227CROSSFIT Z16Open Mężczyzn12:4500:00:0300:17:01
109LISIECKI Arkadiusz 12AROOOOpen Mężczyzn09:0000:00:0400:17:01
110JODELIUK Jevgenij 1543DZIKIE DZIKI MIGUOpen Mężczyzn10:1500:00:0500:17:02
111HOPPE Łukasz 48Open Mężczyzn09:0000:00:0900:17:03
112SKRZOS Tomasz 132SRTG WARSZAWAOpen Mężczyzn09:1500:00:0400:17:04
113POSIEWKA Mariusz 280Open Mężczyzn09:3000:00:0600:17:05
114MULAK Adam 1132Open Mężczyzn12:0000:00:0400:17:06
115BEDNAREK Michał 766TOTAL FITNESSOpen Mężczyzn09:3000:00:0700:17:06
116TOMASZEWSKI Krystian 1291HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn09:1500:00:0300:17:08
117KRZEPKOWSKI Radoslaw 573Open Mężczyzn10:1500:00:0700:17:08
118BASTJAN Adrian 1329HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn10:4500:00:0400:17:09
119JAŁOSZYŃSKI Kuba 1362Open Mężczyzn11:3000:00:0600:17:09
120TRĘDA Cezary 1003JANUSZE BŁOTNYCH BIEGÓW Open Mężczyzn11:3000:00:0400:17:10
121GOŁOWCZYC Mateusz 959SUWAL ATHLETICAOpen Mężczyzn11:1500:00:0200:17:11
122RADKA Włodzimierz 282Open Mężczyzn09:3000:00:0500:17:12
123POŻYCZKA Łukasz 593Open Mężczyzn09:3000:00:0800:17:12
124SOSZYŃSKI Robert 1102SPORTERA OCROpen Mężczyzn12:0000:00:0400:17:13
125GRYGO Krzysztof 1046REEBOK RUN CREW ŁOMŻAOpen Mężczyzn11:4500:00:0500:17:13
126MAJCHER Cyprian 1555CROSSFIT URSYNÓW Open Mężczyzn12:1500:00:0900:17:13
127TOMASZEWSKI Karol 704Open Mężczyzn10:3000:00:0300:17:16
128ROSŁON Dominika 1320Open Kobiet10:3000:00:0400:17:16
129ŁYP Paweł 711CROSSFIT ELEKTROMOCOpen Mężczyzn10:4500:00:0500:17:16
130RATAJCZAK Maciej 898Open Mężczyzn11:0000:00:0300:17:18
131KOZAK Paweł 1439CROSSFIT GCWOpen Mężczyzn10:4500:00:0400:17:18
132IWAŃSKI Mikołaj 1384Open Mężczyzn12:1500:00:0500:17:18
133TETKOWSKI Michał 438HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn10:0000:00:0300:17:19
134SATER Maksymilian 1200FAJERFAJTERSIOpen Mężczyzn12:3000:00:0700:17:20
135WÓJCIK Piotr 190Open Mężczyzn09:1500:00:0800:17:21
136KWIATKOWSKI Dawid 940PRZEBIEGLIOpen Mężczyzn11:1500:00:0400:17:22
137PTASZYNSKI Michal 933IDEALER.PLOpen Mężczyzn11:1500:00:0300:17:25
138MOSKWA Dawid 1527Open Mężczyzn12:4500:00:0400:17:26
139SKRZYNIARZ Rafał 1250Open Mężczyzn12:4500:00:5100:17:26
140TAPEREK Mariusz 437HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn10:0000:00:0300:17:27
141WŁOSTEK Jakub 92Open Mężczyzn09:0000:00:0500:17:27
142GĄTNICKI Mateusz 1239Open Mężczyzn12:4500:00:0300:17:28
143GĄTNICKI Michał 1240Open Mężczyzn12:4500:00:0300:17:28
144WITTYCH Piotr 90Open Mężczyzn09:0000:00:0600:17:28
145PIEGAT Mariusz 426CROSSFIT NOLIMITOpen Mężczyzn10:0000:00:0400:17:32
146PRZYBYLSKI Stanisław 1475ZIELONKAAOpen Mężczyzn11:4500:00:0600:17:32
147PRUCHNIAK Wojciech 218M-STAL PUŁAWYOpen Mężczyzn09:3000:00:0600:17:33
148JĘDRCZAK Kacper 667Open Mężczyzn10:3000:00:0600:17:33
149ŚWIĘTEK Paweł 1354POWER TRAININGOpen Mężczyzn09:0000:00:0300:17:34
150JANISZEWSKI Grzegorz 1228DZIADY OCROpen Mężczyzn12:4500:00:0500:17:34
151OBERSKI Jakub 975WATAHA GRUPA TRENINGOWAOpen Mężczyzn11:1500:00:0900:17:34
152WOJTKOWSKI Maciej 191Open Mężczyzn09:1500:00:0500:17:35
153BIELECKI Artur 563Open Mężczyzn10:1500:00:0500:17:35
154JAGODZIŃSKI Jeremi 359Open Mężczyzn09:4500:00:0400:17:36
155NĘCKA Urszula 941REEBOK RUN CREWOpen Kobiet11:1500:00:0600:17:37
156KOWALCZYK Konrad 572Open Mężczyzn10:1500:00:0400:17:38
157WRÓBEL Sebastian 192Open Mężczyzn09:1500:00:0400:17:38
158KRZYŻANOWSKI Julian 1026Open Mężczyzn11:3000:00:0500:17:38
159KOWALSKI Mateusz 1118Open Mężczyzn12:0000:00:0700:17:38
160MRÓZEK Adrian 1104TOP GUNOpen Mężczyzn12:0000:00:0600:17:40
161RYBACKI Błażej 968TORPEDA RACE TEAMOpen Mężczyzn11:1500:00:0300:17:41
162PRZEWŁOCKI Michał 1301Open Mężczyzn11:1500:00:0300:17:42
163KORCZAK Łukasz 1098SPORTERA OCROpen Mężczyzn12:0000:00:0400:17:42
164ZAWADZKI Marcin 1156Open Mężczyzn12:0000:00:0600:17:42
165PIETRZYKOWSKI Michał 1138Open Mężczyzn12:0000:00:0300:17:43
166BOGUCKI Michał 31Open Mężczyzn09:0000:00:0400:17:43
167JASIEWSKI Wojtek 879Open Mężczyzn11:1500:00:0400:17:43
168PIETROSZEK Agata 1283Open Kobiet09:0000:00:0300:17:47
169SALCZAK-BEREDA Grzegorz 694Open Mężczyzn10:3000:00:0500:17:48
170KOENIG Krzysztof 212HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn09:3000:00:0500:17:48
171LASKOWSKI Patryk 1309Open Mężczyzn12:1500:00:0600:17:49
172ŻURAWSKI Dariusz 854LOFT TEAM EXTREMEOpen Mężczyzn11:0000:00:0500:17:50
173KAPP Thomas 159Open Mężczyzn09:1500:00:0800:17:50
174WOJCIECHOWSKI Paweł 93Open Mężczyzn09:0000:00:0900:17:50
175KUREK Piotr 725CROSSFIT GCWOpen Mężczyzn10:4500:00:0500:17:51
176PANUFNIK Kamil 1429Open Mężczyzn12:1500:00:0700:17:51
177SZWIEC Piotr 1522AXN POLSKAOpen Mężczyzn12:1500:00:0700:17:51
178TRZEŚNIEWSKI Paweł 1153Open Mężczyzn12:0000:00:0500:17:52
179ANDRZEJEWSKI Tomasz 559Open Mężczyzn10:1500:00:0500:17:53
180JANKOWSKI Radek 568Open Mężczyzn10:1500:00:0000:17:54
181GÓRSKI Krzysztof 1093REEBOK RUN CREW ŁOMŻAOpen Mężczyzn11:4500:00:0500:17:54
182TARASIUK Tomasz 603Open Mężczyzn10:1500:00:0500:17:54
183MICHALSKI Mariusz 1129Open Mężczyzn12:0000:00:0400:17:57
184DERDA Wojtek 741DERDYOpen Mężczyzn11:4500:00:0400:17:58
185MASTALEREK Jan 1179JASKÓLKI PLUSOpen Mężczyzn12:1500:00:0500:17:58
186JEZIORAŃSKI Bartosz 1262EKIPA HAIEROpen Mężczyzn12:4500:00:0300:17:59
187PRZADKA Filip 1533WARSAW CREWOpen Mężczyzn12:3000:00:0500:17:59
188ZAKRZEWSKI Marcin 813CROSSFIT TORUŃ/REEBOK RUN CREWOpen Mężczyzn11:0000:00:0600:17:59
189SKOWROŃSKI Wojciech 181Open Mężczyzn09:1500:00:0700:17:59
190ŁOPUCH Robert 21DZIADY OCROpen Mężczyzn09:0000:00:0300:18:00
191ZIELINSKI Tomasz 815CROSSFIT TORUŃ/REEBOK RUN CREWOpen Mężczyzn11:0000:00:0600:18:00
192BORKOWSKI Wojtek 1461Open Mężczyzn12:4500:00:0400:18:01
193ANTOSIK Rafał 560Open Mężczyzn12:4500:00:0500:18:01
194RYBSKI Kamil 812CROSSFIT TORUŃ/REEBOK RUN CREWOpen Mężczyzn11:0000:00:0600:18:01
195TARNACKI Rafał 1233THETIMEHASCOMEOpen Mężczyzn12:4500:00:0200:18:02
196JĘDRA Piotr 569Open Mężczyzn10:1500:00:0300:18:02
197BATOROWICZ Emil 650VIGO SYSTEMOpen Mężczyzn10:3000:00:0500:18:02
198JAHNS Adam 257Open Mężczyzn09:3000:00:0500:18:03
199MARUSZAK Łukasz 713CROSSFIT ELEKTROMOCOpen Mężczyzn10:4500:00:0500:18:03
200JAROSIŃSKI Kuba 49Open Mężczyzn09:0000:00:0500:18:04
201LEWANDOWSKA Lidia 62Open Kobiet09:0000:00:0500:18:04
202BOCHRA Hubert 1383Open Mężczyzn12:1500:00:0600:18:05
203ŻAK Tomasz 853LOFT TEAM EXTREMEOpen Mężczyzn11:0000:00:0200:18:06
204ZIMOŃ Norbert 1296Open Mężczyzn10:3000:00:0400:18:06
205BARAN Grzegorz 26Open Mężczyzn09:0000:00:0600:18:06
206GRUSZKA Karol 1376REEBOK RUN CREWOpen Mężczyzn11:4500:00:0700:18:06
207WOJTUNIK Michał 333SPORTOWA DĄBROWAOpen Mężczyzn09:4500:00:0400:18:07
208PEC Arkadiusz 78Open Mężczyzn09:0000:00:0600:18:07
209BALCEROWSKI Rafał 1091POWER TRAININGOpen Mężczyzn12:0000:00:0800:18:07
210PISIŃSKI Dominik 278Open Mężczyzn09:3000:00:0500:18:08
211SKOCZYLAS Mikołaj 83Open Mężczyzn09:0000:00:0000:18:09
212STRÁNSKÝ Tomáš 301#REEBOKRUNCREWCZOpen Mężczyzn09:4500:00:0400:18:09
213PAK Dominik 990Open Mężczyzn11:1500:00:0400:18:09
214ANTOSZEWSKI Filip 809CROSSFIT TORUŃ/REEBOK RUN CREWOpen Mężczyzn11:0000:00:0500:18:09
215MATEJCZYK Artur 116OUTDOOR TRAININGOpen Mężczyzn09:1500:00:0600:18:09
216SMAGACZ Henryk 1193Open Mężczyzn12:1500:00:0700:18:09
217JODELIUK Jevgenij 520DZIKIE DZIKI MIGUOpen Mężczyzn10:1500:00:0600:18:10
218WŁODARSKI Mariusz 803Open Mężczyzn10:4500:00:1000:18:11
219SPOREK Łukasz 1391TEAM DORIS KRAKÓWOpen Mężczyzn09:4500:00:0400:18:12
220CHODYRA Karol 249Open Mężczyzn09:3000:00:0700:18:12
221PIEDZIUK Radosław 377Open Mężczyzn09:4500:00:1000:18:12
222RODASZYŃSKI Paweł 1033Open Mężczyzn11:3000:00:0700:18:13
223LIŚKIEWICZ Sylwia 1518Open Kobiet12:3000:00:0400:18:14
224KIWITT Michał 118PATRZ NA MNIE MAMO!Open Mężczyzn09:1500:00:0700:18:14
225WĄSIAKOWSKA Emilia 1035Open Kobiet11:3000:00:0700:18:14
226BŁAŻEJCZYK Patryk 1495Open Mężczyzn12:3000:00:0700:18:14
227BONDARZEWSKI Kamil 1395Open Mężczyzn10:4500:00:0400:18:15
228SIWEK Leszek 1295Open Mężczyzn10:3000:00:1000:18:15
229WIEWIORSKI Jaroslaw 1374Open Mężczyzn11:3000:02:1800:18:15
230LALEWICZ Robert 105HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn09:1500:00:0400:18:16
231WOŹNIACKI Adam 1222Open Mężczyzn12:3000:00:0500:18:16
232KOTECKA Julita 1347Open Kobiet11:4500:00:0600:18:18
233NEREK Paweł 1378Open Mężczyzn11:4500:00:0600:18:19
234GARLICKI Marek 352Open Mężczyzn09:4500:00:0700:18:19
235MAJ Kamil 336TEAM DORIS KRAKÓWOpen Mężczyzn09:4500:00:0300:18:20
236DARKOWSKI Dariusz 103HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn09:1500:00:0400:18:20
237RUTKA Radosław 490Open Mężczyzn10:0000:00:0400:18:20
238BODIS Peter 1019Open Mężczyzn11:3000:00:0500:18:20
239ZYMLER Łukasz 196Open Mężczyzn09:1500:00:0600:18:20
240CHRZANOWSKI Wojciech 807CEBULAKIOpen Mężczyzn11:0000:00:0300:18:22
241CHRZANOWSKI Marcin 805BOOT CAMP POLSKA Open Mężczyzn11:0000:00:0300:18:22
242WENDER Michał 294Open Mężczyzn09:3000:00:0500:18:22
243SAWNOR Marcin 732CROSSFIT GCWOpen Mężczyzn10:4500:00:0600:18:22
244MAZUR Magdalena 64Open Kobiet09:0000:00:0600:18:22
245KACZMAREK Marta 1529Open Kobiet12:3000:00:0700:18:22
246RUDUCHA Piotr 489Open Mężczyzn10:0000:00:0400:18:23
247KARWOWSKI Bartosz 641PKP S.A.Open Mężczyzn10:3000:00:0400:18:23
248SWACIK Adrian 500Open Mężczyzn10:0000:00:0500:18:23
249POLAK-TYLEK Joanna 487Open Kobiet10:0000:00:0500:18:28
250SAWICKI Paweł 1170CROSSFIT URSYNÓW Open Mężczyzn12:1500:00:0900:18:29
251IZDEBSKI Marcin 1322Open Mężczyzn11:3000:00:1000:18:29
252KOBUS Przemysław 1480Open Mężczyzn11:4500:00:0500:18:30
253BITTNER Filip 29Open Mężczyzn09:0000:00:0300:18:31
254KRZYŻEWSKI Marcin 1365Open Mężczyzn11:3000:00:0600:18:32
255DZIEŻA Grzegorz 334TEAM DORIS KRAKÓWOpen Mężczyzn09:4500:00:0400:18:33
256MAZEK Emilia 1276Open Kobiet11:3000:00:0700:18:33
257MAKOWSKI Tomasz 1305TEAM BIEGAJ POD OKIEM TRENERAOpen Mężczyzn11:3000:00:0800:18:33
258KURACH Kacper 58Open Mężczyzn09:0000:00:0400:18:34
259KURACH Stanisław 59Open Mężczyzn09:0000:00:0400:18:34
260WALKIEWICZ Agnieszka 293Open Kobiet09:3000:00:0600:18:34
261DEPTUŁA Mariusz 459Open Mężczyzn10:0000:00:1200:18:34
262KORULCZYK Marcin 1453HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn11:4500:00:0300:18:35
263RADZIKOWSKI Karol 447SPORT.PL / POLSKA BIEGAOpen Mężczyzn11:4500:00:0500:18:35
