RUN BUDLEX FOR WOMEN

Organizator:
Green House / Budlex
Data:
2018-09-16
Miejsce:
Bydgoszcz
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
387
Wystartowało:
339
Nie ukończyło:
5
Ukończyło:
334
Na trasie:
5
Pełne wyniki dla 2.5km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: | K-Open | K20 | K30 | K40 | K50

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuFinish_Bud
2.5km
   
1SZENK Marta 302BYDGOSZCZK3000:00:0000:09:24
2ŻUCHOWSKA Anna 369PŁONNEK2000:00:0000:10:09
3BĄCZKOWSKA Julia 8ŚWIECIEK2000:00:0400:11:08
4PALACZ Wioletta 222BYDGOSZCZK4000:00:0100:11:10
5WRÓBLEWSKA Dagmara 351TKKF Kolejarz BydgoszczBYDGOSZCZK3000:00:0100:11:23
6PILAKOWSKA Angelika 236Eltra w bieguŁOCHOWOK3000:00:0500:11:39
7STAŃCZYK Martyna 290TOMASZÓW MAZOWIECKIK2000:00:1200:11:44
8SMAŻYK Ewelina 279BYDGOSZCZK4000:00:0300:11:54
9ANDRZEJAK Sylwia 3ŻOŁĘDOWOK4000:00:0100:12:00
10MICHALIK Joanna 194BYDGOSZCZK3000:00:0100:12:03
11NOWAKOWSKA Edyta 216BYDGOSZCZK3000:00:0200:12:04
12PIĄTEK Justyna 231GDAŃŚKK2000:00:0900:12:05
13ULOWSKA Katarzyna 321BBKTSWATOROWOK2000:00:0200:12:11
14LUZAK Magdalena 176Biegnę dla Agu i TomeczkaBYDGOSZCZK2000:00:0700:12:13
15KALINOWSKA Anna 117Endorfina Fitness ClubGRUDZIĄDZK3000:00:0400:12:14
16RYMARKIEWICZ Małgorzata 265Klinika TriathlonuBYDGOSZCZK3000:00:0200:12:17
17PAWLEWSKA Klaudia 229BYDGOSZCZK2000:00:0200:12:19
18ZGLIŃSKA Anna 361UNISŁAWK3000:00:0300:12:20
19BRZOZOWSKA Iwona 26UNISŁAWK4000:00:0200:12:21
20LEWANDOWSKA Joanna 170BYDGOSZCZK3000:00:0400:12:24
21ZWIĄZEK Hanka 365BYDGOSZCZK2000:00:0900:12:24
22SOSIŃSKA Izabela 287XGZINK3000:00:0300:12:25
23KUBIS Sylwia 157Team KucykiBYDGOSZCZK4000:00:1200:12:26
24SZYMCZAK Elwira 309INOWROCŁAWK2000:00:0100:12:29
25STRÓŻYK Grażyna 298BYDGOSZCZK2000:00:0900:12:30
26KWIATKOWSKA Bożena 166BYDGOSZCZK4000:00:0500:12:31
27STEJUK Aleksandra 293AMS TriathlonBYDGOSZXZK4000:00:0700:12:32
28KRUBER Karolcia 1481990BYDGOSZCZK2000:00:0900:12:32
29MELWIŃSKA Paulina 192Run BydgoszczBYDGOSZCZK3000:00:0300:12:34
30STROKOWSKA Paulina 389BYDGOSZCZK2000:00:0600:12:35
31DZIEWIECZYŃSKA Kasia 53BYDGOSZCZK2000:00:1900:12:36
32POTRZEBOWSKA Agata 241DEAFBYDGOSZCZK3000:00:0500:12:37
33MUSIELEWSKA Daria 205BYDGOSZCZK2000:00:0200:12:39
34LEWANDOWSKA Ewelina 171PLUSKOWESYK2000:00:0300:12:42
35WIŚNIEWSKA Aleksandra 332MATYLDZINK2000:00:0300:12:43
36GROBELNA Angelika 81Bydgoszcz na startNIEMCZK4000:00:1500:12:44
