ROLL & RUN :: BIEG GŁÓWNY

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
KrisMedia Krzysztof Skiera
Data/ Date:
2018-09-08
Miejsce/ Place:
Bydgoszcz
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
142
Wystartowało/ Started:
119
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
119
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 4.8km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60+ | M60+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M4.8kmCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1LUTOWSKI Wojciech 318TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM301M 100:12:5500:16:16.4500:16:17.20 3:1518.4
2MIKA Oskar 333BYDGOSZCZM302M 200:13:0300:16:20.0500:16:20.95+00:00:033:1618.4
3SKIBA Łukasz 3391 BLOGBYDGOSZCZM303M 300:12:5700:16:24.7000:16:26.30+00:00:093:1718.3
4TUCZYŃSKI Sylwester Leon 250BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZM201M 400:13:0400:16:33.8000:16:35.30+00:00:183:1818.1
5MAŁECKI Jakub 2971 POMORSKA BRYGADA LOGISTYCZNABYDGOSZCZM304M 500:13:2300:16:47.6000:16:49.75+00:00:323:2117.9
6JAGODZIŃSKI Mateusz 249BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZM202M 600:13:2400:16:49.3000:16:50.95+00:00:333:2117.8
7KOŁAKOWSKI Tomasz 349DECATHLON FORDON TEAMBYDGOSZCZM305M 700:13:2400:17:01.1000:17:02.70+00:00:453:2417.6
8WIŚNIEWSKI Dawid 328INOWROCŁAWM306M 800:13:3600:17:17.1000:17:19.35+00:01:023:2717.4
9MAĆKOWSKI Maciej 287UPS BYDGOSZCZBYDGOSZCZM307M 900:13:5000:17:29.0500:17:30.45+00:01:133:2917.2
10SZENK Marta 260BYDGOSZCZK301K 100:14:0200:17:35.5500:17:36.65+00:01:193:3117.1
11KOLMAJER Rafał 239BYDGOSZCZM308M 1000:14:0100:17:35.4000:17:37.40+00:01:203:3117.1
12WARCZAK Piotr 346BYDGOSZCZM401M 1100:14:0600:17:46.6000:17:47.50+00:01:303:3316.9
13TUCHOLSKI Bartłomiej 265BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZM203M 1200:14:0800:17:56.9500:17:58.65+00:01:413:3516.7
14RETECKI Krzysztof 245BOGMAR/PRESTOOSTROMECKOM402M 1300:14:1100:17:58.9500:18:01.25+00:01:443:3516.7
15ROMANOWSKI Michal 234BYDGOSZCZM309M 1400:14:5200:18:30.7500:18:33.20+00:02:163:4216.2
16STANKIEWICZ Jacek 301BYDGOSZCZM204M 1500:14:5200:18:37.7000:18:40.15+00:02:223:4316.1
17DURCZAK Jerzy 252BYDGOSKIE OKONIEBIAŁE BŁOTAM3010M 1600:14:5100:18:40.7500:18:43.60+00:02:263:4416.1
18ŁASIŃSKI Sebastian 315GOALZEROHEROBORÓWNOM403M 1700:15:0000:18:54.1500:18:56.70+00:02:393:4615.9
19CIBOROWSKI Sebastian 216PISZM404M 1800:15:1500:19:06.3500:19:07.80+00:02:503:4915.7
