REEBOK POWERUN BY RUNMAGEDDON

Organizator/ Organizer:
Extreme Events, Runmageddon
Data/ Date:
2018-04-14
Miejsce/ Place:
Warszawa
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
1535
Wystartowało/ Started:
1364
Nie ukończyło/ Not finished:
20
Ukończyło/ Finished:
1344
Na trasie/ On track:
20

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!

Punkt pomiarowy/ Time point: 7,5 km

Pełne wyniki/ Full Results dla 7.5km: PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 5.4km | 7.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Open Kobiet | Open Mężczyzn | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | Wszystkie przeszkody Kobiety | Wszystkie przeszkody Mężczyźni

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategorySeriaCzas startu/Start time5.4km7.5km
     
1BĘTKOWSKI Piotr 407ADIDAS RUNNERS WARSAWOpen Mężczyzn10:0000:00:0200:11:3500:24:52
2JABŁOŃSKI Artur 444REEBOK RUN CREWOpen Mężczyzn09:4500:00:0400:12:1600:25:59
3ŁAPIŃSKA Anna 1326Open Kobiet09:0000:00:0300:12:3200:26:31
4SYPNIEWSKI Marcin 1292Open Mężczyzn09:1500:00:0300:12:5900:28:08
5JUSIŃSKI Krystian 51Open Mężczyzn09:0000:00:0300:12:5400:28:11
6GRZYWNA Grzegorz 138WKB META LUBLINIECOpen Mężczyzn09:0000:00:0200:12:4000:28:16
7JAGIELSKA Ewa 1044REEBOK RUN CREWOpen Kobiet12:4500:00:0400:13:2400:28:30
8ŁYŻWIŃSKI Tomasz 268Open Mężczyzn09:3000:00:0400:13:4000:28:46
9BURIAN Miroslav 225REEBOK RUN CREW CZOpen Mężczyzn09:3000:00:0400:13:3000:28:53
10OSTAPCZUK Karol 233RUNNERSCLUB.PL WARSZAWAOpen Mężczyzn09:3000:00:1000:13:3000:29:11
11HRADECKÝ Petr 226REEBOK RUN CREW CZOpen Mężczyzn09:3000:00:0400:13:5500:29:20
12DELEWSKA Dalia 1009REEBOK RUN CREWOpen Kobiet11:3000:00:0500:13:3900:29:22
13KASZA Rafał 675Open Mężczyzn10:3000:00:0300:14:1800:29:46
14ŻAK Mariusz 1255Open Mężczyzn12:4500:00:0300:14:0300:30:07
15SZADKOWSKI Witold 85Open Mężczyzn09:0000:00:0200:14:2000:30:10
16BEDNÁŘ Richard 224REEBOK RUN CREW CZOpen Mężczyzn09:3000:00:0400:14:0800:30:20
17BYŚKIEWICZ Mariusz 1539Open Mężczyzn12:4500:00:0500:13:3500:30:20
18PUPKOWSKI Kamil 10ALGRAF RACE TEAMOpen Mężczyzn09:0000:00:0200:14:2200:31:03
19BIELEC Karol 957ROZBIEGAMY NOWY DWÓR Open Mężczyzn11:4500:00:0300:14:0600:31:09
20ALOT Paweł 558Open Mężczyzn10:1500:00:0400:14:2600:31:10
21KR?L Dariusz 474Open Mężczyzn10:0000:00:0300:14:4400:31:18
22DĄBEK Adam 1297Open Mężczyzn10:4500:00:0400:14:4700:31:39
23MRÓZEK Rafał 1105TOP GUNOpen Mężczyzn12:0000:00:0600:14:5800:31:55
24RYBARCZYK Paweł 11ALGRAF RACE TEAMOpen Mężczyzn09:0000:00:0300:15:1200:31:57
25BIENIECKI Jaro 1451Open Mężczyzn11:4500:00:0300:15:2100:32:04
26BORYSEWICZ Wiktor 829LOFT TEAM EXTREMEOpen Mężczyzn11:0000:00:0200:15:0800:32:07
27CHRZANOWSKA Agata 806CEBULAKIOpen Kobiet11:0000:00:0500:15:1000:32:15
28SZYSZKO Cezary 1284POWER TRAININGOpen Mężczyzn10:3000:00:0500:14:5200:32:41
29MOGIŁA Bartosz 1454LES MILLSOpen Mężczyzn11:4500:00:0600:15:3100:32:44
30HEŁMECKI Mateusz 46Open Mężczyzn09:0000:00:0300:15:3200:32:45
31KIEREPKA Krystian 1243Open Mężczyzn11:4500:00:0400:15:0100:32:45
32STANCLIK Krzysztof 1072CROSSFIT POŁUDNIEOpen Mężczyzn12:0000:00:0300:15:2700:32:46
33KUKLA Janusz 1183ROSSMANN Open Mężczyzn12:1500:00:0500:15:1800:32:49
34PODGORSKI Marek 1467Open Mężczyzn09:0000:00:0200:15:1100:32:53
35SIERZAN Kamil 1171CROSSFIT URSYNÓW Open Mężczyzn12:1500:00:0400:15:3900:33:07
36ZDEBEL Dariusz 509Open Mężczyzn10:0000:00:0300:15:2900:33:08
37SŁADEK Patryk 9AGATA PIETROSZEK TEAMOpen Mężczyzn09:0000:00:0200:15:3000:33:15
38UGRYN Maciej 608Open Mężczyzn10:1500:00:0400:16:3700:33:16
39ZIELIŃSKI Maciej 237XRUNNERSOpen Mężczyzn09:3000:00:0400:15:1100:33:18
40TRYBUSZKIEWICZ Wojcech 1034Open Mężczyzn10:3000:00:0000:15:5800:33:22
41WIETRZYŃSKI Maciej 749HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn10:4500:00:0300:15:0800:33:27
42WRÓBLEWSKI Michał 1310GRA RUNNERSOpen Mężczyzn12:3000:00:0500:16:0200:33:32
43KUJAN René 1182REEBOK CZECHIAOpen Mężczyzn12:1500:00:0600:16:0300:33:37
44VCELIS Michal 1196Open Mężczyzn12:1500:00:0600:15:5600:33:38
45KOSMA Michał 571Open Mężczyzn10:1500:00:0500:15:4000:33:42
46ADAMCZYK Tomek 774Open Mężczyzn10:4500:00:0500:15:5200:33:43
47KOWALSKI Grzegorz 165Open Mężczyzn09:1500:00:0500:16:0700:33:44
48DUDA Aneta 130SKURCZE ŁYDEKOpen Kobiet09:1500:00:0400:15:4700:33:48
49ZOŃ Arkadiusz 960SUWAL ATHLETICAOpen Mężczyzn11:1500:00:0200:15:5200:33:51
50WILK Sylwester 1321Open Mężczyzn11:1500:00:0200:15:5100:33:51
51KONDRACIUK Piotr 16CROSSFIT BIAŁYSTOKOpen Mężczyzn09:0000:00:0300:15:5000:33:54
52ŻELAZKOWSKI Kacper 98Open Mężczyzn09:0000:00:0200:15:3800:33:55
53MAJCHROWICZ Damian 685Open Mężczyzn10:3000:00:0400:15:5800:33:58
54REMISZEWSKI Paweł 1094REEBOK RUN CREW ŁOMŻAOpen Mężczyzn11:4500:00:0500:16:2100:34:01
55RATALEWSKI Paweł 1268CROSSFIT MGWOpen Mężczyzn11:4500:00:0400:16:2500:34:03
56KODYM Mateusz 364Open Mężczyzn09:4500:00:0800:16:0600:34:03
57ŻEBROWSKI Michał 403Open Mężczyzn09:4500:00:0800:16:0600:34:03
58SELIANIN Dmytro 1288Open Mężczyzn12:4500:00:0300:15:4300:34:06
59CHOŁUJ Łukasz 151Open Mężczyzn09:1500:00:0400:16:0600:34:06
60NAWROCKI Marcin 1225CROSSFIT Z16Open Mężczyzn12:4500:00:0400:15:3800:34:06
61ZWĘGLIŃSKI Michał 735CROSSFIT GCWOpen Mężczyzn10:4500:00:0500:16:1600:34:12
62PYZ Marek 1089OFF-ROAD RUNNERS BENEFIT SYSTEMSOpen Mężczyzn12:0000:00:0400:16:2800:34:14
63GOLIŃSKI Dominik 23FORMA CROSS TEAMOpen Mężczyzn11:3000:00:0500:15:5600:34:19
64WISKOWSKI Kacper 610Open Mężczyzn10:1500:00:0400:16:1200:34:24
65BRUSIŁO Bartosz 1351MAMY RUSZAMYOpen Mężczyzn11:3000:00:0400:15:5100:34:25
66ŚWIĄTEK Łukasz 1175CROSSFIT URSYNÓW Open Mężczyzn12:1500:00:0600:16:3800:34:28
67TOBER Milan 799Open Mężczyzn10:4500:00:0300:16:2700:34:29
68TEJWAN Leszek 605Open Mężczyzn10:1500:00:0400:15:5000:34:34
69WÓJCIK Karol 910Open Mężczyzn11:0000:00:0300:16:0300:34:37
70CUPRYJAK Adrian 767TOTAL FITNESSOpen Mężczyzn10:4500:00:0400:16:3400:34:39
71FALINSKI Grzegorz 327RSSWOpen Mężczyzn09:4500:00:0400:16:1600:34:44
72ZAWADZKI Marcin 433GO SPORT-TEAMOpen Mężczyzn09:3000:00:0500:15:4000:34:57
73SPURNÝ Jiří 229REEBOK RUN CREW CZOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:16:3500:35:04
74KOSECKI Konrad 1117Open Mężczyzn12:0000:00:0000:16:4800:35:06
75LOREK Jarosław 267Open Mężczyzn09:3000:00:0800:16:5700:35:06
76BRUSIŁO Ilona 1394MAMY RUSZAMYOpen Kobiet12:4500:00:0500:16:2100:35:08
77GORSZKO Tomasz 519DZIKIE DZIKI MIGUOpen Mężczyzn10:1500:00:0700:16:5800:35:15
78SŁODKI Grzegorz 131SRTG NIEPOŁOMICEOpen Mężczyzn09:0000:00:0300:16:3900:35:17
79KAMECKI Krystian 945ROSSMANNOpen Mężczyzn11:1500:00:0500:16:4500:35:21
80RADKA Włodzimierz 282Open Mężczyzn09:3000:00:0500:17:1200:35:27
81TOMANA Konrad 1277Open Mężczyzn09:1500:00:0500:15:4700:35:27
82SATER Maksymilian 1200FAJERFAJTERSIOpen Mężczyzn12:3000:00:0700:17:2000:35:28
83MAJCHER Cyprian 1555CROSSFIT URSYNÓW Open Mężczyzn12:1500:00:0900:17:1300:35:29
84PŁATOS Ewelina 1316Open Kobiet10:1500:00:0500:15:4700:35:30
85STRYJEK Janusz 185Open Mężczyzn09:1500:00:0600:16:5000:35:38
86IWAŃSKI Mikołaj 1384Open Mężczyzn12:1500:00:0500:17:1800:35:44
87ZWOLIŃSKI Michał 340TEAM DORIS KRAKÓWOpen Mężczyzn09:4500:00:0300:16:1500:35:45
88MICHALSKI Mariusz 1129Open Mężczyzn12:0000:00:0400:17:5700:35:49
89PTASIŃSKI Aleksander 1331CROSSFIT GCWOpen Mężczyzn11:1500:00:0400:16:3500:35:53
90CHROSTOWSKI Karol 916CROSS ELITE GRAJEWOOpen Mężczyzn11:1500:00:0200:16:5600:35:58
91FYDA Darek 980Open Mężczyzn11:1500:00:0200:16:4300:35:58
92NĘCKA Urszula 941REEBOK RUN CREWOpen Kobiet11:1500:00:0600:17:3700:36:02
93WROTEK Łukasz 1184TOTAL FITNESSOpen Mężczyzn12:1500:00:0700:16:5700:36:07
94BIERNACKI Tomasz 1358Open Mężczyzn11:3000:00:0600:16:3800:36:13
95VALA Ondrej 1473REEBOK RUN CREW CZOpen Mężczyzn11:4500:00:0500:16:2100:36:15
96KOCHANIAK Andrzej 1211WŁÓCZYBIEGIOpen Mężczyzn12:3000:00:0500:16:2700:36:16
97PTASZYNSKI Michal 933IDEALER.PLOpen Mężczyzn11:1500:00:0300:17:2500:36:20
98BARANOWSKI Tomasz 145Open Mężczyzn10:0000:00:0700:16:5600:36:21
99KNAKOWSKI Błażej 1313Open Mężczyzn11:1500:01:5700:16:4300:36:21
100CZERESZKO Maurycy 867Open Mężczyzn11:0000:00:0300:15:5600:36:23
101SKRZOS Tomasz 132SRTG WARSZAWAOpen Mężczyzn09:1500:00:0400:17:0400:36:24
102MUCHA Adrian 1520Open Mężczyzn12:3000:00:0500:16:5000:36:24
103ANDRYCHOWSKI Kamil 1045REEBOK RUN CREW ŁOMŻAOpen Mężczyzn11:4500:00:0500:16:5000:36:27
104WOSIK Wojciech 1037Open Mężczyzn11:3000:00:0700:16:2700:36:29
105POSIEWKA Mariusz 280Open Mężczyzn09:3000:00:0600:17:0500:36:30
106ZAREBSKI Lukasz 1335Open Mężczyzn12:4500:00:0600:16:5700:36:30
107ZIENKIEWICZ Karol 195Open Mężczyzn09:1500:00:0400:16:4900:36:31
108SKRZYNIARZ Rafał 1250Open Mężczyzn12:4500:00:5100:17:2600:36:33
109ZAJKO Michał 1227CROSSFIT Z16Open Mężczyzn12:4500:00:0300:17:0100:36:35
110KAMIŃSKI Emil 232RUNNERSCLUB.PL WARSZAWAOpen Mężczyzn09:3000:00:1000:19:4300:36:36
111GRYGO Krzysztof 1046REEBOK RUN CREW ŁOMŻAOpen Mężczyzn11:4500:00:0500:17:1300:36:37
112OBERSKI Jakub 975WATAHA GRUPA TRENINGOWAOpen Mężczyzn11:1500:00:0900:17:3400:36:43
113KOWALSKI Mateusz 1118Open Mężczyzn12:0000:00:0700:17:3800:36:48
114SZCZĘSNY Bartek 107HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn09:1500:00:0300:16:3400:36:49
115JACIUBEK Tomek 782Open Mężczyzn10:4500:02:0200:16:5700:36:51
116JÓZWIK Kamil 784Open Mężczyzn10:4500:02:0200:16:5700:36:51
117BOROŃ Zbigniew 865Open Mężczyzn11:0000:00:0300:16:5400:36:55
118SOSZYŃSKI Robert 1102SPORTERA OCROpen Mężczyzn12:0000:00:0400:17:1300:36:56
119JĘDRCZAK Kacper 667Open Mężczyzn10:3000:00:0600:17:3300:36:56
120PIEGAT Mariusz 426CROSSFIT NOLIMITOpen Mężczyzn10:0000:00:0400:17:3200:36:57
121ZYMLER Łukasz 196Open Mężczyzn09:1500:00:0600:18:2000:37:01
122LEITNER Eric 227REEBOK RUN CREW CZOpen Mężczyzn09:3000:00:0400:16:5700:37:04
123ŁYP Paweł 711CROSSFIT ELEKTROMOCOpen Mężczyzn10:4500:00:0500:17:1600:37:04
124PRUCHNIAK Wojciech 218M-STAL PUŁAWYOpen Mężczyzn09:3000:00:0600:17:3300:37:04
125ZAWIASA Adam 1424TEAM BIEGAJ POD OKIEM TRENERAOpen Mężczyzn11:3000:00:0800:19:0200:37:05
126TAPEREK Mariusz 437HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn10:0000:00:0300:17:2700:37:06
127ZAWADZKI Marcin 1156Open Mężczyzn12:0000:00:0600:17:4200:37:06
128WŁOSTEK Jakub 92Open Mężczyzn09:0000:00:0500:17:2700:37:09
129PANUFNIK Kamil 1429Open Mężczyzn12:1500:00:0700:17:5100:37:09
130LISIECKI Arkadiusz 12AROOOOpen Mężczyzn09:0000:00:0400:17:0100:37:10
131GROCHÓLSKI Michał 723CROSSFIT GCWOpen Mężczyzn10:4500:00:0500:37:10
132TOMASZEWSKI Krystian 1291HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn09:1500:00:0300:17:0800:37:11
133KOZAK Paweł 1439CROSSFIT GCWOpen Mężczyzn10:4500:00:0400:17:1800:37:11
134SEMCZUK Michał 419CROSSFIT GCWOpen Mężczyzn10:4500:00:0400:16:5000:37:11
135HOPPE Łukasz 48Open Mężczyzn09:0000:00:0900:17:0300:37:11
136SALCZAK-BEREDA Grzegorz 694Open Mężczyzn10:3000:00:0500:17:4800:37:12
137TOMASZEWSKI Karol 704Open Mężczyzn10:3000:00:0300:17:1600:37:13
138TETKOWSKI Michał 438HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn10:0000:00:0300:17:1900:37:14
139WÓJCIK Piotr 190Open Mężczyzn09:1500:00:0800:17:2100:37:18
140WRÓBEL Sebastian 192Open Mężczyzn09:1500:00:0400:17:3800:37:19
141POŻYCZKA Łukasz 593Open Mężczyzn09:3000:00:0800:17:1200:37:20
142BEDNAREK Michał 766TOTAL FITNESSOpen Mężczyzn09:3000:00:0700:17:0600:37:21
143LECH Dawid 1189Open Mężczyzn12:1500:00:0300:16:5100:37:22
144RATAJCZAK Maciej 898Open Mężczyzn11:0000:00:0300:17:1800:37:23
145WOJTKOWSKI Maciej 191Open Mężczyzn09:1500:00:0500:17:3500:37:23
146MAZEK Emilia 1276Open Kobiet11:3000:00:0700:18:3300:37:24
147MOLENDA Mateusz 137TRENER24H.COM.PLOpen Mężczyzn09:4500:00:0500:17:0000:37:30
148SZWIEC Piotr 1522AXN POLSKAOpen Mężczyzn12:1500:00:0700:17:5100:37:31
149SZAŁAMACHA Mateusz 903Open Mężczyzn11:0000:00:0500:19:4600:37:32
150LIŚKIEWICZ Sylwia 1518Open Kobiet12:3000:00:0400:18:1400:37:34
151PRZADKA Filip 1533WARSAW CREWOpen Mężczyzn12:3000:00:0500:17:5900:37:34
152MRÓZEK Adrian 1104TOP GUNOpen Mężczyzn12:0000:00:0600:17:4000:37:34
153BALCEROWSKI Rafał 1091POWER TRAININGOpen Mężczyzn12:0000:00:0800:18:0700:37:35
154RYBACKI Błażej 968TORPEDA RACE TEAMOpen Mężczyzn11:1500:00:0300:17:4100:37:36
155PIETRZYKOWSKI Michał 1138Open Mężczyzn12:0000:00:0300:17:4300:37:36
156DERDA Wojtek 741DERDYOpen Mężczyzn11:4500:00:0400:17:5800:37:40
157KUREK Piotr 725CROSSFIT GCWOpen Mężczyzn10:4500:00:0500:17:5100:37:42
158PIETROSZEK Agata 1283Open Kobiet09:0000:00:0300:17:4700:37:43
159ŚWIĘTEK Paweł 1354POWER TRAININGOpen Mężczyzn09:0000:00:0300:17:3400:37:44
160ROSŁONIEC Krystian 1443WARSAW CREWOpen Mężczyzn11:1500:00:0700:18:3800:37:46
