ROLL & RUN :: DWUBÓJ

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Stowarzyszenie Podejmij Wyzwanie
Data/ Date:
2017-09-02
Miejsce/ Place:
Bydgoszcz
Dystans/ Distance:
28 km
Zgłoszonych/ Registered:
24
Wystartowało/ Started:
19
Nie ukończyło/ Not finished:
2
Ukończyło/ Finished:
17
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Rolki Szybkie | Bieg Główny | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkRolki SzybkieBieg GłównyCzas
netto
28.5km
Czas
brutto
28.5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
        
1KRYNICKI Maciej 204PLICHWYŚCIG.PLZIELONAMężczyźni100:37:08.3000:26:35.4501:03:37.0501:03:43.75 2:1626.4
2BUKOWSKI Maciej 214SPORT4LIFEINOWROCŁAWMężczyźni200:38:40.9000:26:35.5501:05:09.8001:05:16.45 2:1925.8
3CIBOROWSKI Sebastian 223SEBA-SPORT PISZPISZMężczyźni300:39:27.3500:26:37.6501:05:59.4501:06:05.00 2:2125.5
4CHOJECKI Dariusz 216ONIA TEAMBYDGOSZCZMężczyźni400:38:07.9000:29:34.2001:07:35.8001:07:42.10 2:2424.9
5ZIÓŁKOWSKI Julian 215STOWARZYSZENIE WROTKARSKIE 'GDAŃSKIE LWY'GDAŃSKMężczyźni500:38:51.2500:28:52.2501:07:38.8001:07:43.50 2:2424.8
6PARASZKA Łukasz 207WARSZAWAMężczyźni600:43:43.0000:28:52.3501:12:24.4501:12:35.35 2:3523.2
7MITKOWSKA Natalia 218GOŚCIERADZKobiety100:44:54.8000:30:01.9501:14:45.0001:14:56.75 2:4022.5
8SADOWSKI Wojciech 212AMATORŻUROMINMężczyźni700:43:56.9000:31:49.7501:15:35.6501:15:46.65 2:4122.2
9KOSCIOWSKA Agnieszka 202ZICO RACING SPEED TEAMGDA NSKKobiety200:42:30.5000:33:31.5501:15:54.5501:16:02.05 2:4222.1
10CIBOROWSKA Aneta 222SEBA-SPORT PISZPISZKobiety300:47:13.8500:30:29.8501:17:37.0001:17:43.70 2:4621.6
11LEŚNIEWICZ Danuta 211MINIONSSPEEDTEAMWARSZAWAKobiety400:51:34.2500:31:48.3501:23:10.5501:23:22.60 2:5820.2
12SURMA Balbina 217BYDGOSZCZKobiety500:48:18.3000:36:26.1501:24:35.0501:24:44.45 3:0119.9
13STANISZEWSKA Kasia 220SKÒRZEWOKobiety600:47:40.0000:38:36.3501:26:02.4501:26:16.35 3:0419.5
14KOSTAŃSKI Adam 213BRODNICA BIEGABRODNICAMężczyźni800:58:24.8000:28:51.6501:27:00.7501:27:16.45 3:0619.3
15DUBIAŁ Rafał 205ZICO RACING SPEED TEAMLESZNOMężczyźni900:46:37.3000:41:44.8501:28:17.2001:28:22.15 3:0919
16KOWALSKA Małgorzata 219BYDGOSZCZKobiety700:57:55.4000:32:26.4001:30:01.4001:30:21.80 3:1218.7
17WOJTYSIAK Szymon 203BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZMężczyźni1001:25:25.7000:37:38.7502:02:41.4002:03:04.45 4:2213.7
SOCZOMSKI Mirosław 201EDI TEAM ZGORZELECZGORZELECMężczyźni00:39:25.85 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KRYSIAK Robert 208BYDGOSZCZMężczyźni00:50:14.25 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
Znaleziono 19 wynik(ów)