RUN BUDLEX FOR WOMEN

Organizator:
Green House / Budlex
Data:
2016-04-24
Miejsce:
Bydgoszcz
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
437
Wystartowało:
301
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
301
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | K20 | K30 | K40 | K50 | K60

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu
  
1WRÓBLEWSKA Dagmara 23Tkkf kolejarzBYDGOSZCZK3000:00:01
2URBAŃSKA Ewa 27TrispaceBYDGOSZCZK4000:00:01
3GACKOWSKA Beata 101TKKFKOLEJARZBYDGOSZCZBYDGOSZCZK4000:00:01
4KUBIS Sylwia 344BYDGOSZCZK4000:00:01
5ALEKSY Aleksandra 184X LO ToruńTORUŃK2000:00:01
6KŁOS Ewelina 389AstoriaBYDGOSZCZK2000:00:01
7PORAZINSKA Viktoria 299BYDGOSZCZK4000:00:01
8RZEPECKA Katarzyna 300BYDGOSZCZK3000:00:01
9GULCZ Karolina 251ASTORIABYDGOSZCZK2000:00:01
10ŚWITAJ Wiktoria 250WTS AstoriaBYDGOSZCZK2000:00:01
11WUJEK Magdalena 214BYDGOSZCZK3000:00:02
12ŻAL Jolanta 8parkrun BydgoszczBYDGOSZCZK3000:00:02
13GACKOWSKA Katarzyna 67TKKF Kolejarz BydgoszczGDYNIAK2000:00:02
14WIŚNIEWSKA Marcjanna 109BRZOZAK2000:00:02
15SMAŻYK Ewelina 343Run BydgoszczBYDGOSZCZK3000:00:02
16STASZKIEWICZ Lucyna 108STASHKY TEAMBYDGOSZCZK4000:00:02
17KRANZ Magdalena 244Bydgoskie OkonieBYDGOSZCZK2000:00:02
18SZULC Małgorzata 98BYDGOSZCZK3000:00:02
19GRABOWSKA Irena 256TORUŃK4000:00:02
20BOULGE Beata 374BYDGOSZCZK4000:00:02
21NIKOŁAJEW Monika 156BYDGOSZCZK3000:00:02
22KRUSIK Aleksandra 393MODRAKOWOK2000:00:02
23SIEMIENIEC Violetta 122BYDGOSZCZK4000:00:02
24JURUS Jolanta 20ParkrunBYDGOSZCZK5000:00:02
25BRZOZOWSKA Barbara 172BYDGOSZCZK6000:00:02
26SZWEDA Mirosława 50BYDGOSZCZK3000:00:03
27OLSZEWSKA Adrianna 35MROCZAK2000:00:03
28SCHULZ Milena 25BYDGOSZCZK3000:00:03
29MAZANOWSKA Ewa 11Run-PasjaBYDGOSZCZK3000:00:03
30POTRZEBOWSKA Agata 721985BYDGOSZCZK3000:00:03
31WĄSOWSKA Katarzyna 212BYDGOSZCZK3000:00:03
32JAWORSKA Aleksandra 334BYDGOSZCZK2000:00:03
33ZAŁĘCKA Renata 99GDAŃSKK3000:00:03
34GADOMSKA Maria 104RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK6000:00:03
35IGLEWSKA Dominika 191BYDGOSZCZK3000:00:03
36PYTLIK Agnieszka 154---BYDGOSZCZK2000:00:03
37MAJERSKA Beata 352BYDGOSZCZK4000:00:03
38RÓŻAŃSKA Jowanka 402Bydgoszcz Triathlon TeamBYDGOSZCZK4000:00:03
39PLISZCZYŃSKA Joanna 21UNISŁAWK4000:00:03
40PAPROCKA Małgorzata 47BYDGOSZCZK4000:00:03
41GIŻA Wioletta 174BYDGOSZCZK3000:00:03
42WIŚNIEWSKA Karina 426RUN BydgoszczBYDGOSZCZK2000:00:04