161JODELIUK Jevgenij 1543DZIKIE DZIKI MIGUOpen Mężczyzn10:1500:00:0500:17:0200:37:47
162ANDRZEJEWSKI Tomasz 559Open Mężczyzn10:1500:00:0500:17:5300:37:48
163GOŁOWCZYC Mateusz 959SUWAL ATHLETICAOpen Mężczyzn11:1500:00:0200:17:1100:37:49
164SIWEK Leszek 1295Open Mężczyzn10:3000:00:1000:18:1500:37:52
165KRZEPKOWSKI Radoslaw 573Open Mężczyzn10:1500:00:0700:17:0800:37:53
166TRĘDA Cezary 1003JANUSZE BŁOTNYCH BIEGÓW Open Mężczyzn11:3000:00:0400:17:1000:37:58
167JANISZEWSKI Grzegorz 1228DZIADY OCROpen Mężczyzn12:4500:00:0500:17:3400:38:00
168JAGODZIŃSKI Jeremi 359Open Mężczyzn09:4500:00:0400:17:3600:38:05
169MULAK Adam 1132Open Mężczyzn12:0000:00:0400:17:0600:38:07
170BIELECKI Artur 563Open Mężczyzn10:1500:00:0500:17:3500:38:08
171JODELIUK Jevgenij 520DZIKIE DZIKI MIGUOpen Mężczyzn10:1500:00:0600:18:1000:38:08
172GÓRSKI Krzysztof 1093REEBOK RUN CREW ŁOMŻAOpen Mężczyzn11:4500:00:0500:17:5400:38:09
173KOTECKA Julita 1347Open Kobiet11:4500:00:0600:18:1800:38:12
174KWIATKOWSKI Dawid 940PRZEBIEGLIOpen Mężczyzn11:1500:00:0400:17:2200:38:13
175NEREK Paweł 1378Open Mężczyzn11:4500:00:0600:18:1900:38:13
176BARAN Grzegorz 26Open Mężczyzn09:0000:00:0600:18:0600:38:13
177PRZEWŁOCKI Michał 1301Open Mężczyzn11:1500:00:0300:17:4200:38:14
178PEC Arkadiusz 78Open Mężczyzn09:0000:00:0600:18:0700:38:14
179MIELNIK Adrian 1266Open Mężczyzn09:0000:00:0300:16:4500:38:15
180JAROSIŃSKI Kuba 49Open Mężczyzn09:0000:00:0500:18:0400:38:17
181LEWANDOWSKA Lidia 62Open Kobiet09:0000:00:0500:18:0400:38:17
182BŁAŻEJCZYK Patryk 1495Open Mężczyzn12:3000:00:0700:18:1400:38:18
183KRZYŻANOWSKI Julian 1026Open Mężczyzn11:3000:00:0500:17:3800:38:19
184LASKOWSKI Patryk 1309Open Mężczyzn12:1500:00:0600:17:4900:38:22
185SKOCZYLAS Mikołaj 83Open Mężczyzn09:0000:00:0000:18:0900:38:23
186JANKOWSKI Radek 568Open Mężczyzn10:1500:00:0000:17:5400:38:24
187ŚMIGIELSKI Jędrzej 1147Open Mężczyzn09:1500:00:0600:18:3500:38:24
188GRUSZKA Karol 1376REEBOK RUN CREWOpen Mężczyzn11:4500:00:0700:18:0600:38:27
189WOŹNIACKI Adam 1222Open Mężczyzn12:3000:00:0500:18:1600:38:28
190MAKOWSKI Tomasz 1305TEAM BIEGAJ POD OKIEM TRENERAOpen Mężczyzn11:3000:00:0800:18:3300:38:29
191GARLICKI Marek 352Open Mężczyzn09:4500:00:0700:18:1900:38:33
192NOWAK Dariusz 843LOFT TEAM EXTREMEOpen Mężczyzn11:0000:00:0400:18:3900:38:34
193ROZMIAREK Paweł 848LOFT TEAM EXTREMEOpen Mężczyzn11:0000:00:0400:18:3800:38:34
194KAPP Thomas 159Open Mężczyzn09:1500:00:0800:17:5000:38:35
195ŻAK Tomasz 853LOFT TEAM EXTREMEOpen Mężczyzn11:0000:00:0200:18:0600:38:37
196BASTJAN Adrian 1329HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn10:4500:00:0400:17:0900:38:37
197WŁODARSKI Mariusz 803Open Mężczyzn10:4500:00:1000:18:1100:38:39
198TRZEŚNIEWSKI Paweł 1153Open Mężczyzn12:0000:00:0500:17:5200:38:40
199MASTALEREK Jan 1179JASKÓLKI PLUSOpen Mężczyzn12:1500:00:0500:17:5800:38:41
200MOSKWA Dawid 1527Open Mężczyzn12:4500:00:0400:17:2600:38:42
201KOWALSKI Adam 884Open Mężczyzn11:0000:00:0700:18:4300:38:42
202ŁOPUCH Robert 21DZIADY OCROpen Mężczyzn09:0000:00:0300:18:0000:38:43
203TARASIUK Tomasz 603Open Mężczyzn10:1500:00:0500:17:5400:38:45
204JAŁOSZYŃSKI Kuba 1362Open Mężczyzn11:3000:00:0600:17:0900:38:45
205MATEJCZYK Artur 116OUTDOOR TRAININGOpen Mężczyzn09:1500:00:0600:18:0900:38:48
206SAWNOR Marcin 732CROSSFIT GCWOpen Mężczyzn10:4500:00:0600:18:2200:38:49
207WOJCIECHOWSKI Paweł 93Open Mężczyzn09:0000:00:0900:17:5000:38:49
208BOGUCKI Michał 31Open Mężczyzn09:0000:00:0400:17:4300:38:50
209MARUSZAK Łukasz 713CROSSFIT ELEKTROMOCOpen Mężczyzn10:4500:00:0500:18:0300:38:51
210KOENIG Krzysztof 212HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn09:3000:00:0500:17:4800:38:52
211PISIŃSKI Dominik 278Open Mężczyzn09:3000:00:0500:18:0800:38:52
212STACHOŃ Łukasz 599Open Mężczyzn12:0000:00:0500:19:1900:38:53
213RUTKOWSKI Jarosław 321JANUSZE I GRAŻYNY FITNESSU:)Open Mężczyzn09:4500:00:1000:19:3500:38:55
214ŻURAWSKI Dariusz 854LOFT TEAM EXTREMEOpen Mężczyzn11:0000:00:0500:17:5000:38:56
215SKOWROŃSKI Wojciech 181Open Mężczyzn09:1500:00:0700:17:5900:38:58
216SPOREK Łukasz 1391TEAM DORIS KRAKÓWOpen Mężczyzn09:4500:00:0400:18:1200:38:59
217JAKUBOWSKI Marcin 838LOFT TEAM EXTREMEOpen Mężczyzn11:0000:00:0400:18:3800:39:00
218JĘDRA Piotr 569Open Mężczyzn10:1500:00:0300:18:0200:39:05
219KOWALCZYK Konrad 572Open Mężczyzn10:1500:00:0400:17:3800:39:05
220RYBSKI Kamil 812CROSSFIT TORUŃ/REEBOK RUN CREWOpen Mężczyzn11:0000:00:0600:18:0100:39:05
221WACH Wojciech 1154Open Mężczyzn12:0000:00:0700:19:1900:39:07
222CHODYRA Karol 249Open Mężczyzn09:3000:00:0700:18:1200:39:08
223WALKIEWICZ Agnieszka 293Open Kobiet09:3000:00:0600:18:3400:39:09
224KORCZAK Łukasz 1098SPORTERA OCROpen Mężczyzn12:0000:00:0400:17:4200:39:13
225BATOROWICZ Emil 650VIGO SYSTEMOpen Mężczyzn10:3000:00:0500:18:0200:39:13
226SMAGACZ Henryk 1193Open Mężczyzn12:1500:00:0700:18:0900:39:13
227WITTYCH Piotr 90Open Mężczyzn09:0000:00:0600:17:2800:39:14
228GIDZIŃSKI Piotr 1186Open Mężczyzn12:1500:00:0600:19:0300:39:16
229ZGOLIŃSKI Dawid 510Open Mężczyzn10:0000:00:0400:19:5000:39:18
230JEZIORAŃSKI Bartosz 1262EKIPA HAIEROpen Mężczyzn12:4500:00:0300:17:5900:39:19
231SAWICKI Paweł 1170CROSSFIT URSYNÓW Open Mężczyzn12:1500:00:0900:18:2900:39:19
232ANTOSZEWSKI Filip 809CROSSFIT TORUŃ/REEBOK RUN CREWOpen Mężczyzn11:0000:00:0500:18:0900:39:21
233MĘDRZEJEWSKI Łukasz 1128Open Mężczyzn12:0000:00:0800:19:1400:39:23
234PAWLUKIEWICZ Aleksander 485Open Mężczyzn10:0000:00:1100:18:3500:39:23
235JASIEWSKI Wojtek 879Open Mężczyzn11:1500:00:0400:17:4300:39:24
236KILKA Krzysztof 1066CROSSFIT POŁUDNIEOpen Mężczyzn12:0000:00:0500:19:1100:39:24
237ANTOSIK Rafał 560Open Mężczyzn12:4500:00:0500:18:0100:39:26
238BORKOWSKI Wojtek 1461Open Mężczyzn12:4500:00:0400:18:0100:39:27
239RODASZYŃSKI Paweł 1033Open Mężczyzn11:3000:00:0700:18:1300:39:27
240WĄSIAKOWSKA Emilia 1035Open Kobiet11:3000:00:0700:18:1400:39:27
241PIERZAK Przemysław 895Open Mężczyzn11:0000:00:0600:19:1600:39:28
242RAPACZ Grzegorz 283Open Mężczyzn09:3000:00:0800:18:4300:39:28
243STRÁNSKÝ Tomáš 301#REEBOKRUNCREWCZOpen Mężczyzn09:4500:00:0400:18:0900:39:29
244KŁODKOWSKI Jakub 139WWL TEAMOpen Mężczyzn09:1500:00:0800:19:1700:39:29
245PIEDZIUK Radosław 377Open Mężczyzn09:4500:00:1000:18:1200:39:30
246POLAK-TYLEK Joanna 487Open Kobiet10:0000:00:0500:18:2800:39:32
247JAMBOR Maciej 1457Open Mężczyzn11:4500:00:0700:18:4600:39:32
248MAJ Kamil 336TEAM DORIS KRAKÓWOpen Mężczyzn09:4500:00:0300:18:2000:39:34
249BLAŻEJOWSKA Julia 1159CROSSFIT URSYNÓW Open Kobiet12:1500:00:0500:18:5600:39:36
250CICVÁREK FLÉGLOVÁ Marie 1185Open Mężczyzn12:1500:00:0600:19:0000:39:37
251KURACH Stanisław 59Open Mężczyzn09:0000:00:0400:18:3400:39:38
252DEPTUŁA Mariusz 459Open Mężczyzn10:0000:00:1200:18:3400:39:38
253PATZER Rafał 77Open Mężczyzn09:0000:00:0700:18:4300:39:40
254BODIS Peter 1019Open Mężczyzn11:3000:00:0500:18:2000:39:41
255ZELL Jacek 1199DZIADY OCROpen Mężczyzn12:3000:00:0500:18:5600:39:41
256KURACH Kacper 58Open Mężczyzn09:0000:00:0400:18:3400:39:42
257SZAFRAŃSKA Aleksandra 1307TEAM BIEGAJ POD OKIEM TRENERAOpen Kobiet11:3000:00:0900:19:5800:39:42
258WOJTUNIK Michał 333SPORTOWA DĄBROWAOpen Mężczyzn09:4500:00:0400:18:0700:39:45
259BONDARZEWSKI Kamil 1395Open Mężczyzn10:4500:00:0400:18:1500:39:47
260RUTKA Radosław 490Open Mężczyzn10:0000:00:0400:18:2000:39:47
261KIWITT Michał 118PATRZ NA MNIE MAMO!Open Mężczyzn09:1500:00:0700:18:1400:39:50
262SOCHALA Szymon 443NIEUSTRASZENI TEAM ŁOWICZOpen Mężczyzn10:0000:00:0700:19:0100:39:51
263ZIELINSKI Tomasz 815CROSSFIT TORUŃ/REEBOK RUN CREWOpen Mężczyzn11:0000:00:0600:18:0000:39:53
264BUGAJ Mirosław 660Open Mężczyzn10:3000:00:0700:19:3000:39:55
265KACZMAREK Marta 1529Open Kobiet12:3000:00:0700:18:2200:39:55
266KOPYDŁOWSKI Szymon 468Open Mężczyzn10:0000:00:0700:19:2300:39:56
267BANASIAK Daniel 243Open Mężczyzn09:3000:00:0800:19:0900:39:56
268ROSŁONIEC Agnieszka 899Open Kobiet11:0000:00:0900:18:5200:39:56
269IZDEBSKI Marcin 1322Open Mężczyzn11:3000:00:1000:18:2900:39:56
270FREITES Luis 1528Open Mężczyzn12:1500:00:0500:18:5900:39:59
271WALENTYŃSKI Bartek 1253Open Mężczyzn12:4500:00:0600:18:3600:40:01
272BASAJ Marcin 1107Open Mężczyzn12:0000:00:0800:19:5700:40:02
273LALEWICZ Robert 105HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn09:1500:00:0400:18:1600:40:08
274CZECHOWSKI Konrad 37Open Mężczyzn09:0000:00:0600:19:4900:40:08
275DARKOWSKI Dariusz 103HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn09:1500:00:0400:18:2000:40:09
276GRAJCAR Łukasz 833LOFT TEAM EXTREMEOpen Mężczyzn11:0000:00:0400:19:1700:40:09
277RADZIKOWSKI Karol 447SPORT.PL / POLSKA BIEGAOpen Mężczyzn11:4500:00:0500:18:3500:40:10
278JAHNS Adam 257Open Mężczyzn09:3000:00:0500:18:0300:40:11
279CHOROŚ Łukasz 345Open Mężczyzn09:4500:00:0900:19:0300:40:11
280WIEKIERA Paweł 399Open Mężczyzn09:4500:00:0800:19:0300:40:12
281ŚLIWIŃSKI Grzegorz 205BLACK SOXOpen Mężczyzn09:3000:00:0700:19:3600:40:14
282GÓRNIAK Bartek 565Open Mężczyzn10:1500:00:0600:19:0100:40:15
283GAWLIK Justyna 231RUNNERSCLUB.PL WARSZAWAOpen Kobiet09:3000:00:1000:19:3500:40:16
284PAZIKOWSKI Maciej 764THE BROTHERSOpen Mężczyzn10:4500:00:0500:19:0600:40:17
285MACIEJEWSKI Jan 476Open Mężczyzn10:0000:00:0700:19:0000:40:17
286MATUSZEWSKI Paweł 372HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn10:0000:00:0400:18:5500:40:18
287SWACIK Adrian 500Open Mężczyzn10:0000:00:0500:18:2300:40:18
288NOWECKI Michał 374Open Mężczyzn09:4500:00:0700:18:4300:40:18
289JĘDRZEJCZYK-KOWALSKA Sylwia 616BIGTIRES.PL TEAMOpen Kobiet10:3000:00:0900:19:0900:40:18
290GĄTNICKI Michał 1240Open Mężczyzn12:4500:00:0300:17:2800:40:19
291GĄTNICKI Mateusz 1239Open Mężczyzn12:4500:00:0300:17:2800:40:20
292CHRZANOWSKI Wojciech 807CEBULAKIOpen Mężczyzn11:0000:00:0300:18:2200:40:22
293ROSŁON Dominika 1320Open Kobiet10:3000:00:0400:17:1600:40:22
294RZEŃCA Kacper 382Open Mężczyzn09:4500:00:0900:19:2900:40:22
295CHRZANOWSKI Marcin 805BOOT CAMP POLSKA Open Mężczyzn11:0000:00:0300:18:2200:40:23
296WENDER Michał 294Open Mężczyzn09:3000:00:0500:18:2200:40:23
297FABIANOWICZ Paweł 873Open Mężczyzn11:0000:00:0500:19:2000:40:23
298ROMAŃSKI Franek 1318REEBOK RUN CREWOpen Mężczyzn12:4500:00:0600:18:4300:40:23
299GODZIMIRSKA Eliza 1333Open Kobiet12:4500:00:0600:18:4400:40:23
300MICHALSKI Mateusz 1130Open Mężczyzn12:0000:00:0300:19:2500:40:24
301WŁODEK Damian 1155Open Mężczyzn12:0000:00:0400:19:0300:40:27
302JUCHNIEWICZ Artur 1113Open Mężczyzn12:0000:00:0500:19:5700:40:27
303GAŁKA Remigiusz 1216Open Mężczyzn12:3000:00:0800:18:5000:40:28
304DYMARSKI Bartosz 1206TOO FAST TOO FURIOUSOpen Mężczyzn12:3000:00:0800:18:5100:40:29
305STARCZEWSKI Krzysztof 992Open Mężczyzn11:1500:00:0400:20:2300:40:30
306KAMIŃSKA Anna 52Open Kobiet09:0000:00:0800:19:2500:40:33
307KRAJEWSKA Olga 435HUSARIA RACE TEAMOpen Kobiet10:0000:00:0300:19:0600:40:35
308KOBUS Przemysław 1480Open Mężczyzn11:4500:00:0500:18:3000:40:35
309GARBARCZYK Marcel 324PUMPERSYOpen Mężczyzn09:4500:00:0600:19:1500:40:37
310SKAŁECKA Paulina 326PUMPERSYOpen Kobiet09:4500:00:0600:19:1500:40:37
311GRAJCAR Magdalena 834LOFT TEAM EXTREMEOpen Kobiet11:0000:00:0300:19:3400:40:40
312RUDUCHA Piotr 489Open Mężczyzn10:0000:00:0400:18:2300:40:43
313KRZYŻEWSKI Marcin 1365Open Mężczyzn11:3000:00:0600:18:3200:40:43
314MARCINIAK Daniel 370Open Mężczyzn09:4500:00:0500:19:3000:40:45
315ZIMOŃ Norbert 1296Open Mężczyzn10:3000:00:0400:18:0600:40:47
316SZANIAWSKI Marcin 436HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn10:0000:00:0300:18:4800:40:50
317JAKUBOWSKA Ewa 837LOFT TEAM EXTREMEOpen Kobiet11:0000:00:0400:19:4300:40:50
318KARWOWSKI Bartosz 641PKP S.A.Open Mężczyzn10:3000:00:0400:18:2300:40:52
319BABIŃSKI Rafał 775Open Mężczyzn10:4500:00:0800:19:4300:40:54
320DOMAŃSKI Jakub 349Open Mężczyzn09:4500:00:0700:19:5300:40:55
321ELWERTOWSKI Piotr 1460Open Mężczyzn12:3000:00:0600:18:5400:40:57
322JANIAK Marcin 1552Open Mężczyzn12:3000:00:0600:20:3100:40:58
323KUCHARSKA Izabela 318JANUSZE I GRAŻYNY FITNESSU:)Open Kobiet09:4500:00:1000:19:4600:40:58
324BOGDAŁ Andrzej 859REEBOK RUN CREWOpen Mężczyzn10:4500:00:0300:19:4800:40:59
325FILIPCZUK Dariusz 1109Open Mężczyzn12:0000:00:0500:19:2400:41:02
326DŻUMAK Szymon 661Open Mężczyzn11:3000:00:0900:19:4200:41:02
327STASIAK Piotr 1148Open Mężczyzn12:0000:00:0500:19:2400:41:03
328WYSTALSKI Karol 299Open Mężczyzn09:3000:00:1000:19:3400:41:03
329MŁYŃSKI Mariusz 584Open Mężczyzn10:1500:00:0600:19:0600:41:04
330TERMENA-POLKOWSKA Marta 906Open Kobiet11:3000:00:0900:18:4500:41:05
331CACEK Darek 33Open Mężczyzn09:0000:00:0600:19:1500:41:06