20KACZMAREK Sebastian 248TEAM KUCYKIBYDGOSZCZM3011M 1900:15:2200:19:05.7500:19:09.90+00:02:523:4915.7
21BUKOWSKI Maciej 203ROLLA SPEED TEAMINOWROCŁAWM3012M 2000:15:1700:19:08.6500:19:10.65+00:02:533:4915.7
22KADOW Ryszard 325TRISPACEBYDGOSZCZM405M 2100:15:5600:20:05.1500:20:08.75+00:03:514:0114.9
23BONAS Maciej 263KRISMEDIASTOLNOM205M 2200:16:0000:20:10.8000:20:12.00+00:03:544:0214.9
24KSENIAK Tomasz 218TWISTER TRÓJMIASTOGDAŃSKM406M 2300:16:1100:20:19.3500:20:20.55+00:04:034:0314.8
25FIREK Wiesław 201NOWOTARSKI KLUB KOLARSKIWARSZAWAM3013M 2400:16:2900:20:29.1000:20:31.85+00:04:144:0514.6
26PRZEWŁOCKI Jakub 293KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZBYDGOSZCZM3014M 2500:16:1400:20:29.6500:20:32.35+00:04:154:0614.6
27JAGIEŁA Bartosz 327BYDGOSZCZM3015M 2600:16:1400:20:30.3500:20:34.80+00:04:174:0614.6
28GALIŃSKI Bartosz 3381 BLOGBYDGOSZCZM206M 2700:16:2900:20:37.0000:20:39.55+00:04:224:0714.6
29PARASZKA Łukasz 209MINIONS SPEED TEAMWARSZAWAM3016M 2800:16:2800:20:41.1500:20:44.55+00:04:274:0814.5
30NALEŻYTY Piotr 266KLINIKA TRIATHLONUBYDGOSZCZM3017M 2900:16:2900:20:45.6000:20:48.35+00:04:314:0914.4
31PALACZ Wioletta 308BYDGOSZCZK401K 200:16:3100:20:47.7000:20:49.10+00:04:314:0914.4
32NIEDBALSKI Grzegorz 283RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM60+1M 3000:16:3700:20:49.2500:20:53.25+00:04:364:0914.4
33SZULC Andrzej 244ŁOCHOWOM407M 3100:16:3700:20:50.0000:20:54.50+00:04:374:1014.4
34FELD Maciej 303BZ WBK RUNNERS TEAMBYDGOSZCZM60+2M 3200:16:4100:21:10.2000:21:13.90+00:04:564:1414.2
35PAULUS Szymon 313BLACK GYMBYDGOSZCZM207M 3300:17:0000:21:24.3000:21:28.30+00:05:114:1614
36KRAJNIAK Jarosław 334HARPAGAN TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM208M 3400:17:2100:21:28.9000:21:32.20+00:05:154:1714
37NIEDOJADŁO Adam 319DECATHLON FORDON TEAMSOLEC KUJAWSKIM209M 3500:17:1400:21:29.3500:21:34.75+00:05:174:1714
38ZIÓŁKOWSKI Julian 214STOWARZYSZENIE WROTKARSKIE GDAŃSKIE LWYGDAŃSKM501M 3600:17:0600:21:33.0000:21:35.40+00:05:184:1813.9
39BURDAJEWICZ Katarzyna 299MAŁACHOWOK402K 300:17:1200:21:33.7500:21:36.35+00:05:194:1813.9
40KLEMENSOWICZ Gracjan 281BYDGOSZCZM3018M 3700:17:0000:21:31.6000:21:37.20+00:05:204:1813.9
41ZDANCEWICZ Paweł 222LEGIA WARSZAWA MASTERSWARSZAWAM408M 3800:17:0700:21:34.1000:21:38.55+00:05:214:1813.9
42PASTWA Donata 321BYDGOSZCZK403K 400:17:1600:21:37.1500:21:41.60+00:05:244:1913.9