37BRZOZOWSKA Justyna 25BYDGOSZCZK2000:00:3500:12:48
38WOJCIECHOWSKA Emilia 341BYDGOSZCZK4000:00:0100:12:53
39SOBOL Magdalena 284NAKŁO NAD NOTECIĄK4000:00:0200:12:55
40MAJEWSKA Ryszarda 180OSIELSKOK5000:00:0400:12:55
41GIL Zaneta 66BYDGOSZCZK3000:00:3100:12:57
42SEYDAK-TOMCZYŃSKA Ewelina 272DON BOSCO TEAMBYDGOSZZK2000:00:0400:13:01
43TARCZYŃSKA Marta 314Team KucykiBYDGOSZCZK3000:00:1200:13:02
44FRONTCZAK Iwona 58Inowrocław biegaINOWROCŁAWK4000:00:0200:13:03
45FRANK Agnieszka 57BYDGOSZCZK3000:00:1000:13:07
46ZDROJOWA Agnieszka 360Jary TeamBYDGOSZCZK3000:00:0200:13:17
47SOBOLEWSKA Aleksandra 285BYDGOSZCZK2000:00:0800:13:18
48BARCZAK Agnieszka 11AgnieszkABJANIKOWOK3000:00:1800:13:24
49KRUSZELNICKA Urszula 150BYDGOSZCZK3000:00:1000:13:30
50DOBUCKA Katarzyna 380ChoNaRower.plBYDGOSZCZK2000:00:1700:13:31
51KULWAS Magdalena 163BYDGOSZCZK2000:00:0500:13:34
52MASLOWSKA Angelika 187SZUBINK3000:00:0700:13:34
53KALEMBA Daria 116BYDGOSZCZK2000:00:1800:13:34
54DZIELAK Marta 50SAPER TEAMINOWROCŁAWK2000:00:0800:13:35
55AFELT Luiza 2BYDGOSZCZK2000:00:1100:13:35
56NOGA Magdalena 215TORUŃK4000:00:0400:13:36
57SIWIŃSKA Elżbieta 276Decathlon Team InowrocławINOWROCŁAWK5000:00:1500:13:38
58SUCHARSKA Magdalena 299ŁOCHOWOK3000:00:3600:13:38
59JANKOWSKA Kasia 98BYDGOSZCZK4000:00:2700:13:39
60GADZIŃSKA Aleksandra 62BYDGOSZCZK4000:00:0900:13:40
61MAJEWSKA Monika 379LUCIMK3000:00:0900:13:40
62MELLEM Anna 190BYDGOSZCZK2000:00:1600:13:40
63KLIMCZAK Justyna 128Run PasjaBYDGOSZCZK3000:00:1000:13:41
64GIERSZEWSKA Grażyna 65BYDGOSZCZK4000:00:1700:13:42
65DUTKOWSKA Dorota 48TORUŃK3000:00:1600:13:43
66CIEŚLAK Hanna 34BYDGOSZCZK3000:00:1700:13:43
67DZIEDZIC Agnieszka 49UNISŁAWK3000:00:0300:13:44
68KWIECIŃSKA Katarzyna 167SOLEC KUJAWSKIK2000:00:0600:13:44
69NAGORZYSKA Sylwia 207BiegamWspieramMotywujęBYDGOSZCZK3000:00:0400:13:46
70PIJAROWSKA Beata 235PIECHCINK4000:00:2100:13:46
71WŁODARCZYK Katarzyna 340BYDGOSZCZK4000:00:1100:13:47
72NIKOŁAJEW Monika 214BYDGOSZCZK3000:00:0500:13:50
73KOCHAŃSKA Wioletta 129PATEREKK4000:00:1100:13:50
74WOJEWODA-SIWICKA Sylwia 342SMAKiTORUŃK4000:00:1300:13:50
75CZYŻEWSKA Justyna 40BRZOZAK3000:00:2600:13:50
76DOBRZYŃSKA Ewa 46BYDGOSZCZK3000:00:0500:13:52
77BRZEZIŃSKA Marta 24BYDGOSZCZK2000:00:2400:13:53
78STĘPIEŃ Monika 294BYDGOSZCZK4000:00:1700:13:55
79KUJDA Dorota 161OSIELSKOK3000:00:1300:13:57
80WÓJCIK Marika 349DECATHLON TEAM INOWROCŁAWINOWROCŁAWK2000:00:1500:13:58