332SIKORSKI Piotr 1349AMEBYOpen Mężczyzn11:0000:00:0700:19:0000:41:06
333DZIEŻA Grzegorz 334TEAM DORIS KRAKÓWOpen Mężczyzn09:4500:00:0400:18:3300:41:07
334KNYT Grzegorz 1272Open Mężczyzn11:3000:00:0600:20:5400:41:07
335ILOWSKA-REMBARZ Karolina 836LOFT TEAM EXTREMEOpen Kobiet11:0000:00:0300:19:1500:41:08
336ZAREMBA Anna 1256Open Kobiet12:4500:00:0700:20:1000:41:08
337MURAWSKI Paweł 1133Open Mężczyzn12:0000:00:0800:19:3600:41:08
338NOWICKI Krzysztof 1343CROSSFIT ELEKTROMOCOpen Mężczyzn10:4500:00:0500:18:5400:41:09
339SZYMAŃCZYK David 602Open Mężczyzn10:1500:00:0700:19:2000:41:09
340STANOCH Jarek 1194Open Mężczyzn12:1500:00:0300:19:0100:41:10
341KORULCZYK Marcin 1453HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn11:4500:00:0300:18:3500:41:10
342DRUŻKOWSKA Monika 747GONI NAS KREDENSOpen Kobiet10:4500:00:0400:19:1300:41:11
343JAMBOR Michał 1459BRACTWO BIEGOWE BGKOpen Mężczyzn11:4500:00:0700:18:4800:41:12
344BOROWIAK Krzysztof 1452HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn11:4500:00:0000:18:3800:41:13
345GWÓŹDŹ Elżbieta 1012RUNCOHOLICSOpen Kobiet11:3000:00:0400:18:3800:41:13
346SZCZYKUTOWICZ Maciej 291JANUSZE I GRAŻYNY FITNESSU:)Open Mężczyzn09:3000:00:0800:19:5100:41:13
347WYRODA Marcin 1254Open Mężczyzn12:4500:00:0400:19:3300:41:14
348SERDEŃ Piotr 796Open Mężczyzn11:1500:00:0500:19:4900:41:14
349WITOWSKI Rafał 734CROSSFIT GCWOpen Mężczyzn10:4500:00:0500:21:2400:41:15
350PERCZYŃSKI Rafał 1192Open Mężczyzn12:1500:00:0700:19:0400:41:15
351BIEŃ Marta 246JANUSZE I GRAŻYNY FITNESSU:)Open Kobiet09:3000:00:0900:19:5100:41:15
352JUSIŃSKI Marek 670DZIKIE TURBO PTYSIEOpen Mężczyzn11:3000:00:0600:20:5500:41:16
353KRUSZEWSKI Przemysław 452ŻMIJKIOpen Mężczyzn10:0000:00:0900:19:3500:41:16
354GRZYB Albert 1025Open Mężczyzn12:4500:00:0500:19:2700:41:17
355LACHOWSKI Adam 682Open Mężczyzn10:3000:00:0400:19:5700:41:20
356PAWŁOWSKI Adam 277Open Mężczyzn09:3000:00:0800:20:0100:41:20
357WARSZAWSKI Patryk 915CRAZY RUNNERFUCKERSOpen Mężczyzn11:1500:00:0900:19:1800:41:20
358URBAŃSKI Mikołaj 1373Open Mężczyzn11:3000:00:1100:19:4100:41:20
359ADAMUS Marcin 557Open Mężczyzn10:1500:00:1300:19:3700:41:20
360MICHALKIEWICZ Michał 582Open Mężczyzn10:1500:00:1300:41:20
361MANDECKI Jakub 580Open Mężczyzn10:1500:00:1300:19:3700:41:22
362BRZEZIŃSKI Jacek 102HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn09:1500:00:0400:19:3500:41:23
363CHOBOT Iwona 1265Open Kobiet09:1500:00:0500:19:2200:41:24
364BOCHRA Hubert 1383Open Mężczyzn12:1500:00:0600:18:0500:41:28
365BOLDA Krzysztof 777Open Mężczyzn10:4500:00:0400:19:3500:41:31
366OKROJEK Szymon 729CROSSFIT GCWOpen Mężczyzn10:4500:00:0600:19:5600:41:31
367WACHNIK Piotr 733CROSSFIT GCWOpen Mężczyzn10:4500:00:0600:19:5600:41:31
368BERDYŃSKI Jarosław 861Open Mężczyzn11:0000:00:0600:19:5800:41:31
369JAKUBOWSKI Paweł 314GREEN TEAMOpen Mężczyzn09:4500:00:0800:19:0500:41:31
370MIŚKIEWICZ Marcin 1095ROSSMANN Open Mężczyzn12:0000:00:0500:18:3700:41:32
371ZAKRZEWSKI Marcin 813CROSSFIT TORUŃ/REEBOK RUN CREWOpen Mężczyzn11:0000:00:0600:17:5900:41:32
372HAŁASA Rafał 158Open Mężczyzn09:1500:00:0600:19:0500:41:32
373WOJNAROWSKI Zygmunt 120POWER TRAININGOpen Mężczyzn09:1500:00:0800:18:5900:41:32
374PAK Dominik 990Open Mężczyzn11:1500:00:0400:18:0900:41:34
375BITTNER Filip 29Open Mężczyzn09:0000:00:0300:18:3100:41:35
376GRAJCAR Anna 832LOFT TEAM EXTREMEOpen Kobiet11:0000:00:0400:19:0500:41:35
377CZPAK Tobiasz 868Open Mężczyzn11:0000:00:0500:20:2700:41:35
378NIEMIRSKI Dominik 112N.G.MOpen Mężczyzn12:0000:00:0500:18:5800:41:37
379MRÓZEK Łukasz 1474ZIELONKAAOpen Mężczyzn11:4500:00:0600:18:4800:41:39
380PRZYBYLSKI Stanisław 1475ZIELONKAAOpen Mężczyzn11:4500:00:0600:17:3200:41:39
381WÓJCIK Piotr 95Open Mężczyzn09:0000:00:0000:19:4600:41:41
382DZIK Konrad 222R99Open Mężczyzn09:3000:00:0600:19:4500:41:42
383FRANKOWSKI Robert 1111Open Mężczyzn12:0000:00:0600:20:4100:41:42
384PILARSKA Anna 822FRAUEN POWER!Open Kobiet11:0000:00:0800:20:5300:41:43
385MYSZKIEWICZ Robert 1031Open Mężczyzn11:3000:00:0800:19:5900:41:43
386MIEŚCICKI Wojciech 431CROSSFIT SIEDLCEOpen Mężczyzn10:0000:00:1100:20:2600:41:43
387CHOROŚ Sylwia 152Open Kobiet09:1500:00:0600:19:3800:41:44
388MROCZKOWSKI Mateusz 481Open Mężczyzn10:0000:00:0800:21:3200:41:45
389OLENDER Marcin 1535FRAUEN POWER!Open Mężczyzn11:0000:00:5600:20:2700:41:46
390KĘPA Alicja 1275Open Kobiet10:1500:00:1000:19:0400:41:48
391MYKHAILOVA Olha 172Open Kobiet09:1500:00:0800:41:49
392OTOKA-FRĄCKIEWICZ Monika 375Open Kobiet09:4500:00:1000:19:2500:41:50
393GŁOZAK Patryk 428CROSSFIT SIEDLCEOpen Mężczyzn10:0000:00:1000:20:0100:41:52
394WRÓBLEWSKA Aleksandra 432CROSSFIT SIEDLCEOpen Kobiet10:0000:00:1000:19:5700:41:52
395JĘDRZEJCZYK Adam 615BIGTIRES.PL TEAMOpen Mężczyzn10:3000:00:1000:20:5500:41:53
396JERMAKOWICZ Bartlomiej 1014RUNCOHOLICSOpen Mężczyzn11:3000:00:0300:19:0500:41:54
397DUR Bartłomiej 1540PATRZ NA MNIE MAMO!Open Mężczyzn09:1500:00:0700:19:5900:41:55
398WYSOWSKA Edyta 96Open Kobiet09:0000:00:0400:19:2500:41:57
399KOSIM Artur 471Open Mężczyzn09:4500:00:0500:19:3200:41:57
400GENTTNEROVÁ Kateřina 1328Open Kobiet09:3000:00:0500:18:5800:41:58
401GÓRNY Marcin 1289Open Mężczyzn11:3000:00:1000:19:2900:41:58
402PRUCIAK Tomasz 1139Open Mężczyzn12:0000:00:0600:19:2000:42:00
403NOWAK Adam 71Open Mężczyzn09:0000:00:0700:42:00
404WIELGOŁASKI Adam 88Open Mężczyzn09:0000:00:0600:20:1000:42:04
405NIWIŃSKI Piotr 1191CROSSFIT URSYNÓW Open Mężczyzn12:1500:00:0500:19:4400:42:05
406ZAWARDZIN Robert 97Open Mężczyzn09:0000:00:0600:20:1000:42:05
407STUTKO Hubert 1221Open Mężczyzn11:3000:00:0600:19:4300:42:07
408GRODZIŃSKI Artur 325PUMPERSYOpen Mężczyzn09:4500:00:0700:19:4400:42:07
409ŻERO Joanna 142WWL TEAMOpen Kobiet09:1500:00:0700:19:0600:42:10
410PRAŁAT Weronika 730CROSSFIT GCWOpen Kobiet10:4500:00:0600:20:2400:42:11
411FERENS Artur 1478Open Mężczyzn11:4500:00:0500:18:5700:42:13
412MIROŃCZUK Piotr 480Open Mężczyzn10:0000:00:0600:20:2700:42:14
413ŁUKASZYK Marcin 1190Open Mężczyzn12:1500:00:0900:20:0100:42:14
414LELOCH Michał 1332HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn11:1500:00:0500:19:1900:42:15
415GOŁĄB Anna 255Open Kobiet09:3000:00:0700:21:3900:42:15
416KAWECKI Kuba 1116Open Mężczyzn12:0000:00:0500:18:5900:42:16
417GÓRZYŃSKI Marcin 43Open Mężczyzn09:0000:00:0700:18:5700:42:17
418BIEŃ Piotr 1401Open Mężczyzn12:3000:00:0500:19:1400:42:18
419CZPAK Daniel 251Open Mężczyzn09:3000:00:0600:19:0900:42:18
420MARKOWICZ Ewelina 213HUSARIA RACE TEAMOpen Kobiet09:3000:00:0500:19:3000:42:19
421BORUSZEWSKI Grzegorz 1108Open Mężczyzn12:0000:00:0900:20:3700:42:22
422SZPAKOWSKI Konrad 1151Open Mężczyzn12:0000:00:0700:20:0100:42:23
423LEWANDOWSKI Mateusz 1124Open Mężczyzn12:0000:00:0300:19:4500:42:26
424MATUSZAK Marcin 760NAJWIĘKSZE JANUSZE JOGGINGUOpen Mężczyzn10:4500:00:0600:19:1100:42:26
425ZDZIARSKI Łukasz 529DZIKIE DZIKI MIGUOpen Mężczyzn10:1500:00:0800:20:4400:42:26
426BIAŁEK Adrian 517DZIKIE DZIKI MIGUOpen Mężczyzn10:1500:00:0800:20:4500:42:26
427KUŹNIARSKI Paweł 681Open Mężczyzn10:3000:00:0700:19:5000:42:27
428AMBROZIK Bartłomiej 143Open Mężczyzn09:1500:00:0800:21:2900:42:28
429KRZEMIENIEWSKI Mateusz 366Open Mężczyzn09:4500:00:0600:18:5200:42:33
430STRZYŻEWSKI Dawid 388Open Mężczyzn09:4500:00:0600:18:5200:42:33
431MILCZAREK Maja 1249Open Kobiet12:4500:00:0300:19:2400:42:36
432PODOLAK Radosław 692Open Mężczyzn10:3000:00:0500:19:2800:42:36
433ROSŁON Jerzy 1168CROSSFIT URSYNÓW Open Mężczyzn12:1500:00:0600:20:1500:42:36
434CHLEBOWSKI Jakub 150Open Mężczyzn09:1500:00:0500:20:1400:42:38
435POPŁAWSKI Krzysiek 121PWPW S.A.Open Mężczyzn09:1500:00:0600:19:4300:42:40
436OCIEPA Piotr 72Open Mężczyzn09:0000:00:0500:19:2900:42:41
437TARASZEWSKA Paulina 122PWPW S.A.Open Kobiet09:1500:00:0600:19:4200:42:41
438CHOJECKI Grzegorz 716CROSSFIT GCWOpen Mężczyzn10:4500:00:0400:21:4300:42:44
439KALICKI Irek 724CROSSFIT GCWOpen Mężczyzn10:4500:00:0500:21:2500:42:44
440LASZEWICZ Patrycja 1246Open Kobiet12:4500:00:0600:19:4400:42:44
441CZECH Piotr 1515Open Mężczyzn12:4500:00:0300:18:5500:42:45
442JUREWICZ Andrzej 258HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn09:4500:00:1000:20:4100:42:46
443BUKOJEMSKI Marcin 343Open Mężczyzn09:4500:00:1000:20:4100:42:46
444WILCZYŃSKI Mariusz 706Open Mężczyzn10:3000:00:0700:19:5800:42:47
445WOŹNIEWSKA Karolina 1507Open Kobiet12:1500:00:0800:20:2800:42:49
446KSIĘŻOPOLSKI Paweł 430CROSSFIT SIEDLCEOpen Mężczyzn10:0000:00:1000:20:3100:42:50
447AUGUSTYNIAK Filip 1325WARSAW CREWOpen Mężczyzn12:3000:00:0500:20:0400:42:52
448ŚWIDERSKI Łukasz 288Open Mężczyzn09:3000:00:0800:21:0100:42:52
449SAWICKI Marcin 695Open Mężczyzn10:3000:00:1000:20:4100:42:52
450BARSKI Dominik 244Open Mężczyzn09:3000:00:0700:21:0200:42:53
451MACHCEWICZ Maciej 1260WARSAW CREWOpen Mężczyzn12:3000:00:0500:18:4900:42:54
452NITECKI Piotr 115OGRODOSFERA.PLOpen Mężczyzn10:1500:00:1100:20:5400:42:55
453CEDRO Patrycja 34Open Kobiet09:0000:00:0700:21:2400:42:56
454DĄBROWSKI Emil 38Open Mężczyzn09:0000:00:0600:21:3500:42:58
455BARANOWSKI Dariusz 415BRUD EKIPAOpen Mężczyzn10:0000:00:0800:20:4500:42:59
456KAMIŃSKA Sylwia 416BRUD EKIPAOpen Kobiet10:0000:00:0900:20:4500:42:59
457GUŚĆ Maciej 256Open Mężczyzn09:3000:00:0600:19:0600:43:00
458GŁOGOWSKI Dawid 254Open Mężczyzn09:3000:00:0700:19:1500:43:00
459TURSKI Łukasz 953ROSSMANNOpen Mężczyzn11:1500:00:0400:19:2300:43:01
460OFIARA Kamil 275Open Mężczyzn09:3000:00:0600:19:0900:43:01
461ANTOLIK Aneta 414BRUD EKIPAOpen Kobiet10:0000:00:0900:20:4500:43:02
462KUNICKI Krzysztof 761ROSSMANNOpen Mężczyzn10:4500:00:0900:19:5000:43:03
463KOWALEWSKA Luiza 1327HUSARIA RACE TEAMOpen Kobiet09:1500:00:0300:19:5500:43:06
464PIĄTKOWSKA Ilona 134TI AUTOMOTIVEOpen Kobiet09:1500:00:0300:19:3800:43:08
465PIĄTKOWSKI Marcin 135TI AUTOMOTIVEOpen Mężczyzn09:1500:00:0300:19:2700:43:08
466KOCZYK Artur 161Open Mężczyzn09:1500:00:0600:21:1200:43:08
467BAŃBURA Radek 658Open Mężczyzn10:3000:00:0600:19:5200:43:09
468KUSTRA Mariusz 60Open Mężczyzn09:0000:00:0700:20:2200:43:09
469SIKORA Mateusz 696Open Mężczyzn10:3000:00:0000:19:5500:43:14
470KARPINSKA Malgorzata 363Open Kobiet09:3000:00:1200:20:5400:43:14
471JEŻ Marcin 668Open Mężczyzn10:3000:00:0600:20:2200:43:15
472ŻURAWIŃSKI Jarosław 2044FACES RUNNING TEAMOpen Mężczyzn09:3000:00:1200:20:5200:43:15
473GOLEC Jarosław 1AGATA PIETROSZEK TEAMOpen Mężczyzn09:0000:00:0300:19:5200:43:16
474ŁĘKAWA Mateusz 2014FACES RUNNING TEAMOpen Mężczyzn09:3000:00:1300:20:4800:43:16
475BUKOWSKI Kamil 635ORANGE POLSKAOpen Mężczyzn09:1500:00:0300:20:3300:43:17
476KOWALCZUK Adam 2004FACES RUNNING TEAMOpen Mężczyzn09:3000:00:1100:20:2800:43:17
477ŻURAWIŃSKA Ewa 2034FACES RUNNING TEAMOpen Kobiet09:3000:00:1200:20:4900:43:17
478ZIELIŃSKA Anna 2024FACES RUNNING TEAMOpen Kobiet09:3000:00:1200:20:1900:43:17
479DUDARONEK Paulina 236XRUNNERSOpen Kobiet09:3000:00:0400:20:2300:43:18
480ORDON Dorota 75Open Kobiet09:0000:00:0600:19:4900:43:21
481HAŁAJ Marcin 566Open Mężczyzn10:1500:00:1000:19:2600:43:21
482ŚLIWIŃSKI Marek 1299CROSS ELITE GRAJEWOOpen Mężczyzn11:1500:00:0300:19:5500:43:23
483KUCHARSKI Michał 266Open Mężczyzn09:3000:00:0900:20:5100:43:23
484WÓJCIK Małgorzata 1389Open Kobiet12:1500:00:0500:20:0100:43:24
485KOŁODZIEJSKI Maciej 676Open Mężczyzn10:3000:00:0700:19:4400:43:24
486CHRZANOWSKI Łukasz 409BIEGNIJ ZE MNĄ 2.0Open Mężczyzn10:0000:00:0400:19:4800:43:25
487NITECKI Lech 540OGRODOSFERA.PLOpen Mężczyzn10:1500:00:1000:20:5300:43:25
488KAMIŃSKA Anna 1377SPORTERA OCROpen Kobiet12:0000:00:0500:19:4900:43:26
489MITRASZEWSKI Jakub 67Open Mężczyzn09:0000:00:0600:21:0000:43:26
490WOJCIECHOWSKI Tomasz 94Open Mężczyzn09:0000:00:0600:20:5900:43:26
491STOLIŃSKI Adrian 1047SPORTERA OCROpen Mężczyzn12:0000:00:0400:19:5000:43:27
492KWIATKOWSKI Filip 1314Open Mężczyzn10:3000:00:1000:21:3000:43:27
493CZOP Jakub 154Open Mężczyzn09:1500:00:0500:20:3700:43:28
494BARWICKI Jacek 714CROSSFIT GCWOpen Mężczyzn10:4500:00:0600:20:0700:43:28
495MATYJASIAK Łukasz 726CROSSFIT GCWOpen Mężczyzn10:4500:00:0500:19:5700:43:29
496OSTROWSKI Paweł 989Open Mężczyzn11:0000:00:0600:19:5100:43:29
497MAZUR Magdalena 64Open Kobiet09:0000:00:0600:18:2200:43:30
498ZIELINSKA Ewelina 1556Open Kobiet12:3000:00:0500:20:3800:43:31
499PAWLACZYK Szymon 1458Open Mężczyzn11:4500:00:0600:21:1200:43:31
500MAZUR Karol 1274Open Mężczyzn09:4500:00:0900:20:2000:43:32
501POTERAŁA Arkadiusz 1282ORANGE POLSKAOpen Mężczyzn11:1500:00:0500:20:1100:43:35
502WOJCIECHOWSKI Piotr 955ROSSMANNOpen Mężczyzn11:1500:00:0500:21:0500:43:35
503ŚREDNICKI Michał 649SOLLERSOpen Mężczyzn10:3000:00:0600:19:0800:43:35
504CHUSTECKI Michał 1215Open Mężczyzn12:3000:00:0600:20:3100:43:35
