ROLL & RUN :: BIEG GŁÓWNY

Organizator:
KrisMedia Krzysztof Skiera
Data:
2019-04-06
Miejsce:
Stolno
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
139
Wystartowało:
116
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
116
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60+ | M60+

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1RONOWSKI Mateusz 353MatKinRunGRUDZIĄDZM201M 100:00:0000:18:45.8500:18:45.85 3:4516,0
2TUCZYŃSKI Sylwester Leon 360Bydgoskie OkonieBYDGOSZCZM202M 200:00:0000:18:59.6500:18:59.65+00:00:133:4715,8
3ŁAZ Kamil 332Bydgoskie OkonieBYDGOSZCZM301M 300:00:0000:19:11.8500:19:11.85+00:00:263:5015,6
4KENSIK Rafał 84Run PasjaBYDGOSZCZM302M 400:00:0000:19:17.9500:19:17.95+00:00:323:5115,6
5DYJACH Robert 317Schumacher Team BydgoszczGRUCZNOM303M 500:00:0000:19:27.5000:19:27.50+00:00:413:5315,4
6RETECKI Krzysztof 350Bogmar / PrestoOSTROMECKOM401M 600:00:0000:19:47.8500:19:47.85+00:01:023:5715,2
7PRENDECKI Marcin 96PRENDKI TRIWAŁCZM402M 700:00:0000:19:56.2000:19:56.20+00:01:103:5915,1
8KARNECKI Rafał 323The Runners ŚwiecieŚWIECIEM304M 800:00:0000:20:05.7000:20:05.70+00:01:194:0114,9
9BĄCZKOWSKI Sławomir 301V RunnerGRUDZIĄDZM305M 900:00:0000:20:20.1000:20:20.10+00:01:344:0414,8
10BUKOWSKI Maciej 1INOWROCŁAWM306M 1000:00:0000:20:27.1000:20:27.10+00:01:414:0514,7
11DYJACH Piotr 316Schumacher Team BydgoszczŚWIECIEM203M 1100:00:0000:20:30.3500:20:30.35+00:01:444:0614,6
12PRZYBYLSKI Bartek 99BYDGOSZCZM307M 1200:00:0000:20:33.6500:20:33.65+00:01:474:0614,6
13HOŁDA Paweł 321STOLNOM308M 1300:00:0000:20:55.0000:20:55.00+00:02:094:1114,3
14NĘDZA Łukasz 368M204M 1400:00:0000:21:02.0000:21:02.00+00:02:164:1214,3
15KAŁEK Artur 82Klinika triathlonu BydgoszczBYDGOSZCZM403M 1500:00:0000:21:03.6000:21:03.60+00:02:174:1214,3
16PRENDECKI Rafał 97Prendki TriWAŁCZM309M 1600:00:0000:21:05.4000:21:05.40+00:02:194:1314,2
17KUC Bartosz 329Schumacher Team BydgoszczŚWIECIEM3010M 1700:00:0000:21:15.7500:21:15.75+00:02:294:1514,1
18WOŹNIAKOWSKA Agata 364BYDGOSZCZK301K 100:00:0000:21:25.5000:21:25.50+00:02:394:1714,0
19CANO Luis 71Refugee TeamBYDGOSZCZM404M 1800:00:0000:21:35.5000:21:35.50+00:02:494:1913,9
20PRZEWŁOCKI Jakub 98Klinika Triathlonu BydgoszczBYDGOSZCZM3011M 1900:00:0000:21:37.9000:21:37.90+00:02:524:1913,9
21WADZIŃSKA Paulina 106TriSpaceBYDGOSZCZK302K 200:00:0000:21:38.5000:21:38.50+00:02:524:1913,9
22MALICKI Łukasz 88Klinika Triathlonu BydgoszczBYDGOSZCZM3012M 2000:00:0000:21:42.6500:21:42.65+00:02:564:2013,8
23KRZEŚNIAK Wojciech 328GRÓDEKM3013M 2100:00:0000:21:57.9000:21:57.90+00:03:124:2313,7
24CIBOROWSKI Sebastian 4senasport PiszPISZM405M 2200:00:0000:22:10.4000:22:10.40+00:03:244:2613,5
25DULSKI Tadeusz 315SP 8 GrudziądzGRUDZIĄDZM501M 2300:00:0000:22:20.3000:22:20.30+00:03:344:2813,4
26FLEJSZER Łukasz 6U.K.S. Zwoleń-TeamGOSTYNINM3014M 2400:00:0000:22:23.2500:22:23.25+00:03:374:2813,4