81BILON-MOLENDA Alicja 19BYDGOSZCZK3000:00:0400:14:01
82BAGNIEWSKA Małgorzata 9TRYSZCZYNK2000:00:1600:14:01
83JENDRZEJCZAK Małgorzata 112Barbell SquadINOWROCŁAWK4000:00:1600:14:05
84PESZYŃSKA Joanna 230BYDGOSZCZK4000:00:2100:14:05
85GRACZKOWSKA Mirosława 80BYDGOSZCZK4000:00:1600:14:06
86SZABLIŃSKA Honorata 300KOŁACZKOWOK3000:00:0700:14:07
87GOŚCINIAK Agnieszka 72NOKIA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK3000:00:2500:14:07
88CZERWIŃSKA Joanna 39BYDGOSZCZK3000:00:3000:14:08
89SZPYT Anna 305BYDGOSZCZK3000:00:0300:14:09
90DŁUGOŃSKA Beata 45GRUDZIĄDZK4000:00:2000:14:09
91KĘDZIERSKA Marzena 122BYDGOSZCZK4000:00:0500:14:10
92GAPSKA Weronika 64BYDGOSZCZK3000:00:0500:14:10
93SAPALSKA Michalina 268LUBIEWOK2000:00:1200:14:14
94LICZMAŃSKA Anna 173BYDGOSZCZK3000:00:1300:14:15
95RAKOWSKA Małgorzata 253Pakość biegaPAKOŚĆK3000:00:1500:14:18
96JELEŃ Agnieszka 111Vege RunnersBYDGOSZCZK3000:00:2400:14:19
97FRYDRYCHOWICZ Lilianna 60BYDGOSZCZK5000:00:1100:14:20
98NALEWALSKA Justyna 208Serce TybetuBYDGOSZCZK2000:00:2400:14:21
99BRETT Wiktoria 23BIAŁE BŁOTAK2000:00:0600:14:23
100KRAWCZYK Klaudia 143BYDGOSZCZK2000:00:1400:14:23
101JASKUŁA Karolina 106BYDGOSZCZK3000:00:1300:14:24
102ŚLEDZIŃSKA Paulina 311OSIELSKOK2000:00:2800:14:27
103NAPIERALSKA Natalia 209BYDGOSZCZK3000:00:1800:14:29
104JASKROWSKA Patrycja 105WAGANIECK2000:00:3000:14:31
105PRZYBYLSKA Grażyna 244psla, Bydgoszcz na startBYDGOSZCZK5000:00:3300:14:31
106RUTKOWSKA Weronik 260BYDGOSZCZK2000:00:3700:14:32
107KURDUBSKA Agnieszka 164WAGANIECK2000:00:3000:14:33
108KUBIAK-KUJAWA Joanna 156BYDGOSZCZK3000:00:2000:14:35
109SZEWCZUK Ewa 303CHEŁMNOK4000:00:1800:14:36
110GOLIMOWSKA Anna 69BYDGOSZCZK4000:00:1800:14:36
111GÓRSKA Agnieszka 75BYDGOSZCZK3000:00:1400:14:38
112DZIŻA-KONICZYŃSKA Zuzanna 54BYDGOSZCZK4000:00:0200:14:39
113MATYNKA Kamila 189BYDGOSZCZK2000:00:0900:14:39
114KUTKA Czesia 165BYDGOSZCZK3000:00:1400:14:39
115KORBEL Ewa 134BYDGOSZCZK4000:00:1200:14:41
116KULIBERDA Justyna 162BYDGOSZCZK3000:00:0900:14:44
117TYKWIŃSKA Agnieszka 319BYDGOSZCZK3000:00:1200:14:44
118WALCZAK Joanna 325BYDGOSZCZK3000:00:0500:14:45
119WAJER Marita 324ŚLESINK2000:00:3100:14:45
120PAWLEWSKA Joanna 228BYDGOSZCZK4000:00:2500:14:46
121LEWA Beata 169PATEREKK3000:00:1000:14:47
122ADAMCZYK Katarzyna 1PATEREKK3000:00:1000:14:47
123KOZACZYK Joanna 139Decathlon Team InowrocławINOWROCŁAWK4000:00:1600:14:47
124KOZACZYK Julia 140Decathlon Team InowrocławINOWROCŁAWK2000:00:1600:14:47
