ROLL & RUN :: ROLKI FITNESS

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
KrisMedia Krzysztof Skiera
Data/ Date:
2018-04-14
Miejsce/ Place:
Stolno
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
70
Wystartowało/ Started:
48
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
48
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
      
1FLEJSZER Łukasz 16U.K.S. ZWOLEŃ-TEAMGOSTYNINMężczyźni1M 100:09:38.3500:09:40.00 1:5531.1
2KWIATKOWSKI Łukasz 29KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZBYDGOSZCZMężczyźni2M 200:11:56.3500:11:58.00+00:02:182:2325.1
3MAREK Sławomir 12PRZYSIEKMężczyźni3M 300:12:29.3500:12:31.00+00:02:512:3024
4KRAJNIK Jacek 10KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZBYDGOSZCZMężczyźni4M 400:12:29.7500:12:32.00+00:02:522:3024
5GRUBCZYNSKI Dariusz 7POTULICEMężczyźni5M 500:12:45.9000:12:48.00+00:03:082:3323.5
6BARCZYŃSKI Łukasz 49TORUŃMężczyźni6M 600:13:07.1500:13:14.00+00:03:342:3722.8
7ZAMIATOWSKA Kinga 9BYDGOSZCZKobiety1K 100:13:54.9000:13:56.85+00:04:162:4721.6
8KRZYŻANOWSKA Agnieszka 11KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZBYDGOSZCZKobiety2K 200:13:55.6500:13:57.80+00:04:172:4721.6
9BOGUCKA Nikola 5SKATE2CITYRAKONIEWICEKobiety3K 300:13:56.1500:13:59.00+00:04:192:4721.5
10WOJCIECHOWSKI Marcin 51ROLLERBLADINGBYDGOSZCZMężczyźni7M 700:14:20.0000:14:22.90+00:04:422:5220.9
11SZYMCZYK Jarosław 24K.S JASTRZĘBIE BYDGOSZCZBYDGOSZCZMężczyźni8M 800:14:21.8500:14:24.70+00:04:442:5220.9
12GAGACKI Marcin 57KS JASTRZĘBIE BYDGOSZCZMężczyźni9M 900:14:54.2000:14:58.90+00:05:182:5820.1
13LOOSE Paulina 34K.S. JASTRZĘBIE BYDGOSZCZBYDGOSZCZKobiety4K 400:15:05.0500:15:08.20+00:05:283:0119.9
14NIEMCZEWSKA Patrycja 19KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZBYDGOSZCZKobiety5K 500:15:05.0500:15:08.25+00:05:283:0119.9
15IGŁOWSKA Halina 42TORUŃKobiety6K 600:15:28.0500:15:31.30+00:05:513:0519.4
16RYBKA Magdalena 15KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZDĄBROWA CHEŁMIŃSKAKobiety7K 700:15:38.8500:15:41.10+00:06:013:0719.2
17GOLIK Tomasz 6OSIELSKOMężczyźni10M 1000:15:41.1500:15:50.75+00:06:103:0819.1
18CZACZYK Rafał 4KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZOSÓWIECMężczyźni11M 1100:15:54.0500:15:59.25+00:06:193:1018.9
19DUSZYŃSKA Natalia 23TCZEWKobiety8K 800:16:00.7500:16:03.50+00:06:233:1218.7
20WESOŁOWSKI Tomasz 35AMATORBYDGOSZCZMężczyźni12M 1200:15:58.0000:16:04.40+00:06:243:1118.8
21PAWŁOWSKI Adam 46DECATHLON FORDONBYDGOSZCZMężczyźni13M 1300:15:59.9000:16:07.20+00:06:273:1218.8
