ROLL & RUN :: BIEG GŁÓWNY

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Stowarzyszenie Podejmij Wyzwanie
Data/ Date:
2017-09-02
Miejsce/ Place:
Bydgoszcz
Dystans/ Distance:
8 km
Zgłoszonych/ Registered:
244
Wystartowało/ Started:
172
Nie ukończyło/ Not finished:
3
Ukończyło/ Finished:
169
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 3.4km | 3.6km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | Drużyna | RUN BYDGOSZCZ | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60+ | M60+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M3.4km3.6kmCzas
netto
7km
Czas
brutto
7km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
        
1TUCZYŃSKI Sylwester Leon 248BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZM201M 100:10:5700:11:4600:23:00.4500:23:02.50 3:1718.3
2BEDNARCZYK Adrian 3851 POMORSKA BRYGADA LOGISTYCZNABYDGOSZCZM301M 200:10:5700:11:4600:23:06.4000:23:08.45+00:00:053:1818.2
3MOTOCZYŃSKI Wojciech 400TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM302M 300:11:0100:11:5200:23:32.6000:23:34.25+00:00:313:2117.8
4ŁAZ Kamil 297RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM303M 400:11:3400:12:2500:23:49.9000:23:51.55+00:00:493:2417.6
5MRUK Tomasz 393CZARNE STOPY.SMBYDGOSZCZM401M 500:11:3200:12:2300:23:50.5000:23:53.40+00:00:503:2417.6
6JAGIEŁA Jarosław 312TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM402M 600:11:3400:12:2600:24:11.2000:24:13.65+00:01:113:2717.4
7SZENK Marta 432BYDGOSZCZK301K 100:11:3800:12:3000:24:17.3500:24:19.60+00:01:173:2817.3
8JAGODZIŃSKI Mateusz 407BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZM202M 700:11:3400:12:2600:24:21.9000:24:23.75+00:01:213:2817.2
9MACZYŃSKI Grzegorz 281TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM501M 800:11:3400:12:2600:24:24.6000:24:26.25+00:01:233:2917.2
10ŻAL Robert 299SPÓJNIA BIAŁE BŁOTABYDGOSZCZM304M 900:11:3700:12:3000:24:34.9500:24:37.65+00:01:353:3017.1
11KWIATKOWSKI Damian 420RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM203M 1000:11:4000:12:3000:24:37.1000:24:40.00+00:01:373:3117.1
12RETECKI Krzysztof 419BOGMAR/PRESTO OSTROMECKOOSTROMECKOM403M 1100:11:5300:12:4700:25:09.9500:25:12.85+00:02:103:3516.7
13MAĆKOWSKI Maciej 346MYŚLĘCINEK BDGBYDGOSZCZM305M 1200:11:5300:12:4500:25:16.3500:25:16.35+00:02:133:3616.6
14KOZŁOWSKI Rafał 333RUN PASJABYDGOSZCZM404M 1300:12:2400:13:1600:25:18.9000:25:21.35+00:02:183:3716.6