27WERNER Michał 108Łabiszyn RunnersŁABISZYNM205M 2500:00:0000:22:24.2500:22:24.25+00:03:384:2813,4
28KACZYŃSKI Rafał 110CHOŁE KŁÓLIKITORUŃM3015M 2600:00:0000:22:27.3000:22:27.30+00:03:414:2913,4
29CZAJKOWSKA Sylwia 312ŻółtokrólewscyBYDGOSZCZK401K 300:00:0000:22:28.3000:22:28.30+00:03:424:2913,4
30NOWICKI Leszek 12INOWROCLAWM502M 2700:00:0000:22:30.5000:22:30.50+00:03:444:3013,3
31PIEKARSKI Paweł 94BYDGOSZCZM206M 2800:00:0000:22:44.1000:22:44.10+00:03:584:3213,2
32BANACH Jan 64Klinika TriathlonuBYDGOSZCZM207M 2900:00:0000:22:49.4000:22:49.40+00:04:034:3313,1
33BĄKOWSKI Mikołaj 65MROCZAM406M 3000:00:0000:22:53.1000:22:53.10+00:04:074:3413,1
34NIEDBALSKI Grzegorz 338RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM60+1M 3100:00:0000:22:54.1000:22:54.10+00:04:084:3413,1
35KNEPKA Piotr 86TriTeam ŚwiecieŚWIECIEM3016M 3200:00:0000:23:01.4000:23:01.40+00:04:154:3613,0
36PARASZKA Łukasz 14Minions Speed TeamWARSZAWAM3017M 3300:00:0000:23:02.3000:23:02.30+00:04:164:3613,0
37BRĄŻKIEWICZ Rafał 307MTB FORDONBYDGOSZCZM407M 3400:00:0000:23:13.3500:23:13.35+00:04:274:3812,9
38WASILEWSKA Martyna 107AMS bydgoszczBYDGOSZCZK303K 400:00:0000:23:15.0500:23:15.05+00:04:294:3912,9
39BONAS Maciej 68Roll&RunSTOLNOM208M 3500:00:0000:23:16.4000:23:16.40+00:04:304:3912,9
40REPCZYŃSKI Tomasz 349BYDGOSZCZM209M 3600:00:0000:23:22.9000:23:22.90+00:04:374:4012,8
41JANOWICZ Honorata 322Opalenicki Klub BiegaczaOPALENICAK201K 500:00:0000:23:29.6000:23:29.60+00:04:434:4112,8
42KARAŚ Tomasz 7Legia Warszawa MastersWARSZAWAM3018M 3700:00:0000:23:41.6000:23:41.60+00:04:554:4412,7
43CZAJKA Mateusz 72LUKS OlimpJEŻEWOM3019M 3800:00:0000:23:43.5500:23:43.55+00:04:574:4412,6
44KOWALSKA Michalina 10Sport Zdrowie KondycjaUNISŁAWK202K 600:00:0000:23:45.7000:23:45.70+00:04:594:4512,6
45ZIÓŁKOWSKI Julian 20STOWARZYSZENIE WROTKARSKIE GDAŃSKIE LWYGDAŃSKM503M 3900:00:0000:23:49.0500:23:49.05+00:05:034:4512,6
46PARTYKA Łukasz 93POZNAŃM408M 4000:00:0000:24:03.6000:24:03.60+00:05:174:4812,5
47CHOJNACKI Mateusz 25UKS ZWOLEŃ TEAMTARNOWSKIE GÓRYM2010M 4100:00:0000:24:07.0000:24:07.00+00:05:214:4912,4
48PYTYŃSKA Izabela 347GRUDZIĄDZK304K 700:00:0000:24:13.2500:24:13.25+00:05:274:5012,4
49CZEPIEL Marcin 366GRUDZIĄDZM2011M 4200:00:0000:24:47.1500:24:47.15+00:06:014:5712,1
50BŁAŻEJAK Krzysztofa` 302RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK402K 800:00:0000:24:47.5000:24:47.50+00:06:014:5712,1
51LEŚNIEWICZ Danuta 11MinionsSpeedTeamWARSZAWAK305K 900:00:0000:24:49.1500:24:49.15+00:06:034:5712,1
52WOJCIECHOWSKI Grzegorz 362Atos BydgoszczBYDGOSZCZM2012M 4300:00:0000:24:53.3000:24:53.30+00:06:074:5812,1
53CHMURA Tomasz 308GRUDZIĄDZM409M 4400:00:0000:24:56.6000:24:56.60+00:06:104:5912,0
54MARKOWSKA Anna 335SP 8 GrudziądzGRUDZIĄDZK306K 1000:00:0000:25:00.4000:25:00.40+00:06:145:0012,0
55CIBOROWSKA Aneta 3PISZK403K 1100:00:0000:25:14.8500:25:14.85+00:06:295:0211,9