43KURDELSKI Michał 292JUST 5KCYNIAM2010M 3900:17:2400:21:43.5500:21:46.60+00:05:294:2013.8
44REPCZYŃSKI Tomek 231BYDGOSZCZM2011M 4000:17:2200:21:42.3000:21:48.25+00:05:314:2013.8
45SOBCZAK Krzysztof 335KRIS SKIERA TEAMBYDGOSZCZM3019M 4100:17:3400:22:04.3500:22:09.75+00:05:524:2413.6
46KOWALSKA Małgorzata 305BYDGOSZCZK404K 500:17:3600:22:05.2500:22:10.05+00:05:524:2513.6
47RADZIEJEWSKI Tomasz 312BYDGOSZCZM3020M 4200:18:0000:22:08.6500:22:15.50+00:05:584:2513.5
48KRUBER Karolina 320BYDGOSZCZK201K 600:17:4700:22:13.3500:22:18.10+00:06:004:2613.5
49GOŁĘBIEWSKI Krzysztof 314BYDGOSZCZM2012M 4300:17:5900:22:32.0500:22:36.10+00:06:184:3013.3
50PILAKOWSKA Angelika 243ŁOCHOWOK302K 700:17:5800:22:35.4500:22:39.60+00:06:224:3113.3
51BRĄŻKIEWICZ Rafał 294BYDGOSZCZM409M 4400:18:1200:22:44.5500:22:47.45+00:06:304:3313.2
52KARÓLEWSKI Marek 286DECATHLON TEAM INOWROCŁAWINOWROCŁAWM60+3M 4500:18:1000:22:44.0000:22:48.30+00:06:314:3213.2
53POLIWODZIŃSKI Michał 285KS WISEŁKA BYDGOSZCZ-FORDONBYDGOSZCZM3021M 4600:18:0900:22:46.6500:22:50.50+00:06:334:3313.2
54BRZOZOWSKA Iwona 291UNISŁAWK405K 800:18:1100:22:54.6000:22:57.50+00:06:404:3513.1
55MICHALSKA Daria 342JUBILER SZAFIR BYDGOSZCZBYDGOSZCZK202K 900:18:1700:22:55.3500:22:59.00+00:06:414:3513.1
56BATAROWICZ Patryk 324OSP NAKŁONAKŁO NAD NOTECIĄM2013M 4700:18:3000:23:09.1000:23:12.75+00:06:554:3713
57STANISZEWSKI Jarosław 219TS STARBLADEPRZECŁAWM4010M 4800:18:2300:23:11.7000:23:14.90+00:06:574:3812.9
58RENC Patryk 332SERCE TYBETUBYDGOSZCZM2014M 4900:18:4500:23:20.9000:23:25.35+00:07:084:4012.8
59SADOWSKI Wojciech 211ŻUROMINM502M 5000:18:3300:23:25.1000:23:29.60+00:07:124:4112.8
60STAWCZYK Dariusz 235BYDGOSZCZM4011M 5100:18:4800:23:28.3000:23:36.30+00:07:194:4112.8
61CIBOROWSKA Aneta 215PISZK406K 1000:18:4700:23:38.4000:23:40.40+00:07:234:4312.7
62ZGLIŃSKA Anna 309UNISŁAWK303K 1100:18:5200:23:38.3500:23:43.10+00:07:254:4312.7
63MUCHA Michał 221WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM3022M 5200:18:1600:23:42.0500:23:45.55+00:07:284:4412.7
64PIOTROWSKA Katarzyna 296BYDGOSZCZK203K 1200:18:4000:23:36.7000:23:46.75+00:07:294:4312.7
65POPOWSKI Zbigniew 322RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM60+4M 5300:18:5900:23:56.0500:24:02.15+00:07:444:4712.5
66LEŚNIEWICZ Danuta 210WARSZAWAK304K 1300:19:1200:24:06.3000:24:11.10+00:07:534:4912.4
67ZIELIŃSKI Radosław 236BYDGOSZCZM3023M 5400:19:1000:24:14.5000:24:21.00+00:08:034:5112.4
68CHOJECKI Dariusz 206ROLL4FUNBYDGOSZCZM503M 5500:19:1000:24:21.7000:24:23.45+00:08:064:5212.3