22BIELAWSKI Łukasz 47DECATHLON FORDONBYDGOSZCZMężczyźni14M 1400:16:01.9500:16:09.40+00:06:293:1218.7
23SZYMCZYK Angelika 25K.S. JASTRZEBIE BYDGOSZCZBYDGOSZCZKobiety9K 900:16:14.2000:16:18.50+00:06:383:1418.5
24CZACZYK Joanna 3KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZOSÓWIECKobiety10K 1000:16:15.0500:16:18.80+00:06:383:1518.5
25SZPRĘGLEWSKA Natalia 13LISEWOKobiety11K 1100:16:19.5500:16:23.00+00:06:433:1618.4
26KIEDROWSKA Dorota 52FADAFWAŁCZKobiety12K 1200:16:32.4000:16:35.10+00:06:553:1818.1
27WESOŁOWSKI Wiktor 36AMATORBYDGOSZCZMężczyźni15M 1500:16:37.6500:16:43.75+00:07:033:1918.1
28POLASIK Magdalena 45DECATHLON FORDONBYDGOSZCZKobiety13K 1300:16:39.3500:16:47.10+00:07:073:2018
29SZCZYPIORSKI Piotr 44DECATHLON FORDONBYDGOSZCZMężczyźni16M 1600:16:39.2000:16:47.10+00:07:073:2018
30STACHOWSKA Paulina 14ROLLERBLADINGSCHOOLBYDGOSZCZKobiety14K 1400:16:54.7500:16:56.10+00:07:163:2317.7
31ŻUREK Tomasz 1CHEŁMNOMężczyźni17M 1700:16:54.9500:16:57.50+00:07:173:2317.7
32MESZEK Mariusz 43ICE N ROLLTORUŃMężczyźni18M 1800:16:48.9500:16:59.05+00:07:193:2117.8
33MUSS Urszula 50ACE OF SPADESBYDGOSZCZKobiety15K 1500:16:59.4000:17:06.10+00:07:263:2417.6
34MARCINIAK Natalia 26POZNAŃKobiety16K 1600:17:03.2000:17:08.30+00:07:283:2417.6
35KASPROWICZ Małgorzata 8WĄGROWIECKobiety17K 1700:17:11.8500:17:17.90+00:07:373:2617.5
36FUSS Amanda 20KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZBYDGOSZCZKobiety18K 1800:17:25.6000:17:28.15+00:07:483:2917.2
37RADOMSKA Marta 53KS JASTRZĘBIE BYDGOSZCZKobiety19K 1900:17:25.1000:17:29.20+00:07:493:2917.2
38MIKOŁAJCZUK Wiesław 54Mężczyźni19M 1900:17:23.1000:17:31.75+00:07:513:2817.3
39WŁODARCZYK Olga 59Kobiety20K 2000:17:44.0500:17:52.85+00:08:123:3216.9
40RUTKOWSKA Krystyna 41ICE N ROLLTORUŃKobiety21K 2100:17:55.6500:18:04.15+00:08:243:3516.7
41GOJŁO Dorota 38TORUŃKobiety22K 2200:18:25.3000:18:30.60+00:08:503:4116.3
42GĄSIOREK Karolina 39SZCZECINEKKobiety23K 2300:18:28.9500:18:33.95+00:08:533:4116.2
43GŁUSZEK Iwona 58Kobiety24K 2400:19:04.3000:19:08.70+00:09:283:4815.7
44STASZEWSKI Rafał 33OSIELSKOMężczyźni20M 2000:19:12.0000:19:21.40+00:09:413:5015.6
45STANISŁAWSKI Wojciech 18ŻNINMężczyźni21M 2100:19:36.1000:19:43.55+00:10:033:5515.3
46KOWALEWSKA Anita 40BYDGOSZCZKobiety25K 2500:19:47.4000:19:51.80+00:10:113:5715.2
47CHOIŃSKI Marek 28KS JASTRZĘBIE BYDGOSZCZTRZECIEWIECMężczyźni22M 2200:21:09.7500:21:16.40+00:11:364:1414.2
48MITKOWSKI Piotr 30GOŚCIERADZMężczyźni23M 2300:22:26.8000:22:37.00+00:12:574:2913.4
Znaleziono 48 wynik(ów)