RUN BUDLEX FOR WOMEN

Organizator:
Green House / Budlex
Data:
2017-04-22
Miejsce:
Bydgoszcz
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
374
Wystartowało:
307
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
306
Na trasie:
1
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: | K-Open | K20 | K30 | K40 | K50 | K60

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu
  
1ŻUCHOWSKA Anna 21Eko Opał Płonne/ Płock Biega No Age LimitPŁONNEK2000:00:00
2ZIÓŁKOWSKA Natalia 312TUSZYNYK2000:00:00
3WĄSOWSKA Katarzyna 98BYDGOSZCZK3000:00:00
4SZYCZEWSKA Weronika 149BYDGOSZCZK2000:00:00
5KAPELINSKA Dorota 91BYDGOSZCZK3000:00:00
6WIŚNIEWSKA Brygida 354TORUŃK2000:00:00
7NALEŻYTY Katarzyna 251TKKF Kolejarz BydgoszczGDYNIAK2000:00:01
8WOŹNIAK Anna 136RUN-PASJABYDGOSZCZK3000:00:01
9STAWARSKA Elżbieta 138TORUŃK4000:00:01
10KUŁAKOWSKA Anna 154ANDROBYDGOSZCZK3000:00:01
11SZYCZEWSKA Ewa 121BYDGOSZCZK4000:00:01
12NALIWAJSKA Natalia 233ŻNINK3000:00:01
13PECYNA Ewelina 152BYDGOSZCZK3000:00:01
14ZAPAŁOWSKA Joanna 103BYDGOSZCZK3000:00:01
15JUREK Karolina 158TKNBYDGOSZCZK3000:00:01
16DUDEK Karolina 111BYDGOSZCZK2000:00:01
17WIŚNIEWSKA Marcjanna 316BRZOZAK2000:00:01
18STEFANIAK Katarzyna 214Cyklo KwidzynKWIDZYNK4000:00:01
19JAGODZIŃSKA Magdalena 38Bydgoskie OkonieBYDGOSZCZK2000:00:02
20PARTHEMORE Ann 364K3000:00:02
21GOLON Marlena 42Baronowe GolonoweSICIENKOK4000:00:02
22STASZKIEWICZ Lucyna 130STASHKY TEAMBYDGOSZCZK5000:00:02
23HENNESSY Ashley 365K3000:00:02
24GĄSIEWSKA Weronika 344BYDGOSZCZK2000:00:02
25PORAZINSKA Viktoria 46BYDGOSZCZK4000:00:02
26WYLANGOWSKA Joanna 60BYDGOSZCZK3000:00:02
27BEDNARCZUK Małgorzata 191TORUŃK3000:00:02
28STYCZYŃSKA Anna 260LIPNIKIK4000:00:02
29SERAP Sinem 327BYDGOSZCZK3000:00:02
30SIEMIENIEC Violetta 73BYDGOSZCZK4000:00:02
31PĘKAŁA Aleksandra 252Run PasjaBYDGOSZCZK3000:00:03
32JAROCKA Beata 28NiezrzeszonaDĄBROWA CHEŁM.K4000:00:03
33FILDEBRANDT Basia 114fti racing teamPOZNAŃK3000:00:03
34WIECZOREK Justyna 181Inowroclaw BiegaINOWROCŁAWK4000:00:03
35SOSIŃSKA Izabela 17xDĄBROWA CHEŁMIŃSKAK3000:00:03
36KALINOWSKA Anna 178UKS Omega GrutaGRUDZIĄDZK3000:00:03
37CHYŁKA Agata 370K2000:00:03
38JAMRÓZ Joanna 48Baronowe golonoweMUROWANIECK4000:00:03
39BIERNACKA Anna 318BYDGOSZCZK3000:00:03
40JASTRZĘBSKA Marta 371BYDGOSZCZK3000:00:03
41STANKIEWICZ Anna 372BYDGOSZCZK2000:00:03
42ŚCIESIŃSKA Justyna 250MAKSYMILIANOWOK4000:00:03
43BOCIEK Seweryna 319BYDGOSZCZK3000:00:03
44BIECHOWSKA Beata 296BYDGOSZCZK4000:00:03
45BAKA Catherine 367K4000:00:03