125KRÓL Katarzyna 145TRYSZCZYNK4000:00:1900:14:47
126HAMES Dorota 88BYDGOSZCZK3000:00:0600:14:48
127WOSICKA Wanda 343BYDGOSZCZK3000:00:1700:14:48
128STOKŁOSA Natalia 296BYDGOSZCZK3000:00:2600:14:49
129WOSZCZYK Agnieszka 344Biegnę dla Madzi i TomeczkaBYDGOSZCZK2000:00:3400:14:53
130NIKOŁAJCZYK Agnieszka 213ŚWIECIEK3000:00:2600:14:54
131GIPP Małgorzata 67BYDGOSZCZK3000:00:3400:14:54
132LEWANDOWSKA-GBYL Kinga 385GDYNIAK3000:00:2800:14:56
133FILIPEK Weronika 386BYDGOSZCZK2000:00:2800:14:57
134KRZYŻAŃSKA Kamila 153MOGILNOK2000:00:1000:14:58
135CEMKE Magdalena 30BYDGOSZCZK2000:00:1900:14:59
136POLACKA Jadwiga 240Dęby OsielskoOSIELSKOK4000:00:2900:14:59
137NURKIEWICZ Zofia 219Kung fu Pandy 3BYDGOSZCZK2000:00:0800:15:00
138AUGUSTYNOWICZ Aurelia 7RCI BydgoszczBYDGOSZCZK4000:00:0900:15:00
139ŚMIGIELSKA Magdalena 312ZBYTOWOK3000:00:2000:15:00
140CZAJKOWSKA Karolina 38Biegaj z DębamiBYDGOSZCZK2000:00:2900:15:00
141SZOŁDRA Marta 304BYDGOSZCZK2000:00:2200:15:01
142RYDELSKA Kinga 264BYDGOSZCZK4000:00:1200:15:03
143WIESE Katarzyna 329Full Service LadiesBYDGOSZCZK2000:00:2200:15:05
144BŁAŻEK Kasia 21BIAŁE BŁOTAK3000:00:2300:15:05
145HYŻY Iwona 92PATEREKK4000:00:1000:15:06
146GERUZEL Paulina 99ZS 19 BydgoszczBYDGOSZCZK2000:00:1800:15:06
147STIVRIŅA Santa 295BYDGOSZCZK2000:00:1900:15:06
148ŁUCZKOWIAK Małgorzata 377AK2000:00:0400:15:07
149WALICH Aleksandra 375ŁEKNOK4000:00:0600:15:08
150JAKUBOWSKA Katarzyna 376BYDGOSZCZK2000:00:0600:15:08
151JAGIELSKA Patrycja 94BYDGOSZCZK2000:00:1400:15:09
152TREPANOWSKA Katarzyna 315PRZYŁEKIK2000:00:1300:15:10
153STEFANKO-SKAŁECKA Anna 291Brzoza BiegaBYDGOSZCZK3000:00:1700:15:10
154KRYMER Agnieszka 151BYDGOSZCZK4000:00:1100:15:12
155MAJERSKA Beata 179BYDGOSZCZK5000:00:0400:15:13
156BIERNACKA Anka 18BYDGOSZCZK3000:00:0700:15:13
157KRAJEWSKA Jagoda 141BYDGOSZCZK3000:00:0700:15:13
158MALICKA Beata 185BYDGOSZCZK5000:00:3100:15:14
159BESS Anna 15BYDGOSZCZK3000:00:3200:15:15
160WRONA Iwona 383TORUŃK4000:00:3600:15:15
161JAROŃ Magdalena 100BYDGOSZCZK2000:00:0800:15:16
162DZIERŻANKOWSKA Marta 52Sklep BiegaczaBYDGOSZCZK2000:00:0700:15:20
163ŻURAWSKA Marta 370BYDGOSZCZK3000:00:3100:15:20
164BARAŃSKA Sylwia 10PARKRUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK4000:00:2200:15:21
165ULIKOWSKA Małgorzata 320BYDGOSZCZK2000:00:3000:15:21
166ŁEMPICKA Ewelina 177Full Service LadiesREPTOWOK3000:00:2200:15:22
