ROLL & RUN :: ROWER

Organizator:
KrisMedia Krzysztof Skiera
Data:
2019-04-06
Miejsce:
Stolno
Dystans:
15 km
Zgłoszonych:
123
Wystartowało:
106
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
105
Na trasie:
1
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5km | 10km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MFinish_All
5km
Finish_All
10km
Czas
netto
15km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1KOWALIKOWSKI Daniel 133Velomania Bydgoszcz TeamBYDGOSZCZMężczyźni1M 100:07:5900:15:4800:23:27.75 1:3338,4
2JARYGIN Pawel 149KALININGRADMężczyźni2M 200:07:4600:15:3900:23:29.20+00:00:011:3338,3
3MALYSHEV Evgeny 136RPM-RUSKALININGRADMężczyźni3M 300:07:4100:15:4600:23:49.35+00:00:211:3537,8
4ANDREEV Evgenii 121Symposium eliteKALININGRADMężczyźni4M 400:08:0800:16:1600:24:21.70+00:00:531:3737
5PRENDECKI Rafał 97Prendki TriWAŁCZMężczyźni5M 500:08:0200:16:1400:24:27.05+00:00:591:3736,8
6BISKUPSKI Cezary 122TrispaceBYDGOSZCZMężczyźni6M 600:08:0900:16:2700:24:49.10+00:01:211:3936,3
7ANDRZEJEWSKI Piotr 264SKATINGGDAŃSKMężczyźni7M 700:08:2400:16:4900:25:15.20+00:01:471:4135,6
8KAŁEK Artur 82Klinika triathlonu BydgoszczBYDGOSZCZMężczyźni8M 800:08:3000:17:0400:25:19.65+00:01:511:4135,5
9KOC Marcin 34Tolla Speed Team ToruńTORUŃMężczyźni9M 900:08:2300:16:5500:25:21.85+00:01:541:4135,5
10KASPEREK Radosław 130ŚWIECIEMężczyźni10M 1000:08:2000:16:5200:25:22.15+00:01:541:4135,5
11PIEKARSKI Paweł 94BYDGOSZCZMężczyźni11M 1100:08:2400:17:0200:25:33.95+00:02:061:4235,2
12KLONOWSKI Tomasz 132PLATANŚWIECIEMężczyźni12M 1200:08:3600:17:0800:25:49.10+00:02:211:4334,9
13FIEGEL Wojciech 124Byle przed... TeamBYDGOSZCZMężczyźni13M 1300:08:2800:17:2100:25:57.05+00:02:291:4334,7
14BANACH Jan 64Klinika TriathlonuBYDGOSZCZMężczyźni14M 1400:08:2300:17:1000:25:57.20+00:02:291:4334,7
15BUKOWSKI Maciej 1INOWROCŁAWMężczyźni15M 1500:08:4000:17:2100:26:03.45+00:02:351:4434,5
16POWALISZ Dariusz 143BYDGOSZCZMężczyźni16M 1600:08:3300:17:2100:26:05.90+00:02:381:4434,5
17DEUS Grzegorz 30SZCZECINEKMężczyźni17M 1700:08:4300:17:3300:26:10.35+00:02:421:4434,4
18SZEWCZUK Patryk 139ŚWIECIEMężczyźni18M 1800:08:3800:17:2100:26:12.20+00:02:441:4434,4
19ZIÓŁKOWSKI Julian 20STOWARZYSZENIE WROTKARSKIE GDAŃSKIE LWYGDAŃSKMężczyźni19M 1900:08:3300:17:2400:26:19.65+00:02:511:4534,2
20FLEJSZER Łukasz 6U.K.S. Zwoleń-TeamGOSTYNINMężczyźni20M 2000:08:3000:17:3100:26:24.25+00:02:561:4534.1
21BISKUPSKA Rita 66Klinika triathlonu BydgoszczBYDGOSZCZKobiety1K 100:08:4700:17:4100:26:25.80+00:02:581:4534,1
22DUDA Marcin 31Rolla Speed TeamTORUŃMężczyźni21M 2100:08:5500:17:4700:26:35.70+00:03:071:4633,9
23WADZIŃSKA Paulina 106TriSpaceBYDGOSZCZKobiety2K 200:08:5200:17:5100:26:43.60+00:03:151:4633,7