69ŁABENDA Piotr 300TERENOWA MASAKRA TEAMBYDGOSZCZM4012M 5600:19:2000:24:21.1000:24:27.60+00:08:104:5212.3
70WOJCIECHOWSKI Grzegorz 242ATOS BYDGOSZCZBYDGOSZCZM2015M 5700:19:2600:24:32.7500:24:39.25+00:08:224:5412.2
71POTKA Tomasz 331JUBILER SZAFIR BYDGOSZCZBYDGOSZCZM3024M 5800:19:4600:24:45.9500:24:54.85+00:08:374:5712.1
72ŻEBRACKI Artur 304BYDGOSZCZM3025M 5900:19:4500:24:48.5000:24:56.40+00:08:394:5712.1
73KOŚCIOWSKA Agnieszka 212GDAŃSKK305K 1400:19:5000:24:54.2500:24:57.85+00:08:404:5812
74SZAFKOWSKI Arkadiusz 307SOLECCY BIEGACZESOLEC KUJAWSKIM4013M 6000:19:5900:24:51.2500:24:58.70+00:08:414:5812.1
75POTRZEBOWSKA Agata 270DEAFBYDGOSZCZK306K 1500:19:4800:24:58.7500:25:05.85+00:08:484:5912
76PIECZYŃSKA Joanna 267KRISMEDIA TEAMBYDGOSZCZK307K 1600:19:4500:25:11.2000:25:16.65+00:08:595:0211.9
77GOŁATA Ewa 237BBL INOWROCŁAWINOWROCŁAWK501K 1700:20:1400:25:28.1000:25:33.25+00:09:165:0511.8
78USS Aleksander 348BYDGOSZCZM4014M 6100:20:0000:25:39.3500:25:48.70+00:09:315:0711.7
79SZABLEWSKI Michał 284INOWROCŁAWM3026M 6200:20:3300:25:45.1500:25:51.65+00:09:345:0911.7
80ETTINGER Justyna 240RUN BYDGOSZCZNOWA WIEŚ WIELKAK308K 1800:20:1100:25:50.5000:25:52.10+00:09:345:1011.6
81CHRUPAŁA Rafał 233BYDGOSZCZM3027M 6300:20:3200:25:45.4500:25:55.90+00:09:385:0911.7
82ŁUKASIEWICZ Krzysztof 271BYDGOSZCZM4015M 6400:20:3200:26:02.2500:26:05.40+00:09:485:1211.5
83TUCHOLSKA Helena 255PAŁUKI RUNNING TEAMTORUŃK204K 1900:20:2400:25:58.8000:26:06.70+00:09:495:1111.5
84GOTOWICZ Mariusz 247KDP GOTOWICZBYDGOSZCZM504M 6500:20:3800:25:59.7500:26:06.70+00:09:495:1211.5
85TUCHOLSKI Mikołaj 254PAŁUKI RUNNING TEAMŻNINM2016M 6600:20:2300:25:58.7000:26:07.00+00:09:495:1111.5
86ZAPAŁA Ewelina 280BLACK GYMBYDGOSZCZK205K 2000:20:3100:26:06.3000:26:10.00+00:09:525:1311.5
87KOZAKIEWICZ Marcin 241NAKŁO NAD NOTECIĄM4016M 6700:20:5000:26:31.6500:26:39.95+00:10:225:1811.3
88RICHERT Teresa 262STOLNOK309K 2100:20:5000:26:40.8500:26:46.90+00:10:295:2011.3
89SAPALSKA Michalina 316BIEGAJĄCE ŚLIWICELUBIEWOK206K 2200:21:1200:26:41.9500:26:49.45+00:10:325:2011.2
90PACZKOWSKA Joanna 258BYDGOSZCZK3010K 2300:21:2100:26:45.6500:26:50.70+00:10:335:2111.2
91STASIŁOWICZ Jacek 329JUBILER SZAFIR BYDGOSZCZBYDGOSZCZM2017M 6800:21:0600:26:48.7000:26:57.95+00:10:405:2111.2
92PAWSKI Przemysław 341JUBILER SZAFIR BYDGOSZCZBYDGOSZCZM2018M 6900:21:0700:26:48.7000:26:58.05+00:10:405:2111.2
