ROLL & RUN :: ROLKI SZYBKIE

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
ROLL & RUN :: ROLKI SZYBKIE
Data/ Date:
2018-09-08
Miejsce/ Place:
Bydgoszcz
Dystans/ Distance:
21 km
Zgłoszonych/ Registered:
134
Wystartowało/ Started:
122
Nie ukończyło/ Not finished:
1
Ukończyło/ Finished:
121
Na trasie/ On track:
1

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 3.4km | 3.6km | 7km | 7.2km | 10.6km | 10.8km | 14.2km | 14.4km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60+ | M60+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M3.4km3.6km7km7.2km10.6km10.8km14.2km14.4kmCzas
netto
17.8km
Czas
brutto
17.8km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
              
1CIĘŻKI Paweł 193BYDGOSZCZM201M 100:06:1900:06:4800:13:5600:14:2000:20:2800:20:5300:27:2000:27:4500:34:08.0500:34:11.00 1:5531.3
2SOLGA Mateusz 180AZS AWF KATOWICETARNOWSKIE GÓRYM301M 200:06:2600:06:5000:13:5800:14:2200:20:3000:20:5500:27:2800:27:4600:34:11.1000:34:11.95+00:00:001:5531.2
3PAWELEC Mirosław 187GDAŃSKM302M 300:06:2000:06:4500:13:3500:14:0100:20:3600:21:0300:27:3800:28:0700:34:37.0000:34:38.60+00:00:271:5630.9
4MAZUREK Sebastian 189JABRA ROLLER TEAMGDYNIAM303M 400:06:2100:06:4500:13:3300:13:5900:20:4300:21:0700:27:4200:28:0800:34:38.4000:34:38.95+00:00:271:5630.8
5WALICH Maciej 188PAMIĄTKOWOM304M 500:06:2500:06:5000:13:3600:14:0100:20:4500:21:1100:27:5600:28:2200:35:00.5000:35:01.75+00:00:501:5730.5
6MILLER Łukasz 190PLICH WYSCIGPOZNAŃM305M 600:06:2700:06:5200:13:3500:14:0000:20:4500:21:1100:27:5600:28:2200:35:00.1500:35:01.85+00:00:501:5730.5
7KOC Marcin 167TORUŃM401M 700:06:4000:07:0600:14:0700:14:3400:21:2400:21:5100:29:0000:29:2600:36:13.1500:36:14.75+00:02:032:0229.5
8BUKOWSKI Maciej 203ROLLA SPEED TEAMINOWROCŁAWM306M 800:06:4100:07:0700:14:0900:14:3500:21:2500:21:5300:28:5800:29:2400:36:15.3500:36:15.40+00:02:042:0229.5
9PIELECH Piotr 131LEGIA WARSZAWA MASTERSWARSZAWAM402M 900:06:4000:07:0600:14:0700:14:3300:21:2400:21:5100:28:5900:29:2600:36:17.5500:36:19.95+00:02:082:0229.4
10IGNASZAK Michał 120WARSZAWAM307M 1000:06:3200:07:0100:14:0800:14:3400:21:2400:21:5100:29:0000:29:2600:36:18.5500:36:20.10+00:02:092:0229.4
11DUDA Marcin 132ROLLA SPEED TEAMTORUŃM308M 1100:06:4000:07:0600:14:0700:14:3300:21:2400:21:5100:29:0000:29:2600:36:29.5000:36:30.80+00:02:192:0229.3
12CHOJNACKI Mateusz 173UKS ZWOLEŃ TEAMTARNOWSKIE GÓRYM202M 1200:06:4300:07:0900:14:0900:14:3500:21:2500:21:5300:28:5800:29:2400:36:37.7000:36:38.30+00:02:272:0329.2