15ŁĄCZNY Jarosław 421BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZM306M 1400:12:0100:12:5400:25:22.7000:25:25.15+00:02:223:3716.5
16PIEKARSKI Marek 443BYDGOSZCZM405M 1500:11:5900:12:5400:25:33.4500:25:33.45+00:02:303:3916.4
17ROMANOWSKI Michal 306BYDGOSZCZM307M 1600:12:2700:13:2200:25:45.9500:25:49.95+00:02:473:4016.3
18KUBARSKI Julian 440TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM406M 1700:12:3000:13:2600:26:17.8000:26:20.75+00:03:183:4516
19KRYNICKI Maciej 204PLICHWYŚCIG.PLZIELONAM204M 1800:12:2800:13:2600:26:30.9000:26:35.45+00:03:323:4715.8
20BUKOWSKI Maciej 214SPORT4LIFEINOWROCŁAWM308M 1900:12:2800:13:2600:26:30.9500:26:35.55+00:03:333:4715.8
21CIBOROWSKI Sebastian 223SEBA-SPORT PISZPISZM407M 2000:12:2900:13:2900:26:35.0500:26:37.65+00:03:353:4715.8
22WOŹNIAKOWSKA Agata 298RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK302K 200:12:4900:13:4400:26:39.0000:26:42.35+00:03:393:4815.8
23GRALIK Jedrzej 401BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZM205M 2100:12:5400:13:5200:26:58.5000:27:02.00+00:03:593:5115.6
24TACZKOWSKI Mateusz 442DECATHLON FORDON TEAMBYDGOSZCZM206M 2200:12:2900:13:2800:27:33.9500:27:38.20+00:04:353:5615.2
25GALIŃSKI Bartosz 408DEACTHLON FORDON TEAMBYDGOSZCZM207M 2300:12:5300:13:5200:27:44.4500:27:48.70+00:04:463:5715.1
26JUCHACZ Michał 275DZIKI Z BALCZEWA/ POMAGAM.PL/MAGDALENAINOWROCŁAWM309M 2400:12:5300:13:5300:27:47.9000:27:50.90+00:04:483:5815.1
27BONAS Maciej 246STOLNO TEAMSTOLNOM208M 2500:12:5900:13:5800:27:49.3000:27:50.95+00:04:483:5815.1
28SZAJBE Michał 395CZARNE STOPY.SMBYDGOSZCZM3010M 2600:13:4700:14:4700:28:02.1000:28:07.45+00:05:044:0015
29LUDZKOWSKI Andrzej 348KB KATORŻNIK MUROWANA GOŚLINAMUROWANA GOŚLINAM408M 2700:13:4700:14:4600:28:36.1500:28:39.85+00:05:374:0514.7
30KOSTAŃSKI Adam 213BRODNICA BIEGABRODNICAM3011M 2800:14:1100:15:1200:28:47.3500:28:51.65+00:05:494:0614.6
31ZIÓŁKOWSKI Julian 215STOWARZYSZENIE WROTKARSKIE 'GDAŃSKIE LWY'GDAŃSKM502M 2900:13:5100:14:5200:28:51.2000:28:52.25+00:05:494:0714.6
32JANIAK Marek 382STRZAŁKOWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁSTRZAŁKOWOM409M 3000:13:3400:14:3700:28:49.6000:28:52.35+00:05:494:0714.6
33PARASZKA Łukasz 207WARSZAWAM3012M 3100:13:5400:15:0000:28:48.4000:28:52.35+00:05:494:0714.6
34JAROCKA Beata 377DĄBROWA CHEŁMIŃSKAK401K 300:13:4900:14:5100:28:54.5500:28:56.95+00:05:544:0714.5