24GĄSIOROWSKI Robert 79RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZMężczyźni22M 2200:08:4600:17:5800:26:58.80+00:03:311:4733,4
25KOWALSKA Michalina 10Sport Zdrowie KondycjaUNISŁAWKobiety3K 300:08:5200:17:5300:26:59.45+00:03:311:4733.4
26JARUSZEWSKI Krzysztof 128CHEŁMNOMężczyźni23M 2300:09:0400:18:0700:27:00.40+00:03:321:4833,3
27BOLSHAKOVA Viktoria 150500 WattKALININGRADKobiety4K 400:08:5300:17:5700:27:04.05+00:03:361:4833,3
28KNEPKA Piotr 86TriTeam ŚwiecieŚWIECIEMężczyźni24M 2400:08:5700:18:0500:27:06.50+00:03:381:4833,2
29CHOJNACKI Mateusz 25UKS ZWOLEŃ TEAMTARNOWSKIE GÓRYMężczyźni25M 2500:08:4700:17:5700:27:10.70+00:03:421:4833,1
30KENSIK Rafał 84Run PasjaBYDGOSZCZMężczyźni26M 2600:08:5600:18:0300:27:14.10+00:03:461:4833
31LEŚNIK Adam 134LechunasportowoTORUŃMężczyźni27M 2700:08:4500:17:5500:27:28.70+00:04:001:4932,8
32IGNASZAK Michał 33Plichwyścig.plWARSZAWAMężczyźni28M 2800:09:1000:18:2200:27:31.00+00:04:031:5032,7
33SUBKOWSKI Artur 105ŚWIECIEMężczyźni29M 2900:09:1100:18:0300:27:45.00+00:04:171:5132.4
34PRENDECKI Marcin 96PRENDKI TRIWAŁCZMężczyźni30M 3000:09:1400:18:3400:27:47.95+00:04:201:5132,4
35MALICKI Łukasz 88Klinika Triathlonu BydgoszczBYDGOSZCZMężczyźni31M 3100:09:0700:18:3700:27:56.50+00:04:281:5132,2
36NOWICKI Leszek 12INOWROCLAWMężczyźni32M 3200:09:3000:18:4500:27:56.60+00:04:281:5132,2
37BĄKOWSKI Mikołaj 65MROCZAMężczyźni33M 3300:09:0600:18:3200:28:03.10+00:04:351:5232,1
38CIBOROWSKI Sebastian 4senasport PiszPISZMężczyźni34M 3400:09:1500:18:3800:28:03.55+00:04:351:5232,1
39CANO Luis 71Refugee TeamBYDGOSZCZMężczyźni35M 3500:08:5900:18:4200:28:06.90+00:04:391:5232
40PEJKA Karolina 138Klinika TriathlonuBYDGOSZCZKobiety5K 500:09:1400:18:5200:28:25.40+00:04:571:5331,7
41ŚWIERCZYŃSKI Marcin 140Athleticomed.plOSIELSKOMężczyźni36M 3600:09:2300:18:5800:28:33.70+00:05:051:5431,5
42ŁĄCZNY Jacek 135Zakręceni na Stale Nova TradingOSIEK NAD WISŁĄMężczyźni37M 3700:09:1800:18:5600:28:38.05+00:05:101:5431,4
43KOSZAŁKA Andrzej 36NOWA WIEŚ LĘBORSKAMężczyźni38M 3800:09:3300:19:0800:28:38.15+00:05:101:5431,4
44KARAŚ Tomasz 7Legia Warszawa MastersWARSZAWAMężczyźni39M 3900:09:2500:19:0000:28:48.75+00:05:211:5531,3
45PRZYBYLSKI Bartek 99BYDGOSZCZMężczyźni40M 4000:09:3300:19:1300:28:55.45+00:05:271:5531,1
46GARBIEC Mirosław 142BYDGOSZCZMężczyźni41M 4100:09:4400:19:2500:29:06.60+00:05:381:5630,9
47PARTYKA Łukasz 93POZNAŃMężczyźni42M 4200:09:3900:19:3300:29:12.85+00:05:451:5630,8
48PRZEWŁOCKI Jakub 98Klinika Triathlonu BydgoszczBYDGOSZCZMężczyźni43M 4300:09:3600:19:2200:29:16.85+00:05:491:5730,8
49SAPIJASZKO Łukasz 48Legia Warszawa MastersWARSZAWAMężczyźni44M 4400:09:5200:19:3300:29:20.85+00:05:531:5730,7
50KOSCIOWSKA Agnieszka 9GDAŃSKKobiety6K 600:09:3500:19:2800:29:27.85+00:06:001:5730,6
51CZYŻAK Joanna 73AMSNOWY DWÓRKobiety7K 700:09:3700:19:3000:29:29.65+00:06:011:5730,5