167KRAJEWSKA Patrycja 142BYDGOSZCZK2000:00:1200:15:24
168KUBIAK Anna 155BYDGOSZCZK3000:00:1700:15:24
169GRABOWSKA Ilona 76Wataha - łączy nas bieganieBYDGOSZCZK3000:00:1400:15:25
170KARDACH Magdalena 120WATAHA - łączy nas bieganieBYDGOSZCZK3000:00:1400:15:25
171MALCZEWSKA Ewelina 183BYDGOSZCZK3000:00:1600:15:25
172GŁĘBOCKA Agnieszka 68BIAŁE BŁOTAK3000:00:1700:15:25
173KOWALIK Anna 137BYDGOSZCZK2000:00:0900:15:26
174MORITZ Monika 202MORANI BarcinBARCINK3000:00:2600:15:26
175BRETT Diana 22BTW BydgoszczBIAŁE BŁOTAK5000:00:0600:15:27
176PANKOWSKA Ewa 223BYDGOSZCZK5000:00:3200:15:27
177TRUŚ Karolina 316OSIELSKOK3000:00:1300:15:28
178SZYMCZAK Barbara 308BYDGOSZCZK4000:00:1100:15:29
179ŻĄDŁO Milena 367BYDGOSZCZK3000:00:1300:15:30
180CELANOWICZ Lidia 29INOWROCŁAWK3000:00:1700:15:30
181KLAJNERT Magdalena 125TORUŃK3000:00:1500:15:31
182SZREJTER Izabela 306TORUŃK3000:00:3500:15:31
183GRZELA Klaudia 84GoSport BydgoszczBYDGOSZCZK2000:00:2200:15:33
184NELKE Monika 211BYDGOSZCZK4000:00:3200:15:33
185ZIENKIEWICZ Anna 363BYDGOSZCZK4000:00:0800:15:34
186ZAPAŁOWSKA Joanna 359Audioriver runnerBYDGOSZCZK3000:00:2800:15:34
187KAMIŃSKA Jolanta 119BYDGOSZCZK3000:00:4000:15:34
188ZIÓŁKOWSKA Oliwia 364PATEREKK3000:00:2300:15:35
189SOBOLEWSKA Justyna 286BYDGOSZCZK3000:00:4000:15:35
190JURUŚ Jolanta 114herbalifeBYDGOSZCZK5000:00:0300:15:36
191KRUSIK Aleksandra 149AlbatrosyBYDGOSZCZK2000:00:2300:15:38
192JAWORSKA Monika 107JaworySULNOWOK3000:00:2600:15:38
193WALCZAK Joanna 326ŚWIECIEK3000:00:2600:15:38
194ŻYŁA Marta 371KRUSZYN KRAJEŃSKIK4000:00:0600:15:40
195MOŚCICKA Paulina 203BYDGOSZCZK4000:00:1900:15:40
196CWAJDA-BIAŁASIK Justyna 36BYDGOSZCZK3000:00:1900:15:40
197TWARDOWSKA Katarzyna 318BYDGOSZCZK4000:00:3200:15:42
198KUCHARSKA Dorota 159GNIEWKOWOK3000:00:3300:15:42
199GRABOWSKA Joanna 77BYDGOSZCZK4000:00:0600:15:44
200CYBUL Anna 37BYDGOSZCZK4000:00:1100:15:45
201DĘBCZYŃSKA Agnieszka 44Klub Zdrowego Stylu Życia Dobry KlimatBYDGOSZCZK4000:00:1200:15:45
202SPLITT Anna 288MROCZAK3000:00:3300:15:45
203WIŚNIEWSKA Monika 331BYDGOSZCZK3000:00:0700:15:46
204VASILIȚA Cristina 323BYDGOSZCZK2000:00:3000:15:47
205KRZYSIAK Katarzyna 152MUROWANIECK3000:00:1300:15:49
206KLETT Patrycja 127MAKSYMILIANOWOK2000:00:2400:15:49
207WÓJCIK Anna 348BYDGOSZCZK3000:00:1900:15:51
208DEJA Natalia 43Gym BunnyBYDGOSZCZK3000:00:2500:15:51
209KRÓLICKA Milena 147BIAŁE BŁOTAK3000:00:3000:15:51
210PATYK Klaudia 227BYDGOSZCZK2000:00:1400:15:52