13CHARUBIN Sławomir 175PISZM501M 1300:06:4400:07:1200:14:3000:14:5800:22:1700:22:4600:30:1500:30:4200:37:46.0500:37:46.90+00:03:352:0728.3
14CHOJECKI Dariusz 206ROLL4FUNBYDGOSZCZM502M 1400:06:4700:07:1300:14:2900:14:5600:22:1500:22:4100:30:1200:30:3800:37:45.5500:37:47.70+00:03:362:0728.3
15WARCHOŁ Łukasz 158WSR POLSKATERWARSZAWAM309M 1500:06:3900:07:0500:14:0600:14:3100:21:5300:22:2600:30:1100:30:3700:37:44.3000:37:47.85+00:03:362:0728.3
16KOSZAŁKA Andrzej 165NOWA WIEŚ LĘBORSKAM3010M 1600:06:4300:07:1000:14:2800:14:5600:22:1400:22:4100:30:1100:30:3700:37:45.4500:37:47.90+00:03:362:0728.3
17KSENIAK Tomasz 218TWISTER TRÓJMIASTOGDAŃSKM403M 1700:06:4800:07:1600:14:2900:14:5600:22:1800:22:4600:30:1400:30:4200:37:46.6000:37:48.00+00:03:372:0728.3
18MAZUREK Wiesław 155GDYNIAM503M 1800:06:2700:06:4700:14:2900:14:5700:22:1600:22:4200:30:3900:30:5700:37:46.9500:37:48.35+00:03:372:0728.3
19JARKIEWICZ Marcin 143LEGIA WARSZAWA MASTERSWARSZAWAM404M 1900:06:4600:07:1400:14:2600:14:5400:22:1400:22:4200:30:1000:30:3800:37:44.4500:37:48.50+00:03:372:0728.3
20SLIWINSKI Henryk 171ROLLA SPEED TEAMTORUŃM60+1M 2000:06:4600:07:1200:14:2800:14:5600:22:1500:22:4200:30:1000:30:3700:37:46.0500:37:49.05+00:03:382:0728.3
21SOCZOMSKI Mirosław 208ZGORZELECM504M 2100:06:4700:07:1300:14:2900:14:5700:22:1600:22:4400:30:1200:30:4000:37:46.4000:37:49.05+00:03:382:0728.3
22CIBOROWSKI Sebastian 216PISZM405M 2200:06:4800:07:1500:14:2900:14:5700:22:1500:22:4200:30:1200:30:3900:37:53.4500:37:55.15+00:03:442:0728.2
23MĄDROSZYK Dawid 118SKATE2CITYSZEWCEM203M 2300:07:0800:07:3700:15:1700:15:4500:23:3300:24:0300:31:5700:32:2700:39:49.0500:39:53.15+00:05:422:1426.8
24PARASZKA Łukasz 209MINIONS SPEED TEAMWARSZAWAM3011M 2400:07:0900:07:3800:15:0800:15:3700:23:3400:24:0500:31:5800:32:2700:39:49.2500:39:55.80+00:05:442:1426.8
25PACZUSKI Jarosław 166LEGIA WARSZAWA MASTERSWARSZAWAM505M 2500:07:0600:07:3500:15:1600:15:4500:23:3300:24:0100:31:5400:32:2200:39:53.3500:39:56.95+00:05:452:1426.8
26ZIÓŁKOWSKI Julian 214STOWARZYSZENIE WROTKARSKIE GDAŃSKIE LWYGDAŃSKM506M 2600:07:1100:07:3900:15:2000:15:4900:23:3600:24:0500:31:5600:32:2300:39:54.4500:39:57.40+00:05:462:1426.8
27STĘPIEŃ Magdalena 117SKATE2CITYGRODZISK WIELKOPOLSKIK301K 100:07:0800:07:3700:15:1700:15:4500:23:3400:24:0300:31:5700:32:2600:39:53.0000:39:57.65+00:05:462:1426.8
