ROLL & RUN :: DWUBÓJ ROLKI + ROWER

Organizator:
KrisMedia Krzysztof Skiera
Data:
2019-04-06
Miejsce:
Stolno
Dystans:
36 km
Zgłoszonych:
28
Wystartowało:
25
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
24
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Rolki | Rower | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MRolkiRowerCzas
netto
36km
Czas
brutto
36km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1KOC Marcin 34Tolla Speed Team ToruńTORUŃMężczyźni1M 100:38:43.3000:25:21.8501:04:05.1501:11:00.15 1:4633.7
2DUDA Marcin 31Rolla Speed TeamTORUŃMężczyźni2M 200:38:49.0000:26:35.7001:05:24.7001:18:05.70+00:01:191:4933
3IGNASZAK Michał 33Plichwyścig.plWARSZAWAMężczyźni3M 300:38:43.1000:27:31.0001:06:14.1001:15:45.10+00:02:081:5032.6
4ANDRZEJEWSKI Piotr 264SKATINGGDAŃSKMężczyźni4M 400:41:06.2500:25:15.2001:06:21.4501:21:44.45+00:02:161:5032.6
5DEUS Grzegorz 30SZCZECINEKMężczyźni5M 500:43:41.6500:26:10.3501:09:52.0001:14:11.00+00:05:461:5630.9
6KOSZAŁKA Andrzej 36NOWA WIEŚ LĘBORSKAMężczyźni6M 600:43:41.2000:28:38.1501:12:19.3501:20:37.35+00:08:142:0029.9
7SAPIJASZKO Łukasz 48Legia Warszawa MastersWARSZAWAMężczyźni7M 700:45:21.7000:29:20.8501:14:42.5501:22:28.55+00:10:372:0428.9
8MĄDROSZYK Dawid 42SKATE2CITYSZEWCEMężczyźni8M 800:44:42.6000:30:45.2501:15:27.8501:23:20.85+00:11:222:0528.6
9ŁABINOWICZ Szymon 38Twister TrójmiastoGDAŃSKMężczyźni9M 900:41:16.8000:34:54.0001:16:10.8001:21:46.80+00:12:052:0628.4
10WÓJCIK Tomasz 50Makalu TeamWOŁOMINMężczyźni10M 1000:47:17.9500:30:00.4501:17:18.4001:27:51.40+00:13:132:0827.9
11WRÓBEL Antoni 51PĘPOWO 83-330Mężczyźni11M 1100:44:43.3000:33:22.2501:18:05.5501:20:45.55+00:14:002:1027.7
12ZOREMBA Jan 52AZS AWF KatowiceRTTARNOWSKIE GÓRYMężczyźni12M 1200:47:17.6500:30:48.7501:18:06.4001:24:04.40+00:14:012:1027.7
13SAPIJASZKO Marta 47Legia Warszawa MastersWARSZAWAKobiety1K 100:48:25.8000:31:26.3501:19:52.1501:27:50.15+00:15:472:1327
14MAJEWSKI Piotr 40Skate2CityGRODZISK WLKP.Mężczyźni13M 1300:49:12.0500:33:40.3501:22:52.4001:24:54.40+00:18:472:1826.1
15ŁABINOWICZ Piotr 37Twister TrójmiastoGDAŃSKMężczyźni14M 1400:47:58.0000:36:59.8501:24:57.8501:30:26.85+00:20:522:2125.4
16PRIEBE Jacek 45PlichWyscig.plGNIEZNOMężczyźni15M 1500:52:38.6500:32:44.7501:25:23.4001:27:31.40+00:21:182:2225.3
17GOŁECKA Bożena 32KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZBYDGOSZCZKobiety2K 200:50:07.9000:35:21.7001:25:29.6001:27:01.60+00:21:242:2225.3
18MACIEJEWSKI Marian 39IŁAWAMężczyźni16M 1600:55:49.6500:29:41.0001:25:30.6501:35:09.65+00:21:252:2225.3
19OSZCZYK Grzegorz 43AMATORSOBOLEMężczyźni17M 1700:59:32.0000:32:49.6001:32:21.6001:48:20.60+00:28:162:3323.4
20PRZYBYSŁAWSKA Paulina 46UKS ZWOLEŃ TEAMGNIEZNOKobiety3K 300:49:42.2500:44:13.9001:33:56.1501:42:23.15+00:29:512:3623
21MASŁOWSKI Aleksander 41Softronic Skate Team74-320 BARLINEKMężczyźni18M 1800:59:04.1500:39:01.4501:38:05.6001:47:18.60+00:34:002:4322
22MASŁOWSKI Aleksander 41Softronic Skate Team74-320 BARLINEKMężczyźni19M 1900:59:04.1500:39:01.4501:38:05.6001:47:18.60+00:34:002:4322
23BANIA Zygmunt 27KursantPRZYSIEKMężczyźni20M 2001:03:35.6000:37:22.8001:40:58.4001:55:48.40+00:36:532:4821.4
24BRZÓSKA Andrzej 29MROCZAMężczyźni21M 2101:30:17.8000:39:56.1502:10:13.9502:23:17.95+01:06:083:3716.6
SLIWINSKI Henryk 49TORUŃMężczyźni00:43:41.10 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
Znaleziono 25 wynik(ów)