505TWARÓG Grzegorz 623DOBRE TWAROGIOpen Mężczyzn10:0000:00:1100:23:0500:43:35
506KOSIOR Krzysztof 538OGRODOSFERA.PLOpen Mężczyzn10:1500:00:1000:20:5400:43:37
507KACPRZAK Konrad 944ROSSMANNOpen Mężczyzn11:1500:00:0500:21:0600:43:38
508VOVK Alina 408ADIDAS RUNNERS WARSAWOpen Kobiet10:0000:00:0500:19:1700:43:39
509NOWAK Marta 844LOFT TEAM EXTREMEOpen Kobiet11:0000:00:0400:20:4500:43:40
510GAPSKI Piotr 831LOFT TEAM EXTREMEOpen Mężczyzn11:0000:00:0400:20:0200:43:40
511WILK Magdalena 514DZIADY OCROpen Kobiet10:1500:00:0500:20:3300:43:41
512MCEWAN Christopher 1330Open Mężczyzn09:0000:00:1000:22:0200:43:42
513RADWAŃSKI Łukasz 15CISNYMYOpen Mężczyzn09:0000:00:0400:19:4500:43:43
514BŁASZCZYK Piotr 124REEBOK RUN CREWOpen Mężczyzn09:0000:00:0900:22:0300:43:43
515KRAWCZUK Jakub 473Open Mężczyzn10:0000:00:0000:19:3200:43:51
516SZWACKI Sergiusz 119PATRZ NA MNIE MAMO!Open Mężczyzn09:1500:00:0800:20:5700:43:53
517TARNACKI Rafał 1233THETIMEHASCOMEOpen Mężczyzn12:4500:00:0200:18:0200:43:55
518RATAJSKI Przemek 731CROSSFIT GCWOpen Mężczyzn10:4500:00:0600:21:0400:43:55
519JAŚKOWSKI Paweł 1298Open Mężczyzn10:4500:00:0500:21:0400:43:56
520PISKORZ Patryk 1167CROSSFIT URSYNÓW Open Mężczyzn12:1500:00:0700:21:0500:43:57
521SEKRETA Anna 7AGATA PIETROSZEK TEAMOpen Kobiet09:0000:00:0400:21:5400:43:58
522KOWALIK Dorota 550STREFA FITNESSOpen Kobiet10:1500:00:0900:21:2300:43:59
523OLESZCZUK Patryk 73Open Mężczyzn09:0000:00:0400:20:1400:44:02
524CHUDZIŃSKI Bartosz 830LOFT TEAM EXTREMEOpen Mężczyzn11:0000:00:0300:20:2400:44:03
525RINDSH?J Flemming 207DANISH VIKINGSOpen Mężczyzn09:3000:00:1100:21:3100:44:06
526GOŁUCH Mateusz 341UNITED PANFILSOpen Mężczyzn09:4500:00:0500:19:4400:44:07
527PIEŃKOS Marcin 17DIRTY6Open Mężczyzn09:0000:00:0700:21:5700:44:07
528POPIOŁEK Magdalena 114NOLIMIT TEAM+Open Kobiet09:0000:00:0600:21:5700:44:08
529GALANT Michał 736CROSSFIT MOKOTÓWOpen Mężczyzn10:4500:00:1000:21:1800:44:09
530WĘDRYCHOWSKI Adam 737CROSSFIT MOKOTÓWOpen Mężczyzn10:4500:00:0900:21:2000:44:10
531LAWRÓW Magdalena 168Open Kobiet09:1500:00:0000:20:0600:44:11
532BANASZKIEWICZ Sławomir 1415Open Mężczyzn11:3000:02:1700:20:4900:44:12
533KOSTRZEWA Michał 1364Open Mężczyzn11:3000:02:1500:20:5100:44:14
534KWIECIŃSKI Alan 1484Open Mężczyzn11:4500:00:0600:20:0800:44:15
535TYBON Łukasz 1312WETERANI XXOpen Mężczyzn12:3000:00:0800:21:1500:44:15
536NIEMIRSKI Jakub 1078NGM RACE TEAMOpen Mężczyzn12:0000:00:0500:21:5300:44:17
537CZUŁEK Magdalena 1237Open Kobiet12:4500:00:0500:21:1000:44:19
538KUCIŃSKI Damian 1245Open Mężczyzn12:4500:00:0500:21:1100:44:19
539MISIAK Konrad 932IDEALER.PLOpen Mężczyzn11:1500:00:0300:20:1400:44:20
540GAŁAT Aureliusz 874Open Mężczyzn11:0000:00:0300:20:3200:44:21
541SOKOŁOWSKI Artur 513DZIADY OCROpen Mężczyzn10:1500:00:0500:20:3500:44:21
542SIERZYCKI Hubert 902BIEGNĘ JAK KCĘ!Open Mężczyzn11:0000:00:0700:20:5400:44:22
543KULIK Dominika 839LOFT TEAM EXTREMEOpen Kobiet11:0000:00:0400:20:2800:44:24
544FABIANEK Paweł 1477Open Mężczyzn11:4500:00:0900:20:5200:44:25
545BUDEK Maciek 456Open Mężczyzn10:0000:00:0500:21:3100:44:26
546WOŚ Tomasz 297Open Mężczyzn09:3000:00:0900:21:3000:44:26
547CHOJNACKI Łukasz 344Open Mężczyzn09:4500:00:0700:20:2800:44:27
548KWIATKOWSKA Aleksandra 1503Open Kobiet11:4500:00:0800:20:5200:44:27
549MENDREK Adrianna 914CRAZY RUNNERFUCKERSOpen Kobiet11:1500:00:0900:21:0400:44:29
550ZALEWSKI Michał 1279BESTIE OCR LEGIONOWOOpen Mężczyzn11:1500:00:0200:22:0100:44:30
551WRZOSEK Jarosław 401Open Mężczyzn09:3000:00:0600:21:3300:44:31
552ERDMANN Karolina 157Open Kobiet12:4500:02:3800:20:2700:44:31
553ZALEWSKA Anna 1278BESTIE OCR LEGIONOWOOpen Kobiet11:1500:00:0300:22:0100:44:32
554SIENKIEWICZ Jakub 81Open Mężczyzn09:0000:00:0400:20:0000:44:32
555MOŻEJKO Ireneusz 988Open Mężczyzn11:1500:00:0400:20:5900:44:33
556ŁĄCKA Karolina 1334Open Kobiet12:4500:02:3800:20:2700:44:33
557WIĘCH Ernest 1267CROSS ELITE GRAJEWOOpen Mężczyzn11:1500:00:0400:21:4300:44:34
558ŚLIWIŃSKA Ewelina 182Open Kobiet09:1500:00:0700:20:2500:44:34
559SMOLAK Maciej 598Open Mężczyzn10:1500:00:0800:20:3900:44:35
560KOWALCZYK Bogdan 221POWER TRAININGOpen Mężczyzn09:3000:00:0800:21:1100:44:36
561STECKIEWICZ Paweł 1173CROSSFIT URSYNÓW Open Mężczyzn12:1500:00:0500:20:4100:44:37
562MIERZEJEWSKI Piotr 688Open Mężczyzn10:3000:00:0600:20:2200:44:40
563SIUDEK Kamil G. 384Open Mężczyzn09:4500:00:0600:19:2900:44:40
564MYSZKOWSKA Monika 69Open Kobiet09:0000:00:0700:22:0300:44:42
565NIZIOLEK Paweł 70Open Mężczyzn09:0000:00:0700:22:0300:44:42
566KOZŁOWSKA Alicja 886Open Kobiet11:0000:00:0000:20:5800:44:43
567RUDZKI Michał 1226CROSSFIT Z16Open Mężczyzn12:4500:00:0400:20:3800:44:44
568SOBCZAK Roksana 495CROSSFIT MGWOpen Kobiet10:0000:00:0700:22:0800:44:45
569LUBIANIEC Jakub 792Open Mężczyzn10:4500:00:1100:21:3900:44:47
570PŁANETA Arkadiusz 214HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn09:3000:00:0400:20:5100:44:48
571KOPYTKO Małgorzata 882Open Kobiet11:0000:00:0500:21:0000:44:48
572NORWA Michał 691Open Mężczyzn12:3000:00:0600:20:3900:44:49
573KALIŃSKI Artur 362Open Mężczyzn09:4500:00:0700:21:1400:44:49
574NIKOŁAJUK Piotr 586Open Mężczyzn10:1500:00:0800:20:1400:44:49
575ORLOWSKI Grzegorz 421CROSSFIT GENIUSOpen Mężczyzn10:0000:00:0400:20:5700:44:50
576CHOCHULSKI Tomasz 420CROSSFIT GENIUSOpen Mężczyzn10:0000:00:0500:21:0000:44:50
577RYDZEWSKI Mikołaj 1371Open Mężczyzn11:3000:02:1500:21:4700:44:51
578GŁUCHOWSKI Marek 41Open Mężczyzn09:3000:00:1000:23:3700:44:52
579KIOŁBASA Damian 624GIRIEWOJ BOYSOpen Mężczyzn10:3000:00:0500:20:2400:44:53
580KLEJPS Wojciech 625GIRIEWOJ BOYSOpen Mężczyzn10:3000:00:0500:20:2400:44:53
581ZAJDOWSKA TRYC Katarzyna 1463Open Kobiet11:1500:00:0600:21:4800:44:53
582AL-HADDAD Talal 240Open Mężczyzn09:3000:00:1000:22:2700:44:53
583RABCZYNSKA Anna 235W DOBREJ FORMIEOpen Kobiet09:1500:00:0500:20:3200:44:57
584MUSIAŁ Krzysztof 1030Open Mężczyzn12:4500:00:0500:21:1700:44:58
585ILUKOWICZ Dagmara 1162CROSSFIT URSYNÓW Open Kobiet12:1500:00:0600:22:0200:44:58
586KOTOWICZ Małgorzata 164Open Kobiet09:1500:00:0600:20:4400:44:59
587NAWROCKA Agnieszka 1134Open Kobiet12:0000:00:0600:20:5200:45:00
588SKRZECZ Radosław 698Open Mężczyzn10:3000:00:0800:21:2800:45:00
589ABRAMCZYK Marta 434HUSARIA RACE TEAMOpen Kobiet10:0000:00:0300:20:4500:45:02
590RÓŻYCKI Dominik 849LOFT TEAM EXTREMEOpen Mężczyzn11:0000:00:0300:20:2900:45:03
591TARNOWSKI Damian 773WARSAW DUKESOpen Mężczyzn10:4500:00:0600:20:5000:45:03
592SADOWSKI Kamil 929FANGA TERROR TEAMOpen Mężczyzn11:1500:00:0700:23:4800:45:05
593SŁUPECKI Kamil 423CROSSFIT GENIUSOpen Mężczyzn10:0000:00:0400:20:5600:45:06
594KOWALCZYK Marlena 883Open Kobiet11:0000:00:0500:21:5000:45:06
595CZAPKOWICZ Mikolaj 1557Open Mężczyzn12:3000:00:0600:21:0100:45:06
596MIROSZ Michalina 1131Open Kobiet12:0000:00:0300:21:1600:45:07
597PAWŁOWSKI Kamil 856OCR TEAM WŁOCŁAWEKOpen Mężczyzn11:0000:00:0400:21:5100:45:07
598RUDNIK Bartosz 422CROSSFIT GENIUSOpen Mężczyzn10:0000:00:0500:20:5900:45:07
599SUWAŁA Robert 425CROSSFIT GENIUSOpen Mężczyzn10:0000:00:0500:21:0500:45:07
600LUBASZKA Kinga 1126Open Kobiet12:0000:00:0300:21:1600:45:08
601GŁOWIENKA Marcin 1269DZIKIE TURBO PTYSIEOpen Mężczyzn11:3000:00:0500:21:3100:45:08
602MIZIELIŃSKA Anna 890Open Kobiet11:0000:00:0600:20:2500:45:08
603GÓRNIAK Katarzyna 875Open Kobiet11:0000:00:0600:20:2500:45:08
604KAPROŃ Artur 1413CROSSFIT URSYNÓW Open Mężczyzn12:1500:00:0900:21:5900:45:08
605GIELNIEWSKA Patrycja 768CROSSFIT GENIUSOpen Kobiet10:0000:00:0300:21:0700:45:09
606FIC Paweł 1498X TEAM SPECIAL FORCESOpen Mężczyzn11:3000:00:0600:20:5300:45:10
607DUDEK Barbara 127ROSSMANN Open Kobiet09:1500:00:0800:22:5900:45:11
608SOBIESZEK Miłosz 387Open Mężczyzn09:3000:00:0700:20:3700:45:13
609TRZCIŃSKI Jacek 186Open Mężczyzn09:1500:00:0800:21:3100:45:16
610DULNIK Adam 872Open Mężczyzn11:0000:00:0800:20:3100:45:16
611MICHALSKI Grzegorz 171Open Mężczyzn09:1500:00:0800:21:3200:45:16
612JEZIORNY Wojtek 1218Open Mężczyzn12:3000:00:0400:20:5700:45:17
613SZUMERT Tomasz 394Open Mężczyzn09:4500:00:1000:20:1300:45:17
614DROŻDŻ Arkadiusz 1160CROSSFIT URSYNÓW Open Mężczyzn12:1500:00:0800:23:0600:45:19
615PLICHTA Paweł 1426CROSSFIT URSYNÓW Open Mężczyzn12:1500:00:0900:23:0500:45:19
616PIECHOCKI Karol 1166CROSSFIT URSYNÓW Open Mężczyzn12:1500:00:0800:22:5700:45:20
617SAMEK Karolina 1169CROSSFIT URSYNÓW Open Kobiet12:1500:00:0800:22:5600:45:21
618WOJDAT Rafał 1176CROSSFIT URSYNÓW Open Mężczyzn12:1500:00:0800:22:5700:45:21
619SAWICKI Maciej 211GOSPORTOpen Mężczyzn09:3000:00:1000:22:3000:45:21
620DMOWSKI Łukasz 123R99Open Mężczyzn09:1500:00:0800:21:5500:45:22
621KOSZEWA Anastazja 1164CROSSFIT URSYNÓW Open Kobiet12:1500:00:0800:22:5600:45:22
622 1345 03:27:3600:20:1500:45:22
623WARTOŃ Daniel 188Open Mężczyzn09:1500:00:0700:20:1800:45:23
624GURDZIEL Piotr 45Open Mężczyzn09:0000:00:0700:20:2300:45:23
625PABIN Paweł 76Open Mężczyzn09:0000:00:0400:21:2200:45:25
626CIOCH Weronika 153Open Kobiet09:1500:00:0700:22:0900:45:27
627SZCZEPANIEC Kamil 904Open Mężczyzn11:0000:00:0700:20:5300:45:28
628ŚLIWIŃSKI Kamil 206BLACK SOXOpen Mężczyzn09:3000:00:0700:20:0300:45:30
629WALCZAK Julian 1393Open Mężczyzn12:3000:00:0000:20:2100:45:32
630WYSOKIŃSKA Karolina 193Open Kobiet09:1500:00:0700:21:0900:45:32
631LIPOWSKI Maciej 170Open Mężczyzn09:1500:00:0700:21:0700:45:32
632ZAŁOGA Maciej 300Open Mężczyzn09:3000:00:0800:22:0300:45:32
633PECÁNEK Richard 228REEBOK RUN CREW CZOpen Mężczyzn09:3000:00:0500:20:2700:45:34
634CHOJNOWSKI Arkadiusz 406ACADEMIA GORILAOpen Mężczyzn10:0000:00:0600:21:3900:45:36
635BRZEZICKA Angelika 307FIGHT GYM TEAMOpen Kobiet09:4500:00:0700:21:4500:45:36
636SLIWOWSKI Adam 1261Open Mężczyzn12:3000:00:0600:20:4600:45:37
637BLAŃDA Dominik 1471HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn09:0000:00:0200:21:0200:45:38
638ZIOMKOWSKI Rafał 100Open Mężczyzn09:0000:00:0300:21:0100:45:38
639WARNECKA Monika 801Open Kobiet10:4500:00:0700:21:0500:45:39
640LAMPERT Paweł 475Open Mężczyzn10:0000:03:1900:21:2600:45:39
641MARCINIAK Klaudia 793Open Kobiet10:4500:00:0600:21:2700:45:41
642KUCZYŃSKI Paweł 411BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMOpen Mężczyzn10:0000:03:1800:21:2800:45:41
643IWAŃSKI Jacek 877Open Mężczyzn11:0000:00:0500:21:0400:45:42
644OLENDER Kamil 746FORMAGALUSAOpen Mężczyzn10:4500:00:1000:23:2800:45:42
645GALUS Piotr 745FORMAGALUSAOpen Mężczyzn10:4500:00:1000:23:2800:45:43
646PAZIKOWSKI Robert 765THE BROTHERSOpen Mężczyzn10:4500:00:0600:20:0300:45:44
647ŁASZCZYCH Małgorzata 1521Open Kobiet12:4500:00:0600:21:1700:45:44
648KAWIAK Michał 308FIGHT GYM TEAMOpen Mężczyzn09:4500:00:0700:21:4600:45:44
649KORDOWSKI Marcin 858REEBOK CROSSFIT MOKOTOWOpen Mężczyzn11:0000:00:0600:21:4800:45:46
650DZIEDZIC Justyna 1537Open Kobiet12:0000:00:0800:22:4000:45:46
651BRONIAK-CZUPRYNA Joanna 148Open Kobiet09:1500:00:0600:21:5400:45:47
652KANIA Michał 827GCW TEAMOpen Mężczyzn11:0000:00:0600:21:4700:45:47
653KIERLANCZYK Rafal 1538Open Mężczyzn12:0000:00:0700:22:4100:45:47
654MUREK Łukasz 1308RENAULT TEAMOpen Mężczyzn12:0000:01:0800:21:2300:45:49
655HERNIK Arek 47Open Mężczyzn09:0000:00:0500:21:3500:45:50
656WILCZYŃSKI Łukasz 851LOFT TEAM EXTREMEOpen Mężczyzn11:0000:00:0600:21:2200:45:50
657SPRENGER Krzysztof 850LOFT TEAM EXTREMEOpen Mężczyzn11:0000:00:0400:21:0900:45:52
658WYSZCZELSKA Ewelina 194Open Kobiet09:1500:00:0600:22:0900:45:52
659MAĆKOWIAK Alicja 842LOFT TEAM EXTREMEOpen Kobiet11:0000:00:0300:22:0100:45:53
660CHOJNOWSKI Wojtek 1214Open Mężczyzn12:3000:00:0600:21:1600:45:53
661BIENIEK Anna 306FIGHT GYM TEAMOpen Kobiet09:4500:00:0700:21:4800:45:53
662CIELEMĘCKI Piotr 427CROSSFIT SIEDLCEOpen Mężczyzn10:0000:00:1100:45:55
663GRUNDKOWSKI Oskar 1496Open Mężczyzn12:3000:00:0600:20:5200:45:57
664OWCZAREK Adam 894Open Mężczyzn11:0000:00:0400:24:1400:46:02
665BŁANIARZ Radosław 247Open Mężczyzn09:3000:00:0600:21:2600:46:02
666PIESIAK Gosia 1210TRENER24H.COM.PLOpen Kobiet12:3000:00:0600:20:5300:46:05
667DOBOSZ Marek 252Open Mężczyzn09:3000:00:1000:22:0400:46:05
668DMYTRUK Anzhela 347Open Kobiet09:4500:00:0800:23:0200:46:06
669DMYTRUK Vlad 348Open Mężczyzn09:4500:00:0800:23:0200:46:06
670WIDOMSKI Bartosz 295Open Mężczyzn12:0000:00:0500:21:4300:46:08
671HAGEMAJER Klaudia 1112Open Kobiet12:0000:00:0800:22:2400:46:08
672KRAWCZYK Rafał 948ROSSMANNOpen Mężczyzn11:1500:00:0900:22:1600:46:08
673WILAMEK Jakub 954ROSSMANN Open Mężczyzn11:1500:00:0800:22:1800:46:09
674WINCZEWSKI Mikolaj 503DAFTCODEOpen Mężczyzn10:0000:00:0700:23:3800:46:11
675DĄBROWSKI Jarosław 1352MAMY RUSZAMYOpen Mężczyzn11:3000:00:1000:21:3000:46:12
676SULEJ-DĄBROWSKA Aleksandra 1353MAMY RUSZAMYOpen Kobiet11:3000:00:1000:21:3100:46:12
