ROLL & RUN :: ROLKI FITNESS

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Stowarzyszenie Podejmij Wyzwanie
Data/ Date:
2017-09-02
Miejsce/ Place:
Bydgoszcz
Dystans/ Distance:
8 km
Zgłoszonych/ Registered:
111
Wystartowało/ Started:
58
Nie ukończyło/ Not finished:
3
Ukończyło/ Finished:
55
Na trasie/ On track:
3

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 3.4km | 3.6km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnk3.4km3.6kmCzas
netto
8km
Czas
brutto
8km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
        
1FLEJSZER Łukasz 43U.K.S. ZWOLEŃ-TEAMGOSTYNINMężczyźni100:06:0100:06:3100:12:58.2500:12:59.55 1:3737
2KWIATKOWSKI Łukasz 74K.S. JASTRZĘBIE BYDGOSZCZBYDGOSZCZMężczyźni200:07:2600:08:0400:15:38.0000:15:38.80+00:02:391:5730.7
3GRUBCZYNSKI Dariusz 7POTULICEMężczyźni300:07:3300:08:1200:15:39.1500:15:41.30+00:02:411:5730.7
4JUNKA Karolina 22K.S. JASTRZĘBIE BYDGOSZCZBYDGOSZCZKobiety100:07:2500:08:0400:15:39.7500:15:42.45+00:02:421:5730.6
5MAREK Sławomir 42SOLECCY BIEGACZEPRZYSIEKMężczyźni400:07:2900:08:1000:16:01.3500:16:02.65+00:03:032:0030
6HEINRICH Marcin 29K.S. JASTRZĘBIE BYDGOSZCZBYDGOSZCZMężczyźni500:07:2400:08:0400:16:15.1000:16:16.25+00:03:162:0129.5
7GRZECHULSKI Wojciech 69WOLNY ELEKTRONSZCZECINMężczyźni600:07:4700:08:2600:16:31.1000:16:33.55+00:03:342:0329.1
8KRAJNIK Jacek 18BYDGOSZCZMężczyźni700:07:4900:08:3100:16:35.0000:16:36.85+00:03:372:0428.9
9FELD Maciej 67BZ WBK RUNNERS TEAMBYDGOSZCZMężczyźni800:08:2400:09:1100:17:33.6500:17:38.80+00:04:392:1127.4
10ZAMIATOWSKA Kinga 31ROLL&RUN KRISMEDIATEAMBYDGOSZCZKobiety200:08:2700:09:1400:17:49.0000:17:51.75+00:04:522:1326.9
11KULCZYŃSKA Joanna 2BYDGOSZCZKobiety300:08:3000:09:1300:17:58.5500:18:00.50+00:05:002:1426.7
12PANEK-FRYC Karolina 14BYDGOSZCZKobiety400:08:2800:09:1000:18:13.2000:18:14.25+00:05:142:1626.3
13GWIZDAŁA Paweł 58AMATORSAMOCIĄŻEKMężczyźni900:08:2400:09:1200:18:23.5000:18:27.75+00:05:282:1726.1
14CHABERSKI Michał 61BYDGOSZCZMężczyźni1000:08:4500:09:2800:19:08.9000:19:14.55+00:06:152:2325.1
15LEWANDOWSKI Boguslaw 78BIALE BLOTAMężczyźni1100:09:0100:09:4900:19:17.9500:19:20.00+00:06:202:2424.9
16GOLIK Tomasz 13OSIELSKOMężczyźni1200:09:0300:09:4800:19:21.6500:19:26.75+00:06:272:2524.8
17GRUDZIŃSKA Joanna 57GDAŃSKKobiety500:09:3300:10:1900:19:38.4000:19:42.50+00:06:422:2724.4
18CABANSKA Katarzyna 5VITAPOLBARCINKobiety600:09:4700:10:3800:20:19.9000:20:22.25+00:07:222:3223.6
19GRUDZIŃSKI Przemysław 55GDAŃSKMężczyźni1300:09:0700:09:5200:20:21.7000:20:26.40+00:07:262:3223.6
20PILARCZYK Radosław 60POBIEDZISKAPOBIEDZISKAMężczyźni1400:09:4700:10:3700:20:30.0500:20:34.40+00:07:342:3323.4
21MAĆKO Krzysztof 1MAĆKI TEAMBYDGOSZCZMężczyźni1500:09:4000:10:3700:20:31.8000:20:36.95+00:07:372:3323.4
22ADAM Daria 59POBIEDZISKAGNIEZNOKobiety700:10:0300:11:0100:20:57.1500:21:00.80+00:08:012:3722.9
23OLEŚ Ewa 77CZARNOWOKobiety800:10:0700:11:0300:21:28.5500:21:32.05+00:08:322:4122.3
24SAWICKA Małgorzata 28BYDGOSZCZKobiety900:10:2900:11:1500:21:39.3500:21:45.00+00:08:452:4222.2
25ZIELIŃSKA Elżbieta 66BYDGOSKI KLUB MORSÓWBYDGOSZCZKobiety1000:10:3800:11:3200:21:53.8500:21:56.70+00:08:572:4421.9
26KASPROWICZ Małgorzata 12WĄGROWIECKobiety1100:11:1300:12:1100:21:51.9000:22:02.30+00:09:022:4422
