ROLL & RUN :: ROLKI SZYBKIE

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Stowarzyszenie Podejmij Wyzwanie
Data/ Date:
2018-04-14
Miejsce/ Place:
Stolno
Dystans/ Distance:
21 km
Zgłoszonych/ Registered:
180
Wystartowało/ Started:
133
Nie ukończyło/ Not finished:
4
Ukończyło/ Finished:
129
Na trasie/ On track:
4

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 5.25km | 10.5km | 15.75km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | Drużyna | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60+ | M60+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M5.25km10.5km15.75kmCzas
netto
21km
Czas
brutto
21km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
         
1CHOJNACKI Bartosz 121MEDIA CREATION-MAPEI-BLADEVILLEWARSZAWAM201M 100:08:4400:17:2300:25:4800:34:35.9000:34:38.30 1:3836.4
2PAWELEC Mirosław 128JABRA ROLLER TEAMGDAŃSKM301M 200:08:5500:17:5500:27:1200:36:57.5000:36:59.25+00:02:201:4534.1
3WALICH Maciej 276PLICHWYSCIGPOZNAŃM302M 300:09:0000:18:2300:27:2800:37:12.3000:37:14.80+00:02:361:4633.9
4SOLGA Mateusz 135AZS AWF KATOWICETARNOWSKIE GÓRYM303M 400:09:0200:18:2400:27:4800:37:53.7500:37:55.55+00:03:171:4833.2
5BARAN Wojciech 122MEDIA CREATION-MAPEI-BLADEVILLELUBINM202M 500:09:0100:18:2400:27:4900:37:54.2000:37:55.85+00:03:171:4833.2
6KOC Marcin 149ROLLA SPEED TEAMTORUŃM401M 600:06:0900:18:2500:28:0200:37:54.8000:37:56.90+00:03:181:4833.2
7MILER Łukasz 191PLICH WYŚCIGPOZNAŃM304M 700:08:5900:18:2000:27:4600:37:54.9000:37:58.60+00:03:201:4833.2
8DUDA Marcin 153ROLLA SPEED TEAMTORUŃM305M 800:09:0900:18:2500:28:0400:37:59.2000:38:00.85+00:03:221:4833.2
9IGNASZAK Michał 188PLICHWYŚCIG.PLWARSZAWAM306M 900:06:0900:18:2300:28:0200:37:58.3000:38:00.95+00:03:221:4833.2
10BUKOWSKI Maciej 214SPORT4LIFE INOWROCŁAWINOWROCŁAWM307M 1000:09:0800:18:2400:28:0200:38:00.0500:38:02.60+00:03:241:4833.2
11FLEJSZER Łukasz 221U.K.S. ZWOLEŃ-TEAMGOSTYNINM308M 1100:09:0200:18:2400:28:0300:38:05.8500:38:07.75+00:03:291:4833.1
12ANDRZEJEWSKI Piotr 1864SKATINGGDAŃSKM309M 1200:09:3100:19:3100:29:4500:40:25.5000:40:28.70+00:05:501:5531.2
13PIOWCZYK Michał 169SILESIASKATINGŚWIERKLANIECM203M 1300:09:4400:20:0800:30:2300:40:44.6500:40:47.95+00:06:091:5630.9
14SLIWINSKI Henryk 224ROLLA SPEED TEAMTORUŃM60+1M 1400:09:4600:20:0700:30:2600:40:48.5500:40:52.35+00:06:141:5630.9
15SOCZOMSKI Mirosław 213EDI TEAM ZGORZELECZGORZELECM501M 1500:09:5500:20:0800:30:2500:40:49.7000:40:52.75+00:06:141:5630.9
16KSENIAK Tomasz 193GDAŃSKM402M 1600:09:5600:20:0900:30:2400:40:52.3500:40:55.30+00:06:171:5630.8
17SROKA Mateusz 162ROLL4LIFE.PL / POLKURIER.PLOSTRÓW WIELKOPOLSKIM204M 1700:09:3000:19:3100:30:0800:41:15.0500:41:18.95+00:06:401:5730.5
