RUN BUDLEX FOR WOMEN

Organizator:
Green House / Budlex
Data:
2017-04-22
Miejsce:
Bydgoszcz
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
374
Wystartowało:
307
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
306
Na trasie:
1
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: | K-Open | K20 | K30 | K40 | K50 | K60

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu
  
1ŻUCHOWSKA Anna 21Eko Opał Płonne/ Płock Biega No Age LimitPŁONNEK2000:00:00
2ZIÓŁKOWSKA Natalia 312TUSZYNYK2000:00:00
3SZYCZEWSKA Weronika 149BYDGOSZCZK2000:00:00
4WIŚNIEWSKA Brygida 354TORUŃK2000:00:00
5NALEŻYTY Katarzyna 251TKKF Kolejarz BydgoszczGDYNIAK2000:00:01
6DUDEK Karolina 111BYDGOSZCZK2000:00:01
7WIŚNIEWSKA Marcjanna 316BRZOZAK2000:00:01
8JAGODZIŃSKA Magdalena 38Bydgoskie OkonieBYDGOSZCZK2000:00:02
9GĄSIEWSKA Weronika 344BYDGOSZCZK2000:00:02
10CHYŁKA Agata 370K2000:00:03
11STANKIEWICZ Anna 372BYDGOSZCZK2000:00:03
12SACKREUTER Martina 366K2000:00:03
13BIERNACKA Julia 326BYDGOSZCZK2000:00:03
14ZIMOSZ Wiktoria 351BYDGOSZCZK2000:00:04
15STELMACH Agata 183RYTELK2000:00:04
16WIŚNIEWSKA Natalia 135BYDGOSZCZK2000:00:04
17JESZKA Adrianna 355POWAŁKIK2000:00:04
18JANKOWSKA Ewelina 333TORUŃK2000:00:04
19OKOŃSKA Sandra 358CHEŁMNOK2000:00:05
20KRYSZTOFORSKA Marta 346BYDGOSZCZK2000:00:05
21ŚWIATOWY Daria 45BYDGOSZCZK2000:00:05
22LESZCZUK Natalia 343SŁUPSKK2000:00:05
23KURTA Anna 289WARSZAWAK2000:00:05
24SIEWNIAK Patrycja 107K2000:00:06
25CIBORSKA Dorota 337Crossfit ToruńTORUŃK2000:00:06
26FRANCISZKIEWICZ Monika 24RODOS TeamBONISŁAWK2000:00:06
27SZYMCZAK Alicja 151BYDGOSZCZK2000:00:07
28MEGER Aleksandra 57GRUDZIĄDZK2000:00:08
29BARANOWSKA Julia 89Klub Zdrowego Stylu ŻyciaBYDGOSZCZK2000:00:08
30BIERNAT Justyna 339MKS InowrocławINOWROCŁAWK2000:00:08
31ZAWADZKA Sara 168ŚliżkiZBRACHLINK2000:00:08
32MELLEM Anna 6BYDGOSZCZK2000:00:08
33ŚLIŻ Marta 166ŚliżkiSEROCKK2000:00:08
34MALCZEWSKA Patrycja 58BYDGOSZCZK2000:00:09
35SMAGAGOWSKA Anna 88BYDGOSZCZK2000:00:09
36ADAMCZYK Sonia 208Klub zdrowego stylu życiaBYDGOSZCZK2000:00:09
37CEMKE Magdalena 67BYDGOSZCZK2000:00:09
38WÓJCIK Małgorzata 287BRZOZAK2000:00:09
39GÓRAL Anna 298GÓROWATKIK2000:00:09
40DOLNA Magda 171BYDGOSZCZK2000:00:09
41KRUBER Karolina 285BYDGOSZCZK2000:00:10
42LEPPERT Agnieszka 68AgMed BydgoszczBYDGOSZCZK2000:00:10
43WESOŁOWSKA Dominika 211BYDGOSZCZK2000:00:11
44WESOŁOWSKA Sandra 210BYDGOSZCZK2000:00:11
45KRASZKIEWICZ Monika 7BYDGOSZCZK2000:00:12