264ŚMIGIELSKI Jędrzej 1147Open Mężczyzn09:1500:00:0600:18:35
265PAWLUKIEWICZ Aleksander 485Open Mężczyzn10:0000:00:1100:18:35
266WALENTYŃSKI Bartek 1253Open Mężczyzn12:4500:00:0600:18:36
267MIŚKIEWICZ Marcin 1095ROSSMANN Open Mężczyzn12:0000:00:0500:18:37
268BOROWIAK Krzysztof 1452HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn11:4500:00:0000:18:38
269GWÓŹDŹ Elżbieta 1012RUNCOHOLICSOpen Kobiet11:3000:00:0400:18:38
270JAKUBOWSKI Marcin 838LOFT TEAM EXTREMEOpen Mężczyzn11:0000:00:0400:18:38
271ROZMIAREK Paweł 848LOFT TEAM EXTREMEOpen Mężczyzn11:0000:00:0400:18:38
272ROSŁONIEC Krystian 1443WARSAW CREWOpen Mężczyzn11:1500:00:0700:18:38
273NOWAK Dariusz 843LOFT TEAM EXTREMEOpen Mężczyzn11:0000:00:0400:18:39
274ROMAŃSKI Franek 1318REEBOK RUN CREWOpen Mężczyzn12:4500:00:0600:18:43
275PATZER Rafał 77Open Mężczyzn09:0000:00:0700:18:43
276NOWECKI Michał 374Open Mężczyzn09:4500:00:0700:18:43
277KOWALSKI Adam 884Open Mężczyzn11:0000:00:0700:18:43
278RAPACZ Grzegorz 283Open Mężczyzn09:3000:00:0800:18:43
279GODZIMIRSKA Eliza 1333Open Kobiet12:4500:00:0600:18:44
280TERMENA-POLKOWSKA Marta 906Open Kobiet11:3000:00:0900:18:45
281JAMBOR Maciej 1457Open Mężczyzn11:4500:00:0700:18:46
282SZANIAWSKI Marcin 436HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn10:0000:00:0300:18:48
283MRÓZEK Łukasz 1474ZIELONKAAOpen Mężczyzn11:4500:00:0600:18:48
284JAMBOR Michał 1459BRACTWO BIEGOWE BGKOpen Mężczyzn11:4500:00:0700:18:48
285MACHCEWICZ Maciej 1260WARSAW CREWOpen Mężczyzn12:3000:00:0500:18:49
286GAŁKA Remigiusz 1216Open Mężczyzn12:3000:00:0800:18:50
287DYMARSKI Bartosz 1206TOO FAST TOO FURIOUSOpen Mężczyzn12:3000:00:0800:18:51
288KRZEMIENIEWSKI Mateusz 366Open Mężczyzn09:4500:00:0600:18:52
289STRZYŻEWSKI Dawid 388Open Mężczyzn09:4500:00:0600:18:52
290ROSŁONIEC Agnieszka 899Open Kobiet11:0000:00:0900:18:52
291NOWICKI Krzysztof 1343CROSSFIT ELEKTROMOCOpen Mężczyzn10:4500:00:0500:18:54
292ELWERTOWSKI Piotr 1460Open Mężczyzn12:3000:00:0600:18:54
293CZECH Piotr 1515Open Mężczyzn12:4500:00:0300:18:55
294MATUSZEWSKI Paweł 372HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn10:0000:00:0400:18:55
295ZELL Jacek 1199DZIADY OCROpen Mężczyzn12:3000:00:0500:18:56
296BLAŻEJOWSKA Julia 1159CROSSFIT URSYNÓW Open Kobiet12:1500:00:0500:18:56
297FERENS Artur 1478Open Mężczyzn11:4500:00:0500:18:57
298GÓRZYŃSKI Marcin 43Open Mężczyzn09:0000:00:0700:18:57
299GENTTNEROVÁ Kateřina 1328Open Kobiet09:3000:00:0500:18:58
300NIEMIRSKI Dominik 112N.G.MOpen Mężczyzn12:0000:00:0500:18:58
301KAWECKI Kuba 1116Open Mężczyzn12:0000:00:0500:18:59
302FREITES Luis 1528Open Mężczyzn12:1500:00:0500:18:59
303WOJNAROWSKI Zygmunt 120POWER TRAININGOpen Mężczyzn09:1500:00:0800:18:59
304CICVÁREK FLÉGLOVÁ Marie 1185Open Mężczyzn12:1500:00:0600:19:00
305MACIEJEWSKI Jan 476Open Mężczyzn10:0000:00:0700:19:00
306SIKORSKI Piotr 1349AMEBYOpen Mężczyzn11:0000:00:0700:19:00
307STANOCH Jarek 1194Open Mężczyzn12:1500:00:0300:19:01
308GÓRNIAK Bartek 565Open Mężczyzn10:1500:00:0600:19:01
309SOCHALA Szymon 443NIEUSTRASZENI TEAM ŁOWICZOpen Mężczyzn10:0000:00:0700:19:01
310ZAWIASA Adam 1424TEAM BIEGAJ POD OKIEM TRENERAOpen Mężczyzn11:3000:00:0800:19:02
311WŁODEK Damian 1155Open Mężczyzn12:0000:00:0400:19:03
312GIDZIŃSKI Piotr 1186Open Mężczyzn12:1500:00:0600:19:03
313WIEKIERA Paweł 399Open Mężczyzn09:4500:00:0800:19:03
314CHOROŚ Łukasz 345Open Mężczyzn09:4500:00:0900:19:03
315PERCZYŃSKI Rafał 1192Open Mężczyzn12:1500:00:0700:19:04
316KĘPA Alicja 1275Open Kobiet10:1500:00:1000:19:04
317JERMAKOWICZ Bartlomiej 1014RUNCOHOLICSOpen Mężczyzn11:3000:00:0300:19:05
318GRAJCAR Anna 832LOFT TEAM EXTREMEOpen Kobiet11:0000:00:0400:19:05
319HAŁASA Rafał 158Open Mężczyzn09:1500:00:0600:19:05
320JAKUBOWSKI Paweł 314GREEN TEAMOpen Mężczyzn09:4500:00:0800:19:05
321KRAJEWSKA Olga 435HUSARIA RACE TEAMOpen Kobiet10:0000:00:0300:19:06
322PAZIKOWSKI Maciej 764THE BROTHERSOpen Mężczyzn10:4500:00:0500:19:06
323MŁYŃSKI Mariusz 584Open Mężczyzn10:1500:00:0600:19:06
324GUŚĆ Maciej 256Open Mężczyzn09:3000:00:0600:19:06
325ŻERO Joanna 142WWL TEAMOpen Kobiet09:1500:00:0700:19:06
326ŚREDNICKI Michał 649SOLLERSOpen Mężczyzn10:3000:00:0600:19:08
327CZPAK Daniel 251Open Mężczyzn09:3000:00:0600:19:09
328OFIARA Kamil 275Open Mężczyzn09:3000:00:0600:19:09
329BANASIAK Daniel 243Open Mężczyzn09:3000:00:0800:19:09
330JĘDRZEJCZYK-KOWALSKA Sylwia 616BIGTIRES.PL TEAMOpen Kobiet10:3000:00:0900:19:09
331KILKA Krzysztof 1066CROSSFIT POŁUDNIEOpen Mężczyzn12:0000:00:0500:19:11
332MATUSZAK Marcin 760NAJWIĘKSZE JANUSZE JOGGINGUOpen Mężczyzn10:4500:00:0600:19:11
333DRUŻKOWSKA Monika 747GONI NAS KREDENSOpen Kobiet10:4500:00:0400:19:13
334BIEŃ Piotr 1401Open Mężczyzn12:3000:00:0500:19:14
335MĘDRZEJEWSKI Łukasz 1128Open Mężczyzn12:0000:00:0800:19:14
336ILOWSKA-REMBARZ Karolina 836LOFT TEAM EXTREMEOpen Kobiet11:0000:00:0300:19:15
337GARBARCZYK Marcel 324PUMPERSYOpen Mężczyzn09:4500:00:0600:19:15
338SKAŁECKA Paulina 326PUMPERSYOpen Kobiet09:4500:00:0600:19:15
339CACEK Darek 33Open Mężczyzn09:0000:00:0600:19:15
340GŁOGOWSKI Dawid 254Open Mężczyzn09:3000:00:0700:19:15
341PIERZAK Przemysław 895Open Mężczyzn11:0000:00:0600:19:16
342GRAJCAR Łukasz 833LOFT TEAM EXTREMEOpen Mężczyzn11:0000:00:0400:19:17
343VOVK Alina 408ADIDAS RUNNERS WARSAWOpen Kobiet10:0000:00:0500:19:17
344KŁODKOWSKI Jakub 139WWL TEAMOpen Mężczyzn09:1500:00:0800:19:17
345WARSZAWSKI Patryk 915CRAZY RUNNERFUCKERSOpen Mężczyzn11:1500:00:0900:19:18
346LELOCH Michał 1332HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn11:1500:00:0500:19:19
347STACHOŃ Łukasz 599Open Mężczyzn12:0000:00:0500:19:19
348WACH Wojciech 1154Open Mężczyzn12:0000:00:0700:19:19
349FABIANOWICZ Paweł 873Open Mężczyzn11:0000:00:0500:19:20
350PRUCIAK Tomasz 1139Open Mężczyzn12:0000:00:0600:19:20
351SZYMAŃCZYK David 602Open Mężczyzn10:1500:00:0700:19:20
352CHOBOT Iwona 1265Open Kobiet09:1500:00:0500:19:22
353TURSKI Łukasz 953ROSSMANNOpen Mężczyzn11:1500:00:0400:19:23
354KOPYDŁOWSKI Szymon 468Open Mężczyzn10:0000:00:0700:19:23
355MILCZAREK Maja 1249Open Kobiet12:4500:00:0300:19:24
356FILIPCZUK Dariusz 1109Open Mężczyzn12:0000:00:0500:19:24
357STASIAK Piotr 1148Open Mężczyzn12:0000:00:0500:19:24
358MICHALSKI Mateusz 1130Open Mężczyzn12:0000:00:0300:19:25
359WYSOWSKA Edyta 96Open Kobiet09:0000:00:0400:19:25
360KAMIŃSKA Anna 52Open Kobiet09:0000:00:0800:19:25
361OTOKA-FRĄCKIEWICZ Monika 375Open Kobiet09:4500:00:1000:19:25
362HAŁAJ Marcin 566Open Mężczyzn10:1500:00:1000:19:26
363PIĄTKOWSKI Marcin 135TI AUTOMOTIVEOpen Mężczyzn09:1500:00:0300:19:27
364GRZYB Albert 1025Open Mężczyzn12:4500:00:0500:19:27
365PODOLAK Radosław 692Open Mężczyzn10:3000:00:0500:19:28
366OCIEPA Piotr 72Open Mężczyzn09:0000:00:0500:19:29
367SIUDEK Kamil G. 384Open Mężczyzn09:4500:00:0600:19:29
368RZEŃCA Kacper 382Open Mężczyzn09:4500:00:0900:19:29
369GÓRNY Marcin 1289Open Mężczyzn11:3000:00:1000:19:29
370MARCINIAK Daniel 370Open Mężczyzn09:4500:00:0500:19:30
371MARKOWICZ Ewelina 213HUSARIA RACE TEAMOpen Kobiet09:3000:00:0500:19:30
372BUGAJ Mirosław 660Open Mężczyzn10:3000:00:0700:19:30
373KRAWCZUK Jakub 473Open Mężczyzn10:0000:00:0000:19:32
374KOSIM Artur 471Open Mężczyzn09:4500:00:0500:19:32
375WYRODA Marcin 1254Open Mężczyzn12:4500:00:0400:19:33
376GRAJCAR Magdalena 834LOFT TEAM EXTREMEOpen Kobiet11:0000:00:0300:19:34
377WYSTALSKI Karol 299Open Mężczyzn09:3000:00:1000:19:34
378BOLDA Krzysztof 777Open Mężczyzn10:4500:00:0400:19:35
379BRZEZIŃSKI Jacek 102HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn09:1500:00:0400:19:35
380KRUSZEWSKI Przemysław 452ŻMIJKIOpen Mężczyzn10:0000:00:0900:19:35
381GAWLIK Justyna 231RUNNERSCLUB.PL WARSZAWAOpen Kobiet09:3000:00:1000:19:35
382RUTKOWSKI Jarosław 321JANUSZE I GRAŻYNY FITNESSU:)Open Mężczyzn09:4500:00:1000:19:35
383ŚLIWIŃSKI Grzegorz 205BLACK SOXOpen Mężczyzn09:3000:00:0700:19:36
384MURAWSKI Paweł 1133Open Mężczyzn12:0000:00:0800:19:36
385ADAMUS Marcin 557Open Mężczyzn10:1500:00:1300:19:37
386MANDECKI Jakub 580Open Mężczyzn10:1500:00:1300:19:37
387PIĄTKOWSKA Ilona 134TI AUTOMOTIVEOpen Kobiet09:1500:00:0300:19:38
388CHOROŚ Sylwia 152Open Kobiet09:1500:00:0600:19:38
389POSS Marcin 1414TEAM BIEGAJ POD OKIEM TRENERAOpen Mężczyzn11:3000:00:0800:19:39
390URBAŃSKI Mikołaj 1373Open Mężczyzn11:3000:00:1100:19:41
391TARASZEWSKA Paulina 122PWPW S.A.Open Kobiet09:1500:00:0600:19:42
392DŻUMAK Szymon 661Open Mężczyzn11:3000:00:0900:19:42
393JAKUBOWSKA Ewa 837LOFT TEAM EXTREMEOpen Kobiet11:0000:00:0400:19:43
394STUTKO Hubert 1221Open Mężczyzn11:3000:00:0600:19:43
395POPŁAWSKI Krzysiek 121PWPW S.A.Open Mężczyzn09:1500:00:0600:19:43
396BABIŃSKI Rafał 775Open Mężczyzn10:4500:00:0800:19:43
397KAMIŃSKI Emil 232RUNNERSCLUB.PL WARSZAWAOpen Mężczyzn09:3000:00:1000:19:43
398NIWIŃSKI Piotr 1191CROSSFIT URSYNÓW Open Mężczyzn12:1500:00:0500:19:44
399GOŁUCH Mateusz 341UNITED PANFILSOpen Mężczyzn09:4500:00:0500:19:44
400LASZEWICZ Patrycja 1246Open Kobiet12:4500:00:0600:19:44
401GRODZIŃSKI Artur 325PUMPERSYOpen Mężczyzn09:4500:00:0700:19:44
402KOŁODZIEJSKI Maciej 676Open Mężczyzn10:3000:00:0700:19:44
403LEWANDOWSKI Mateusz 1124Open Mężczyzn12:0000:00:0300:19:45
404RADWAŃSKI Łukasz 15CISNYMYOpen Mężczyzn09:0000:00:0400:19:45
405DZIK Konrad 222R99Open Mężczyzn09:3000:00:0600:19:45
406WÓJCIK Piotr 95Open Mężczyzn09:0000:00:0000:19:46
407SZAŁAMACHA Mateusz 903Open Mężczyzn11:0000:00:0500:19:46
408KUCHARSKA Izabela 318JANUSZE I GRAŻYNY FITNESSU:)Open Kobiet09:4500:00:1000:19:46
409BOGDAŁ Andrzej 859REEBOK RUN CREWOpen Mężczyzn10:4500:00:0300:19:48
410CHRZANOWSKI Łukasz 409BIEGNIJ ZE MNĄ 2.0Open Mężczyzn10:0000:00:0400:19:48
411SERDEŃ Piotr 796Open Mężczyzn11:1500:00:0500:19:49
412KAMIŃSKA Anna 1377SPORTERA OCROpen Kobiet12:0000:00:0500:19:49
413CZECHOWSKI Konrad 37Open Mężczyzn09:0000:00:0600:19:49
414ORDON Dorota 75Open Kobiet09:0000:00:0600:19:49
415ZGOLIŃSKI Dawid 510Open Mężczyzn10:0000:00:0400:19:50
416STOLIŃSKI Adrian 1047SPORTERA OCROpen Mężczyzn12:0000:00:0400:19:50
417KUŹNIARSKI Paweł 681Open Mężczyzn10:3000:00:0700:19:50
418KUNICKI Krzysztof 761ROSSMANNOpen Mężczyzn10:4500:00:0900:19:50
419AMATO Giuseppe 241Open Mężczyzn09:3000:00:0000:19:51
420OSTROWSKI Paweł 989Open Mężczyzn11:0000:00:0600:19:51
421SZCZYKUTOWICZ Maciej 291JANUSZE I GRAŻYNY FITNESSU:)Open Mężczyzn09:3000:00:0800:19:51