18ZIÓŁKOWSKI Julian 235GDAŃSKM502M 1800:09:5500:20:0800:30:3100:41:17.3000:41:20.40+00:06:421:5730.5
19CHARUBIN Sławomir 234SEBASPORT PISZPISZM503M 1900:09:5400:20:0600:30:2900:41:35.0000:41:40.15+00:07:011:5830.3
20ADAMSKI Jan 151LEGIA WARSZAWA MASTERSWARSZAWAM3010M 2000:10:0800:20:1800:30:5800:41:45.6000:41:50.55+00:07:121:5930.2
21CIBOROWSKI Sebastian 229SEBA SPORT PISZPISZM403M 2100:09:5500:20:0900:30:5000:41:52.7000:41:56.50+00:07:181:5930.1
22KARAŚ Dominika 216LEGIA WARSZAWA MASTERSWARSZAWAK301K 100:10:2600:21:0100:31:4500:42:20.8500:42:27.85+00:07:492:0029.8
23WITEK Grzegorz 225ŁÓDŹM504M 2200:10:1400:20:3900:31:2700:42:26.0000:42:31.00+00:07:522:0129.7
24HACHAJ Piotr 127LEGIA WARSZAWA MASTERSWARSZAWAM205M 2300:10:2900:21:0500:31:4800:42:30.1500:42:34.25+00:07:552:0129.6
25KONKOL Jaroslaw 146JABRA RT FRIENDSGDANSKM505M 2400:10:0900:20:5000:31:4800:42:33.6000:42:36.80+00:07:582:0129.6
26JARKIEWICZ Marcin 76LEGIA WARSZAWA MASTERSWARSZAWAM404M 2500:10:0700:20:3900:31:4500:42:33.1000:42:39.45+00:08:012:0129.6
27ŁABINOWICZ Szymon 233TWISTERGDAŃSKM206M 2600:09:5800:20:4900:31:4700:42:42.1000:42:46.30+00:08:082:0229.5
28JAROCINSKI Krzysztof 161ROLL4LIFE.PLOSTRÓW WIELKOPOLSKIM3011M 2700:10:0000:20:5000:31:4700:42:43.0000:42:46.30+00:08:082:0229.5
29CHOJNACKI Mateusz 187IBUYPOWERTARNOWSKIE GÓRYM207M 2800:10:1600:21:0600:31:4900:42:57.6000:43:01.20+00:08:222:0229.3
30MACHOWSKI Michał 222ROLLSCHOOL WARSZAWAWARSZAWAM208M 2900:10:2900:21:0500:32:0500:42:57.8000:43:02.20+00:08:232:0229.3
31ŁABINOWICZ Piotr 170TWISTERGDAŃSKM405M 3000:10:1200:21:0400:32:0800:43:02.7000:43:02.70+00:08:242:0229.3
32KABZA Grzegorz 73SKATE2CITYNOWY TOMYŚLM406M 3100:10:2700:21:0200:32:0300:42:57.2500:43:03.90+00:08:252:0229.3
33BUJACZ Marcin 139I LOVE ROLKIŁÓDŹM209M 3200:10:1100:20:4900:31:4700:43:00.3500:43:05.00+00:08:262:0229.3
34STĘPIEŃ Magdalena 86SKATE2CITYGRODZISK WIELKOPOLSKIK302K 200:10:2800:21:0200:32:0300:43:07.7000:43:13.75+00:08:352:0329.2
35NIEWIAROWSKI Jarosław 212BIEGIEM PO PIWOŁÓDŹM3012M 3300:10:3700:21:3600:32:1700:43:34.9500:43:40.50+00:09:022:0428.9
36PIELECH Piotr 137LEGIA WARSZAWA MASTERSWARSZAWAM407M 3400:10:5200:21:3500:32:1700:43:34.9000:43:42.20+00:09:032:0428.9
37TOMASZEWSKI Adam 85ROLL4LIFE PLICHWYSCIG.PLZALASEWOM3013M 3500:10:3300:21:2200:32:3600:43:56.4000:44:01.35+00:09:232:0528.7
38KWIATKOWSKI Radoslaw 96KLUB SPORTOWY JASTRZEBIE BYDGOSZCZGRUDZIĄDZM3014M 3600:10:3100:21:3900:32:2300:44:29.7000:44:32.55+00:09:542:0728.3
39PACZUSKI Jarosław 223LEGIA WARSZAWA MASTERSWARSZAWAM506M 3700:10:4000:21:5000:33:0600:44:41.1000:44:45.50+00:10:072:0728.2
40JURCZUK Piotr 166WARSZAWAM3015M 3800:10:5300:21:4700:33:0300:44:40.5500:44:47.10+00:10:082:0728.2