52MACIEJEWSKI Marian 39IŁAWAMężczyźni45M 4500:09:4100:19:3200:29:41.00+00:06:131:5830,3
53WASILEWSKA Martyna 107AMS bydgoszczBYDGOSZCZKobiety8K 800:09:4500:19:4000:29:46.20+00:06:181:5930,2
54KARAŚ Dominika 8Legia Warszawa MastersWARSZAWAKobiety9K 900:09:5700:19:4900:29:51.90+00:06:241:5930,2
55GWIZDAŁA Adam 126BART CICLO SPORT J-BIKETERESPOL POMORSKIMężczyźni46M 4600:09:5400:19:5200:29:52.65+00:06:241:5930,1
56WÓJCIK Tomasz 50Makalu TeamWOŁOMINMężczyźni47M 4700:09:5200:19:5600:30:00.45+00:06:322:0030
57HOŁDA Paweł 127STOLNOMężczyźni48M 4800:09:3900:19:4300:30:01.95+00:06:342:0030
58WERNER Michał 108Łabiszyn RunnersŁABISZYNMężczyźni49M 4900:10:0100:20:0500:30:03.10+00:06:352:0030
59MĄDROSZYK Dawid 42SKATE2CITYSZEWCEMężczyźni50M 5000:10:1200:20:3100:30:45.25+00:07:172:0329,3
60ZOREMBA Jan 52AZS AWF KatowiceRTTARNOWSKIE GÓRYMężczyźni51M 5100:10:0900:20:2800:30:48.75+00:07:212:0329,2
61N-SKA Ania Maria 137Alior Running TeamGDAŃSKKobiety10K 1000:10:2300:20:5500:31:18.10+00:07:502:0528,8
62SAPIJASZKO Marta 47Legia Warszawa MastersWARSZAWAKobiety11K 1100:10:3600:20:5000:31:26.35+00:07:582:0528.6
63CZAJKA Mateusz 72LUKS OlimpJEŻEWOMężczyźni52M 5200:10:2300:20:5700:31:28.70+00:08:002:0528,6
64DAMSKI Tadeusz 74POZNAŃMężczyźni53M 5300:10:2400:20:5700:31:29.65+00:08:012:0528,6
65MOLENDA Patrycja 89Klinika TriathlonuBYDGOSZCZKobiety12K 1200:10:3500:21:1600:31:44.40+00:08:162:0628,4
66KAMIŃSKA Agnieszka 129BORA-hansgrohe Fanclub PolandBYDGOSZCZKobiety13K 1300:10:3900:21:3400:32:15.40+00:08:472:0927,9
67SUBKOWSKA Klaudia 104ŚWIECIEKobiety14K 1400:10:5000:21:4300:32:29.85+00:09:022:0927,7
68PRIEBE Jacek 45PlichWyscig.plGNIEZNOMężczyźni54M 5400:10:4000:21:4000:32:44.75+00:09:172:1027,5
69OSZCZYK Grzegorz 43AMATORSOBOLEMężczyźni55M 5500:10:5100:21:5900:32:49.60+00:09:212:1127,4
70CIBOROWSKA Aneta 3PISZKobiety15K 1500:10:4400:21:5800:32:50.00+00:09:222:1127,4
71KLONOWSKA Agnieszka 85PLATANŚWIECIEKobiety16K 1600:10:5900:22:1000:32:51.25+00:09:232:1127,4
72WRÓBEL Antoni 51PĘPOWO 83-330Mężczyźni56M 5600:11:2700:22:2900:33:22.25+00:09:542:1327
73AUTRIEB Maciej 62CHEŁMNOMężczyźni57M 5700:11:0000:22:1600:33:23.70+00:09:552:1327
74PARASZKA Łukasz 14Minions Speed TeamWARSZAWAMężczyźni58M 5800:10:5800:22:2100:33:29.70+00:10:012:1326,9
75MAJEWSKI Piotr 40Skate2CityGRODZISK WLKP.Mężczyźni59M 5900:10:5000:22:1400:33:40.35+00:10:122:1426,7
76JEZIORSKA Monika 81BYDGOSZCZKobiety17K 1700:11:1300:22:2800:33:48.30+00:10:202:1526,6
77CHOJECKI Dariusz 2BYDGOSZCZMężczyźni60M 6000:11:1700:22:3300:33:54.60+00:10:262:1526.5
78KACZYŃSKI Rafał 110CHOŁE KŁÓLIKITORUŃMężczyźni61M 6100:10:5600:22:3200:34:10.65+00:10:422:1626.3
79WOŹNICKI Paweł 19speedskatingldzLUCIEŃMężczyźni62M 6200:11:2800:23:0000:34:38.90+00:11:112:1826