46SACKREUTER Martina 366K2000:00:03
47BIERNACKA Julia 326BYDGOSZCZK2000:00:03
48TYMCZAK Marta 324BYDGOSZCZK3000:00:03
49ZIMOSZ Wiktoria 351BYDGOSZCZK2000:00:04
50STELMACH Agata 183RYTELK2000:00:04
51KANIEWSKA Alicja 177Akademia BieganiaGRUDZIĄDZK5000:00:04
52KUBIS Sylwia 92BYDGOSZCZK4000:00:04
53DZIEDZIC Agnieszka 18xUNISŁAWK3000:00:04
54WIŚNIEWSKA Natalia 135BYDGOSZCZK2000:00:04
55ZGLIŃSKA Anna 232UNISŁAWK3000:00:04
56JESZKA Adrianna 355POWAŁKIK2000:00:04
57GOŚCINIAK Agnieszka 76NABYDGOSZCZK3000:00:04
58JANKOWSKA Ewelina 333TORUŃK2000:00:04
59LEWIŃSKA Aleksandra 373BYDGOSZCZK3000:00:04
60PIECYK-CZAJA Sonia 79BYDGOSZCZK3000:00:04
61KUGACZ Aneta 207Run BydgoszczBYDGOSZCZK3000:00:04
62DĄBROWSKA Hanna 295BYDGOSZCZK4000:00:04
63JUDKOWIAK Joanna 340BYDGOSZCZK3000:00:05
64OKOŃSKA Sandra 358CHEŁMNOK2000:00:05
65WOJCIECHOWSKA Emilia 195BYDGOSZCZK4000:00:05
66KRYSZTOFORSKA Marta 346BYDGOSZCZK2000:00:05
67KRUSZYNA Renata 94DZIEMIONNAK3000:00:05
68SIERMIŃSKA-WARCZAK Celina 341TEAMOCHALBYDGOSZCZK3000:00:05
69ŚWIATOWY Daria 45BYDGOSZCZK2000:00:05
70SZEWCZUK Ewa 175Centrum Masaży OSHIN BydgoszczCHEŁMNOK3000:00:05
71NUNZEK Agnieszka 62BYDGOSZCZK4000:00:05
72LESZCZUK Natalia 343SŁUPSKK2000:00:05
73KURTA Anna 289WARSZAWAK2000:00:05
74KURTA-LEIPZIG Danuta 368BYDGOSZCZK3000:00:05
75BRYWCZYŃSKA Justyna 19RODOS TeamPIECHCINK3000:00:06
76SIEWNIAK Patrycja 107K2000:00:06
77CICHULSKA-QUAAS Izabela 47Run PasjaBYDGOSZCZK3000:00:06
78BIERNAT Magdalena 338PKO drem teamINOWROCŁAWK3000:00:06
79CIBORSKA Dorota 337Crossfit ToruńTORUŃK2000:00:06
80KULIBERDA Justyna 270BYDGOSZCZK3000:00:06
81PANKOWSKA Ewa 278BYDGOSZCZK4000:00:06
82SIEDLECKA Ewa 204BYDGOSZCZK6000:00:06
83PASIEKA Magda 161MAM TĘ MOCDRZEWIANOWOK3000:00:06
84JURUŚ Jolanta 201parkrunBYDGOSZCZK5000:00:06
85FRANCISZKIEWICZ Monika 24RODOS TeamBONISŁAWK2000:00:06
86STIMMA Anna 100SEROCKK4000:00:06
87BRETT Diana 353BIAŁE BŁOTAK4000:00:06
88MAGDZIARZ Katarzyna 143Kancelaria HMMBYDGOSZCZK3000:00:07
89JEZIORSKA Monika 81BYDGOSZCZK3000:00:07
90TURZYŃSKA Marta 258OSIELSKOK3000:00:07
91POCZWARDOWSKA Wioletta 293DOBRCZK4000:00:07
92SZYMCZAK Alicja 151BYDGOSZCZK2000:00:07
93KOSECKA Justyna 286Ortimed Runners TeamBYDGOSZCZK3000:00:07
94GÓRSKA Danuta 299DĄBRÓWKA NOWAK4000:00:07
95KORNACKA Sylwia 244BYDGOSZCZK4000:00:07
96SZYMCZAK Barbara 150BYDGOSZCZK4000:00:07
97MAKOWSKA Justyna 257BYDGOSZCZK3000:00:07
98MEGER Aleksandra 57GRUDZIĄDZK2000:00:08
99BARANOWSKA Julia 89Klub Zdrowego Stylu ŻyciaBYDGOSZCZK2000:00:08