46KOWALSKA Klaudia 160BYDGOSZCZK2000:00:12
47HANCZEWSKA Sonia 101BYDGOSZCZK2000:00:13
48POTURALSKA Karolina 334BYDGOSZCZK2000:00:13
49NOWACKA Emilia 243BYDGOSZCZK2000:00:13
50PLIT Klaudia 203III LOBYDGOSZCZK2000:00:13
51SMOL Gosia 352BYDGOSZCZK2000:00:13
52JAWORSKA Aleksandra 74BYDGOSZCZK2000:00:14
53DZIEWIECZYŃSKA Kasia 277BYDGOSZCZK2000:00:14
54BARANOWSKA Marta 342Byle do metyBYDGOSZCZK2000:00:14
55BESSER Joanna 70BYDGOSZCZK2000:00:15
56JANKOWIAK Paulina 336ZAWISZA BOKSOSIELSKOK2000:00:15
57MICHALSKA Daria 222BYDGOSZCZK2000:00:15
58DOBUCKA Katarzyna 290chonarower.plBYDGOSZCZK2000:00:16
59ANDRZEJEWSKA Sylwia 282BYDGOSZCZK2000:00:16
60SZRAM Magdalena 44GRUDZIADZK2000:00:16
61MELLER Anna 37GRUDZIĄDZK2000:00:16
62DOBRACKA Anna 35Centrum Masaży OSHIN oshin.plGRUDZIĄDZK2000:00:16
63DRÓŻDŻ Małgorzata 271BRZOZAK2000:00:17
64URBAŃSKA Patrycja 159MOGILNOK2000:00:17
65FIGURSKA Anna 170STRZELCE GÓRNEK2000:00:17
66PASIŃSKA Magdalena 184BYDGOSZCZK2000:00:18
67PARADOWSKA Angelika 235BYDGOSZCZK2000:00:18
68BARTOSZYŃSKA Milena 300ŁOCHOWOK2000:00:19
69ROGINSKI Melissa 240BYDGOSZCZK2000:00:19
70BUSTIN Katelyn 241LODZK2000:00:19
71CZECZINSKA Pamela 102BYDGOSZCZK2000:00:20
72MARĆ Klara 118BYDGOSZCZK2000:00:20
73MAJKOWSKA-LUBIŃSKA Judyta 4BYDGOSZCZK2000:00:20
74GUZZETTA Shelby 345WARSAWK2000:00:20
75AFELT Luiza 86BYDGOSZCZK2000:00:21
76NURKIEWICZ Zofia 53Kung fu Pandy 3BYDGOSZCZK2000:00:21
77GRABARSKA Agata 309BYDGOSZCZK2000:00:21
78WITKOWSKA Kamila 16CHEŁMŻAK2000:00:21
79KRUSIK Aleksandra 156AlbatrosyBYDGOSZCZK2000:00:22
80KĄTNIK Dorota 267Run Pasja BydgoszczBYDGOSZCZK2000:00:22
81SZWEDA Roma 297ŁOCHOWOK2000:00:23
82ALEKSY Hanna 13ApatorTORUŃK2000:00:24
83SOBCZYŃSKA Marta 306BYDGOSZCZK2000:00:24
84SOBCZYŃSKA Aleksandra 228BYDGOSZCZK2000:00:25
85KRUKOWSKA Joanna 229BYDGOSZCZK2000:00:26
86SOKÓŁ Krystyna 356NAKŁO NAD NOTECIĄK2000:00:26
87BARCIKOWSKA Weronika 113KORONOWOK2000:00:26
88LIECAU Monika 180BYDGOSZCZK2000:00:27
89RASZKOWSKA Klaudia 75GÓRZNOK2000:00:27
90GABRYSZEWSKA Sonia 33-TORUŃK2000:00:27
91TUCZKOWSKA Joanna 96BYDGOSZCZK2000:00:27
92JACHIMOWSKA Malwina 72PRZEDECZK2000:00:28
93JAROSZEWSKA Magdalena 281PRZEDECZK2000:00:28
94RACHUBIŃSKA Natalia 283SZUBINK2000:00:28
95KOZŁOWSKA Agata 349BYDGOSZCZK2000:00:28
96FRYMARK Zosia 274BYDGOSZCZK2000:00:29
97PIETRZAK Maria 314BYDGOSZCZK2000:00:29
98NALEWALSKA Justyna 30Serce TybetuBYDGOSZCZK2000:00:31
Znaleziono 98 wynik(ów)