ROLL & RUN :: BIEG GŁÓWNY

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Stowarzyszenie Podejmij Wyzwanie
Data/ Date:
2018-04-14
Miejsce/ Place:
Stolno
Dystans/ Distance:
7,5 km
Zgłoszonych/ Registered:
139
Wystartowało/ Started:
85
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
85
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | Drużyna | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60+ | M60+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
7.5km
Czas
brutto
7.5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
      
1KOTŁOWSKI Bartosz 312KOTŁOWSKI RUN TEAMOSTROMECKOM201M 100:25:39.8000:25:42.55 3:2517.5
2LUTOWSKI Wojciech 255TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM301M 200:28:15.2500:28:17.85+00:02:353:4615.9
3KANIEWSKI Błażej 295KB CZARNE WILKIRASZKÓWM302M 300:29:30.1500:29:33.15+00:03:503:5615.3
4KWIATKOWSKI Daniel 311KOTŁOWSKI RUN TEAMBYDGOSZCZM202M 400:30:33.9500:30:37.65+00:04:554:0414.7
5RYMER Jakub 310KOTŁOWSKI RUN TEAMBYDGOSZCZM303M 500:31:17.5500:31:20.95+00:05:384:1014.4
6MUSS Aleksander 323ACE OF SPADESBYDGOSZCZM401M 600:31:36.0000:31:40.30+00:05:574:1214.2
7JEŻEWSKI Łukasz 304KOBYŁYM304M 700:32:01.2500:32:04.60+00:06:224:1614.1
8BUKOWSKI Maciej 214SPORT4LIFE INOWROCŁAWINOWROCŁAWM305M 800:32:49.1000:32:53.55+00:07:114:2213.7
9FLEJSZER Łukasz 221U.K.S. ZWOLEŃ-TEAMGOSTYNINM306M 900:32:52.0000:32:55.00+00:07:124:2213.7
10WINIARSKI Grzegorz 273THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIEM307M 1000:33:18.1500:33:21.40+00:07:384:2613.5
11IWICKI Paweł 328KLINIKA TRIATHLONUBYDGOSZCZM203M 1100:33:23.2000:33:26.45+00:07:434:2713.5
12GRZENKOWITZ Dariusz 303CHEŁMNOM402M 1200:33:25.4500:33:31.00+00:07:484:2713.5
13ŻAK Emil 238AMAZING LIFE SPORT AND TRAVELLUBLINM204M 1300:33:29.4500:33:33.30+00:07:504:2813.4
14KARAŚ Tomasz 215LEGIA WARSZAWA MASTERSWARSZAWAM308M 1400:33:27.7500:33:34.65+00:07:524:2713.4
15STRĘCIWILK Tomasz 292BWMGRUDZIĄDZM309M 1500:33:43.2000:33:47.65+00:08:054:2913.3
16WILKIEWICZ Radek 269CITY PARKING GROUPGRUDZIĄDZM403M 1600:33:48.1000:33:53.95+00:08:114:3013.3
17GRZYWIŃSKI Grzegorz 298RUN BYDOSZCZBYDGOSZCZM404M 1700:33:54.4500:34:03.50+00:08:204:3113.3
18TALMA Łukasz 314DRUŻYNA SZPIKUGRUDZIĄDZM205M 1800:34:00.7500:34:05.50+00:08:224:3213.2
19HOŁDA Paweł 309VOLCANOSTOLNOM3010M 1900:34:06.2500:34:06.25+00:08:234:3213.2
20KADOW Ryszard 324TRISPACEBYDGOSZCZM405M 2000:34:05.3000:34:10.40+00:08:274:3213.2
21NAGOW Michał 256DRUŻYNA PIERŚCIENIABYDGOSZCZM406M 2100:34:12.6000:34:17.85+00:08:354:3313.2
22CIBOROWSKI Sebastian 229SEBA SPORT PISZPISZM407M 2200:34:17.5000:34:21.15+00:08:384:3413.1
23SZARMACH Stanisław 320THE RUNNERS ŚWIECIEGRÓDEKM60+1M 2300:35:05.1500:35:09.45+00:09:264:4012.8
24NIEDBALSKI Grzegorz 277RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM60+2M 2400:35:05.9500:35:11.60+00:09:294:4012.8