677ZUBKO Viktar 1492SAHATYOpen Mężczyzn12:1500:00:0900:21:4600:46:14
678SAKHASHCHYK Aleh 1491SAHATYOpen Mężczyzn12:1500:00:0800:21:4700:46:16
679UZDOWSKI Daniel 108HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn09:1500:00:0400:20:2700:46:19
680KAŁUZIŃSKA Dorota 104HUSARIA RACE TEAMOpen Kobiet09:1500:00:0500:20:2600:46:19
681SZEFER Marcin 1195Open Mężczyzn12:1500:00:0600:21:3000:46:20
682ANSZPERGER Bogdan 656Open Mężczyzn10:3000:00:0600:21:2700:46:23
683ANSZPERGER Piotr 657Open Mężczyzn10:3000:00:0600:21:2800:46:24
684NOSOROWSKI Mariusz 1135Open Mężczyzn11:4500:00:0800:21:1000:46:27
685GICZAN Mariusz 1472CHOBUKAN BIAŁYSTOKOpen Mężczyzn11:4500:00:0800:21:1200:46:28
686LITMAN Paweł 1125Open Mężczyzn09:1500:00:0700:22:3500:46:30
687LUBIANIEC Karol 1367Open Mężczyzn10:4500:00:1000:21:4000:46:33
688CISZEK Daniel 1236Open Mężczyzn12:4500:00:0500:20:5000:46:34
689SZMYDKI Cezary 797Open Mężczyzn10:4500:00:0600:20:2700:46:35
690ŚLĘCZKOWSKI Błażej 1101SPORTERA OCROpen Mężczyzn12:0000:00:0600:22:0500:46:35
691ZALEJSKI Krystian 1074GCW TEAMOpen Mężczyzn10:4500:00:0500:22:0600:46:37
692WOŹNICKA Kasia 507Open Kobiet10:0000:00:0400:21:3800:46:41
693PAROL Jacek 1342Open Mężczyzn12:4500:00:0500:22:1100:46:41
694JASEK-BORS Paulina 316HUSARIA RACE TEAMOpen Kobiet09:4500:00:0500:22:1000:46:42
695KISZKIS Elżbieta 317HUSARIA RACE TEAMOpen Kobiet09:4500:00:0500:22:0900:46:42
696CZARNIECKI Jakub 113NO LIMIT TEAMOpen Mężczyzn09:0000:00:0600:22:1700:46:42
697BARCZYK Oskar 547STREFA FITNESSOpen Mężczyzn10:1500:00:0900:22:0100:46:42
698BROŃCZYK Kinga 548STREFA FITNESSOpen Kobiet10:1500:00:0900:22:0100:46:42
699FISZER Rafał 549STREFA FITNESSOpen Mężczyzn10:1500:00:1000:22:0100:46:42
700OWCZAREK Tomasz 551STREFA FITNESSOpen Mężczyzn10:1500:00:1000:22:0200:46:42
701ŚLEDZIKOWSKI Michał 596Open Mężczyzn10:1500:00:1000:21:5900:46:42
702MOCZULSKA Danuta 1523DIRTY6Open Kobiet09:0000:00:0600:22:1700:46:43
703TRYC Michał 18DIRTY6Open Mężczyzn09:0000:00:0600:22:1700:46:43
704WIŚNIEWSKA Karolina 909Open Kobiet11:0000:00:0800:20:4300:46:43
705MALINOWSKI Przemyslaw 1247Open Mężczyzn12:4500:00:0400:21:1000:46:44
706DUDEK Przemysław 350Open Mężczyzn09:4500:00:0800:23:5100:46:44
707BUDNIK Agnieszka 457Open Kobiet10:0000:00:0700:23:3300:46:45
708KRASUSKI Tomasz 1375HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn11:4500:00:0700:22:0800:46:47
709RULAK Jerzy 554WTF?Open Mężczyzn10:1500:00:0400:21:3000:46:48
710MAREK Roman 986Open Mężczyzn11:1500:00:0500:20:4600:46:50
711GRADOMSKA Magdalena 818FRAUEN POWER!Open Kobiet11:0000:00:0800:23:3000:46:51
712RYBKA Zuzanna 1077HUSARIA RACE TEAMOpen Kobiet12:0000:00:0400:24:5800:46:53
713SZCZEPAŃSKI Maciej 290Open Mężczyzn09:3000:00:0700:21:5300:46:53
714NAGRABA Anna 821FRAUEN POWER!Open Kobiet11:0000:00:0700:23:3100:46:53
715JAKUBIAK Sylwia 1230S&MOpen Kobiet12:4500:00:0700:22:5800:46:53
716TRUSZKOWSKA Marta 1231S&MOpen Kobiet12:4500:00:0700:22:5800:46:53
717BORUC Marcin 1432GCW TEAMOpen Mężczyzn11:3000:00:0600:21:2700:46:54
718ŚLIWOWSKI Marcin 1433GCW TEAMOpen Mężczyzn11:3000:00:0600:21:2800:46:54
719KWIATKOWSKI Przemek 1123Open Mężczyzn12:0000:00:0700:21:0200:46:54
720TATARA Barbara 86Open Kobiet09:0000:00:0800:21:2600:46:56
721BARAŃSKI Robert 454Open Mężczyzn10:0000:00:0500:22:0300:46:57
722SZAŁAŃSKA Agata 993Open Kobiet11:1500:00:0600:22:0600:46:59
723EGIERSKI Michał 197#12U1Open Mężczyzn09:3000:00:0900:22:4000:46:59
724SCHILLER Fryderyk 1541SCHODY HISZPAŃSKIEOpen Mężczyzn09:4500:00:0500:22:5900:47:00
725RZESZUT Andrzej 1143Open Mężczyzn12:0000:00:0600:21:5200:47:00
726KOCOLOWSKI Jurek 985Open Mężczyzn11:1500:00:0300:21:3700:47:02
727CHOJECKI Michał 647R99Open Mężczyzn10:3000:00:0600:22:1600:47:02
728KUSY Teresa 648R99Open Kobiet10:3000:00:0600:22:1700:47:02
729KĘPKA Maciej 261Open Mężczyzn09:3000:00:0900:23:0300:47:05
730KĘPKA Paweł 262Open Mężczyzn09:3000:00:0900:23:0300:47:05
731KOCZOROWSKI Michał 1285POLNI WOJOWNICY USTKAOpen Mężczyzn11:3000:00:0800:22:0500:47:08
732JURKIEWICZ Jakub 198#12U1Open Mężczyzn09:3000:00:0900:22:4100:47:09
733SKARBEK Radosław 1232THETIMEHASCOMEOpen Mężczyzn12:4500:00:0300:21:2300:47:10
734MĄCZKOWSKI Mariusz 199#12U1Open Mężczyzn09:3000:00:0900:22:4500:47:11
735WODZINSKA Edyta 1004JANUSZE BŁOTNYCH BIEGÓW Open Kobiet11:3000:00:0400:22:5200:47:14
736BORSIAK Maciej 659Open Mężczyzn10:1500:00:0900:22:4300:47:15
737TUROS Robert 1382X-TEAM SPECIAL FORCES Open Mężczyzn11:4500:00:0600:21:2300:47:16
738ZARĘBA Justyna 1048SPORTERA OCROpen Kobiet12:0000:00:0700:23:1700:47:16
739FILIPOWSKA Teresa 1400Open Kobiet12:3000:00:0500:21:2400:47:17
740VOYTOVYCH Halyna 1406Open Kobiet12:3000:00:0600:21:5200:47:17
741FILINGER Jakub 1290Open Mężczyzn11:4500:00:0400:21:3800:47:18
742KOROBIJ Krzysztof 1434NIEZAPROSZENIOpen Mężczyzn11:4500:00:0300:21:2500:47:19
743KAZIOR Tomasz 1405NIEZAPROSZENIOpen Mężczyzn11:4500:00:0300:21:2600:47:20
744GORZKIEWICZ Jacek 738CROSSFIT TORUŃ/REEBOK RUN CREWOpen Mężczyzn11:0000:00:0700:22:0300:47:20
745FABERSKI Łukasz 40Open Mężczyzn09:0000:00:0400:47:22
746STEMBNOWSKA Aleksandra 600Open Kobiet09:3000:00:0800:22:3600:47:23
747IGNATOWICZ Karol 781Open Mężczyzn10:4500:00:0900:21:2700:47:23
748MRÓZ Łukasz 689Open Mężczyzn10:3000:00:0600:22:2300:47:25
749WIĘSEK Andrzej 705Open Mężczyzn10:3000:00:0600:22:2300:47:25
750ZIELIŃSKA Marlena 707Open Kobiet10:3000:00:0600:22:2300:47:25
751SOBOŃ Łukasz 629GORUNNERSOpen Mężczyzn10:3000:00:0800:21:4700:47:25
752MIŚTA Przemysław 66Open Mężczyzn09:0000:00:0800:21:2900:47:26
753BRYŁA Paweł 32Open Mężczyzn09:0000:00:0800:21:2900:47:26
754PARTYKA Jolanta 484Open Kobiet10:0000:00:0600:22:2000:47:30
755OPILKA Marcel 1485Open Mężczyzn11:1500:00:0600:22:3600:47:30
756SALAMOŃSKA Alicja 655ŻMIJEOpen Kobiet09:3000:00:0900:21:5700:47:35
757RUTKOWSKI Piotr 380Open Mężczyzn09:4500:00:0700:24:0600:47:36
758BARAN Paulina 1204PIĘKNI I BESTIEOpen Kobiet12:3000:00:0600:21:5200:47:38
759WIŚNIEWSKI Łukasz 802Open Mężczyzn10:4500:00:0400:22:0400:47:40
760WITWICKA Marta 91Open Kobiet09:0000:00:0900:21:1500:47:42
761PŁUSKA Michał 552STREFA FITNESSOpen Mężczyzn10:1500:00:0300:21:0800:47:43
762KUR Anna 57Open Kobiet09:0000:00:0800:21:1700:47:43
763WYCECH Kacper 1356TEAM BIEGAJ POD OKIEM TRENERAOpen Mężczyzn11:3000:00:0900:22:5900:47:43
764SZEWCZYK Tomasz 1355TEAM BIEGAJ POD OKIEM TRENERAOpen Mężczyzn11:3000:00:0800:22:4600:47:44
765NOJAK Marta 1208TOO FAST TOO FURIOUSOpen Kobiet12:3000:00:0800:21:2300:47:44
766BIELECKI Cezary 715CROSSFIT GCWOpen Mężczyzn10:4500:00:0400:22:0800:47:45
767KRZESZEWSKI Rafał 1304TEAM BIEGAJ POD OKIEM TRENERAOpen Mężczyzn11:3000:00:0700:23:0100:47:45
768PASIECZYŃSKA Justyna 1306TEAM BIEGAJ POD OKIEM TRENERAOpen Kobiet11:3000:00:0900:22:5900:47:45
769KASSNER Ewelina 1315TEAM BIEGAJ POD OKIEM TRENERAOpen Kobiet11:3000:00:0900:23:0100:47:45
770KOZLOVSKYY Arseniy 1542Open Mężczyzn09:1500:00:0900:22:1400:47:46
771DODATKO Roman 156Open Mężczyzn09:1500:00:0800:22:1600:47:47
772JAKUBIAK Marta 14BARANYOpen Kobiet09:0000:00:0900:21:1500:47:47
773SZUBA Ada 1337WARSAW CREWOpen Kobiet12:3000:00:0500:23:3000:47:48
774MAREK Joanna 1127Open Kobiet12:0000:00:0400:23:5100:47:52
775SKARZYŃSKA Lidia 1172CROSSFIT URSYNÓW Open Kobiet12:1500:00:0800:23:0900:47:54
776LATOSIŃSKA Adrianna 215LUDZIE GORSZEGO SORTUOpen Kobiet09:3000:00:1100:23:3600:47:54
777ZWIEP Maurits 217LUDZIE GORSZEGO SORTUOpen Mężczyzn09:3000:00:1100:23:3600:47:54
778WALKIEWICZ Maciej 216LUDZIE GORSZEGO SORTUOpen Mężczyzn09:3000:00:1000:23:3600:47:55
779MIODUSZEWSKA Joanna 917CROSS ELITE GRAJEWOOpen Kobiet11:1500:00:0400:21:4400:47:56
780BUDZYŃSKI Michał 1213Open Mężczyzn12:3000:00:0500:22:2500:47:59
781DUK Milena 871Open Kobiet11:0000:00:0700:21:2600:47:59
782ZIEŃ Klaudia 772TOTAL FITNESSOpen Kobiet10:4500:00:0800:21:5600:47:59
783CZABAN Krzysztof 1419Open Mężczyzn10:1500:00:0900:21:3200:47:59
784CZABAN Iwona 1418Open Kobiet10:1500:00:0900:21:3200:48:00
785KOSTRZEWSKA Ewelina 1544Open Kobiet11:4500:00:0300:21:2600:48:02
786OKÓLSKA Katarzyna 1043DIRTY CHEWBACCAOpen Kobiet11:4500:00:0500:22:5200:48:02
787DOBKOWSKI Daniel 1442X-TEAM SPECIAL FORCES Open Mężczyzn11:4500:00:0600:21:3200:48:02
788LECH Adam 1435NIEZAPROSZENI NA EVENTOpen Mężczyzn11:4500:00:0300:21:2500:48:03
789RUTKOWSKA Marta 595Open Kobiet10:1500:00:0700:20:2600:48:04
790SKOCZYLAS Karol 286Open Mężczyzn09:3000:00:0700:23:1400:48:05
791DZIUBAK Bogdan 721CROSSFIT GCWOpen Mężczyzn10:4500:00:0400:22:0700:48:08
792CHRZANOWSKI Krzysztof Natanel 1281MORDECZKI GCW I OLAOpen Mężczyzn10:4500:00:0400:22:0400:48:08
793WALKOWICZ Hubert 748GONI NAS KREDENSOpen Mężczyzn10:4500:00:0500:22:5400:48:08
794SZCZUCIŃSKI Adam 701Open Mężczyzn10:4500:00:1100:21:3900:48:09
795JANECKI Kamil 234ŚLĄSKI TAJFUN TEAMOpen Mężczyzn09:1500:00:0600:22:3400:48:10
796SZYLBERG Aleksandra 1381SPARTAN SGX WARSAWOpen Kobiet12:1500:00:0600:23:1100:48:10
797ZIELIŃSKI Adam 814CROSSFIT TORUŃ/REEBOK RUN CREWOpen Mężczyzn11:0000:00:0700:22:1800:48:10
798MIGDAŁ Małgorzata 106HUSARIA RACE TEAMOpen Kobiet09:1500:00:0700:23:1300:48:11
799JAROSZEWSKI Sławomir 1509Open Mężczyzn12:4500:00:0700:22:0600:48:12
800JAGIEŁŁO Grzegorz 238ZIEL-ONIOpen Mężczyzn09:3000:00:0600:23:2000:48:13
801ŻUKOWSKI Arkadiusz 239ZIEL-ONIOpen Mężczyzn09:3000:00:0600:23:2000:48:13
802SZWEDA Justyna 528DZIKIE DZIKI MIGUOpen Kobiet10:1500:00:0700:24:0200:48:14
803WYSZKOWSKA Natalia 402Open Kobiet09:4500:00:0700:22:5100:48:14
804BARAN Kasia 449TRENER24H.COM.PLOpen Kobiet09:4500:00:0600:22:5200:48:15
805KIERCZEK Justyna 410BIEGNIJ ZE MNĄ 2.0Open Kobiet10:0000:00:0400:24:0200:48:18
806ZIENKIEWICZ Rafał 511Open Mężczyzn10:1500:00:0700:21:0200:48:23
807OSKROBA Krzysztof 276Open Mężczyzn09:3000:00:0700:23:2500:48:25
808ROSTEK Katarzyna 900Open Kobiet11:0000:00:0600:22:1100:48:26
809MŁYNARSKI Tomek 891Open Mężczyzn11:0000:00:0300:23:0600:48:29
810ORCZYKOWSKA Izabela 483Open Kobiet10:0000:00:0600:25:2200:48:32
811MANTORSKI Jan 712CROSSFIT ELEKTROMOCOpen Mężczyzn10:4500:00:0800:24:3400:48:32
812STOCKA Małgorzata 1174CROSSFIT URSYNÓW Open Kobiet12:1500:00:0700:24:0300:48:33
813CHĘCIŃSKA Anita 441MARTWYBASENOpen Kobiet10:0000:00:1100:24:1100:48:33
814WŁOCKI Dawid 442MARTWYBASENOpen Mężczyzn10:0000:00:1100:24:1100:48:33
815SAS Aldona 492Open Kobiet09:4500:00:0900:24:1200:48:35
816JAKACKA Anna 360Open Kobiet09:4500:00:0900:24:1200:48:35
817RAJCIC Maciej 178Open Mężczyzn12:4500:00:0600:21:5400:48:36
818WIECZOREK Mariusz 189Open Mężczyzn11:1500:00:0600:22:5300:48:37
819MACHNIK Marta 521DZIKIE DZIKI MIGUOpen Kobiet10:1500:00:0800:24:4500:48:37
820PIEŚNIEWSKA Anna 176Open Kobiet11:1500:00:0500:22:5400:48:38
821KOTAS Patrycja 265Open Kobiet09:1500:00:0500:22:2200:48:42
822ZYZAK Alicja 912Open Kobiet11:0000:00:0600:23:0300:48:42
823TERPIŁOWSKI Michał 1553Open Mężczyzn12:4500:00:0600:23:1100:48:44
824PLUTA Krzysztof 1071CROSSFIT POŁUDNIEOpen Mężczyzn12:0000:00:0600:25:2600:48:44
825KRUSZYŃSKA Anna 3AGATA PIETROSZEK TEAMOpen Kobiet09:0000:00:0300:23:3200:48:45
826PIGUŁA Daria 1070CROSSFIT POŁUDNIEOpen Kobiet12:0000:00:0500:22:4200:48:45
827LUTOSTAŃSKI Dominik 1402Open Mężczyzn12:4500:00:0500:23:1200:48:45
828PIETRUSZKA Piotr 1524WKURW_TEAMOpen Mężczyzn11:1500:00:0600:23:1600:48:45
829KAROLAK Jolanta 466Open Kobiet10:0000:00:0700:20:4900:48:45
830ŚLUBOWSKA Aleksandra 494Open Kobiet10:0000:00:0700:20:4900:48:45
831KOZŁOWSKI Marcin 887Open Mężczyzn11:0000:00:0800:24:0200:48:47
832KURKOWIAK Adam 840LOFT TEAM EXTREMEOpen Mężczyzn11:0000:00:0500:22:2200:48:48
833ZACHARZEWSKI Łukasz 852LOFT TEAM EXTREMEOpen Mężczyzn11:0000:00:0400:22:2200:48:49
834SOŁTYSIAK Marcin 498Open Mężczyzn10:0000:00:1000:24:2200:48:50
835SOŁTYSIAK Maciej 497Open Mężczyzn10:0000:00:0900:24:2200:48:51
836MATEŃKA Piotr 928FANGA TERROR TEAMOpen Mężczyzn11:1500:00:0700:23:4900:48:53
837SIDORCZUK Piotr 1016SIDORCZUKIOpen Mężczyzn11:3000:00:1000:24:4700:48:55
838RESZKE Dariusz 440KAJKOTAOpen Mężczyzn10:0000:00:1000:23:5900:48:59
839RESZKE Anna 439KAJKOTAOpen Kobiet10:0000:00:1000:23:5900:48:59
840BŁASZCZYK Anna 30Open Kobiet09:0000:00:1000:21:5800:49:02
841NAŁĘCZ Piotr 1412Open Mężczyzn11:4500:00:0800:24:0900:49:03
842GAŁĄZKA Karolina 1409Open Kobiet11:4500:00:0700:24:1000:49:04
843PIĘTA Łukasz 969TRAVELISTOpen Mężczyzn11:1500:00:0800:23:1900:49:04
844BAŁACKI Jacek 1468Open Mężczyzn11:4500:00:0700:22:2200:49:05
845FRĄCKOWSKI Sławomir 1110Open Mężczyzn11:3000:00:1200:23:3400:49:05
846CIECHAŃSKI Filip 1000CO ZA UPOKORZENIE!Open Mężczyzn11:3000:00:0800:24:0700:49:06
847DOWNAR Agata 1001CO ZA UPOKORZENIE!Open Kobiet11:3000:00:0900:24:0800:49:06