35SOBCZAK Marcin 394CZARNE STOPY.SMBYDGOSZCZM3013M 3200:13:5900:15:0000:28:54.3500:28:58.75+00:05:564:0714.5
36JASIENIECKI Piotr 423KOSZALINM4010M 3300:14:0700:15:1000:29:09.2500:29:14.75+00:06:124:0914.4
37KADOW Ryszard 291BYDGOSZCZM4011M 3400:14:0800:15:1000:29:11.4000:29:16.70+00:06:144:1014.4
38GRZEGORZEWSKI Rafał 391NIEMCZM4012M 3500:13:5300:14:5600:29:22.6500:29:29.35+00:06:264:1114.3
39CHOJECKI Dariusz 216ONIA TEAMBYDGOSZCZM503M 3600:13:5600:15:0100:29:31.7500:29:34.20+00:06:314:1314.2
40NIEDBALSKI Grzegorz 315RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM504M 3700:14:0700:15:1000:29:32.3500:29:37.55+00:06:354:1314.2
41LAR Krystian 3681993STRONNOM209M 3800:13:3800:14:4100:29:40.1000:29:43.00+00:06:404:1414.1
42GABRYCH Maciej 392CZARNE STOPY.SMBYDGOSZCZM3014M 3900:14:0800:15:1100:29:38.6500:29:43.75+00:06:414:1414.2
43OKOŃSKI Jarosław 335BYDGOSZCZM3015M 4000:14:2300:15:2700:29:48.3500:29:53.55+00:06:514:1514.1
44KACZMAREK Sebastian 438BYDGOSZCZM3016M 4100:14:1300:15:1700:29:58.3500:30:01.85+00:06:594:1614
45MITKOWSKA Natalia 218GOŚCIERADZK303K 400:14:1200:15:1700:29:58.1500:30:01.95+00:06:594:1614
46TATULIŃSKA Aleksandra 431RUN BYDGOSZCZ 2BYDGOSZCZK304K 500:14:2500:15:3000:30:01.8500:30:05.05+00:07:024:1714
47MAJCHRZAK Dawid 314ZOSIA TEAMBYDGOSZCZM3017M 4200:14:1400:15:1600:29:59.8500:30:07.65+00:07:054:1714
48FELD Maciej 286BZ WBK RUNNERS TEAMBYDGOSZCZM60+1M 4300:14:0900:15:1600:30:08.2000:30:13.35+00:07:104:1813.9
49STĘPSKI Marek 234BYDGOSZCZM4013M 4400:14:2500:15:3100:30:18.3500:30:22.75+00:07:204:1913.9
50ŚWIATOWY Krystian 322ŚLIMAKI BARCINBARCINM3018M 4500:14:2600:15:2900:30:16.1500:30:25.05+00:07:224:1913.9
51STYKAŁA Magdalena 276BUKOWIECK402K 600:14:2700:15:3200:30:19.6000:30:25.95+00:07:234:1913.9
52CIBOROWSKA Aneta 222SEBA-SPORT PISZPISZK403K 700:14:3300:15:3700:30:28.0500:30:29.85+00:07:274:2113.8
53SIUDA Sebastian 268SOLECCY BIEGACZEBYDGOSZCZM4014M 4600:14:3300:15:3700:30:25.2500:30:33.65+00:07:314:2013.8
54KRÓL Rafał 446BYDGOSZCZM3019M 4700:15:1300:16:1600:31:00.4000:31:11.65+00:08:094:2513.5
55PIWOWSKI Maciej 345BYDGOSZCZM2010M 4800:15:2000:16:2700:31:26.3500:31:31.20+00:08:284:2913.4
56WAWRZYNIAK Dawid 347RUN BYDGOSZCZ 2BYDGOSZCZM3020M 4900:15:1500:16:1900:31:16.2000:31:31.40+00:08:284:2813.4
57DĘBSKI Rafał 378POLONIA BYDGOSZCZ SLABYDGOSZCZM2011M 5000:14:5600:16:0700:31:36.8500:31:47.10+00:08:444:3113.3