25ZIÓŁKOWSKI Julian 235GDAŃSKM501M 2500:35:12.5500:35:16.10+00:09:334:4112.8
26BONAS Maciej 289KRISMEDIASTOLNOM206M 2600:35:18.5500:35:21.45+00:09:384:4212.7
27CZAJKOWSKA Sylwia 291FOTOJOKERBYDGOSZCZK401K 100:35:27.1000:35:30.40+00:09:474:4312.7
28DULSKI Tadeusz 257DULSKI TEAMGRUDZIĄDZM408M 2700:35:37.8000:35:43.15+00:10:004:4512.6
29SOCZOMSKI Mirosław 213EDI TEAM ZGORZELECZGORZELECM502M 2800:35:54.9000:36:00.15+00:10:174:4712.5
30RUDOL Sebastiana 326BYDGOSZCZM409M 2900:36:30.7500:36:34.35+00:10:514:5212.3
31BLACHOWSKI Waldemar 317BLASZKI TEAMCHEŁMNOM3011M 3000:36:40.9500:36:45.90+00:11:034:5312.3
32CIBOROWSKA Aneta 228SEBA SPORT PISZPISZK402K 200:36:43.9000:36:46.80+00:11:044:5312.3
33WAWRZYNIAK Michał 227OSTRÓW WIELKOPOLSKIM207M 3100:36:44.0000:36:48.45+00:11:054:5312.3
34PARASZKA Łukasz 220WARSZAWAM3012M 3200:36:43.2500:36:49.85+00:11:074:5312.3
35GORDON Roman 281RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM60+3M 3300:36:47.6500:36:56.50+00:11:134:5412.2
36LASKOWSKI Dariusz 254BRAKGRUDZIĄDZM4010M 3400:37:04.3000:37:11.95+00:11:294:5612.1
37MITKOWSKA Natalia 231GOSCIERADZK301K 300:37:11.0000:37:14.00+00:11:314:5712.1
38WAWRZYNIAK Dawid 316DRUŻYNA PIERŚCIENIABYDGOSZCZM3013M 3500:37:19.2500:37:27.85+00:11:454:5812.1
39ZIOBRO Marek 322CHEŁMNOM3014M 3600:37:24.1500:37:30.75+00:11:484:5912
40STYKAŁA Magdalena 294BUKOWIECK403K 400:37:30.2500:37:37.35+00:11:545:0012
41SZARMACH Kacper 321THE RUNNERS ŚWIECIEGRÓDEKM208M 3700:38:20.9000:38:25.85+00:12:435:0611.7
42SOBCZAK Krzysztof 260K SKIERA CLUBBYDGOSZCZM3015M 3800:38:23.8500:38:33.00+00:12:505:0711.7
43MACHOWSKI Michał 222ROLLSCHOOL WARSZAWAWARSZAWAM209M 3900:38:37.4000:38:42.95+00:13:005:0811.7
44PYTYŃSKA Izabela 261GRUDZIĄDZKA FIT MAMAGRUDZIĄDZK302K 500:38:42.6000:38:47.05+00:13:045:0911.6
45PYTYŃSKI Arkadiusz 262GRUDZIĄDZKA FIT MAMAGRUDZIĄDZM3016M 4000:38:42.8500:38:47.65+00:13:055:0911.6
46CHILIŃSKA Agnieszka 293SEBA-SPORT PISZPISZK404K 600:39:15.8500:39:20.95+00:13:385:1411.5
47CHILIŃSKI Eryk 230SEBA-SPORT PISZPISZM2010M 4100:39:21.0000:39:24.00+00:13:415:1411.4
48KUŹMA Anna 253THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIEK405K 700:39:28.8000:39:32.70+00:13:505:1511.4
49LEŚNIEWICZ Danuta 218MINIONSSPEEDTEAMWARSZAWAK303K 800:39:35.0500:39:42.35+00:13:595:1611.4
50DUBIAŁ Rafał 226ZICO RACING SPEED TEAMLESZNOM4011M 4200:40:00.2000:40:05.35+00:14:225:2011.3
51OKOŃSKI Piort 287GRUDZIĄDZM3017M 4300:40:10.8000:40:10.80+00:14:285:2111.2
52PACZUSKI Jarosław 223LEGIA WARSZAWA MASTERSWARSZAWAM503M 4400:40:14.0000:40:17.00+00:14:345:2111.2
53NIEWIAROWSKI Jarosław 212BIEGIEM PO PIWOŁÓDŹM3018M 4500:40:17.0500:40:23.05+00:14:405:2211.2
54CHARUBIN Sławomir 234SEBASPORT PISZPISZM504M 4600:40:32.0500:40:35.75+00:14:535:2411.1