56KARAŚ Dominika 8Legia Warszawa MastersWARSZAWAK307K 1200:00:0000:25:21.7000:25:21.70+00:06:355:0411,8
57POPOWSKI Zbigniew 345RUN BydgoszczBYDGOSZCZM60+2M 4500:00:0000:25:22.8500:25:22.85+00:06:375:0411,8
58LONERT Marcin 331GRUDZIADZM3020M 4600:00:0000:25:28.8500:25:28.85+00:06:435:0511,8
59WOŹNICKI Paweł 19speedskatingldzLUCIEŃM504M 4700:00:0000:25:47.3000:25:47.30+00:07:015:0911,6
60GĄSIOROWSKI Robert 79RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM4010M 4800:00:0000:25:50.5000:25:50.50+00:07:045:1011,6
61ZIÓŁKOWSKA Katarzyna 365CHEŁMŻAK203K 1300:00:0000:26:00.0500:26:00.05+00:07:145:1211,5
62STYKAŁA Magdalena 357BUKOWIECK404K 1400:00:0000:26:06.3000:26:06.30+00:07:205:1311,5
63BISKUPSKA Rita 66Klinika triathlonu BydgoszczBYDGOSZCZK204K 1500:00:0000:26:12.3000:26:12.30+00:07:265:1411,5
64MOLENDA Patrycja 89Klinika TriathlonuBYDGOSZCZK205K 1600:00:0000:26:12.5500:26:12.55+00:07:265:1411,5
65DOBEK Rafal 314GRUBNOM3021M 4900:00:0000:26:23.9000:26:23.90+00:07:385:1611,4
66AUTRIEB Maciej 62CHEŁMNOM2013M 5000:00:0000:26:25.3500:26:25.35+00:07:395:1711,4
67SUBKOWSKA Klaudia 104ŚWIECIEK308K 1700:00:0000:26:32.3000:26:32.30+00:07:465:1811,3
68BŁAŻEJEWSKI Dariusz 303Klub HDK ŚwiecieŚWIECIEM505M 5100:00:0000:26:39.9500:26:39.95+00:07:545:1911,3
69CZYŻAK Joanna 73AMSNOWY DWÓRK405K 1800:00:0000:26:48.9000:26:48.90+00:08:035:2111,2
70DEMBIŃSKI Piotr 75TORUŃM2014M 5200:00:0000:26:53.9500:26:53.95+00:08:085:2211,2
71KLONOWSKA Agnieszka 85PLATANŚWIECIEK406K 1900:00:0000:27:02.0500:27:02.05+00:08:165:2411,1
72FABISIAK Agnieszka 77GOSTYNINK309K 2000:00:0000:27:09.0000:27:09.00+00:08:235:2511,0
73OLEJNICZAK Alina 13BYDGOSZCZK3010K 2100:00:0000:27:12.0500:27:12.05+00:08:265:2611,0
74DAMSKI Tadeusz 74POZNAŃM60+3M 5300:00:0000:27:13.8000:27:13.80+00:08:275:2611,0
75BOGUCKA Barbara 304Skate2CityRAKONIEWICEK407K 2200:00:0000:27:15.4000:27:15.40+00:08:295:2711,0
76ETTINGER Justyna 318RUN BYDGOSZCZNOWA WIEŚ WIELKAK408K 2300:00:0000:27:21.3000:27:21.30+00:08:355:2811,0
77CHOJECKI Dariusz 2BYDGOSZCZM506M 5400:00:0000:27:29.9500:27:29.95+00:08:445:2910,9
78JEZIORSKA Monika 81BYDGOSZCZK3011K 2400:00:0000:27:43.4000:27:43.40+00:08:575:3210,8
79KOSCIOWSKA Agnieszka 9GDAŃSKK3012K 2500:00:0000:27:44.7500:27:44.75+00:08:585:3210,8
80STYKAŁA Adrianna 358BUKOWIECK206K 2600:00:0000:27:45.2000:27:45.20+00:08:595:3310,8
81LIPCZEWSKA Justyna 330SZCZECINEKK3013K 2700:00:0000:27:45.5500:27:45.55+00:08:595:3310,8
82OKOŃSKA Żaneta 339GRUDZIADZK3014K 2800:00:0000:27:58.7500:27:58.75+00:09:125:3510,7
83OKOŃSKI Piort 340GRUDZIADZM3022M 5500:00:0000:27:59.0000:27:59.00+00:09:135:3510,7
84CHMURA Ewa 309GRUDZIĄDZK3015K 2900:00:0000:27:59.4000:27:59.40+00:09:135:3510,7
85WYPORKIEWICZ Jerzy 109Klinika TriathlonuWILCZE/OSIELSKOM507M 5600:00:0000:28:24.5000:28:24.50+00:09:385:4010,6
86MAGDOWSKA Agnieszka 333GRUDZIĄDZK3016K 3000:00:0000:28:25.8500:28:25.85+00:09:405:4110,6