41KWIATKOWSKI Łukasz 83KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZBYDGOSZCZM3016M 3900:10:3700:21:4700:33:0300:44:39.8500:44:47.40+00:10:092:0728.2
42WIECZOREK Piotr 194STARBLADESZCZECINM507M 4000:10:3500:21:3500:33:0400:44:40.0000:44:47.40+00:10:092:0728.2
43KOSCIOWSKA Agnieszka 237GDAŃSKK303K 300:10:5300:21:4900:33:0500:44:45.6000:44:51.10+00:10:122:0728.1
44STANISZEWSKI Jarosław 105PRZECŁAWM408M 4100:10:3700:21:3600:32:5100:44:48.7500:44:55.00+00:10:162:0828.1
45HACKERT Marek 179ROLLER CHOJNICECHOJNICEM508M 4200:10:5900:22:0500:33:4600:45:24.5500:45:34.05+00:10:552:0927.7
46SAPIJASZKO Łukasz 114LEGIA WARSZAWA MASTERSWARSZAWAM409M 4300:10:2700:21:2900:33:2600:45:46.6500:45:52.70+00:11:142:1027.5
47PARASZKA Łukasz 220WARSZAWAM3017M 4400:10:5200:21:4800:33:3500:45:45.7500:45:53.40+00:11:152:1027.5
48MAJEWSKI Piotr 141SKATE2CITYNOWY TOMYŚLM60+2M 4500:10:4800:21:5000:33:3600:45:47.5000:45:54.15+00:11:152:1027.5
49ZACZKOWSKA Wioletta 97TR STARBLADEPRZECŁAWK401K 400:10:5400:21:4900:33:1900:45:54.1000:45:59.85+00:11:212:1127.5
50WAWRZYNIAK Michał 227OSTRÓW WIELKOPOLSKIM2010M 4600:10:5300:22:1800:34:0800:46:07.0500:46:13.15+00:11:342:1127.3
51KROEHNKE Stanisław 126ZICO RACING SPEED TEAMPOZNAŃM2011M 4700:10:5200:22:1500:34:1000:46:33.0000:46:36.40+00:11:582:1327.1
52DUBIAŁ Rafał 226ZICO RACING SPEED TEAMLESZNOM4010M 4800:10:4900:22:2000:34:0900:46:34.3500:46:40.10+00:12:012:1327
53SAPIJASZKO Marta 115LEGIA WARSZAWA MASTERSWARSZAWAK304K 500:10:5900:22:3100:34:2700:46:35.8000:46:42.95+00:12:042:1327
54GĄGAŁA Włodzimierz 160NIEZRZESZONYMILICZM509M 4900:11:1000:22:2800:34:2700:46:35.2500:46:43.10+00:12:042:1327
55MAJORCZYK- NOREK Katarzyna 147PLICHWYSCIG.PLPOZNAŃK201K 600:11:0100:22:3400:34:3100:46:42.9000:46:46.95+00:12:082:1327
56ZOREMBA Jan 172AZS AWF KATOWICETARNOWSKIE GÓRYM60+3M 5000:10:5500:22:1000:34:2900:46:55.4500:47:00.60+00:12:222:1426.9
57KASPROWICZ Daniel 101PLICHWYSCIG.PLWĄGROWIECM4011M 5100:11:4100:23:0600:35:0300:47:12.9000:47:26.40+00:12:482:1426.7
58WÓJCIK Tomasz 94WOŁOMINM4012M 5200:10:5600:22:2900:34:5000:47:20.8000:47:29.30+00:12:512:1526.6
59SZYSZKA Hubert 116ZICO SPEED RACING TEAMŚRODA WIELKOPOLSKAM4013M 5300:10:5300:22:2900:34:4200:47:26.5500:47:32.00+00:12:532:1526.6
60KOWALSKI Marek 110TWISTER TRÓJMIASTOGDAŃSKM60+4M 5400:11:4100:23:1800:35:1400:47:26.9000:47:34.65+00:12:562:1526.6
61PARTYKA Natalia 232ZICO RACING SPEED TEAMPOZNAŃK305K 700:11:4600:23:1700:35:1100:47:43.9500:47:52.55+00:13:142:1626.4
62SYKUT Piotr 123SSW MALTAPOZNAŃM4014M 5500:11:0400:22:2900:35:1300:47:56.4500:48:01.65+00:13:232:1626.3
63WOJCIECHOWSKI Michał 196M4015M 5600:11:4000:23:2500:35:3400:48:01.4000:48:09.60+00:13:312:1726.2
