RUN BUDLEX FOR WOMEN

Organizator:
Green House / Budlex
Data:
2016-04-24
Miejsce:
Bydgoszcz
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
437
Wystartowało:
301
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
301
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | K20 | K30 | K40 | K50 | K60

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu
  
1ALEKSY Aleksandra 184X LO ToruńTORUŃK2000:00:01
2KŁOS Ewelina 389AstoriaBYDGOSZCZK2000:00:01
3GULCZ Karolina 251ASTORIABYDGOSZCZK2000:00:01
4ŚWITAJ Wiktoria 250WTS AstoriaBYDGOSZCZK2000:00:01
5GACKOWSKA Katarzyna 67TKKF Kolejarz BydgoszczGDYNIAK2000:00:02
6WIŚNIEWSKA Marcjanna 109BRZOZAK2000:00:02
7KRANZ Magdalena 244Bydgoskie OkonieBYDGOSZCZK2000:00:02
8KRUSIK Aleksandra 393MODRAKOWOK2000:00:02
9OLSZEWSKA Adrianna 35MROCZAK2000:00:03
10JAWORSKA Aleksandra 334BYDGOSZCZK2000:00:03
11PYTLIK Agnieszka 154---BYDGOSZCZK2000:00:03
12WIŚNIEWSKA Karina 426RUN BydgoszczBYDGOSZCZK2000:00:04
13WEŁNIŃSKA Aleksandra 146BYDGOSZCZK2000:00:04
14MELLEM Anna 144BYDGOSZCZK2000:00:04
15PERTEK Joanna 132BYDGOSZCZK2000:00:04
16WAWERKA Aleksandra 290BYDGOSZCZK2000:00:04
17BANACH Anna 152BYDGOSZCZK2000:00:05
18MORZYŃSKA Monika 421BYDGOSZCZK2000:00:05
19OŻGA Agnieszka 360BYDGOSZCZK2000:00:05
20MATUSZEWSKA Ewa 57GRUDZIĄDZK2000:00:05
21NOWACKA Daria 59GRUDZIĄDZK2000:00:05
22GAWRYCH Maria 383BYDGOSZCZK2000:00:05
23KRÓL Karolina 407BYDGOSZCZK2000:00:06
24BALCERAK Agnieszka 242ZIELONCZYNK2000:00:06
25PIKUL Ewa 180SAMOKLĘSKI DUŻEK2000:00:06
26CHYŁKA Agata 129ŻNINK2000:00:07
27KONIECZNA Kasia 332BYDGOSZCZK2000:00:07
28KOLANOWSKA Magdalena 95BYDGOSZCZK2000:00:08
29POROŻYŃSKA Ewa 323BYDGOSZCZK2000:00:08
30MARĆ Klara 233BYDGOSZCZK2000:00:08
31SAMUL Ewa 114BYDGOSZCZK2000:00:08
32ŚWIATOWY Daria 210BYDGOSZCZK2000:00:09
33MEGER Aleksandra 336GRUDZIĄDZK2000:00:09
34MALCZEWSKA Patrycja 337BYDGOSZCZK2000:00:09
35FUJARSKA Agata 388BYDGOSZCZK2000:00:09
36NAWROCKA Martyna 112BYDGOSZCZK2000:00:09
37WYSOTA Gabriela 215BYDGOSZCZK2000:00:11
38PIECZEK Alicja 386Studio zdrowiaBYDGOSZCZK2000:00:11
39ANDRZEJEWSKA Kamila 265BYDGOSZCZK2000:00:12
40PIPOWSKA Michalina 241ŚWIECIEK2000:00:13
41STELMACH Agata 225GDAŃSKK2000:00:14
42GÓRSKA Małgorzata 291TUCHOLAK2000:00:14
43KRZYŻAŃSKA Pola 84Bydgoszcz Triathlon TeamBYDGOSZCZK2000:00:14
44JANKOWSKA Roksana 397BYDGOSZCZK2000:00:14
45JANICKA Aneta 356BYDGOSZCZK2000:00:15
46CZECZINSKA Pamela 157BYDGOSZCZK2000:00:15