58LEŚNIEWICZ Danuta 211MINIONSSPEEDTEAMWARSZAWAK305K 800:15:0900:16:1700:31:43.8000:31:48.35+00:08:454:3213.2
59SADOWSKI Wojciech 212AMATORŻUROMINM505M 5100:14:4500:15:5200:31:44.7500:31:49.75+00:08:474:3213.2
60CHOŚCIŃSKI Piotr 439DZIKTORUŃM4015M 5200:14:5200:16:0000:31:45.3000:31:51.15+00:08:484:3213.2
61PASTWA Donata 364TRISPACEBYDGOSZCZK404K 900:15:3400:16:4100:32:16.7500:32:21.75+00:09:194:3613
62GIERSZEWSKA Grażyna 313BYDGOSZCZK405K 1000:15:3900:16:4800:32:18.9500:32:25.90+00:09:234:3713
63KOWALSKA Małgorzata 219BYDGOSZCZK406K 1100:15:3600:16:4200:32:16.7000:32:26.40+00:09:234:3613
64POPOWSKI Zbigniew 287RUN BYDGOSZCZ 2BYDGOSZCZM60+2M 5300:15:3800:16:4800:32:27.8500:32:34.50+00:09:324:3812.9
65SZEWCZYKOWSKI Grzegorz 232BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZM3021M 5400:15:2900:16:3600:32:28.7000:32:37.10+00:09:344:3812.9
66ETTINGER Justyna 260RUN BYDGOSZCZ 2BYDGOSZCZK306K 1200:15:3700:16:4500:32:32.4000:32:37.85+00:09:354:3812.9
67GRUBCZYŃSKI Sławomir 371POZNAŃM3022M 5500:16:0300:17:1100:32:37.8000:32:45.95+00:09:434:3912.9
68URBAN Stanisław 410INOWROCŁAW BIEGAINOWROCŁAWM506M 5600:16:1300:17:2500:32:53.5500:32:53.55+00:09:514:4112.8
69WOJCIECHOWSKI Grzegorz 247ATOS BYDGOSZCZBYDGOSZCZM2012M 5700:16:1200:17:2100:32:54.1000:33:00.35+00:09:574:4212.8
70BEDNAREK Marta 397CZARNE STOPY.SMWTELNOK307K 1300:15:4100:16:5100:32:56.8000:33:02.75+00:10:004:4212.7
71BŁAŻEJAK Krzysztofa` 430RUN BYDGOSZCZ 3BYDGOSZCZK308K 1400:15:4900:16:5500:32:48.5500:33:03.05+00:10:004:4112.8
72GROBELNA Angelika 328NIEMCZK407K 1500:15:3300:16:4400:32:57.4500:33:07.80+00:10:054:4212.7
73CHRUŚCICKI Waldemar 435BYDGOSZCZM4016M 5800:16:0600:17:1500:33:03.9000:33:13.95+00:10:114:4312.7
74CHRUPAŁA Rafał 326BYDGOSZCZM3023M 5900:14:5700:16:0500:33:11.2000:33:15.20+00:10:124:4412.7
75JUSZCZAK Arur 448-M3024M 6000:16:2800:17:3900:33:13.4000:33:25.35+00:10:224:4412.6
76KRUBER Karolina 319BYDGOSZCZK201K 1600:16:1800:17:2600:33:18.7500:33:30.25+00:10:274:4512.6
77KOPACZEWSKA Agata 353BYDGOSZCZK202K 1700:16:4100:17:5500:33:22.0500:33:30.90+00:10:284:4612.6
78KOSCIOWSKA Agnieszka 202ZICO RACING SPEED TEAMGDA NSKK309K 1800:15:4500:16:5900:33:28.2000:33:31.55+00:10:294:4612.5
79GOŁCZYŃSKI Tomasz 355BYDGOSZCZM4017M 6100:15:1000:16:2300:33:31.6500:33:38.65+00:10:364:4712.5
80RENC Patryk 341SERCE TYBETUBYDGOSZCZM2013M 6200:16:3300:17:4400:33:52.1500:33:56.55+00:10:544:5012.4