848MARCINKIEWICZ Wojciech 371Open Mężczyzn09:4500:00:0900:23:1100:49:07
849KOT Michał 303CROSSFIT DOPAMINEOpen Mężczyzn09:4500:00:0400:22:4200:49:09
850OKONSKA Cecylia 1157AUTOJOZEFOWOpen Kobiet12:1500:00:0700:24:1100:49:10
851PAUK Wojciech 1158AUTOJOZEFOWOpen Mężczyzn12:1500:00:0700:24:1200:49:10
852MOCARSKA Dorota 987Open Kobiet11:1500:00:0700:24:2400:49:10
853 678 01:43:4700:21:4100:49:10
854PRUSZYŃSKI Marcin 846LOFT TEAM EXTREMEOpen Mężczyzn11:0000:00:0400:22:2300:49:15
855JAKUBIAK Paweł 1217Open Mężczyzn11:4500:00:0400:22:3900:49:16
856IWANOWSKI Dawid 1041DIRTY CHEWBACCAOpen Mężczyzn11:4500:00:0400:23:1000:49:20
857IWANOWSKI Kamil 1042DIRTY CHEWBACCAOpen Mężczyzn11:4500:00:0400:23:0700:49:20
858DOBROWOLSKA Joanna 622DOBRE TWAROGIOpen Kobiet10:0000:00:1100:23:0900:49:21
859GOCLIK Adriana 463CROSSFIT MGWOpen Kobiet10:0000:00:0700:23:3600:49:22
860DYMARSKA Marzena 1205TOO FAST TOO FURIOUSOpen Kobiet12:3000:00:0700:22:5200:49:22
861KAPŁON Anna 1302TEAM BIEGAJ POD OKIEM TRENERAOpen Kobiet11:3000:00:0800:22:4600:49:24
862KALWAT Katarzyna 259Open Kobiet09:3000:00:0500:22:5500:49:28
863DOBRZYCKA Ania 719CROSSFIT GCWOpen Kobiet10:4500:00:0700:23:5500:49:28
864LUTEREK Michał 578Open Mężczyzn10:1500:00:0900:24:2800:49:28
865SMAGACZ Jarosław 1086OCR TEAM DĘBICAOpen Mężczyzn12:0000:00:0700:24:2700:49:29
866CMOKOWICZ Jarek 1062CROSSFIT POŁUDNIEOpen Mężczyzn12:0000:00:0600:24:2900:49:30
867KABAŁA Piotr 880Open Mężczyzn11:0000:01:0000:23:5100:49:30
868NOWAK Jakub 1040CROSSFIT POŁUDNIEOpen Mężczyzn12:0000:00:0500:23:1100:49:31
869JAGODZIŃSKI Adam 567Open Mężczyzn10:1500:00:0800:24:3100:49:31
870WNOROWSKA Magdalena 611DZIADY OCROpen Kobiet10:1500:00:0800:24:3000:49:31
871TARGONSKI Grzegorz 604Open Mężczyzn10:1500:00:0800:24:3100:49:31
872DOMAŃSKA Katarzyna 720CROSSFIT GCWOpen Kobiet10:4500:00:0700:23:5700:49:32
873GRZYWACZYK Szymon 1064CROSSFIT POŁUDNIEOpen Mężczyzn12:0000:00:0400:23:1300:49:33
874PRUSKI Mateusz 742FEHUTOpen Mężczyzn10:4500:00:0900:24:1000:49:33
875DUBIŃSKI Karol 461Open Mężczyzn10:0000:00:0400:23:0900:49:34
876AMATORE Ludwik 934ITALO POLOOpen Mężczyzn11:1500:00:1000:25:2700:49:34
877ZDANOWICZ Maciek 1488Open Mężczyzn11:4500:00:0200:22:4900:49:36
878JĘDRZEJEWSKI Sebastian 361Open Mężczyzn09:4500:00:0700:22:4100:49:36
879ZAJCZUK Marcin 1038Open Mężczyzn11:3000:00:0700:25:3000:49:37
880ZIÓŁKOWSKA Lidia 1049ŻUKI GNOJARZEOpen Kobiet12:1500:00:0400:22:5800:49:38
881FLORCZYK Mariola 1051Open Kobiet12:1500:00:0400:22:5700:49:38
882WOŹNIAK Anna 763SPORTOWE MAMUŚKIOpen Kobiet10:4500:00:0900:24:1900:49:39
883JANKOWSKA Anita 1053Open Kobiet12:1500:00:0500:22:5700:49:40
884WIŚNIEWSKI Piotr 1338DZIKIE DZIKI MIGUOpen Mężczyzn10:1500:00:0700:23:4700:49:40
885GAJOWNICZEK Magdalena 981Open Kobiet11:1500:01:5800:25:5700:49:40
886KISIELIŃSKI Szymon 983Open Mężczyzn11:1500:01:5800:25:5600:49:40
887KOTARSKA Aneta 1054Open Kobiet11:4500:00:1000:21:3500:49:41
888GOLEC Wojciech 2AGATA PIETROSZEK TEAMOpen Mężczyzn09:0000:00:0300:22:1200:49:42
889FIJAŁKOWSKI Dariusz 1050Open Mężczyzn12:1500:00:0500:22:5800:49:43
890WOJCIECHOWSKI Mariusz 1036Open Mężczyzn11:3000:00:0800:24:2400:49:43
891GANOWSKA Małgorzata 1052Open Kobiet11:4500:00:0900:21:3500:49:43
892NAJMAN Michal 1339Open Mężczyzn12:1500:00:0300:22:5900:49:44
893GRZELAK Marta 1024Open Kobiet11:3000:00:0700:24:2500:49:44
894ZAKRZEWSKI Grzegorz 646POWER TRAININGOpen Mężczyzn10:3000:00:0800:22:4400:49:44
895WITKOWSKA Monika 1059Open Kobiet12:1500:00:0000:23:0300:49:46
896PODSIADŁO Anna 823FRAUEN POWER!Open Kobiet11:0000:00:0800:24:2500:49:46
897MENTONE Dario 687Open Mężczyzn10:3000:00:0500:22:5100:49:47
898DŁUGOSZ Daniel 39Open Mężczyzn09:0000:00:0800:23:4900:49:49
899DMYTROWSKA Małgorzata 977Open Kobiet11:1500:00:0500:23:1400:49:51
900PIŁAT Renata 991Open Kobiet11:1500:00:0500:23:1300:49:51
901BOGUSKI Adam 147Open Mężczyzn09:1500:00:0600:24:0900:49:51
902ROSENKIEWICZ Jan 1140Open Mężczyzn12:1500:00:0800:24:3900:49:51
903WEWIÓRSKI Maciej 1223COOLZYNIOpen Mężczyzn12:4500:00:0900:23:0400:49:53
904HORA Weronika 358Open Kobiet09:3000:00:0900:24:2700:49:55
905CHANEK Maciej 248Open Mężczyzn09:3000:00:0900:24:2700:49:55
906PRZYBYSZOWSKI Miłosz 417COOLZYNIOpen Mężczyzn12:4500:00:0800:23:0500:49:56
907DYWICKI Mariusz 1202MGN TEAMOpen Mężczyzn12:3000:00:0800:22:4700:49:58
908GARST Maksymilian 1203MGN TEAMOpen Mężczyzn12:3000:00:0800:22:4700:49:59
909SKOWERA Paweł 997101 COUNTRIES BEFORE 50Open Mężczyzn11:3000:00:0400:23:5600:50:00
910SKOWERA Anita 996101 COUNTRIES BEFORE 50Open Kobiet11:3000:00:0400:23:5600:50:01
911DOBRUT Krzysztof 518DZIKIE DZIKI MIGUOpen Mężczyzn10:1500:00:0700:24:0200:50:02
912KOT Estera 1303TEAM BIEGAJ POD OKIEM TRENERAOpen Kobiet11:3000:00:0900:22:2900:50:04
913SKALIK Wojciech 82Open Mężczyzn09:0000:00:0400:23:0900:50:05
914JABLONKA Radoslaw 20DZIADY OCROpen Mężczyzn09:0000:00:0400:23:0900:50:06
915BAR Katarzyna 1531Open Kobiet11:3000:00:0700:22:3100:50:06
916KĄDZIELSKA Magdalena 785Open Kobiet10:4500:00:0700:23:3300:50:06
917STAJKOWSKI Krzysztof 825FRAUEN POWER!Open Mężczyzn11:0000:00:0900:25:2000:50:08
918KALISZ-WIŚNIEWSKA Diana 465Open Kobiet10:0000:00:0600:23:3700:50:12
919GIEROŃ Kamil 1425Open Mężczyzn11:4500:00:0600:24:0200:50:12
920WIŚNIEWSKI Adrian 504Open Mężczyzn10:0000:00:0700:23:3800:50:12
921JOŃCZYK Jacek 982Open Mężczyzn11:1500:00:0700:25:0200:50:18
922DERDA Marta 740DERDYOpen Kobiet11:4500:00:0500:23:3300:50:19
923SZALA Aleksandra 601Open Kobiet10:1500:00:0800:25:4600:50:22
924TURCZYŃSKI Filip 87Open Mężczyzn09:0000:00:0900:22:2800:50:29
925NACZULSKI Witold 893Open Mężczyzn11:0000:00:0700:24:4300:50:32
926ZWOLAK Joanna 404Open Kobiet09:4500:00:1100:24:4500:50:32
927SEKRETA Michał 8AGATA PIETROSZEK TEAMOpen Mężczyzn09:0000:00:0400:23:5100:50:33
928SZABELSKA Paulina 390Open Kobiet09:4500:00:1100:24:4400:50:33
929CISZYŃSKI Michał 537OGRODOSFERA.PLOpen Mężczyzn10:1500:00:1100:22:4800:50:33
930SZCZEPAŃSKI Marcin 555WTF?Open Mężczyzn10:1500:00:0400:23:4500:50:35
931RZYMSKI Tomasz 744FEHUTOpen Mężczyzn10:4500:00:1000:24:5900:50:36
932MICHALSKA Halina 65Open Kobiet09:0000:00:0800:21:5100:50:37
933KĘSKA Adam 467Open Mężczyzn10:1500:00:1000:25:0400:50:37
934BERNATOWICZ Adam 1234Open Mężczyzn12:4500:00:1100:23:2000:50:37
935REJ-WITT Marta 533HUSARIA RACE TEAMOpen Kobiet10:1500:00:0900:25:0600:50:38
936ZAJĄC Marcin 305CROSSFIT GCWOpen Mężczyzn09:4500:00:1000:24:0000:50:39
937BUDNY Aleksandra 309FIGLARZEOpen Kobiet09:4500:00:0600:24:0000:50:41
938KOTOMSKA Renata 312FIGLARZEOpen Kobiet09:4500:00:0600:24:0000:50:41
939ZAKRZEWSKA Sylwia 1270REEBOK RUN CREW SKIERNIEWICEOpen Kobiet10:3000:00:0700:24:0600:50:41
940ZAKRZEWSKI Artur 1271REEBOK RUN CREW SKIERNIEWICEOpen Mężczyzn10:3000:00:0500:24:0200:50:42
941CĘCELEWSKI Jarosław 310FIGLARZEOpen Mężczyzn09:4500:00:0400:23:1000:50:43
942ŁUCZAK Justyna 841LOFT TEAM EXTREMEOpen Kobiet11:0000:00:0400:23:0600:50:43
943IDASZAK Wioletta 1259REEBOK RUN CREW SKIERNIEWICEOpen Kobiet10:3000:00:0700:23:1600:50:43
944KONOPKA Agnieszka 1244Open Kobiet12:4500:00:0600:23:3200:50:45
945STANKIEWICZ Małgorzata 1251Open Kobiet12:4500:00:0600:23:3200:50:45
946DUDEK Radosław 1161CROSSFIT URSYNÓW Open Mężczyzn12:1500:00:0800:23:0500:50:51
947WOJTAL Katarzyna 556WTF?Open Kobiet10:1500:00:0400:23:4600:50:52
948TYŃSKA Martyna 607Open Kobiet10:1500:00:1000:24:5100:50:57
949SZALA Leszek 1470Open Mężczyzn10:1500:00:0800:25:4600:50:58
950JĘDRZEJCZYK Arkadiusz 1408HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn11:4500:00:0500:23:2800:50:59
951OZGA Anna 1486Open Kobiet11:4500:00:0500:23:2800:50:59
952POŻYCZKA Wojciech 177Open Mężczyzn09:1500:00:0600:23:3500:51:00
953POTACZEK Agata 543ROZTOCZKIOpen Kobiet10:1500:00:0900:25:0900:51:01
954TOMCZYK Paweł 544ROZTOCZKIOpen Mężczyzn10:1500:00:0900:25:0900:51:01
955DŻEGAN Kinga 1238Open Kobiet12:4500:00:0700:23:1800:51:03
956NOWACKA Patrycja 174Open Kobiet09:1500:00:0500:23:3900:51:06
957TRYC Lukasz 1152Open Mężczyzn12:0000:00:0900:26:1300:51:06
958SZULWIC Szymon 393Open Mężczyzn09:4500:00:0900:24:4500:51:06
959ŁEBEK Arkadiusz 1076HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn12:0000:00:0900:26:1400:51:06
960GOŁĘBIEWSKA Aleksandra 355Open Kobiet09:4500:00:0800:24:4600:51:07
961SZKLARUK Justyn 392Open Mężczyzn09:4500:00:0800:24:4600:51:07
962GIERS Marcin 253Open Mężczyzn09:3000:00:0800:23:3300:51:09
963BIADUŃ Agnieszka 998BOZONY HIGGSAOpen Kobiet11:0000:00:0400:24:1400:51:11
964HURANSKYY Serhii 666Open Mężczyzn10:3000:00:0800:25:4900:51:11
965BUCHTA Dawid 636P&DOpen Mężczyzn11:3000:00:0600:25:1000:51:14
966JASIEWICZ Anna 637P&DOpen Kobiet11:3000:00:0600:25:1100:51:14
967GÓRSKI Michał 769TOTAL FITNESSOpen Mężczyzn10:4500:00:0800:22:1300:51:14
968MIKOŁAJCZYK Anna 479Open Kobiet10:0000:00:0800:51:15
969DELEŻYŃSKI Bartłomiej 1508Open Mężczyzn11:4500:00:0600:22:2300:51:16
970GRUDZIŃSKA Agnieszka 356Open Kobiet09:4500:00:0700:24:1800:51:18
971ŚWIDERSKI Szymon 289Open Mężczyzn09:3000:00:0700:24:4100:51:20
972ABRAMCZYK Aleksandra 860Open Kobiet11:0000:00:0700:25:4100:51:21
973JAKUBOWSKA Anna 878Open Kobiet11:0000:00:0700:25:4100:51:21
974ZWOLAK Krzysztof 405Open Mężczyzn09:4500:00:1100:24:4800:51:23
975GRZYBOWSKI Łukasz 357Open Mężczyzn09:4500:00:1100:24:4800:51:24
976SUSZKO Jurij 527DZIKIE DZIKI MIGUOpen Mężczyzn10:1500:00:0800:24:3900:51:26
977MISZCZUK Arkadiusz 1055Open Mężczyzn11:4500:00:0600:24:1200:51:29
978TUROWSKA Anna 1058Open Kobiet11:4500:00:0700:24:1100:51:29
979KAPUŚCIŃSKA Aleksandra 1224CROSSFIT URSYNÓW Open Kobiet12:1500:00:0700:24:3900:51:33
980KAPUŚCIŃSKI Maciej 1163CROSSFIT URSYNÓW Open Mężczyzn12:1500:00:0800:24:3800:51:33
981KAMINSKI Sebastian 260Open Mężczyzn09:3000:00:1200:24:2200:51:35
982MALEŃCZYK Sylwester 269Open Mężczyzn09:3000:00:1200:24:2200:51:35
983ZENKA Sandra 99Open Kobiet09:0000:00:0700:23:4800:51:38
984SPERANZA Grzegorz 499Open Mężczyzn10:0000:00:0800:25:5800:51:40
985RZYMSKA Patrycja 743FEHUTOpen Kobiet10:4500:00:1000:25:0300:51:42
986ROSIAK Kamil 967TORPEDA RACE TEAMOpen Mężczyzn11:1500:00:0400:22:5700:51:43
987GASIUK Monika 353Open Kobiet09:4500:00:0700:23:5500:51:45
988CIOSEK Radosław 966TORPEDA RACE TEAMOpen Mężczyzn11:1500:00:0300:22:5800:51:46
989MARCULA Bartek 1346Open Mężczyzn10:4500:00:0400:23:1800:51:46
990GRYCKO Marta 1479Open Kobiet11:4500:00:0500:23:5000:51:53
991WYWIALEK Sebastian 1487Open Mężczyzn11:4500:00:0500:23:0500:51:53
992ŚWIĄTEK Arkadiusz 700Open Mężczyzn10:3000:00:0900:24:3100:51:58
993RYBIŃSKA Karolina 381Open Kobiet09:4500:00:1000:26:4300:52:00
994DUDZIŃSKI Marek 979Open Mężczyzn11:1500:00:0600:25:5300:52:01
995DUDZIŃSKA Joanna 978Open Kobiet11:1500:00:0500:25:5400:52:02
996SOCHA Justyna 1002CO ZA UPOKORZENIE!Open Kobiet11:3000:00:0800:24:4600:52:03
997LAZAREVA Viktoriia 61Open Kobiet09:0000:00:0800:24:5700:52:06
998GRZĘDZIŃSKI Dariusz 1280Open Mężczyzn11:1500:00:0600:24:0700:52:08
999KOWALSKI Robert 1119Open Mężczyzn12:0000:00:0000:26:2400:52:12
1000PYĆ Mateusz 488Open Mężczyzn10:0000:00:1100:25:4700:52:12
1001WRÓBLEWSKA Anna 508Open Kobiet10:0000:00:1000:25:4800:52:13
1002ZVOLSKA Marketa 1198Open Kobiet12:1500:00:0700:24:0400:52:14
1003POPIELARSKA Milena 379Open Kobiet09:4500:00:1000:25:4600:52:15
1004SOBCZYŃSKA Krystyna 386Open Kobiet09:4500:00:1000:25:4500:52:15
1005BIAŁEK Piotr 758MŁODE WILKI 99Open Mężczyzn10:4500:00:0700:24:3800:52:19
1006PIETRZAK Kacper 757MŁODE WILKI 99Open Mężczyzn10:4500:00:0700:24:3700:52:19
1007ZWOLIŃSKA Barbara 759MŁODE WILKI 99Open Kobiet10:4500:00:0700:24:3900:52:21
1008JÓŹWIK Agnieszka 669Open Kobiet10:3000:00:0500:25:0200:52:22
1009GOMULSKA Agnieszka 663Open Kobiet10:3000:00:0500:25:0400:52:24
1010KEDZIORA Monika 429CROSSFIT SIEDLCEOpen Kobiet10:0000:00:1100:26:2700:52:24
1011PRZĄDKA Magdalena 857OFF-ROAD RUNNERS BENEFIT SYSTEMSOpen Kobiet10:4500:00:1000:26:1000:52:25
1012URBANOWICZ Elżbieta 800Open Kobiet10:4500:00:1000:26:1000:52:25
1013BERTRAM Łukasz 626GORUNNERSOpen Mężczyzn10:3000:00:1000:26:5600:52:27
1014CZERPAK Piotr 627GORUNNERSOpen Mężczyzn10:3000:00:1000:26:5800:52:28
1015KRAMARSKI Sylwester 936LATAJĄCE GRYFYOpen Mężczyzn11:0000:00:0800:25:2600:52:31
1016LASZCZKA Monika 219PEKAES TEAMOpen Kobiet09:1500:00:0500:25:3200:52:32
1017WASZAK Przemysław 907Open Mężczyzn11:0000:00:0700:25:2700:52:32
1018DROBYSZ Sławomir 935LATAJĄCE GRYFYOpen Mężczyzn11:0000:00:0800:25:2700:52:32
1019BĄBKA Łukasz 516DZIKIE DZIKI MIGUOpen Mężczyzn10:1500:00:0800:25:1500:52:32
1020TYLISZCZAK Bożena 606Open Kobiet10:1500:00:1100:23:3900:52:32
1021KOMORZYCKI Robert 1103TDROpen Mężczyzn12:0000:00:0500:26:3800:52:33