211PRZYBYLSKA Paulina 245BYDGOSZCZK4000:00:2800:15:52
212PYPKOWSKA Natalia 247NIESZAWAK2000:00:1000:15:55
213SCHLABS Magdalena 271BYDGOSZCZK2000:00:0800:15:56
214BURCZYK Aleksandra 201BYDGOSZCZK2000:00:0800:15:56
215JOZWIK Emilia 113BYDGOSZCZK2000:00:0800:15:56
216PYPKOWSKA Agnieszka 246NIESZAWAK4000:00:0900:15:56
217NIESPOREK Ewa 212TORUŃK5000:00:1500:15:56
218MROCZEK Barbara 204BYDGOSZCZK3000:00:3100:15:56
219MAJCHRZAK Barbara 178CIECHOCINEKK2000:00:1000:15:57
220WYDRZYŃSKA Katarzyna 352Soleccy BiegaczeSOLEC KUJAWSKIK5000:00:3400:15:58
221BIELUSZEWSKA Mirela 17CCLBYDGOSZCZK3000:00:3600:15:58
222SAWARSKA-WILK Agnieszka 269NIEMCZK4000:00:0000:16:00
223PRZYBYL Donata 243BYDGOSZCZK4000:00:1700:16:00
224SIERADZKA Małgorzata 273NIEMCZK4000:00:2600:16:00
225SKOWRON Monika 278BYDGOSZCZK4000:00:2800:16:00
226ANIOŁ Agnieszka 6BYDGOSZCZK3000:00:2600:16:02
227BUSSE Jagoda 28Bydgoskie BusiakiBYDGOSZCZK3000:00:3000:16:03
228SMUG Ewelina 280KONINK3000:00:1800:16:05
229NAWROCKA Magdalena 210DĄBROWA CHEŁMIŃSKAK4000:00:2900:16:05
230MICHTA Iwona 197Spójnia Białe BłotaMUROWANIECK3000:00:3600:16:05
231GRABSKA-ZIELIŃSKA Sylwia 79BYDGOSZCZK2000:00:1500:16:08
232MOCNA Anna 200BYDGOSZCZK2000:00:0800:16:09
233ROGALSKA Anna 257BYDGOSZCZK3000:00:2100:16:09
234DALKA Renata 41GRUDZIĄDZK4000:00:0600:16:10
235KUBICKA Violetta 382BYDGOSZCZK2000:00:1200:16:11
236MICHNA Monika 196BYDGOSZCZK3000:00:1100:16:12
237KOCZOROWSKA Kamila 130BYDGOSZCZK3000:00:1200:16:12
238SZYMCZAK-JURKOWSKA Ewa 310BYDGOSZCZK5000:00:1900:16:12
239KACZMAREK Aleksandra 115NAKŁO NAD NOTECIĄK2000:00:2700:16:17
240SZATKOWSKA Emilia 301#BBKTSCHEŁMŻAK3000:00:2500:16:18
241BĄCZKOWSKA Elżbieta 13ŚWIECIEK5000:00:1600:16:23
242MALICKA Maria Magdalena 184MalmediaBYDGOSZCZK3000:00:3000:16:27
243CIEŚLIK Daniela 35BYDGOSZCZK2000:00:1500:16:30
244GUMOWSKA Aneta 87BYDGOSZCZK3000:00:3400:16:31
245WIŚNIEWSKA Nicole 333EBT STAFFBYDGOSZCZK2000:00:3200:16:34
246BETKA Marta 16DOBRCZK3000:00:2000:16:37
247JAGOS Olimpia 95DOBRCZK2000:00:2000:16:37
248RYCHLICKA Agnieszka 263BIAŁE BŁOTAK4000:00:0600:16:39
249SIERADZKA Magdalena 274BIALE BLOTAK3000:00:0600:16:39
250KUBERA Monika 154CHEŁMŻAK3000:00:2500:16:39
251KUCZKOWSKA-WRÓBEL Małgorzata 160BYDGOSZCZK3000:00:3700:16:42
252GOŁATA Agnieszka 70Wilcza WatahaDĄBROWA CHEŁMIŃSKAK3000:00:2200:16:44
253GÓLCZ Katarzyna 73ŚLESINK3000:00:3000:16:46
254SEYDAK Jolanta 374SOŚNOK4000:00:2900:16:47