422BIEŃ Marta 246JANUSZE I GRAŻYNY FITNESSU:)Open Kobiet09:3000:00:0900:19:51
423GOLEC Jarosław 1AGATA PIETROSZEK TEAMOpen Mężczyzn09:0000:00:0300:19:52
424BAŃBURA Radek 658Open Mężczyzn10:3000:00:0600:19:52
425DOMAŃSKI Jakub 349Open Mężczyzn09:4500:00:0700:19:53
426CZERNIAK Michał 1396Open Mężczyzn11:3000:00:0800:19:53
427SIKORA Mateusz 696Open Mężczyzn10:3000:00:0000:19:55
428KOWALEWSKA Luiza 1327HUSARIA RACE TEAMOpen Kobiet09:1500:00:0300:19:55
429ŚLIWIŃSKI Marek 1299CROSS ELITE GRAJEWOOpen Mężczyzn11:1500:00:0300:19:55
430OKROJEK Szymon 729CROSSFIT GCWOpen Mężczyzn10:4500:00:0600:19:56
431WACHNIK Piotr 733CROSSFIT GCWOpen Mężczyzn10:4500:00:0600:19:56
432LACHOWSKI Adam 682Open Mężczyzn10:3000:00:0400:19:57
433MATYJASIAK Łukasz 726CROSSFIT GCWOpen Mężczyzn10:4500:00:0500:19:57
434JUCHNIEWICZ Artur 1113Open Mężczyzn12:0000:00:0500:19:57
435BASAJ Marcin 1107Open Mężczyzn12:0000:00:0800:19:57
436WRÓBLEWSKA Aleksandra 432CROSSFIT SIEDLCEOpen Kobiet10:0000:00:1000:19:57
437BERDYŃSKI Jarosław 861Open Mężczyzn11:0000:00:0600:19:58
438WILCZYŃSKI Mariusz 706Open Mężczyzn10:3000:00:0700:19:58
439SZAFRAŃSKA Aleksandra 1307TEAM BIEGAJ POD OKIEM TRENERAOpen Kobiet11:3000:00:0900:19:58
440DUR Bartłomiej 1540PATRZ NA MNIE MAMO!Open Mężczyzn09:1500:00:0700:19:59
441MYSZKIEWICZ Robert 1031Open Mężczyzn11:3000:00:0800:19:59
442SIENKIEWICZ Jakub 81Open Mężczyzn09:0000:00:0400:20:00
443WÓJCIK Małgorzata 1389Open Kobiet12:1500:00:0500:20:01
444SZPAKOWSKI Konrad 1151Open Mężczyzn12:0000:00:0700:20:01
445PAWŁOWSKI Adam 277Open Mężczyzn09:3000:00:0800:20:01
446ŁUKASZYK Marcin 1190Open Mężczyzn12:1500:00:0900:20:01
447GŁOZAK Patryk 428CROSSFIT SIEDLCEOpen Mężczyzn10:0000:00:1000:20:01
448GAPSKI Piotr 831LOFT TEAM EXTREMEOpen Mężczyzn11:0000:00:0400:20:02
449PAZIKOWSKI Robert 765THE BROTHERSOpen Mężczyzn10:4500:00:0600:20:03
450ŚLIWIŃSKI Kamil 206BLACK SOXOpen Mężczyzn09:3000:00:0700:20:03
451AUGUSTYNIAK Filip 1325WARSAW CREWOpen Mężczyzn12:3000:00:0500:20:04
452LAWRÓW Magdalena 168Open Kobiet09:1500:00:0000:20:06
453MAZUREK Artur 1369Open Mężczyzn11:3000:00:0700:20:06
454BARWICKI Jacek 714CROSSFIT GCWOpen Mężczyzn10:4500:00:0600:20:07
455KWIECIŃSKI Alan 1484Open Mężczyzn11:4500:00:0600:20:08
456KALICKI Rafał 1407Open Mężczyzn11:3000:02:1500:20:09
457WIELGOŁASKI Adam 88Open Mężczyzn09:0000:00:0600:20:10
458ZAWARDZIN Robert 97Open Mężczyzn09:0000:00:0600:20:10
459ZAREMBA Anna 1256Open Kobiet12:4500:00:0700:20:10
460POTERAŁA Arkadiusz 1282ORANGE POLSKAOpen Mężczyzn11:1500:00:0500:20:11
461SZUMERT Tomasz 394Open Mężczyzn09:4500:00:1000:20:13
462MISIAK Konrad 932IDEALER.PLOpen Mężczyzn11:1500:00:0300:20:14
463OLESZCZUK Patryk 73Open Mężczyzn09:0000:00:0400:20:14
464CHLEBOWSKI Jakub 150Open Mężczyzn09:1500:00:0500:20:14
465NIKOŁAJUK Piotr 586Open Mężczyzn10:1500:00:0800:20:14
466ROSŁON Jerzy 1168CROSSFIT URSYNÓW Open Mężczyzn12:1500:00:0600:20:15
467 1345 03:27:3600:20:15
468WARTOŃ Daniel 188Open Mężczyzn09:1500:00:0700:20:18
469ZIELIŃSKA Anna 2024FACES RUNNING TEAMOpen Kobiet09:3000:00:1200:20:19
470MAZUR Karol 1274Open Mężczyzn09:4500:00:0900:20:20
471WALCZAK Julian 1393Open Mężczyzn12:3000:00:0000:20:21
472MIERZEJEWSKI Piotr 688Open Mężczyzn10:3000:00:0600:20:22
473JEŻ Marcin 668Open Mężczyzn10:3000:00:0600:20:22
474KUSTRA Mariusz 60Open Mężczyzn09:0000:00:0700:20:22
475DUDARONEK Paulina 236XRUNNERSOpen Kobiet09:3000:00:0400:20:23
476STARCZEWSKI Krzysztof 992Open Mężczyzn11:1500:00:0400:20:23
477GURDZIEL Piotr 45Open Mężczyzn09:0000:00:0700:20:23
478CHUDZIŃSKI Bartosz 830LOFT TEAM EXTREMEOpen Mężczyzn11:0000:00:0300:20:24
479KIOŁBASA Damian 624GIRIEWOJ BOYSOpen Mężczyzn10:3000:00:0500:20:24
480KLEJPS Wojciech 625GIRIEWOJ BOYSOpen Mężczyzn10:3000:00:0500:20:24
481PRAŁAT Weronika 730CROSSFIT GCWOpen Kobiet10:4500:00:0600:20:24
482MIZIELIŃSKA Anna 890Open Kobiet11:0000:00:0600:20:25
483GÓRNIAK Katarzyna 875Open Kobiet11:0000:00:0600:20:25
484ŚLIWIŃSKA Ewelina 182Open Kobiet09:1500:00:0700:20:25
485KAŁUZIŃSKA Dorota 104HUSARIA RACE TEAMOpen Kobiet09:1500:00:0500:20:26
486RUTKOWSKA Marta 595Open Kobiet10:1500:00:0700:20:26
487MIEŚCICKI Wojciech 431CROSSFIT SIEDLCEOpen Mężczyzn10:0000:00:1100:20:26
488UZDOWSKI Daniel 108HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn09:1500:00:0400:20:27
489CZPAK Tobiasz 868Open Mężczyzn11:0000:00:0500:20:27
490PECÁNEK Richard 228REEBOK RUN CREW CZOpen Mężczyzn09:3000:00:0500:20:27
491MIROŃCZUK Piotr 480Open Mężczyzn10:0000:00:0600:20:27
492SZMYDKI Cezary 797Open Mężczyzn10:4500:00:0600:20:27
493OLENDER Marcin 1535FRAUEN POWER!Open Mężczyzn11:0000:00:5600:20:27
494ERDMANN Karolina 157Open Kobiet12:4500:02:3800:20:27
495ŁĄCKA Karolina 1334Open Kobiet12:4500:02:3800:20:27
496KULIK Dominika 839LOFT TEAM EXTREMEOpen Kobiet11:0000:00:0400:20:28
497CHOJNACKI Łukasz 344Open Mężczyzn09:4500:00:0700:20:28
498WOŹNIEWSKA Karolina 1507Open Kobiet12:1500:00:0800:20:28
499KOWALCZUK Adam 2004FACES RUNNING TEAMOpen Mężczyzn09:3000:00:1100:20:28
500RÓŻYCKI Dominik 849LOFT TEAM EXTREMEOpen Mężczyzn11:0000:00:0300:20:29
501JANIAK Marcin 1552Open Mężczyzn12:3000:00:0600:20:31
502CHUSTECKI Michał 1215Open Mężczyzn12:3000:00:0600:20:31
503DULNIK Adam 872Open Mężczyzn11:0000:00:0800:20:31
504KSIĘŻOPOLSKI Paweł 430CROSSFIT SIEDLCEOpen Mężczyzn10:0000:00:1000:20:31
505GAŁAT Aureliusz 874Open Mężczyzn11:0000:00:0300:20:32
506RABCZYNSKA Anna 235W DOBREJ FORMIEOpen Kobiet09:1500:00:0500:20:32
507BUKOWSKI Kamil 635ORANGE POLSKAOpen Mężczyzn09:1500:00:0300:20:33
508WILK Magdalena 514DZIADY OCROpen Kobiet10:1500:00:0500:20:33
509SOKOŁOWSKI Artur 513DZIADY OCROpen Mężczyzn10:1500:00:0500:20:35
510CZOP Jakub 154Open Mężczyzn09:1500:00:0500:20:37
511SOBIESZEK Miłosz 387Open Mężczyzn09:3000:00:0700:20:37
512BORUSZEWSKI Grzegorz 1108Open Mężczyzn12:0000:00:0900:20:37
513RUDZKI Michał 1226CROSSFIT Z16Open Mężczyzn12:4500:00:0400:20:38
514ZIELINSKA Ewelina 1556Open Kobiet12:3000:00:0500:20:38
515NORWA Michał 691Open Mężczyzn12:3000:00:0600:20:39
516SMOLAK Maciej 598Open Mężczyzn10:1500:00:0800:20:39
517ILCZYSZYN Julita 1013RUNCOHOLICSOpen Kobiet11:3000:00:0400:20:40
518STECKIEWICZ Paweł 1173CROSSFIT URSYNÓW Open Mężczyzn12:1500:00:0500:20:41
519FRANKOWSKI Robert 1111Open Mężczyzn12:0000:00:0600:20:41
520JUREWICZ Andrzej 258HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn09:4500:00:1000:20:41
521SAWICKI Marcin 695Open Mężczyzn10:3000:00:1000:20:41
522BUKOJEMSKI Marcin 343Open Mężczyzn09:4500:00:1000:20:41
523WIŚNIEWSKA Karolina 909Open Kobiet11:0000:00:0800:20:43
524KOTOWICZ Małgorzata 164Open Kobiet09:1500:00:0600:20:44
525ZDZIARSKI Łukasz 529DZIKIE DZIKI MIGUOpen Mężczyzn10:1500:00:0800:20:44
526ABRAMCZYK Marta 434HUSARIA RACE TEAMOpen Kobiet10:0000:00:0300:20:45
527NOWAK Marta 844LOFT TEAM EXTREMEOpen Kobiet11:0000:00:0400:20:45
528BARANOWSKI Dariusz 415BRUD EKIPAOpen Mężczyzn10:0000:00:0800:20:45
529BIAŁEK Adrian 517DZIKIE DZIKI MIGUOpen Mężczyzn10:1500:00:0800:20:45
530ANTOLIK Aneta 414BRUD EKIPAOpen Kobiet10:0000:00:0900:20:45
531KAMIŃSKA Sylwia 416BRUD EKIPAOpen Kobiet10:0000:00:0900:20:45
532MAREK Roman 986Open Mężczyzn11:1500:00:0500:20:46
533SLIWOWSKI Adam 1261Open Mężczyzn12:3000:00:0600:20:46
534ŁĘKAWA Mateusz 2014FACES RUNNING TEAMOpen Mężczyzn09:3000:00:1300:20:48
535KAROLAK Jolanta 466Open Kobiet10:0000:00:0700:20:49
536ŚLUBOWSKA Aleksandra 494Open Kobiet10:0000:00:0700:20:49
537ŻURAWIŃSKA Ewa 2034FACES RUNNING TEAMOpen Kobiet09:3000:00:1200:20:49
538BANASZKIEWICZ Sławomir 1415Open Mężczyzn11:3000:02:1700:20:49
539CISZEK Daniel 1236Open Mężczyzn12:4500:00:0500:20:50
540TARNOWSKI Damian 773WARSAW DUKESOpen Mężczyzn10:4500:00:0600:20:50
541PŁANETA Arkadiusz 214HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn09:3000:00:0400:20:51
542KUCHARSKI Michał 266Open Mężczyzn09:3000:00:0900:20:51
543KOSTRZEWA Michał 1364Open Mężczyzn11:3000:02:1500:20:51
544NAWROCKA Agnieszka 1134Open Kobiet12:0000:00:0600:20:52
545GRUNDKOWSKI Oskar 1496Open Mężczyzn12:3000:00:0600:20:52
546KWIATKOWSKA Aleksandra 1503Open Kobiet11:4500:00:0800:20:52
547FABIANEK Paweł 1477Open Mężczyzn11:4500:00:0900:20:52
548ŻURAWIŃSKI Jarosław 2044FACES RUNNING TEAMOpen Mężczyzn09:3000:00:1200:20:52
549PIESIAK Gosia 1210TRENER24H.COM.PLOpen Kobiet12:3000:00:0600:20:53
550FIC Paweł 1498X TEAM SPECIAL FORCESOpen Mężczyzn11:3000:00:0600:20:53
551SZCZEPANIEC Kamil 904Open Mężczyzn11:0000:00:0700:20:53
552PILARSKA Anna 822FRAUEN POWER!Open Kobiet11:0000:00:0800:20:53
553NITECKI Lech 540OGRODOSFERA.PLOpen Mężczyzn10:1500:00:1000:20:53
554KNYT Grzegorz 1272Open Mężczyzn11:3000:00:0600:20:54
555SIERZYCKI Hubert 902BIEGNĘ JAK KCĘ!Open Mężczyzn11:0000:00:0700:20:54
556KOSIOR Krzysztof 538OGRODOSFERA.PLOpen Mężczyzn10:1500:00:1000:20:54
557NITECKI Piotr 115OGRODOSFERA.PLOpen Mężczyzn10:1500:00:1100:20:54
558KARPINSKA Malgorzata 363Open Kobiet09:3000:00:1200:20:54
559JUSIŃSKI Marek 670DZIKIE TURBO PTYSIEOpen Mężczyzn11:3000:00:0600:20:55
560JĘDRZEJCZYK Adam 615BIGTIRES.PL TEAMOpen Mężczyzn10:3000:00:1000:20:55
561SŁUPECKI Kamil 423CROSSFIT GENIUSOpen Mężczyzn10:0000:00:0400:20:56
562ORLOWSKI Grzegorz 421CROSSFIT GENIUSOpen Mężczyzn10:0000:00:0400:20:57
563JEZIORNY Wojtek 1218Open Mężczyzn12:3000:00:0400:20:57
564SZWACKI Sergiusz 119PATRZ NA MNIE MAMO!Open Mężczyzn09:1500:00:0800:20:57
565KOZŁOWSKA Alicja 886Open Kobiet11:0000:00:0000:20:58
566MOŻEJKO Ireneusz 988Open Mężczyzn11:1500:00:0400:20:59
567RUDNIK Bartosz 422CROSSFIT GENIUSOpen Mężczyzn10:0000:00:0500:20:59
568WOJCIECHOWSKI Tomasz 94Open Mężczyzn09:0000:00:0600:20:59
569CHOCHULSKI Tomasz 420CROSSFIT GENIUSOpen Mężczyzn10:0000:00:0500:21:00
570KOPYTKO Małgorzata 882Open Kobiet11:0000:00:0500:21:00
571MITRASZEWSKI Jakub 67Open Mężczyzn09:0000:00:0600:21:00
572ZIOMKOWSKI Rafał 100Open Mężczyzn09:0000:00:0300:21:01
573CZAPKOWICZ Mikolaj 1557Open Mężczyzn12:3000:00:0600:21:01
574ŚWIDERSKI Łukasz 288Open Mężczyzn09:3000:00:0800:21:01
575BLAŃDA Dominik 1471HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn09:0000:00:0200:21:02
576BARSKI Dominik 244Open Mężczyzn09:3000:00:0700:21:02
577ZIENKIEWICZ Rafał 511Open Mężczyzn10:1500:00:0700:21:02
578KWIATKOWSKI Przemek 1123Open Mężczyzn12:0000:00:0700:21:02
579JEDYNAK Mateusz 50Open Mężczyzn09:0000:00:0300:21:04