81SKALISZ Ryszard 411BYDGOSZCZM60+3M 6300:16:0600:17:1700:33:49.8000:33:57.90+00:10:554:4912.4
82STRYCZYŃSKI Marek 370KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZBYDGOSZCZM3025M 6400:16:3200:17:4300:33:55.7500:34:00.75+00:10:584:5012.4
83DZIEŻA Roma 283ITAXBYDGOSZCZK408K 1900:17:0100:18:0800:33:54.6000:34:06.65+00:11:044:5012.4
84BARANOWSKA Julia 388BYDGOSZCZK203K 2000:15:3600:16:5000:34:01.3000:34:07.25+00:11:044:5112.3
85STYKAŁA Adrianna 277BUKOWIECK204K 2100:16:3400:17:4600:34:05.8500:34:14.55+00:11:124:5212.3
86CZYŻEWSKA Anna 272BYDGOSZCZK3010K 2200:16:1400:17:2600:34:11.4000:34:15.05+00:11:124:5312.3
87TELEJKO Zbigniew 244ROLL&RUN TEAMKOBYLARNIAM4018M 6500:16:1600:17:2500:34:14.5500:34:26.45+00:11:234:5312.3
88PACZKOWSKI Mirosław 236BYDGOSZCZM4019M 6600:16:5900:18:1200:34:18.1500:34:29.80+00:11:274:5412.2
89POTRZEBOWSKA Agata 255DEAFBYDGOSZCZK3011K 2300:17:0400:18:1700:34:42.0500:34:51.50+00:11:494:5712.1
90WYSOCKI Jerzy 396CZARNE STOPY.SMBYDGOSZCZM507M 6700:16:4700:18:0000:34:41.0500:34:52.70+00:11:504:5712.1
91GUŹDZIOŁ Jarek 425SOLEC KUJAWSKIM3026M 6800:16:4000:17:5500:34:59.9500:35:08.40+00:12:055:0012
92KOPICKI Mariusz 429BYDGOSZCZM4020M 6900:16:2500:17:3500:35:08.1500:35:14.85+00:12:125:0112
93SZULC Małgorzata 428BYDGOSZCZK409K 2400:16:2500:17:3500:35:08.9000:35:15.05+00:12:125:0111.9
94TUCHOLSKI Mikołaj 415ŻNINM2014M 7000:16:4000:17:5500:35:11.8500:35:19.00+00:12:165:0111.9
95TUCHOLSKA Helena 414TORUŃK205K 2500:16:4000:17:5500:35:11.8000:35:19.10+00:12:165:0111.9
96NIEDBALSKA Anna 338ŻNINK4010K 2600:16:3900:17:5500:35:12.2500:35:19.25+00:12:165:0111.9
97NIEDBALSKI Przemysław 339PRT ŻNINŻNINM4021M 7100:16:3900:17:5400:35:12.1500:35:19.60+00:12:175:0111.9
98KISIEL Krystian 233BYDGOSZCZM3027M 7200:16:2200:17:3100:35:10.7500:35:23.20+00:12:205:0111.9
99BOROWIAK Dominika 434INOWROCŁAWK3012K 2700:17:2100:18:2700:35:14.8000:35:25.05+00:12:225:0211.9
100GADOMSKA Maria 409RUN BYDGOSZCZ 3BYDGOSZCZK60+1K 2800:16:5900:18:1300:35:27.1500:35:31.90+00:12:295:0311.8
101SIEWERT Hanna 380BYDGOSZCZK3013K 2900:16:5300:18:0700:35:19.9000:35:35.10+00:12:325:0211.9
102ZAMIATOWSKA Kinga 267ROLL&RUN TEAMBYDGOSZCZK4011K 3000:17:1200:18:2600:35:40.2000:35:45.90+00:12:435:0511.8
103WOSIK Radosław 449-M3028M 7300:16:3700:17:5300:35:41.9500:35:53.30+00:12:505:0611.8
104NUNZEK Agnieszka 417BYDGOSZCZK4012K 3100:17:2600:18:4300:35:40.6500:35:53.45+00:12:505:0511.8