28ZDANCEWICZ Paweł 222LEGIA WARSZAWA MASTERSWARSZAWAM406M 2700:06:4700:07:1500:15:1800:15:4700:23:3300:24:0200:31:5500:32:2300:39:55.8500:39:58.35+00:05:472:1426.7
29WIECZOREK Piotr 154TR STARBLADESZCZECINM507M 2800:07:0900:07:3800:15:1700:15:4600:23:3300:24:0300:31:5400:32:2100:39:52.8000:39:58.60+00:05:472:1426.8
30STANISZEWSKI Jarosław 219TS STARBLADEPRZECŁAWM407M 2900:07:1000:07:3900:15:1700:15:4600:23:3400:24:0400:31:5300:32:2000:39:53.3500:39:58.80+00:05:472:1426.8
31SIENKOWSKI Tomasz 140PLICHWYŚCIG.PLMIELNOM204M 3000:07:0800:07:3500:15:1600:15:4400:23:3300:24:0200:31:5600:32:2400:39:54.9000:39:58.95+00:05:472:1426.8
32MAJORCZYK- NOREK Katarzyna 123PLICHWYSCIG.PLPOZNAŃK201K 200:07:0900:07:3700:15:1700:15:4600:23:3400:24:0300:31:5700:32:2600:39:54.6000:39:59.00+00:05:482:1426.8
33KROEHNKE Stanisław 152ZICO RACING SPEED TEAMNOWA WIEŚ UJSKAM205M 3100:07:0900:07:3700:15:1900:15:4700:23:3400:24:0400:31:5700:32:2600:39:56.3000:39:59.25+00:05:482:1426.7
34FIREK Wiesław 201NOWOTARSKI KLUB KOLARSKIWARSZAWAM3012M 3200:07:1400:07:4200:15:2100:15:4900:23:3600:24:0600:31:5800:32:2600:39:55.5000:39:59.60+00:05:482:1426.8
35KASPROWICZ Daniel 95PLICHWYSCIG.PLWĄGROWIECM408M 3300:07:1100:07:3900:15:2100:15:5100:23:4000:24:1000:31:5800:32:2600:39:58.0500:39:59.75+00:05:482:1426.7
36WÓJCIK Tomasz 102MAKALU TEAMWOŁOMINM409M 3400:07:1000:07:3900:15:1900:15:4800:23:3600:24:0600:31:5900:32:2800:39:54.3500:39:59.95+00:05:482:1426.8
37GLINKOWSKI Zbigniew 196WROCŁAWM60+2M 3500:07:1000:07:3800:15:1900:15:4700:23:3600:24:0500:32:0000:32:2800:39:56.9500:39:59.95+00:05:482:1426.7
38HACKERT Marek 157ROLLER CHOJNICECHOJNICEM508M 3600:07:0600:07:3500:15:1600:15:4400:23:3200:24:0200:31:5600:32:2400:39:55.4500:40:00.05+00:05:492:1426.7
39HERMANN Kamil 172WARSZAWAM206M 3700:07:0900:07:3800:15:1700:15:4600:23:3400:24:0400:31:5800:32:2700:39:53.6000:40:00.35+00:05:492:1426.8
40WESOŁOWSKI Krzysztof 148NEKLAM4010M 3800:07:0900:07:3700:15:1800:15:4600:23:3500:24:0400:31:5800:32:2700:39:58.9500:40:01.05+00:05:502:1426.7
41SZYSZKA Hubert 91ZICO SPEED RACING TEAM/ SSW MALTA POZNAŃŚRODA WLKP.M4011M 3900:07:0900:07:4200:15:2100:15:5100:23:3700:24:0700:32:0000:32:2900:39:58.9500:40:01.35+00:05:502:1426.7
42KOŚCIOWSKA Agnieszka 212GDAŃSKK302K 300:07:1200:07:4200:15:2000:15:4800:23:3500:24:0500:31:5800:32:2800:39:57.4000:40:01.45+00:05:502:1426.7
43LEMMLE Krzysztof JABRA RT FRIENDSGDAŃSKM4012M 4000:07:0800:07:3500:15:1600:15:4400:23:3300:24:0200:31:5600:32:2400:39:57.7000:40:01.90+00:05:502:1426.7