580IWAŃSKI Jacek 877Open Mężczyzn11:0000:00:0500:21:04
581JAŚKOWSKI Paweł 1298Open Mężczyzn10:4500:00:0500:21:04
582RATAJSKI Przemek 731CROSSFIT GCWOpen Mężczyzn10:4500:00:0600:21:04
583MENDREK Adrianna 914CRAZY RUNNERFUCKERSOpen Kobiet11:1500:00:0900:21:04
584SUWAŁA Robert 425CROSSFIT GENIUSOpen Mężczyzn10:0000:00:0500:21:05
585WOJCIECHOWSKI Piotr 955ROSSMANNOpen Mężczyzn11:1500:00:0500:21:05
586WARNECKA Monika 801Open Kobiet10:4500:00:0700:21:05
587PISKORZ Patryk 1167CROSSFIT URSYNÓW Open Mężczyzn12:1500:00:0700:21:05
588KACPRZAK Konrad 944ROSSMANNOpen Mężczyzn11:1500:00:0500:21:06
589GIELNIEWSKA Patrycja 768CROSSFIT GENIUSOpen Kobiet10:0000:00:0300:21:07
590LIPOWSKI Maciej 170Open Mężczyzn09:1500:00:0700:21:07
591PŁUSKA Michał 552STREFA FITNESSOpen Mężczyzn10:1500:00:0300:21:08
592SPRENGER Krzysztof 850LOFT TEAM EXTREMEOpen Mężczyzn11:0000:00:0400:21:09
593WYSOKIŃSKA Karolina 193Open Kobiet09:1500:00:0700:21:09
594MALINOWSKI Przemyslaw 1247Open Mężczyzn12:4500:00:0400:21:10
595CZUŁEK Magdalena 1237Open Kobiet12:4500:00:0500:21:10
596NOSOROWSKI Mariusz 1135Open Mężczyzn11:4500:00:0800:21:10
597KUCIŃSKI Damian 1245Open Mężczyzn12:4500:00:0500:21:11
598KOWALCZYK Bogdan 221POWER TRAININGOpen Mężczyzn09:3000:00:0800:21:11
599KOCZYK Artur 161Open Mężczyzn09:1500:00:0600:21:12
600PAWLACZYK Szymon 1458Open Mężczyzn11:4500:00:0600:21:12
601GICZAN Mariusz 1472CHOBUKAN BIAŁYSTOKOpen Mężczyzn11:4500:00:0800:21:12
602KALIŃSKI Artur 362Open Mężczyzn09:4500:00:0700:21:14
603TYBON Łukasz 1312WETERANI XXOpen Mężczyzn12:3000:00:0800:21:15
604JAKUBIAK Marta 14BARANYOpen Kobiet09:0000:00:0900:21:15
605WITWICKA Marta 91Open Kobiet09:0000:00:0900:21:15
606LUBASZKA Kinga 1126Open Kobiet12:0000:00:0300:21:16
607MIROSZ Michalina 1131Open Kobiet12:0000:00:0300:21:16
608CHOJNOWSKI Wojtek 1214Open Mężczyzn12:3000:00:0600:21:16
609MUSIAŁ Krzysztof 1030Open Mężczyzn12:4500:00:0500:21:17
610ŁASZCZYCH Małgorzata 1521Open Kobiet12:4500:00:0600:21:17
611KUR Anna 57Open Kobiet09:0000:00:0800:21:17
612GALANT Michał 736CROSSFIT MOKOTÓWOpen Mężczyzn10:4500:00:1000:21:18
613WĘDRYCHOWSKI Adam 737CROSSFIT MOKOTÓWOpen Mężczyzn10:4500:00:0900:21:20
614PABIN Paweł 76Open Mężczyzn09:0000:00:0400:21:22
615WILCZYŃSKI Łukasz 851LOFT TEAM EXTREMEOpen Mężczyzn11:0000:00:0600:21:22
616SKARBEK Radosław 1232THETIMEHASCOMEOpen Mężczyzn12:4500:00:0300:21:23
617TUROS Robert 1382X-TEAM SPECIAL FORCES Open Mężczyzn11:4500:00:0600:21:23
618NOJAK Marta 1208TOO FAST TOO FURIOUSOpen Kobiet12:3000:00:0800:21:23
619KOWALIK Dorota 550STREFA FITNESSOpen Kobiet10:1500:00:0900:21:23
620MUREK Łukasz 1308RENAULT TEAMOpen Mężczyzn12:0000:01:0800:21:23
621WITOWSKI Rafał 734CROSSFIT GCWOpen Mężczyzn10:4500:00:0500:21:24
622FILIPOWSKA Teresa 1400Open Kobiet12:3000:00:0500:21:24
623CEDRO Patrycja 34Open Kobiet09:0000:00:0700:21:24
624KOROBIJ Krzysztof 1434NIEZAPROSZENIOpen Mężczyzn11:4500:00:0300:21:25
625LECH Adam 1435NIEZAPROSZENI NA EVENTOpen Mężczyzn11:4500:00:0300:21:25
626KALICKI Irek 724CROSSFIT GCWOpen Mężczyzn10:4500:00:0500:21:25
627KOSTRZEWSKA Ewelina 1544Open Kobiet11:4500:00:0300:21:26
628KAZIOR Tomasz 1405NIEZAPROSZENIOpen Mężczyzn11:4500:00:0300:21:26
629BŁANIARZ Radosław 247Open Mężczyzn09:3000:00:0600:21:26
630DUK Milena 871Open Kobiet11:0000:00:0700:21:26
631TATARA Barbara 86Open Kobiet09:0000:00:0800:21:26
632LAMPERT Paweł 475Open Mężczyzn10:0000:03:1900:21:26
633BORUC Marcin 1432GCW TEAMOpen Mężczyzn11:3000:00:0600:21:27
634ANSZPERGER Bogdan 656Open Mężczyzn10:3000:00:0600:21:27
635MARCINIAK Klaudia 793Open Kobiet10:4500:00:0600:21:27
636IGNATOWICZ Karol 781Open Mężczyzn10:4500:00:0900:21:27
637ŚLIWOWSKI Marcin 1433GCW TEAMOpen Mężczyzn11:3000:00:0600:21:28
638ANSZPERGER Piotr 657Open Mężczyzn10:3000:00:0600:21:28
639SKRZECZ Radosław 698Open Mężczyzn10:3000:00:0800:21:28
640KUCZYŃSKI Paweł 411BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMOpen Mężczyzn10:0000:03:1800:21:28
641MIŚTA Przemysław 66Open Mężczyzn09:0000:00:0800:21:29
642AMBROZIK Bartłomiej 143Open Mężczyzn09:1500:00:0800:21:29
643BRYŁA Paweł 32Open Mężczyzn09:0000:00:0800:21:29
644RULAK Jerzy 554WTF?Open Mężczyzn10:1500:00:0400:21:30
645SZEFER Marcin 1195Open Mężczyzn12:1500:00:0600:21:30
646WOŚ Tomasz 297Open Mężczyzn09:3000:00:0900:21:30
647DĄBROWSKI Jarosław 1352MAMY RUSZAMYOpen Mężczyzn11:3000:00:1000:21:30
648KWIATKOWSKI Filip 1314Open Mężczyzn10:3000:00:1000:21:30
649GŁOWIENKA Marcin 1269DZIKIE TURBO PTYSIEOpen Mężczyzn11:3000:00:0500:21:31
650BUDEK Maciek 456Open Mężczyzn10:0000:00:0500:21:31
651TRZCIŃSKI Jacek 186Open Mężczyzn09:1500:00:0800:21:31
652SULEJ-DĄBROWSKA Aleksandra 1353MAMY RUSZAMYOpen Kobiet11:3000:00:1000:21:31
653RINDSH?J Flemming 207DANISH VIKINGSOpen Mężczyzn09:3000:00:1100:21:31
654DOBKOWSKI Daniel 1442X-TEAM SPECIAL FORCES Open Mężczyzn11:4500:00:0600:21:32
655MROCZKOWSKI Mateusz 481Open Mężczyzn10:0000:00:0800:21:32
656MICHALSKI Grzegorz 171Open Mężczyzn09:1500:00:0800:21:32
657CZABAN Iwona 1418Open Kobiet10:1500:00:0900:21:32
658CZABAN Krzysztof 1419Open Mężczyzn10:1500:00:0900:21:32
659WRZOSEK Jarosław 401Open Mężczyzn09:3000:00:0600:21:33
660HERNIK Arek 47Open Mężczyzn09:0000:00:0500:21:35
661DĄBROWSKI Emil 38Open Mężczyzn09:0000:00:0600:21:35
662GANOWSKA Małgorzata 1052Open Kobiet11:4500:00:0900:21:35
663KOTARSKA Aneta 1054Open Kobiet11:4500:00:1000:21:35
664KOCOLOWSKI Jurek 985Open Mężczyzn11:1500:00:0300:21:37
665KRYSZTOFIŃSKI Dawid 1007POWER TRAININGOpen Mężczyzn11:3000:00:0700:21:37
666SPILISZEWSKI Marcin 1008POWER TRAININGOpen Mężczyzn11:3000:00:0700:21:37
667WOŹNICKA Kasia 507Open Kobiet10:0000:00:0400:21:38
668FILINGER Jakub 1290Open Mężczyzn11:4500:00:0400:21:38
669KRYSZTOFIŃSKI Adrian 1006POWER TRAININGOpen Mężczyzn11:3000:00:0700:21:38
670CHOJNOWSKI Arkadiusz 406ACADEMIA GORILAOpen Mężczyzn10:0000:00:0600:21:39
671GOŁĄB Anna 255Open Kobiet09:3000:00:0700:21:39
672LUBIANIEC Jakub 792Open Mężczyzn10:4500:00:1100:21:39
673SZCZUCIŃSKI Adam 701Open Mężczyzn10:4500:00:1100:21:39
674LUBIANIEC Karol 1367Open Mężczyzn10:4500:00:1000:21:40
675 678 01:43:4700:21:41
676WIĘCH Ernest 1267CROSS ELITE GRAJEWOOpen Mężczyzn11:1500:00:0400:21:43
677CHOJECKI Grzegorz 716CROSSFIT GCWOpen Mężczyzn10:4500:00:0400:21:43
678WIDOMSKI Bartosz 295Open Mężczyzn12:0000:00:0500:21:43
679GOŚCINIAK Klaudia 1017TOTAL FITNESSOpen Kobiet11:3000:00:1100:21:43
680MIODUSZEWSKA Joanna 917CROSS ELITE GRAJEWOOpen Kobiet11:1500:00:0400:21:44
681WIECEK Paulina 1018TOTAL FITNESSOpen Kobiet11:3000:00:1000:21:44
682BRZEZICKA Angelika 307FIGHT GYM TEAMOpen Kobiet09:4500:00:0700:21:45
683KAWIAK Michał 308FIGHT GYM TEAMOpen Mężczyzn09:4500:00:0700:21:46
684ZUBKO Viktar 1492SAHATYOpen Mężczyzn12:1500:00:0900:21:46
685KANIA Michał 827GCW TEAMOpen Mężczyzn11:0000:00:0600:21:47
686SOBOŃ Łukasz 629GORUNNERSOpen Mężczyzn10:3000:00:0800:21:47
687SAKHASHCHYK Aleh 1491SAHATYOpen Mężczyzn12:1500:00:0800:21:47
688RYDZEWSKI Mikołaj 1371Open Mężczyzn11:3000:02:1500:21:47
689KORDOWSKI Marcin 858REEBOK CROSSFIT MOKOTOWOpen Mężczyzn11:0000:00:0600:21:48
690ZAJDOWSKA TRYC Katarzyna 1463Open Kobiet11:1500:00:0600:21:48
691BIENIEK Anna 306FIGHT GYM TEAMOpen Kobiet09:4500:00:0700:21:48
692KOWALCZYK Marlena 883Open Kobiet11:0000:00:0500:21:50
693PAWŁOWSKI Kamil 856OCR TEAM WŁOCŁAWEKOpen Mężczyzn11:0000:00:0400:21:51
694MICHALSKA Halina 65Open Kobiet09:0000:00:0800:21:51
695RZESZUT Andrzej 1143Open Mężczyzn12:0000:00:0600:21:52
696BARAN Paulina 1204PIĘKNI I BESTIEOpen Kobiet12:3000:00:0600:21:52
697VOYTOVYCH Halyna 1406Open Kobiet12:3000:00:0600:21:52
698NIEMIRSKI Jakub 1078NGM RACE TEAMOpen Mężczyzn12:0000:00:0500:21:53
699SZCZEPAŃSKI Maciej 290Open Mężczyzn09:3000:00:0700:21:53
700SEKRETA Anna 7AGATA PIETROSZEK TEAMOpen Kobiet09:0000:00:0400:21:54
701BRONIAK-CZUPRYNA Joanna 148Open Kobiet09:1500:00:0600:21:54
702RAJCIC Maciej 178Open Mężczyzn12:4500:00:0600:21:54
703KOCZOROWSKI Pawel 1286POLNI WOJOWNICY USTKAOpen Mężczyzn11:3000:00:0900:21:54
704DMOWSKI Łukasz 123R99Open Mężczyzn09:1500:00:0800:21:55
705ZIEŃ Klaudia 772TOTAL FITNESSOpen Kobiet10:4500:00:0800:21:56
706POPIOŁEK Magdalena 114NOLIMIT TEAM+Open Kobiet09:0000:00:0600:21:57
707PIEŃKOS Marcin 17DIRTY6Open Mężczyzn09:0000:00:0700:21:57
708SALAMOŃSKA Alicja 655ŻMIJEOpen Kobiet09:3000:00:0900:21:57
709BŁASZCZYK Anna 30Open Kobiet09:0000:00:1000:21:58
710KAPROŃ Artur 1413CROSSFIT URSYNÓW Open Mężczyzn12:1500:00:0900:21:59
711ŚLEDZIKOWSKI Michał 596Open Mężczyzn10:1500:00:1000:21:59
712ZALEWSKI Michał 1279BESTIE OCR LEGIONOWOOpen Mężczyzn11:1500:00:0200:22:01
713MAĆKOWIAK Alicja 842LOFT TEAM EXTREMEOpen Kobiet11:0000:00:0300:22:01
714ZALEWSKA Anna 1278BESTIE OCR LEGIONOWOOpen Kobiet11:1500:00:0300:22:01
715BARCZYK Oskar 547STREFA FITNESSOpen Mężczyzn10:1500:00:0900:22:01
716BROŃCZYK Kinga 548STREFA FITNESSOpen Kobiet10:1500:00:0900:22:01
717FISZER Rafał 549STREFA FITNESSOpen Mężczyzn10:1500:00:1000:22:01
718ILUKOWICZ Dagmara 1162CROSSFIT URSYNÓW Open Kobiet12:1500:00:0600:22:02
719MCEWAN Christopher 1330Open Mężczyzn09:0000:00:1000:22:02
720OWCZAREK Tomasz 551STREFA FITNESSOpen Mężczyzn10:1500:00:1000:22:02
721BARAŃSKI Robert 454Open Mężczyzn10:0000:00:0500:22:03
722MYSZKOWSKA Monika 69Open Kobiet09:0000:00:0700:22:03
723NIZIOLEK Paweł 70Open Mężczyzn09:0000:00:0700:22:03
724GORZKIEWICZ Jacek 738CROSSFIT TORUŃ/REEBOK RUN CREWOpen Mężczyzn11:0000:00:0700:22:03
725ZAŁOGA Maciej 300Open Mężczyzn09:3000:00:0800:22:03
726BŁASZCZYK Piotr 124REEBOK RUN CREWOpen Mężczyzn09:0000:00:0900:22:03
727CHRZANOWSKI Krzysztof Natanel 1281MORDECZKI GCW I OLAOpen Mężczyzn10:4500:00:0400:22:04
728WIŚNIEWSKI Łukasz 802Open Mężczyzn10:4500:00:0400:22:04
729DOBOSZ Marek 252Open Mężczyzn09:3000:00:1000:22:04
730ŚLĘCZKOWSKI Błażej 1101SPORTERA OCROpen Mężczyzn12:0000:00:0600:22:05
731KOCZOROWSKI Michał 1285POLNI WOJOWNICY USTKAOpen Mężczyzn11:3000:00:0800:22:05
732ZALEJSKI Krystian 1074GCW TEAMOpen Mężczyzn10:4500:00:0500:22:06
733SZAŁAŃSKA Agata 993Open Kobiet11:1500:00:0600:22:06
734JAROSZEWSKI Sławomir 1509Open Mężczyzn12:4500:00:0700:22:06
735DZIUBAK Bogdan 721CROSSFIT GCWOpen Mężczyzn10:4500:00:0400:22:07
736BIELECKI Cezary 715CROSSFIT GCWOpen Mężczyzn10:4500:00:0400:22:08
737SOBCZAK Roksana 495CROSSFIT MGWOpen Kobiet10:0000:00:0700:22:08