43RIVAT Anna 395BYDGOSZCZK3000:00:04
44CYRKLAF Anna 287INOWROCŁAWK3000:00:04
45KONOPCZYŃSKA Kamila 408BYDGOSZCZK4000:00:04
46DUTKIEWICZ Urszula 281TKKF Kolejarz BydgoszczBYDGOSZCZK3000:00:04
47ŻUCHELKOWSKA Agata 434BYDGOSZCZK3000:00:04
48WEŁNIŃSKA Aleksandra 146BYDGOSZCZK2000:00:04
49MELLEM Anna 144BYDGOSZCZK2000:00:04
50PERTEK Joanna 132BYDGOSZCZK2000:00:04
51WAWERKA Aleksandra 290BYDGOSZCZK2000:00:04
52CZAPLEWSKA Agnieszka 125KB ŁapkaBYDGOSZCZK3000:00:05
53BANACH Anna 152BYDGOSZCZK2000:00:05
54MORZYŃSKA Monika 421BYDGOSZCZK2000:00:05
55OŻGA Agnieszka 360BYDGOSZCZK2000:00:05
56DAŃCZUK Agnieszka 2BYDGOSZCZK4000:00:05
57MATUSZEWSKA Ewa 57GRUDZIĄDZK2000:00:05
58NOWACKA Daria 59GRUDZIĄDZK2000:00:05
59SONDEJ Agnieszka 423BYDGOSZCZK3000:00:05
60GAWRYCH Maria 383BYDGOSZCZK2000:00:05
61GAWRYCH Justyna 384BYDGOSZCZK4000:00:05
62NOWACKA Gabriela 58GRUDZIĄDZK5000:00:06
63SOSIŃSKA Izabela 118DĄBROWA CHEŁMIŃSKAK3000:00:06
64KULPEKSZA Karolina 91BYDGOSZCZK3000:00:06
65STAWARSKA Elżbieta 87TORUŃK3000:00:06
66NIEZGÓDKA Anna 92BYDGOSZCZK3000:00:06
67JĘDRYSZKA Ewa 286BYDGOSZCZK4000:00:06
68KRÓL Karolina 407BYDGOSZCZK2000:00:06
69JANKOWSKA Agnieszka 403BYDGOSZCZK3000:00:06
70BALCERAK Agnieszka 242ZIELONCZYNK2000:00:06
71PIKUL Ewa 180SAMOKLĘSKI DUŻEK2000:00:06
72JADCZAK Katarzyna 237BYDGOSZCZK3000:00:06
73JAROCKA Beata 113NIEZRZESZONADĄBROWA CHEŁMIŃSKAK3000:00:07
74SZYMAŃSKA Agata 196ŻNINK3000:00:07
75DZIEDZIC Agnieszka 120RACINIEWOK3000:00:07
76CHYŁKA Agata 129ŻNINK2000:00:07
77NUNZEK Agnieszka 227BYDGOSZCZK4000:00:07
78SYKUTERA-WOŹNIAK Agnieszka 325ZIELONCZYNK4000:00:07
79BASZANOWSKA Sylwia 216BYDGOSZCZK4000:00:07
80KONIECZNA Kasia 332BYDGOSZCZK2000:00:07
81ZABIEŁŁO Kamila 169BYDGOSZCZK3000:00:07
82PASERA Teresa 339BYDGOSZCZK4000:00:07
83MRÓWCZYŃSKA Agnieszka 413BYDGOSZCZK3000:00:07
84KRUSZKA Anita 326BYDGOSZCZK4000:00:07
85MIKOŁAJCZAK Aleksandra 327SOLEC KUJAWSKIK3000:00:07
86PAWLEWICZ Justyna 368BYDGOSZCZK4000:00:07
87SONTOWSKA Sylwia 367BYDGOSZCZK3000:00:07
88KOLANOWSKA Magdalena 95BYDGOSZCZK2000:00:08
89GOLON Marlena 106SICIENKOK4000:00:08
90KOCHAŃSKA Joanna 105SICIENKOK3000:00:08
91KRASIŃSKA Katarzyna 29BYDGOSZCZK3000:00:08
92POROŻYŃSKA Ewa 323BYDGOSZCZK2000:00:08
93MARĆ Klara 233BYDGOSZCZK2000:00:08
94SUDOŁ Karolina 417Limonka TeamBYDGOSZCZK3000:00:08
95MARĆ Agnieszka 232BYDGOSZCZK4000:00:08
96SAMUL Ewa 114BYDGOSZCZK2000:00:08
97OZTURK Klaudia 329BYDGOSZCZK4000:00:08
