RUN BUDLEX FOR WOMEN

Organizator:
Green House / Budlex
Data:
2017-04-22
Miejsce:
Bydgoszcz
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
374
Wystartowało:
307
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
306
Na trasie:
1
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: | K-Open | K20 | K30 | K40 | K50 | K60

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu
  
1WĄSOWSKA Katarzyna 98BYDGOSZCZK3000:00:00
2KAPELINSKA Dorota 91BYDGOSZCZK3000:00:00
3WOŹNIAK Anna 136RUN-PASJABYDGOSZCZK3000:00:01
4KUŁAKOWSKA Anna 154ANDROBYDGOSZCZK3000:00:01
5NALIWAJSKA Natalia 233ŻNINK3000:00:01
6PECYNA Ewelina 152BYDGOSZCZK3000:00:01
7ZAPAŁOWSKA Joanna 103BYDGOSZCZK3000:00:01
8JUREK Karolina 158TKNBYDGOSZCZK3000:00:01
9PARTHEMORE Ann 364K3000:00:02
10HENNESSY Ashley 365K3000:00:02
11WYLANGOWSKA Joanna 60BYDGOSZCZK3000:00:02
12BEDNARCZUK Małgorzata 191TORUŃK3000:00:02
13SERAP Sinem 327BYDGOSZCZK3000:00:02
14PĘKAŁA Aleksandra 252Run PasjaBYDGOSZCZK3000:00:03
15FILDEBRANDT Basia 114fti racing teamPOZNAŃK3000:00:03
16SOSIŃSKA Izabela 17xDĄBROWA CHEŁMIŃSKAK3000:00:03
17KALINOWSKA Anna 178UKS Omega GrutaGRUDZIĄDZK3000:00:03
18BIERNACKA Anna 318BYDGOSZCZK3000:00:03
19JASTRZĘBSKA Marta 371BYDGOSZCZK3000:00:03
20BOCIEK Seweryna 319BYDGOSZCZK3000:00:03
21TYMCZAK Marta 324BYDGOSZCZK3000:00:03
22DZIEDZIC Agnieszka 18xUNISŁAWK3000:00:04
23ZGLIŃSKA Anna 232UNISŁAWK3000:00:04
24GOŚCINIAK Agnieszka 76NABYDGOSZCZK3000:00:04
25LEWIŃSKA Aleksandra 373BYDGOSZCZK3000:00:04
26PIECYK-CZAJA Sonia 79BYDGOSZCZK3000:00:04
27KUGACZ Aneta 207Run BydgoszczBYDGOSZCZK3000:00:04
28JUDKOWIAK Joanna 340BYDGOSZCZK3000:00:05
29KRUSZYNA Renata 94DZIEMIONNAK3000:00:05
30SIERMIŃSKA-WARCZAK Celina 341TEAMOCHALBYDGOSZCZK3000:00:05
31SZEWCZUK Ewa 175Centrum Masaży OSHIN BydgoszczCHEŁMNOK3000:00:05
32KURTA-LEIPZIG Danuta 368BYDGOSZCZK3000:00:05
33BRYWCZYŃSKA Justyna 19RODOS TeamPIECHCINK3000:00:06
34CICHULSKA-QUAAS Izabela 47Run PasjaBYDGOSZCZK3000:00:06
35BIERNAT Magdalena 338PKO drem teamINOWROCŁAWK3000:00:06
36KULIBERDA Justyna 270BYDGOSZCZK3000:00:06
37PASIEKA Magda 161MAM TĘ MOCDRZEWIANOWOK3000:00:06
38MAGDZIARZ Katarzyna 143Kancelaria HMMBYDGOSZCZK3000:00:07
39JEZIORSKA Monika 81BYDGOSZCZK3000:00:07
40TURZYŃSKA Marta 258OSIELSKOK3000:00:07
41KOSECKA Justyna 286Ortimed Runners TeamBYDGOSZCZK3000:00:07
42MAKOWSKA Justyna 257BYDGOSZCZK3000:00:07
43KARCZMARCZYK Katarzyna 322BYDGOSZCZK3000:00:08
44GONCERZEWICZ Katarzyna 234BYDGOSZCZK3000:00:08
45KUKUŁA Agata 323BYDGOSZCZK3000:00:08
46MRÓWCZYŃSKA Agnieszka 215BYDGOSZCZK3000:00:08
47MINISZEWSKA Irena 221BYDGOSZCZK3000:00:08
48JASKUŁA Karolina 305MAKSYMILIANOWOK3000:00:09
49ŚLIŻ Anna 165ŚliżkiSEROCKK3000:00:09
50RAKOCZY Magdalena 350PoczątkującaBYDGOSZCZK3000:00:09
51MIGAŁA Dorota 162BYDGOSZCZK3000:00:09
52KRZEMIEŃ Joanna 2596.KilometrBYDGOSZCZK3000:00:10
53DERING Hanna 36Bydgoskie ŻółwieBYDGOSZCZK3000:00:10
54WIŚNIEWSKA Julia 330BYDGOSZCZK3000:00:10
55KRZYSIAK Katarzyna 304BYDGOSZCZK3000:00:10
56SZYMAŃSKA Izabela 262BYDGOSZCZK3000:00:10
57SZAMOCKA Agnieszka 347BYDGOSZCZK3000:00:11
58POTRZEBOWSKA Agata 23BYDGOSZCZK3000:00:12
59BAJAN Justyna 273ŁOCHOWOK3000:00:12