64SIERPOWSKI Zbigniew 78PLICHWYSCIG.PLPOZNAŃM4016M 5700:10:5300:22:4000:35:1400:48:09.4000:48:13.90+00:13:352:1726.2
65NOWACZEWSKI Jan 159ZŁOTÓWM2012M 5800:11:0200:23:1100:35:3000:48:18.8000:48:27.40+00:13:492:1826.1
66ZDANCEWICZ Paweł 71LEGIA WARSZAWA MASTERSWARSZAWAM4017M 5900:11:1100:23:1000:35:3300:48:21.9500:48:27.70+00:13:492:1826.1
67WOŹNICKI Paweł 124SPEEDSKATING ŁÓDŹŁÓDŹM4018M 6000:11:1600:23:1400:35:3400:48:43.8000:48:48.60+00:14:102:1925.9
68ŻAK Emil 238AMAZING LIFE SPORT AND TRAVELLUBLINM2013M 6100:11:2700:23:3000:36:1100:49:00.4000:49:04.75+00:14:262:2025.7
69WESOŁOWSKI Krzysztof 118NEKLAM4019M 6200:11:2200:23:1600:36:0300:48:59.8000:49:08.50+00:14:302:2025.7
70LACHOWICZ Leszek 189GIŻYCKIE STOWARZYSZENIE ŁYŻWIARSKIE CZARNE PANTERYGIŻYCKOM60+5M 6300:11:2700:23:2900:36:1000:49:08.3000:49:13.90+00:14:352:2025.6
71BRYCHCY Artur 195GRODZISK WIELKOPOLSKIM3018M 6400:11:0300:23:1900:36:1100:49:19.2000:49:26.00+00:14:472:2025.5
72URYZAJ Karolina 140SKATE2CITYNOWY TOMYŚLK402K 800:12:0300:24:1900:36:4400:49:45.5500:49:52.70+00:15:142:2225.3
73PRZYBYSŁAWSKA Paulina 103GNIEZNOK202K 900:12:0200:24:1800:36:4600:49:44.1500:49:52.75+00:15:142:2225.3
74GOŁECKA Bożena 106KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZBYDGOSZCZK501K 1000:12:0200:24:1900:36:4800:49:46.6500:49:52.75+00:15:142:2225.3
75GNIAZDOWSKI Marek 165TR STARBLADESTARGARDM5010M 6500:11:2700:23:2600:36:2800:50:07.9500:50:16.75+00:15:382:2325.1
76CHILIŃSKI Eryk 230SEBA-SPORT PISZPISZM2014M 6600:11:2300:23:2300:37:4100:50:35.7000:50:44.90+00:16:062:2424.9
77MORGALLA Jerzy 117RUDYM4020M 6700:12:1100:24:2900:37:2500:50:38.8500:50:47.95+00:16:092:2424.9
78MITKOWSKA Natalia 231GOSCIERADZK306K 1100:11:5400:24:1000:37:1400:50:42.1000:50:52.85+00:16:142:2424.9
79FLIS Krzysztof 80ROTMANKAM5011M 6800:12:3200:24:5700:37:3000:50:43.8500:50:54.35+00:16:162:2424.8
80STEFANIAK Wojciech 143TWISTER TRÓJMIASTOGDYNIAM60+6M 6900:12:3200:24:5700:37:5300:50:44.0500:50:54.50+00:16:162:2424.8
81ABRAM Bogumił 84GIŻYCKIE STOWARZYSZENIE ŁYŻWIARSKIE CZARNE PANTERYGIŻYCKOM60+7M 7000:12:3200:24:5800:37:5300:50:43.8500:50:54.55+00:16:162:2424.8
82LIZUT Krzysztof 211TR STARBLADESTARGARDM5012M 7100:12:3900:24:5600:37:5100:50:42.4500:50:55.00+00:16:162:2424.8
83PIEJKO Paweł 157DESTINATION UNKNOWNKRAKÓWM4021M 7200:12:3900:24:5900:37:5600:50:48.8000:50:58.40+00:16:202:2524.8
84ZNAJDEK Piotr 184BULLSHITTEAM TRI-CONCEPT SPORT4LIFETORUŃM3019M 7300:11:3200:24:2200:37:1900:50:59.2500:51:03.65+00:16:252:2524.7
85MENET Krystian 134SKATE2CITYGRODZISK WIELKOPOLSKIM3020M 7400:12:0400:24:5100:37:5600:50:56.9500:51:05.05+00:16:262:2524.7
86DEMICKI Piotr 152NIEZRZESZONYTORUŃM5013M 7500:12:1700:24:5800:37:5400:52:13.3500:52:24.75+00:17:462:2924.1