55RUDOL Magdalena 325RUN PASJAPRĄDOCINK406K 900:40:32.3000:40:36.50+00:14:535:2411.1
56SZNAJDER Seweryn 315DRUŻYNA PIERŚCIENIABYDGOSZCZM4012M 4700:40:33.3500:40:42.50+00:14:595:2411.1
57KRÓWKA Rafał 290OSTRÓW WIELKOPOLSKIM2011M 4800:40:40.1500:40:44.30+00:15:015:2511.1
58WITEK Grzegorz 225ŁÓDŹM505M 4900:41:20.4000:41:26.80+00:15:445:3010.9
59JEŻEWSKA Edyta 305PAPARZYNK201K 1000:41:36.6500:41:40.80+00:15:585:3210.8
60DZIEŻA Roma 279RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK407K 1100:41:47.7000:41:55.95+00:16:135:3410.8
61ZIÓŁKOWSKA Katarzyna 329CHEŁMŻAK202K 1200:41:58.4000:41:58.40+00:16:155:3510.7
62WOJCIECHOWSKI Grzegorz 263ATOS BYDGOSZCZBYDGOSZCZM2012M 5000:41:54.5000:42:02.10+00:16:195:3510.7
63MARKOWSKA Anna 258GRUDZIĄDZK304K 1300:42:03.1500:42:09.20+00:16:265:3610.7
64KOSCIOWSKA Agnieszka 237GDAŃSKK305K 1400:42:44.9500:42:50.65+00:17:085:4210.5
65GOŁATA Ewa 297BYŁ INOWROCŁAWINOWROCŁAWK501K 1500:42:55.0000:43:01.90+00:17:195:4310.5
66DOBEK Rafal 275GRUBNOM3019M 5100:43:02.5500:43:11.00+00:17:285:4410.5
67ŁABINOWICZ Szymon 233TWISTERGDAŃSKM2013M 5200:43:19.0000:43:22.00+00:17:395:4610.4
68CHRZANOWSKA Cecylia 296AKTYWNE LISEWOLISEWOK502K 1600:43:27.3500:43:31.05+00:17:485:4710.4
69RICHERT Teresa 288STOLNOK306K 1700:43:48.3000:43:55.60+00:18:135:5010.3
70STASZOK Katarzyna 217ROLL4LIFEOSTRÓW WLKP.K307K 1800:44:32.0000:44:36.45+00:18:535:5610.1
71MAGDOWSKA Agnieszka 265GRUDZIĄDZK308K 1900:44:47.6000:44:53.25+00:19:105:5810
72BRĄGIEL Jakub 299VEGE RUNNERSBYDGOSZCZM3020M 5300:45:30.3000:45:40.70+00:19:586:049.9
73MIŁKOWSKA Monika 278RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK408K 2000:46:18.0500:46:26.50+00:20:436:109.7
74MORCZYŃSKA Katarzyna 251GRUDZIĄDZKA FIT MAMAGRUDZIĄDZK203K 2100:46:30.0500:46:36.95+00:20:546:129.7
75BRĄGIEL Anna 300VEGE RUNNERSBYDGOSZCZK309K 2200:46:29.1000:46:39.65+00:20:576:119.7
76PARTYKA Natalia 232ZICO RACING SPEED TEAMPOZNAŃK3010K 2300:47:07.2000:47:15.40+00:21:326:169.6
77PARTYKA Łukasz 330POZNAŃM3021M 5400:47:08.1500:47:16.90+00:21:346:179.5
78ANZEL Dorota 270SP MOKREGRUDZIĄDZK409K 2400:47:34.7500:47:40.30+00:21:576:209.5
79ZDROJEWSKA (SAWICKA) Sylwia 308CHEŁMNOK3011K 2500:47:56.5000:48:03.70+00:22:216:239.4
80MARKOWSKI Łukasz 259RUN 4 FUNGRUDZIĄDZM3022M 5500:49:21.7000:49:27.80+00:23:456:349.1
81LIZUT Krzysztof 211TR STARBLADESTARGARDM506M 5600:51:27.7000:51:33.70+00:25:516:518.7
82RODZIŃSKA Anita 266GRUDZIĄDZK503K 2600:52:37.1000:52:43.70+00:27:017:008.6
83LORKOWSKA Beata 313RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK4010K 2700:53:11.5500:53:19.75+00:27:377:058.5
84MOSKAL Marta 283MAŁE CZYSTEK204K 2800:53:57.9000:54:08.05+00:28:257:118.3
85NIEMCZYK Ula 252KRISMEDIA TEAMCHOJNICEK3012K 2900:54:00.7500:54:08.55+00:28:267:128.3
Znaleziono 85 wynik(ów)