100KARCZMARCZYK Katarzyna 322BYDGOSZCZK3000:00:08
101GONCERZEWICZ Katarzyna 234BYDGOSZCZK3000:00:08
102KUKUŁA Agata 323BYDGOSZCZK3000:00:08
103BIERNAT Justyna 339MKS InowrocławINOWROCŁAWK2000:00:08
104ŚLIŻ Ewa 167ŚliżkiSEROCKK6000:00:08
105ZAWADZKA Sara 168ŚliżkiZBRACHLINK2000:00:08
106MRÓWCZYŃSKA Agnieszka 215BYDGOSZCZK3000:00:08
107MELLEM Anna 6BYDGOSZCZK2000:00:08
108ŚLIŻ Marta 166ŚliżkiSEROCKK2000:00:08
109MINISZEWSKA Irena 221BYDGOSZCZK3000:00:08
110MALCZEWSKA Patrycja 58BYDGOSZCZK2000:00:09
111SMAGAGOWSKA Anna 88BYDGOSZCZK2000:00:09
112ADAMCZYK Sonia 208Klub zdrowego stylu życiaBYDGOSZCZK2000:00:09
113CEMKE Magdalena 67BYDGOSZCZK2000:00:09
114JASKUŁA Karolina 305MAKSYMILIANOWOK3000:00:09
115ŚLIŻ Anna 165ŚliżkiSEROCKK3000:00:09
116WÓJCIK Małgorzata 287BRZOZAK2000:00:09
117GÓRAL Anna 298GÓROWATKIK2000:00:09
118DOLNA Magda 171BYDGOSZCZK2000:00:09
119RAKOCZY Magdalena 350PoczątkującaBYDGOSZCZK3000:00:09
120MIGAŁA Dorota 162BYDGOSZCZK3000:00:09
121KRZEMIEŃ Joanna 2596.KilometrBYDGOSZCZK3000:00:10
122KRUBER Karolina 285BYDGOSZCZK2000:00:10
123DERING Hanna 36Bydgoskie ŻółwieBYDGOSZCZK3000:00:10
124LEPPERT Agnieszka 68AgMed BydgoszczBYDGOSZCZK2000:00:10
125GROBELNA Angelika 20NIEMCZK4000:00:10
126POLACKA Jadwiga 188Biegaj z DębamiOSIELSKOK4000:00:10
127GRACZKOWSKA Mirka 227BYDGOSZCZK4000:00:10
128WIŚNIEWSKA Julia 330BYDGOSZCZK3000:00:10
129MAJERSKA Beata 126-BYDGOSZCZK5000:00:10
130KRZYSIAK Katarzyna 304BYDGOSZCZK3000:00:10
131SZYMAŃSKA Izabela 262BYDGOSZCZK3000:00:10
132GIERSZEWSKA Grażyna 280BYDGOSZCZK4000:00:11
133RYBKA Ilona 51BYDGOSZCZK4000:00:11
134SZAMOCKA Agnieszka 347BYDGOSZCZK3000:00:11
135WESOŁOWSKA Dominika 211BYDGOSZCZK2000:00:11
136WESOŁOWSKA Sandra 210BYDGOSZCZK2000:00:11
137PAPROCKA Małgorzata 54BYDGOSZCZK5000:00:11
138BARAŃSKA Sylwia 131PARKRUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK4000:00:11
139CYBUL Anna 263BYDGOSZCZK4000:00:11
140WYSMOLIŃSKA Barbara 39OSIELSKOK4000:00:11
141LIBERA Sabina 41parkrun BydgoszczBYDGOSZCZK4000:00:11
142CZEKAŁA Dorota 133-BYDGOSZCZK5000:00:11
143POTRZEBOWSKA Agata 23BYDGOSZCZK3000:00:12
144BAJAN Justyna 273ŁOCHOWOK3000:00:12
145TOMCZAK Krzysztofa 272ŁOCHOWOK3000:00:12
146KRSIŃSKA Katarzyna 31BYDGOSZCZK3000:00:12
147KRASZKIEWICZ Monika 7BYDGOSZCZK2000:00:12
148JANKOWSKA Agnieszka 182BYDGOSZCZK3000:00:12
149KOWALSKA Katarzyna 376BYDGOSZCZK3000:00:12
150WIŚNIEWSKA Dorota 269BYDGOSZCZK3000:00:12
151STASIAK Renata 120Biegaj z DębamiBYDGOSZCZK5000:00:12