105PAWLAK Franciszek 363POLONIA BYDGOSZCZ SLASZUBINM2015M 7400:17:3400:18:5200:35:46.1500:35:57.00+00:12:545:0611.7
106PIŃSKA Sylwia 274INOWROCŁAW BIEGAINOWROCŁAWK3014K 3200:17:2100:18:3600:35:44.4500:35:57.80+00:12:555:0611.8
107RADECKI Maciej 359CYBORGIBYDGOSZCZM4022M 7500:17:4600:19:0200:35:48.3000:35:59.15+00:12:565:0711.7
108ZDROJKOWSKA Joanna 231ROLL&RUN TEAMPRZYŁĘKIK501K 3300:17:3300:18:4900:35:52.8500:36:00.20+00:12:575:0711.7
109MALATYŃSKA Barbara 278PRZYŁĘKIK4013K 3400:17:3300:18:5100:35:54.2500:36:01.70+00:12:595:0711.7
110JELEŃ Agnieszka 292VEGE RUNNERSBYDGOSZCZK3015K 3500:16:5000:18:0600:35:55.8500:36:07.20+00:13:045:0811.7
111RATAJ Krzysztof 360POLONIA BYDGOSZCZ SLAPOZNAŃM3029M 7600:16:4800:18:0500:35:59.7500:36:09.45+00:13:065:0811.7
112SURMA Balbina 217BYDGOSZCZK206K 3600:17:0100:18:2000:36:22.9000:36:26.15+00:13:235:1111.5
113BIERNACKA Anna 265BYDGOSZK3016K 3700:16:4900:18:0600:36:26.6000:36:30.15+00:13:275:1211.5
114JARZYŃSKI Maciej 279BYDGOSKI DZIK BIEGOWYBYDGOSZCZM2016M 7700:17:1300:18:2900:36:19.8500:36:35.70+00:13:335:1111.6
115PACZKOWSKA Joanna 386AKADEMIA SPORT FACTORYBYDGOSZCZK207K 3800:17:2100:18:4000:36:33.0000:36:38.15+00:13:355:1311.5
116WOŁKIEWICZ Marcin 406BYDGOSZCZM3030M 7800:16:5000:18:1100:36:31.6000:36:40.05+00:13:375:1311.5
117KOZŁOWSKA Dominika 375POZNAŃK208K 3900:17:1800:18:3900:36:35.4000:36:45.00+00:13:425:1311.5
118POTRZEBOWSKI Marek 256TWIX83BYDGOSZCZM3031M 7900:17:5200:19:1100:36:39.9500:36:49.45+00:13:465:1411.5
119POPOWSKA Barbara 288RUN BYDGOSZCZ 3BYDGOSZCZK60+2K 4000:17:2200:18:4100:36:39.3000:36:51.55+00:13:495:1411.5
120GIŻA Wioletta 361POLONIA BYDGOSZCZ SLABYDGOSZCZK3017K 4100:17:3400:18:5200:36:45.7000:36:55.95+00:13:535:1511.4
121KOZAKIEWICZ Marcin 296TRAMWAJ FORDON TEAMNAKŁO NAD NOTECIĄM4023M 8000:17:2400:18:5000:36:44.8000:36:56.55+00:13:545:1511.4
122LUDZKOWSKA Edyta 349KB KATORŻNIK MUROWANA GOŚLINAMUROWANA GOŚLINAK4014K 4200:17:3600:18:5100:36:44.9500:36:57.70+00:13:555:1511.4
123RICHERT Teresa 245STOLNO TEAMSTOLNOK3018K 4300:17:5700:19:1300:36:48.0500:37:00.10+00:13:575:1511.4
124MATUSZEWSKA Monika 251BYDGOSZCZK3019K 4400:17:2200:18:4000:36:49.0000:37:01.70+00:13:595:1511.4
125BIERNAT Magdalena 295SPORT4LIFEINOWROCŁAWK3020K 4500:18:0800:19:2400:36:55.5000:37:03.95+00:14:015:1611.4
126KNIOŁA Lucyna 320NAKŁO NAD NOTECIĄK4015K 4600:17:2900:18:5500:37:07.1000:37:10.80+00:14:085:1811.3