255POCZWARDOWSKA Wioletta 239BYDGOSZCZK4000:00:3400:16:47
256MINISZEWSKA Irena 199BYDGOSZCZK3000:00:2800:16:50
257ROŻYŃSKA Monika 259BYDGOSZCZK2000:00:3400:16:50
258RAKOWSKA Agnieszka 252Mama BiegaSKULSKK3000:00:2500:16:52
259PYRZYŃSKA Agata 248BYDGOSZCZK2000:00:2500:16:52
260LOLL Dominika 174CHOJNICEK2000:00:2500:16:52
261LUDWIK Krystyna 175spcŁYSOMICEK5000:00:2600:16:52
262BŁAŻEJEWSKA Karolina 20ŚWIECIEK4000:00:1700:16:53
263LEWANDOWSKA Agnieszka 172BYDGOSZCZK3000:00:1700:16:53
264MICHALAK Anita 193BYDGOSZCZK4000:00:2300:16:53
265GÓRNA Barbara 74BYDGOSZCZK5000:00:2300:16:53
266RAJSKA Ewelina 251BYDGOSZCZK2000:00:2400:16:53
267PROKOPOWICZ Aleksandra 242OSIELSKOK3000:00:2500:16:55
268GRABSKA Patrycja 78Decathlon Team InowrocławINOWROCŁAWK2000:00:1600:16:56
269PAPROCKA Małgorzata 224BYDGOSZCZK5000:00:2800:16:56
270WOŹNIAK Julita 346BYDGOSZCZK2000:00:3300:16:56
271PIETRZAK Monika 234BYDGOSZCZK3000:00:3400:16:56
272WIŚNIEWSKA Karolina 334BYDGOSZCZK3000:00:3200:16:57
273JAWORSKA Mirosława 108INOWROCŁAWK5000:00:2000:17:04
274JAWORSKA Karolina 109WARSZAWAK4000:00:2000:17:04
275ANDRZEJCZAK Natalia 4STUDZIENKIK2000:00:0900:17:06
276GAPINSKA Bogna 63BYDGOSZCZK2000:00:3400:17:07
277WITKOWSKA Ania 335KTR Masa TurystycznaBYDGOSZCZK4000:00:3600:17:08
278IDCZAK Hanna 93BYDGOSZCZK4000:00:3600:17:08
279KUC Marzena 158ŚWIECIEK3000:00:3400:17:09
280CHUDECKA Beata 31GRÓDEKK3000:00:3400:17:09
281KONDRATOWICZ Agnieszka 131Koniec składuWĄBRZEŹNOK3000:00:1300:17:10
282JASIACZYK Krystyna 102Decathlon Team InowrocławINOWROCŁAWK5000:00:2900:17:13
283MALCZEWSKA Mirula 182BYDGOSZCZK5000:00:2800:17:14
284ROŚ ŚWIDER Patrycja 258NOWA WIEŚ WIELKAK2000:00:2700:17:19
285BURCHARDT Julita 373BYDGOSZCZK3000:00:2100:17:20
286KALISZEWSKA Agnieszka 118BYDGOSZCZK3000:00:2200:17:24
287KONIECZNA Kasia 133BYDGOSZCZK2000:00:3500:17:24
288WITOŃSKA Angelika 339BYDGOSZCZK3000:00:3500:17:24
289NOWAKOWSKA-SZWAJCA Anna 217BYDGOSZCZK4000:00:1100:17:28
290OLSZEWSKA Karolina 220BIAŁEBŁOTAK3000:00:2800:17:28
291GOŁDYN Aleksandra 71Full Service LadiesBYDGOSZCZK3000:00:2400:17:30
292KIELISZAK Kinga 124INOWROCŁAWK2000:00:2200:17:32
293NADRAJKOWSKA Joanna 206INOWROCŁAWK3000:00:2200:17:32
294KRÓL Marta 146BYDGOSZCZK2000:00:2100:17:33
295SOBANIA-TRENDEWICZ Paulina 281BYDGOSZCZK2000:00:1200:17:37
296GRZELAKOWSKA Klaudyna 85OSIELSKOK2000:00:3500:17:39
297MATUSIAK Iwona 188WAGANIECK3000:00:3000:17:44