47LEWANDOWSKA Katarzyna 301BYDGOSZCZK2000:00:15
48JANICKA Kamila 357BYDGOSZCZ (KUJAWSKO-POMORSKIE)K2000:00:15
49CIESIELSKA Oktawia 24Decathlon Fordon TeamSOLEC KUJAWSKIK2000:00:15
50KOWALSKA Klaudia 217BYDGOSZCZK2000:00:15
50PLIT Klaudia 220BYDGOSZCZK2000:00:15
52PRZYBYLSKA Karolina 201KLINIKA TRIATHLONUBYDGOSZCZK2000:00:16
52MOLENDA Patrycja 203KLINIKA TRIATHLONUBYDGOSZCZK2000:00:16
54DOBUCKA Katarzyna 162chonarower.plBYDGOSZCZK2000:00:16
55RUSAK Paulina 193BYDGOSZCZK2000:00:16
56GRODZKA Maja 399BYDGOSZCZK2000:00:16
57AUGUSTYNOWICZ Natalia 3Gimnazjum nr 32 w BydgoszczyBYDGOSZCZK2000:00:16
58MARKOWSKA Maja 292OSIELSKOK2000:00:17
59ZWIĄZEK Hanka 255BYDGOSZCZK2000:00:17
60ZYGMUNT Aneta 26NAKŁO NAD NOTECIĄK2000:00:17
61KOŻUCH Agnieszka 387BYDGOSZCZK2000:00:17
62ROGULSKA Ewelina 204BYDGOSZCZK2000:00:17
63STRÓŻYK Grażyna 213BYDGOSZCZK2000:00:18
64SMAGAGOWSKA Anna 284BYDGOSZCZK2000:00:18
65CZARNECKA Izabela 289BYDGOSZCZK2000:00:18
66CEMKE Magdalena 264BYDGOSZCZK2000:00:18
67UMIŃSKA-BERG Joanna 31Iron Ladies/ CrossFit BydgoszczBYDGOSZCZK2000:00:18
68JĘDRZEJEWSKA Joanna 200BYDGOSZCZK2000:00:20
69STACHYRA Monika 331AtomówkiBYDGOSZCZK2000:00:21
70TELMAN Gabriela 148BYDGOSZCZK2000:00:21
71CHRÓŚCIŃSKA Justyna 197BYDGOSZCZK2000:00:21
72PŁACZKOWSKA Justyna 371Weekendowy BiegaczBYDGOSZCZK2000:00:22
73MIKLER Aleksandra 427BYDGOSZCZK2000:00:22
74MERCHEL Adrianna 322BYDGOSZCZK2000:00:22
75RASZKOWSKA Klaudia 158GÓRZNOK2000:00:23
76LIPIEC Agnieszka 36BIAŁE BŁOTAK2000:00:23
77BOGDZINSKA Beata 404BYDGOSZCZK2000:00:23
78CIESIELSKA Alicja 42BYDGOSZCZK2000:00:23
79PLICHTOWICZ Natalia 369Weekendowy BiegaczBYDGOSZCZK2000:00:23
80SZMATUŁA Elżbieta 153STRZELNOK2000:00:24
81JACHIMOWSKA Malwina 143BYDGOSZCZK2000:00:24
82PRZYBYŁA Agata 139BYDGOSZCZK2000:00:24
83AFELT Luiza 338BYDGOSZCZK2000:00:24
84NALEWALSKA Justyna 15BYDGOSZCZK2000:00:24
85WŁODARCZYK Olga 364RUSZKOWICEK2000:00:25
86ZAPAŁOWSKA Joanna 354BYDGOSZCZK2000:00:25
87DOBRACKA Anna 163GRUDZIĄDZK2000:00:26
88MELLER Anna 245GRUDZIĄDZK2000:00:26
89SZRAM Magdalena 267GRUDZIĄDZK2000:00:26
90TOKARCZYK Marysia 311ŁOCHOWOK2000:00:27
91GACKOWSKA Kinga 318BYDGOSZCZK2000:00:27
92NIEDBALSKA Oliwia 306BARCINK2000:00:27
93JAKUBOWSKA Paulina 401BIL BiegaBYDGOSZCZK2000:00:28
94GABRYSZEWSKA Sonia 252TORUŃK2000:00:29
95KORALEWSKA Milena 189TRZECIEWIECK2000:00:31
96TACZYŃSKA Paulina 288SADLINKIK2000:00:34
97RATAJCZAK Natalia 276GORZYCEK2000:00:34
Znaleziono 97 wynik(ów)