738KRASUSKI Tomasz 1375HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn11:4500:00:0700:22:08
739KISZKIS Elżbieta 317HUSARIA RACE TEAMOpen Kobiet09:4500:00:0500:22:09
740WYSZCZELSKA Ewelina 194Open Kobiet09:1500:00:0600:22:09
741CIOCH Weronika 153Open Kobiet09:1500:00:0700:22:09
742JASEK-BORS Paulina 316HUSARIA RACE TEAMOpen Kobiet09:4500:00:0500:22:10
743PAROL Jacek 1342Open Mężczyzn12:4500:00:0500:22:11
744ROSTEK Katarzyna 900Open Kobiet11:0000:00:0600:22:11
745GOLEC Wojciech 2AGATA PIETROSZEK TEAMOpen Mężczyzn09:0000:00:0300:22:12
746GÓRSKI Michał 769TOTAL FITNESSOpen Mężczyzn10:4500:00:0800:22:13
747KOZLOVSKYY Arseniy 1542Open Mężczyzn09:1500:00:0900:22:14
748CHOJECKI Michał 647R99Open Mężczyzn10:3000:00:0600:22:16
749DODATKO Roman 156Open Mężczyzn09:1500:00:0800:22:16
750KRAWCZYK Rafał 948ROSSMANNOpen Mężczyzn11:1500:00:0900:22:16
751KUSY Teresa 648R99Open Kobiet10:3000:00:0600:22:17
752MOCZULSKA Danuta 1523DIRTY6Open Kobiet09:0000:00:0600:22:17
753TRYC Michał 18DIRTY6Open Mężczyzn09:0000:00:0600:22:17
754CZARNIECKI Jakub 113NO LIMIT TEAMOpen Mężczyzn09:0000:00:0600:22:17
755ZIELIŃSKI Adam 814CROSSFIT TORUŃ/REEBOK RUN CREWOpen Mężczyzn11:0000:00:0700:22:18
756WILAMEK Jakub 954ROSSMANN Open Mężczyzn11:1500:00:0800:22:18
757PARTYKA Jolanta 484Open Kobiet10:0000:00:0600:22:20
758ZACHARZEWSKI Łukasz 852LOFT TEAM EXTREMEOpen Mężczyzn11:0000:00:0400:22:22
759KOTAS Patrycja 265Open Kobiet09:1500:00:0500:22:22
760KURKOWIAK Adam 840LOFT TEAM EXTREMEOpen Mężczyzn11:0000:00:0500:22:22
761BAŁACKI Jacek 1468Open Mężczyzn11:4500:00:0700:22:22
762PRUSZYŃSKI Marcin 846LOFT TEAM EXTREMEOpen Mężczyzn11:0000:00:0400:22:23
763MRÓZ Łukasz 689Open Mężczyzn10:3000:00:0600:22:23
764WIĘSEK Andrzej 705Open Mężczyzn10:3000:00:0600:22:23
765ZIELIŃSKA Marlena 707Open Kobiet10:3000:00:0600:22:23
766DELEŻYŃSKI Bartłomiej 1508Open Mężczyzn11:4500:00:0600:22:23
767HAGEMAJER Klaudia 1112Open Kobiet12:0000:00:0800:22:24
768BUDZYŃSKI Michał 1213Open Mężczyzn12:3000:00:0500:22:25
769AL-HADDAD Talal 240Open Mężczyzn09:3000:00:1000:22:27
770TURCZYŃSKI Filip 87Open Mężczyzn09:0000:00:0900:22:28
771KOT Estera 1303TEAM BIEGAJ POD OKIEM TRENERAOpen Kobiet11:3000:00:0900:22:29
772SAWICKI Maciej 211GOSPORTOpen Mężczyzn09:3000:00:1000:22:30
773BAR Katarzyna 1531Open Kobiet11:3000:00:0700:22:31
774JANECKI Kamil 234ŚLĄSKI TAJFUN TEAMOpen Mężczyzn09:1500:00:0600:22:34
775LITMAN Paweł 1125Open Mężczyzn09:1500:00:0700:22:35
776OPILKA Marcel 1485Open Mężczyzn11:1500:00:0600:22:36
777STEMBNOWSKA Aleksandra 600Open Kobiet09:3000:00:0800:22:36
778JAKUBIAK Paweł 1217Open Mężczyzn11:4500:00:0400:22:39
779DZIEDZIC Justyna 1537Open Kobiet12:0000:00:0800:22:40
780EGIERSKI Michał 197#12U1Open Mężczyzn09:3000:00:0900:22:40
781JĘDRZEJEWSKI Sebastian 361Open Mężczyzn09:4500:00:0700:22:41
782KIERLANCZYK Rafal 1538Open Mężczyzn12:0000:00:0700:22:41
783JURKIEWICZ Jakub 198#12U1Open Mężczyzn09:3000:00:0900:22:41
784KOT Michał 303CROSSFIT DOPAMINEOpen Mężczyzn09:4500:00:0400:22:42
785PIGUŁA Daria 1070CROSSFIT POŁUDNIEOpen Kobiet12:0000:00:0500:22:42
786BORSIAK Maciej 659Open Mężczyzn10:1500:00:0900:22:43
787ZAKRZEWSKI Grzegorz 646POWER TRAININGOpen Mężczyzn10:3000:00:0800:22:44
788MĄCZKOWSKI Mariusz 199#12U1Open Mężczyzn09:3000:00:0900:22:45
789SZEWCZYK Tomasz 1355TEAM BIEGAJ POD OKIEM TRENERAOpen Mężczyzn11:3000:00:0800:22:46
790KAPŁON Anna 1302TEAM BIEGAJ POD OKIEM TRENERAOpen Kobiet11:3000:00:0800:22:46
791DYWICKI Mariusz 1202MGN TEAMOpen Mężczyzn12:3000:00:0800:22:47
792GARST Maksymilian 1203MGN TEAMOpen Mężczyzn12:3000:00:0800:22:47
793CISZYŃSKI Michał 537OGRODOSFERA.PLOpen Mężczyzn10:1500:00:1100:22:48
794ZDANOWICZ Maciek 1488Open Mężczyzn11:4500:00:0200:22:49
795MENTONE Dario 687Open Mężczyzn10:3000:00:0500:22:51
796WYSZKOWSKA Natalia 402Open Kobiet09:4500:00:0700:22:51
797WODZINSKA Edyta 1004JANUSZE BŁOTNYCH BIEGÓW Open Kobiet11:3000:00:0400:22:52
798OKÓLSKA Katarzyna 1043DIRTY CHEWBACCAOpen Kobiet11:4500:00:0500:22:52
799BARAN Kasia 449TRENER24H.COM.PLOpen Kobiet09:4500:00:0600:22:52
800DYMARSKA Marzena 1205TOO FAST TOO FURIOUSOpen Kobiet12:3000:00:0700:22:52
801WIECZOREK Mariusz 189Open Mężczyzn11:1500:00:0600:22:53
802WALKOWICZ Hubert 748GONI NAS KREDENSOpen Mężczyzn10:4500:00:0500:22:54
803PIEŚNIEWSKA Anna 176Open Kobiet11:1500:00:0500:22:54
804KALWAT Katarzyna 259Open Kobiet09:3000:00:0500:22:55
805KOSZEWA Anastazja 1164CROSSFIT URSYNÓW Open Kobiet12:1500:00:0800:22:56
806SAMEK Karolina 1169CROSSFIT URSYNÓW Open Kobiet12:1500:00:0800:22:56
807ROSIAK Kamil 967TORPEDA RACE TEAMOpen Mężczyzn11:1500:00:0400:22:57
808FLORCZYK Mariola 1051Open Kobiet12:1500:00:0400:22:57
809JANKOWSKA Anita 1053Open Kobiet12:1500:00:0500:22:57
810PIECHOCKI Karol 1166CROSSFIT URSYNÓW Open Mężczyzn12:1500:00:0800:22:57
811WOJDAT Rafał 1176CROSSFIT URSYNÓW Open Mężczyzn12:1500:00:0800:22:57
812CIOSEK Radosław 966TORPEDA RACE TEAMOpen Mężczyzn11:1500:00:0300:22:58
813ZIÓŁKOWSKA Lidia 1049ŻUKI GNOJARZEOpen Kobiet12:1500:00:0400:22:58
814FIJAŁKOWSKI Dariusz 1050Open Mężczyzn12:1500:00:0500:22:58
815JAKUBIAK Sylwia 1230S&MOpen Kobiet12:4500:00:0700:22:58
816TRUSZKOWSKA Marta 1231S&MOpen Kobiet12:4500:00:0700:22:58
817NAJMAN Michal 1339Open Mężczyzn12:1500:00:0300:22:59
818SCHILLER Fryderyk 1541SCHODY HISZPAŃSKIEOpen Mężczyzn09:4500:00:0500:22:59
819DUDEK Barbara 127ROSSMANN Open Kobiet09:1500:00:0800:22:59
820WYCECH Kacper 1356TEAM BIEGAJ POD OKIEM TRENERAOpen Mężczyzn11:3000:00:0900:22:59
821PASIECZYŃSKA Justyna 1306TEAM BIEGAJ POD OKIEM TRENERAOpen Kobiet11:3000:00:0900:22:59
822KRZESZEWSKI Rafał 1304TEAM BIEGAJ POD OKIEM TRENERAOpen Mężczyzn11:3000:00:0700:23:01
823KASSNER Ewelina 1315TEAM BIEGAJ POD OKIEM TRENERAOpen Kobiet11:3000:00:0900:23:01
824DMYTRUK Anzhela 347Open Kobiet09:4500:00:0800:23:02
825DMYTRUK Vlad 348Open Mężczyzn09:4500:00:0800:23:02
826WITKOWSKA Monika 1059Open Kobiet12:1500:00:0000:23:03
827ZYZAK Alicja 912Open Kobiet11:0000:00:0600:23:03
828KĘPKA Maciej 261Open Mężczyzn09:3000:00:0900:23:03
829KĘPKA Paweł 262Open Mężczyzn09:3000:00:0900:23:03
830WEWIÓRSKI Maciej 1223COOLZYNIOpen Mężczyzn12:4500:00:0900:23:04
831WYWIALEK Sebastian 1487Open Mężczyzn11:4500:00:0500:23:05
832PRZYBYSZOWSKI Miłosz 417COOLZYNIOpen Mężczyzn12:4500:00:0800:23:05
833DUDEK Radosław 1161CROSSFIT URSYNÓW Open Mężczyzn12:1500:00:0800:23:05
834PLICHTA Paweł 1426CROSSFIT URSYNÓW Open Mężczyzn12:1500:00:0900:23:05
835TWARÓG Grzegorz 623DOBRE TWAROGIOpen Mężczyzn10:0000:00:1100:23:05
836MŁYNARSKI Tomek 891Open Mężczyzn11:0000:00:0300:23:06
837ŁUCZAK Justyna 841LOFT TEAM EXTREMEOpen Kobiet11:0000:00:0400:23:06
838DROŻDŻ Arkadiusz 1160CROSSFIT URSYNÓW Open Mężczyzn12:1500:00:0800:23:06
839IWANOWSKI Kamil 1042DIRTY CHEWBACCAOpen Mężczyzn11:4500:00:0400:23:07
840JABLONKA Radoslaw 20DZIADY OCROpen Mężczyzn09:0000:00:0400:23:09
841SKALIK Wojciech 82Open Mężczyzn09:0000:00:0400:23:09
842DUBIŃSKI Karol 461Open Mężczyzn10:0000:00:0400:23:09
843SKARZYŃSKA Lidia 1172CROSSFIT URSYNÓW Open Kobiet12:1500:00:0800:23:09
844DOBROWOLSKA Joanna 622DOBRE TWAROGIOpen Kobiet10:0000:00:1100:23:09
845CĘCELEWSKI Jarosław 310FIGLARZEOpen Mężczyzn09:4500:00:0400:23:10
846IWANOWSKI Dawid 1041DIRTY CHEWBACCAOpen Mężczyzn11:4500:00:0400:23:10
847NOWAK Jakub 1040CROSSFIT POŁUDNIEOpen Mężczyzn12:0000:00:0500:23:11
848TERPIŁOWSKI Michał 1553Open Mężczyzn12:4500:00:0600:23:11
849SZYLBERG Aleksandra 1381SPARTAN SGX WARSAWOpen Kobiet12:1500:00:0600:23:11
850MARCINKIEWICZ Wojciech 371Open Mężczyzn09:4500:00:0900:23:11
851LUTOSTAŃSKI Dominik 1402Open Mężczyzn12:4500:00:0500:23:12
852GRZYWACZYK Szymon 1064CROSSFIT POŁUDNIEOpen Mężczyzn12:0000:00:0400:23:13
853PIŁAT Renata 991Open Kobiet11:1500:00:0500:23:13
854MIGDAŁ Małgorzata 106HUSARIA RACE TEAMOpen Kobiet09:1500:00:0700:23:13
855DMYTROWSKA Małgorzata 977Open Kobiet11:1500:00:0500:23:14
856SKOCZYLAS Karol 286Open Mężczyzn09:3000:00:0700:23:14
857PIETRUSZKA Piotr 1524WKURW_TEAMOpen Mężczyzn11:1500:00:0600:23:16
858IDASZAK Wioletta 1259REEBOK RUN CREW SKIERNIEWICEOpen Kobiet10:3000:00:0700:23:16
859ZARĘBA Justyna 1048SPORTERA OCROpen Kobiet12:0000:00:0700:23:17
860MARCULA Bartek 1346Open Mężczyzn10:4500:00:0400:23:18
861DŻEGAN Kinga 1238Open Kobiet12:4500:00:0700:23:18
862PIĘTA Łukasz 969TRAVELISTOpen Mężczyzn11:1500:00:0800:23:19
863JAGIEŁŁO Grzegorz 238ZIEL-ONIOpen Mężczyzn09:3000:00:0600:23:20
864ŻUKOWSKI Arkadiusz 239ZIEL-ONIOpen Mężczyzn09:3000:00:0600:23:20
865BERNATOWICZ Adam 1234Open Mężczyzn12:4500:00:1100:23:20
866SZCZUREK Daniel 905Open Mężczyzn11:0000:00:0500:23:22
867OSKROBA Krzysztof 276Open Mężczyzn09:3000:00:0700:23:25
868JĘDRZEJCZYK Arkadiusz 1408HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn11:4500:00:0500:23:28
869OZGA Anna 1486Open Kobiet11:4500:00:0500:23:28
870GALUS Piotr 745FORMAGALUSAOpen Mężczyzn10:4500:00:1000:23:28
871OLENDER Kamil 746FORMAGALUSAOpen Mężczyzn10:4500:00:1000:23:28
872SZUBA Ada 1337WARSAW CREWOpen Kobiet12:3000:00:0500:23:30
873GRADOMSKA Magdalena 818FRAUEN POWER!Open Kobiet11:0000:00:0800:23:30
874NAGRABA Anna 821FRAUEN POWER!Open Kobiet11:0000:00:0700:23:31
875KRUSZYŃSKA Anna 3AGATA PIETROSZEK TEAMOpen Kobiet09:0000:00:0300:23:32
876KONOPKA Agnieszka 1244Open Kobiet12:4500:00:0600:23:32
877STANKIEWICZ Małgorzata 1251Open Kobiet12:4500:00:0600:23:32
878DERDA Marta 740DERDYOpen Kobiet11:4500:00:0500:23:33
879BUDNIK Agnieszka 457Open Kobiet10:0000:00:0700:23:33
880KĄDZIELSKA Magdalena 785Open Kobiet10:4500:00:0700:23:33
881GIERS Marcin 253Open Mężczyzn09:3000:00:0800:23:33
882DĄBROWSKI Kamil 155Open Mężczyzn09:1500:00:0900:23:33
883NIEMCZYŃSKA Dorota 173Open Kobiet09:1500:00:0900:23:33
884FRĄCKOWSKI Sławomir 1110Open Mężczyzn11:3000:00:1200:23:34
885POŻYCZKA Wojciech 177Open Mężczyzn09:1500:00:0600:23:35
886GOCLIK Adriana 463CROSSFIT MGWOpen Kobiet10:0000:00:0700:23:36
887WALKIEWICZ Maciej 216LUDZIE GORSZEGO SORTUOpen Mężczyzn09:3000:00:1000:23:36
888LATOSIŃSKA Adrianna 215LUDZIE GORSZEGO SORTUOpen Kobiet09:3000:00:1100:23:36
889ZWIEP Maurits 217LUDZIE GORSZEGO SORTUOpen Mężczyzn09:3000:00:1100:23:36
890KALISZ-WIŚNIEWSKA Diana 465Open Kobiet10:0000:00:0600:23:37
891GŁUCHOWSKI Marek 41Open Mężczyzn09:3000:00:1000:23:37
892WINCZEWSKI Mikolaj 503DAFTCODEOpen Mężczyzn10:0000:00:0700:23:38