60TOMCZAK Krzysztofa 272ŁOCHOWOK3000:00:12
61KRSIŃSKA Katarzyna 31BYDGOSZCZK3000:00:12
62JANKOWSKA Agnieszka 182BYDGOSZCZK3000:00:12
63KOWALSKA Katarzyna 376BYDGOSZCZK3000:00:12
64WIŚNIEWSKA Dorota 269BYDGOSZCZK3000:00:12
65PASZKOWSKA Katarzyna 117Crossfit BydgoszczBYDGOSZCZK3000:00:12
66STOKŁOSA Natalia 25BYDGOSZCZK3000:00:13
67SZTURO Lidia 110POLONIA BYDGOSZCZ SLABYDGOSZCZK3000:00:13
68PIÓRKOWSKA Aga 22BYDGOSZCZK3000:00:13
69GIŻA Wioletta 8POLONIA BYDGOSZCZ SLABYDGOSZCZK3000:00:14
70NIKOŁAJEW Monika 308BYDGOSZCZK3000:00:14
71ZALECH Barbara 125SOLEC-KUJAWSKIK3000:00:14
72MIKOŁAJCZAK Aleksandra 3SOLEC KUJAWSKIK3000:00:14
73CZYŻEWSKA Justyna 43BRZOZAK3000:00:15
74KUJDA Dorota 69OSIELSKOK3000:00:15
75MAKOWSKA Justyna 216TASAK TEAMBYDGOSZCZK3000:00:15
76SZALA Monika 29ICH DWOJEBYDGOSZCZK3000:00:15
77SUDOŁ Karolina 256BYDGOSZCZK3000:00:15
78ZIELIŃSKA Justyna 50Soleccy biegaczeSOLEC KUJAWSKIK3000:00:15
79JAROCH Magdalena 291Byle do mety :)BYDGOSZCZK3000:00:15
80GAJEK Agnieszka 217TASAK TEAMBYDGOSZCZK3000:00:16
81WIATROWSKA Katarzyna 145BYDGOSZCZK3000:00:16
82PŁACZKOWSKA Magdalena 40BYDGOSZCZK3000:00:17
83WAWRZYNIAK Karolina 49BYDGOSZCZK3000:00:17
84PAWLACZYK-MATELA Emilia 59Bydgoska GazelaBYDGOSZCZK3000:00:17
85GÓRECKA Katarzyna 317niezrzeszona -> amator :)BYDGOSZCZK3000:00:17
86LIGMANN Anna 199BYDGOSZCZK3000:00:17
87SALAMON Marta 320BYDGOSZCZK3000:00:17
88CISZEWSKA Emilia 52BYDGOSZCZK3000:00:18
89RASSALSKA-KAUSA Jola 10BYDGOSZCZK3000:00:18
90KLUCZYŃSKA Blanka 9BYDGOSZCZK3000:00:19
91KLAJBOR Monika 284BYDGOSZCZK3000:00:20
92PRZYBYLSKA Paulina 137NOWA WIES WIELKAK3000:00:20
93KOCHAŃSKA Anna 141biegam bo lubię :)BYDGOSZCZK3000:00:20
94KISZKA Justyna 147Run PasjaBYDGOSZCZK3000:00:21
95WYPYCH-KLUNDER Katarzyna 189BYDGOSZCZK3000:00:21
96MAKLAKIEWICZ Agnieszka 205BYDGOSZCZK3000:00:22
97CHMIEL Justyna 140Chustynka.plBYDGOSZCZK3000:00:23
98SADOWSKA Katarzyna 193BYDGOSZCZK3000:00:23
99CZYZEWSKA Hanna 303BYDGOSZCZK3000:00:23
100SZEWCZYK Katarzyna 276BYDGOSZCZK3000:00:23
101MATUSZEWSKA Agnieszka 144BYDGOSZCZK3000:00:24
102KO-KO Anna 55Gorzeń RunGORZEŃK3000:00:24
103CIACIUCH Justyna 85Gorzeń RunGORZEŃK3000:00:24
104GOLIMOWSKA Anna 155BydgoszczBYDGOSZCZK3000:00:25
105KOZŁOWSKA Anna 238BYDGOSZCZK3000:00:25
106SZALAPSKA Monika 348BYDGOSZCZK3000:00:25
107CZERWIŃSKA Ewelina 329BYDGOSZCZK3000:00:25
108SPYRKA Agnieszka 328BYDGOSZCZK3000:00:25
109MICHTA Iwona 307Spójnia Białe BłotaMUROWANIECK3000:00:26
110NOWAK Agnieszka 264BYDGOSZCZK3000:00:26
111TRUŚ Karolina 261Biegaj z DębamiOSIELSKOK3000:00:26
112ZIELIŃSKA Marzena 139BYDGOSZCZK3000:00:27
113KOPACZ Hanka 104BYDGOSZCZK3000:00:27
114BRĄGIEL Anna 153vegerunnersBYDGOSZCZK3000:00:27
115NOWAKOWSKA Sylwia 123BYDGOSZCZK3000:00:27
116MAKOWSKA-ADAMCZYK Marta 236AktywnaBYDGOSZCZK3000:00:28
117ROSOŁOWICZ Kamila 247BYDGOSZCZK3000:00:28
118PIETRZAK Sylwia 302BYDGOSZCZK3000:00:29
119WESOŁOWSKA Aleksandra 248BYDGOSZCZK3000:00:29
120DEPKA Agnieszka 84BYDGOSZCZK3000:00:29
121JELEŃ Agnieszka 87vege runnersBYDGOSZCZK3000:00:30
122JANUSZKIEWICZ Kornelia 294BYDGOSZCZK3000:00:30
123BOSAK Patrycja 97BYDGOSZCZK3000:00:31
Znaleziono 123 wynik(ów)