27WIŚNIEWSKI Piotr 53BYDGOSZCZMężczyźni1600:10:3300:11:2400:21:53.6500:22:03.25+00:09:032:4421.9
28BOGDANÓW Karolina 45BYDGOSZCZKobiety1200:10:5000:11:4600:22:03.0000:22:12.05+00:09:122:4521.8
29NAREWSKA Alicja 72WILCZKI GDAŃSKIETRÓJMIASTOKobiety1300:10:3700:11:2900:22:14.1000:22:18.80+00:09:192:4621.6
30HODYL Joanna 56BYDGOSZCZKobiety1400:10:5900:11:4600:22:11.5000:22:18.95+00:09:192:4621.6
31JASIENIECKI Piotr 76KOSZALINMężczyźni1700:11:1400:12:1200:22:33.5500:22:42.25+00:09:422:4921.3
32KWIATKOWSKA Natalia 51GRUDZIĄDZKobiety1500:10:2200:11:1300:22:41.5000:22:45.90+00:09:462:5021.2
33SZPRĘGLEWSKA Natalia 48LISEWOKobiety1600:10:5100:11:3700:22:57.2000:23:03.35+00:10:032:5220.9
34WŁODARA Robert 75BYDGOSZCZMężczyźni1800:10:4800:11:3800:23:16.2000:23:20.65+00:10:212:5420.6
35BIAŁY Barbara 50BYSGOSZCZKobiety1700:11:0400:11:5200:23:28.3500:23:35.40+00:10:352:5620.5
36GRĄZKA Ewa 47BYDGOSZCZKobiety1800:10:5200:11:5000:23:32.4000:23:40.90+00:10:412:5620.4
37MELLEM Anna 3BYDGOSZCZKobiety1900:11:0900:12:0600:23:35.4500:23:43.85+00:10:442:5620.4
38CZACZYK Joanna 9KOLEZENSKIOSOWIECKobiety2000:11:3400:12:3500:23:48.4000:23:55.65+00:10:562:5820.2
39SZYMCZYK Angelika 10KOLEZENSKIBYDGOSZCZKobiety2100:11:3700:12:3600:23:47.8000:23:55.65+00:10:562:5820.2
40SŁOMSKA Ilona 52PRZYSIEKKobiety2200:11:1100:12:0400:24:03.6500:24:06.30+00:11:063:0019.9
41WIATROWSKA Katarzyna 33BYDGOSZCZKobiety2300:12:2300:13:3000:25:04.9000:25:08.30+00:12:083:0819.1
42RYBKA Magdalena 86DĄBROWA CHEŁMIŃSKAKobiety2400:11:5900:12:5700:25:11.5000:25:15.10+00:12:153:0919
43KACZMAREK Anna 84DECATHLON FORDON TEAMBYDGOSZCZKobiety2500:11:2900:12:2500:25:14.9000:25:21.75+00:12:223:0919
44BEŁWON Marta 49ZOSIA TEAMBYDGOSZCZKobiety2600:11:4000:12:4500:25:37.9000:25:46.90+00:12:473:1218.7
45SZYMCZYK Jarosław 11KOLEŻEŃSKIBYDGOSZCZMężczyźni1900:11:5500:12:5300:25:45.6000:25:53.15+00:12:533:1318.6
46RYCHTER-PODBORNA Sylwia 62TORUŃKobiety2700:13:2800:14:3400:26:18.0500:26:29.70+00:13:303:1718.3
47NIEMCZYK Ula 4CHOJNICEKobiety2800:12:3400:14:1100:26:46.0500:26:58.55+00:13:593:2017.9
48MAĆKO Angelika 8MAĆKI TEAMBYDGOSZCZKobiety2900:12:3800:13:3700:27:41.5500:27:46.35+00:14:463:2717.3
49SIEDLECKA Daria 85DECATHLON FORDON TEAMBYDGOSZCZKobiety3000:13:1000:14:2400:28:21.6500:28:28.45+00:15:283:3216.9
50WINIARSKA Paulina 39BYDGOSZCZKobiety3100:12:5300:14:0200:28:58.5500:29:03.40+00:16:033:3716.6
51SYLWESTRZAK Marcin 79GIŻYCKOMężczyźni2000:13:3600:14:5100:29:23.4500:29:33.55+00:16:343:4016.3
52GACKOWSKI Artur 64BYDGOSZCZMężczyźni2100:15:3100:17:2000:33:32.8000:33:43.85+00:20:444:1114.3
53STEINMETZ GACKOWSKA Małgorzata 63BYDGOSZCZKobiety3200:15:3500:17:2100:33:32.0500:33:43.85+00:20:444:1114.3
54JANIAK Barbara 68STRZAŁKOWOKobiety3300:13:0300:26:0900:39:30.2500:39:34.25+00:26:344:5612.2
55LORKOWSKA Beata 87Kobiety3400:16:4600:18:2000:41:24.6000:41:28.85+00:28:295:1011.6
56WOJTYSIAK Szymon 203BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZMężczyźni2200:43:2300:45:58+00:39:2612:464.7
57SOCZOMSKI Mirosław 201EDI TEAM ZGORZELECZGORZELECMężczyźni2300:46:55+00:40:5313:474.3
58SADOWSKI Wojciech 212AMATORŻUROMINMężczyźni2400:48:17+00:42:1514:124.2
Znaleziono 58 wynik(ów)