44KABZA Grzegorz 99SKATE2CITYNOWY TOMYŚLM4013M 4100:07:0800:07:3600:15:1600:15:4500:23:3200:24:0100:31:5600:32:2600:39:56.3500:40:02.05+00:05:512:1426.7
45CHOMIAK Mariusz 169GR.ROWEROWA 3MIASTOGDYNIAM4014M 4200:07:0800:07:3600:15:1600:15:4500:23:3300:24:0100:31:5700:32:2600:39:59.2500:40:02.70+00:05:512:1426.7
46KWIATKOWSKI Radoslaw 125KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZGRUDZIĄDZM3013M 4300:07:0800:07:3700:15:1800:15:4600:23:3500:24:0300:31:5700:32:2400:40:06.4500:40:08.35+00:05:572:1526.6
47SADOWSKI Wojciech 211ŻUROMINM509M 4400:07:1100:07:4000:15:1800:15:4700:23:3100:24:0100:31:5800:32:2800:40:11.3000:40:17.10+00:06:062:1526.6
48KOSMALA Mateusz 191KS JASTRZĘBIE BYDGOSZCZBYDGOSZCZM207M 4500:07:0700:07:3600:15:1800:15:4600:23:3400:24:0200:31:5500:32:2200:40:21.9000:40:24.80+00:06:132:1626.5
49NOREK Adrian 124PLICHWYSCIG.PLPOZNAŃM3014M 4600:07:1100:07:4100:15:2100:15:5100:23:3800:24:0900:32:0200:32:3300:41:24.7000:41:27.90+00:07:162:1925.8
50SIERPOWSKI Zbigniew 200POZNAŃM4015M 4700:07:2300:07:5700:16:1900:16:4800:24:5700:25:2800:33:3900:34:1000:42:10.1500:42:12.35+00:08:012:2225.3
51KWIATKOWSKI Łukasz 122KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZBYDGOSZCZM3015M 4800:07:3700:08:0900:16:1500:16:4300:24:5500:25:2700:33:3500:34:0600:42:09.0000:42:12.45+00:08:012:2225.3
52WOJCIECHOWSKI Michał 176ROLL RAKOWNIARAKOWNIAM4016M 4900:07:3700:08:0900:16:1600:16:4400:24:5300:25:2400:33:3700:34:0900:42:08.7500:42:13.10+00:08:022:2225.3
53WRZESIŃSKI Marek 197WROCŁAWM5010M 5000:07:3000:08:0000:16:1700:16:4600:24:5500:25:2600:33:3500:34:0600:42:16.7500:42:20.25+00:08:092:2225.3
54MAJEWSKI Piotr 112SKATE2CITYGRODZISK WIELKOPOLSKIM60+3M 5100:07:3500:08:0600:16:1400:16:4300:24:5200:25:2300:33:3500:34:0500:42:18.0000:42:23.40+00:08:122:2225.2
55URYZAJ Karolina 111SKATE2CITYNOWY TOMYŚLK401K 400:07:3600:08:0700:16:1500:16:4400:24:5400:25:2400:33:3500:34:0600:42:18.9000:42:23.55+00:08:122:2225.2
56FILIPKOWSKI Mariusz 96JABRA RTFGDAŃSKM4017M 5200:07:3600:08:0700:16:1400:16:4200:24:5300:25:2400:33:3500:34:0500:42:29.0000:42:34.10+00:08:232:2325.1
57BRYCHCY Artur 116NOWY TOMYŚLM3016M 5300:07:3500:08:0700:16:1500:16:4500:24:5400:25:2600:33:3400:34:0600:42:29.2000:42:35.60+00:08:242:2325.1
58GOŁECKA Bożena 98KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZBYDGOSZCZK501K 500:07:3700:08:0800:16:1600:16:4400:24:5600:25:2700:33:3600:34:0700:42:42.1000:42:45.60+00:08:342:2325