1022ŚWISTAK Ilona 1150Open Kobiet12:0000:00:0600:26:3700:52:33
1023BOREK Norbert 864Open Mężczyzn11:0000:00:0600:25:2800:52:33
1024PYZIKIEWICZ Grzegorz 937LATAJĄCE GRYFYOpen Mężczyzn11:0000:00:0700:23:5600:52:33
1025SYTAR Błażej 938LATAJĄCE GRYFYOpen Mężczyzn11:0000:00:0700:25:2800:52:33
1026DOBOSZ Krzysztof 1548Open Mężczyzn11:4500:00:0800:23:3900:52:34
1027ADAMCZYK Ewelina 126ROSSMANN Open Kobiet09:1500:00:0700:24:4000:52:37
1028TURULSKA Joanna 129ROSSMANN Open Kobiet09:1500:00:0700:24:4000:52:37
1029POPIELARSKA Marta 378Open Kobiet09:4500:00:1100:25:5300:52:39
1030DYLEWSKA Magda 462Open Kobiet09:4500:00:1000:25:5300:52:40
1031GOSTKOWSKA Agata 876Open Kobiet11:1500:00:0300:25:3500:52:41
1032DZIURKOWSKI Piotr 710CROSSFIT ELEKTROMOCOpen Mężczyzn10:4500:00:0900:24:1400:52:41
1033SZYJKA Mateusz 798Open Mężczyzn11:1500:00:0300:25:3500:52:42
1034SIECZKA Dariusz 383Open Mężczyzn09:3000:00:0900:24:3100:52:43
1035JACKOWSKI Piotr 1187Open Mężczyzn12:1500:00:0800:24:4300:52:51
1036BRONICKI Bogusław 149Open Mężczyzn09:1500:00:0600:25:1000:52:52
1037BAWOR Marcin 1403CROSSFIT GCWOpen Mężczyzn10:4500:00:0600:25:3400:52:52
1038DĄBROWSKI Kamil 155Open Mężczyzn09:1500:00:0900:23:3300:52:52
1039NIEMCZYŃSKA Dorota 173Open Kobiet09:1500:00:0900:23:3300:52:52
1040SIEMBAB Joanna 313FIGLARZEOpen Kobiet09:4500:00:0600:24:0100:52:53
1041SOSNOWSKA-SCHILLER Bernadetta 315HISZPAŃSKIE SCHODYOpen Kobiet09:4500:00:0600:24:0100:52:53
1042SACZUK Magda 1398NIEZAPROSZENIOpen Kobiet11:4500:00:0400:24:2500:53:00
1043BĄCZKOWSKI Kamil 1319WARSAW CREWOpen Mężczyzn12:3000:00:0500:25:4500:53:06
1044ALLAWIAH Suzan 453Open Kobiet10:3000:00:0900:25:0400:53:08
1045STĘPIEŃ Dorota 614A TO NIE MARATON?Open Kobiet10:3000:00:0900:24:3200:53:09
1046KRUSZYŃSKA Agnieszka 613A TO NIE MARATON?Open Kobiet10:3000:00:0900:24:3100:53:10
1047SZEWCZYK Zuzanna 1545Open Kobiet10:3000:00:0900:25:0800:53:10
1048SZCZUREK Daniel 905Open Mężczyzn11:0000:00:0500:23:2200:53:14
1049DERMAŃSKA Marta 612A TO NIE MARATON?Open Kobiet10:3000:00:0900:24:3200:53:15
1050NOWAK Ewa 320JANUSZE I GRAŻYNY FITNESSU:)Open Kobiet09:4500:00:1100:25:2400:53:15
1051KUŹMIŃSKI Krystian 1273Open Mężczyzn12:3000:00:0700:25:2300:53:17
1052MARYNIAK Katarzyna 1219Open Kobiet12:3000:00:0700:24:5800:53:19
1053MARZANTOWICZ Katarzyna 1220Open Kobiet12:3000:00:0700:24:5700:53:19
1054SCHILLER Fryderyk 332SCHODY HISZPAŃSKIEOpen Mężczyzn09:3000:00:0900:25:5100:53:22
1055MARCINKOWSKI Piotr 271Open Mężczyzn09:3000:00:0900:25:5100:53:23
1056DĘBICKA Katarzyna 1022Open Kobiet11:3000:00:0700:25:3100:53:24
1057PONNIK Yury 591Open Mężczyzn10:1500:00:0500:25:0500:53:28
1058MOTORINA Ekaterina 585Open Kobiet10:1500:00:0500:25:0500:53:28
1059GRZELAKOWSKI Paweł 44Open Mężczyzn09:0000:00:0900:26:5400:53:38
1060DOMŻAŁ Joanna 460Open Kobiet10:0000:00:0900:26:1500:53:39
1061WIŚNIEWSKI Nikodem 505Open Mężczyzn10:0000:00:0900:26:1400:53:39
1062ZACZEK Mariusz 828CROSSFITGCWOpen Mężczyzn11:0000:00:0900:25:5700:53:40
1063PIWOWARCZYK Marcin 413BRAVEHARTS LEGIONOWOOpen Mężczyzn10:0000:00:1000:24:4600:53:40
1064GÓRA Anna 1081OCR TEAM DĘBICAOpen Kobiet12:0000:00:0700:25:5700:53:41
1065ZACZEK Gosia 739CROSSFITGCWOpen Kobiet11:0000:00:0800:25:5800:53:41
1066SKOWRON Wojciech 1085OCR TEAM DĘBICAOpen Mężczyzn12:0000:00:0800:25:5800:53:41
1067WOLMAN Piotr 1088OCR TEAM DĘBICAOpen Mężczyzn12:0000:00:0800:25:5700:53:41
1068RUTYNA Marcin 1142Open Mężczyzn12:0000:00:0700:25:5800:53:42
1069SZYMASZEK Tomasz 1087OCR TEAM DĘBICAOpen Mężczyzn12:0000:00:0800:25:5900:53:42
1070PIWOWARCZYK Agata 412BRAVEHARTS LEGIONOWOOpen Kobiet10:0000:00:0900:24:4700:53:42
1071PIECHOCKA Monika 1056Open Kobiet11:4500:00:0000:53:43
1072ZAWITKOWSKI Michał 1060Open Mężczyzn11:4500:00:0000:53:43
1073LASKA Anna 1083OCR TEAM DĘBICAOpen Kobiet12:0000:00:0700:25:5900:53:43
1074SMAGACZ Jarosław 1550OCR TEAM DĘBICAOpen Mężczyzn12:0000:00:0800:25:1400:53:43
1075BARAN Bernard 1079OCR TEAM DĘBICAOpen Mężczyzn12:0000:00:0900:25:5900:53:43
1076DĄBROWSKI Radosław 1551Open Mężczyzn12:0000:00:0700:26:0100:53:44
1077GĘBARA Łukasz 1080OCR TEAM DĘBICAOpen Mężczyzn12:0000:00:0800:26:0000:53:44
1078WOJTYSIAK Dominik 1073CROSSFIT POŁUDNIEOpen Mężczyzn12:0000:00:0600:26:0500:53:50
1079KUCIŃSKA Weronika 140WWL TEAMOpen Kobiet09:1500:00:0800:25:2500:53:57
1080KUCIŃSKA-ZAWISTOWSKA Małgorzata 141WWL TEAMOpen Kobiet09:1500:00:0800:25:2500:53:57
1081MANTORSKI Michał 686Open Mężczyzn10:4500:00:0900:23:5600:53:57
1082RODZIK Joanna 1100SPORTERA OCROpen Kobiet12:0000:00:0400:24:3400:54:03
1083GUZEK Kamil 1097SPORTERA OCROpen Mężczyzn12:0000:00:0500:24:3300:54:03
1084WOŹNIAK Kuba 506Open Mężczyzn10:0000:00:0400:25:0800:54:07
1085CHWIEJCZAK Justyna 458Open Kobiet10:0000:00:0800:26:2100:54:07
1086SALIŃSKA Anna 491Open Kobiet10:0000:00:0800:26:2100:54:07
1087ZAREMBA Wojciech 1005NO LIMIT TEAMOpen Mężczyzn11:3000:00:0600:25:3200:54:11
1088ROSIAK Michał 1404Open Mężczyzn11:3000:00:0700:26:5400:54:11
1089CONVERSION Paweł 964TINDERCOUPLEOpen Mężczyzn11:1500:00:0700:26:4000:54:12
1090GOŁĘBIEWSKA Joanna 965TINDERCOUPLEOpen Kobiet11:1500:00:0700:26:3900:54:12
1091BANASIAK Marcin 561Open Mężczyzn10:1500:00:4400:24:0400:54:12
1092MALCZYK Natalia 477Open Kobiet10:0000:00:0800:27:1400:54:15
1093KOWNACKA Ewelina 472Open Kobiet10:0000:00:0700:27:1500:54:16
1094NOWAK Piotr 482Open Mężczyzn10:0000:00:0800:54:16
1095KLEPACZ Noemi 109MIRAZ RACE TEAMOpen Kobiet09:0000:00:0200:25:3300:54:17
1096KWIASOWSKA Sandra 1099SPORTERA OCROpen Kobiet12:0000:00:0500:24:3800:54:18
1097CHOJNACKI Grzegorz 36Open Mężczyzn09:0000:00:0800:25:4000:54:19
1098KUBRAT Aleksandra 55Open Kobiet09:0000:00:0800:25:4100:54:19
1099CHOJNACKA Dominika 35Open Kobiet09:0000:00:0800:25:4200:54:20
1100BERENT Albert 1212Open Mężczyzn12:3000:00:0800:25:0900:54:21
1101KOWALCZYK Paweł 1011RENAULT TEAMOpen Mężczyzn11:3000:02:1700:27:2500:54:24
1102SZMELOW Anton 994Open Mężczyzn11:1500:00:0800:54:27
1103GRABKA Michał 1263Open Mężczyzn11:1500:00:0900:27:4000:54:27
1104STAROSZCZYK Oktawia 1264Open Kobiet11:1500:00:0800:27:4100:54:28
1105PIOTROWSKI Jerzy 512DZIADY OCROpen Mężczyzn10:0000:00:0600:25:5500:54:34
1106FILIPOWICZ Bartosz 1464CROSSFIT URSYNÓW Open Mężczyzn12:1500:00:0800:25:5300:54:40
1107DOBRZAŃSKI Tomasz 718CROSSFIT GCWOpen Mężczyzn10:4500:00:0600:25:5700:54:44
1108MIERZWA Agnieszka 727CROSSFIT GCWOpen Kobiet10:4500:00:0600:25:5700:54:45
1109PODSIADLY Aleksandra 1417SPORTOWE MAMUŚKIOpen Kobiet10:4500:00:0900:27:2800:54:45
1110IZAK Aneta 762SPORTOWE MAMUŚKIOpen Kobiet10:4500:00:0900:27:2800:54:45
1111BILSKA Agata 1534Open Kobiet09:0000:00:0900:24:0200:54:52
1112TISAKOVA Jelena 395Open Kobiet09:4500:00:0700:27:0200:55:07
1113VIRVE Taivo 398Open Mężczyzn09:4500:00:0700:27:0200:55:07
1114PRZYBYLSKI Marcin 897Open Mężczyzn11:0000:00:0900:27:4000:55:09
1115SIERECKI Zbigniew 323PIĘKNI I BESTIEOpen Mężczyzn09:4500:00:0600:26:2900:55:10
1116GOŁĘBIEWSKI Adrian 1063CROSSFIT POŁUDNIEOpen Mężczyzn12:0000:00:0500:26:5400:55:11
1117GÓRECKA Ewa 664Open Kobiet10:3000:00:1100:26:5000:55:12
1118GORECKI Lukasz 665Open Mężczyzn10:3000:00:1100:26:5200:55:14
1119BIELECKA Karolina 862Open Kobiet11:0000:00:1100:25:4000:55:14
1120BIELECKI Marcin 863Open Mężczyzn11:0000:00:1000:25:4100:55:16
1121GODLEWSKI Adam 42Open Mężczyzn09:0000:00:0500:25:1900:55:18
1122KOWNACKA Magdalena 24GANG ANIELICOpen Kobiet09:0000:00:0500:25:1900:55:18
1123MIZERSKA Sylwia 25GANG ANIELICOpen Kobiet09:0000:00:0500:25:1900:55:18
1124SEFERYŃSKI Paweł 1440WARSAW CREWOpen Mężczyzn11:3000:00:0900:26:1200:55:18
1125SZOPA Marcin 1441WARSAW CREWOpen Mężczyzn11:3000:00:0900:26:1300:55:18
1126URBAŃCZYK Monika 502Open Kobiet10:0000:00:0400:26:0600:55:20
1127MAJCHER Cyprian 1165CROSSFIT URSYNÓW Open Mężczyzn12:0000:00:0500:26:5600:55:20
1128OLEJNIK Dawid 1069CROSSFIT POŁUDNIEOpen Mężczyzn12:0000:00:0600:26:5500:55:20
1129KLOZA - LASKOWSKA Dorota 1067CROSSFIT POŁUDNIEOpen Kobiet12:0000:00:0600:26:5500:55:20
1130MISIOR Renata 820FRAUEN POWER!Open Kobiet11:0000:00:0800:26:3900:55:20
1131CHAMIER KWIATKOWSKA Anna 1476Open Kobiet11:4500:00:0700:25:4300:55:22
1132KWIATKOWDKI Kamil 1483Open Mężczyzn11:4500:00:0700:25:4200:55:22
1133BARTNICKI Artur 562Open Mężczyzn10:1500:00:0500:27:2000:55:23
1134PISKORZ Sebastian 1397NIEZAPROSZENIOpen Mężczyzn11:4500:00:0300:24:2700:55:31
1135ŚMIGAJ Sebastian 1399NIEZAPROSZENIOpen Mężczyzn11:4500:00:0300:24:2700:55:31
1136DOBROWOLSKA Paulina 1360Open Kobiet11:3000:00:0400:26:5500:55:32
1137DOBROWOLSKI Bogusław 1361Open Mężczyzn11:3000:00:0400:26:5500:55:32
1138DRĄŻYK Małgorzata 1504Open Kobiet10:1500:00:0700:27:0300:55:32
1139ŚLUSARCZYK Konrad 597Open Mężczyzn10:1500:00:0700:27:0300:55:32
1140BOCIAN Marcin 776Open Mężczyzn10:4500:00:0800:26:2800:55:32
1141KARPOWICZ Jan 786Open Mężczyzn10:4500:00:0800:26:3000:55:32
1142KOWALSKA Katarzyna 788Open Kobiet10:4500:00:0900:26:2500:55:32
1143TOMANEK Rafał 125REEBOK RUN CREWOpen Mężczyzn09:1500:00:0900:24:5300:55:42
1144PASEK Marta 638PACZKA Z PIASECZNAOpen Kobiet10:3000:00:0600:26:2900:55:43
1145KORCZYŃSKA Marta 1293Open Kobiet10:1500:00:1000:27:4400:55:46
1146JABŁONOWSKA Olga 770TOTAL FITNESSOpen Kobiet10:4500:00:0800:27:1400:56:02
1147PRUSZKOWSKI Mateusz 1462Open Mężczyzn11:4500:00:0400:25:1100:56:05
1148WOŹNIAK Agata 1517Open Kobiet10:4500:00:0800:27:1400:56:05
1149TEPEREK Małgorzata 939NIGHTMARE RUNNERSOpen Kobiet11:1500:00:0600:24:3000:56:09
1150JASKÓLSKI Michał 1178JASKÓLKI PLUSOpen Mężczyzn12:1500:00:0600:26:2200:56:11
1151PODLASKA Maria 279Open Kobiet09:3000:00:0800:27:3000:56:14
1152BUTA Bartosz 617BŁYSKAWICZNE RĘCEOpen Mężczyzn10:3000:00:0400:26:1800:56:21
1153REJDYCH Daria 630LAZY BONESOpen Kobiet10:3000:00:0900:26:3600:56:21
1154REJDYCH Tomasz 631LAZY BONESOpen Mężczyzn10:3000:00:0900:26:3600:56:21
1155RYBAK Marcin 795Open Mężczyzn10:4500:00:0900:24:3900:56:21
1156JASKÓLSKA Izabela 1177JASKÓLKI PLUSOpen Kobiet12:1500:00:0600:26:2400:56:23
1157BOROWSKA Monika 817FRAUEN POWER!Open Kobiet11:0000:00:0800:26:4000:56:27
1158HORBACZEWSKA Magdalena 220POGROMCY IKSÓWOpen Kobiet09:3000:00:1100:27:5000:56:33
1159NOWAKOWSKA Małgorzata 175Open Kobiet09:3000:00:1100:27:5000:56:33
1160JABŁOŃSKI Tomasz 1493SPARTAN SGX WARSAWOpen Mężczyzn12:1500:00:0500:23:5200:56:34
1161MARKIEWICZ Rafał 1368Open Mężczyzn11:3000:00:0700:27:2800:56:38
1162STRĄG Krzysztof 1372Open Mężczyzn11:3000:00:0800:27:3700:56:44
1163TRACZ Magdalena 1513Open Kobiet09:4500:00:0900:28:1000:56:46
1164KABAS-KOMORNICZAK Renata 819FRAUEN POWER!Open Kobiet11:0000:00:0800:26:3500:56:51
1165POTER Maciej 1546404 - TEAMNOTFOUNDOpen Mężczyzn11:3000:00:0500:27:5400:56:52
1166MARKOWSKA Katarzyna 1350ERROR404 - TEAM NOT FOUNDOpen Kobiet11:3000:00:0500:27:5400:56:52
1167KOMIŃCZYK Zuzanna 263Open Kobiet09:1500:00:0900:26:4500:56:53
1168STOMA Michał 184Open Mężczyzn09:1500:00:0900:26:4500:56:53
1169KUSIAK Marta 1027Open Kobiet11:3000:00:1000:26:0400:56:53
1170MILCZAREK Karolina 651VIGO SYSTEMOpen Kobiet10:3000:00:0500:26:0200:56:54
1171MIGAS Monika 1029Open Kobiet11:3000:00:1000:26:0400:56:54
1172ROMANOWSKI Paweł 1287Open Mężczyzn12:0000:00:0700:27:3100:56:58
1173LITWINOWICZ Magdalena 683Open Kobiet10:3000:00:0700:27:5900:57:05
1174SKROBOWSKA Aleksandra 287Open Kobiet09:3000:00:0900:26:2000:57:05
1175ZMORCZYŃSKA Agata 639PACZKA Z PIASECZNAOpen Kobiet10:3000:00:0700:27:0300:57:06
1176SŁONIEWSKI Hubert 1311OSTATNI ZWIERZYNIECOpen Mężczyzn12:0000:00:0800:25:2500:57:07
1177DASZEWSKI Lech 208FIREEAGLESOpen Mężczyzn09:3000:00:0600:27:5900:57:08
1178FELISIAK Rafał 1446X TEAM SPECIAL FORCESOpen Mężczyzn12:4500:00:1200:25:2000:57:08
1179KAIM Kamil 1447X TEAM SPECIAL FORCESOpen Mężczyzn12:4500:00:1100:25:2000:57:09
1180KAŁUZIŃSKA Roksana 1448X TEAM SPECIAL FORCESOpen Kobiet12:4500:00:1000:25:2200:57:11
1181KOSIERADZKA Aleksandra 1466Open Kobiet10:3000:00:0000:28:0600:57:12
1182POPŁAWSKA Aleksandra 329RUN BITCHES RUNOpen Kobiet09:4500:00:0800:28:3300:57:16
1183ROSA Zuzia 330RUN BITCHES RUNOpen Kobiet09:4500:00:0800:28:3300:57:17
1184ZIELIŃSKA Magdalena 331RUN BITCHES RUNOpen Kobiet09:4500:00:0800:28:3300:57:17
1185TOKARSKA Agnieszka 1387Open Kobiet12:1500:00:0400:28:1500:57:18
1186ROZWADOWSKA Izabela 1386Open Kobiet12:1500:00:0300:28:1600:57:19
1187KOSIERADZKI Michał 679Open Mężczyzn10:3000:00:0700:28:0000:57:21
1188HELIA Switłana 464Open Kobiet12:4500:00:0500:25:4400:57:22
1189PRUCIA Michał 448TEAM DORIS KRAKÓWOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:27:1700:57:26
1190KAMINSKA Agnieszka 672Open Kobiet10:3000:00:0800:28:1300:57:29
1191KAŁOWSKA Agnieszka 671Open Kobiet10:3000:00:0800:26:3800:57:29