98ŚWIATOWY Daria 210BYDGOSZCZK2000:00:09
99MEGER Aleksandra 336GRUDZIĄDZK2000:00:09
100MALCZEWSKA Patrycja 337BYDGOSZCZK2000:00:09
101FUJARSKA Agata 388BYDGOSZCZK2000:00:09
102KOLANOWSKA Grażyna 94BYDGOSZCZK5000:00:09
103PODOSEK Magdalena 419BYDGOSZCZK3000:00:09
104ZAJĄKAŁA Małgorzata 346BYDGOSZCZK4000:00:09
105LEWANDOWSKA Joanna 345BYDGOSZCZK4000:00:09
106NAWROCKA Martyna 112BYDGOSZCZK2000:00:09
107DERING Hanna 230BYDGOSZCZK3000:00:10
108ĆWIKLIŃSKA Anna 273KlonikTeamBYDGOSZCZK3000:00:10
109JANCZARSKA Beata 136BudlexTORUŃK4000:00:10
110PŁACZKOWSKA Magdalena 359BYDGOSZCZK3000:00:10
111RYDELSKA Kinga 320BYDGOSZCZK4000:00:10
112NAPIÓRKOWSKA Ewa 231BYDGOSZCZK5000:00:10
113LEWANDOWSKA Katarzyna 410BYDGOSZCZK3000:00:10
114PRZYBYSZ Teresa 33BYDGOSZCZK3000:00:10
115KRUEGER-PAWLOWSKI Isabella 80WARSZAWAK5000:00:10
116KUŚ Lidia 43BYDGOSZCZK4000:00:10
117NOWAK Anna 218BYDGOSZCZK3000:00:10
118GROBELNA Angelika 79NIEMCZK4000:00:11
119WYSOTA Gabriela 215BYDGOSZCZK2000:00:11
120WAWRZYNIAK Karolina 358BYDGOSZCZK3000:00:11
121KISIEL Katarzyna 429BYDGOSZCZK4000:00:11
122DĘBCZYŃSKA Agnieszka 177BYDGOSZCZK4000:00:11
123PIECZEK Izabela 385Studio Zdrowia BydgoszczBYDGOSZCZK4000:00:11
124PIECZEK Alicja 386Studio zdrowiaBYDGOSZCZK2000:00:11
125MAŃKOWSKA Ewa 411BYDGOSZCZK3000:00:11
126ANDRZEJEWSKA Agnieszka 103ZS 19BYDGOSZCZK3000:00:12
127SZUFLITA Iwona 263ZIELONCZYNK4000:00:12
128CYCKOWSKA Karolina 254BYDGOSZCZK3000:00:12
129ANDRZEJEWSKA Monika 266BYDGOSZCZK3000:00:12
130KARWECKA Krystyna 253BYDGOSZCZK5000:00:12
131ANDRZEJEWSKA Kamila 265BYDGOSZCZK2000:00:12
132KACZMAREK Anita 278BYDGOSZCZK4000:00:12
133MRÓWCZYŃSKA Aleksandra 302BYDGOSZCZK4000:00:12
134KORSAK Violetta 365BYDGOSZCZK5000:00:12
135WIATROWSKA Katarzyna 280BYDGOSZCZK3000:00:12
136WOJDYLAK-PIEKUT Beata 330BYDGOSZCZK4000:00:12
137MRUK-HORODECKA Kornelia 238OLSZEWKAK3000:00:13
138DULIŃSKA Dorota 102TriSpaceNIEMCZK4000:00:13
139CISZEWSKA Emilia 187-BYDGOSZCZK3000:00:13
140PIPOWSKA Michalina 241ŚWIECIEK2000:00:13
141RASSALSKA Roma 5BYDGOSZCZK3000:00:13
142RASSALSKA-KAUSA Jola 6BYDGOSZCZK3000:00:13
143KLUGIEWICZ Dorota 119BYDGOSZCZK4000:00:13
144NYBAK Beata 186BYDGOSZCZK3000:00:13
145SIEDLECKA Ewa 271BYDGOSZCZK6000:00:13
146GÓRSKA Joanna 319BYDGOSZCZK3000:00:14
147DUDZIAK Elżbieta 149BYDGOSZCZK3000:00:14
148STELMACH Agata 225GDAŃSKK2000:00:14
149GÓRSKA Małgorzata 291TUCHOLAK2000:00:14
150MUSIAŁ Elwira 83Bydgoszcz Triathlon TeamBYDGOSZCZK4000:00:14