152KUZIAK Aleksandra 112Biegaj z DębamiNIEMCZK5000:00:12
153KOWALSKA Klaudia 160BYDGOSZCZK2000:00:12
154PASZKOWSKA Katarzyna 117Crossfit BydgoszczBYDGOSZCZK3000:00:12
155STOKŁOSA Natalia 25BYDGOSZCZK3000:00:13
156HANCZEWSKA Sonia 101BYDGOSZCZK2000:00:13
157SZTURO Lidia 110POLONIA BYDGOSZCZ SLABYDGOSZCZK3000:00:13
158POTURALSKA Karolina 334BYDGOSZCZK2000:00:13
159PIÓRKOWSKA Aga 22BYDGOSZCZK3000:00:13
160NOWACKA Emilia 243BYDGOSZCZK2000:00:13
161GÓŹDŹ Hanna 176Jaś biegaBYDGOSZCZK6000:00:13
162PLIT Klaudia 203III LOBYDGOSZCZK2000:00:13
163SMOL Gosia 352BYDGOSZCZK2000:00:13
164JAWORSKA Aleksandra 74BYDGOSZCZK2000:00:14
165GIŻA Wioletta 8POLONIA BYDGOSZCZ SLABYDGOSZCZK3000:00:14
166DZIEWIECZYŃSKA Kasia 277BYDGOSZCZK2000:00:14
167NIKOŁAJEW Monika 308BYDGOSZCZK3000:00:14
168BARANOWSKA Marta 342Byle do metyBYDGOSZCZK2000:00:14
169ZALECH Barbara 125SOLEC-KUJAWSKIK3000:00:14
170STAFIEJ Barbara 292BMSBYDGOSZCZK4000:00:14
171CIEPLAK-PILC Agata 220PIŁAK5000:00:14
172MIKOŁAJCZAK Aleksandra 3SOLEC KUJAWSKIK3000:00:14
173CEGLARSKA Petra 315BYDGOSZCZK4000:00:14
174CZYŻEWSKA Justyna 43BRZOZAK3000:00:15
175KUJDA Dorota 69OSIELSKOK3000:00:15
176BESSER Joanna 70BYDGOSZCZK2000:00:15
177JANKOWIAK Paulina 336ZAWISZA BOKSOSIELSKOK2000:00:15
178MICHALSKA Daria 222BYDGOSZCZK2000:00:15
179MAKOWSKA Justyna 216TASAK TEAMBYDGOSZCZK3000:00:15
180SZALA Monika 29ICH DWOJEBYDGOSZCZK3000:00:15
181SUDOŁ Karolina 256BYDGOSZCZK3000:00:15
182ZIELIŃSKA Justyna 50Soleccy biegaczeSOLEC KUJAWSKIK3000:00:15
183JAROCH Magdalena 291Byle do mety :)BYDGOSZCZK3000:00:15
184DOBUCKA Katarzyna 290chonarower.plBYDGOSZCZK2000:00:16
185ANDRZEJEWSKA Sylwia 282BYDGOSZCZK2000:00:16
186GAJEK Agnieszka 217TASAK TEAMBYDGOSZCZK3000:00:16
187WIATROWSKA Katarzyna 145BYDGOSZCZK3000:00:16
188NIESPOREK Ewa 231TORUŃK5000:00:16
189SZRAM Magdalena 44GRUDZIADZK2000:00:16
190MELLER Anna 37GRUDZIĄDZK2000:00:16
191DOBRACKA Anna 35Centrum Masaży OSHIN oshin.plGRUDZIĄDZK2000:00:16
192DRÓŻDŻ Małgorzata 271BRZOZAK2000:00:17
193PŁACZKOWSKA Magdalena 40BYDGOSZCZK3000:00:17
194WAWRZYNIAK Karolina 49BYDGOSZCZK3000:00:17
195PAWLACZYK-MATELA Emilia 59Bydgoska GazelaBYDGOSZCZK3000:00:17
196GÓRECKA Katarzyna 317niezrzeszona -> amator :)BYDGOSZCZK3000:00:17
197LIGMANN Anna 199BYDGOSZCZK3000:00:17
198URBAŃSKA Patrycja 159MOGILNOK2000:00:17
199FIGURSKA Anna 170STRZELCE GÓRNEK2000:00:17
200DAŃCZUK Agnieszka 249BYDGOSZCZK5000:00:17
201SALAMON Marta 320BYDGOSZCZK3000:00:17
202CISZEWSKA Emilia 52BYDGOSZCZK3000:00:18
203PASIŃSKA Magdalena 184BYDGOSZCZK2000:00:18