1192KAMIŃSKA Barbara 418CROSSFIT GCWOpen Kobiet10:0000:00:0700:25:5400:57:35
1193GILARSKA Marta 564Open Kobiet10:1500:00:0800:26:3600:57:35
1194RAZUM Paulina 594Open Kobiet10:1500:00:0800:26:3600:57:35
1195WOŹNIAK Agnieszka 1258Open Kobiet09:1500:00:0900:27:2900:57:35
1196LIS Kamil 577Open Mężczyzn09:1500:00:0800:27:3000:57:36
1197SARNA Urszula 901Open Kobiet11:0000:00:0500:27:4100:57:38
1198LORENT - RYBAK Natalia 791Open Kobiet10:4500:00:0900:24:3900:57:38
1199LIPKO Adam 576Open Mężczyzn10:1500:00:0600:26:4100:57:39
1200BIAŁOSKÓRSKA Paulina 545SPORTERA OCROpen Kobiet10:1500:00:0600:28:3000:57:47
1201JĘDRAS Ewa 546SPORTERA OCROpen Kobiet10:1500:00:0600:28:3000:57:47
1202GODLEWSKI Grzegorz 133TI AUTOMOTIVEOpen Mężczyzn09:1500:00:0500:27:0300:57:50
1203TRZASKA Malgorzata 136TI AUTOMOTIVEOpen Kobiet09:1500:00:0500:27:0300:57:50
1204LELAK Barbara 790Open Kobiet10:4500:00:0900:26:3000:57:51
1205GAWRYSZEWSKA Agnieszka 780Open Kobiet10:4500:00:0800:57:52
1206TURKIEWICZ-RUCIŃSKA Edyta 397Open Kobiet09:4500:00:0900:27:3200:57:55
1207KUCZYŃSKA Patrycja 620BŁYSKAWICZNE RĘCEOpen Kobiet10:3000:00:0500:28:4900:57:59
1208KAŹMIERCZAK Monika 618BŁYSKAWICZNE RĘCEOpen Kobiet10:3000:00:0400:28:5000:58:00
1209BOJANOWICZ Katarzyna 1469REKINY FITNESSUOpen Kobiet12:1500:00:0400:28:1600:58:02
1210ZAWISZA Joanna 1411Open Kobiet12:1500:00:0400:28:1700:58:03
1211SAPIECHA Anna 79Open Kobiet09:0000:00:0900:27:0100:58:03
1212GRONOWSKA Aleksandra 1554Open Kobiet12:3000:00:0500:24:5300:58:06
1213BRACH Michał 1359Open Mężczyzn11:3000:00:0800:25:4600:58:09
1214ŻUKOWSKA Ewa 826FRAUEN POWER!Open Kobiet11:0000:00:0800:27:5400:58:13
1215PELC Aleksandra 754ŁOMIANKI HUSARIA TEAMOpen Kobiet10:4500:00:0700:27:2800:58:22
1216SZYMANIAK Magdalena 756ŁOMIANKI HUSARIA TEAMOpen Kobiet10:4500:00:0400:27:3000:58:25
1217GOLON Kamila 662ŁOMIANKI HUSARIA TEAMOpen Kobiet10:4500:00:0700:27:2800:58:25
1218MIKLEWSKI Michał 753ŁOMIANKI HUSARIA TEAMOpen Mężczyzn10:4500:00:0400:27:3000:58:27
1219AKSAMITOWSKA Irena 1357Open Kobiet11:3000:00:0600:27:2800:58:27
1220KACZYŃSKA Magdalena 1363Open Kobiet11:3000:00:0600:27:2800:58:27
1221NIEZGODA Aneta 794Open Kobiet10:4500:00:0800:28:4500:58:29
1222PIETROSZEK Jacek 6AGATA PIETROSZEK TEAMOpen Mężczyzn09:0000:00:0800:27:2900:58:30
1223PIETROSZEK Honorata 5AGATA PIETROSZEK TEAMOpen Kobiet09:0000:00:0800:27:2900:58:31
1224OLSZEWSKA Natalia 999BOZONY HIGGSAOpen Kobiet09:1500:00:0500:26:2900:58:49
1225ROKICKI Damian 1257BOZONY HIGGSAOpen Mężczyzn09:1500:00:0500:26:3000:58:49
1226DOBROGOST Maciej 717CROSSFIT GCWOpen Mężczyzn10:4500:00:0700:28:2300:58:53
1227BYTNIEWSKA Justyna 1075HUSARIA RACE TEAMOpen Kobiet12:0000:00:0400:28:1100:58:55
1228KORZENIEWSKI Michał 264Open Mężczyzn09:3000:00:0600:27:5000:59:03
1229MALKOWSKA Ewelina 270Open Kobiet09:3000:00:0600:27:4900:59:03
1230FOGIEL Marcin 722CROSSFIT GCWOpen Mężczyzn10:4500:00:0700:28:2400:59:10
1231OCHOJSKA Martyna 1506Open Kobiet09:4500:00:0900:28:1100:59:10
1232NOWAK Weronika 1136Open Kobiet12:0000:00:0600:28:4100:59:13
1233MROZIŃSKA Justyna 892Open Kobiet11:0000:00:0600:26:3100:59:23
1234LIWIŃSKA Paulina 684Open Kobiet10:3000:00:0800:29:2900:59:29
1235TADRAŁA Tomasz 1209TOO FAST TOO FURIOUSOpen Mężczyzn12:3000:00:0700:26:1200:59:32
1236MIKUSEK Michał 751JĘDRYCHYOpen Mężczyzn10:4500:02:0300:28:2300:59:32
1237KOWALCZYK Błażej 1096SPORTERA FITNESS TEAMOpen Mężczyzn12:0000:00:0800:28:0800:59:33
1238JĘDRYCH Dominika 750JĘDRYCHYOpen Kobiet10:4500:02:0300:28:2300:59:33
1239CZARNECKA Magdalena 778Open Kobiet10:4500:00:0900:28:5500:59:34
1240WOŹNIAK Sandra 1489Open Kobiet12:0000:00:0600:28:4900:59:35
1241KONAROWSKI Maciej 970WARSAW CREWOpen Mężczyzn11:1500:00:0800:30:3300:59:36
1242HYRA Katarzyna 1241Open Kobiet12:4500:00:1100:28:1600:59:41
1243PRASZMO Patryk 972WARSAW CREWOpen Mężczyzn11:1500:00:0800:30:3300:59:43
1244KUPROWSKI Marek 971WARSAW CREWOpen Mężczyzn11:1500:00:0900:30:3101:00:06
1245PELC Filip 450WARSAW CREWOpen Mężczyzn11:1500:00:0800:30:3301:00:07
1246MURAS Daniel 1385Open Mężczyzn12:1500:00:0400:30:0401:00:12
1247OCHWAT Martyna 525DZIKIE DZIKI MIGUOpen Kobiet10:1500:00:0900:29:3401:00:19
1248PRZEPIÓRA Alicja 526DZIKIE DZIKI MIGUOpen Kobiet10:1500:00:0900:29:3501:00:19
1249LASKUS Weronika 1028Open Kobiet11:3000:00:0900:29:1701:00:22
1250MICHALEK Mateusz 1494Open Mężczyzn12:1500:00:0600:28:5401:00:23
1251GĄSIOR Katarzyna 1547Open Kobiet12:1500:00:0600:28:5501:00:23
1252ZARZYCKI Tomasz 1039Open Mężczyzn11:3000:00:0900:29:1601:00:23
1253LISZEWSKA Marta 1427Open Kobiet12:1500:00:0600:33:1701:00:29
1254BAŁCHANOWSKI Piotr 1450Open Mężczyzn12:1500:00:0500:33:1901:00:30
1255STANGRET Paulina 621BŁYSKAWICZNE RĘCEOpen Kobiet10:3000:00:0000:30:1501:00:36
1256MOTYKA Monika 522DZIKIE DZIKI MIGUOpen Kobiet10:1500:00:0900:29:3601:00:40
1257MROCZKO Urszula 523DZIKIE DZIKI MIGUOpen Kobiet10:1500:00:0900:29:3501:00:40
1258SERWIN Andrzej 709CROSSBOXFIT KĘTRZYNOpen Mężczyzn10:3000:00:0900:30:4401:00:50
1259KUBACKA Małgorzata 708CROSSBOXFIT KĘTRZYNOpen Kobiet10:3000:00:0900:30:4501:00:51
1260KOMOROWSKA Sylwia 677Open Kobiet10:3000:00:0900:30:4401:00:54
1261KASPRZAK Jarosław 673CROSSBOXFIT KĘTRZYNOpen Mężczyzn10:3000:00:0800:30:4701:00:56
1262KASPRZAK Marta 674CROSSBOXFIT KĘTRZYNOpen Kobiet10:3000:00:0900:30:4701:00:56
1263WOS Anna 296Open Kobiet09:3000:00:1000:27:3901:01:05
1264KĘZIK Anna 311FIGLARZEOpen Kobiet09:3000:00:1000:27:4201:01:06
1265SYRYCZYK Tomasz 389Open Mężczyzn12:3000:00:0800:27:4701:01:07
1266BIELAWSKA Ewa 245Open Kobiet09:3000:00:1000:27:4201:01:07
1267KOBYLIŃSKI Paweł 619BŁYSKAWICZNE RĘCEOpen Mężczyzn10:3000:00:0400:29:5801:01:12
1268KACA Grzegorz 632NIE MA LIPY!Open Mężczyzn10:3000:00:1100:30:3801:01:16
1269ZIÓŁKOWSKI Michał 634NIE MA LIPY!Open Mężczyzn10:3000:00:1100:30:3701:01:16
1270ZIÓŁKOWSKI Adam 633NIE MA LIPY!Open Mężczyzn10:3000:00:1100:30:3901:01:17
1271ROSOCHA Krzysztof 1141Open Mężczyzn12:0000:00:0700:30:3501:01:21
1272SKRĘTA Kasia 1146Open Kobiet12:0000:00:0700:30:3401:01:21
1273BARCIŃSKA Magda 455Open Kobiet10:0000:00:0700:27:4101:02:00
1274SZAROW Paulina 501Open Kobiet10:0000:00:0700:27:4001:02:00
1275KOŁTUNICKA Agnieszka 1481Open Kobiet11:4500:00:0900:30:2801:02:02
1276JANTAS Żaneta 1536Open Kobiet11:4500:00:0900:30:2801:02:02
1277BACHORA Bartosz 1549Open Mężczyzn11:3000:02:1800:27:2501:02:03
1278KORZEŃ Dariusz 1010RENAULT TEAMOpen Mężczyzn11:3000:02:1800:27:2501:02:04
1279R?ŻYCKA Hanna 179Open Kobiet09:1500:00:0400:28:5501:02:06
1280ZALEWSKA Adrianna 1197Open Kobiet12:1500:00:0400:30:1001:02:08
1281KMITA Aleksandra 881Open Kobiet11:0000:00:0500:28:5101:02:18
1282BORYSIEWICZ Monika 1020Open Kobiet11:0000:00:0600:28:5301:02:18
1283DĄBROWSKI Daniel 1021Open Mężczyzn11:0000:00:0600:28:5001:02:18
1284FEDEROWICZ Beata 351Open Kobiet09:4500:00:0800:28:4201:02:22
1285SIERPIEŃ Paulina 400Open Kobiet09:4500:00:0800:28:4301:02:22
1286BIŃKOWSKI Maciej 1380SPARTAN SGX WARSAWOpen Mężczyzn12:4500:00:0800:28:3501:02:41
1287PIECHOTA Arkadiusz 1057Open Mężczyzn11:4500:00:0600:29:2401:02:46
1288FIDOS Anna 920DILERZY ASSISTANCEOpen Kobiet11:1500:00:0600:30:0201:02:57
1289KĄKOL Alicja 921DILERZY ASSISTANCEOpen Kobiet11:1500:00:0600:30:0201:02:57
1290PIEŃKOS Tomasz 590Open Mężczyzn10:1500:00:0700:29:2301:03:00
1291MATWIEJCZYK Justyna 581Open Kobiet10:1500:00:0700:29:2401:03:01
1292MIERZEJEWSKA Anna 583Open Kobiet10:1500:00:0600:29:2401:03:02
1293GROTOWSKI Tomasz 810CROSSFIT TORUŃ/REEBOK RUN CREWOpen Mężczyzn11:0000:00:0700:28:4501:03:11
1294PAWŁOWSKA Agnieszka 1370Open Kobiet12:1500:00:0500:33:2001:03:17
1295DYBICKI Konrad 1436Open Mężczyzn12:1500:00:0600:33:1901:03:22
1296NIEWIŃSKA Martyna 1428Open Kobiet12:1500:00:0600:33:2001:03:23
1297DELGERTSOGT Hongor 346Open Mężczyzn09:4500:00:0800:32:1801:03:35
1298STRYŻKO Mariusz 451WARSAW CREWOpen Mężczyzn11:1500:00:0800:30:4101:03:36
1299SZUBA Sonia 973WARSAW CREWOpen Kobiet11:1500:00:0800:30:4201:03:36
1300KALETA Piotr 927FANGA TERROR TEAMOpen Mężczyzn11:1500:00:0800:31:3101:03:53
1301JANICKA Marta 931HUSARIA RACE TEAMOpen Kobiet11:1500:00:0300:30:2801:03:57
1302SZCZEPANIK Dorota 339TEAM DORIS KRAKÓWOpen Kobiet09:4500:00:0600:31:3201:04:45
1303SZAFRAŃSKA Magdalena 1324TEAM DORIS KRAKÓWOpen Kobiet09:4500:00:0600:31:3601:04:46
1304OLKUSKA Anna 337TEAM DORIS KRAKÓWOpen Kobiet09:4500:00:0600:31:3301:04:46
1305JANUSZ Marlena 335TEAM DORIS KRAKÓWOpen Kobiet09:4500:00:0500:31:3401:04:47
1306PRUCIA Katarzyna 338TEAM DORIS KRAKÓWOpen Kobiet09:4500:00:0600:31:3701:04:47
1307FURMANIUK Ewa 1323TEAM DORIS KRAKÓWOpen Kobiet09:4500:00:0600:31:3501:04:47
1308GIERS Wojciech 752ŁOMIANKI HUSARIA TEAMOpen Mężczyzn10:4500:00:0700:30:1101:04:53
1309STRUSKA Oliwia 755ŁOMIANKI HUSARIA TEAMOpen Kobiet10:4500:00:0700:30:1001:04:53
1310SZYMCZAK Maciej 702Open Mężczyzn10:4500:00:0400:30:1401:04:56
1311WIĄCEK Izabela 609Open Kobiet10:1500:00:1000:28:5901:05:20
1312LABA Anna 789Open Kobiet10:4500:00:0900:32:4201:05:39
1313KOSIM Mariola 787Open Kobiet10:4500:00:0800:32:4301:05:41
1314KACPRZAK Monika 535MOCNIAMATORZYOpen Kobiet10:1500:00:0600:27:0401:05:54
1315ŚCIBOR Albert 110MOCNIAMATORZYOpen Mężczyzn10:1500:00:0600:27:0601:05:55
1316JAKUBCZAK Paulina 783Open Kobiet10:4500:00:0600:31:3301:05:56
1317SMALA Dorota 699Open Kobiet10:3000:00:0800:32:2301:05:58
1318PAKUŁA Oktawia 536MOCNIAMATORZYOpen Kobiet10:1500:00:0600:29:4401:06:42
1319PAWLOWSKA Maria 654ŻMIJEOpen Kobiet09:3000:00:0900:32:2901:08:16
1320OPITZ Agnieszka 653ŻMIJEOpen Kobiet09:0000:29:2100:32:2901:08:17
1321ŁUKOWSKA Ewa 63Open Kobiet11:4500:00:0800:33:1101:08:35
1322MACHALSKA Iwona 1525Open Kobiet11:4500:00:0600:33:1301:08:38
1323SOKÓŁ Anna 496Open Kobiet10:0000:00:1300:32:1801:09:30
1324KORONA-WILK Edyta 469Open Kobiet10:0000:00:1400:32:1801:09:30
1325SAJNOG Lena 1144Open Kobiet12:0000:00:0800:31:5001:11:20
1326KOCHANOWSKI Paweł 1181MONSTERYOpen Mężczyzn12:1500:00:0800:33:1501:13:41
1327KOCHANOWSKA Karina 1180MONSTERYOpen Kobiet12:1500:00:0700:33:1601:13:43
1328KOWALCZYK Katarzyna 1410LEPIEJ PÓŹNO NIŻ WCALE Open Kobiet12:1500:00:0500:36:1401:18:28
1329NIESŁUCHOWSKI Kamil 1416LEPIEJ PÓŹNO NIŻ WCALEOpen Mężczyzn12:1500:00:0500:36:1701:18:29
1330ZAGÓRSKA Sylwia 1390LEPIEJ PÓŹNO NIŻ WCALEOpen Kobiet12:1500:00:0500:36:1501:18:29
1331AMATO Giuseppe 241Open Mężczyzn09:3000:00:0000:19:51
1332JEDYNAK Mateusz 50Open Mężczyzn09:0000:00:0300:21:04
1333MUCHA Robert 913BESTIE OCR LEGIONOWOOpen Mężczyzn11:1500:00:0300:27:24
1334DRABIK Daniel 958RUNAMSOpen Mężczyzn11:1500:00:0300:27:36
1335ILCZYSZYN Julita 1013RUNCOHOLICSOpen Kobiet11:3000:00:0400:20:40
1336MATUSIAK Karolina 950ROSSMANNOpen Kobiet11:1500:00:0500:28:48
1337SAMBORSKA Anna 951ROSSMANN Open Kobiet11:1500:00:0500:28:52
1338TOMCZYK Małgorzata 952ROSSMANNOpen Kobiet11:1500:00:0500:28:53
1339BARSZCZ Dominika 943ROSSMANNOpen Kobiet11:1500:00:0600:28:53
1340LACHTARA Marta 949ROSSMANNOpen Kobiet11:1500:00:0600:29:03
1341KOBRYŃSKA Marta 984Open Kobiet11:1500:00:0600:29:27
1342ANDZIAK Mateusz 918DILERZY ASSISTANCEOpen Mężczyzn11:1500:00:0700:29:59
1343KUREK Izabella 922DILERZY ASSISTANCEOpen Kobiet11:1500:00:0700:29:59
1344LALAK Dawid 923DILERZY ASSISTANCEOpen Mężczyzn11:1500:00:0700:29:58
1345NOWOWIEJSKI Michał 925DILERZY ASSISTANCEOpen Mężczyzn11:1500:00:0700:29:59
1346WŁODARCZYK Grzegorz 995Open Mężczyzn11:1500:00:0700:29:26
1347KRYSZTOFIŃSKI Adrian 1006POWER TRAININGOpen Mężczyzn11:3000:00:0700:21:38
1348KRYSZTOFIŃSKI Dawid 1007POWER TRAININGOpen Mężczyzn11:3000:00:0700:21:37
1349SPILISZEWSKI Marcin 1008POWER TRAININGOpen Mężczyzn11:3000:00:0700:21:37
1350MAZUREK Artur 1369Open Mężczyzn11:3000:00:0700:20:06
1351PAPROT Katarzyna 1137Open Kobiet12:0000:00:07
1352CZERNIAK Michał 1396Open Mężczyzn11:3000:00:0800:19:53
1353POSS Marcin 1414TEAM BIEGAJ POD OKIEM TRENERAOpen Mężczyzn11:3000:00:0800:19:39
1354KLIMEK Katarzyna 974WATAHA GRUPA TRENINGOWAOpen Kobiet11:1500:00:0900:27:42
1355BAPRAWSKI Krystian 919DILERZY ASSISTANCEOpen Mężczyzn11:1500:00:0900:30:00
1356SOCIK Marcin 926DILERZY ASSISTANCEOpen Mężczyzn11:1500:00:0900:30:00
1357KANIOWSKI Kamil 946ROSSMANNOpen Mężczyzn11:1500:00:0900:28:48
1358OKSIEJUK Katarzyna 962THE POWER OF SISTERSOpen Kobiet11:1500:00:0900:29:23
1359SÓJKA Magdalena 963THE POWER OF SISTERSOpen Kobiet11:1500:00:0900:29:23
1360KOCZOROWSKI Pawel 1286POLNI WOJOWNICY USTKAOpen Mężczyzn11:3000:00:0900:21:54
1361WIECEK Paulina 1018TOTAL FITNESSOpen Kobiet11:3000:00:1000:21:44
1362GOŚCINIAK Klaudia 1017TOTAL FITNESSOpen Kobiet11:3000:00:1100:21:43
1363KALICKI Rafał 1407Open Mężczyzn11:3000:02:1500:20:09
1364WIEWIORSKI Jaroslaw 1374Open Mężczyzn11:3000:02:1800:18:15
Znaleziono 1364 wynik(ów)