151KRZYŻAŃSKA Pola 84Bydgoszcz Triathlon TeamBYDGOSZCZK2000:00:14
152JANKOWSKA Roksana 397BYDGOSZCZK2000:00:14
153ALEKSY Małgorzata 185TORUŃK4000:00:14
154ŁUCKA Anna 66GRUDZIĄDZK4000:00:15
155FAC Dorota 414BYDGOSZCZK3000:00:15
156JANICKA Aneta 356BYDGOSZCZK2000:00:15
157SULSKA Marta 246BYDGOSZCZK3000:00:15
158CZECZINSKA Pamela 157BYDGOSZCZK2000:00:15
159CZYZEWSKA Bernadeta 190BYDGOSZCZK3000:00:15
160LEWANDOWSKA Katarzyna 301BYDGOSZCZK2000:00:15
161JANICKA Kamila 357BYDGOSZCZ (KUJAWSKO-POMORSKIE)K2000:00:15
162CIESIELSKA Oktawia 24Decathlon Fordon TeamSOLEC KUJAWSKIK2000:00:15
163KOWALSKA Klaudia 217BYDGOSZCZK2000:00:15
163PLIT Klaudia 220BYDGOSZCZK2000:00:15
165PRZYBYLSKA Karolina 201KLINIKA TRIATHLONUBYDGOSZCZK2000:00:16
165MOLENDA Patrycja 203KLINIKA TRIATHLONUBYDGOSZCZK2000:00:16
167DOBUCKA Katarzyna 162chonarower.plBYDGOSZCZK2000:00:16
168RUSAK Paulina 193BYDGOSZCZK2000:00:16
169BURCHARDT Mirka 308RWT wBydgoszczyBYDGOSZCZK6000:00:16
170CZYŻEWSKA Justyna 155BRZOZAK3000:00:16
171GRODZKA Maja 399BYDGOSZCZK2000:00:16
172AUGUSTYNOWICZ Natalia 3Gimnazjum nr 32 w BydgoszczyBYDGOSZCZK2000:00:16
173KLUCZYNSKA Blanka 192BYDGOSZCZK3000:00:16
174MARKOWSKA Maja 292OSIELSKOK2000:00:17
175ZWIĄZEK Hanka 255BYDGOSZCZK2000:00:17
176ZYGMUNT Aneta 26NAKŁO NAD NOTECIĄK2000:00:17
177JANOWSKA Urszula 64Akademia Biegania GrudziądzGRUDZIĄDZK4000:00:17
178POLACKA Jadwiga 376OSIELSKOK4000:00:17
179GOLIMOWSKA Anna 166BYDGOSZCZK3000:00:17
180RYBICKA Anna 282BYDGOSZCZK3000:00:17
181KOŻUCH Agnieszka 387BYDGOSZCZK2000:00:17
182STRÓŻYŃSKA Gosia 333BYDGOSZCZK4000:00:17
183ROGULSKA Ewelina 204BYDGOSZCZK2000:00:17
184WOJCIECHOWSKA Renata 13BYDGOSZCZK3000:00:17
185PASZKOWSKA Katarzyna 14BYDGOSZCZK3000:00:17
186HULEWICZ Elżbieta 285GRUDZIĄDZK4000:00:18
187WOJTANOWICZ Beata 65Akademia Biegania GrudziądzGRUDZIĄDZK5000:00:18
188STRÓŻYK Grażyna 213BYDGOSZCZK2000:00:18
189SMAGAGOWSKA Anna 284BYDGOSZCZK2000:00:18
190BĄKOWSKA Marta 340Iron Ladies/ CrossFit BydgoszczBYDGOSZCZK3000:00:18
191AUGUSTYNOWICZ Aurelia 1RWT w BydgoszczyBYDGOSZCZK4000:00:18
192CZARNECKA Izabela 289BYDGOSZCZK2000:00:18
193CEMKE Magdalena 264BYDGOSZCZK2000:00:18
194UMIŃSKA-BERG Joanna 31Iron Ladies/ CrossFit BydgoszczBYDGOSZCZK2000:00:18
195WÓJT Monika 134BYDGOSZCZK3000:00:19
196CZESZUMSKA Karolina 209BIAŁE BŁOTAK3000:00:19
197BILON-MOLENDA Alicja 37BYDGOSZCZK3000:00:19
198PIASECKA Alina 283BYDGOSZCZK3000:00:19