80LEŚNIEWICZ Danuta 11MinionsSpeedTeamWARSZAWAKobiety18K 1800:11:4400:23:2800:34:42.65+00:11:142:1825,9
81ŁABINOWICZ Szymon 38Twister TrójmiastoGDAŃSKMężczyźni63M 6300:11:1600:22:5500:34:54.00+00:11:262:1925,8
82WYPORKIEWICZ Jerzy 109Klinika TriathlonuWILCZE/OSIELSKOMężczyźni64M 6400:11:2300:23:1600:35:01.40+00:11:332:2025,7
83RUTKOWSKA Virginia 100Atos/Klinika TriathlonuBYDGOSZCZKobiety19K 1900:11:4000:23:2700:35:07.45+00:11:392:2025,6
84PRENDECKA Sylwia 95Prendki TriKŁĘBOWIECKobiety20K 2000:11:2300:23:2100:35:11.90+00:11:442:2025,6
85GOŁECKA Bożena 32KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZBYDGOSZCZKobiety21K 2100:11:2400:23:0900:35:21.70+00:11:532:2125,5
86BAŁYS Łukasz 63Łabiszyn RunnersBYDGOSZCZMężczyźni65M 6500:11:4200:23:4200:35:30.80+00:12:032:2225,4
87WOJTALIK Leszek 141BYDGOSZCZMężczyźni66M 6600:12:5500:24:1500:35:32.65+00:12:042:2225,3
88SOSIŃSKI Paweł 103Bezpieczny OperatorGZINMężczyźni67M 6700:11:2400:23:2800:35:37.90+00:12:102:2225,3
89FABISIAK Agnieszka 77GOSTYNINKobiety22K 2200:11:5600:24:0400:36:09.20+00:12:412:2424,9
90ŁABINOWICZ Piotr 37Twister TrójmiastoGDAŃSKMężczyźni68M 6800:11:5100:24:1700:36:59.85+00:13:322:2724,3
91DEMBIŃSKI Piotr 75TORUŃMężczyźni69M 6900:11:5600:24:3300:37:08.15+00:13:402:2824,2
92SOSIŃSKA Izabela 102Bezpieczny OperatorGZINKobiety23K 2300:12:1300:24:4000:37:20.00+00:13:522:2924,1
93KASPERSKA Justyna 131Skate2cityGRODZISK WLKPKobiety24K 2400:12:0200:24:4500:37:21.00+00:13:532:2924,1
94BANIA Zygmunt 27KursantPRZYSIEKMężczyźni70M 7000:12:0500:24:5500:37:22.80+00:13:552:2924,1
95BONAS Maciej 68Roll&RunSTOLNOMężczyźni71M 7100:12:1700:25:0100:37:46.95+00:14:192:3123,8
96MASŁOWSKI Aleksander 41Softronic Skate Team74-320 BARLINEKMężczyźni72M 7200:13:3300:26:0200:39:01.45+00:15:332:3623.1
97PARTYKA Natalia 15Zico Racing Speed TeamPOZNAŃKobiety25K 2500:12:4300:25:5600:39:17.40+00:15:492:3722,9
98BRZÓSKA Andrzej 29MROCZAMężczyźni73M 7300:12:5600:26:1900:39:56.15+00:16:282:3922,5
99OLEJNICZAK Alina 13BYDGOSZCZKobiety26K 2600:13:5800:27:4100:41:23.15+00:17:552:4521,7
100KAMROWSKA Katarzyna 83PRUSZCZ GDAŃSKIKobiety27K 2700:13:3900:27:3700:41:29.55+00:18:012:4521,7
101NOSKOWIAK-BAJNO Alicja 91BORÓWNOKobiety28K 2800:13:5000:28:0700:42:04.10+00:18:362:4821,4
102BŁASZKIEWICZ Marzena 67Chołe KłólikiBORÓWNOKobiety29K 2900:13:4200:28:1800:42:24.15+00:18:562:4921,2
103PRZYBYSŁAWSKA Paulina 46UKS ZWOLEŃ TEAMGNIEZNOKobiety30K 3000:13:5400:28:4700:44:13.90+00:20:462:5620,4
104GĄSIOREK Karolina 125SZCZECINEKKobiety31K 3100:15:3600:31:0200:47:13.00+00:23:453:0819.1
105SURMA Balbina 18BYDGOSZCZKobiety32K 3200:16:0500:33:1700:50:28.40+00:27:003:2117.8
106OSAK Paweł 92Klinika TriathlonuBYDGOSZCZMężczyźni74M 7400:27:2800:27:38+00:11:502:4521.7
Znaleziono 106 wynik(ów)