93SAJUR Sylwia 337BYDGOSZCZK207K 2400:21:2300:26:55.5500:27:01.30+00:10:445:2311.1
94WÓJCIK Marika 268DECATHLON TEAM INOWROCŁAWINOWROCŁAWK208K 2500:21:2100:26:58.2500:27:03.40+00:10:465:2311.1
95RYDELSKA Kinga 273BYDGOSZCZK407K 2600:21:4500:27:39.9500:27:45.30+00:11:285:3210.8
96JELEŃ Agnieszka 289BYDGOSZCZK3011K 2700:21:5400:27:50.4500:27:59.45+00:11:425:3410.8
97GOŁĘBIEWSKI Hubert 202JASTRZĘBIE BYDGOSZCZBYDGOSZCZM3028M 7000:21:5100:28:02.0500:28:13.25+00:11:565:3610.7
98NITKA Dominika 340DECATHLON FORDON TEAMBYDGOSZCZK209K 2800:22:3000:28:24.4500:28:33.85+00:12:165:4010.6
99MAJORKOWSKA Anna 272BYDGOSZCZK408K 2900:22:3000:28:24.5000:28:33.90+00:12:165:4010.6
100NALEWALSKA Justyna 277SERCE TYBETUBYDGOSZCZK2010K 3000:22:4800:29:00.2500:29:09.90+00:12:525:4810.3
101ARNISTA Julia 259LUBICZK409K 3100:22:5800:29:07.0500:29:13.90+00:12:565:4910.3
102CIEŚLICKI Krzysztof 295SISU TEAMBYDGOSZCZM3029M 7100:23:0700:29:10.1000:29:23.60+00:13:065:5010.3
103NOWAK Mariola 282BYDGOSZCZK4010K 3200:23:3600:29:30.8500:29:40.50+00:13:235:5410.2
104KLAFCZYŃSKA Iwona 264CHEŁMNOK4011K 3300:23:0900:29:46.5000:29:52.85+00:13:355:5710.1
105POTRZEBOWSKI Marek 269DEAFBYDGOSZCZM3030M 7200:23:3800:29:57.4500:30:05.20+00:13:485:5910
106ŻURAWSKA Marta 326BYDGOSZCZK3012K 3400:23:4400:30:06.6500:30:14.85+00:13:576:0110
107BISKUPSKA Maja 310BYDGOSZCZK2011K 3500:23:4900:30:09.8500:30:17.20+00:14:006:029.9
108DANIELEK Adam 290BIEGAM, ŻEBY SIĘ NIE SPOCIĆ!BYDGOSZCZM4017M 7300:25:0000:30:28.4000:30:36.90+00:14:196:059.8
109SURMA Balbina 205BYDGOSZCZK2012K 3600:24:0800:30:53.0500:30:55.20+00:14:386:109.7
110THIEDE Ola 278ŚWIECIEK2013K 3700:23:2000:30:56.5000:31:03.30+00:14:466:119.7
111WÓJCIK Anna 251BYDGOSZCZK3013K 3800:24:3300:30:59.4500:31:05.65+00:14:486:119.7
112BĄK Bogdan 306BYDGOSZCZM60+5M 7400:24:5200:31:34.1000:31:41.55+00:15:246:189.5
113RASSALSKA Roma 276BYDGOSZCZK4012K 3900:24:4600:31:36.2500:31:42.10+00:15:246:199.5
114KISIELEWSKA Monika 261BYDGOSZCZK2014K 4000:25:0200:31:41.0000:31:47.50+00:15:306:209.5
115MALCZEWSKA Mirka 288BYDGOSZCZK60+1K 4100:25:2600:32:13.2000:32:21.40+00:16:046:269.3
116MICHALSKI Piotr 330JUBILER SZAFIR BYDGOSZCZBYDGOSZCZM2019M 7500:25:1700:32:34.2500:32:43.30+00:16:266:309.2
117 347  100:26:3700:33:38.8500:33:47.35+00:17:306:438.9
118PIECHOTA Beata 350CHEŁMNOK3014K 4200:26:3700:34:00.0000:34:06.40+00:17:496:488.8
119KOWALSKA Beata 311NIEMCZK4013K 4300:34:0100:45:28.0000:45:37.80+00:29:209:056.6
Znaleziono 119 wynik(ów)