RUN BUDLEX FOR WOMEN

Organizator:
Green House / Budlex
Data:
2016-04-24
Miejsce:
Bydgoszcz
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
437
Wystartowało:
301
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
301
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | K20 | K30 | K40 | K50 | K60

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu
  
1WRÓBLEWSKA Dagmara 23Tkkf kolejarzBYDGOSZCZK3000:00:01
2RZEPECKA Katarzyna 300BYDGOSZCZK3000:00:01
3WUJEK Magdalena 214BYDGOSZCZK3000:00:02
4ŻAL Jolanta 8parkrun BydgoszczBYDGOSZCZK3000:00:02
5SMAŻYK Ewelina 343Run BydgoszczBYDGOSZCZK3000:00:02
6SZULC Małgorzata 98BYDGOSZCZK3000:00:02
7NIKOŁAJEW Monika 156BYDGOSZCZK3000:00:02
8SZWEDA Mirosława 50BYDGOSZCZK3000:00:03
9SCHULZ Milena 25BYDGOSZCZK3000:00:03
10MAZANOWSKA Ewa 11Run-PasjaBYDGOSZCZK3000:00:03
11POTRZEBOWSKA Agata 721985BYDGOSZCZK3000:00:03
12WĄSOWSKA Katarzyna 212BYDGOSZCZK3000:00:03
13ZAŁĘCKA Renata 99GDAŃSKK3000:00:03
14IGLEWSKA Dominika 191BYDGOSZCZK3000:00:03
15GIŻA Wioletta 174BYDGOSZCZK3000:00:03
16RIVAT Anna 395BYDGOSZCZK3000:00:04
17CYRKLAF Anna 287INOWROCŁAWK3000:00:04
18DUTKIEWICZ Urszula 281TKKF Kolejarz BydgoszczBYDGOSZCZK3000:00:04
19ŻUCHELKOWSKA Agata 434BYDGOSZCZK3000:00:04
20CZAPLEWSKA Agnieszka 125KB ŁapkaBYDGOSZCZK3000:00:05
21SONDEJ Agnieszka 423BYDGOSZCZK3000:00:05
22SOSIŃSKA Izabela 118DĄBROWA CHEŁMIŃSKAK3000:00:06
23KULPEKSZA Karolina 91BYDGOSZCZK3000:00:06
24STAWARSKA Elżbieta 87TORUŃK3000:00:06
25NIEZGÓDKA Anna 92BYDGOSZCZK3000:00:06
26JANKOWSKA Agnieszka 403BYDGOSZCZK3000:00:06
27JADCZAK Katarzyna 237BYDGOSZCZK3000:00:06
28JAROCKA Beata 113NIEZRZESZONADĄBROWA CHEŁMIŃSKAK3000:00:07
29SZYMAŃSKA Agata 196ŻNINK3000:00:07
30DZIEDZIC Agnieszka 120RACINIEWOK3000:00:07
31ZABIEŁŁO Kamila 169BYDGOSZCZK3000:00:07
32MRÓWCZYŃSKA Agnieszka 413BYDGOSZCZK3000:00:07
33MIKOŁAJCZAK Aleksandra 327SOLEC KUJAWSKIK3000:00:07
34SONTOWSKA Sylwia 367BYDGOSZCZK3000:00:07
35KOCHAŃSKA Joanna 105SICIENKOK3000:00:08
36KRASIŃSKA Katarzyna 29BYDGOSZCZK3000:00:08
37SUDOŁ Karolina 417Limonka TeamBYDGOSZCZK3000:00:08
38PODOSEK Magdalena 419BYDGOSZCZK3000:00:09
39DERING Hanna 230BYDGOSZCZK3000:00:10
40ĆWIKLIŃSKA Anna 273KlonikTeamBYDGOSZCZK3000:00:10
41PŁACZKOWSKA Magdalena 359BYDGOSZCZK3000:00:10
42LEWANDOWSKA Katarzyna 410BYDGOSZCZK3000:00:10
43PRZYBYSZ Teresa 33BYDGOSZCZK3000:00:10
44NOWAK Anna 218BYDGOSZCZK3000:00:10
45WAWRZYNIAK Karolina 358BYDGOSZCZK3000:00:11
46MAŃKOWSKA Ewa 411BYDGOSZCZK3000:00:11
47ANDRZEJEWSKA Agnieszka 103ZS 19BYDGOSZCZK3000:00:12
48CYCKOWSKA Karolina 254BYDGOSZCZK3000:00:12
49ANDRZEJEWSKA Monika 266BYDGOSZCZK3000:00:12
50WIATROWSKA Katarzyna 280BYDGOSZCZK3000:00:12
51MRUK-HORODECKA Kornelia 238OLSZEWKAK3000:00:13
52CISZEWSKA Emilia 187-BYDGOSZCZK3000:00:13
53RASSALSKA Roma 5BYDGOSZCZK3000:00:13
54RASSALSKA-KAUSA Jola 6BYDGOSZCZK3000:00:13