893WIŚNIEWSKI Adrian 504Open Mężczyzn10:0000:00:0700:23:38
894NOWACKA Patrycja 174Open Kobiet09:1500:00:0500:23:39
895DOBOSZ Krzysztof 1548Open Mężczyzn11:4500:00:0800:23:39
896TYLISZCZAK Bożena 606Open Kobiet10:1500:00:1100:23:39
897SZCZEPAŃSKI Marcin 555WTF?Open Mężczyzn10:1500:00:0400:23:45
898WOJTAL Katarzyna 556WTF?Open Kobiet10:1500:00:0400:23:46
899WIŚNIEWSKI Piotr 1338DZIKIE DZIKI MIGUOpen Mężczyzn10:1500:00:0700:23:47
900ZENKA Sandra 99Open Kobiet09:0000:00:0700:23:48
901SADOWSKI Kamil 929FANGA TERROR TEAMOpen Mężczyzn11:1500:00:0700:23:48
902MATEŃKA Piotr 928FANGA TERROR TEAMOpen Mężczyzn11:1500:00:0700:23:49
903DŁUGOSZ Daniel 39Open Mężczyzn09:0000:00:0800:23:49
904GRYCKO Marta 1479Open Kobiet11:4500:00:0500:23:50
905SEKRETA Michał 8AGATA PIETROSZEK TEAMOpen Mężczyzn09:0000:00:0400:23:51
906MAREK Joanna 1127Open Kobiet12:0000:00:0400:23:51
907DUDEK Przemysław 350Open Mężczyzn09:4500:00:0800:23:51
908KABAŁA Piotr 880Open Mężczyzn11:0000:01:0000:23:51
909JABŁOŃSKI Tomasz 1493SPARTAN SGX WARSAWOpen Mężczyzn12:1500:00:0500:23:52
910DOBRZYCKA Ania 719CROSSFIT GCWOpen Kobiet10:4500:00:0700:23:55
911GASIUK Monika 353Open Kobiet09:4500:00:0700:23:55
912SKOWERA Anita 996101 COUNTRIES BEFORE 50Open Kobiet11:3000:00:0400:23:56
913SKOWERA Paweł 997101 COUNTRIES BEFORE 50Open Mężczyzn11:3000:00:0400:23:56
914PYZIKIEWICZ Grzegorz 937LATAJĄCE GRYFYOpen Mężczyzn11:0000:00:0700:23:56
915MANTORSKI Michał 686Open Mężczyzn10:4500:00:0900:23:56
916DOMAŃSKA Katarzyna 720CROSSFIT GCWOpen Kobiet10:4500:00:0700:23:57
917RESZKE Dariusz 440KAJKOTAOpen Mężczyzn10:0000:00:1000:23:59
918RESZKE Anna 439KAJKOTAOpen Kobiet10:0000:00:1000:23:59
919BUDNY Aleksandra 309FIGLARZEOpen Kobiet09:4500:00:0600:24:00
920KOTOMSKA Renata 312FIGLARZEOpen Kobiet09:4500:00:0600:24:00
921ZAJĄC Marcin 305CROSSFIT GCWOpen Mężczyzn09:4500:00:1000:24:00
922SIEMBAB Joanna 313FIGLARZEOpen Kobiet09:4500:00:0600:24:01
923SOSNOWSKA-SCHILLER Bernadetta 315HISZPAŃSKIE SCHODYOpen Kobiet09:4500:00:0600:24:01
924KIERCZEK Justyna 410BIEGNIJ ZE MNĄ 2.0Open Kobiet10:0000:00:0400:24:02
925ZAKRZEWSKI Artur 1271REEBOK RUN CREW SKIERNIEWICEOpen Mężczyzn10:3000:00:0500:24:02
926GIEROŃ Kamil 1425Open Mężczyzn11:4500:00:0600:24:02
927SZWEDA Justyna 528DZIKIE DZIKI MIGUOpen Kobiet10:1500:00:0700:24:02
928DOBRUT Krzysztof 518DZIKIE DZIKI MIGUOpen Mężczyzn10:1500:00:0700:24:02
929KOZŁOWSKI Marcin 887Open Mężczyzn11:0000:00:0800:24:02
930BILSKA Agata 1534Open Kobiet09:0000:00:0900:24:02
931STOCKA Małgorzata 1174CROSSFIT URSYNÓW Open Kobiet12:1500:00:0700:24:03
932ZVOLSKA Marketa 1198Open Kobiet12:1500:00:0700:24:04
933BANASIAK Marcin 561Open Mężczyzn10:1500:00:4400:24:04
934RUTKOWSKI Piotr 380Open Mężczyzn09:4500:00:0700:24:06
935ZAKRZEWSKA Sylwia 1270REEBOK RUN CREW SKIERNIEWICEOpen Kobiet10:3000:00:0700:24:06
936GRZĘDZIŃSKI Dariusz 1280Open Mężczyzn11:1500:00:0600:24:07
937CIECHAŃSKI Filip 1000CO ZA UPOKORZENIE!Open Mężczyzn11:3000:00:0800:24:07
938DOWNAR Agata 1001CO ZA UPOKORZENIE!Open Kobiet11:3000:00:0900:24:08
939BOGUSKI Adam 147Open Mężczyzn09:1500:00:0600:24:09
940NAŁĘCZ Piotr 1412Open Mężczyzn11:4500:00:0800:24:09
941GAŁĄZKA Karolina 1409Open Kobiet11:4500:00:0700:24:10
942PRUSKI Mateusz 742FEHUTOpen Mężczyzn10:4500:00:0900:24:10
943TUROWSKA Anna 1058Open Kobiet11:4500:00:0700:24:11
944OKONSKA Cecylia 1157AUTOJOZEFOWOpen Kobiet12:1500:00:0700:24:11
945CHĘCIŃSKA Anita 441MARTWYBASENOpen Kobiet10:0000:00:1100:24:11
946WŁOCKI Dawid 442MARTWYBASENOpen Mężczyzn10:0000:00:1100:24:11
947MISZCZUK Arkadiusz 1055Open Mężczyzn11:4500:00:0600:24:12
948PAUK Wojciech 1158AUTOJOZEFOWOpen Mężczyzn12:1500:00:0700:24:12
949SAS Aldona 492Open Kobiet09:4500:00:0900:24:12
950JAKACKA Anna 360Open Kobiet09:4500:00:0900:24:12
951OWCZAREK Adam 894Open Mężczyzn11:0000:00:0400:24:14
952BIADUŃ Agnieszka 998BOZONY HIGGSAOpen Kobiet11:0000:00:0400:24:14
953DZIURKOWSKI Piotr 710CROSSFIT ELEKTROMOCOpen Mężczyzn10:4500:00:0900:24:14
954GRUDZIŃSKA Agnieszka 356Open Kobiet09:4500:00:0700:24:18
955WOŹNIAK Anna 763SPORTOWE MAMUŚKIOpen Kobiet10:4500:00:0900:24:19
956SOŁTYSIAK Maciej 497Open Mężczyzn10:0000:00:0900:24:22
957SOŁTYSIAK Marcin 498Open Mężczyzn10:0000:00:1000:24:22
958KAMINSKI Sebastian 260Open Mężczyzn09:3000:00:1200:24:22
959MALEŃCZYK Sylwester 269Open Mężczyzn09:3000:00:1200:24:22
960MOCARSKA Dorota 987Open Kobiet11:1500:00:0700:24:24
961WOJCIECHOWSKI Mariusz 1036Open Mężczyzn11:3000:00:0800:24:24
962SACZUK Magda 1398NIEZAPROSZENIOpen Kobiet11:4500:00:0400:24:25
963GRZELAK Marta 1024Open Kobiet11:3000:00:0700:24:25
964PODSIADŁO Anna 823FRAUEN POWER!Open Kobiet11:0000:00:0800:24:25
965PISKORZ Sebastian 1397NIEZAPROSZENIOpen Mężczyzn11:4500:00:0300:24:27
966ŚMIGAJ Sebastian 1399NIEZAPROSZENIOpen Mężczyzn11:4500:00:0300:24:27
967SMAGACZ Jarosław 1086OCR TEAM DĘBICAOpen Mężczyzn12:0000:00:0700:24:27
968HORA Weronika 358Open Kobiet09:3000:00:0900:24:27
969CHANEK Maciej 248Open Mężczyzn09:3000:00:0900:24:27
970LUTEREK Michał 578Open Mężczyzn10:1500:00:0900:24:28
971CMOKOWICZ Jarek 1062CROSSFIT POŁUDNIEOpen Mężczyzn12:0000:00:0600:24:29
972TEPEREK Małgorzata 939NIGHTMARE RUNNERSOpen Kobiet11:1500:00:0600:24:30
973WNOROWSKA Magdalena 611DZIADY OCROpen Kobiet10:1500:00:0800:24:30
974JAGODZIŃSKI Adam 567Open Mężczyzn10:1500:00:0800:24:31
975TARGONSKI Grzegorz 604Open Mężczyzn10:1500:00:0800:24:31
976KRUSZYŃSKA Agnieszka 613A TO NIE MARATON?Open Kobiet10:3000:00:0900:24:31
977SIECZKA Dariusz 383Open Mężczyzn09:3000:00:0900:24:31
978ŚWIĄTEK Arkadiusz 700Open Mężczyzn10:3000:00:0900:24:31
979DERMAŃSKA Marta 612A TO NIE MARATON?Open Kobiet10:3000:00:0900:24:32
980STĘPIEŃ Dorota 614A TO NIE MARATON?Open Kobiet10:3000:00:0900:24:32
981GUZEK Kamil 1097SPORTERA OCROpen Mężczyzn12:0000:00:0500:24:33
982RODZIK Joanna 1100SPORTERA OCROpen Kobiet12:0000:00:0400:24:34
983MANTORSKI Jan 712CROSSFIT ELEKTROMOCOpen Mężczyzn10:4500:00:0800:24:34
984PIETRZAK Kacper 757MŁODE WILKI 99Open Mężczyzn10:4500:00:0700:24:37
985KWIASOWSKA Sandra 1099SPORTERA OCROpen Kobiet12:0000:00:0500:24:38
986BIAŁEK Piotr 758MŁODE WILKI 99Open Mężczyzn10:4500:00:0700:24:38
987KAPUŚCIŃSKI Maciej 1163CROSSFIT URSYNÓW Open Mężczyzn12:1500:00:0800:24:38
988ZWOLIŃSKA Barbara 759MŁODE WILKI 99Open Kobiet10:4500:00:0700:24:39
989KAPUŚCIŃSKA Aleksandra 1224CROSSFIT URSYNÓW Open Kobiet12:1500:00:0700:24:39
990SUSZKO Jurij 527DZIKIE DZIKI MIGUOpen Mężczyzn10:1500:00:0800:24:39
991ROSENKIEWICZ Jan 1140Open Mężczyzn12:1500:00:0800:24:39
992LORENT - RYBAK Natalia 791Open Kobiet10:4500:00:0900:24:39
993RYBAK Marcin 795Open Mężczyzn10:4500:00:0900:24:39
994ADAMCZYK Ewelina 126ROSSMANN Open Kobiet09:1500:00:0700:24:40
995TURULSKA Joanna 129ROSSMANN Open Kobiet09:1500:00:0700:24:40
996ŚWIDERSKI Szymon 289Open Mężczyzn09:3000:00:0700:24:41
997NACZULSKI Witold 893Open Mężczyzn11:0000:00:0700:24:43
998JACKOWSKI Piotr 1187Open Mężczyzn12:1500:00:0800:24:43
999SZABELSKA Paulina 390Open Kobiet09:4500:00:1100:24:44
1000MACHNIK Marta 521DZIKIE DZIKI MIGUOpen Kobiet10:1500:00:0800:24:45
1001SZULWIC Szymon 393Open Mężczyzn09:4500:00:0900:24:45
1002ZWOLAK Joanna 404Open Kobiet09:4500:00:1100:24:45
1003GOŁĘBIEWSKA Aleksandra 355Open Kobiet09:4500:00:0800:24:46
1004SZKLARUK Justyn 392Open Mężczyzn09:4500:00:0800:24:46
1005SOCHA Justyna 1002CO ZA UPOKORZENIE!Open Kobiet11:3000:00:0800:24:46
1006PIWOWARCZYK Marcin 413BRAVEHARTS LEGIONOWOOpen Mężczyzn10:0000:00:1000:24:46
1007PIWOWARCZYK Agata 412BRAVEHARTS LEGIONOWOOpen Kobiet10:0000:00:0900:24:47
1008SIDORCZUK Piotr 1016SIDORCZUKIOpen Mężczyzn11:3000:00:1000:24:47
1009ZWOLAK Krzysztof 405Open Mężczyzn09:4500:00:1100:24:48
1010GRZYBOWSKI Łukasz 357Open Mężczyzn09:4500:00:1100:24:48
1011TYŃSKA Martyna 607Open Kobiet10:1500:00:1000:24:51
1012GRONOWSKA Aleksandra 1554Open Kobiet12:3000:00:0500:24:53
1013TOMANEK Rafał 125REEBOK RUN CREWOpen Mężczyzn09:1500:00:0900:24:53
1014MARZANTOWICZ Katarzyna 1220Open Kobiet12:3000:00:0700:24:57
1015LAZAREVA Viktoriia 61Open Kobiet09:0000:00:0800:24:57
1016RYBKA Zuzanna 1077HUSARIA RACE TEAMOpen Kobiet12:0000:00:0400:24:58
1017MARYNIAK Katarzyna 1219Open Kobiet12:3000:00:0700:24:58
1018RZYMSKI Tomasz 744FEHUTOpen Mężczyzn10:4500:00:1000:24:59
1019JÓŹWIK Agnieszka 669Open Kobiet10:3000:00:0500:25:02
1020JOŃCZYK Jacek 982Open Mężczyzn11:1500:00:0700:25:02
1021RZYMSKA Patrycja 743FEHUTOpen Kobiet10:4500:00:1000:25:03
1022GOMULSKA Agnieszka 663Open Kobiet10:3000:00:0500:25:04
1023ALLAWIAH Suzan 453Open Kobiet10:3000:00:0900:25:04
1024KĘSKA Adam 467Open Mężczyzn10:1500:00:1000:25:04
1025PONNIK Yury 591Open Mężczyzn10:1500:00:0500:25:05
1026MOTORINA Ekaterina 585Open Kobiet10:1500:00:0500:25:05
1027REJ-WITT Marta 533HUSARIA RACE TEAMOpen Kobiet10:1500:00:0900:25:06
1028WOŹNIAK Kuba 506Open Mężczyzn10:0000:00:0400:25:08
1029SZEWCZYK Zuzanna 1545Open Kobiet10:3000:00:0900:25:08
1030BERENT Albert 1212Open Mężczyzn12:3000:00:0800:25:09
1031POTACZEK Agata 543ROZTOCZKIOpen Kobiet10:1500:00:0900:25:09
1032TOMCZYK Paweł 544ROZTOCZKIOpen Mężczyzn10:1500:00:0900:25:09
1033BRONICKI Bogusław 149Open Mężczyzn09:1500:00:0600:25:10
1034BUCHTA Dawid 636P&DOpen Mężczyzn11:3000:00:0600:25:10
1035PRUSZKOWSKI Mateusz 1462Open Mężczyzn11:4500:00:0400:25:11
1036JASIEWICZ Anna 637P&DOpen Kobiet11:3000:00:0600:25:11
1037SMAGACZ Jarosław 1550OCR TEAM DĘBICAOpen Mężczyzn12:0000:00:0800:25:14
1038BĄBKA Łukasz 516DZIKIE DZIKI MIGUOpen Mężczyzn10:1500:00:0800:25:15
1039GODLEWSKI Adam 42Open Mężczyzn09:0000:00:0500:25:19
1040KOWNACKA Magdalena 24GANG ANIELICOpen Kobiet09:0000:00:0500:25:19
1041MIZERSKA Sylwia 25GANG ANIELICOpen Kobiet09:0000:00:0500:25:19
1042STAJKOWSKI Krzysztof 825FRAUEN POWER!Open Mężczyzn11:0000:00:0900:25:20
1043KAIM Kamil 1447X TEAM SPECIAL FORCESOpen Mężczyzn12:4500:00:1100:25:20
1044FELISIAK Rafał 1446X TEAM SPECIAL FORCESOpen Mężczyzn12:4500:00:1200:25:20
1045ORCZYKOWSKA Izabela 483Open Kobiet10:0000:00:0600:25:22
1046KAŁUZIŃSKA Roksana 1448X TEAM SPECIAL FORCESOpen Kobiet12:4500:00:1000:25:22
1047KUŹMIŃSKI Krystian 1273Open Mężczyzn12:3000:00:0700:25:23
1048NOWAK Ewa 320JANUSZE I GRAŻYNY FITNESSU:)Open Kobiet09:4500:00:1100:25:24
1049KUCIŃSKA Weronika 140WWL TEAMOpen Kobiet09:1500:00:0800:25:25
1050KUCIŃSKA-ZAWISTOWSKA Małgorzata 141WWL TEAMOpen Kobiet09:1500:00:0800:25:25