87SOSIŃSKA Izabela 102Bezpieczny OperatorGZINK3017K 3100:00:0000:28:31.0500:28:31.05+00:09:455:4210,5
88KAMROWSKA Katarzyna 83PRUSZCZ GDAŃSKIK409K 3200:00:0000:28:38.4000:28:38.40+00:09:525:4310,5
89SOSIŃSKI Paweł 103Bezpieczny OperatorGZINM3023M 5700:00:0000:28:42.6500:28:42.65+00:09:565:4410,5
90CHRZANOWSKA Cecylia 310Aktywne LisewoLISEWOK60+1K 3300:00:0000:28:46.6500:28:46.65+00:10:005:4510,4
91GAPINSKA Bogna 319BYDGOSZCZK3018K 3400:00:0000:28:50.1000:28:50.10+00:10:045:4610,4
92BAŁYS Łukasz 63Łabiszyn RunnersBYDGOSZCZM2015M 5800:00:0000:29:02.9000:29:02.90+00:10:175:4810,3
93WOJNOWSKA Natalia 363PNIEWITEK3019K 3500:00:0000:29:26.3000:29:26.30+00:10:405:5310,2
94RUTKOWSKA Virginia 100Atos/Klinika TriathlonuBYDGOSZCZK3020K 3600:00:0000:30:01.6000:30:01.60+00:11:156:0010,0
95KAWUCHA Ewa Jarek 324ŚWIECIEK4010K 3700:00:0000:30:13.2000:30:13.20+00:11:276:029,9
96POPOWSKA Barbara 344RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK60+2K 3800:00:0000:30:50.6000:30:50.60+00:12:046:109,7
97SURMA Balbina 18BYDGOSZCZK207K 3900:00:0000:31:02.0000:31:02.00+00:12:166:129,7
98PARTYKA Natalia 15Zico Racing Speed TeamPOZNAŃK3021K 4000:00:0000:31:10.8000:31:10.80+00:12:246:149,6
99RICHERT Teresa 351STOLNOK4011K 4100:00:0000:31:45.4000:31:45.40+00:12:596:219,4
100BRĄŻKIEWICZ Izabela 306BYDGOSZCZK4012K 4200:00:0000:31:50.8000:31:50.80+00:13:046:229,4
101MARKOWSKI Lukasz 336GRUDZIĄDZM3024M 5900:00:0000:31:53.5500:31:53.55+00:13:076:229,4
102KLAFCZYŃSKA Iwona 327CHEŁMNOK4013K 4300:00:0000:32:25.1000:32:25.10+00:13:396:299,3
103RODZIŃSKA Anita 352GRUDZIĄDZK501K 4400:00:0000:32:39.2500:32:39.25+00:13:536:319,2
104NOSKOWIAK-BAJNO Alicja 91BORÓWNOK4014K 4500:00:0000:32:50.2000:32:50.20+00:14:046:349,1
105PISZKALSKI Piotr 343O.S.A. Bushcraft GrudziądzGRUDZIĄDZM508M 6000:00:0000:32:55.4000:32:55.40+00:14:096:359,1
106HOŁDA Jerzy 80STOLNOM60+4M 6100:00:0000:32:56.5000:32:56.50+00:14:106:359,1
107BŁASZKIEWICZ Marzena 67Chołe KłólikiBORÓWNOK4015K 4600:00:0000:33:03.5000:33:03.50+00:14:176:369,1
108PRENDECKA Sylwia 95Prendki TriKŁĘBOWIECK3022K 4700:00:0000:34:22.0000:34:22.00+00:15:366:528,7
109MALCZEWSKA Mirka 334BYDGOSZCZK60+3K 4800:00:0000:34:24.1000:34:24.10+00:15:386:528,7
110NIEMCZYK Ula 367Totalnie biegnięciCHOJNICEK3023K 4900:00:0000:35:55.0500:35:55.05+00:17:097:118,4
111SKIERA Magdalena 355Roll&Run TeamBYDGOSZCZK3024K 5000:00:0000:36:36.0000:36:36.00+00:17:507:198,2
112SOBCZAK Krzysztof 356ForSport TeamBYDGOSZCZM3025M 6200:00:0000:36:36.5000:36:36.50+00:17:507:198,2
113ROZMARYNOWICZ Anna Maria 354WolnośćUNISŁAWK4016K 5100:00:0000:36:37.4000:36:37.40+00:17:517:198,2
114PIONTEK Elżbieta 342BYDGOSZCZK60+4K 5200:00:0000:36:49.9000:36:49.90+00:18:047:218,1
115CZAJKOWSKI Maciej 313WŁOCŁAWEKM2016M 6300:00:0000:37:24.8000:37:24.80+00:18:387:288,0
116CZAJKOWSKA Patrycja 311WLOCLAWEKK3025K 5300:00:0000:37:25.1500:37:25.15+00:18:397:298,0
Znaleziono 116 wynik(ów)