59PIKULSKI Grzegorz 192OSIELSKIM5011M 5400:07:1100:07:4100:15:2200:15:5300:24:2300:24:5700:33:3900:34:1000:42:42.6000:42:46.05+00:08:352:2325
60KOCHAŃSKI Andrzej 164TWISTER TRÓJMIASTOGDYNIAM4018M 5500:07:2800:07:5900:16:1600:16:4500:24:5400:25:2500:33:3500:34:0600:42:54.7500:43:00.55+00:08:492:2424.9
61CHYLIŃSKI-OCHEJ Sławek 138GDAŃSKM3017M 5600:08:1600:08:4500:17:1400:17:4400:26:2900:27:0200:35:3500:36:0600:44:20.2500:44:27.00+00:10:162:2924.1
62KOWALSKI Marek 133TWISTER TRÓJMIASTOGDAŃSKM60+4M 5700:07:4900:08:1700:16:4200:17:1500:26:2400:26:5900:35:3500:36:0600:44:21.8000:44:27.30+00:10:162:2924.1
63FILIPIAK Ernest 199POZNAŃM4019M 5800:07:5600:08:2900:17:1800:17:5000:26:3000:27:0300:35:3700:36:0700:44:26.5500:44:31.75+00:10:202:2924
64MENET Krystian 110SKATE2CITYGRODZISK WIELKOPOLSKIM3018M 5900:07:5400:08:2600:17:0000:17:3000:26:2900:27:0200:35:3500:36:0500:44:26.3000:44:32.85+00:10:212:2924
65PRIEBE Jacek 92PLICH WYSCIG.PLGNIEZNOM5012M 6000:08:1800:08:4800:17:1600:17:4900:26:2800:26:5900:35:3400:36:0400:44:36.4000:44:42.85+00:10:312:3023.9
66PAWELEC Zbigniew 182JABRA RT FRIENDSJUSZKOWOM60+5M 6100:07:2200:07:4000:17:1500:17:4800:26:2800:26:5200:35:3400:35:5200:44:37.7500:44:44.30+00:10:332:3023.9
67WALESZCZYK Piotr 160TORUŃM3019M 6200:08:1700:08:4800:17:2100:17:5400:27:0000:27:3300:36:2600:36:5900:45:27.6000:45:37.40+00:11:262:3323.5
68GARLICKI Maciej 186BYDGOSZCZM3020M 6300:08:1300:08:4400:17:2100:17:5300:26:5900:27:3200:36:2500:36:5700:45:38.4500:45:47.45+00:11:362:3323.4
69LORKOWSKI Jan 150BYDGOSZCZM60+6M 6400:08:1700:08:4800:17:2000:17:5300:27:0300:27:3700:36:3000:37:0300:45:42.0500:45:47.95+00:11:362:3423.4
70PRZYBYSŁAWSKA Paulina 151UKS ZWOLEŃ-TEAMGNIEZNOK202K 600:08:2000:08:5100:17:2400:17:5700:27:0100:27:3300:36:3100:37:0200:45:41.5000:45:48.40+00:11:372:3423.4
71SURMA Balbina 205BYDGOSZCZK203K 700:07:5700:08:3000:17:1700:17:5200:27:0400:27:3800:36:3200:37:0500:45:44.9500:45:48.55+00:11:372:3423.3
72CIBOROWSKA Aneta 215PISZK402K 800:08:1900:08:5000:17:2500:17:5700:27:0100:27:3400:36:2900:37:0200:45:42.2000:45:49.10+00:11:382:3423.4
73NOREK Miłosz 114NOWY TOMYŚLM4020M 6500:07:5600:08:2900:17:2600:17:5900:27:0400:27:3800:36:2900:37:0300:45:44.5000:45:49.15+00:11:382:3423.3
74BARTOSIEWICZ Jakub 130GDYNIAM3021M 6600:07:5400:08:2600:17:2500:17:5700:27:0300:27:3600:36:2700:36:5700:45:56.6000:46:03.50+00:11:522:3423.2