1051SŁONIEWSKI Hubert 1311OSTATNI ZWIERZYNIECOpen Mężczyzn12:0000:00:0800:25:25
1052PLUTA Krzysztof 1071CROSSFIT POŁUDNIEOpen Mężczyzn12:0000:00:0600:25:26
1053KRAMARSKI Sylwester 936LATAJĄCE GRYFYOpen Mężczyzn11:0000:00:0800:25:26
1054WASZAK Przemysław 907Open Mężczyzn11:0000:00:0700:25:27
1055DROBYSZ Sławomir 935LATAJĄCE GRYFYOpen Mężczyzn11:0000:00:0800:25:27
1056AMATORE Ludwik 934ITALO POLOOpen Mężczyzn11:1500:00:1000:25:27
1057BOREK Norbert 864Open Mężczyzn11:0000:00:0600:25:28
1058SYTAR Błażej 938LATAJĄCE GRYFYOpen Mężczyzn11:0000:00:0700:25:28
1059ZAJCZUK Marcin 1038Open Mężczyzn11:3000:00:0700:25:30
1060DĘBICKA Katarzyna 1022Open Kobiet11:3000:00:0700:25:31
1061LASZCZKA Monika 219PEKAES TEAMOpen Kobiet09:1500:00:0500:25:32
1062ZAREMBA Wojciech 1005NO LIMIT TEAMOpen Mężczyzn11:3000:00:0600:25:32
1063KLEPACZ Noemi 109MIRAZ RACE TEAMOpen Kobiet09:0000:00:0200:25:33
1064BAWOR Marcin 1403CROSSFIT GCWOpen Mężczyzn10:4500:00:0600:25:34
1065GOSTKOWSKA Agata 876Open Kobiet11:1500:00:0300:25:35
1066SZYJKA Mateusz 798Open Mężczyzn11:1500:00:0300:25:35
1067CHOJNACKI Grzegorz 36Open Mężczyzn09:0000:00:0800:25:40
1068BIELECKA Karolina 862Open Kobiet11:0000:00:1100:25:40
1069ABRAMCZYK Aleksandra 860Open Kobiet11:0000:00:0700:25:41
1070JAKUBOWSKA Anna 878Open Kobiet11:0000:00:0700:25:41
1071KUBRAT Aleksandra 55Open Kobiet09:0000:00:0800:25:41
1072BIELECKI Marcin 863Open Mężczyzn11:0000:00:1000:25:41
1073KWIATKOWDKI Kamil 1483Open Mężczyzn11:4500:00:0700:25:42
1074CHOJNACKA Dominika 35Open Kobiet09:0000:00:0800:25:42
1075CHAMIER KWIATKOWSKA Anna 1476Open Kobiet11:4500:00:0700:25:43
1076HELIA Switłana 464Open Kobiet12:4500:00:0500:25:44
1077BĄCZKOWSKI Kamil 1319WARSAW CREWOpen Mężczyzn12:3000:00:0500:25:45
1078SOBCZYŃSKA Krystyna 386Open Kobiet09:4500:00:1000:25:45
1079BRACH Michał 1359Open Mężczyzn11:3000:00:0800:25:46
1080SZALA Leszek 1470Open Mężczyzn10:1500:00:0800:25:46
1081SZALA Aleksandra 601Open Kobiet10:1500:00:0800:25:46
1082POPIELARSKA Milena 379Open Kobiet09:4500:00:1000:25:46
1083PYĆ Mateusz 488Open Mężczyzn10:0000:00:1100:25:47
1084WRÓBLEWSKA Anna 508Open Kobiet10:0000:00:1000:25:48
1085HURANSKYY Serhii 666Open Mężczyzn10:3000:00:0800:25:49
1086MARCINKOWSKI Piotr 271Open Mężczyzn09:3000:00:0900:25:51
1087SCHILLER Fryderyk 332SCHODY HISZPAŃSKIEOpen Mężczyzn09:3000:00:0900:25:51
1088DUDZIŃSKI Marek 979Open Mężczyzn11:1500:00:0600:25:53
1089FILIPOWICZ Bartosz 1464CROSSFIT URSYNÓW Open Mężczyzn12:1500:00:0800:25:53
1090DYLEWSKA Magda 462Open Kobiet09:4500:00:1000:25:53
1091POPIELARSKA Marta 378Open Kobiet09:4500:00:1100:25:53
1092DUDZIŃSKA Joanna 978Open Kobiet11:1500:00:0500:25:54
1093KAMIŃSKA Barbara 418CROSSFIT GCWOpen Kobiet10:0000:00:0700:25:54
1094PIOTROWSKI Jerzy 512DZIADY OCROpen Mężczyzn10:0000:00:0600:25:55
1095KISIELIŃSKI Szymon 983Open Mężczyzn11:1500:01:5800:25:56
1096MIERZWA Agnieszka 727CROSSFIT GCWOpen Kobiet10:4500:00:0600:25:57
1097DOBRZAŃSKI Tomasz 718CROSSFIT GCWOpen Mężczyzn10:4500:00:0600:25:57
1098GÓRA Anna 1081OCR TEAM DĘBICAOpen Kobiet12:0000:00:0700:25:57
1099WOLMAN Piotr 1088OCR TEAM DĘBICAOpen Mężczyzn12:0000:00:0800:25:57
1100ZACZEK Mariusz 828CROSSFITGCWOpen Mężczyzn11:0000:00:0900:25:57
1101GAJOWNICZEK Magdalena 981Open Kobiet11:1500:01:5800:25:57
1102RUTYNA Marcin 1142Open Mężczyzn12:0000:00:0700:25:58
1103SPERANZA Grzegorz 499Open Mężczyzn10:0000:00:0800:25:58
1104ZACZEK Gosia 739CROSSFITGCWOpen Kobiet11:0000:00:0800:25:58
1105SKOWRON Wojciech 1085OCR TEAM DĘBICAOpen Mężczyzn12:0000:00:0800:25:58
1106LASKA Anna 1083OCR TEAM DĘBICAOpen Kobiet12:0000:00:0700:25:59
1107SZYMASZEK Tomasz 1087OCR TEAM DĘBICAOpen Mężczyzn12:0000:00:0800:25:59
1108BARAN Bernard 1079OCR TEAM DĘBICAOpen Mężczyzn12:0000:00:0900:25:59
1109GĘBARA Łukasz 1080OCR TEAM DĘBICAOpen Mężczyzn12:0000:00:0800:26:00
1110DĄBROWSKI Radosław 1551Open Mężczyzn12:0000:00:0700:26:01
1111MILCZAREK Karolina 651VIGO SYSTEMOpen Kobiet10:3000:00:0500:26:02
1112KUSIAK Marta 1027Open Kobiet11:3000:00:1000:26:04
1113MIGAS Monika 1029Open Kobiet11:3000:00:1000:26:04
1114WOJTYSIAK Dominik 1073CROSSFIT POŁUDNIEOpen Mężczyzn12:0000:00:0600:26:05
1115URBAŃCZYK Monika 502Open Kobiet10:0000:00:0400:26:06
1116PRZĄDKA Magdalena 857OFF-ROAD RUNNERS BENEFIT SYSTEMSOpen Kobiet10:4500:00:1000:26:10
1117URBANOWICZ Elżbieta 800Open Kobiet10:4500:00:1000:26:10
1118TADRAŁA Tomasz 1209TOO FAST TOO FURIOUSOpen Mężczyzn12:3000:00:0700:26:12
1119SEFERYŃSKI Paweł 1440WARSAW CREWOpen Mężczyzn11:3000:00:0900:26:12
1120TRYC Lukasz 1152Open Mężczyzn12:0000:00:0900:26:13
1121SZOPA Marcin 1441WARSAW CREWOpen Mężczyzn11:3000:00:0900:26:13
1122WIŚNIEWSKI Nikodem 505Open Mężczyzn10:0000:00:0900:26:14
1123ŁEBEK Arkadiusz 1076HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn12:0000:00:0900:26:14
1124DOMŻAŁ Joanna 460Open Kobiet10:0000:00:0900:26:15
1125BUTA Bartosz 617BŁYSKAWICZNE RĘCEOpen Mężczyzn10:3000:00:0400:26:18
1126SKROBOWSKA Aleksandra 287Open Kobiet09:3000:00:0900:26:20
1127CHWIEJCZAK Justyna 458Open Kobiet10:0000:00:0800:26:21
1128SALIŃSKA Anna 491Open Kobiet10:0000:00:0800:26:21
1129JASKÓLSKI Michał 1178JASKÓLKI PLUSOpen Mężczyzn12:1500:00:0600:26:22
1130KOWALSKI Robert 1119Open Mężczyzn12:0000:00:0000:26:24
1131JASKÓLSKA Izabela 1177JASKÓLKI PLUSOpen Kobiet12:1500:00:0600:26:24
1132KOWALSKA Katarzyna 788Open Kobiet10:4500:00:0900:26:25
1133KEDZIORA Monika 429CROSSFIT SIEDLCEOpen Kobiet10:0000:00:1100:26:27
1134BOCIAN Marcin 776Open Mężczyzn10:4500:00:0800:26:28
1135OLSZEWSKA Natalia 999BOZONY HIGGSAOpen Kobiet09:1500:00:0500:26:29
1136SIERECKI Zbigniew 323PIĘKNI I BESTIEOpen Mężczyzn09:4500:00:0600:26:29
1137PASEK Marta 638PACZKA Z PIASECZNAOpen Kobiet10:3000:00:0600:26:29
1138ROKICKI Damian 1257BOZONY HIGGSAOpen Mężczyzn09:1500:00:0500:26:30
1139KARPOWICZ Jan 786Open Mężczyzn10:4500:00:0800:26:30
1140LELAK Barbara 790Open Kobiet10:4500:00:0900:26:30
1141MROZIŃSKA Justyna 892Open Kobiet11:0000:00:0600:26:31
1142KABAS-KOMORNICZAK Renata 819FRAUEN POWER!Open Kobiet11:0000:00:0800:26:35
1143GILARSKA Marta 564Open Kobiet10:1500:00:0800:26:36
1144RAZUM Paulina 594Open Kobiet10:1500:00:0800:26:36
1145REJDYCH Daria 630LAZY BONESOpen Kobiet10:3000:00:0900:26:36
1146REJDYCH Tomasz 631LAZY BONESOpen Mężczyzn10:3000:00:0900:26:36
1147ŚWISTAK Ilona 1150Open Kobiet12:0000:00:0600:26:37
1148KOMORZYCKI Robert 1103TDROpen Mężczyzn12:0000:00:0500:26:38
1149KAŁOWSKA Agnieszka 671Open Kobiet10:3000:00:0800:26:38
1150GOŁĘBIEWSKA Joanna 965TINDERCOUPLEOpen Kobiet11:1500:00:0700:26:39
1151MISIOR Renata 820FRAUEN POWER!Open Kobiet11:0000:00:0800:26:39
1152CONVERSION Paweł 964TINDERCOUPLEOpen Mężczyzn11:1500:00:0700:26:40
1153BOROWSKA Monika 817FRAUEN POWER!Open Kobiet11:0000:00:0800:26:40
1154LIPKO Adam 576Open Mężczyzn10:1500:00:0600:26:41
1155RYBIŃSKA Karolina 381Open Kobiet09:4500:00:1000:26:43
1156KOMIŃCZYK Zuzanna 263Open Kobiet09:1500:00:0900:26:45
1157STOMA Michał 184Open Mężczyzn09:1500:00:0900:26:45
1158GÓRECKA Ewa 664Open Kobiet10:3000:00:1100:26:50
1159GORECKI Lukasz 665Open Mężczyzn10:3000:00:1100:26:52
1160GOŁĘBIEWSKI Adrian 1063CROSSFIT POŁUDNIEOpen Mężczyzn12:0000:00:0500:26:54
1161ROSIAK Michał 1404Open Mężczyzn11:3000:00:0700:26:54
1162GRZELAKOWSKI Paweł 44Open Mężczyzn09:0000:00:0900:26:54
1163DOBROWOLSKA Paulina 1360Open Kobiet11:3000:00:0400:26:55
1164DOBROWOLSKI Bogusław 1361Open Mężczyzn11:3000:00:0400:26:55
1165OLEJNIK Dawid 1069CROSSFIT POŁUDNIEOpen Mężczyzn12:0000:00:0600:26:55
1166KLOZA - LASKOWSKA Dorota 1067CROSSFIT POŁUDNIEOpen Kobiet12:0000:00:0600:26:55
1167MAJCHER Cyprian 1165CROSSFIT URSYNÓW Open Mężczyzn12:0000:00:0500:26:56
1168BERTRAM Łukasz 626GORUNNERSOpen Mężczyzn10:3000:00:1000:26:56
1169CZERPAK Piotr 627GORUNNERSOpen Mężczyzn10:3000:00:1000:26:58
1170SAPIECHA Anna 79Open Kobiet09:0000:00:0900:27:01
1171TISAKOVA Jelena 395Open Kobiet09:4500:00:0700:27:02
1172VIRVE Taivo 398Open Mężczyzn09:4500:00:0700:27:02
1173GODLEWSKI Grzegorz 133TI AUTOMOTIVEOpen Mężczyzn09:1500:00:0500:27:03
1174TRZASKA Malgorzata 136TI AUTOMOTIVEOpen Kobiet09:1500:00:0500:27:03
1175DRĄŻYK Małgorzata 1504Open Kobiet10:1500:00:0700:27:03
1176ŚLUSARCZYK Konrad 597Open Mężczyzn10:1500:00:0700:27:03
1177ZMORCZYŃSKA Agata 639PACZKA Z PIASECZNAOpen Kobiet10:3000:00:0700:27:03
1178KACPRZAK Monika 535MOCNIAMATORZYOpen Kobiet10:1500:00:0600:27:04
1179ŚCIBOR Albert 110MOCNIAMATORZYOpen Mężczyzn10:1500:00:0600:27:06
1180JABŁONOWSKA Olga 770TOTAL FITNESSOpen Kobiet10:4500:00:0800:27:14
1181MALCZYK Natalia 477Open Kobiet10:0000:00:0800:27:14
1182WOŹNIAK Agata 1517Open Kobiet10:4500:00:0800:27:14
1183KOWNACKA Ewelina 472Open Kobiet10:0000:00:0700:27:15
1184PRUCIA Michał 448TEAM DORIS KRAKÓWOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:27:17
1185BARTNICKI Artur 562Open Mężczyzn10:1500:00:0500:27:20
1186MUCHA Robert 913BESTIE OCR LEGIONOWOOpen Mężczyzn11:1500:00:0300:27:24
1187KOWALCZYK Paweł 1011RENAULT TEAMOpen Mężczyzn11:3000:02:1700:27:25
1188BACHORA Bartosz 1549Open Mężczyzn11:3000:02:1800:27:25
1189KORZEŃ Dariusz 1010RENAULT TEAMOpen Mężczyzn11:3000:02:1800:27:25
1190AKSAMITOWSKA Irena 1357Open Kobiet11:3000:00:0600:27:28
1191KACZYŃSKA Magdalena 1363Open Kobiet11:3000:00:0600:27:28
1192GOLON Kamila 662ŁOMIANKI HUSARIA TEAMOpen Kobiet10:4500:00:0700:27:28
1193PELC Aleksandra 754ŁOMIANKI HUSARIA TEAMOpen Kobiet10:4500:00:0700:27:28
1194MARKIEWICZ Rafał 1368Open Mężczyzn11:3000:00:0700:27:28
1195PODSIADLY Aleksandra 1417SPORTOWE MAMUŚKIOpen Kobiet10:4500:00:0900:27:28
1196IZAK Aneta 762SPORTOWE MAMUŚKIOpen Kobiet10:4500:00:0900:27:28
1197PIETROSZEK Honorata 5AGATA PIETROSZEK TEAMOpen Kobiet09:0000:00:0800:27:29
1198PIETROSZEK Jacek 6AGATA PIETROSZEK TEAMOpen Mężczyzn09:0000:00:0800:27:29
1199WOŹNIAK Agnieszka 1258Open Kobiet09:1500:00:0900:27:29
1200MIKLEWSKI Michał 753ŁOMIANKI HUSARIA TEAMOpen Mężczyzn10:4500:00:0400:27:30
1201SZYMANIAK Magdalena 756ŁOMIANKI HUSARIA TEAMOpen Kobiet10:4500:00:0400:27:30
1202LIS Kamil 577Open Mężczyzn09:1500:00:0800:27:30
1203PODLASKA Maria 279Open Kobiet09:3000:00:0800:27:30
1204ROMANOWSKI Paweł 1287Open Mężczyzn12:0000:00:0700:27:31
1205TURKIEWICZ-RUCIŃSKA Edyta 397Open Kobiet09:4500:00:0900:27:32
1206DRABIK Daniel 958RUNAMSOpen Mężczyzn11:1500:00:0300:27:36