199DROGOWSKA Anetta 16BYDGOSZCZK4000:00:19
200STAŃCZYK-KRANC Joanna 7BYDGOSZCZK3000:00:19
201PRZYBYLSKA Paulina 133BYDGOSZCZK3000:00:19
202JĘDRZEJEWSKA Joanna 200BYDGOSZCZK2000:00:20
203LUBIŃSKA-BORGULA Iwona 396WIĘCBORKK4000:00:20
204TOPCZEWSKA Bożena 316BYDGOSZCZK3000:00:20
205IDLER Aneta 18BYDGOSZCZK3000:00:20
206LIBERA Sabina 9parkrun BydgoszczBYDGOSZCZK4000:00:20
207SMOLEŃ Joanna 361Poczta PolskaBYDGOSZCZK3000:00:20
208BŁACHEWICZ Magdalena 362BYDGOSZCZK3000:00:20
209NOWAKOWSKA Magda 363BYDGOSZCZK4000:00:20
210DĄBROWSKA Aneta 317BYDGOSZCZK3000:00:21
211STACHYRA Monika 331AtomówkiBYDGOSZCZK2000:00:21
212TELMAN Gabriela 148BYDGOSZCZK2000:00:21
213PALUSZKIEWICZ Kamila 353BYDGOSZCZK3000:00:21
214DYLEWSKA Marta 56pączkiBYDGOSZCZK4000:00:21
215CHRÓŚCIŃSKA Justyna 197BYDGOSZCZK2000:00:21
216ŁOŚ Katarzyna 377ZAMOŚĆK5000:00:21
217PŁUCIENNIK Joanna 100BYDGOSZCZK4000:00:21
218MAGDZIARZ Monika 424BYDGOSZCZK4000:00:21
219PUZEWICZ Izabela 274BYDGOSZCZK4000:00:21
220JAGODZIŃSKA Katarzyna 425BYDGOSZCZK3000:00:21
221GRYŃ-MAŚLIJ Kasia 202BYDGOSZCZK3000:00:22
222PŁACZKOWSKA Justyna 371Weekendowy BiegaczBYDGOSZCZK2000:00:22
223MIKLER Aleksandra 427BYDGOSZCZK2000:00:22
224BIEGAŁA Renata 422ŁOCHOWOK5000:00:22
225MERCHEL Violetta 247KLUB ZDROWIABYDGOSZCZK4000:00:22
226MERCHEL Adrianna 322BYDGOSZCZK2000:00:22
227RASZKOWSKA Klaudia 158GÓRZNOK2000:00:23
228WYLANGOWSKA Joanna 188BYDGOSZCZK3000:00:23
229KUGACZ Aneta 347Run BydgoszczBYDGOSZCZK3000:00:23
230PIECYK-CZAJA Sonia 275BYDGOSZCZK3000:00:23
231WIŚNIEWSKA-KRAWIEC Beata 430MAKSYMILIANOWOK4000:00:23
232LIPIEC Agnieszka 36BIAŁE BŁOTAK2000:00:23
233BOGDZINSKA Beata 404BYDGOSZCZK2000:00:23
234CIESIELSKA Alicja 42BYDGOSZCZK2000:00:23
235NADOLNA Aurelia 223Weekendowy BiegaczBYDGOSZCZK3000:00:23
236PŁACZKOWSKA Magdalena 370Weekendowy BiegczBYDGOSZCZK5000:00:23
237PLICHTOWICZ Natalia 369Weekendowy BiegaczBYDGOSZCZK2000:00:23
238SZMATUŁA Elżbieta 153STRZELNOK2000:00:24
239JACHIMOWSKA Malwina 143BYDGOSZCZK2000:00:24
240PRZYBYŁA Agata 139BYDGOSZCZK2000:00:24
241AFELT Luiza 338BYDGOSZCZK2000:00:24
242NALEWALSKA Justyna 15BYDGOSZCZK2000:00:24
243JELEŃ Agnieszka 81Vege RunnersBYDGOSZCZK3000:00:24
244DOMŻALSKA Sławomira 351ŁOCHOWOK4000:00:24
245MALCZEWSKA Mirka 355Sport FaktoryBYDGOSZCZK5000:00:24
246SOBOCIŃSKA Marta 279BYDGOSZCZK4000:00:24
247MAGDZIARZ Katarzyna 293BYDGOSZCZK3000:00:25
248PRZEKWASIŃSKA Anna 297BYDGOSZCZK3000:00:25