127ZAORSKA Marta 402BYDGOSZCZK3021K 4700:18:0400:19:3800:37:03.3500:37:13.55+00:14:115:1711.3
128OŻGA Agnieszka 334BYDGOSZCZK209K 4800:17:5600:19:1300:37:18.0000:37:31.75+00:14:295:1911.3
129OWCZARZAK Daria 381BYDGOSZCZK2010K 4900:17:4600:19:0600:37:20.7000:37:33.75+00:14:315:2011.3
130GOTOWICZ Mariusz 376KDP GOTOWICZBYDGOSZCZM508M 8100:18:0000:19:1900:37:29.2000:37:38.50+00:14:365:2111.2
131WOJTYSIAK Szymon 203BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZM2017M 8200:17:3900:18:5900:37:26.6000:37:38.75+00:14:365:2011.2
132ARNISTA Julia 433LUBICZK3022K 5000:17:0500:18:2600:37:34.7000:37:41.05+00:14:385:2211.2
133ARENT Jan 3171966BYDGOSZCZM509M 8300:17:1700:18:3600:37:50.4000:37:56.65+00:14:545:2411.1
134CEMKE Magdalena 337BYDGOSZCZK2011K 5100:18:4000:19:5700:37:58.6500:38:10.90+00:15:085:2511.1
135DURDA Dominika 307SOLEC KUJAWSKIK2012K 5200:18:3200:19:5500:38:02.1500:38:11.90+00:15:095:2611
136ZALECH Barbara 273SOLEC-KUJAWSKIK3023K 5300:17:5200:19:1300:38:04.2000:38:15.35+00:15:125:2611
137KISIELEWSKA Aleksandra 405JEZIORA WIELKIEK3024K 5400:18:0400:19:3800:38:30.5500:38:41.15+00:15:385:3010.9
138MARIANSKA Emilia 404ZAMOŚĆK4016K 5500:18:2500:19:5100:38:39.9000:38:54.30+00:15:515:3110.9
139KOCHANSKA Wioletta 379PATEREKK4017K 5600:18:2300:19:4600:38:48.5500:38:57.90+00:15:555:3210.8
140JAWORSKA Monika 303BIEGAJĄCE CIACHASULNOWOK3025K 5700:18:2400:19:4800:39:00.9000:39:08.55+00:16:065:3410.8
141JAWORSKI Tomasz 304BIEGAJACE CIACHASULNOWOM3032M 8400:18:2500:19:4800:39:00.8500:39:08.75+00:16:065:3410.8
142SAWIŃSKI Łukasz 284STUDZIENKIM2018M 8500:18:3900:19:5900:39:01.3000:39:10.30+00:16:075:3410.8
143MIŁKOWSKA Monika 264MONIA BANDBYDGOSZCZK3026K 5800:19:0200:20:2200:39:00.1000:39:12.45+00:16:095:3410.8
144JANICKI Robert 257RUN BYDGOSZCZ 3BYDGOSZCZM3033M 8600:19:0400:20:2500:39:03.0000:39:13.35+00:16:105:3410.8
145TOKARSKA Alicja 336VEGE RUNNERSBYDGOSZCZK3027K 5900:18:5500:20:1500:39:05.2500:39:15.85+00:16:135:3510.7
146CIESIELSKA Oktawia 242BYDGOSZCZK2013K 6000:19:0500:20:2600:39:11.6000:39:20.90+00:16:185:3510.7
147SOBOWIEC Mirka 418SOBOWIEC TEAMBYDGOSZCZK4018K 6100:18:5700:20:2100:39:18.8500:39:26.65+00:16:245:3710.7
148BRZOZOWSKI Krzysztof 325KLUBBEN TEAMBYDGOSZCZM3034M 8700:19:4300:21:0500:39:29.6000:39:43.00+00:16:405:3810.6
149SOBCZAK Anna 399CZARNE STOPY.SMBYDGOSZCZK3028K 6200:19:1900:20:4200:39:31.2000:39:43.45+00:16:405:3810.6