1207STRĄG Krzysztof 1372Open Mężczyzn11:3000:00:0800:27:37
1208WOS Anna 296Open Kobiet09:3000:00:1000:27:39
1209SZAROW Paulina 501Open Kobiet10:0000:00:0700:27:40
1210PRZYBYLSKI Marcin 897Open Mężczyzn11:0000:00:0900:27:40
1211GRABKA Michał 1263Open Mężczyzn11:1500:00:0900:27:40
1212SARNA Urszula 901Open Kobiet11:0000:00:0500:27:41
1213BARCIŃSKA Magda 455Open Kobiet10:0000:00:0700:27:41
1214STAROSZCZYK Oktawia 1264Open Kobiet11:1500:00:0800:27:41
1215KLIMEK Katarzyna 974WATAHA GRUPA TRENINGOWAOpen Kobiet11:1500:00:0900:27:42
1216BIELAWSKA Ewa 245Open Kobiet09:3000:00:1000:27:42
1217KĘZIK Anna 311FIGLARZEOpen Kobiet09:3000:00:1000:27:42
1218KORCZYŃSKA Marta 1293Open Kobiet10:1500:00:1000:27:44
1219SYRYCZYK Tomasz 389Open Mężczyzn12:3000:00:0800:27:47
1220MALKOWSKA Ewelina 270Open Kobiet09:3000:00:0600:27:49
1221KORZENIEWSKI Michał 264Open Mężczyzn09:3000:00:0600:27:50
1222HORBACZEWSKA Magdalena 220POGROMCY IKSÓWOpen Kobiet09:3000:00:1100:27:50
1223NOWAKOWSKA Małgorzata 175Open Kobiet09:3000:00:1100:27:50
1224POTER Maciej 1546404 - TEAMNOTFOUNDOpen Mężczyzn11:3000:00:0500:27:54
1225MARKOWSKA Katarzyna 1350ERROR404 - TEAM NOT FOUNDOpen Kobiet11:3000:00:0500:27:54
1226ŻUKOWSKA Ewa 826FRAUEN POWER!Open Kobiet11:0000:00:0800:27:54
1227DASZEWSKI Lech 208FIREEAGLESOpen Mężczyzn09:3000:00:0600:27:59
1228LITWINOWICZ Magdalena 683Open Kobiet10:3000:00:0700:27:59
1229KOSIERADZKI Michał 679Open Mężczyzn10:3000:00:0700:28:00
1230KOSIERADZKA Aleksandra 1466Open Kobiet10:3000:00:0000:28:06
1231KOWALCZYK Błażej 1096SPORTERA FITNESS TEAMOpen Mężczyzn12:0000:00:0800:28:08
1232TRACZ Magdalena 1513Open Kobiet09:4500:00:0900:28:10
1233BYTNIEWSKA Justyna 1075HUSARIA RACE TEAMOpen Kobiet12:0000:00:0400:28:11
1234OCHOJSKA Martyna 1506Open Kobiet09:4500:00:0900:28:11
1235KAMINSKA Agnieszka 672Open Kobiet10:3000:00:0800:28:13
1236TOKARSKA Agnieszka 1387Open Kobiet12:1500:00:0400:28:15
1237ROZWADOWSKA Izabela 1386Open Kobiet12:1500:00:0300:28:16
1238BOJANOWICZ Katarzyna 1469REKINY FITNESSUOpen Kobiet12:1500:00:0400:28:16
1239HYRA Katarzyna 1241Open Kobiet12:4500:00:1100:28:16
1240ZAWISZA Joanna 1411Open Kobiet12:1500:00:0400:28:17
1241DOBROGOST Maciej 717CROSSFIT GCWOpen Mężczyzn10:4500:00:0700:28:23
1242JĘDRYCH Dominika 750JĘDRYCHYOpen Kobiet10:4500:02:0300:28:23
1243MIKUSEK Michał 751JĘDRYCHYOpen Mężczyzn10:4500:02:0300:28:23
1244FOGIEL Marcin 722CROSSFIT GCWOpen Mężczyzn10:4500:00:0700:28:24
1245BIAŁOSKÓRSKA Paulina 545SPORTERA OCROpen Kobiet10:1500:00:0600:28:30
1246JĘDRAS Ewa 546SPORTERA OCROpen Kobiet10:1500:00:0600:28:30
1247POPŁAWSKA Aleksandra 329RUN BITCHES RUNOpen Kobiet09:4500:00:0800:28:33
1248ROSA Zuzia 330RUN BITCHES RUNOpen Kobiet09:4500:00:0800:28:33
1249ZIELIŃSKA Magdalena 331RUN BITCHES RUNOpen Kobiet09:4500:00:0800:28:33
1250BIŃKOWSKI Maciej 1380SPARTAN SGX WARSAWOpen Mężczyzn12:4500:00:0800:28:35
1251NOWAK Weronika 1136Open Kobiet12:0000:00:0600:28:41
1252FEDEROWICZ Beata 351Open Kobiet09:4500:00:0800:28:42
1253SIERPIEŃ Paulina 400Open Kobiet09:4500:00:0800:28:43
1254GROTOWSKI Tomasz 810CROSSFIT TORUŃ/REEBOK RUN CREWOpen Mężczyzn11:0000:00:0700:28:45
1255NIEZGODA Aneta 794Open Kobiet10:4500:00:0800:28:45
1256MATUSIAK Karolina 950ROSSMANNOpen Kobiet11:1500:00:0500:28:48
1257KANIOWSKI Kamil 946ROSSMANNOpen Mężczyzn11:1500:00:0900:28:48
1258KUCZYŃSKA Patrycja 620BŁYSKAWICZNE RĘCEOpen Kobiet10:3000:00:0500:28:49
1259WOŹNIAK Sandra 1489Open Kobiet12:0000:00:0600:28:49
1260KAŹMIERCZAK Monika 618BŁYSKAWICZNE RĘCEOpen Kobiet10:3000:00:0400:28:50
1261DĄBROWSKI Daniel 1021Open Mężczyzn11:0000:00:0600:28:50
1262KMITA Aleksandra 881Open Kobiet11:0000:00:0500:28:51
1263SAMBORSKA Anna 951ROSSMANN Open Kobiet11:1500:00:0500:28:52
1264TOMCZYK Małgorzata 952ROSSMANNOpen Kobiet11:1500:00:0500:28:53
1265BORYSIEWICZ Monika 1020Open Kobiet11:0000:00:0600:28:53
1266BARSZCZ Dominika 943ROSSMANNOpen Kobiet11:1500:00:0600:28:53
1267MICHALEK Mateusz 1494Open Mężczyzn12:1500:00:0600:28:54
1268R?ŻYCKA Hanna 179Open Kobiet09:1500:00:0400:28:55
1269GĄSIOR Katarzyna 1547Open Kobiet12:1500:00:0600:28:55
1270CZARNECKA Magdalena 778Open Kobiet10:4500:00:0900:28:55
1271WIĄCEK Izabela 609Open Kobiet10:1500:00:1000:28:59
1272LACHTARA Marta 949ROSSMANNOpen Kobiet11:1500:00:0600:29:03
1273ZARZYCKI Tomasz 1039Open Mężczyzn11:3000:00:0900:29:16
1274LASKUS Weronika 1028Open Kobiet11:3000:00:0900:29:17
1275PIEŃKOS Tomasz 590Open Mężczyzn10:1500:00:0700:29:23
1276OKSIEJUK Katarzyna 962THE POWER OF SISTERSOpen Kobiet11:1500:00:0900:29:23
1277SÓJKA Magdalena 963THE POWER OF SISTERSOpen Kobiet11:1500:00:0900:29:23
1278PIECHOTA Arkadiusz 1057Open Mężczyzn11:4500:00:0600:29:24
1279MIERZEJEWSKA Anna 583Open Kobiet10:1500:00:0600:29:24
1280MATWIEJCZYK Justyna 581Open Kobiet10:1500:00:0700:29:24
1281WŁODARCZYK Grzegorz 995Open Mężczyzn11:1500:00:0700:29:26
1282KOBRYŃSKA Marta 984Open Kobiet11:1500:00:0600:29:27
1283LIWIŃSKA Paulina 684Open Kobiet10:3000:00:0800:29:29
1284OCHWAT Martyna 525DZIKIE DZIKI MIGUOpen Kobiet10:1500:00:0900:29:34
1285PRZEPIÓRA Alicja 526DZIKIE DZIKI MIGUOpen Kobiet10:1500:00:0900:29:35
1286MROCZKO Urszula 523DZIKIE DZIKI MIGUOpen Kobiet10:1500:00:0900:29:35
1287MOTYKA Monika 522DZIKIE DZIKI MIGUOpen Kobiet10:1500:00:0900:29:36
1288PAKUŁA Oktawia 536MOCNIAMATORZYOpen Kobiet10:1500:00:0600:29:44
1289KOBYLIŃSKI Paweł 619BŁYSKAWICZNE RĘCEOpen Mężczyzn10:3000:00:0400:29:58
1290LALAK Dawid 923DILERZY ASSISTANCEOpen Mężczyzn11:1500:00:0700:29:58
1291ANDZIAK Mateusz 918DILERZY ASSISTANCEOpen Mężczyzn11:1500:00:0700:29:59
1292KUREK Izabella 922DILERZY ASSISTANCEOpen Kobiet11:1500:00:0700:29:59
1293NOWOWIEJSKI Michał 925DILERZY ASSISTANCEOpen Mężczyzn11:1500:00:0700:29:59
1294BAPRAWSKI Krystian 919DILERZY ASSISTANCEOpen Mężczyzn11:1500:00:0900:30:00
1295SOCIK Marcin 926DILERZY ASSISTANCEOpen Mężczyzn11:1500:00:0900:30:00
1296FIDOS Anna 920DILERZY ASSISTANCEOpen Kobiet11:1500:00:0600:30:02
1297KĄKOL Alicja 921DILERZY ASSISTANCEOpen Kobiet11:1500:00:0600:30:02
1298MURAS Daniel 1385Open Mężczyzn12:1500:00:0400:30:04
1299ZALEWSKA Adrianna 1197Open Kobiet12:1500:00:0400:30:10
1300STRUSKA Oliwia 755ŁOMIANKI HUSARIA TEAMOpen Kobiet10:4500:00:0700:30:10
1301GIERS Wojciech 752ŁOMIANKI HUSARIA TEAMOpen Mężczyzn10:4500:00:0700:30:11
1302SZYMCZAK Maciej 702Open Mężczyzn10:4500:00:0400:30:14
1303STANGRET Paulina 621BŁYSKAWICZNE RĘCEOpen Kobiet10:3000:00:0000:30:15
1304JANICKA Marta 931HUSARIA RACE TEAMOpen Kobiet11:1500:00:0300:30:28
1305KOŁTUNICKA Agnieszka 1481Open Kobiet11:4500:00:0900:30:28
1306JANTAS Żaneta 1536Open Kobiet11:4500:00:0900:30:28
1307KUPROWSKI Marek 971WARSAW CREWOpen Mężczyzn11:1500:00:0900:30:31
1308PELC Filip 450WARSAW CREWOpen Mężczyzn11:1500:00:0800:30:33
1309KONAROWSKI Maciej 970WARSAW CREWOpen Mężczyzn11:1500:00:0800:30:33
1310PRASZMO Patryk 972WARSAW CREWOpen Mężczyzn11:1500:00:0800:30:33
1311SKRĘTA Kasia 1146Open Kobiet12:0000:00:0700:30:34
1312ROSOCHA Krzysztof 1141Open Mężczyzn12:0000:00:0700:30:35
1313ZIÓŁKOWSKI Michał 634NIE MA LIPY!Open Mężczyzn10:3000:00:1100:30:37
1314KACA Grzegorz 632NIE MA LIPY!Open Mężczyzn10:3000:00:1100:30:38
1315ZIÓŁKOWSKI Adam 633NIE MA LIPY!Open Mężczyzn10:3000:00:1100:30:39
1316STRYŻKO Mariusz 451WARSAW CREWOpen Mężczyzn11:1500:00:0800:30:41
1317SZUBA Sonia 973WARSAW CREWOpen Kobiet11:1500:00:0800:30:42
1318SERWIN Andrzej 709CROSSBOXFIT KĘTRZYNOpen Mężczyzn10:3000:00:0900:30:44
1319KOMOROWSKA Sylwia 677Open Kobiet10:3000:00:0900:30:44
1320KUBACKA Małgorzata 708CROSSBOXFIT KĘTRZYNOpen Kobiet10:3000:00:0900:30:45
1321KASPRZAK Jarosław 673CROSSBOXFIT KĘTRZYNOpen Mężczyzn10:3000:00:0800:30:47
1322KASPRZAK Marta 674CROSSBOXFIT KĘTRZYNOpen Kobiet10:3000:00:0900:30:47
1323KALETA Piotr 927FANGA TERROR TEAMOpen Mężczyzn11:1500:00:0800:31:31
1324SZCZEPANIK Dorota 339TEAM DORIS KRAKÓWOpen Kobiet09:4500:00:0600:31:32
1325OLKUSKA Anna 337TEAM DORIS KRAKÓWOpen Kobiet09:4500:00:0600:31:33
1326JAKUBCZAK Paulina 783Open Kobiet10:4500:00:0600:31:33
1327JANUSZ Marlena 335TEAM DORIS KRAKÓWOpen Kobiet09:4500:00:0500:31:34
1328FURMANIUK Ewa 1323TEAM DORIS KRAKÓWOpen Kobiet09:4500:00:0600:31:35
1329SZAFRAŃSKA Magdalena 1324TEAM DORIS KRAKÓWOpen Kobiet09:4500:00:0600:31:36
1330PRUCIA Katarzyna 338TEAM DORIS KRAKÓWOpen Kobiet09:4500:00:0600:31:37
1331SAJNOG Lena 1144Open Kobiet12:0000:00:0800:31:50
1332DELGERTSOGT Hongor 346Open Mężczyzn09:4500:00:0800:32:18
1333SOKÓŁ Anna 496Open Kobiet10:0000:00:1300:32:18
1334KORONA-WILK Edyta 469Open Kobiet10:0000:00:1400:32:18
1335SMALA Dorota 699Open Kobiet10:3000:00:0800:32:23
1336PAWLOWSKA Maria 654ŻMIJEOpen Kobiet09:3000:00:0900:32:29
1337OPITZ Agnieszka 653ŻMIJEOpen Kobiet09:0000:29:2100:32:29
1338LABA Anna 789Open Kobiet10:4500:00:0900:32:42
1339KOSIM Mariola 787Open Kobiet10:4500:00:0800:32:43
1340ŁUKOWSKA Ewa 63Open Kobiet11:4500:00:0800:33:11
1341MACHALSKA Iwona 1525Open Kobiet11:4500:00:0600:33:13
1342KOCHANOWSKI Paweł 1181MONSTERYOpen Mężczyzn12:1500:00:0800:33:15
1343KOCHANOWSKA Karina 1180MONSTERYOpen Kobiet12:1500:00:0700:33:16
1344LISZEWSKA Marta 1427Open Kobiet12:1500:00:0600:33:17
1345BAŁCHANOWSKI Piotr 1450Open Mężczyzn12:1500:00:0500:33:19
1346DYBICKI Konrad 1436Open Mężczyzn12:1500:00:0600:33:19
1347PAWŁOWSKA Agnieszka 1370Open Kobiet12:1500:00:0500:33:20
1348NIEWIŃSKA Martyna 1428Open Kobiet12:1500:00:0600:33:20
1349KOWALCZYK Katarzyna 1410LEPIEJ PÓŹNO NIŻ WCALE Open Kobiet12:1500:00:0500:36:14
1350ZAGÓRSKA Sylwia 1390LEPIEJ PÓŹNO NIŻ WCALEOpen Kobiet12:1500:00:0500:36:15
1351NIESŁUCHOWSKI Kamil 1416LEPIEJ PÓŹNO NIŻ WCALEOpen Mężczyzn12:1500:00:0500:36:17
1352PIECHOCKA Monika 1056Open Kobiet11:4500:00:00
1353ZAWITKOWSKI Michał 1060Open Mężczyzn11:4500:00:00
1354FABERSKI Łukasz 40Open Mężczyzn09:0000:00:04
1355GROCHÓLSKI Michał 723CROSSFIT GCWOpen Mężczyzn10:4500:00:05
1356NOWAK Adam 71Open Mężczyzn09:0000:00:07
1357PAPROT Katarzyna 1137Open Kobiet12:0000:00:07
1358MIKOŁAJCZYK Anna 479Open Kobiet10:0000:00:08
1359NOWAK Piotr 482Open Mężczyzn10:0000:00:08
1360GAWRYSZEWSKA Agnieszka 780Open Kobiet10:4500:00:08
1361SZMELOW Anton 994Open Mężczyzn11:1500:00:08
1362MYKHAILOVA Olha 172Open Kobiet09:1500:00:08
1363CIELEMĘCKI Piotr 427CROSSFIT SIEDLCEOpen Mężczyzn10:0000:00:11
1364MICHALKIEWICZ Michał 582Open Mężczyzn10:1500:00:13
Znaleziono 1364 wynik(ów)