75WARDEJN Rafał 184TARNOWSKIE GÓRYM3022M 6700:08:3200:09:0000:17:5500:18:2400:27:2200:27:5100:36:5500:37:2400:46:06.5500:46:20.70+00:12:092:3523.2
76DEMICKI Piotr 177TORUŃM5013M 6800:08:3900:09:0700:18:0100:18:3100:27:3000:27:5900:37:0200:37:3200:46:13.4500:46:21.00+00:12:102:3523.1
77GRUSZKA Jakub 104WARSZAWAM3023M 6900:08:2300:08:5200:17:5500:18:2500:27:2300:27:5300:36:5500:37:2600:46:24.5500:46:38.00+00:12:272:3623
78ŚPICA Dariusz 97BYDGOSZCZM5014M 7000:08:4400:09:1500:18:3000:19:0100:28:4100:29:1300:38:2900:39:0000:48:23.9500:48:32.95+00:14:212:4322.1
79CHABERSKI Michał 108KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZBYDGOSZCZM4021M 7100:08:4500:09:1600:18:3200:19:0200:28:4100:29:1100:38:3000:39:0100:48:25.2500:48:33.50+00:14:222:4322.1
80MACIEJEWSKI Marian 168IŁAWAM60+7M 7200:09:1000:09:4500:18:5000:19:2200:29:0000:29:3500:38:5100:39:2500:48:47.1000:48:57.30+00:14:462:4421.9
81MASŁOWSKI Aleksander 149SOFTRONIC SKATE TEAM- BARLINEKBARLINEKM60+8M 7300:08:1900:08:5000:17:4200:18:1600:28:0200:28:3900:38:3200:39:0400:48:50.9500:48:58.15+00:14:472:4421.9
82MENDEL Wojciech 115SKATE2CITYGRODZISK WLKPM3024M 7400:09:0400:09:3900:19:0600:19:3900:29:2300:29:5900:39:2200:39:5600:49:14.0000:49:23.30+00:15:122:4521.7
83LEŚNIEWICZ Danuta 210WARSZAWAK303K 900:09:0600:09:4100:19:0800:19:4100:29:2400:30:0000:39:2400:39:5800:49:15.5500:49:23.50+00:15:122:4621.7
84LEMMLE Daria JABRA RT FRIENDSGDAŃSKK204K 1000:08:4600:09:1700:18:3300:19:0400:28:4200:29:1400:38:3100:39:0300:49:17.9500:49:25.45+00:15:142:4621.7
85BOGUCKA Barbara 107SKATE2CITYRAKONIEWICEK403K 1100:09:0300:09:3900:19:0500:19:3900:29:2300:29:5800:39:2100:39:5500:49:17.3500:49:26.35+00:15:152:4621.7
86MUCHA Michał 221WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM3025M 7500:09:0300:09:3700:19:0200:19:3500:29:2000:29:5400:39:1900:39:5300:49:15.4500:49:26.45+00:15:152:4621.7
87PATORA Jerzy 101SKATE2CITYNOWY TOMYŚLM60+9M 7600:09:0500:09:4100:19:0700:19:4100:29:2500:29:5900:39:2300:39:5700:49:19.7000:49:27.65+00:15:162:4621.6
88DASZKIEWICZ Zosia 181BOOTCAMPKRAKÓWK205K 1200:09:0500:09:4000:19:0600:19:3900:29:2300:29:5900:39:2300:39:5800:50:15.7000:50:24.40+00:16:132:4921.2
89NOWICKI Leszek 141ICE INOWROCŁAWINOWROCLAWM5015M 7700:09:4900:10:2200:20:0500:20:3600:30:2400:30:5800:40:5300:41:2600:51:15.9000:51:25.70+00:17:142:5220.8