150PIÓRKOWSKA Aga 356BYDGOSZCZK3029K 6300:18:0500:19:2300:39:34.9500:39:45.90+00:16:435:3910.6
151CHOŚCIŃSKA Agnieszka 437RUN FOR FUNTORUŃK4019K 6400:18:2800:19:5200:39:59.2000:40:05.20+00:17:025:4210.5
152STACHOWIAK Kamila 294WIELKA NIESZAWKAK2014K 6500:19:1500:20:3800:40:02.6500:40:11.40+00:17:085:4310.5
153WESOŁOWSKA Aleksandra 237BYDGOSZCZK3030K 6600:19:1500:20:4000:40:04.5500:40:19.40+00:17:165:4310.5
154LUDZKOWSKA Klaudia 351KB KATORŻNIK MUROWANA GOŚLINAMUROWANA GOŚLINAK2015K 6700:19:4900:21:1700:40:39.9000:40:53.00+00:17:505:4810.3
155DUBIAŁ Rafał 205ZICO RACING SPEED TEAMLESZNOM4024M 8800:14:5700:16:0400:41:42.9000:41:44.85+00:18:425:5710.1
156MIKOŁAJCZAK Aleksandra 331SOLECCY BIEGACZESOLEC KUJAWSKIK3031K 6800:19:1100:20:4400:41:42.7500:41:51.75+00:18:495:5710.1
157ROSOŁOWICZ Kamila 238BYDGOSZCZK3032K 6900:19:4200:21:1300:42:56.3000:43:11.60+00:20:096:089.8
158MARIAŃSKA Magdalena 403ZAMOŚĆK2016K 7000:19:4700:21:1600:43:41.8000:43:55.90+00:20:536:149.6
159BŁASZKIEWICZ Marzena 323BORÓWNOK3033K 7100:19:5300:21:3300:43:57.3000:44:05.45+00:21:026:169.6
160DANIELEK Adam 266BIEGAM, ŻEBY SIĘ NIE SPOCIĆ!BYDGOSZCZM3035M 8900:21:0500:22:3200:44:04.6500:44:14.10+00:21:116:179.5
161PETELCZYC Olga 372POZNANK2017K 7200:21:5300:23:2700:44:04.2500:44:14.50+00:21:126:179.5
162LUDZKOWSKI Krzysztof 350KB KATORŻNIK MUROWANA GOŚLINAMUROWANA GOŚLINAM2019M 9000:21:5600:23:2800:44:00.1000:44:14.70+00:21:126:179.5
163JANZEN Dirk 373BERLINM3036M 9100:21:5300:23:2700:44:05.0500:44:15.35+00:21:126:179.5
164MALCZEWSKA Mirula 426SPORT FAKTORYBYDGOSZCZK60+3K 7300:21:0400:22:3200:44:14.7500:44:23.75+00:21:216:199.5
165BIELENNY Michał 384BYDGOSZCZM60+4M 9200:21:5000:23:2600:46:24.0000:46:37.05+00:23:346:379.1
166DULKIEWICZ Mikołaj 342TORUŃM2020M 9300:22:0300:23:0400:46:27.2500:46:38.15+00:23:356:389
167NALEWALSKA Justyna 290SERCE TYBETUBYDGOSZCZK2018K 7400:21:5300:23:2800:46:51.2000:47:06.50+00:24:046:419
168ZIELIŃSKA Justyna 329SOLECCY BIEGACZESOLEC KUJAWSKIK3034K 7500:20:1600:22:0000:48:46.7500:48:46.75+00:25:446:588.6
STANISZEWSKA Kasia 220SK?RZEWOK4000:18:28 DNF00:19:53 DNF DNF DNF--
GURYN Wiktor 362ZIELONY PELIKANBYDGOSZCZM3000:19:30 DNF00:21:07 DNF DNF DNF--
ROMMEL Małgorzata 413OBI TEAMBYDGOSZCZK3000:22:07 DNF DNF DNF DNF--
ĆWIKLIŃSKI Tomasz 424BYDGOSZCZM2000:36:48 DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 172 wynik(ów)