87PRIEBE Jacek 72ROLL4LIFE PLICHWYSCIG.PLGNIEZNOM5014M 7600:12:0800:24:5100:37:5900:52:17.8500:52:27.70+00:17:492:2924.1
88LORKOWSKI Jan 183BYDGOSZCZM60+8M 7700:12:0200:24:4400:38:4200:52:42.0000:52:52.40+00:18:142:3023.9
89FILIPKOWSKI Mariusz 138JABRA RT FRIENDSGDAŃSKM4022M 7800:12:2200:25:2300:39:5700:53:56.2000:54:03.00+00:19:242:3423.4
90CIBOROWSKA Aneta 228SEBA SPORT PISZPISZK403K 1200:12:1900:25:2200:39:5600:53:56.3000:54:04.60+00:19:262:3423.4
91ZAWADZKI Mieczysław 75STARBLADESTARGARDM4023M 7900:15:4200:33:2300:51:5500:53:56.9000:54:08.75+00:19:302:3423.4
92BARTOSIEWICZ Jakub 77GDYNIAM3021M 8000:12:2200:25:2800:39:5600:54:36.3000:54:44.55+00:20:062:3623.1
93RUTKOWSKI Wojciech 102CZERWONAK BIEGACZERWONAKM60+9M 8100:12:4000:25:4000:40:0800:54:42.3000:54:54.35+00:20:162:3623
94STASZOK Katarzyna 217ROLL4LIFEOSTRÓW WLKP.K307K 1300:12:4100:25:5900:40:4000:54:46.0000:54:55.25+00:20:162:3623
95KOSIEDOWSKI Patryk 164AKADEMIA SPORTOWEGO ROZWOJU NATALII CZERWONKILUBINM3022M 8200:12:4800:25:5500:40:1600:55:03.2000:55:16.05+00:20:372:3722.9
96MASŁOWSKI Aleksander 109SOFTRONIC SKATE TEAM- BARLINEKBARLINEKM60+10M 8300:12:4200:25:5600:40:3800:55:07.5500:55:19.30+00:20:412:3722.9
97CHABERSKI Michał 119KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZBYDGOSZCZM4024M 8400:12:3900:25:4300:40:3500:55:28.1000:55:41.80+00:21:032:3822.7
98POTRZEBOWSKI Michał 185STAROGARD GDAŃSKIM4025M 8500:12:4800:26:0200:40:5300:55:31.2000:55:46.60+00:21:082:3822.7
99KONIC Katarzyna 181POZNAŃK203K 1400:13:3000:26:5300:41:3800:56:31.6000:56:48.20+00:22:092:4122.3
100CHMAL Damian 173AKADEMIA SPORTOWEGO ROZWOJU NATALII CZERWONKILUBINM4026M 8600:13:1700:26:5700:41:4700:56:39.7000:56:52.00+00:22:132:4122.2
101SŁOWIK Arkadiusz 144GSŁ 'CZARNE PANTERY'KRUKLANKIM5015M 8700:13:1300:26:4100:41:2600:56:46.7500:56:56.05+00:22:172:4222.2
102KOWALEK Adrian 142OSIELSKOM2015M 8800:12:3400:26:3400:41:5400:57:14.5000:57:28.80+00:22:502:4322
103TRAWCZYŃSKI Adam 133LEGIA WARSZAWA MASTERSWARSZAWAM3023M 8900:12:5600:26:4200:42:1100:57:24.2500:57:33.10+00:22:542:4421.9
104STANKIEWICZ Krzysztof 125KRAKÓWM4027M 9000:12:0200:25:5400:41:5700:57:26.6000:57:33.95+00:22:552:4421.9
105ŚPICA Dariusz 163BYDGOSZCZM5016M 9100:13:4300:27:2100:42:1800:57:24.1000:57:38.60+00:23:002:4422
106MARCINIAK Tomasz 155POZNAŃM4028M 9200:13:2000:27:2900:42:2500:57:28.8500:57:41.40+00:23:032:4421.9
107DOPIERAŁA Magdalena 177ONIA TEAMBYDGOSZCZK502K 1500:13:4300:27:3800:42:3100:57:49.3000:57:57.60+00:23:192:4521.8
108PATORA Jerzy 89SKATE2CITYNOWY TOMYŚLM60+11M 9300:13:3600:27:3300:42:3100:57:57.3500:58:08.15+00:23:292:4521.7
109WIATROWSKI Roman 120BYDGOSZCZM4029M 9400:14:2000:28:2200:43:3400:59:02.6000:59:13.85+00:24:352:4821.3