204BURCHARDT Mirka 301RWT w BydgoszczyBYDGOSZCZK6000:00:18
205RASSALSKA-KAUSA Jola 10BYDGOSZCZK3000:00:18
206GNIOT Joanna 90Diabełkowa AśGRUDZIĄDZK4000:00:18
207PARADOWSKA Angelika 235BYDGOSZCZK2000:00:18
208MERYK Elżbieta 245Grupa MalborkGOŚCISZEWOK4000:00:18
209WIŚNIEWSKA Ewa 157DRZEWIANOWOK4000:00:18
210BARTOSZYŃSKA Milena 300ŁOCHOWOK2000:00:19
211MELLEM- ZWIEWKA Małgorzata 163Klub Biegające BabeczkiBYDGOSZCZK4000:00:19
212ZAWADOWSKA Anna 83BYDGOSZCZK5000:00:19
213MALCZEWSKA Mirka 56Sport FaktoryBYDGOSZCZK6000:00:19
214ROGINSKI Melissa 240BYDGOSZCZK2000:00:19
215BUSTIN Katelyn 241LODZK2000:00:19
216SOBOWIEC Mirka 148SOBOWIEC TEAMBYDGOSZCZK4000:00:19
217KLUCZYŃSKA Blanka 9BYDGOSZCZK3000:00:19
218PIĄTEK Lidia 164Klub biegające babeczkiPRZYŁĘKIK4000:00:19
219KOCHAŃSKA Wioletta 325PATEREKK4000:00:20
220CZECZINSKA Pamela 102BYDGOSZCZK2000:00:20
221MARĆ Klara 118BYDGOSZCZK2000:00:20
222MARĆ Aga 116BYDGOSZCZK4000:00:20
223KLAJBOR Monika 284BYDGOSZCZK3000:00:20
224MAJKOWSKA-LUBIŃSKA Judyta 4BYDGOSZCZK2000:00:20
225PRZYBYLSKA Paulina 137NOWA WIES WIELKAK3000:00:20
226GUZZETTA Shelby 345WARSAWK2000:00:20
227KOCHAŃSKA Anna 141biegam bo lubię :)BYDGOSZCZK3000:00:20
228KRUTUL Kasia 108amatorMORZEWIECK4000:00:21
229AFELT Luiza 86BYDGOSZCZK2000:00:21
230JANKOWSKA Katarzyna 288BYDGOSZCZK4000:00:21
231RZEPECKA Katarzyna 14BYDGOSZCZK4000:00:21
232NURKIEWICZ Zofia 53Kung fu Pandy 3BYDGOSZCZK2000:00:21
233JARUSZEWSKA Jowita 313BYDGOSZCZK4000:00:21
234KISZKA Justyna 147Run PasjaBYDGOSZCZK3000:00:21
235WYPYCH-KLUNDER Katarzyna 189BYDGOSZCZK3000:00:21
236GRABARSKA Agata 309BYDGOSZCZK2000:00:21
237DŁUGOSZ Jagoda 332niezrzeszonaOLIMPINK6000:00:21
238WITKOWSKA Kamila 16CHEŁMŻAK2000:00:21
239JURCZYK Anna 106BYDGOSZCZK4000:00:22
240KRUSIK Aleksandra 156AlbatrosyBYDGOSZCZK2000:00:22
241MAKLAKIEWICZ Agnieszka 205BYDGOSZCZK3000:00:22
242DĘBCZYŃSKA Agnieszka 61iloklubBYDGOSZCZK4000:00:22
243KĄTNIK Dorota 267Run Pasja BydgoszczBYDGOSZCZK2000:00:22
244BOBIŃSKA Beata 275BYDGOSZCZK4000:00:22
245CHMIEL Justyna 140Chustynka.plBYDGOSZCZK3000:00:23
246SZWEDA Roma 297ŁOCHOWOK2000:00:23
247BIEGAŁA Renata 82BYDGOSZCZK5000:00:23
248RYDELSKA Kinga 196BYDGOSZCZK4000:00:23
249MARKOWSKA Magdalena 192BYDGOSZCZK4000:00:23
250SADOWSKA Katarzyna 193BYDGOSZCZK3000:00:23
251CZYZEWSKA Hanna 303BYDGOSZCZK3000:00:23
252SZEWCZYK Katarzyna 276BYDGOSZCZK3000:00:23
253PRZYBYLSKA Grażyna 219brakBYDGOSZCZK5000:00:24
254OSSOWSKA Danuta 80ŁOCHOWOK4000:00:24