249MICHNA Joanna 195BYDGOSZCZK4000:00:25
250WŁODARCZYK Olga 364RUSZKOWICEK2000:00:25
251SIEWERT Hanna 228BYDGOSZCZK3000:00:25
252ZAPAŁOWSKA Joanna 354BYDGOSZCZK2000:00:25
253CHŁOPECKA Iwona 295BYDGOSZCZK4000:00:25
254ZIENKOWSKA Joanna 294BYDGOSZCZK4000:00:25
255KOWALSKA Aleksandra 312BYDGOSZCZK4000:00:26
256MAŚLOCH Beata 173BudlexTORUŃK4000:00:26
257DOBRACKA Anna 163GRUDZIĄDZK2000:00:26
258MELLER Anna 245GRUDZIĄDZK2000:00:26
259SZRAM Magdalena 267GRUDZIĄDZK2000:00:26
260MATERNA Hanna 138BudlexTORUŃK4000:00:26
261KUCZYŃSKA Małgorzata 321BYDGOSZCZK3000:00:26
262KULBAKA Sylwia 127BYDGOSZCZK3000:00:27
263BRZYKCY Karolina 310ŁOCHOWOK3000:00:27
264TOKARCZYK Marysia 311ŁOCHOWOK2000:00:27
265GACKOWSKA Kinga 318BYDGOSZCZK2000:00:27
266TUBISZ Agnieszka 175BYDGOSZCZK3000:00:27
267DEPKA Agnieszka 126BYDGOSZCZK3000:00:27
268SZALA Monika 4BYDGOSZCZK3000:00:27
269OLEK Agnieszka 194BUDLEXTORUŃK3000:00:27
270NIEDBALSKA Oliwia 306BARCINK2000:00:27
271SZAŁAPSKA Monika 137BudlexBYDGOSZCZK3000:00:27
272JAKUBOWSKA Paulina 401BIL BiegaBYDGOSZCZK2000:00:28
273KANIEWSKA Asia 145BYDGOSZCZK3000:00:28
274MAKLAKIEWICZ Agnieszka 400BYDGOSZCZK3000:00:28
275NYKA Monika 349BYDGOSZCZK3000:00:28
276BRĄGIEL Anna 28Vege RunnersBYDGOSZCZK3000:00:29
277KANAREK Marta 243BYDGOSZCZK3000:00:29
278JAGODZIŃSKA Paulina 435BYDGOSZCZK3000:00:29
279GABRYSZEWSKA Sonia 252TORUŃK2000:00:29
280GRZEGOREK Paulina 211BYDGOSZCZK3000:00:29
281NOWAKOWSKA Sylwia 269BYDGOSZCZK3000:00:29
282DOBRZAŃSKA Katarzyna 372Park HotelBYDGOSZCZK3000:00:29
283CZYŻYCKA Beata 270BYDGOSZCZK4000:00:29
284PRUS Karolina 68BYDGOSZCZK4000:00:30
285ZIELIŃSKA Ewa 380BYDGOSZCZK3000:00:30
286KOŚCIOŁOWSKA Anna 239KRUSZWICAK3000:00:30
287SZATKOWSKA Beata 248BYDGOSZCZK5000:00:30
288POŁOMSKA Joanna 249BYDGOSZCZK4000:00:30
289LIPOWSKA Dorota 51PączkiBYDGOSZCZK3000:00:30
290LIPOWSKA Magdalena 52pączkiBYDGOSZCZK4000:00:30
291GROCHOWALSKA Marzena 236BYDGOSZCZK3000:00:31
292ORZECHOWSKA Monika 182PączkiBYDGOSZCZK3000:00:31
293ROZALSKA Marta 170Sunflower teamDOBRCZK3000:00:31
294WESOŁOWSKA Karolina 179DOBRCZK3000:00:31
295KORALEWSKA Milena 189TRZECIEWIECK2000:00:31
296DORSZEWSKA Bożena 324BYDGOSZCZK5000:00:31
297STIMMA Anna 375SEROCKK4000:00:32
298KANTOWSKA Paulina 77BYDGOSZCZK3000:00:32
299BRYLEW-PŁOSZYŃSKA Dorota 412Sklep Piwosza KoronowoKORONOWOK3000:00:32
300TACZYŃSKA Paulina 288SADLINKIK2000:00:34
301RATAJCZAK Natalia 276GORZYCEK2000:00:34
Znaleziono 301 wynik(ów)