ROLL & RUN :: DWUBÓJ

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
KrisMedia Krzysztof Skiera
Data/ Date:
2018-09-08
Miejsce/ Place:
Bydgoszcz
Dystans/ Distance:
26 km
Zgłoszonych/ Registered:
22
Wystartowało/ Started:
18
Nie ukończyło/ Not finished:
2
Ukończyło/ Finished:
16
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Rolki Szybkie | Bieg Główny | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MRolki SzybkieBieg GłównyCzas
netto
28.5km
Czas
brutto
28.5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
        
1BUKOWSKI Maciej 203ROLLA SPEED TEAMINOWROCŁAWM-Open1M 100:36:15.4000:19:10.6500:55:24.0000:55:26.05 2:0728.2
2CIBOROWSKI Sebastian 216PISZM-Open2M 200:37:55.1500:19:07.8000:56:59.8000:57:02.95+00:01:362:1127.4
3KSENIAK Tomasz 218TWISTER TRÓJMIASTOGDAŃSKM-Open3M 300:37:48.0000:20:20.5500:58:05.9500:58:08.55+00:02:422:1426.9
4FIREK Wiesław 201NOWOTARSKI KLUB KOLARSKIWARSZAWAM-Open4M 400:39:59.6000:20:31.8501:00:24.6001:00:31.45+00:05:052:1925.8
5PARASZKA Łukasz 209MINIONS SPEED TEAMWARSZAWAM-Open5M 500:39:55.8000:20:44.5501:00:30.4001:00:40.35+00:05:142:1925.8
6ZIÓŁKOWSKI Julian 214STOWARZYSZENIE WROTKARSKIE GDAŃSKIE LWYGDAŃSKM-Open6M 600:39:57.4000:21:35.4001:01:27.4501:01:32.80+00:06:062:2125.4
7ZDANCEWICZ Paweł 222LEGIA WARSZAWA MASTERSWARSZAWAM-Open7M 700:39:58.3500:21:38.5501:01:29.9501:01:36.90+00:06:102:2125.4
8CHOJECKI Dariusz 206ROLL4FUNBYDGOSZCZM-Open8M 800:37:47.7000:24:23.4501:02:07.2501:02:11.15+00:06:452:2325.1
9STANISZEWSKI Jarosław 219TS STARBLADEPRZECŁAWM-Open9M 900:39:58.8000:23:14.9001:03:05.0501:03:13.70+00:07:472:2524.7
10SADOWSKI Wojciech 211ŻUROMINM-Open10M 1000:40:17.1000:23:29.6001:03:36.4001:03:46.70+00:08:202:2624.5
11KOŚCIOWSKA Agnieszka 212GDAŃSKK-Open1K 100:40:01.4500:24:57.8501:04:51.6501:04:59.30+00:09:332:2924.1
12CIBOROWSKA Aneta 215PISZK-Open2K 200:45:49.1000:23:40.4001:09:20.6001:09:29.50+00:14:032:4022.5
13MUCHA Michał 221WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM-Open11M 1100:49:26.4500:23:45.5501:12:57.5001:13:12.00+00:17:452:4821.4
14LEŚNIEWICZ Danuta 210WARSZAWAK-Open3K 300:49:23.5000:24:11.1001:13:21.8501:13:34.60+00:18:082:4921.3
15SURMA Balbina 205BYDGOSZCZK-Open4K 400:45:48.5500:30:55.2001:16:38.0001:16:43.75+00:21:172:5620.4
16GOŁĘBIEWSKI Hubert 202JASTRZĘBIE BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-Open12M 1201:01:10.3000:28:13.2501:28:58.6501:29:23.55+00:33:573:2517.5
SOCZOMSKI Mirosław 208ZGORZELECM-Open00:37:49.05 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
PRZYBYSŁAWSKA Paulina 217UKS ZWOLEŃ-TEAMGNIEZNOK-Open00:45:48.40 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
Znaleziono 18 wynik(ów)