55NYBAK Beata 186BYDGOSZCZK3000:00:13
56GÓRSKA Joanna 319BYDGOSZCZK3000:00:14
57DUDZIAK Elżbieta 149BYDGOSZCZK3000:00:14
58FAC Dorota 414BYDGOSZCZK3000:00:15
59SULSKA Marta 246BYDGOSZCZK3000:00:15
60CZYZEWSKA Bernadeta 190BYDGOSZCZK3000:00:15
61CZYŻEWSKA Justyna 155BRZOZAK3000:00:16
62KLUCZYNSKA Blanka 192BYDGOSZCZK3000:00:16
63GOLIMOWSKA Anna 166BYDGOSZCZK3000:00:17
64RYBICKA Anna 282BYDGOSZCZK3000:00:17
65WOJCIECHOWSKA Renata 13BYDGOSZCZK3000:00:17
66PASZKOWSKA Katarzyna 14BYDGOSZCZK3000:00:17
67BĄKOWSKA Marta 340Iron Ladies/ CrossFit BydgoszczBYDGOSZCZK3000:00:18
68WÓJT Monika 134BYDGOSZCZK3000:00:19
69CZESZUMSKA Karolina 209BIAŁE BŁOTAK3000:00:19
70BILON-MOLENDA Alicja 37BYDGOSZCZK3000:00:19
71PIASECKA Alina 283BYDGOSZCZK3000:00:19
72STAŃCZYK-KRANC Joanna 7BYDGOSZCZK3000:00:19
73PRZYBYLSKA Paulina 133BYDGOSZCZK3000:00:19
74TOPCZEWSKA Bożena 316BYDGOSZCZK3000:00:20
75IDLER Aneta 18BYDGOSZCZK3000:00:20
76SMOLEŃ Joanna 361Poczta PolskaBYDGOSZCZK3000:00:20
77BŁACHEWICZ Magdalena 362BYDGOSZCZK3000:00:20
78DĄBROWSKA Aneta 317BYDGOSZCZK3000:00:21
79PALUSZKIEWICZ Kamila 353BYDGOSZCZK3000:00:21
80JAGODZIŃSKA Katarzyna 425BYDGOSZCZK3000:00:21
81GRYŃ-MAŚLIJ Kasia 202BYDGOSZCZK3000:00:22
82WYLANGOWSKA Joanna 188BYDGOSZCZK3000:00:23
83KUGACZ Aneta 347Run BydgoszczBYDGOSZCZK3000:00:23
84PIECYK-CZAJA Sonia 275BYDGOSZCZK3000:00:23
85NADOLNA Aurelia 223Weekendowy BiegaczBYDGOSZCZK3000:00:23
86JELEŃ Agnieszka 81Vege RunnersBYDGOSZCZK3000:00:24
87MAGDZIARZ Katarzyna 293BYDGOSZCZK3000:00:25
88PRZEKWASIŃSKA Anna 297BYDGOSZCZK3000:00:25
89SIEWERT Hanna 228BYDGOSZCZK3000:00:25
90KUCZYŃSKA Małgorzata 321BYDGOSZCZK3000:00:26
91KULBAKA Sylwia 127BYDGOSZCZK3000:00:27
92BRZYKCY Karolina 310ŁOCHOWOK3000:00:27
93TUBISZ Agnieszka 175BYDGOSZCZK3000:00:27
94DEPKA Agnieszka 126BYDGOSZCZK3000:00:27
95SZALA Monika 4BYDGOSZCZK3000:00:27
96OLEK Agnieszka 194BUDLEXTORUŃK3000:00:27
97SZAŁAPSKA Monika 137BudlexBYDGOSZCZK3000:00:27
98KANIEWSKA Asia 145BYDGOSZCZK3000:00:28
99MAKLAKIEWICZ Agnieszka 400BYDGOSZCZK3000:00:28
100NYKA Monika 349BYDGOSZCZK3000:00:28
101BRĄGIEL Anna 28Vege RunnersBYDGOSZCZK3000:00:29
102KANAREK Marta 243BYDGOSZCZK3000:00:29
103JAGODZIŃSKA Paulina 435BYDGOSZCZK3000:00:29
104GRZEGOREK Paulina 211BYDGOSZCZK3000:00:29
105NOWAKOWSKA Sylwia 269BYDGOSZCZK3000:00:29
106DOBRZAŃSKA Katarzyna 372Park HotelBYDGOSZCZK3000:00:29
107ZIELIŃSKA Ewa 380BYDGOSZCZK3000:00:30
108KOŚCIOŁOWSKA Anna 239KRUSZWICAK3000:00:30
109LIPOWSKA Dorota 51PączkiBYDGOSZCZK3000:00:30
110GROCHOWALSKA Marzena 236BYDGOSZCZK3000:00:31
111ORZECHOWSKA Monika 182PączkiBYDGOSZCZK3000:00:31
112ROZALSKA Marta 170Sunflower teamDOBRCZK3000:00:31
113WESOŁOWSKA Karolina 179DOBRCZK3000:00:31
114KANTOWSKA Paulina 77BYDGOSZCZK3000:00:32
115BRYLEW-PŁOSZYŃSKA Dorota 412Sklep Piwosza KoronowoKORONOWOK3000:00:32
Znaleziono 115 wynik(ów)