90KOKOWSKI Piotr 94AKUSTIXPOZNAŃM5016M 7800:08:5700:09:3200:19:0400:19:4000:30:0200:30:3900:41:2800:42:0600:52:40.8000:52:52.30+00:18:412:5720.3
91WIATROWSKI Roman 135BYDGOSZCZM4022M 7900:09:4700:10:2400:20:2400:20:5900:31:2900:32:0200:42:4800:43:2500:52:52.3500:53:01.95+00:18:502:5820.2
92PRAJSNAR Paweł 162WARSZAWAM208M 8000:10:1300:10:4900:20:5500:21:3200:31:4400:32:2200:42:4300:43:2300:52:55.4500:53:07.45+00:18:562:5820.2
93BANIA Zygmunt 137KURSANTPRZYSIEKM60+10M 8100:09:4800:10:2400:20:5300:21:3100:31:4600:32:2500:42:4400:43:2300:53:30.3000:53:40.60+00:19:293:0020
94RUTKOWSKI Wojciech 106CZERWONAK BIEGACZERWONAKM60+11M 8200:09:0400:09:4000:19:1200:19:4800:30:4300:31:2500:42:4300:43:2500:53:57.2500:54:05.40+00:19:543:0119.8
95RUSAK Bogdan 174SŁUPSKM60+12M 8300:10:0600:10:4000:21:0300:21:3900:32:0100:32:3700:43:1300:43:5200:53:53.3000:54:07.60+00:19:563:0119.8
96POMORSKA Natalia 93TORUŃK304K 1300:09:0400:09:3900:20:1300:20:5000:31:4800:32:2600:43:2100:43:5900:54:40.0500:54:49.10+00:20:383:0419.5
97TUZIMEK Majka 128GDYNIAK305K 1400:09:5600:10:3300:21:0700:21:4300:31:5000:32:2700:43:1900:43:5700:54:36.7000:54:49.55+00:20:383:0419.6
98PRAJSNAR Robert 159WARSZAWAM4023M 8400:10:1400:10:4800:20:5700:21:3100:31:5100:32:2700:43:2700:44:0400:54:41.9000:54:52.70+00:20:413:0419.5
99BIELAWSKI Łukasz 195DECATHLON FORDON TEAMBYDGOSZCZM209M 8500:09:1800:09:5100:20:1800:20:5200:31:5000:32:2200:43:1800:43:5300:55:18.8000:55:27.60+00:21:163:0619.3
100PAWŁOWSKI Kamil 185KRAKÓWM2010M 8600:09:4500:10:1800:21:0800:21:4200:32:2900:33:0500:44:0700:44:4100:55:47.5500:55:57.75+00:21:463:0819.1
101BIEDROŃ Mateusz 153BYDGOSZCZM2011M 8700:10:2900:11:0600:21:5900:22:3700:33:3900:34:1600:45:1600:45:5400:56:39.9000:56:55.00+00:22:443:1118.8
102WILCZAK Teresa 103SKATE2CITYOPALENICAK60+1K 1500:10:2600:11:0400:21:4500:22:2400:33:2900:34:1300:45:2200:46:0200:56:47.5000:56:55.60+00:22:443:1118.8
103NOGAŃSKI Paweł 134MIŃSK MAZOWIECKIM5017M 8800:09:5500:10:3200:21:0700:21:4200:32:0900:32:4400:44:2200:45:0500:56:59.8500:57:12.60+00:23:013:1218.7
104JANKO-MIELCARSKA Ewa 121KORONA WILANÓWWARSZAWAK60+2K 1600:09:4900:10:2300:21:1000:21:4700:32:3100:33:0800:44:5900:45:4000:57:33.7000:57:42.40+00:23:313:1418.6
105KOZŁÓW Piotr 161GDAŃSKM4024M 8900:10:1900:10:5600:21:3900:22:1700:33:4500:34:2700:46:0100:46:3900:57:55.6500:58:09.45+00:23:583:1518.4
106KRASUSKA Anna 198ELBLĄGK502K 1700:10:1700:10:5800:21:5500:22:3400:33:4400:34:2200:46:0100:46:4000:59:03.9500:59:09.70+00:24:583:1918.1