255BŁASZCZYK Agnieszka 246BYDGOSZCZK4000:00:24
256ALEKSY Hanna 13ApatorTORUŃK2000:00:24
257ALEKSY Małgorzata 5ApatorTORUŃK4000:00:24
258MATUSZEWSKA Agnieszka 144BYDGOSZCZK3000:00:24
259KO-KO Anna 55Gorzeń RunGORZEŃK3000:00:24
260CIACIUCH Justyna 85Gorzeń RunGORZEŃK3000:00:24
261SOBCZYŃSKA Marta 306BYDGOSZCZK2000:00:24
262GOLIMOWSKA Anna 155BydgoszczBYDGOSZCZK3000:00:25
263KOZŁOWSKA Anna 238BYDGOSZCZK3000:00:25
264SOBCZYŃSKA Aleksandra 228BYDGOSZCZK2000:00:25
265KRZYŻANOWSKA Beata 310BaletówkiBYDGOSZCZK5000:00:25
266SZALAPSKA Monika 348BYDGOSZCZK3000:00:25
267CZERWIŃSKA Ewelina 329BYDGOSZCZK3000:00:25
268SPYRKA Agnieszka 328BYDGOSZCZK3000:00:25
269WIECZOREK-KISTOWSKA Alina 218POZNAŃK5000:00:25
270KRUKOWSKA Joanna 229BYDGOSZCZK2000:00:26
271SOKÓŁ Krystyna 356NAKŁO NAD NOTECIĄK2000:00:26
272TWARDOWSKA Katarzyna 223BYDGOSZCZK4000:00:26
273GROMOWSKA Grażyna 266TKKF KOLEJARZCEKCYNK5000:00:26
274MICHTA Iwona 307Spójnia Białe BłotaMUROWANIECK3000:00:26
275NOWAK Agnieszka 264BYDGOSZCZK3000:00:26
276TRUŚ Karolina 261Biegaj z DębamiOSIELSKOK3000:00:26
277BARCIKOWSKA Weronika 113KORONOWOK2000:00:26
278MORZYŃSKA Hanna 179BYDGOSZCZK5000:00:26
279LIECAU Monika 180BYDGOSZCZK2000:00:27
280ZIELIŃSKA Marzena 139BYDGOSZCZK3000:00:27
281RASZKOWSKA Klaudia 75GÓRZNOK2000:00:27
282KOPACZ Hanka 104BYDGOSZCZK3000:00:27
283GABRYSZEWSKA Sonia 33-TORUŃK2000:00:27
284TUCZKOWSKA Joanna 96BYDGOSZCZK2000:00:27
285SKOWRON Monika 93BYDGOSZCZK4000:00:27
286BRĄGIEL Anna 153vegerunnersBYDGOSZCZK3000:00:27
287NOWAKOWSKA Sylwia 123BYDGOSZCZK3000:00:27
288JACHIMOWSKA Malwina 72PRZEDECZK2000:00:28
289JAROSZEWSKA Magdalena 281PRZEDECZK2000:00:28
290RACHUBIŃSKA Natalia 283SZUBINK2000:00:28
291MAKOWSKA-ADAMCZYK Marta 236AktywnaBYDGOSZCZK3000:00:28
292ROSOŁOWICZ Kamila 247BYDGOSZCZK3000:00:28
293KOZŁOWSKA Agata 349BYDGOSZCZK2000:00:28
294CZYŻYCKA Beata 187BYDGOSZCZK4000:00:28
295FRYMARK Zosia 274BYDGOSZCZK2000:00:29
296PIETRZAK Sylwia 302BYDGOSZCZK3000:00:29
297PIETRZAK Maria 314BYDGOSZCZK2000:00:29
298WESOŁOWSKA Aleksandra 248BYDGOSZCZK3000:00:29
299DEPKA Agnieszka 84BYDGOSZCZK3000:00:29
300SZATKOWSKA Beata 253BYDGOSZCZK5000:00:30
301JELEŃ Agnieszka 87vege runnersBYDGOSZCZK3000:00:30
302JANUSZKIEWICZ Kornelia 294BYDGOSZCZK3000:00:30
303FILARSKA Marzena 198GRUDZIĄDZK4000:00:31
304KAWSKA Ewa 197GRUDZIĄDZK4000:00:31
305NALEWALSKA Justyna 30Serce TybetuBYDGOSZCZK2000:00:31
306BOSAK Patrycja 97BYDGOSZCZK3000:00:31
307MARKOWSKA-BAUMGART Aneta 174Biegaj z DębamiOSIELSKOK5000:00:32
Znaleziono 307 wynik(ów)