110LEŚNIEWICZ Danuta 218MINIONSSPEEDTEAMWARSZAWAK308K 1600:14:0400:28:2100:43:3000:59:04.2000:59:17.30+00:24:392:4821.3
111MAKOWSKI Andrzej 100JABŁÓWKOM60+12M 9500:13:3300:27:3300:43:1400:59:33.7500:59:46.85+00:25:082:5021.2
112WIECZOREK Marcin 107TORUŃM4030M 9600:14:3300:28:4900:44:0801:00:17.2501:00:29.10+00:25:502:5220.9
113POMORSKA Natalia 79TORUŃK309K 1700:14:5200:29:5400:46:1001:02:15.8001:02:26.75+00:27:482:5720.2
114MIKUŚ Grzegorz 219KKSW KRAK ROLLERBLADEKRAKÓWM3024M 9700:14:0400:28:4800:45:5101:02:26.1501:02:39.65+00:28:012:5820.2
115BANIA Zygmunt 87KURSANTPRZYSIEKM60+13M 9800:15:0600:30:1300:46:2401:02:36.9001:02:53.35+00:28:152:5820.1
116GOŁATA Bogusław 168SAMOTNY JEŹDZIECINOWROCŁAWM5017M 9900:14:2500:29:2900:46:1001:02:36.0001:02:54.90+00:28:162:5820.1
117RUSAK Bogdan 192SŁUPSKM60+14M 10000:14:4800:29:4800:46:2801:03:02.9501:03:20.30+00:28:423:0020
118GINTROWICZ Grażyna 82SKATE2CITYGRODZISK WIELKOPOLSKIK404K 1800:14:5500:30:1600:46:5001:03:53.6501:04:04.90+00:29:263:0219.7
119JANOWIAK Anna 104STARBLADESZCZECINK405K 1900:15:3100:31:4900:48:4801:04:43.1501:05:00.40+00:30:223:0419.5
120ROGALSKI Jarosław 81ZGIERZM5018M 10100:15:1500:30:4900:47:4901:04:50.9001:05:09.70+00:30:313:0519.4
121LORKOWSKA Marysia 136BYDGOSZCZK204K 2000:15:1300:31:5200:48:5501:05:28.0501:05:38.15+00:30:593:0719.2
122BOGUCKA Barbara 91SKATE2CITYRAKONIEWICEK406K 2100:15:0200:30:3800:47:5901:06:06.1501:06:16.60+00:31:383:0819.1
123WASZCZYK Marta 108GDYNIAK407K 2200:15:5400:32:0600:49:5801:07:08.2001:07:21.10+00:32:423:1118.8
124GOŁĘBIEWSKI Hubert 131KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZBYDGOSZCZM3025M 10200:16:1200:33:2800:50:4101:07:22.1501:07:40.40+00:33:023:1218.7
125BRZEZIŃSKA-GOŁĘBIEWSKA Katarzyna 130KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZBYDGOSZCZK3010K 2300:16:0900:33:2900:50:4201:07:23.2001:07:40.40+00:33:023:1218.7
126KOSMALA Jan 180POZNAŃM2016M 10300:14:5700:31:4800:51:1501:10:53.4501:11:11.60+00:36:333:2217.8
127NOWIŃSKA Justyna 90GRUDZIĄDZK408K 2400:18:0900:36:5800:57:3001:16:05.4001:16:21.10+00:41:423:3716.6
128BIELSKA Anna 88GRUDZIĄDZK503K 2500:18:1000:37:0800:57:3501:16:32.2501:16:49.15+00:42:103:3816.5
129KUBISIAK Karolina 113TORUŃK205K 2600:17:2900:36:0600:57:0801:16:51.7501:17:07.10+00:42:283:3916.4
130MAZUREK Sebastian 98GDYNIAM3026M 10400:09:0100:27:4900:37:55+00:12:062:2424.9
131MAZUREK Wiesław 99GDYNIAM5019M 10500:09:5500:41:2000:47:05+00:21:152:5920.1
132GAWEŁ Rafał 145AZS AWF KATOWICETARNOWSKIE GÓRYM2017M 10600:19:3200:29:46+00:12:232:5021.2
133TATARATA Konrad 129JABRA ROLLER TEAMGDAŃSKM2018M 10700:17:3600:36:09+00:18:443:2617.4
Znaleziono 133 wynik(ów)