298RASSALSKA Roma 254BYDGOSZCZK4000:00:3500:17:45
299MICHAŁEK Anna 195ANIELINYK3000:00:3600:17:45
300RASSALSKA-KAUSA Jola 255BYDGOSZCZK4000:00:3400:17:49
301OZIĘBŁOWSKA Lidia 221BYDGOSZCZK5000:00:0300:17:50
302KŁACZYŃSKA Ewa 372INOWROCŁAWK4000:00:2100:17:52
303WRÓBLEWSKA Anna 350GRUDZIĄDZK4000:00:2900:17:53
304WIŚNIEWSKA Ewa 330MROCZAK5000:00:3900:18:01
305PASIEKA Magda 225OSP Nakło nad Notecią/ #B3K/ MAM TĘ MOCDRZEWIANOWOK3000:00:3900:18:01
306RYBKA Magdalena 262Nokia TeamDĄBROWA CHEŁMIŃSKAK3000:00:2700:18:03
307PIEKARSKA Joanna 232BYDGOSZCZK3000:00:4000:18:03
308FURGALA-KUJAWA Anna 61BYDGOSZCZK3000:00:2300:18:08
309KORPAL Lucyna 135Gym BunnyBYDGOSZCZK3000:00:2500:18:10
310GRACZYKOWSKA Anna 388INOWROCŁAWK3000:00:2000:18:11
311HOŁOWNIA-MLECZEK Izabela 91Full Service ladiesBYDGOSZCZK3000:00:2400:18:12
312PASZKOWSKA Katarzyna 226CrossGym BydgoszcBYDGOSZCZK4000:00:2800:18:20
313HĘSIAK Katarzyna 89BYDGOSZCZK4000:00:0800:18:21
314WOŹNIAK Alina 345Biologia Medyczna CM UMKBYDGOSZCZK5000:00:2700:18:21
315JEGIERSKA Anna 110AmatorkaGRUDZIĄDZK3000:00:0000:18:25
316TARASIEWICZ Beata 313BydgoszczBYDGOSZCZK3000:00:2200:18:25
317ZABŁUDOWSKA Agnieszka 357BIAŁE BŁOTAK3000:00:3100:18:26
318RUTKOWSKA Mariola 261BYDGOSZCZK2000:00:2300:18:35
319SOBKOWSKA Katarzyna 283BYDGOSZCZK3000:00:2000:18:38
320SAWOŚKO-DUDA Joanna 270TUCHOLAK4000:00:0000:18:41
321WITKOWSKA Renata 336BYDGOSZCZK4000:00:3300:18:41
322KOTOWSKA-KOWALSKA Anna 136GORZEŃ RUNGORZEŃK3000:00:3800:18:44
323CIACIUCH Justyna 32Gorzeń RunPOTULICEK3000:00:3800:18:44
324WITKOWSKA Karolina 337BYDGOSZCZK2000:00:3300:18:45
325GRZYB Aaleksandraa 86GORZEŃK3000:00:3700:18:46
326PIEKUŚ Aleksandra 233Pędzące KunyBYDGOSZCZK3000:00:3700:18:56
327STANISZEWSKA Aleksandra 289BYDGOSZCZK3000:00:2100:19:11
328JASIENIECKA Aleksandra 103TORUŃK2000:00:3000:19:15
329POCIOT Małgorzata 238BYDGOSZCZK2000:00:0700:19:24
330WYSOCKA Paulina 356BYDGOSZCZK2000:00:0000:21:28
331URBAŃCZYK Anna 322BYDGOSZCZK3000:00:3200:21:37
332DUDZIŃSKA Małgorzata 47BYDGOSZCZK5000:00:2400:21:52
333FEDOROWSKA Joanna 55BYDGOSZCZK3000:00:2700:22:01
334KOWALSKA Urszula 138BYDGOSZCZK5000:00:2100:22:07
335ZABOKLICKA Beata 358BYDGOSZCZK4000:00:2100:22:07
336SIDIROWIK Ewa 390BYDGOSZCZK5000:00:3800:22:30
337SIKORA Karolina 275BYDGOSZCZK3000:00:2400:22:57
338BARTKOWIAK Agata 12LISI OGONK4000:00:0070:14:09
339BEŁZA-ROJKOWSKA Magdalena 14OSIELSKOK3000:00:0070:14:36
Znaleziono 339 wynik(ów)