107GRZECHULSKI Wojciech 145WOLNY ELEKTRONSZCZECINM4025M 9000:09:5400:10:3100:21:3800:22:1600:33:4300:34:2200:46:3900:47:1600:59:39.2000:59:51.35+00:25:403:2117.9
108SAIDE Dominika 178BYDGOSZCZK206K 1800:11:1400:11:5300:23:2600:24:0500:35:3000:36:1100:47:4700:48:2501:00:02.8001:00:19.25+00:26:083:2217.8
109KULEWICZ Szymon 183GNIEZNOM2012M 9100:11:1000:11:4800:23:3100:24:0800:35:3500:36:1600:47:5100:48:2901:00:23.6501:00:35.85+00:26:243:2317.7
110GOŁĘBIEWSKI Hubert 202JASTRZĘBIE BYDGOSZCZBYDGOSZCZM3026M 9200:10:3200:11:1700:22:5500:23:3100:35:0500:36:0100:48:1100:48:5201:00:56.6001:01:10.30+00:26:593:2517.5
111KOWALSKI Mirosław 109BYDGOSZCZM4026M 9300:10:4000:11:2000:22:4700:23:2900:35:0700:35:4900:48:0800:48:5101:01:39.4001:01:51.10+00:27:403:2717.3
112LORKOWSKA Marysia 156ROLL4FUNBYDGOSZCZK207K 1900:10:4200:11:2100:23:3100:24:1200:36:2200:37:0100:49:3800:50:1901:02:29.7001:02:34.60+00:28:233:3017.1
113PRAJSNAR Agnieszka 163WARSZAWAK404K 2000:11:1500:11:5400:23:2800:24:0600:35:5700:36:3800:49:2200:50:0601:02:25.5001:02:40.30+00:28:293:3017.1
114SZABLEWSKA Aleksandra 139INOWROCŁAWK306K 2100:10:3400:11:1900:23:2100:24:0200:36:1000:36:5000:49:2600:50:1001:02:45.2501:02:55.60+00:28:443:3117
115SZOSTAKOWSKI Adam 144ROLLERCOASTER CHOJNICECZŁUCHÓWM5018M 9400:10:2900:11:0800:22:4900:23:2900:35:1700:35:5800:48:5600:49:3801:03:09.6501:03:20.50+00:29:093:3216.9
116GROSS Monika 119TORUŃK208K 2200:11:2700:12:1000:25:0600:25:5000:38:5600:39:3900:52:3800:53:2101:07:19.8001:07:32.35+00:33:213:4615.9
117SARNOWSKA Katarzyna 113TORUŃK209K 2300:11:2800:12:0900:25:0700:25:5100:38:5600:39:3700:52:3900:53:2201:07:20.7001:07:33.65+00:33:223:4715.9
118RUTKOWSKA Irena 105POZNAŃK503K 2400:11:2800:12:1000:24:3500:25:2100:38:4100:39:2300:53:1300:53:5901:09:29.8001:09:39.55+00:35:283:5415.4
119BUKOWSKA Paulina 146POZNAŃK2010K 2500:11:3700:12:1600:25:1700:25:5800:40:0200:40:4400:54:5200:55:4001:10:40.1001:10:55.90+00:36:443:5815.1
120BŁACHNIO Katarzyna 142WARSZAWAK307K 2600:13:1500:14:0000:28:5100:29:3700:44:1200:44:5800:59:0200:59:4701:14:41.4501:14:56.70+00:40:454:1114.3
121OKUPIŃSKA Jowita 170GR.ROWEROWA 3MIASTOGDYNIAK405K 2700:13:1900:14:0200:28:5500:29:4100:44:1700:45:0100:59:0600:59:4901:14:47.6001:14:59.00+00:40:484:1214.3
122KABZA Lucyna 100SKATE2CITYNOWY TOMYŚLK406K 2800:09:5900:10:3500:21:2500:22:0300:33:12+00:12:503:0719.2
Znaleziono 122 wynik(ów)